Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) gabigyerek válasza BT86 (#21000) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nekem 11/8 united játékos van a keretben. Gondolhatod, hogy nem feltétlenül az számít, ki mennyire jó a játékban, hogy helyet kapjon a csapatban...de De Gea annyira rossz volt, hogy inkább TOTS Henderson-t foglalkoztatom (Ő is united nevelés amúgy, csak kölcsönben van) :). Konkrétan értékes pontokat buktam rajta sokszor.

PS4

(#21002) Sickboy25 válasza gabigyerek (#21001) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én meg pont fordítva éreztem. DE Gea gold lapját használtam Henderson érkezéséig, de Hendersonnál rosszabb kapust, még soha nem próbáltam. Ezért megvettem Baby Yashint és azzal lett kapusom is végre...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#21003) Zimmi91 válasza Sickboy25 (#21002) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szerintem amibe tök felesleges vitatkozni az a kapus :D Nálam is kb volt már mindenki, de van amikor a szemét is kivédte az ellenfélnek, volt olyan is, hogy a guruló labdát beütötte :D Gold Pope is védett olyan jól mint TOTS Ter Stegen, nincs több kérdésem ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#21004) Stylerr válasza Woodslave (#20988) üzenetére


Stylerr
addikt

21-t meg fogod vásárolni?

(#21005) Mrguba válasza BT86 (#21000) üzenetére


Mrguba
őstag

Egy fos szar hugy :D
Teszteltem sok meccsen de szar...sbc be megy...89 es VDS jobb nala

(#21006) Zimmi91 válasza Stylerr (#21004) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem akarja majd megvenni, de bejelentés után a legdrágábbat fogja előrendelni ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#21007) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#21006) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Senki nem akarja a következőt, aztán mégis mindig megvesszük! :D

(#21008) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#21007) üzenetére


Edgar2621
őstag

Vigyázat az ilyen kijelentésekkel, nálam nagyon elrúgta a pöttyöst idén az EA.

XO: Gollami26

(#21009) Woodslave válasza Stylerr (#21004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sajnos nagyon valószínű. Magam miatt amúgy lehet meg tudnám állni, de a gyereknek mindenképpen megveszem. Játszhatna persze a 20-al is tök mindegy, de ha már szereti a fifát ne legyen lemaradva (bár egyre kevésbé van oda érte, rajta is látom hogy megcsömörlött nem is játszotta le a wl-t ezen a hétvégén).

Az más kérdés hogy ennyit beleadok-e mint ebbe a részbe. Nagyon jó lenne nem tenni csak mivel xar vagyok benne sokat kellett "dolgozni" hogy legyen valami. :U

Na de hogy legyen egy kis pozitívum a harmadik ikon packból jött egy Cannavaro. Nem mondom hogy körberohantam a házat örömujjongás közepette, de legalább nem köptem a tv felé ;] :D Abból a szempontból jó hogy beleraktam tots Marquinost így legalább védőnk van. Maldini-Cannavaro-Zambrotta. Faxa :U :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21010) BT86 válasza gabigyerek (#21001) üzenetére


BT86
tag

+Mrguba:
Köszönöm a véleményeket! Sok jóval nem kecsegtettek, de az esélyt megkapja, aztán meglátjuk mire megyek vele :DDD

(#21011) Nandinagy válasza Edgar2621 (#21008) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én tuti befizetek rá. Nálam a fifa mindig helykitöltőnek kell a játék megjelenések között.
FPS vagy MMo-t nem játszom AAA játékok meg nem jönnek minden héten szóval jó ez állandó játéknak. Mondjuk annyiba szerencsésebbnek érzem magam, hogy ha engem érdekel 1 játék akkor képes vagyok teljesen elfelejteni a fifát. Nincs meg az a kényszer, hogy muszáj letoljam a wl-t a reward miatt. Amikor egy Days Gone,GOW,Spiderman,DMC 5,Witcher 3 vagy most a TLOU2 val játszom hetekig a játék közelébe se megyek maximum SBC-zni.

(#21012) Madn!ght válasza Nandinagy (#21011) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem a játékmenet teljesen elvette a bizalmamat. Egyelőre határozott álláspontom, hogy nem adok érte pénzt.

Sajnos meg kell hogy állapítsam, hogy nem az én idegrendszeremnek találták ki ezt. Baromira nem tudom tolerálni azt a típusú játék"élményt", amikor rommá manipulálják az ember idegrendszerét. (sajnos az igazságérzetem ezt egyáltalán nem veszi be, teljesen kifeszít. Mindamellett zéró fejlődést, sőt inkább visszafejlődést tapasztalok...)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#21013) Woodslave válasza Madn!ght (#21012) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K teljes mértékben azonosulok a "véleményeddel" (azért rakom idézőjelbe mert nem vélemény hanem tény-tény-tény :D )

de amúgy ugyanezt érzem. A fejlődés részével. Ok a csapatot lenulláztuk, ettől függetlenül az hogy nem érzem hogy magát a játékot jobban játszanám függetlenül a csapattól az engem is kikészít. Az hogy egyik nap mindenkit elverek aránylag jó játékkal, majd másnap meg sem tudok mozdulni a pályán azt nehezen tudom azzal magyarázni mindig hogy éppen kifogtam és egyik nap xarok játszottak másnap meg derankolt div 1-esek (jó túlzás de akkor 6) :D Na ezért mondom én is hogy talán megveszem, mert a gyereknek pont akkor van a születésnapja, de hogy nekem ezzel játszanom kellene az kérdéses. Szerintem ami a bajunk a játékkal abból semmi nem fog változni

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21014) Nandinagy válasza Madn!ght (#21012) üzenetére


Nandinagy
addikt

Érthető ha sokan így éreztek. Én látom magamon, hogy egyre jobb vagyok. Tavaly kezdtem az UT-t és nyárig a gold2 1-szer lett meg. Div6-7ben voltam. Idén meg div4 alatt még nem voltam és a div2 is simán hozható lenne ha érdekelne ez a része a játéknak. Pár hetet voltam ott de engem irritált, hogy ott mindenki arra törekedett, hogy 80%-ban nála legyen a labda. Ha nyertem se volt élvezetes a játék. DIV3-4 azért barátibb ilyen szempontból. :D Voltam már G1 is és biztos vagyok benne, hogy képes lennék stabilan hozni de egyszerűen nem látom értelmét. 2 év alatt nem volt értelmes pickem 2 TOTS játékoson kívül.
Ha elérem a 17 wint és van még mondjuk 8-9 meccsem biztos, hogy nem ülök neki. Alapból sosem tudom beosztani normálisan az időmet a wl-re. Ezért volt jó, hogy egy jó barátommal játszottunk együtt mert 20 meccset nagyjából bevállalok de többet nem. De ő meg PS-ről átment PC-re szóval egyedül maradtam a 21-re :D

(#21015) Madn!ght válasza Nandinagy (#21014) üzenetére


Madn!ght
addikt

Egyértelmű, ha érezhető fejlődés lenne, de nem.Én is múlt évben kezdtem az UT-t. Múlt évben 1500 skill körül voltam, idén div 5-ig többször jutottam, ott pánikszerű (és törvényszerű) 10-20 vereség zsinórban. Teljesen biztos, hogy a játékommal van baj, rengeteg dolog rosszul idegződött be, amin már nem is feltétlenül tudnék szeirntem változtatni.

Meggyőződésem, hogy ez csak annak való, aki "ez csak játék" szinten tudja kezelni. Én nem ilyen vagyok, mert a szórakozás mellett a belefektetett idővel arányos fejlődést szeretnék. Na az nincs. És nem feltétlenül csak azért, mert béna vagyok, hanem mert a játékmenet manipulálja. Kb, mintha az FPS játékban a gameplay random félrerántaná a célkeresztet. Ebből nem kérek, mert egyszerűen felőrli az idegeimet. :K Ennyit életemben nem hőbörögtem még egy játék miatt sem. Jah és kettő kontroller is eltört véletlenül. :W :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#21016) gjoe


gjoe
őstag

Quick sell recoveryből nem engedi vissza a játékosokat, pedig a párokat direkt elhasználtam sbc-be. Mi lehet a baja?

(#21017) eM'82 válasza gjoe (#21016) üzenetére


eM'82
addikt

30 naponta van 5 lehetőség. Lehet elhasználtad mindet.
Webapp kiírja hogy hány óra múlva élhetsz újra a lehetőséggel.

(#21018) akooos válasza gjoe (#21016) üzenetére


akooos
veterán

Screenshot vagy valami? Van elég coinod? Nem használtad még el a 30 napra való adagot?

(#21019) gjoe válasza eM'82 (#21017) üzenetére


gjoe
őstag

30 naponta 5 az 5db, vagy 5* lehet?

[ Szerkesztve ]

(#21020) akooos válasza gjoe (#21019) üzenetére


akooos
veterán

30 naponta 5 lehetőséged van. Mi a különbség az 5 darab és az 5* között? :D 5*1-et lehet. Vagy 1*5-öt.
Ott van, 25 nap 1 óra múlva fogsz tudni újra visszaszedni valakit, de ezeket már valószínűleg nem.
Restores: 0.

[ Szerkesztve ]

(#21021) gjoe válasza akooos (#21020) üzenetére


gjoe
őstag

koszi
EA meg k@pja bé
tegnap csináltam vagy tíz 81+upot, és mind 81-82-es duplicate volt.
Most azokat is betoltam sbc-be.
Így kell 100 kártyából nullát csinálni, és még dolgozol is vele. :W :W :W

(#21022) Mrguba


Mrguba
őstag

38 db 82-88 upgradet csinaltam mert mar untam :D
Jott 3db fernandinho :D
3 Lacazette
3 otamendi
2 David Silva
Tobbi fos...
Mentek qs a duplicatek

(#21023) thebigK


thebigK
addikt

Ide jott egy 81+ upbol egy 90es thiago silva meg egy 91es lisandro lopez paros, sztem eletem nyitasa kb, ra kene menni az ikon sbcre :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#21024) akooos


akooos
veterán

Mi ez a sok Bundesligás lap :D Egy jó seria A sem lenne rossz SBC-be.

(#21025) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Kidobott a mobil app egy üzenetet, de túl gyorsan elnyomtam, hogy fejlődnek a lapok meccsek utan de csak azok amik most jöttek vagy az összes summer heat?

Csak az újak.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#21026) akooos válasza gabigyerek (#21025) üzenetére


akooos
veterán

Minden hétvégén lesz egy featured match, amiből raknak ki sbc-t 1-1 játékosra. A győztes csapat játékosa +3 statot kap, ha döntetlen akkor mindketten +1-et.
Most hétvégén pont a Mainz - Leverkusen meccs lesz az, azért van a 2 fiú ott.

[ Szerkesztve ]

(#21027) Mrguba válasza akooos (#21026) üzenetére


Mrguba
őstag

De Perisic utan.megint kidob egy bundes lm et..ugyes brigad ez

(#21028) Aguinaga válasza Mrguba (#21027) üzenetére


Aguinaga
őstag

Mit is vársz amúgy?

Én is megpróbálom megállni, és nem megvenni a 21-et, mert gyász az egész..

PSN: OldSlowhand74

(#21029) Kristof_94 válasza akooos (#21026) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mondjuk nem egy fontos meccs lesz...

(#21030) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hali All !
Bocsi , de új vagyok a Fifában és biztos láma kérdés lesz:
FUT-ban a Squad összeállításban azok a vonalak a játékosok közt (pontosabban a vonalak színe ) mit jelent ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#21031) akooos válasza mcwolf79 (#21030) üzenetére


akooos
veterán

Szia!

[link]
Összefoglaló sok-sok alap dolgot leír, de a játék is kiírja az alapvető tudnivalókat.

(#21032) Zimmi91 válasza Mrguba (#21027) üzenetére


Zimmi91
addikt

Azt a francia gyereket kirakom, jó lesz a Mendy küldikhez is, meg úgy sincs supersubom 🤣

" Just remember Manchester is RED! "

(#21033) gabigyerek válasza Zimmi91 (#21032) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Akkor már inkább Perisicet :K

PS4

(#21034) Zimmi91 válasza gabigyerek (#21033) üzenetére


Zimmi91
addikt

Megvolt Perisic storyline lapja egy kalap kaki volt, így őt kihagyom, francia kell amúgy is és ha megkapja a +3 upgradet Diaby se lesz rossz :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#21035) evibly válasza eM'82 (#20983) üzenetére


evibly
senior tag

Hát, nem volt túl jó business :C Eddig hármat csináltam: Ballack (nem rossz, de nyilván nem fér már be sehova), Lineker (hagyjuk), majd harmadikra jön a brazil zászló, meg a szívroham és persze nyilván Rivaldo :C :DD

(#21036) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#21034) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azért van különbség a 2 lap között! Az új Perisicről nagyon jókat írnak, egy engine chemmel nagyon jó cam vagy akár ST.

(#21037) Mrguba válasza evibly (#21035) üzenetére


Mrguba
őstag

Ballack jott nekem is...egy hanyadek...se cmbe se camba se cdmbe nem jo :D

(#21038) Kristof_94 válasza evibly (#21035) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ott a cam is szívatós, azt hiszed jön Pelé, közben meg Socrates vagy Kaká. :D
Nekem RC jött, de azért a brazil zászlónál még elhittem...

[ Szerkesztve ]

(#21039) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Egyszer próbálok egy héten fifázni, erre nem megy a szerver... Lol ez a cég..

PSN: OldSlowhand74

(#21040) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#21036) üzenetére


Zimmi91
addikt

Se CAM se ST nem kell, most perpill szélső kell 😀

" Just remember Manchester is RED! "

(#21041) thebigK


thebigK
addikt

Kar volt az icon sbc, deco lett :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#21042) Zimmi91 válasza thebigK (#21041) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én csináltam 3at, meg ultimate sbc, meg egy deluxe és kb nulla az összes, már annyira bánom, főleg, hogy így jönnek ki ezek a 2 csapatból az egyik játékos +3at kap ha nyer :D Aztán konkrétan nulla 82+os lapom vna :DDD :DDD Meg ez, hogy a 83-84-85 játékosok max áron mennek PC-n nem tom konzolon mennyiért mennek, de vicces :D Azt már eldöntöttem, hogy PCre nem veszem meg a 21et, de azért fura lenne év fifa nélkül, szal bátyámtól megörökölt PSre lehet megkéne venni ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#21043) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na megvan Kessié is, lesz egy jó lapom az ikon vagy más sbc-be! :D

(#21044) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Csináltam már pár upgrade sbc-t, tegnap esett belőle egy HL Ilicic.
Őt próbálta valaki? Megvettem anno a TOTS-ot belőle, nagy visszalépés lenne a HL-t használni, és eladni a TOTS-ot?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#21045) Yodamest


Yodamest
addikt

Nekem a fifától érdekes, mindig megjön a kedvem feltelepíteni a football manager épp aktuális epizódját. :) tegnap is pont így jártam: na mondom leporolom a fifát, aztán 1 meccs után már telepítettem is a football managert és azt toltam egész este :DDD annyira jó, hogy az reálisan adja vissza a játékosok statisztikáit, ami nekem nagyon hiányzik a fifából... Ott veszek egy kiégett 34 éves szerb 195 magas támadót és simán lehoz nekem még 2 szezont a fejesgóljaival. Nem kell, hogy gyors legyen, minden stat számít! és minden csak játékstílus kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#21046) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Másfél hét után gondoltam megnézem milyen a játék és játszottam 1 rivalst. Bár ne tettem volna. A milliós játékosok 6 méterre rugják el maguktól a labdát labdavezetéskor amit nyilván sosem érnek el.Érdekes módon eddig mindig betudtam törni szélről a futás közbeni lövőcsellel most meg fogja a játékosom azt csinál vele 1 90 fokos fordulatot amivel pont a védőbe ütközik.
A gyerek kölcsön ikonokkal játszott+Egan-Stark védő tengellyel és elvert 2-1-re :D Látom a skill már annyira sem számít mint eddig. Na mentem vissza inkább lastofusozni :D Kitartást srácok aki még játszik.

(#21047) Digestive válasza Nandinagy (#21046) üzenetére


Digestive
addikt

Pontosan. Szélen futva én is sokszor használom sprint közben a lövőcselt 30-40°-os szögben. De vannak meccsek amikor a birkák derékszögben csinálják. Nekem meg égnek áll a hajam az idegtől. :DDD

(#21048) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Egy újabb hasznos SBC-t fogunk kapni.
Winter refresh: 0 használható lap
Headliners: kb. 2-3
Shapeshifters: kb. 3-4

Ezért nem kérhetnek 83-nál többet, mert annál többért már nem érné meg.

[ Szerkesztve ]

(#21049) Digestive válasza Kristof_94 (#21048) üzenetére


Digestive
addikt

Minimum 84, de a 85öt se tartom kizártnak! ;)

Az a vicc, h még az elején vagyunk ennek a promónak és szinte minden 84-85 lap max áras...

[ Szerkesztve ]

(#21050) akooos válasza Kristof_94 (#21048) üzenetére


akooos
veterán

Jó az! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.