Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) toxicjew


toxicjew
addikt

Na én feladom, vkinek adja vkinek nem, majd örülök Kristóf újabb nagy nyitásának :K

(#17552) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Beleforgatom az egész klubot. Eddig egy tots. Szaudi egy gold upgradeből. Jobb mint a garantált szaudi sbcből :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17553) Gatho87


Gatho87
tag

Nekem kb 15 bol, egy kovacic,rashford,robertson...bernardo silva,fabinho..egyiket sem tudom hasznalni,de nem rossz

(#17554) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Annyira örülök hogy ma raktam ki a pl ligát erre most lehetne hozzá összeszedni alapanyagot...na mindegy. 5x megcsinaltam és jött egy Gündogan. Inkább veszek laligas jatekosokat még :)

PS4

(#17555) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Sikerült Aubat valasztani. Nem vokt meg anno a pitm lapja de egy kalap xar a tots

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17556) Woodslave válasza Woodslave (#17555) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az miért van hogy egy high workrates csatár get behind utasitasra semmilyen mozgást nem produkál :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17557) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Csináltam vagy 25-30-t, de még nem jött TOTS. Viszont mivel nincs zsetonom, így a maradék 3 PL csaptot nem tudom befejezni (Pool, Sheffield és Norwich). Illetve sajnos nem vettem elég rare lapot, azok is megdrágultak. Lehet most a sima gold upra kellene rámenni.

(#17558) Digestive


Digestive
addikt

Gyerekek ennél a TOTS Rashfordnál nagyobb és hígabb foskupacot még nem láttam. Hát ez annyira hulladék, h még TOTY Alisonnál is szarabb a maga posztján! :DDD Irgalmatlan nagy dupla nulla! Pfejj. Azonnal ....szom bele a héten az egyik sbcbe. :D

[ Szerkesztve ]

(#17559) Woodslave válasza Digestive (#17558) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezek a totsok akkora kamuk mint a bday kártyák week footja ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17560) grimmjow67


grimmjow67
tag

7. Re kb aguerot kaptam :D

(#17561) Nandinagy válasza Woodslave (#17559) üzenetére


Nandinagy
addikt

Bárcsak minden akkora kamu lenne ebben a játékban mint a birthday lapok :D
Közben csináltam 20 ilyen pl upgradet és jött egy Söyüncü meg egy Hendó(cm) így végre valahára kitudtam baszni a csapatból Blancot!! Liverpoolos játékosnak ennyire még nem örültem :D Söyüncü meg egyébként nagyon jó védő. Tegnap megvettem így eltudtam adni jó nagy haszonnal őt is :D

Ja és végre megtaláltam a kapusom aki remekül véd: TOTS Leno

(#17562) Woodslave válasza Nandinagy (#17561) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azon agyalok jön vissza vmelyik inkább :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17563) Zimmi91 válasza Digestive (#17558) üzenetére


Zimmi91
addikt

TOTS Son eddig iszonyat nálam : 17 meccs 21 gól és 17 assist :DDD
Sajnálom, hogy Rashi ilyen rossz, Gabo is azt kapta SBCből kiváncsi leszek ő mit művel vele :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#17564) Nandinagy válasza Woodslave (#17562) üzenetére


Nandinagy
addikt

Eladni se kellett volna őket :D Nekem maxika még mindig stabil játékosom :D Ha jön egy tots messi majd elfutkározik a jobb oldalon de esélytelen, hogy én őt eladjam ebben a részben mostmár. :D

(#17565) Woodslave válasza Nandinagy (#17564) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Igazad van volt lesz :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17566) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vki jósolja már meg tovább drágulnak ezek a xarok holnap vagy beesnek mint bday Lacazette :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17567) MdewC


MdewC
nagyúr

Mai sbc-k:

De Gea
Lloris
Oblak

PL up-ok:

tots Rashford (a reggeli piros után) annyira nevetséges, hogy erre nem figyel a rendszer

Legalább nem duplicate, így mondjuk piros Alissont kivehettem volna.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17568) Nandinagy válasza Woodslave (#17566) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a baj, hogy Lacát aznap vagy másnap vetted mikor kijött :D Ha kijön 1 új lap mindig max áron árulják az emberek mert nem tudják mennyiért kéne adniuk. Kell neki 3-4 nap míg beáll a reális ára. Egyébként lentebb nem hiszem, hogy fognak menni ha nem nyithatóak. Max majd az ultimate totskor

(#17569) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Több tucatnyi 4 lapos és 12 lapos PL upgrade után elfogytak a lapok, mondom nyomok 2 sima gold upgradet. A másodikban ő volt. Amúgy a PL csomagokban semmi TOTS, még egy 88-as sem, viszont kiraktam a liga sbc-t. Reménykedtem egy Henderson vagy Robertson esetleg VVD TOTS-ban, mert akkor az előbbi 2 játékos lapját el tudtam volna adni!
Salah után még egy RW, kérdéses mi legyen. :DDD

(#17570) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

Nem tudom mi van most. Elég régóta fifázgatok kisebb nagyonbb nagyobb kihagyásokkal, de lassan 25 éve.

Voltak mindenféle időszakok, szidtam rengeteget a gamet (persze sok öröm is volt), na de én ilyen ótvar gyenge színvonalat mint ez a patch hozott még nem láttam... Eddig mindig szidtam, hogy irányított, belenyúl, késik, nem hagy játszani, de amit most érzek, az ezeken túlmutat, egy förtelmes árkád semmi az egész, konkrétan olyan, mintha cölöpöket próbálnék tuszkolni a semmibe. Megfogalmazni se bírom.

Itt nem a tots Rasford a szar gyerekek! A játék egyik legjobb lapjával nem bírok mozogni a pályán (toty Bappe), de passzolni se, lőni se. Én még ilyen gyenge embertelen szart még életemben nem láttam...

Rivre gondolok. Toltam egy 3-3-at meg egy 4-3 wint, de leírni se tudom mennyire lent van a színvonal srácok. A játék legjobb lapjaival kevesebbet érnek most a pályán, mint októberben a arany lapok. Hát alig lehet vmit csinálni. (Passzolni rendesen nem enged. Cselezni rendesen nem enged. Beadni nem lehet. Forogni alig lehet. Lőni 1-2 dolgot érdemes. Nincs semmi önálló szabad akarat... stb. Alig engedi használni a jobbnál jobb lapokat.) Bánja a f@szom miért van ez, de miért kell ennyire lebutítani egy olyan játékot, ami már annyira szét van verve, hogy sír a kezemben a kontroller.

Én nem tudom mi lesz a wl-ben, de sztem ennyire fifa még nem volt színvonaltalan.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17571) MdewC


MdewC
nagyúr

Játékosokról:

- Bissaka: meglepődtem pozitív értelemben, kezdőbe teszem.
- Cannavaro: nem lehet átmenni rajta ha nem cseszi el a gép.
- Adama: Adama
- Rashford: ugyan azt hozza a szélen mint bárki, ha retek a cucc. Semmit. Márpedig retek a cucc.
- Aguero: a shot power miatt kell de amúgy a szép játékban Mane jobb. De a cucc retek szal mindegy. Kell az Agu shot powerje, mert más nem ment meg...

Lehet bekockáztatom mégis Mane eladását toty Kante-ért, az IF is hihetetlen, a tots-okat leszedi. Vagy picit még várunk. :)

De bár a game lenne játszható, akkor nem kéne variálni.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17572) Gatho87


Gatho87
tag

35 pl upgrade...kovacic,robertson,bissaka,rashford,aguero..ugyanez a seria adta totynal..masbol nem nyitok

(#17573) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Az miért van hogy amikor division váltás előtt vagyok mindig kikapok :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17574) Woodslave válasza Gatho87 (#17572) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Aztán még te mondod hogy én miket nyitok :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17575) toxicjew válasza Kristof_94 (#17569) üzenetére


toxicjew
addikt

Már megijedtem, hogy nem nyitsz zárásként semmit, így máris jobb a reggel :K

Grat mindenkinek a szuper nyitásokhoz, egy szót ne halljak innentől :N

(#17576) Edgar2621 válasza MdewC (#17570) üzenetére


Edgar2621
őstag

Tegnap én is Riveztem kicsit hogy a WL előtt meglegyen az érzés. Sikerült felmenni 120 skill pontot, csak egy döntetlent játszottam 4 győzelem mellett (a döntetlennél természetesen levont a rendszer pontot) és 40 skill pontra vagyunk a Div1-től, de a játék valami elképesztően szürreális. Úgyhogy alkalmazkodtam és én is olyan passzokat adtam, olyan lövéseket eresztettem meg és olyan cseleket csináltam amiket máskor meg sem próbálnék, de most mindent is támogat a gép. Tudom hogy ez a vesszőparipám, de olyannyira csak a meta dolgokat nyomja a legtöbb ellenfél, hogy 5 ellenfélből 1 volt akivel nagyjából azonos volt a labdabirtoklási mutató, a többiek 30% körül tudják maguknál a lasztit. Csak hogy hitelesebb legyek ez tegnap készült, a végére feltornázta az ellenfél 28%-ra magát... Szóval nem tudom mit mondjak, annyira árkádos lett a cucc amennyire lehet, így tényleg mindenkit megpróbál berántani az EA. Csak közben egy szar lett ez a játék, nem kicsit hanem nagyon. És akkor láttam Ovvy reward-ját a Tiéd után Főnök, na az sem volt piskóta, megérte neki 30-0-t hozni (persze tudom hogy nem emiatt csinálja).

XO: Gollami26

(#17577) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#17569) üzenetére


Edgar2621
őstag

Mondjam vagy mutassam Kristóf hogy mi legyen? :DDD

XO: Gollami26

(#17578) b.daniel


b.daniel
senior tag

Én is megcsináltam trgnep 45! db pl upgrade-t , és a legjobb ami jött gold Kane és gold Fernandihno volt. Mindezt úgy,hogy játszok napi 2- 3 órát mióta karantén van és minden hétvégén gold3-2 a wl.
Barátom csinált 12-t , jött neki wan bissaka, Robertson,2 Allison,és egy kapus Henderson...és a srác játszik heti 3 órát kb.
Jó a jutalmazási rendszer a játékban:)

[ Szerkesztve ]

(#17579) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17569) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szerintem Mahrez simán eljátszik Robertson helyén. Oda úgyis csak sebesség kell meg egy kis fizika. Szóval a skót mehet a transferre :D

(#17580) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ma reggel játszottam kettőt továbbra is nagyon frusztráló a játékmenet. Tegnap nyeregettem, bár qrvára nem tudok kijutni megint 9-ből.. De ma reggel megint két meccs. Egyik gold bundás csapat, komolyan mondom vért hugyoztam végig, csak azért nyertem mert azért csak 5 tots van a csapatban meg ikonok, valamit számított nem sokat. Egyszerűen továbbra se tudom felfogni hogy tud végig ilyen pressingen játszani. Egy kirúgást nem tudtam a kapussal megcsinálni, mert kb. 3 lehetőség van. Egyik a közvetlenül előtt, másik az rb-lb (tök mindegy hova irányítom ha középre akkor is oda rúgja) meg az előrevágom a *csába de akkor nagyon ritkán az enyém.

A másik csapat szintén végig nyomta a gombot, komolyan fullasztó játszani. Tegnap este meg annyira lassú és vontatott volt hogy már csak röhögtem mik történnek.

Egyik srácnál volt egy 99 KDB hát rúgott kettőt elég jó távolságból.. De sajnos nem sikerül nyitni, pedig maradt 5 gold játékosom a klubban.. :C Squad battlesre meg egyszerűen nem tudom rávenni magam, pedig egyetlen esélyem legalább hétfőn legyen pár pakk mert már a MM-t se tudom megcsinálni :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17581) Nandinagy válasza Woodslave (#17580) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha a premium pl upgradet csinálod egy zsák non-rare goldot kapsz.
Vagy betolod őket upgradebe vagy elkezded kirakni a pl-t. Kell mindbe max 3-4 játékos és kapsz érte packot :D

(#17582) Woodslave válasza Nandinagy (#17581) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt csináltam. Összes rare gold a pl upgrade sbc abból kieső pl rare a premium sbc, amikor már nem volt rare akkor az összes gold a gold uppba :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17583) Sickboy25 válasza Edgar2621 (#17577) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szerintem ideje lenne bannolni... ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17584) Nandinagy válasza Sickboy25 (#17583) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én sajnálom a pc-seket :D Játszanak ott vagy 100-an és az összes luck Kristófnál van ;] ;]

(#17585) Mrguba válasza b.daniel (#17578) üzenetére


Mrguba
őstag

En 45 pakkot nyitottam...ebbol 30 volt a pl upgrade..
A legjobb 1 db FABINHO gold volt...
A simakbol meg egy STEGEN gold untrade.
Errol ennyit

(#17586) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Bundes tocc jön a hétvégén?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17587) Zimmi91 válasza LendvaiFeri1 (#17586) üzenetére


Zimmi91
addikt

Elv Laliga nem? Azt olvastam legutoljára :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#17588) Nandinagy válasza LendvaiFeri1 (#17586) üzenetére


Nandinagy
addikt

Laliga! :D A kezdőképernyőn már ott a La liga logója is meg kerültek ki lapok.

(#17589) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Ez a PL upgrade egy átbaszás, nem hogy TOTS nem jön belőle, de még 84+-os lap se...

PSN: OldSlowhand74

(#17590) Woodslave válasza Nandinagy (#17588) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sb-ben legalább egy elite 3-at meg kell csinálnom még mindig jobban járok vele mint hogy nyitott szájjal rohangálok a rivals f*xerdőben :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17591) Zimmi91 válasza Aguinaga (#17589) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ugyan ez, igaz nem csináltam sokat 5-6db, de 82es maguire volt a legjobb :D Abba is hagytam, nekem Son bőven elég volt a garantáltból, nem vadászok már senkire :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#17592) MdewC válasza Edgar2621 (#17576) üzenetére


MdewC
nagyúr

Inkább meg se nézem. Este még a Rashford dupla hiányzott.

Arcada a game de ha ez delay-el párosul, akkor kampó. Nálm legalább is.

Statok ismerősek. :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17593) toxicjew válasza Zimmi91 (#17591) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja hogy te még Son után többet is akartál? Greedy ;]

(#17594) Zimmi91 válasza toxicjew (#17593) üzenetére


Zimmi91
addikt

Az a garantáltból jött nem ilyen himi humi olcsó playerupgradből :D

Iszonyat a pali amúgy, full endgame ST nálam, hála a jó Istennek, úgyis mindig ST bajom volt, mert senki se hozta meccsről meccsre a jó szereplést ;] Már csak ST Manet kell megvennem és ő megy ki szélre, most Vardy futkozik szélen :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#17595) Aguinaga válasza MdewC (#17592) üzenetére


Aguinaga
őstag

Jah, tegnap éjjel nyomni akartam pár meccset, Div9-ben vergődöm ezzel a csapattal:

Sima gold Bundes csapat szopatott le, 8x-as team chemmel, aztán ugyanez egy Laligás csapat.
4 meccs után tudtam nyerni egyet, senki nem csinált semmit, passzolni nem tudtam, Overmars beadás gomb megnyomása után még totyog kettőt, úgy kívánja beadni...

Nem akarom többször ezt a "játékot" megvenni, ha ellen tudok állni, nem lesz Fifa21-es klubom

PSN: OldSlowhand74

(#17596) Nandinagy válasza Aguinaga (#17595) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nagyon try hard a rivals is a sok derankoló miatt :D Én állandóan eusebio,r9 meg a legdrágább toty/tots-ok ellen játszok az utóbbi 1-2 hétben. Div4-ben stabil vagyok de ennyire szenvedni utoljára div2-ben szenvedtem meccseken. Látszik, hogy mindenki jól játszik és nem ez az ő diviziója. :D

(#17597) toxicjew válasza Zimmi91 (#17594) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja vágom, csak kötekedtem :D Ilyen pick után vszinű nekem is megjött volna a kedvem jópár upgrade csomaghoz. Persze enélkül is csináltam (de minek) csak közben anyáztam az EAt :))

Én már megvárom a hét közepét, aztán veszek csatárt meg szélsőt. Úgyis tökmind1 milyen a csapatod, ha a játékmenet hulladék.

(#17598) Woodslave válasza Nandinagy (#17596) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én voltam 5-ben, de inkább 6, szóval nem akarok nagyképű lenni, nincs is mire, de a tököm kivan, hogy div 9-ben kell szopnom ahogy Aguinaganak is lófax csapatok ellen. Oké, hogy magasabb divből jön, de honnan? Ne mond már hogy div 2-ből 10-ben esnek qrva ikon swapért aztán mennek vissza és leszopatják az ilyen szerencsétlen faxokat mint én. Mert az ok hogy vki jól játszik de az hogy a saját csapatom egy oltári balfax. Meg ok hogy valaki olvassa a játékot de akkor is hogy minden passz oda megy ahol a másik áll, és kb 5 passzba kerül mire a szerencsétlen hátvédeim kiszenvedik (jobb esetben) a labdát a 16-osomból..

Ezért baxom el az összes coinom mert ebben a trágya játékmenetben egy 1.9 milliós Aubamayeng egy meccset játszik aztán küldöm vissza transzferre annyira felqrom az agyam :W

vagy tényleg div 10-be kell már leesni, hogy egy élvezhető meccset játszak ahol a másik is normális és nem a játékosaim nyakában ül az övé :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17599) Nandinagy válasza Woodslave (#17598) üzenetére


Nandinagy
addikt

Div4-5-ből esnek le az emberek addig nem div2-ből :D Div4 körülre meg div1-2-ből esnek ki az emberek.

Megint csak azt tudom mondani ha megkérdezel minket senki nem ajánlotta volna Aubameyangot szerintem... Hiába imádom azt a lapot de olyan magas, hogy esélytelen, hogy érvényesüljön. Az árán vehetnél 2 sokkal jobb csatárt is. Mahrez+FB Rashford például.

(#17600) Woodslave válasza Nandinagy (#17599) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó mindegy annyira baxó volt anno a POTM lapja nem volt meg csak amikor ellenem jött csodáltam. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.