Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25151) t1


t1
addikt

Törvénytisztelő polgár

Nagyon nagy a story rég láttam ilyen jó filmet. 10/10

(#25152) Tibiajax válasza koxx (#25144) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

felkonvertált..
Várunk még kicsit.

t1 az a Citizen Kane, igaz? nem láttam még én sem azt soha, de nagyon meg kellene nézni, az egyik legjobb alkotása, állítólag, a mindenidőknek..

[ Szerkesztve ]

(#25153) t1 válasza Tibiajax (#25152) üzenetére


t1
addikt

Angol címe : Law Abiding Citizen.

Ha van időd nézd meg nagyon a story engem megfogott.

(#25154) Integra válasza adalbert1 (#25148) üzenetére


Integra
titán

persze, hogy elkéstek.
egyszerre nevetséges, és szomorú, ahogy izomból igyekeznek okosak lenni, és közük nincsen hozzá alapvetően.
na mindegy.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25155) Integra válasza BITBOYS (#25138) üzenetére


Integra
titán

ejj, mennyit számít egy jó trailer... az első mennyivel jobb volt mint ez.. :(
mindkét film kb egy kaptafa lesz, mondjuk úgyis megnézem, sci-fi..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25156) Arnold2 válasza Tibiajax (#25152) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem az. Ez a Gerald Buttleres, elbaszott végű.

(#25157) sasa134


sasa134
addikt

The American

a világ leglassabb és legkevesebb történést bemutató bérgyilkosos filmje. Kávé/energiaital nélkül tuti az elalvás. Szépek a hölgyek és az olasz táj. 5/10

Avanti Roma

(#25158) madgie válasza Arnold2 (#25156) üzenetére


madgie
titán

Szó szerint, nagyon elkúrták a végét. Tegnap megnéztem a Tropa de Elite-t. Egy kis Isten Városa utánérzés, tök jó film, persze szigorúan eredeti hanggal szabad nézni. Várom a második részt... :)

(#25159) Tibiajax válasza Arnold2 (#25156) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ahh, akkor köszi...

(#25160) mephi666 válasza adalbert1 (#25148) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem a trainspotting inkább egy laza vígjáték a "requiem for a dream"-hez képest... a kisbaba mondjuk durva benne, de ezt leszámítva viccesen mutatja be a dolgok nagy részét... a másik film viszont kemény... azt megnéztük anno haverokkal 3-an, film végén szokott módon kimentünk a teraszra rágyújtani és 10percig egy rohadt szót nem szóltunk... ("normál esetben" ilyenkor kibeszéltük az egész filmet azonnal) az a film kegyetlen nagyot ütött... pedig nem élt egyikünk sem kemény drogokkal, de így is sokkoló volt... 10perc hatásszünet után annyit mondtam: ha ezt a filmet benyomnák elvonón, akkor a péciensek egy része lejönne azonnal a cuccról, a másik része meg felakasztaná magát reggelre... jól bemutatta, hogy ha valaki nagyon rááll a kemény drogokra, akkor onnantól csak lefelé visz az út... :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25161) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, én a 12 dühös ember -t 9/10-re értékelem, nagyon jó film, és élvezet egy magamfajta fiatalnak Henry Fondát egy abszolút élvezhető filmben megismerni:)

(#25162) Arnold2 válasza Tibiajax (#25159) üzenetére


Arnold2
őstag

Ahogy már írtam, nyugodtan nézd meg, DE nyomj rá egy X-et az utolsó 15 perc előtt. Hidd el sokkal jobban jársz. Addig a pontig a film nagyon jó, de utána akkora pofont kapsz, hogy Klicskó ahhoz képest egy süni csuklás.

(#25163) Tibiajax válasza Arnold2 (#25162) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:)
na mostmár kiváncsivá tettél..

(#25164) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ma éjszaka Inception újranézés 720p-be, már ha lesz türelmem hozzá. Jó lenne végre teljesen megérteni a sztorit, csak ahhoz nagyon kell koncentrálni.

[ Szerkesztve ]

(#25165) Integra válasza mephi666 (#25160) üzenetére


Integra
titán

teljesen egyetértek, a trainspotting ovi a requiemhez képest.
nem néznéd meg cucc hatása alatt, mert annyira nyomasztó, hogy megőrülnél, feléig se jutnál el a filmnek, kimenekülsz a szobából, teljesen behúzna.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25166) lorcsi válasza Integra (#25165) üzenetére


lorcsi
veterán

ezek után látnom kell

(#25167) Integra válasza lorcsi (#25166) üzenetére


Integra
titán

tisztán nem lesz vele gond, de a különbséget így is érezni fogod.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25168) koxx válasza Integra (#25165) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

requiemet 10 kerek percig bírtam nézni, pedig annyira dicsérte itt pár ember, lehet csak nem voltam megfelelő hangulatban

Jhonny06: 1080p is kint van

[ Szerkesztve ]

(#25169) Integra válasza koxx (#25168) üzenetére


Integra
titán

nagyon jó film, de csak annak, aki érti. és nem azért mert hülye, vagy egyéb lenne, hanem mert egyszerűen hiányzik a tapasztalat, az élmény, az emlékek, semmivel sincsen, amivel azonosulni tudnának, vagy átérezni, nem fog beléjük nyilalni a tudat, az emlék, hogy ez igen, ez az és ez rohadt jó, vagy rohadtul fáj. így nekik tök felesleges szenvedni vele, mert csak az lesz. teljesen megértem, hogy sokak azt mondják,hogy egy nulla a film.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25170) Arnold2 válasza Integra (#25169) üzenetére


Arnold2
őstag

Na ilyet sem hallottam még :R

(#25171) lorcsi válasza Integra (#25167) üzenetére


lorcsi
veterán

a trainspotting nagy kedvencem, hátha ez is lesz olyan :)

(#25172) Pitterix


Pitterix
őstag

Hétmérföldes szerelem

Romantika hegyek, élvezhető stílusban.
Az asztal miatt jár neki ennyi pötty:

6,851/10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25173) Kanczy


Kanczy
veterán

Nightmare on Elm Street (2010) - 6/10

Unaloműzőnek jó, de semmi különös. A megszokott paráztatási megoldások, a tipikus "jócsaj" és "helyessrác" gárda, és remek vizuális megoldások.

Rec2 (2009) - 7/10

Nem olyan jó, mint az első, de a műdoku kamerakezelés továbbra is egyedi hangulatot erdeményez, és történnek benne vicces dolgok.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#25174) sasa134


sasa134
addikt

RED

Hehe. :D 8/10 - Bruce bácsi leoktatatja a CIA-t.

Avanti Roma

(#25175) Integra válasza lorcsi (#25171) üzenetére


Integra
titán

szerintem alapvetően más film, sokkal keményebb hangvételű, nem annyira élvezhető, nem nevetsz igazán rajta, nincsen tele komikus jelenettel. legalábbis emlékeim szerint, régen láttam már.

na de ma!!!!!!!!
HARRY POTTER:)))))))))))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25176) brownus válasza Integra (#25175) üzenetére


brownus
veterán

bazdmeg!

a hp miatt...

[ Szerkesztve ]

(#25177) lorcsi válasza Integra (#25175) üzenetére


lorcsi
veterán

tegnap csak beletekergettem, sokkal másabb. ma este ha minden jól alakul megnézem

nálunk meg jövő héten bibiiiii :DDD
este néztem a trailert..jó volt, de jól elhúzták a second part meg csak juli-ban lesz :F

(#25178) Integra válasza brownus (#25176) üzenetére


Integra
titán

20:15 - hogy igazán gyűlölj:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25179) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

azé Natalie Portman hogyismondjam elég jó a vízparton :B :
[link]

Resistencia eterna

(#25180) Pitterix válasza bagyulajuve (#25179) üzenetére


Pitterix
őstag

Középkori tanga??!! :Y
Nagy marhaság, de jónak ígérkezik!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25181) zolynet


zolynet
addikt

Megan Fox rebooting :DDD

Life is too short to stay stock!

(#25182) Kanczy válasza bagyulajuve (#25179) üzenetére


Kanczy
veterán

Epic középkori kaland szörnyekkel, szép nőkkel, fura arcokkal, mokkolással és kárinkodással (a változatosság kedvéért)? Jöhet :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#25183) szatocs válasza bagyulajuve (#25179) üzenetére


szatocs
őstag

Megnézős a film is, meg a popó is. :D

=== Szatocs ===

(#25184) chokeee válasza sasa134 (#25157) üzenetére


chokeee
aktív tag

Így van, nagyon gyenge volt. :K
És valóban, a csinos hölgyek és a táj volt pozitív

gumiczuczli

(#25185) Tibiajax válasza zolynet (#25181) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:F

(#25186) koxx


koxx
MODERÁTOR

Yip Man 2

Végre volt egy kis időm így megnéztem, az első rész sztem jobb volt, de ez is tetszett. A mesterek verekedésénél volt pár fura jelenet :) A végén a kissrác tökre hasonlít B.L.-re. 8/10

(#25187) t1


t1
addikt

The Experiment

Érdekes dolog tetszett, de a film megnézése utána olyan 5/10-et adnék neki. Ma beszélgettünk róla haverokkal és jobban vissza gondolva simán 7/10. Utólag jobban tetszik mint a befejezés után :)

(#25188) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kiszivárgott a HP első 36 perce.. :))

(#25189) madgie válasza Jhonny06 (#25188) üzenetére


madgie
titán

Bár az egész tetraétakvadrológia annyi volna :D

(#25190) Integra


Integra
titán

nagyon jó a harry potter, nagyon tetszett:))
nincs mese, felnőttek, most várhatom a második részét....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25191) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

A szív bajnokai/The blind side 10/9.

Sokan nem tudják de ez nem azért happy end mert amcsi film hanem mert megtörtént eset.
Az egyetlen film kb ahol tetszik ahogy Sandra Bullock játszik és a srác is nagyon beleillik a szerepbe. Nagyon jó film, és kicsit talán elgondolkozik mindenki hogy milyen szerencsés.- :K

Spoiler:
Az pedig végképp tetszett hogy nem raktak bele ilyen majomságokat pl hogy megvádolták volna hogy zaklatta a kiscsaj "testvérét" illetve hogy nem került abban a pillanatban vissza a gettóba, meg hogy ott nem verték agyon, és az is hogy amikor bepipult hogy otthagyja őket, akkor Sandra sem kezdettt kiborulni hogy mindent neki köszönhet, hanem elgondolkodott helyette.
Szóval tényleg igazán jóra sikeredett film. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25192) Pitterix válasza Integra (#25190) üzenetére


Pitterix
őstag

Azért egy kicsit több leírást vártam volna! :((( :K

(#25189) madgie:Azért 36 percbe belezsúfolni ennyi epizódot..... :U :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25193) madgie válasza Pitterix (#25192) üzenetére


madgie
titán

Jaja, igaz, a fele is sok volna :D

(#25194) Pitterix válasza madgie (#25193) üzenetére


Pitterix
őstag

Úgy látom rajtad nem gazdagodott volna meg sem az író, sem a sok rendező, stb..... :N
Pedig tele van szerethető karakterekkel, pl óriáspók..... :D

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25195) madgie válasza Pitterix (#25194) üzenetére


madgie
titán

A menyasszonyom nagyon bírja, én két perc alatt behányok a sok összelopkodott ötlettől meg a karakterektől. Elhiszem, hogy a gyerekeknek ez oké, mert tényleg egy nagy mese akar lenni... csak felnőttként már érezni rajta a sok izzadságszagot. Szigorúan szvsz.

(#25196) Integra válasza Pitterix (#25192) üzenetére


Integra
titán

nem akarok elspoilerezni semmit sem:)
nagyon megkomolyodtak, komor hangulatú film lett, és végig ilyen az egész, nem igazán mókás, érezni rajta, hogy nyomott és inkább vívódnak magukban és egymással szemben is. ez már inkább felnőtteknek szóló film, fura látni, hogy fejlődött az egész, a gyerekmeséből felnőtt film lett. viszont sikerült átmenteni, megtartani a régi filmek poénjait, báját, az apró kis jeleneteket amikor gyerekként kacarászik a néző, és ez pont jó. maradt igazi harry potter film, csak felnőtté váltak, talán így tudom megfogalmazni a legjobban. aki szerette az előző részeket, ezt is imádni fogja.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25197) dragonfx


dragonfx
veterán

megnéztük a terhes társaságot hát tényleg ütős a film.mondjuk valóságba nem tom ki viselné el a kis köpcöst. :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25198) Pitterix válasza Integra (#25196) üzenetére


Pitterix
őstag

Köszi! Ez így már megfelel. :C
Alig várom a jövő hetet, hogy végre mi is lássuk. Csak az lesz a szar, hogy fél évet kell várni a folytatásra......
Majd arra leszek kíváncsi az összes rész díszdobozban mennyit fog kóstálni, annak idején a LOTR 23k volt, pedig az csak 3 rész, ez meg ugye 7.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25199) Kanczy válasza dragonfx (#25197) üzenetére


Kanczy
veterán

Biztos vicces, de az előzetes alapján csak egy nagyon is szokványos idióta-normális buddy comedy. Láttunk már ilyet bőven, bár az is igaz, hogy Downeyt nagyon szeretem, a "köpcös" pedig nagyon ütött a Másnaposokban. Majd meglássuk, mi lesz belőle :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#25200) brownus válasza bagyulajuve (#25179) üzenetére


brownus
veterán

Park Chan-wook rendezheti a Stokert - fingom sincs mi ez a stoker, de ha ő rendezi akkor jó lesz

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.