Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vki magyarázza el mi a fax folyik itt a piacon. Richi 830k egy hete 1.4 millióert vettem :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16152) Raunchy válasza Woodslave (#16151) üzenetére


Raunchy
tag

Én nem tudom, ennyire pánik sell egy Tots bejelentés után 😁
Gyűjtögettem eddig egy Prime Socrates - re, ami milla körül volt, most 620 ért vettem biddel egyet, és már van olcsóbb buyout rá 😁
Durva

(#16153) Digestive


Digestive
addikt

Brutális panic sell hullám volt ma. Hatalmadat lehetett volna kaszálni pár óra alatt...

(#16154) Raunchy


Raunchy
tag

Hát ez elég durva volt, most kezd normális lenni a helyzet.
Vettem egy FS Greenwoodot 330k ért, és egy Prime Socratest 620 ért 😁
És már mennek szépen vissza az árak.
Érdekes jelenség volt 😁

(#16155) Woodslave válasza Raunchy (#16154) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sajnos semmi forgatható pénzem nincs :N :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16156) Raunchy válasza Woodslave (#16155) üzenetére


Raunchy
tag

Nekem kurva nagy mázlim volt most.
950 ezrem volt, abból pont jött egy FS Greenwood és Socrates, Greenwoodot meg 780 ért most elvittek 😁
Szoki marad, ő rá gyűjtöttem eddig

(#16157) Woodslave válasza Raunchy (#16156) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y :C az igen. Nagy szerencséd volt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16158) Raunchy


Raunchy
tag

Akinek most volt pár millaja, az kurva jól járt.

(#16159) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem van 1,6 de pont munka volt reggeltől mostanáig. De úgy látom PC-n nem volt nagy esés. Vagy mégis?

(#16160) Raunchy válasza Kristof_94 (#16159) üzenetére


Raunchy
tag

PS en volt elég durva, többi platformot nem néztem

(#16161) toxicjew válasza Kristof_94 (#16159) üzenetére


toxicjew
addikt


:)) Halott ügy pc... Mondjuk én beszari vagyok ahhoz, hogy befektetgessek.

[ Szerkesztve ]

(#16162) gabigyerek válasza eM'82 (#16147) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Neeem. Köszi. Direkt vannak ezek :)

PS4

(#16163) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#16159) üzenetére


Zimmi91
addikt

Semmi se volt PC-n, szal jól tetted, hogy dolgoztál, legalább pénzt kerestél :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#16164) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#16163) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Családi munka volt, szóval nem, de legalább addig sem idegesítettem magam a WL-el! :DDD

Amúgy én már most elkezdek csomagokat raktározni és ha a PL tots jó lesz, akkor ott elnyitom. Bár a csapat eléggé "hibrid", szóval nem tudom...

(#16161) toxicjew : Hát igen, Carlos moments lapjával is kockáztattam, már azt hittem sosem veszik meg, aztán egyszer csak megvette valaki 1,6 millió azonnali áron.

[ Szerkesztve ]

(#16165) eM'82 válasza gabigyerek (#16162) üzenetére


eM'82
addikt

És Rio mid lapja? Ő manchesteri :)
De respect az elhivatottságodhoz. Én képtelen lennék sima Busquets + Rakiticet a pályán tudni.

(#16166) gabigyerek válasza eM'82 (#16165) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Tekintve hogy idén eladható játekosból nem nyitottam még 100k felettit...igy nekem pl az említett lap csak álom :)

Amúgy rohadt sokáig james ezüst lapjával toltam. Egyedül a bal bekk pozíciót adtam fel...de legalabb olyanokkal tolom akik a szívemhez is közel állnak :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#16167) eM'82 válasza gabigyerek (#16166) üzenetére


eM'82
addikt

Egy 500k-s lap szvsz nem álom, főleg ha az elejétől játszol. SB Elite 3 (ha jól emlékszem ez ad ennyit) - 30k,
Div5 - Rank 1 - ~50k,
WL Gold3 - 30k + a pakkok. 1 hónap alatt megvan.
Nyilván ha az ember nem annyira függő mint Woodslave, vagy én, akkor ez nehezebben jön össze (szimplán a meccsek száma miatt).
Nem megmondásnak szántam, csak puszta érvelésnek :R

(#16168) gabigyerek válasza eM'82 (#16167) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Jó tipp. Igen. Elkezdtem már a gyűjtést rá. Köszi azért a tippeket ! :R

PS4

(#16169) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#16163) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Amúgy most, hogy nézem az árakat volt valamilyen csökkenés.
Pl. tegnap TOTY De Ligt 1,2 millió körül volt, most 1,05-ért vittek el egyet és stabilan 1,1 millió alatt van.

(#16170) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-n van kedve valakinek a barátságos meccsekhez, amiért 100k csomagot lehet kapni?

(#16171) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Szerintem megvan az új kedvenc ellenfél típusom. A 75%-ban labdatartós, hátul passzolgatós +teljes letámadás labdavesztés után. Még szerencse,hogy megtudtam szerezni a vezetést utána meg elpasszolgatott hátul . :C

(#16172) toxicjew válasza Kristof_94 (#16169) üzenetére


toxicjew
addikt

Van bizony, Moments Drogba pl 2.09, 2.3-2.4 alatt sose volt kint, Pele szintén esik és még lehetne folytatni. Még jó, hogy időben eladtam :P Most 3 millióval várom a PL TOTS lapokat.

(#16173) Kristof_94 válasza toxicjew (#16172) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem csak kicsit több, mint a fele van, de az sem rossz szerintem. Nem is merek most senkit venni, még trade miatt sem, mert nehéz megjósolni merre mennek az árak.

(#16174) MdewC válasza Edgar2621 (#16140) üzenetére


MdewC
nagyúr

Egészség. :)

10/9

bibum

plusz nem kerestem 1,7 misit mert nem reagáltam mikor szólt Digestive. :D

már csak 2 win és hagyom is... sokkal jobban be van lassulva mint tegnap

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16175) Dicker


Dicker
őstag

Szerintetek meg lehet még szerezni a season 5-s Carrascot nekem, ha jelenleg 20-as szinten vagyok? Van valami hasznos trükkje, hogy gyorsan jöjjön az XP? Valakinek ötlet/segítség?

Köszi!

(#16176) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Vicc ez a játék. Most volt az első WL meccsem, amin 11-esekkel nyertem. 😂 Szintém ma volt az első WL-em, amin volt olyan meccs, ahol 2-nél több bravúrt bemutatott a kapusom, amivel szoros meccsen sikerült nyernem. A játékmenet a tetű lassútól az ultra gyorsig minden volt. A középpályám 4-3-1-2-ben: Kimmich (Stay backward),Sané (Get forward),Havert (get forward) CAM-ban meg Messi. Védekezésben nem éreztem, hogy gyengébben menne, mint egy normális KP-val. Messi megtalálta a góllövő cipőt, Sanét jobban tudom használni, mint a szélen, Havertz meg minden rendszerben jó. Sikerült 26 meccsből meglett a Gold2 (eddig 1x lett meg, az is csak 30 meccsből).

(#16177) eM'82 válasza Dicker (#16175) üzenetére


eM'82
addikt

Hali,
A weekly gold / silver küldetéseket pörgesd (a végén már 1500 xp/feladat a jutalom
Üdv

Toninho: az szép! Nekem ilyen sz@r WL rajtom még a játék kezdetén volt utoljára. 18/9win-nel állok. Nem tudom mi történt - azon kívül hogy látom a hendit + erősebb ellenfelek is jöttek szembe. Reálisan 3 meccset hozhattam volna még biztosra, de a célzóérzék rapszódikus. D.Costa + ASaint Maxim Bday lapjai mennek a levesbe, jött vissza Atal + Vinicius.
Hajnalban kár volt erőltetnem a meccseket, a frusztráció miatt buktam el a menthetőket. Van ilyen. Este 5 win kellene, hááát kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#16178) Woodslave válasza eM'82 (#16177) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A gyerek eddigi egyik legjobb kezdése volt. De az utolsó 6- ból egyszerűen nem tudja megnyerni a 14-iket... :( talán az utolsóban :D

Egyszer én is megpróbálom de annyira nincs idegzetem hozzá :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16179) Woodslave válasza Woodslave (#16178) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Természetesen nem sikerült

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16180) Edgar2621 válasza MdewC (#16174) üzenetére


Edgar2621
őstag

Egészség, én éppen indián nyarat kortyolgattam :C

Az már sima, nálam eddig 7/7, a cél ma és holnap reggel összehozni a 14-et. Kölcsönadod Pelet két napra?

XO: Gollami26

(#16181) Meghivott


Meghivott
addikt

Amit néhány ikon lappal csinálnak, az bicskanyitogató. Koeman, Blanc... 2K-s lapok körökkel jobbak :(

(#16182) Nandinagy válasza Meghivott (#16181) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk ez a 2 lap pont elég jó érték még mindig. Blanc cb lapjait még mindig elég profi is használja annyira jó. Koeman meg ugyanez csak őt cserével cdm-be.
Én sokkal jobban sajnálom, hogy pl. Raul,,Makelele,Puyol,Nesta,Figo ilyen használhatatlanok a játékban. Meg a mostaniban Henry meg Bergkamp is :(

(#16183) Meghivott válasza Nandinagy (#16182) üzenetére


Meghivott
addikt

Koeman középpályán is szar.
Blancot pedig a WL egyszerűen megeszi.

(#16184) Genji


Genji
őstag

Skacok! A TOTS miatt mennyire esnek majd az árak? Érdemes lehet eladni és újravenni a csapatot vagy annyira nincs nagy hatása a piacra? Tavaly mi volt? :R

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#16185) Nandinagy válasza Genji (#16184) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tavaly nem volt ilyen szintű áresés. Ha eddig nem adtad el a csapatot szerintem most már semmi értelme nem lenne. Csütörtökön még hatalmasat lehetett volna kaszálni vele.
Az én esetemben például:
Bale akkor 1.560.000 most: 1.095.000
Hazard akkor 1.360.000 most 1.023.000
Rashford akkor 183.000 most 156.000
Areola akkor 95.000 most 70.000
Sajnos kiszámíthatatlan mi lesz az árakkal az első tots kijövetelekor főként mert nem tudjuk milyen erős lesz. Ha az első 1-2 tots nem lesz túl acélos akkor a jobb lapok drágulni fognak majd szerintem.

(#16186) Genji válasza Nandinagy (#16185) üzenetére


Genji
őstag

Én is tapasztaltam egy 15% esést már, na akkor ez is bukta.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#16187) Nandinagy válasza Genji (#16186) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nézd a pozitív oldalát :D Igazából ezzel max nyerhettél volna. Mert minden játékos arányosan csökkent tehát a pénzedből mostis ugyanazt a csapatot rakhatnád össze mint múlthéten ilyenkor. Legalábbis én így próbálok hozzáállni, hogy ne fájjon a rengeteg pénz elvesztése.

(#16188) toxicjew


toxicjew
addikt

Na g3 behúzva 5 meccsel a vége előtt, sokkal rosszabbra számítottam így, hogy Pelet eladtam, de IF Moura is megoldotta :) Azért ma benézett az 50ms is, hát mit ne mondjak az ebéd nem 1x visszakívánkozott :U

(#16189) Gatho87


Gatho87
tag

Nah nekem itt eleg a jatekbol. Div 4 ben voltam stabilan, div 6 ban nem tudok nyerni..egy passzt nem tudok megcsinalni,mindenki profin vedekezik,minden szerelesuk sikeres akarmit csinalok,folyamatosan rajtam vannak. En nem tudok vedekezni,tamadni,minden visszapattan elegem van. 10 wint tudtam wl ben osszehozni. Nem tudom mit hasznalnak,hogy full pron vedekezik mindenki, de tenyleg mar nem fogok idegbetegeskedni ezen a szar fos jatekon. Egyszeruen semmi nem megy ,nem leszek jobb sot rosszabb. Azert olvasgatkm a forumot de a jatekot befejeztem.

(#16190) Woodslave válasza toxicjew (#16188) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ma egyszer nem láttam ilyen alacsony számot :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16191) Edgar2621 válasza Woodslave (#16190) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem tudom hogy számít-e bármit is, mert nekem 99%-ban 26-28 ms körül indulnak a meccsek, aztán az egyik ilyen a másik meg olyan. Szóval a Franciska tudja mi számít meg mi nem, az biztos hogy ha ez egy német topik lenne akkor másfajta beszélgetés folyna :D

XO: Gollami26

(#16192) Woodslave válasza Edgar2621 (#16191) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem tudom. Nem mondom hogy sok meccs ezen múlik mert akkor kapom hogy kifogás. Megpróbálom lexarni csak gyomorfekélyem lesz ha nem orditok ;]

Vmi van az biztos. Ahogy Gatho irta a passzok nagy része kuka. Háromszöges passzt tuti hogy pint leveszi a másik.

Na előző meccs jól indult bár azért gyanúsan jól ért oda mindenhova a srác de mondom jól jatszik olvassa ennyi. A végén már érezhető delay. A végén szaggatas amikor vonulnak le. Most inditanek új meccset 302 ms

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16193) #08094976


#08094976
törölt tag

Online Season

Ez valami Fifa 20 bug vagy nem tudom minek nevezzem, hogy az ellenfél minden meccsen másik csapattal van és így a gép folyton őt segíti. Tudom nem kötelező 1 csapattal lenni de azért ez szerintem nem normális :)

BerkKurt1 nevezetű török zászló alatt játszó gyerek az utolsó 10 meccsén ezekkel a csapatokkal volt:
-Liverpool
-Paris
-Argentina
-Atalanta
-Francia
-Manchester City
-megint Liverpool
-Barcelona
-Ajax
-Arsenal
persze a statisztikája 42-0-2. Ezek lennének a csalók?

(#16194) Nandinagy válasza #08094976 (#16193) üzenetére


Nandinagy
addikt

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy működik az online seasons.Ha nem kötelező 1 csapattal lenni akkor ez miért baj? :D azért igencsak rálehet unni ugyanarra a csapatra. Ha kick-offot játszunk haverokkal én a 3 kedvelt csapatom közt váltogatok Arsenal,Napoli,Atletico Madrid.

Pc-n játszol? Ott előfordulhatnak csalók de konzolon esélytelen.

(#16195) Gatho87 válasza Woodslave (#16192) üzenetére


Gatho87
tag

De en meg mindig nem ertem, hogy vedekeznek ilyen jol en meg teljesen elfelejtettem. Milyen taktikat hasznalnak,mit csinalnak. Mert az hogy allandoan rajtam vannak,, meg az hogy kozben a kapu elott is sorakoznak, ha felerek. Es akar mit nyomok mindig elveszik..ha l2 ha visszafordulok mindig. Es passzolni sem lehet mellettuk ,mert elvesznek mindent. Van vmi uj hype?

(#16196) MdewC válasza Edgar2621 (#16180) üzenetére


MdewC
nagyúr

Persze de mindegy.

Ma 3/3 vereség, késés, full irányíthatatlan, a világtalannak meg hasít.

2 win és abba is hagyom este. Nincs értelme játszani, bármennyire is fullos a team.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16197) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Asszem nem cserélek

Tényleg baxxak meg a második meccsem megy el és igen emiatt a qrva button delay miatt. Kapjak ki lexarom de ne igy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16198) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Srácok ez a csapat élhető 4-2-3-1-ben? Értelem szerű, hogy ingame más elrendezésben lennének...mivel Messi ára most eléggé beesett, így most meg tudnám venni a sima lapja helyett... Overmars még nincs meg, de jövőhéten hétvégén kifarmolom az icon swapból, csak nem tudom, hogy Lcam-ként használható e...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16199) Nandinagy válasza dvtkfan (#16198) üzenetére


Nandinagy
addikt

Persze. 4-2-3-1-ben az LCAM meg RCAM kvázi szélsőként működnek. Overmars+James tökéletes a 2 szélső cam pozicióba.

(#16200) Edgar2621 válasza dvtkfan (#16198) üzenetére


Edgar2621
őstag

Teljesen jó ez a csapat, használható. Mondjuk Aguero és a két szélső védő helyén kell majd erősítened szvsz. Messi meg mindent is megold, szerintem a játék legjobb játékosa (bár nem próbáltam a legjobb lapokat, de ez az érzésem).

XO: Gollami26

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.