Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) MarioAna válasza Mr. Teddy (#5098) üzenetére


MarioAna
senior tag

Mutattam én neki képeket, de érthetetlen... Most abban reménykedek hogy gariban kicseréli a fülest, és végre letudom ezt a huza-vonát. De ha valami nem lesz rendben a cserével, akkor meg a fogy-védelem az biztos :((( . Számla volt hozzá-igaz egy nyomtatott papír :W .

(#5102) Nagya21 válasza MarioAna (#5101) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Ne hagyd magad!!!
A nyomtatott papír is papír!!!(nem szál el)
A Koss the plug még mindíg baromi jól szól(föleg a samsung u 800-hoz kapottal szemben, pedig az sem piskóta) :C
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#5103) Alg


Alg
veterán

Hali!

CX300am sajnos kissé meghalt...( kontakthiba az elágazásnál - vajon javítható valahogy?)
Szóval kellene egy nem túl drága, de legalább hasonló hangzású füles... AKG K324P-t olvastam hogy lehet 6K körül kapni, valaki tudna adni egy linket hogy hol? Esetleg más?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5104) komo95


komo95
csendes tag

Üdv! Most szeretnék 1 új fülhallgatót venni úgy 6-7 ezer körül. Mit tudnátok ajánlani?

(#5105) darel


darel
csendes tag

sziasztok!
Jelenleg egy ipod shuffle 2. gent használok a gyári fülhallgatókkal, de gondoltam beruházok egy jobbra, és a sok ajanlás és ár alapján a sennheiser cx 300at néztem ki magamnak.
az lenne a kérdésem h van-e ennek a vásárlásnak létjogosultsága, tehát sokkal jobb-e az, mint a gyári, illetve ki tudja-e “hajtani” a shuffle ezt a fülhallgatót?
előre is köszi a válaszokat

(#5106) komo95


komo95
csendes tag

Ja amihez használnám: főleg pc, psp. Előre is kösz!

(#5107) rakal válasza Nagya21 (#5102) üzenetére


rakal
senior tag

Abszolúte egyetértek. :K
Nekem is új szerzemény a Koss the Plug.6000-et megért.
MP5 lejátszón a FLAC formátumú számok csodálatosan szólnak,és a hiedelmekkel ellentétben nemcsak a basszus,hanem a magasabb tartományok is.

[ Szerkesztve ]

(#5108) komo95


komo95
csendes tag

Sziasztok!
Nézegettem a philips she9500-at és a Koss Spark Plugot. Vélemény? Szerintetek melyik a jobb?

[ Szerkesztve ]

(#5109) End-ru válasza rakal (#5049) üzenetére


End-ru
aktív tag

Szia!
Tudnál dobni egy linket, hol lett a házi barkács szilikonharang kitárgyalva? Kerestem mindenhogy, de nem akadtam a nyomára.
Köszi

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#5110) rakal válasza End-ru (#5109) üzenetére


rakal
senior tag

Szia!
Macilaci457 egyik régebbi hozzászólásában le van írva.
Remélem nem harap meg,ha belinkelem: :)
http://logout.hu/bejegyzes/macilaci457/fulmonitor_illesztek_keszitese_fuldugobol/hsz_1-50.html

(#5111) End-ru válasza rakal (#5110) üzenetére


End-ru
aktív tag

:R

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#5112) unyadavid


unyadavid
senior tag

Helló!
Ehhez mit szóltok: Philips SHN2500???
Mennyire lehet jó, Ill. megéri-e az árát?? (Ha vennék mást akkor 6ezer a max.)
-Vagy inkább Koss The Plug (netán Spark Plug)???
Válaszokat előre is köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#5113) Nagya21 válasza unyadavid (#5112) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Egyértelmü Koss the plug :C
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#5114) MarioAna válasza rakal (#5110) üzenetére


MarioAna
senior tag

Ez is egy hasonló írás: Tessék, ha valaki az előzőt nem értené, annak itt van angolul ;] . Az oldalon még van sok hasznos írás ezen kívül :R .

[ Szerkesztve ]

(#5115) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Nem tudja valaki, hogy a sennheiser füleseknél, ha megbotjuk a kábelt, akkor melyik a jel és melyik a föld? Amikor vissza akarom forrasztani mindkét módon szól. Egyik csatornán piros és egy sárga vezeték van, másikon egy piros-zöld és egy zöld.
Thx

(#5116) Mr. Teddy válasza Mr. Teddy (#5115) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

már megvan asszem...

(#5117) brumesz


brumesz
aktív tag

sziasztok,némi segítség kéne
vettem egy jbl reference 220 fülest,de nekem nem kényelmes,ezért eladom.a kialakítást szeretem(agybadugós),votl egy cx300am anno,az kényelmes volt.
most új fülest vennék,és az lenne a kérdésem,hogy ezek közül melyik válasszam szerintetek?
-Sennheiser CX400
-AKG 324P
-Sennheiser CX500
eléggé hasonló árban tudnám őket megvenni
előre is köszönöm!

ui.
eladó a JBL
[link]

[ Szerkesztve ]

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#5118) #56573440


#56573440
törölt tag

sziasztok

neckband fülest keresek, de ahogy látom nem túl nagy a felhozatal. :( egyet találtam sennheiser pmx 70 sport néven... van alternatíva max ilyen árban (6k), vagy rendeljem meg ezt?

(#5119) vante


vante
aktív tag

Sziasztok

Gondolom nem lehet "megtört" füllhallgatót javítani sehol, pedig Sony MDR-ED31LP -ért fáj a szívem, valahol megtört a vezeték, és csak akkor hallani mindkét oldalon, ha bűvészkedek a vezetékkel, mintha rádiót fognék, tekerem jobbra-balra :F ebay-ről rendelnék én (legfőképpen angol), de csak németen találtam, ott meg nem értettem semmit.

(#5120) Mr. Teddy válasza vante (#5119) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Leginkább úgy tudod javítani, hogyha mondjuk fogsz egy 800Ft-os gagyi füles zsinórját, levágod, és átkötöd a füleseket az új zsinórra. Nem lehetetlen, egyszerűen a kábeleket kell összekötni, összeforrasztani, majd szigszalag, vagy talán zsugorcső.

(#5121) Macilaci457 válasza vante (#5119) üzenetére


Macilaci457
őstag

Nem bonyolult a javítás, de ha végképp semmilyen tapasztalatod/lehetőséged nincsen megcsinálni magadnak, akkor 2 lehetőség még mindig marad:
-megkérsz ismerőst
-keresel egy olyan öreg rádiós szakit, aki mindenféle magnót, stb-t javít, pár sörért biztos megcsinálja neked.

Vezetékre és csatlakozóra akkor is szükséged lesz. Viszont csinálhatsz akkor már jó kis moddolt kábelt, ha nem is ezüstözött vetetékből, de valami csinos jack dugóval. :-)

pl.:

(#5122) BloodRay válasza Macilaci457 (#5121) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez a kábel és jack nem néz ki rosszul... :B :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5123) MarioAna válasza MarioAna (#5101) üzenetére


MarioAna
senior tag

Még most se kaptam meg a fülest, sőt a csávó se msn-en, sem email-ben nem válaszol, most írtam neki egy sms-t, ha erre se válaszol és holnapra nem jön meg a füles akkor fogyasztóvédelem lesz, az biztos, mert engem ne b....on át senki :W . Továbbá ha kapna logouton egy címlapos "reklámot" a boltja, (persze nem sértegető, anyázó stílusban, hanem szépen megfogalmazva, hogy messziről kerüljék el őt) akkor azt vajon törölnék a moderátorok, ez a szabály ellen vét valamiben :U ?
Teljesen ki vagyok akadva, hogy lehet ilyen embernek egyáltalán boltja :((
mod: Egyébként itt PH!-n is üzletel a tag, egyenlőre nem árulom el kicsoda, (mert hátha valami nagyon fontos!!! dolga akadt, hogy azért nem ér rá semmire) és itt is elég furcsa stílusban üzletel(t)...

[ Szerkesztve ]

(#5124) BloodRay válasza MarioAna (#5123) üzenetére


BloodRay
veterán

Ide írj inkább:
Jelentsd a csalókat és az üzletrontókat az apróhirdetéseknél!
vagy
Akikkel jó vigyázni üzletelés során!

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5125) MarioAna válasza BloodRay (#5124) üzenetére


MarioAna
senior tag

Megjött a válasz, a szokásos birka stílusban, hogy ne zaklassam őt, a csere folyamatban van, egy hetet ígért, abban még benne van...OK, de sztem alapvető lenne, hogy informál a folyamatról, vagy ha nem legalább válaszol a kérdés(ek)re :W . Na mind1, nem tok más csinálni, csak várok, még 2-3 napot, azt mondta lesz csere. (ajánlom is hogy legyen)
a linkekre: oda is írok majd, ha mégse lesz korrekt a csere... :R

[ Szerkesztve ]

(#5126) HOLU


HOLU
csendes tag

Sziasztok!
Pót-készlet szilikon-dugót keresek BOSE fülhallgatóhoz. Szerintetek hol van rá esélyem? Ilyen lenne:
http://www.bose.com/controller?url=/shop_online/headphones/audio_headphones/accessories/ie_headphones_tipkit_acc.jsp
Az is jó lenne, ha valakinek lenne eladó, igaziból csak a legkisebb méret, a fehér lenne fontos.
Köszi,
Holu

(#5127) HOLU válasza HOLU (#5126) üzenetére


HOLU
csendes tag

Hú, a link nem valami jól sikerült, hátha most

[link]

(#5128) vante válasza Macilaci457 (#5121) üzenetére


vante
aktív tag

Sajnos egyikkel se rendelkezem, így ezek a lehetőségek kilőve.

Egyébként fülbe dugható (in-ear) típusoknál melyik felelne meg technikai jellemzőkre, hangzásra a a klasszikus MDR-ED31LP-nek? Talán a Sony MDR-EX71SL?

(#5129) #56573440 válasza #56573440 (#5118) üzenetére


#56573440
törölt tag

megvettem, nekem iszonyat tetszik, jól szól nagyon, bár nem sok márkásabb, drágább cucc volt a kezeim között, mondhatni az 1-2k-s cuccok után ez volt az első ilyen, de nem bántam meg hogy beruháztam...korrekt magasak, jó basszusok, viszont nagyobb hangerőnél kicsit csökken a mély dinamikája, és a magas túlsúlyos lesz, alacsonyabban viszont szép hangja van. bár lehet hogy a lejátszó is benne van a "hibában" igyekszek majd mással is kipróbálni

(#5130) Mr. Teddy válasza HOLU (#5127) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Amúgy a ez a Bose füles hogy szól? Árához képest nagyon jól kell szólnia. Tetszik az a füles, csak 25k-t egyelőre sajnálok, de ki tudja...

(#5131) BloodRay válasza Mr. Teddy (#5130) üzenetére


BloodRay
veterán

Amcsi rokonaink itt voltak a nyáron, a srác ilyet használt az iPodjához.
Kicsit meghallgattam, tényleg elég korrekt hangja volt, de enyémhez képest nem éreztem egetverő különbséget. Hosszabb teszteléssel lehetett volna megmondani mennyire és miben jobb esetleg. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5132) silikutor válasza Alg (#5103) üzenetére


silikutor
csendes tag

Üdv,

AKG k324p 7.800 itt: http://www.digitalmix.hu/index.php?datasheet=220115
1ébként megéri, mert a füles kb mindent üt, az a "jé, ebben a zenében ilyen hangok is vannak?" típus...

(#5133) #34784256 válasza HOLU (#5127) üzenetére


#34784256
törölt tag

ebay.co.uk

(#5134) HOLU válasza Mr. Teddy (#5130) üzenetére


HOLU
csendes tag

Szia!
Én szerencsére ajándékba kaptam :) mindenesetre nagyon szeretem. Tényleg jól szól és különlegesen kényelmes. Azt nem tudom, hogy megér-e 25-öt... annyira nem vagyok vájtfülű :)

(#5135) HOLU válasza #34784256 (#5133) üzenetére


HOLU
csendes tag

Jobb lenne itthonról, eddig még nem regisztráltam

(#5136) Degeczi válasza HOLU (#5135) üzenetére


Degeczi
nagyúr

öreg hiba (miért fizetnél másnak itthon sokkal többet, amikor pár perc alatt intézhetnéd magadnak?) - de gyorsan korrigálható...

(#5137) dragonfx


dragonfx
veterán

Ezek a mostani agybadugosok közül 5-6e környékén melyika legjobb választás?

philips cumoi milyenek?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5138) #34784256 válasza HOLU (#5135) üzenetére


#34784256
törölt tag

Ha azért nem regisztráltál eddig, mert tartasz, idegenkedsz tőle, akkor ne tedd, én is rendelgetek az ebay-ről legnagyobb megelégedésemre, nem ördöngősség és nem is harap :)
Ha viszont azért mert lusta vagy rászánni az az 5 percet mig beregisztrálsz inkább mászkálsz boltba azon nem tudok segíteni :D

[ Szerkesztve ]

(#5139) vante válasza vante (#5128) üzenetére


vante
aktív tag

Akkor úgy kérdezem, hogy Sony fülbedugósok közül szerintetek melyik éri meg legjobban?

(#5140) rakal válasza #34784256 (#5138) üzenetére


rakal
senior tag

Az ebay korrekt,csak a postával van gond.
Általában meg is jönnek a dolgok,múltkor viszont Hong Kongból rendeltem egy frankó Bluetoothos egeret,és szőrén szálán eltűnt,se a postán se a vámhivatalban nincs.
A feladó bizonyította,hogy ő feladta,valahogy a vám és a posta és köztem elpárolgott.

[ Szerkesztve ]

(#5141) Mr. Teddy válasza dragonfx (#5137) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Szerintem 5-6 ezer forint környékén nem érdemes agybadugósat venni. Jobban megéri egy hagyományos fülesből egy felsőbb kategóriát megvenni.

(#5142) BloodRay válasza vante (#5139) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem EX85, vagy EX082, de az utóbbi csak akkor ha valóban majdnem megegyezik 85-el.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5143) dragonfx válasza Mr. Teddy (#5141) üzenetére


dragonfx
veterán

éspedig?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5144) Mr. Teddy válasza dragonfx (#5143) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Sennheiser MX660, vagy MX760. Előbbi 5500, utóbbi egy ezressel drágább, de szerintem ugyanaz a fülhallgató, csak más a kábel rajta.
Persze ha amiatt akarsz venni agybadugósat, hogy villamoson kiszűrje a külső zajokat, vagy ilyesmi, akkor lehet nézni így 6 rugó környékén egyet, bár nem tudom milyet, ebben az árban én nem nagyon találtam normálisat, abban a kategóriában szerintem a sennheiser cx300-as van legalul, amit legolcsóbban 8k-ért láttam. Természetesen ezek mind rendes bolti árak, én máshonnan nem próbálkoznék venni, mert hamisítják ezeket a füleseket, azt szerintem 90% hogy ami olcsóbb és új, az hamis.

(#5145) #34784256 válasza rakal (#5140) üzenetére


#34784256
törölt tag

Igen ez sajnos benne van a pakliban.

(#5146) dragonfx válasza Mr. Teddy (#5144) üzenetére


dragonfx
veterán

oks köszke meggondolom átnézem.
Hát engem annyira nem zavar a külső zaj feljebb toloma hangot mondjuk nemártana kiszürni mert tényleg jobb ugy, de ha agyamba dugom nem teszi tönkre a fülem :U ..mégis ugy nagyon közvetlena hang, amugy is hagyományos pana van 4 éve csak ugye a kábel eddig bírta :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5147) rootkiller


rootkiller
őstag

Nem igaz több mint 2 hete rendeltem meg a Pioneer fülesemet, és még nem jött meg. Anyjuk kínját. Már gondolkoztam hogy veszek egy MX460at. Arról valaki valamit?

Artengo TR 990 Pro

(#5148) dragonfx válasza Mr. Teddy (#5144) üzenetére


dragonfx
veterán

Erről mi a véleményed??

vagy ez?

meg pár kérdés>>az agybadugos mitől szűri ki a külső zajokat??attól hogy szorula füldebe mint az állat? :Y
mitől jobb a neodium hangszóró?
és hangkeltés jellemzőbe a dB mire utal?minél magasabbavyg kisebb a jobb?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5149) rootkiller válasza dragonfx (#5148) üzenetére


rootkiller
őstag

http://hu.wikipedia.org/wiki/Decibel

Artengo TR 990 Pro

(#5150) dragonfx válasza rootkiller (#5149) üzenetére


dragonfx
veterán

danke vagyis olyan 110 körüli a jó ;) :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.