Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) K.J válasza Kristof_94 (#16450) üzenetére


K.J
senior tag

És mennyire vált be Laudrup? Milyen poszton játszatod? Érdemes kiszedni?

(#16452) SeatLeon08


SeatLeon08
tag

Mi ez a nagy price drop?

(#16453) Edgar2621 válasza SeatLeon08 (#16452) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ma kezdődik hivatalosan a TOTS, már mindenki a lázában él. Valószínűleg sok lapnak visszamegy majd valamennyire az ára, de innentől várható hogy a sok új és op lap miatt az árak összességében csökkennek.

XO: Gollami26

(#16454) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

:DDD

PS4

(#16455) Woodslave válasza Edgar2621 (#16453) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Basszus ha ezt a fbdayt nem sz*pom be ennyire, akkor azért kicsit jobb helyzetben várhatnám a tots-ot. Olyan gyorsan telik az idő visszatekintve, lásd ikon swap amikor elkezdőtött akkor beláthatatlannak tűnt még a második kör aztán ma már kezdődik. Nem mintha bármelyik ikon annyira nagyot dobna a játékomon, csak úgy megjegyeztem.

Nézem azért brutá Lacazett 680k. Griezman 1.1... :U Legjobb döntésem volt megvenni Saintet legalább nem látom elolvadni az árát (egyelőre) :D

Mondjuk tuti most kellene eladni, aztán visszavenni, de mindegy nem merek ezzel már kockáztatni, amúgy se akarom lecserélni

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16456) Nandinagy válasza Kristof_94 (#16450) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha ez megnyugtat. Az én baráti körömben rajtam kivül 2 ember farmolta ki a prime icon packet.
2-en Desaillyt kaptunk meg az egyikük Zola-t. Szóval nem kaptunk jobbat egy Maldininél :D

(#16457) Edgar2621 válasza Woodslave (#16455) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szerintem ne adj el senkit most, nem mennek lejjebb az árak ennél szvsz. De aztán majd ne gyere azzal hogy miattam buktál :D

Nagyon jó Gucci, az 5/5 királyság, csak összehasonlítom James lapjával és alig van egyébként különbség (na jó a higgadtságban azért elég nagy van), és így már sok az az 1 millió, nekem, az én szememmel.

XO: Gollami26

(#16458) Edgar2621 válasza Nandinagy (#16456) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nálunk Nesta jött, egy barátunknak meg Klose. Ilyen ez a bicikli, a Desailly szerintem jónak számít.

XO: Gollami26

(#16459) Nandinagy válasza Edgar2621 (#16457) üzenetére


Nandinagy
addikt

James mindenkinél jó csak nálam borzalmasan rossz? Perpill muszáj kezdetnem (estig) és utálom :D Nem tud passzolni se lőni. Néha megfutja a szélsőt de tök mindegy mert a szél megfújja és összeesik vagy elrontja a passzt. Megvan a kínai ligás Leonardo és sokkal jobb mint James.

Nyilván nem panaszkodok Desailly miatt :D Csak 1 Maldininél nem jobbak.

[ Szerkesztve ]

(#16460) Woodslave válasza Edgar2621 (#16457) üzenetére


Woodslave
nagyúr

á ég és föld a két játékos pedig imádom Jamest, mondjuk Gucci nálam csatár. Ha jól jön ki a lépés és nem mocsárfoci van (és/vagy bénább az ellenfél :D ) akkor valami brutál élvezetes játszani vele. Douglas Costaval nagyon pusztító páros, sokszor még nálam is hát még aki tényleg tudja mit csinál az 5* skillel :D Szélre simán mehetne James így, cserének szokott is.

Egy bajom van vele, hogy sokszor nem indul be úgy ahogy szeretném, hiába high meg get behind inkább chillel cam poziban. Son csinálta már ezt mielőtt eladtam ;] :D De Gucci marad, mert tényleg idén a kedvenc lapom :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16461) Zimmi91 válasza gabigyerek (#16454) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ezt nézd kolléga , kellene mint egy falat kenyér 😍😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#16462) eM'82 válasza Zimmi91 (#16461) üzenetére


eM'82
addikt

Yedder ellen mit sem ér :)

(#16463) akooos válasza Zimmi91 (#16461) üzenetére


akooos
veterán

Flashback a legjobb szezonjára, ami még a Chelseaben volt ;] Még mindig mérges vagyok, hogy elment a MU-ba :(

(#16464) gabigyerek válasza Zimmi91 (#16461) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Emlékszem erre a TOTS lapra, megvolt. Sajnos a játék azon szakaszában már karcsú volt (talán 50-80k között is mozgott). Nálam sub volt. Akkor hoztam be a védelembe, mikor eredményt kellett tartani :) Ettől függetlenül kötelező vétel lenne :)

PS4

(#16465) Zimmi91 válasza gabigyerek (#16464) üzenetére


Zimmi91
addikt

Tettem össze egy álom MU teamet, de sajna alsó hangon is 3-4 millió coin kéne hozzá :D Pedig olyan jól nézne ki ;] Majd ha lementek még jobban az árak akkor teszek össze egy fun olcsóbb MU csapatot :) Most azon gondolkozom elkezdem karrier módba Uniteddal :D Rivals meg ezekhez annyira nincs már kedvem se meg erőm se, de maga a foci meg hiányzik

" Just remember Manchester is RED! "

(#16466) Nandinagy válasza Zimmi91 (#16465) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez nagyon jó ötlet amúgy :D Erről szólna az ut végeredményben is. :D Én is raktam össze már Arsenalt 1-2 hete csak annyi a probléma vele, hogy 8 millió coinba kerülne :D
https://www.futbin.com/20/squad/15245582

Viszont az a moments Henry ebben az évben még biztos, hogy érkezni fog csatárba :D

(#16467) Zimmi91 válasza Nandinagy (#16466) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem így nézne ki, de Tuanzebe helyett jöhetne vki más is 😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#16468) Nandinagy válasza Zimmi91 (#16467) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk cb blanc és cm scholes vagy keane :D vagy Smalldini

[ Szerkesztve ]

(#16469) Zimmi91 válasza Nandinagy (#16468) üzenetére


Zimmi91
addikt

Az a baj, Scholes és Keane se tett rám nagy benyomást a játékban, való életben legjobbak voltak Giggs-el együtt :D Akiket beraktam legalább játékon belül jók :D De sajna ha nem nyitok egy R9-et akkor nem nagyon lesz coin ilyenekre ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#16470) Nandinagy válasza Zimmi91 (#16469) üzenetére


Nandinagy
addikt

Moments Scholes elég jó cm-be statok alapján :D Mondjuk csodálkozom, hogy Valenciát nem raktad be Bissaka helyére :D

(#16471) Raunchy válasza Zimmi91 (#16469) üzenetére


Raunchy
tag

Egy darabig volt egy egész veretes "majdnem csak united" teamem, Futmas Rashford - prime Nistelrooy - Dani James - Moments Rooney - baby Rio Ferdinand - Futmas De Gea voltak kezdők! Egész jó volt, sajnos Nistelrooy nem jó idén, pedig nagyon szerettem régen. Giggs et szerettem volna még, de nem volt rá coin meg hát asszem 2* wf ami akkor se volt túl jó ötlet

(#16472) gabigyerek válasza Zimmi91 (#16467) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Áh, nekem EZ lenne a TOP. Így talán még Shaw sem érdekelne a bal oldalt :)

UI: Ha van valakinek felesleges 6 millája és valóra váltaná egy Unitedes FUT csapatos álmait, akkor írjon bátran :D

[ Szerkesztve ]

PS4

(#16473) Zimmi91 válasza Nandinagy (#16470) üzenetére


Zimmi91
addikt

ÚÚÚ jogos, Valencia annyira alap mint Rooney ;]

(#16472) gabigyerek

Ja ezzel már ellehetne rohangálni :K :C

(#16471) Raunchy

Annyira bosszant, hogy a swap 1-et nem csináltam...onnan ingyen ilyen jó védő mint Rio és még United is ;]
Nistelrooy sajna egyik fifába se volt jó :D Többiek okék.

(#16474) freddyadu

sajna 2 hétig beteg voltam így nem tudtam nyomni a küldetéseket, így nem lett meg a Fred :(

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#16474) freddyadu válasza Zimmi91 (#16467) üzenetére


freddyadu
senior tag

Blanc CB és a helyére 89 Fred.

(#16475) #Wiall#


#Wiall#
tag

Szerintetek mikor érdemes elnyitni a felhalmozott packokat nem mintha eddig dobálta volna az ea de hátha most, nekem Pl csapatom van oda férne be egy- két tots :DD vagy várjam meg a best of csapatot ?

(#16476) MdewC válasza #Wiall# (#16475) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az még baromira arrébb van... max ha van türelem.

Sztem egy PL vagy kedvenc ligánál már érdemes.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16477) Nandinagy válasza #Wiall# (#16475) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az Ultimate tots-ot semmiképp se várd meg. Ha heti 2 liga fog jönni akkor 8 hét múlva jön tehát Június közepén nyitnál. Totál felesleges addig várni mert utána ahogy jön a Futties kb minden lap értékét veszti. Majd 1 sima gold players packból 8 tots-ot lehet nyitni :D

(#16478) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#16473) üzenetére


Sickboy25
addikt

En Onnan csak Rioig mentem... es azota is hasznalom...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16479) Kristof_94 válasza #Wiall# (#16475) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én a PL-t várom, remélem a jövőhétre teszik. Nem egyszerű mert a csapatban jelenleg van 2 Bundes, 3 Ligue 1 és 3 PL játékos, plusz 3 ikon. Szóval elég vegyes a dolog. :DDD
Mondjuk a Bundes az ugye SS Zakaria és Wendell live lapja, őket könnyen meg tudom bontani, de akkor Schar mellé biztos, hogy egy PL védő kellene. A gond inkább az LB, mert ugye Neymarral linkelnie kellene. De majd kiderül milyen lapokat dobnak ki.

(#16480) dvtkfan válasza Sickboy25 (#16478) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Én is Rio-t vettem ki az első swap adagból, de már kezdem kevésnek érezni...sok meccs megy el rajta...nem tudja Prime Blanc szintjét hozni, aki a mostani prime ikon pakkból jött...
Pár napja beraktam Pique halloween lapját és sokkal jobb a védelmem vele, sokkal jobban védekezik mint Rio...megvan untradebe Virgil is, de ő sem az igazi...pedig hát az egyik legjobb védőnek kéne lennie, de mégse tudom használni valamiért :F így bízom benne, hogy jön valami jó általam használható védő...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16481) #16514048 válasza #Wiall# (#16475) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én mindig a PL alatt nyitottam ki a félretett csomagokat és eddig csak egy TOTS De Bruyne jött még asszem a fifa 17-ben.

Idén ma fogom kinyitni a nagy részüket, már csak azért is, mert a swap miatt kellene pár first owner lap, üres a klubom. És azért csak lesz a Community TOTS-ban is pár értékesebb játékos.

(#16482) eM'82


eM'82
addikt

Kipróbáltam Baby Pelét. Jó lap, de kb ugyanazt nyújtja mint a fele annyiba kerülő Bday Hazard.

(#16483) Nandinagy válasza eM'82 (#16482) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk ez egyértelműnek tűnik nekem :D Mid Dinho se ér 2.5 milliót hiába akarnék a csapatomba egyet. Pelé inkább azért olyan drága mert talán már nem nyithatóak a baby lapok ilyenkor+ő Pelé. R9-nek is jött már alternatívája FB Mbappe személyében aki sokkal olcsóbb.
Egyedül Gullitnak nincs egy olcsóbb verziója.FB Pogba lehetne de nála is jobb Gullit pace,shoot,def-be. Elképesztő a holland lapja :D Bárcsak kipróbálhatnám a midet.

(#16484) eM'82 válasza Nandinagy (#16483) üzenetére


eM'82
addikt

Nekem is az volt, de láttam hogy MdewC mester is használja. Nyilván okkal.
Nálam viszont ugyanazt nyújtotta. Statokban is szinte ugyanaz, magasság, workrate szinte minden megegyezik.
Ennek ellenére vsz SShifter Yedder, vagy Bday Maxim jön majd helyette, kell az 5*WF STbe (nekem). Vagy egy jó community Tots. Van 1.9 költőpénz, meg kb 20pakk.

(#16485) #08094976


#08094976
törölt tag

Sziasztok!

Én a 4-2-3-1 es formációban szoktam játszani. Nem igazán szoktam másikra váltani.Az elmúlt napokban elfelejtettem játszani. 20 meccsből 18 vereség. A 2 cdm nem csinál semmit. Kíváncsiságból kipróbáltam a 4-2-2-2 őt és láss csodát, a 2 cdm védekezett, kicsit támadott stb stb. azt csinálták amit kell nekik. A youtube-on egy fifás srác (nem mostani videó) azt mondta, hogy a patch óta a 4-2-3-1 nem működik és a 4-2-2-2 őt kell használni.
Ez most mi a francot jelent? Arra gondolok, hogy a 4231-ben a 2 cdm ugyan úgy cdm-ek mint a 4222-ben, ugyan az lenne a feladatuk és mégis az egyik formációban teszik a dolgukat, a másikban nem.
Az EA ezzel mit akar elérni???????
Az miért jó nekik, hogy az emberek minden pacth után váltsanak formációt?

(#16486) MdewC válasza eM'82 (#16482) üzenetére


MdewC
nagyúr

Amikor ez felmerült, akkor még nem volt Hazard.

Plusz Pelé még mindig a legjobb az ikon ST-k közül.

Mindenki azt használja, aki neki a legjobb. Az a biztos.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16487) Woodslave válasza #16514048 (#16481) üzenetére


Woodslave
nagyúr

40 pack annak a fele ilyen one two gold players meg a ligas sbc meg ojjektiv feladatok. Azokat meghagyom arra amikor az a liga tots lesz pedig nekem se ártana pár first owned játékos mert egy normális csapatom nincs swapra

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16488) Woodslave válasza #08094976 (#16485) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem formációt hanem csapatot ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16489) Raunchy válasza dvtkfan (#16480) üzenetére


Raunchy
tag

Nekem a 91 es IF Virgil van, de volt előtte a sima gold. Statban alig, de ingame óriási különbség van a két lap között, az IF Virgil nagyon jó! Scream Pique nekem is megvan, és múlt héten Pickeltem a 92 es ter Stegent, éppen a beépítésen töröm a fejem, de a jövő hetet biztos megvarom vele

(#16490) Raunchy válasza #08094976 (#16485) üzenetére


Raunchy
tag

Fentebb írtam hogy a 4-2-3-1 el, és a 4-3-2-1 el mostanság gond van, szarul van leprogramozva a mozgás. Mondjuk én a szélsők esetében olvastam hibát, de itt napról napra változnak a dolgok, jól tetted hogy változtattal sztem.
Tavaly is volt PL 4-3-2-1 nél hiba hogy közép kezdés után vmelyik játékos a szöglet zászlónal állt asszem, és az egyéni játékos utasitasok se működtek rendesen. Itt is vmi hasonló lehet, azt nem tudjuk miért

Megbrajt kiszall 😁😁

[ Szerkesztve ]

(#16491) Raunchy válasza Woodslave (#16488) üzenetére


Raunchy
tag

Nekem van egy babonám, hogy 1-2 naponta az elmentett taktikát úgy ahogy van törlöm, és beállítom újra. Nyilván ha ugyanazt akarom használni, de sokat variálok.
És volt már hogy utána jóval jobban ment. Placebo vagy nem, én ezt fogom csinálni később is 😁

(#16492) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Botrány a WL. Aki ma tervez jatszani, szerintem felejtse el.
1. nincs lenyírva a fű egyik pályán sem, sajnos épp hogy gurul a labda
2. a középpálya térségében 0 darab passz pontos, általában az ellenfél játékosa körül lévő láthatatlan 5m átmérőjű hálóban elakad.
3. ha bamba az ellenfél, kamu tizik jönnek
4. nem épül a támadás, áll a játék
5. 12 ember ellen játszom, a bíró is az ellenfél csapatát erősíti
6. a kapus rossz meccsre érkezett, röplabda feladónak képzeli magát
7. üres kapura sem lehet gólt fejelni. Visszalassítottam, a nyíl oda mutat, a fejelés kb 40 fokkal persze a kapu mellé mutat
8. 80-as chemisty csapat is bármikor bedarál, bizonyítva, hogy a csapat alatti "mátrix" is mint minden más ebben a játékban (rating, stat pontok, kártya színe, értéke) teljesen csak a megtévesztés miatt lett beletéve.
9. a 34-re beálló ping pedig illúzió, valójában orbitális dropok vannak meccs közben, mikor 1on1 a kapusára vezetem (és csak akkor) bedadog a játék nyilván így nem is tudom értékesíteni a ziccert
10. az alapvonalra rohanás középre passz, valamint a törvényszerű 3. percben szerzett gól még mindig alap.

No, aki belevágna, ennek tudatában tegye. ;) Én szóltam. :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16493) Nandinagy válasza Madn!ght (#16492) üzenetére


Nandinagy
addikt

Pihentesd kicsit. Én 1 vereség után mindig megállok mert nincs jó vége ha idegből játszom :D Most toltam le az első meccsem 1 gyengébb ellenfél ellen. Egál meccs volt az első félidőben hála annak, hogy Dybala tekert jobbal 1 gólt meg belőtt 1 kipattanót de a második félidőre annyit pressingelt a lelkem, hogy nem volt csíkja az embereinek szóval kapott 6-t a végén.

A 10. pontod meg nem értem miért baj. Ezt mindenki használja mert hatásos. Az első 5 percben kilehet találni, hogy az ellenfél képes levédekezni mert ha nem kb. ott meccset lehet nyerni ha ügyes vagy.Az alapvonalas témára gondolok.

(#16494) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Skacok. Most próbálgattam egy meccsen a vezerlési vagy milyen beállításokat. Az egyik ami jobb sztem az alapnál az a
right stick switching player relative-ról ball relative-ra.
A trough ball assistance manualon. Ezt még szokni kell.
Shot assistance semin. Szokni kell.

Egyelőre ennyi. Van aki ezeknél nem a defaultot használja?

PS4

(#16495) eM'82 válasza MdewC (#16486) üzenetére


eM'82
addikt

Nem is azért írtam hogy problémázzak. Most volt rá úgy coin, hogy kvázi tökmindegy mit nyújt. Frankó lap. :R

1 hónap múlva a HL Neymarom helyett is lesz harmad annyiért alternatíva (ha SA Maxim már most nem az).

(#16496) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ma nyomtam pár sb meccset és többször is átváltott a játék ablak módra. Eddig sosem volt ilyen, minden értesítés ki van lőve. Aki találkozott ezzel PC-n, hogy oldotta meg? SB módban nyilván nem zavar, de az online meccseken azonnali dnf. :(

(#16497) Madn!ght válasza Nandinagy (#16493) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jah, sztem faradt is vagyok most, koncentracio nelkul kb. mindegy, ha bekötött szemmel nyomnám.

Az alapvonalas témát légyszi segíts már, hogyan kell kivitelezni. Ha leszaladok, nekem senki sem áll üresen. A minap visszajátszottam több ilyen gólt is, együtt fut a védővel a támadó, majd nyom egy satuféket és visszalép épp a bepassz pillanatában.

Ez milyen beállítás? illetve hány játékosnak kell a boxban várakozni? Mivel adja be? (erős passz? R1+x, vagy sima háromszög idegből?

Hogyan kell levédekezni? Nem én irányítom a belső védőt, elszalad a rohadékja.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16498) eM'82 válasza Madn!ght (#16497) üzenetére


eM'82
addikt

Kezdés után, vagy ha gólt rúgsz, akkor gyorsan nyomd meg kétszer a LE gombot (lesre állítás). Pro-k csináljak, állítólag rendezi a sorokat. Nem állítom hogy ez a gyógyír, de hátha.

[ Szerkesztve ]

(#16499) K.J válasza eM'82 (#16498) üzenetére


K.J
senior tag

Ugyanezt csinálom, nálam javarészt bevált, nyilván figyelni kell nagyon

(#16500) Edgar2621 válasza Madn!ght (#16497) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én is használom a levisz-bepassz kombót mint mindenki más, szerintem teljes mértékben nem lehet levédekezni, a profik sem tudják, ki lehet úgy mozgatni az ellent, hogy ott találod magad gólpassz szituban. Én simán R1+passzt nyomok, sokszor nem jön be, de pont emiatt kell sokszor ilyen helyzetbe kerülni. Van amikor látom a bemozdulót, van amikor érzésre passzolom be, úgysem lehet tudni ebben a játékban, hogy az AI-nak mihez van éppen kedve, a védő sprintel-e a labdára vagy a csatár. Szóval nyomjad csak ami op és amiben gól van azt kell tolni ;)

XO: Gollami26

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.