Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25401) F34R válasza Tibiajax (#25400) üzenetére


F34R
nagyúr

VirtualDub vagy mivel teszed alá a hangot?, nekem rendre csúsznak a videóhoz képest :S

[ Szerkesztve ]

(#25402) WonderCSabo válasza F34R (#25401) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tolni kell, rosszabb esetben nyújtani, még rosszabb esetben vágni...

(#25403) Tibiajax válasza F34R (#25401) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem.. 720p alá rakom, auditionnal.. de nem is ez a lényeg, inkább a kérdésem, aki látta már, szinkronnal fasza-e vagy inkább angolul

(#25404) adalbert1 válasza Tibiajax (#25403) üzenetére


adalbert1
veterán

Én csak angolul láttam, de úgy teljesen jó volt...

(#25405) koxx válasza Tibiajax (#25403) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Eurotrip csakis angolul, szinkron sztem nem annyira jó. Láttam már párszor, nagy kedvenc :)

[ Szerkesztve ]

(#25406) Tibiajax válasza koxx (#25405) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, jovan skacok, ezért is kézdeztem.. rémlett, h valaki már mintha ajánlotta volna, h eredetibe nézzem, ha lehet

(#25407) BITBOYS válasza BITBOYS (#25395) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egyszerűen nem hagy nyugodni, nagyon szép és jó emlékeim fűződnek a filmjeihez. Persze öreg volt már, de senki sem várta ezt a percet, pillanatot. Rendesen elrontotta a hangulatomat a halálhíre. Ő sincs már többé :(

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25408) Kanczy válasza Tibiajax (#25400) üzenetére


Kanczy
veterán

Tegnapelőtt szinkronosan láttam, de szerintem az eredeti jobb. A focihuligánok elképesztő brit rizsáját sehogy nem lehet lefordítani, bár a szinkron meg sem próbálja.

Nézd meg, és magad is láthatod, szerintem zseniális :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#25409) littlelion21 válasza BITBOYS (#25407) üzenetére


littlelion21
addikt

Róla se feledkezzünk meg...
De egy sz@r nap ez a mai... :(

(#25410) madgie válasza Tibiajax (#25403) üzenetére


madgie
titán

720p eurotrip-ből? az baba lehet :)

(#25411) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Machete 10/6. Szerintem az Expendables közelébe nem ér.
Próbáltak neki bonyolult és logikus magyarázatot találni, hát szerintem gagyi lett.
Meg szerintem Trejo alapból nem illik ilyen "jó" szerepbe. Szegény Jessica mikor ezzel az arcal kellett csókolózást imitálnia... :DDD

SPOILER:
Az meg mi már hogy a Rodrigez csajnak csak a szemét lőtte ki a magnummal? OMFG. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25412) madgie válasza Ferdzsoo (#25411) üzenetére


madgie
titán

"Próbáltak neki bonyolult és logikus magyarázatot találni"

Biztos, hogy egy Machete-t néztünk? :D

(#25413) Ferdzsoo válasza madgie (#25412) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Biztos.
Spoiler:
Határokat lezárva drogáremelkedésre spekulálva.
Expendables szigetírtás sokkal viccesebb... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25414) Psychonaut válasza Ferdzsoo (#25411) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem k. jó film. Expendables esti mese hozzá képest.

Trejo mindig is rosszfiút játszott, szóval szerintem keresve sem találhattak volna nála jobb embert. A sztori meg teljesen rendben volt, nyilván nem egy Inception, de hát ez egy popcorn-movie. :)

Értékelés: vér és cickó minden mennyiségben, simán vállalható sztori.

Machete 9,5/10

[ Szerkesztve ]

(#25415) Ferdzsoo válasza Psychonaut (#25414) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Cickót te hol láttál? Mert Rodrigeznek meg Alba-nak mindene van csak melle nincs. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25416) Psychonaut válasza Ferdzsoo (#25415) üzenetére


Psychonaut
addikt

:D
Nem rájuk gondoltam, ott van pl. April, June, meg az elején a kiscsaj.

(#25417) Arnold2 válasza Psychonaut (#25414) üzenetére


Arnold2
őstag

Egyetértek! Egy nagyon jó popcorn movie volt. Minden percén jót szórakoztunk. Antal Nimród meg egy üde színfoltja volt a filmnek. Az Expendables sem volt rossz, de ott valamit elrontottak. Itt ezt nem éreztem. És egy fokkal jobban is tetszett.
Már alig várjuk a 2. és 3. részt. :R
S az, hogy Trejo annyi csajjal smúzolt a filmben...

(#25418) Ferdzsoo válasza Arnold2 (#25417) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah még csak annyit nekem pont azért nem is tetszett a film mert Trejo-ból szerintem inkább ilyen bugyuta parasztgyereket csináltak a film alatt (pl pont ez a don't text) hogy nem keménycsávó volt hanem inkább egy kardal szórakozó parasztember... :DDD
No offense de nekem ez jött le... :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25419) Tibiajax válasza madgie (#25410) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

baba is lesz. :) magra felrakom majd lehet, ha megvan

A Másssetéé meg egy kurva jó kis muvi, és pont. Ahogy Arnold is írja, nálam is, csak még erősebben.. Stallone filmje után egyet éreztem, vééégre vége van..és már shift f8-ra repült is
erre meg simán szivesen emlékezem vissza, Rodriguez pontosan elérte azt, amit akart, egy igazi nagy, mexikói ponyva-akciót.
puszi neki!

(#25420) Psychonaut válasza Arnold2 (#25417) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mit szólnál, ha most megölnélek, te kis majom? :D

(#25421) Tibiajax válasza Psychonaut (#25420) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:U

(#25422) Psychonaut válasza Tibiajax (#25421) üzenetére


Psychonaut
addikt

Amúgy most jutott eszembe, ez vajon kis fricska Slynek az Expendables magyar része miatt?

(#25423) Arnold2 válasza Ferdzsoo (#25418) üzenetére


Arnold2
őstag

Kinek mi. Szerintem meg pont az ellenkezője. Ő van olyan kemény, hogy megengedje magának, hogy ne használjon mobilt.:) Amúgy meg később pont hogy küld sms-t, szóval itt hibádzik a példa.
Nem hiszem, hogy egy paraszt egy vastagbélen kapaszkodva egy emeletet zuhanva tud közlekedni, vagy egy csapással fejet lecsapni.
Én azt érzem, hogy neked valamilyen kemény előítéleted van a filmmel kapcsolatban és nem akarod annak látni ami valójában.
De nem kezdek bele megint a szélmalom harcomban.
Elfogadom, hogy neked nem jött be, de akkor légy szíves te is, hogy nekünk viszont igazán bejött.

(#25420) Psychonaut: I absolve you of all your sins. Now get the fuck out. :P

[ Szerkesztve ]

(#25424) madgie válasza Tibiajax (#25419) üzenetére


madgie
titán

Oda jöhet majd felfelé, vevő lennék rá :)

Machete nekem nagy kedvenc, kétszer egészben, részleteiben meg sokszor láttam már.

(#25425) Ferdzsoo válasza Arnold2 (#25423) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nincs ezzel baj. :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25426) Psychonaut válasza Arnold2 (#25423) üzenetére


Psychonaut
addikt

:D :DDD

(#25427) brownus válasza Tibiajax (#25419) üzenetére


brownus
veterán

majd szójjá, én még nem is láttam...

buzi filmbuzis lehúzta, csak 6/10et adott rá... mindig megfogadom, hogy soha többet az oldalára nem nézek, de... csak-csak

(#25428) sti10p


sti10p
senior tag

The Exorcist:

Már elnézést, de aki kitalálta és megvalósította, hogy egy egyébként normális és szép kislánynak ilyen szerepet kelljen eljátszani, annak adnék egy pár évet a rács mögött, hogy gondolkodjon el egy picit... 20 perc az elejéből, meg belepőrgetéses részletnézegetés lett belölle, ennyit bírtam az idegeléssel eggyütt, ez már tényleg túl sok. Szerintem siralmas és fölháborító. Pedig nem vagyok egy anti horror arc...

[ Szerkesztve ]

XY

(#25429) oxox


oxox
addikt

Machete 10/7

van is egy polom (kaptam cipovasarlasnal ajandekba.....cimbinek is konyorogtunk egyet...neki Segal-os lett :) )

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25430) sti10p


sti10p
senior tag

Egyébként az Expendables-ben mi volt a magyar mondat, azon kívül hogy Buda-Pest?! Nekem több nem tünt föl...

XY

(#25431) Psychonaut válasza sti10p (#25430) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az volt csak szerintem is.

(#25432) madgie válasza oxox (#25429) üzenetére


madgie
titán

Machete póló? Hol? Nekemiske' :)

(#25433) oxox válasza madgie (#25432) üzenetére


oxox
addikt

:) :DD nagyon kiraly...es van vagy 4-5 fele

WestEnd...speed a bolt neve azt hiszem...deszkas ruhazati bolt. a mozipenztar kornyeken van ha jol emlekszem (bar a szint nem tuti)...kis kereses utan megtalalod a neve utan...en megtalaltam, csak nem szeretnem tovabb reklamozni (semmi erdekeltsegem nincs hozzajuk :DDD )

nem tudom kulon van-e elado (azt hiszem valami akcio van/volt...24.-en voltam bent)

szeintem keress ra a telszamukra es kerdezz ra

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25434) madgie válasza oxox (#25433) üzenetére


madgie
titán

Az jó hely, tán onnan volt a Jackass pólóm, évekig bírta a kocsmázást, csak a tűz tudta a végén kilyuggatni :D (karácsonyi gyertya volt a polcon én meg pont oda dőltem hátra)

(#25435) oxox válasza madgie (#25434) üzenetére


oxox
addikt

jo akkor tudod melyik....

aha kepzelem ;] :DDD .... kocsmazas utan koordinalt volt a mozgasod tuti :DDD ...nekem is jott mar buszmegallo iszogatas utan :DD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25436) Pitterix


Pitterix
őstag

Splinter

Kis költségvetésű, a nagyobbakat sokszor alázó élvezetes horror.
Néha azért idegesítő momentumokkal.

6,8\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25437) Jim-Y


Jim-Y
veterán

The Experiment

Ma délután néztem meg, nem sejtettem, hogy a 2001-es német film amerikai átirata/koppintása lesz. Miután ez világossá vált számomra izgatottan vártam, hogy vajon ebből mi sül majd ki, mivel a német verzió nagyon tetszett. Így utána elmondhatom, hogy nagyon silány az eredetihez képest, sajnálom, hogy nem ezt láttam elsőnek, és a 2001-t utána mivel akkor obijektívebb lehetnék, de így nagyon untam sajnos:S Szinészi teljesítmény nulla, és így, hogy szinte egymás után néztem meg a kettőt, nagyon rikított az amerikai gag :( A klisék az őrületbe kergettek :D 5/10 nálam.

[ Szerkesztve ]

(#25438) pakfong válasza sti10p (#25430) üzenetére


pakfong
tag

Az egyik testőr mondott 1 vagy 2 mondatot magyarul, amikor a villába próbáltak bejutni.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#25439) Kanczy válasza pakfong (#25438) üzenetére


Kanczy
veterán

Hát, ha már az éppen felfutó hollywoodi rendezőnk, Antal Nimród az, akár meg is teheti :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#25440) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Scott Pilgrim vs. The World
1080p

Nagyon bejött a film. A stílusa,látványa teljesen geek mozi lett, de a jó fajtából. Kick/Ass-nél jobban tetszett, pedig az se rossz. Csak a hangok miatt lesz újranézős mert fülesen nem volt az igazi. Kell egy jó házimozi hogy rendesen kiszólja magát.Akinek tetszett a Kick/Ass annak bátran ajánlom ezt a filmet.

9/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25441) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Twillight Saga Eclipse

Mivel az első két részt is láttam, így nem volt kérdés hogy ezt is meg kell néznem. Be kell hogy valljam, ez a rész tetszett a legjobban az eddigi részek közül. Ezek után jöhet a 2 részes lezárás, csak kár hogy messze vannak a premierek. Nem tudom hogy a könyv jobb-e mint a HP sorozatnál(mások véleménye alapján), de nem vagyok elkötelezett híve az ilyen hosszú könyveknek. Annyi hogy a Jacob gyerek sokat van póló nélkül, csoda hogy nem betegedett le...

9/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25442) cass


cass
aktív tag

Salt ügynök
1080p
Szerintem nagyon jó kis film, nem igaz az amit sokan írnak róla, hogy milyen fos, mert csak üldözés van benne. Azok nem értették meg a lényegét, ha azt vették le belőle. Nekem legalábbis nagyob bejött az egész film.
8/10

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#25443) Tibiajax válasza cass (#25442) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

legjobb, amikor Jolie ugrál egyik kamion tetejéről a másikra, ilyen 10m-es táv+szintkülönbség kombó mellett, menet közben
best ever movie

(#25444) brownus válasza Tibiajax (#25443) üzenetére


brownus
veterán

na igen, egy wanted-ben ez normális. de nem egy ilyen realisztikus filmben... a 40 kilójával, lol

mit eszik rajta ez a pitt gyerek?? nincs mit rajta fogni. oké, van 3 lika... de egy nőn legyen mit megfogni, cibálni!! btw, a lelke biztos szép!

a due date-et láttátok már? talán ma elmegyünk megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#25445) Tibiajax válasza brownus (#25444) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

oké, van 3 lika..
ezt tisztelem benned brownus, hogy mindig is odaadóan tisztelted a női nemet
xd

(#25446) brownus válasza Tibiajax (#25445) üzenetére


brownus
veterán

tudom-tudom, néha túl szofisztikált vagyok:D

még annyit, hogy azért joliet legalább egy BJ-re bármikor, bárhol...

[ Szerkesztve ]

(#25447) Tibiajax válasza brownus (#25446) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

"BJ-re"??... :DDD de hülye vagy :D

(#25448) cass válasza Tibiajax (#25443) üzenetére


cass
aktív tag

Jaja vannak benn ilyen extrémeb jelenetek. :K
Most majd full hd-be fogom ma megnézni a zöld zónát, azt mondják az is jó. :)

[ Szerkesztve ]

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#25449) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

rég értékeltem már filmeket szóval legyen pár:

Salt ügynök: egész jó kis akció, elmegy történettel, de ahogy sokan írtátok az a csont és bőr ne essen már ekkorákat 6/10

Pancser police: eleje vége nem tetszett annyira, de közte olyan poénok voltak, hogy sírva röhögtem 7/10

Kaptár 4.: elmegy egynek, bár nyomába se érhet az első résznek. Újabb folytatás várható gondolom, ezt is nyújtják mint a rétes tésztát. Gondolom sose lesz vége, hogy az összes zombi elpusztul és eltűnik a Föld színéről a tívájrösz és a Millácska hozzám gyün feleségül. 6/10

na de legalább hamarosan jön az új Tron, ami tuti állat lesz

Resistencia eterna

(#25450) cass válasza bagyulajuve (#25449) üzenetére


cass
aktív tag

Hát elég kritikus vagy, de nem baj. :N Szerintem azért a salt ügynök töbebt érdemel , mint 6. :K De mindenki saját véleményét írja le, nem is baj, azért van ez a topic. :)

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.