Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) Nandinagy válasza toxicjew (#17049) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha az agility balancea 90+-os akkor vedd meg :D De a helyedben én tuti, hogy Richarlisont venném meg. Mégis csak 5*weak foot meg brazil.

(#17052) v-man válasza eM'82 (#17046) üzenetére


v-man
őstag

Szintén, amióta kiírja, mindig 30 körül volt, gigabit Lan, Telekom.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#17053) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Mi van most, PL Tots és most kapcsolódik be sok ember? Itt és a redditen is olyan kérdések vannak hogy :Y Nincs baj a kérdésekkel, még kevésbé a kezdőkkel, de aki olyan kérdést tesz fel hogy melyik az a taktika amivel az összes meccsem megnyerem, vagy aki azt sem tudja mi az az UT mit vár? Türelem és sok idő, energia emberek, ez kell ehhez a játékhoz is mint minden máshoz is az életben, gyakorolni, nézegetni, olvasgatni aztán kérdéseket feltenni :R

XO: Gollami26

(#17054) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

14/9, elég szar ez így, nem tudom hogy fogom elérni a 17 győzelmet. A legutóbbi meccsen olyantól kaptam ki, akinek 85-ös chem, potm Vardy, CB-ben egy senkivel nem kapcsolódó Ramos, össze-vissza mindenki... Csodálatos volt, ahogy a gép tolta. :W

(#17055) QV222 válasza Kristof_94 (#17048) üzenetére


QV222
tag

Koszi

(#17056) QV222 válasza Nandinagy (#17050) üzenetére


QV222
tag

Az igen, akkor én nem szóltam semmit.

(#17057) eM'82 válasza v-man (#17052) üzenetére


eM'82
addikt

Kiléptem a Fifából, ujraindítottam vagy 2xer. De nem jött be, aztán bementem a settings/online/mactchmaking optionsbe
Atallitottam, majd vissza (tkpn nem csináltam vele semmit), és mentés. Ezután újra jó volt. Más kérdés hogy addigra 5 vereség zsinórban a latency miatt. Alig tudtam behúzni a Gold3at. Botrány WLem volt. Ja, és még jutott egy DNF loss is hosszabbításban 2-2es nyerhető meccs közben.

(#17058) v-man válasza eM'82 (#17057) üzenetére


v-man
őstag

Én nem állítottam semmit, de éjfél után nagyjából helyre jött, 40-50nél nem volt már rosszabb, ellentétben az este 8 körüli 100+hoz ez már elfogadható volt.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#17059) Nandinagy válasza eM'82 (#17057) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én nem merek játszani :D Pont úgy állok mint múlthéten(10-2) és akkor olyan szinten ültetett fel az ea a szopórollerre, hogy a 14-t alig bírtam megcsinálni :C :C
De a 17 win meg kellene a garantált pick miatt szóval valahogy kiszenvedem majd.

Jól megdrágultak a ligák most. Mindegyik 40-50k-val drágább mint 2 napja :O
Szóval inkább vettem egy baby Yashint de eddig nem sokat mutatott. 3 wl-en védett és mindet nyertem de leginkább azért mert az ellenfeleim lőttek 2-szer kapura amiből 1 minimum gól lett :D

(#17060) Hazli17 válasza v-man (#17058) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Éjfélbután 3/4 1kor és 1/4 2kor játszottam kettő meccset. Mintha egy teljesen másik játékkal játszottam volna.. Folyékony volt a játék, minden úgy történt ahogy annak történnie kellett. Bámulatos volt. Nagyon jó volt játszani.

Nandinagy és a többiek.

Higgyétek el, hogy ez a baby yashin egy qrva nagy kapus! Akkora bravúrjai vannak sokszor lábbal, kézzel, de főleg lábbal, hogy azt nincs kapus aki kifogná. Mdewc sem véletlenül ajánlotta! Nem 3 és nem 13 meccs alatt fogjátok meglátni, hogy jobb mint a többi. De lesznek olyan meccsek ami rajta fog múlni, mert a lehetetlent is megfogja.

Ami meg olyan, hogy a gép azt akarja, hogy gól legyen, az úgyis gól lesz... :/

[ Szerkesztve ]

(#17061) MdewC válasza Hazli17 (#17060) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

A tots óta nagyon picit gyengült, ugye a felhúzott finishing miatt, de még tartja magát szépen. Sőt.

Most akkor gondolhatjátok tots előtt mennyire jó volt. :) Mondjuk olyan extrém kapus teljesítmények nincsenek, de Yashin és Ter Stegen letud hozni stabilan pár bravúrt. Nekem ami miatt tetszik, az a kiszámíthatóság. Nem az van, hogy egyik meccsen mindent véd, a másik meccsen semmit, hanem hoz egy remek stabil szintet. De nem hibátlan, olyan nincs.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17062) Raunchy


Raunchy
tag

Kiraktam még aznap a Moments De Gea - t mikor kijött, a 90 es lapja megvolt, mondom beleteszem az SBC be.
Kapus ez egyáltalán? Vagy csak nálam ennyire szar?
Hogy lehet így elbaszni valamit? Még a 90 es lapja is jobb volt.
Ez a TOTS Alisson vajon jobb mint a TOTY kivitel?

Nem tudom már mit fejlesszek, mihez nyúljak, valakinek vmi ötlete a PL vonalon haladva?

(#17063) Nandinagy válasza Hazli17 (#17060) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szerintem én vagyok az egyetlen aki a prime icon packból egy kapusnak örült volna a legjobban. Utálok kapusra költeni és nem bántam volna ha bedob egyet és letudom a játék végéig :D
Pár hete már szépen összeállt a védekezésem és össze is jön már hetek óta a 10-1,11-2 körüli kezdés wl-ben amin kb. mindegy ki áll a kapumba mert sok ellenfél kapura se tud lőni ziccerben. Az eheti 2 vereségemen meg 5-6 hsz. után meg 7-7 után tizikkel kaptam ki amin meg állhatott volna 3 kapus is a kapuba mert a gyerek akkor is belőtte volna míg nekem mindent mellé lőttek amikor fontos volt.

Jó Yashin mert volt szép védése de igazából a WF Areola hasonló védéseket mutatott be stabilan és harmadannyiba kerül. De igazából majd wl végén mondok róla véleményt 20 meccs nem 3 wl meg 4 rivals után.

(#17064) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

14 győzelem megvan, 8 van hátra, remélem összejön a 17... Botrány a játék.

(#17065) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#17064) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Én már 14-nek is örülni fogok. :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17066) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#17064) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

3 meccsből meglett, maradt még 5, de nem hiszem hogy megyek tovább. Jöhet a garantált PL pick.
A csapathoz csatlakozott VVD, TOTY De Ligt, Tots Robertson és Henderson.

(#17067) eM'82 válasza Nandinagy (#17059) üzenetére


eM'82
addikt

11/8gy-nél még bizakodó voltam, gondoltam nem is annyira vészes egy gyengébb csapattal. Azttán ami utána következett az maga a gang-bang, csak én voltam "középen". Legközelebb kivárom én is.
Eladok mindenkit a pi*sába (folyamatban... márcsak Bday Hazard és Neymar gold lapja van hátra). Gyűjtöm a coinokat, elkezdem pörgetni a liga sbc-ket. 7M-ből összerakok egy újat, ha lementek a totsok.

Diogo Jota lapját kirakta valaki? Nekem szimpi. Nem érdekel, hogy drága. Van egy csomó fölös lapom megint.

[ Szerkesztve ]

(#17068) toxicjew válasza Kristof_94 (#17064) üzenetére


toxicjew
addikt

Nálam most el is szakadt a cérna, abba is hagytam 13 winnél. 6 meccs van hátra, majd este ránézek hátha más játék fogad. Mert ez ami most van ez vállalhatatlan sajnos...

(#17069) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Henderson milyen aki próbálta?

Kovacic milyen lehet? Statok alapján nem rossz, a dribblingje jó, agility, balance jó, és 4/4. Viszont nagyon olcsó.

(#17070) Nandinagy válasza Hazli17 (#17069) üzenetére


Nandinagy
addikt

Henderson jó. Egy streamernél láttam és ő nagyon dicsérte tegnap :D

Valaki elmondhatná a logikát, hogy Son meg Vardy miért kap ugyanúgy 95-ös lapot mikor son vagy 6 ratingel magasabb lap alapból :D :W

Egy próbát megér Kovacic. Szerintem azért olcsó mert horvát . De azon kivül rendben vannak a statjai cm-be. Bár a 75-ös strength az elég gyengusz

[ Szerkesztve ]

(#17071) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Egy ideje nem játszottam WL-t, de most újra lenyomtam.
Pénteken 5 win 3 lose.
A szombatot 12-8as aránnyal hagytam abba.
Ma 10 meccs maradt, gondoltam 17 win talán meglehet.
Nem lett.
29. meccsen 2-2-es állásnál 2 kapufa is benézett, majd a hosszabításban bukta.
A 30. meccs egy talán cseh ellen volt. Mindenből gólt lőtt, 5-0 a vége. Nekem az első 20 percben 2 fullos zicceremet fogta meg talán baby van der Sar. A vége előtt nemsokkal azért az egyik védője a gólvonalról mentett egyet.
A srác amúgy 19-4 állt a meccsünk előtt. Még jó hogy hasonló arányúakkal sorsol össze ez a foskupac. :W

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#17072) Hazli17 válasza Nandinagy (#17070) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Logika ezeknél.. :C :))

(#17073) Raunchy válasza Hazli17 (#17069) üzenetére


Raunchy
tag

Henderson nagyon frankó, megvettem.
Minden tekintetben meg vagyok vele elégedve.
Vettem több tots játékost is, de igazából meg vagyok lepodve hogy folyamatosan csökken az áruk.
Remélem ha már nem nyithatóak akkor azért feljebb mennek

(#17074) Hazli17 válasza Raunchy (#17073) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Köszi! Főként cdm, vagy cm nálad?

Csütörtökig tuti esni fog. Jön a garantált sbc, a wl pickek, aztán valószínű péntek estétől stagnálás, vagy minimális emelkedés.

(#17075) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

14 win lett, szenvedés az egész. Gattuso-Case páros képtelen szerelni, 0 interception, semmi védekezés, bezzeg a Kanté gyerek mindent leszed. 26 meccset toltam, abból 25 4231 volt. :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17076) Raunchy válasza Hazli17 (#17074) üzenetére


Raunchy
tag

Cm 4-1-2-1-2 Ben vagy 4-3-2-1 Ben
Engine lappal használom, jól szerel, fürge, erős, jól passzol, lőni is tud.
Igazi kis mindenes, tetszik

(#17077) v-man


v-man
őstag

Jövő pénteken melyik liga TOTS várható? Olasz?
Ilicic most 91 a legjobb lapján, ha bekerül akkor vajon milyen értéket kaphat?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#17078) Nandinagy válasza v-man (#17077) üzenetére


Nandinagy
addikt

94-95 körül. :D Pont az előbb sírtam, hogy nincs logika benne mert son utolsó informja 91-es vardy legjobb lapja meg 87 körüli aztán ugyanakkora lapot kaptak.
Amúgy a bundest mondja mindenki, hogy jön.

(#17079) LendvaiFeri1 válasza v-man (#17077) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Bundes.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17080) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#17075) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Te milyen formációban tolod?

(#17081) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#17080) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

41212, vagy 442.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17082) eM'82 válasza Kristof_94 (#17080) üzenetére


eM'82
addikt

4231 :DDD :DD

(#17083) Meghivott


Meghivott
addikt

120 wl meccs után: aki hátrányból jön fel, minden esetben nyeri a hosszabbítást.

(#17084) eM'82 válasza Meghivott (#17083) üzenetére


eM'82
addikt

+első 5 perc, 45. és 90. perc szinte biztos hogy gólt hoznak
+aki 2-0ra megy magabiztosan a félidőben, az kapaszkodjon a 2. félidőre, mert "felborul a pálya"

(#17085) eM'82


eM'82
addikt

A PL Liga SBC melyik nap bővülhet TOTS játékossal? Féltávnál vagyok az SBCvel.

(#17086) Nandinagy válasza eM'82 (#17084) üzenetére


Nandinagy
addikt

A hosszabitás gólt azt szeretem :D D:
Amúgy ez a 2-0-s előnyből vereség 10-ből 9-szer nem a játék hibája. Támadóbban lép fel az ellenfél és a vezető játékos meg belekényelmesedik a meccsbe aztán jön a hidegzuhany :D
Magamon látom sokszor, hogy 2-0 után elkezdek szórakozni a kapu előtt aztán 2 hiba azt iksz. Onnan meg nehéz megint koncentrálni főleg mikor a letámadó fél staminája jobb mint a védekező csapaté ;] ;]

(#17087) Meghivott válasza Nandinagy (#17086) üzenetére


Meghivott
addikt

Ebben nincs igazad.

(#17088) eM'82 válasza Nandinagy (#17086) üzenetére


eM'82
addikt

Én nem a kényelem miatt szoktam szenvedni, egyszerűen pontatlanabbnak érzem sokszor a játékosokat. Nyilván minden fejben dől el. Egy Youtuber szerint nem létezik 45. és 90. perces gól glitch... Aha, persze. Ha már jön a vége akkor persze tudatosan lehet irányítani hogy az ellenfél még véletlenül se kaparintsa meg a labdát.

(#17089) Nandinagy válasza Meghivott (#17087) üzenetére


Nandinagy
addikt

Miért?
Nyilván könnyebb mindent erre a szar játékra fogni de a leggázabb meccseim visszaszoktam nézni psen és látszik, hogy mekkora faszságokat csinálok 1-2 esetben amire akkor azt gondoltam, hogy a játék hibája. De szívesen meghallgatom a másik oldalt is egyébként :D

(#17088) eM'82
Ja hát a hosszabítás glitchben nem kételkedem. Azt én is tapasztalom.Ha gáz a meccs mindig eldugom a labdát arra az 1-2 percre. lehet parasztság de nem igazán hat meg 1 idegen sírása olyankor :D

[ Szerkesztve ]

(#17090) Meghivott válasza Nandinagy (#17089) üzenetére


Meghivott
addikt

Mert én nem engedek ki. 4-0-nál sem.
Miért? Mert csal a játék.
Én is jöttem már fel ennyiről úgy, hogy amúgy a másik sokkal jobb volt. Parádéztam. Mindenki csodaszerűen érkezett, a másik oldalon pedig balfaszok lettek a játékosok. Vannak tiszta meccsek, de aki nem látja a gépi csalást, az magát csapja be. Ez pedig az én véleményem.

(#17091) #08094976


#08094976
törölt tag

Sziasztok!

Ha nincs minden nap minimum 2 óra időm fifára, akkor van értelme elkezdeni az UT-t?

(#17092) LendvaiFeri1 válasza #08094976 (#17091) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ha hétvégén van 20 óra, akkor semmi akadálya. :DDD ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17093) Nandinagy válasza Meghivott (#17090) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egy szóval sem mondtam, hogy nincs gépi csalás. Én azt mondtam, hogy aki több gólos előnyről kikap az ne állandóan a játékot okolja már. Azt sem mondtam,hogy több gólos előnyről nem szopat le valakit a játék. De nagyrészt nem ez történik csak sokan egyből ezt látják bele. Pont ezért szoktam én is visszanézni az ilyen meccseim mert külső szemmel nézve sokkal másabb 1-2 szitu mint meccs közben.

(#17094) Meghivott


Meghivott
addikt

Én a saját meccseimet mondom. Ott szó nincs arról amiről beszélsz.

(#17095) K.J válasza LendvaiFeri1 (#17092) üzenetére


K.J
senior tag

Ez kész! :D :C

(#17096) toxicjew


toxicjew
addikt

Na meglett a g3, maradt még 5 meccs, de ha pisztolyt tartanának a fejemhez se vállalnám be a maradékot :N

(#17097) LendvaiFeri1 válasza toxicjew (#17096) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ismerős... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17098) Edgar2621 válasza Raunchy (#17062) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én valami befejező csatárt keresnék a helyedben, egy Aguero, vagy esetleg egy Vardy nagyon jó lenne. Ki rúg Nálad gólt? Mert jó játékosok de egyik sem az a tipikus befejező ember szvsz :R

XO: Gollami26

(#17099) Edgar2621 válasza eM'82 (#17085) üzenetére


Edgar2621
őstag

Erre én is kiváncsi vagyok hogy mikorra jósolják, mert nálunk 3 nagy liga (PL, Bundes, LaLiga) is már a majdnem kész, 2-3 csapat kell már csak mindenhol és a SeriaA felénél tartunk.

XO: Gollami26

(#17100) Edgar2621 válasza toxicjew (#17096) üzenetére


Edgar2621
őstag

Mi tegnap délután jöttünk rá hogy nem neveztünk, akkorát röhögtem hogy a szomszéd is átnézett, pedig csak azon nyihorásztam hogy végre egy nyugodt hétvége, és így is lett.

Persze csütörtökön sajnálom majd hogy nincs pick, de amit ez a játék adni tud az össze sem hasonlítható az élet más örömeivel, de még a csalódásaival sem.

XO: Gollami26

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.