Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Ezt a csodát holnap meddig lehet játszani? 10ig?

(#17802) Edgar2621 válasza Hazli17 (#17801) üzenetére


Edgar2621
őstag

9-ig, bár hete belefutottam, azt hittem hogy csak 8-ig lehet aztán toltam tovább és pont 9-kor még meccsben voltam az elite 3-ért, de kidobott.

Na szóval 9-ig, elég lett volna ennyit írnom.

Milyen amúgy most a game? Nagyon szaros tele az életükért küzdő játékosokkal?

XO: Gollami26

(#17803) MdewC válasza Kristof_94 (#17800) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kristóf onnan elite 3-ra kell menni nem a gold 1-re.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17804) Edgar2621 válasza MdewC (#17803) üzenetére


Edgar2621
őstag

Pár hete, vagy inkább pár éve én is ezt írtam volna, de most csak annyit írok szeretnék mondani, hogy menekülj Kristóf :DDD

XO: Gollami26

(#17805) Nandinagy válasza Edgar2621 (#17802) üzenetére


Nandinagy
addikt

Csak azokkal van tele :D Komolyan mióta tots van szerintem ember nem lépett ki ellenem. Tegnap egy gyerek a 10. percben pirosat kapott mentem ellene 2-0-ra de ő akkoris végig tolta a meccset :D Nem hiába van mostanában ennyi 6-7-8 gólos meccsem mert mindenki végigjátssza.
Pedig a lelki békém érdekében jobb lenne hamar végezni a meccsekkel :D
Odaadtam a hétvégére a haveromnak a csapatot 13-6-ról, hogy játssza le a meccseket. Remélem egy 14 wint azért behúz :DD

(#17806) Mrguba


Mrguba
őstag

Le se merem irni az en eredmenyem WOODY sirasai utan :D
7 azaz 7 win jott ossze 30 bol :(
Szarfoshugy az egesz

(#17807) Kristof_94 válasza MdewC (#17803) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gold 1 elérve 5 meccsel a vége előtt, a lényeg megvan, ha összejönne az csak extra lenne és életem első elit 3-ja!
Utolsó meccsen 6-5-re nyertem, elképesztően hülye gólokat kapva. Majd holnap rakok fel róla klipeket... :C

(#17808) MdewC válasza Kristof_94 (#17807) üzenetére


MdewC
nagyúr

Menj rá, kitudja mikor lesz megint ilyen. ;)

Szorítok.

Én megállok gold 2 most, sokkal rosszabb volt a hétvége, Feri is kikapott 1x tizikkel, így 7 meccset bent hagyok, tuti nem kelek fel a gold 1-ért, sztem az nem éri meg annyira, mert ugyan annyi picket ad és amúgy is mák kell. Majd ha lesz megint szabad hétvége.

Ja, mivel múlt héten én is kaptam segítséget, leadom a maradék 7 meccsem másnak. Örüljenek.

Amúgy a gamehez: mennyire nehéz úgy elk@rni vmit, hogy még toty Bappe is szenved néha a laszti átvétellel? Sztem elég nehéz, de az ea megugrotta. Valjuk be tudnak a fiúk na. :D

Vadbarom banda.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17809) Meghivott


Meghivott
addikt

Utolsó meccsen picit "kiengedtem" 12 kapufát lőttem, így nem lett meg a kövi fokozat.
Nem kellett volna "kiengednem" :D

(#17810) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Életem első elit rangja mióta létezik a WL!
22 győzelemmel és 2 hátralévő meccsel álltam. Brutális pressuret tolt az ellenfél, elmentem 1 góllal Salah révén, majd nem sokkal később valami agymenés Vieira góllal ami VDS mellett elgurult kiegyenlített. Ezután hosszabbítás párszor visszapattan az Mbappe-ja elé, gól... Ezután leállítottam és a védelmet majdnem maxra húztam a támadást illetően, Kovacic előre küld, team press be. Neymarral a 120. percben egyenlítettem. Jöhettek a tizik, úgy vert a szívem a mellkasomban, hogy konkrétan hallottam végig a párbaj alatt.
Az elején persze kifogta és vezetett is, de utána én is egyet. Utána rájöttem, hogy óvatosan megcélzom valamelyik felső sarkot vagy ahhoz közelit. Na ezekből egyet sem tudott védeni, mindegy ki rúgta, egyszer vertem telibe a felső lécet talán Kovacic vagy Henderson, na ott azt hittem vége... Már nem emlékszem utána, de 5-4 lett és az utolsó tizit megfogtam, majd egy dab VDS-el. Nem szoktam, de kijött a feszültség! :DDD
Valami 62-65 % volt a gyerek labdabirtoklása, de a helyzetek kb. ugyan annyi.
Az utolsó meccset elajándékoztam!

Pickre meg a tots csomagra kíváncsi leszek! Kár, hogy nem PL van most, mert ott még a 3 legrosszabb is jó pénzt hozna. De itt is egy 200k szerintem a legrosszabb esetben is megvan. Amúgy meg mindig úgy voltam vele, ha egyszer elérem az elitet nem ez fog érdekelni! :R

[ Szerkesztve ]

(#17811) Hazli17 válasza Kristof_94 (#17810) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Grat Kristóf! Szép teljesítmény ebben a fosban! :C :C

(#17812) Woodslave válasza Mrguba (#17806) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem rossz az. Én kettő azaz 2 db meccset tudtam nyerni a gyerek szintén van még 6 meccs. Most még reggel a gameplayre se tudok panaszkodni egyszerűen ennyire béna fax vagyok. Többet nem fogok itt sírni ígérem sztem kb. ennyi is volt nekünk sokkal jobban elqrni már nem nagyon lehet a dolgot. Játszogatok még néha div 9- ben aztán viszontlátásra :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17813) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#17810) üzenetére


Zimmi91
addikt

Francia TOTS hétvégén ha unatkozol az én csapatommal is hozhatnál egy G3-at, neked hamar meglenne ;] ;]

Grat!

" Just remember Manchester is RED! "

(#17814) kapeti07


kapeti07
senior tag

Sziasztok!

Életem első WL-jét játszottam hétvégén. Silver 1-ig szerettem volna elmenni. Hát megtapasztaltam, hogy ez másik liga. Pénteken meló után 9 vereséggel kezdtem. Aztán rájöttem, hogy nem mindegy mikor játszik az ember. Szombat, Vasárnap reggel 6 kor sima volt a játék és szerintem a vérprofik is aludtak még. 8 win lett a vége :)

Azért a silver 1-et jó lett volna megcsípni, de ahogy kezdődött még ennek is örülök.

Xbox: kapeti

(#17815) kapeti07


kapeti07
senior tag

Sziasztok,

TOTS Ocampos-t használta már valaki? Sima Gold Dembele-t váltaná nálam a szélen.

Xbox: kapeti

(#17816) Sinya_24 válasza kapeti07 (#17814) üzenetére


Sinya_24
kezdő

Én ősszel voltam ebben a helyzetben,akkor játszottam az első wl-t. Nagyon nehéz volt,mert már akkor is voltak olyan csapatok amik sokkal jobbak voltak,meg persze az én tudásomat nem nehéz túlszárnyalni,szóval 1-2 kivétellel mindig jobbak jöttek. Legutoljára össze se jött a silver 1,így most 6 hónap kihagyás után gyűjtögethetem a pontokat jövőhétre :D Bár elnézve hogy div 9-ben is a legtöbb embernek milyen csapata van most is nagy szó lesz ha elérem a silver 1-et majd. De ahogy olvasom itt a hozzászólásokat tényleg bármi megtörténhet az összes meccsen.

(#17817) F_Hunor_


F_Hunor_
újonc

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy belépek a fifába de nem tudok semmit csinálni mert azt írja ki ha rányomok mondjuk az UT ra hogy make the active profil.valaki esetleg nem találkozott ilyennel mert már egy órája nem tudok semmit csinálni. :W Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#17818) MdewC válasza Kristof_94 (#17810) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na mit mondtam. :)

Grat.

A PL legrosszabb pickjeit meg packját hagyjuk inkább sztem... :D

Utolsó 7 meccset én is leadtam. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17819) Kristof_94 válasza MdewC (#17818) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi mindenkinek! :R

(#17820) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Végülis mennyivel jobb egy jó mez mint egy jó CM 👌🤣🤣

" Just remember Manchester is RED! "

(#17821) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#17820) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehetett volna ő a 4. sbc lap is.
De amúgy azt sem értem, hogy egy TOTS csapatnál 6-7 lap alatt miért nem lehet minden nap egy adott ligás játékost kiadni SBC-ben, legyen az TOTS vagy flashback, stb.

(#17822) Nandinagy válasza Zimmi91 (#17820) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mennyi lett volna egy ilyen valverde? 1-1.5 millió? Úgy sem raknák ki az emberek. Phillips volt 1 millió mikor kijött azt ő egy angol 2-es ligában van ez meg spanyol1. Mondjuk a tots-ok közé jöhetett volna mert brutálnak tűnik :D

(#17823) Zimmi91 válasza Nandinagy (#17822) üzenetére


Zimmi91
addikt

TOTSok közé gondoltam vna én is nem SBCbe, de mi az, hogy senki se rakta volna ki? Hát a 4,5 milliós 97es Messit is kirakták :DDD ;]

Srácok ez a TOTS Mariano használható lehet középső CAMba ? 4-2-2-2be okés Son mellett elvan STbe, de nem tom CAMba elég-e a pali 4-2-3-1be, ezt a 2 felállást játszom :)

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17824) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#17810) üzenetére


Edgar2621
őstag

Óriási gratuláció Kristóf, nagy király vagy :R

Remélem a reward is igazodik majd a teljesítményhez, megérdemelnéd már hogy nyiss valami jót ;]

XO: Gollami26

(#17825) dracox válasza Zimmi91 (#17820) üzenetére


dracox
addikt

Nem értem minek erőltetik a fos mezeket zsákszámra.
Kutyát sem érdekli milyen mezek vannak a kirakható sbc-kben. Inkább player pakkokat dobálnák kifele helyettük.

Laliga SBC-be várható hogy bekerül egy újabb játékos?

(#17826) Zimmi91 válasza dracox (#17825) üzenetére


Zimmi91
addikt

Már került be egy ST, de szerintem kuka és ezernyi supersub van mindenkinél már :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#17827) MdewC válasza F_Hunor_ (#17817) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ilyet még nem láttam. Milyen platform?

Srácok Ti tudtok erre megoldást?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17828) toxicjew válasza Edgar2621 (#17824) üzenetére


toxicjew
addikt

:D Egyébként tényleg grat, mondjuk úgy a sok jó nyitáshoz teljesítmény is párosult :P

(#17829) F_Hunor_


F_Hunor_
újonc

Platform Xbox

(#17830) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nézegettük a laligas tots játékosokat. Felfedeztem egy argentin rwt Ocampos. Az alap lapja 77 lm. Vajon miért lett belőle rw :F :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17831) eM'82 válasza toxicjew (#17787) üzenetére


eM'82
addikt

Közel hasonló teljesítményt sikerült letennem a virtuális asztalra. Utolsó előtt meccsen (tiszta fejjel) sikerült a Gold3.
Amik előtte voltak meccsek. Hááát. Jó pár meccset húzhattam volna be, ha elől nem vakok a befejező emberek.
Még Bday Mbappé is volt amikor úgy fordult, gyorsult mint egy traktor. Varázslatos kick off, és utolsó perces gólok, valamint 2-0s félidő után kapaszkodás a kontrollerbe... Ezek mind mind jelen voltak. Lehet a TOTS miatt jobban oda is teszik magukat az emberek. De ha két hete 17 Win sikerült (korábban jóval könnyebb Gold3), akkor inkább nálam van a hiba.

Nem kellett volna eladni a stabil befejező embereket (Atal, Nedved, HL Neymar). WL közben variáltam vagy 3szor, csatárposzton 4xer. Nem szabad.

Építek egy újat, szerda/csüt táján bevásárolok.
Jön De Jong, Griezmann, Neymar, Ter Stegen. Muszáj valamit alkotni, ezt a WLt fun csapattal nem lehet tolni. Ahhoz jóval jobban kellene játszanom.

Kristóf: gratula! :R

[ Szerkesztve ]

(#17832) F_Hunor_


F_Hunor_
újonc

Ezeket írja ki amikor belépek a fifába.
Unable to save personal settings 1
Amikor rányomok az Ut-ra akkor meg azt hogy make the active profile.

[ Szerkesztve ]

(#17833) Nandinagy válasza Woodslave (#17830) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szerintem, hogy megszopassák az embereket akik azt hiszik messit nyitottak :D :D

(#17834) dracox válasza Zimmi91 (#17826) üzenetére


dracox
addikt

jól megerőltették magukat-- Ávila... ez igen :C (nehogy valami normális TOTS legyen benne)

[ Szerkesztve ]

(#17835) eM'82 válasza dracox (#17834) üzenetére


eM'82
addikt

Igazi SBC töltelék lap lett. Maguire-rel együtt. Mindkettő megvan, de mennek garantált TOTSba majd.

(#17836) Edgar2621 válasza eM'82 (#17835) üzenetére


Edgar2621
őstag

Hagyjuk is, ez a FutEconomist-EA házasság nem jött jól nekünk egyszerű felhasználóknak. Mintha olyan egyszerű és olcsó lenne kirakni egy liga SBC-t, és nem érdemelne meg a community egy használható lapot. Maguire és Avila :C :DDD

XO: Gollami26

(#17837) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#17824) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi mindenkinek! :)
Tényleg jó lenne már egy nagyobb nyitás! :DDD
Pickből a cél: Varane, Diego Carlos. Ramos is jó, de a wr nem előnyös. Messi nyilván top, de totál bele kellene nyúlni. :D

(#17838) Woodslave válasza Nandinagy (#17833) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :D komolyan ezek mekkora troll getzik. Nem elég hogy a játékot elszabják minden patchel, de amikor kék flair adja az aktuális promot akkor az ucl lapok drop rateje is maxra van húzva. Most meg ez

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17839) Nandinagy válasza Woodslave (#17838) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egyébként nem :D Whoscoredon megnéztem és a szezonba jobb oldalon játszotta a legtöbb meccset szóval ez kivételesen nem az ea gecisége :D :D
Az ucl színét azért nehéz összekeverni a tots-al

(#17840) Woodslave válasza Nandinagy (#17839) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért páran benézték már :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17841) Nandinagy válasza Woodslave (#17840) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk azon nem tudtam túltenni magam mikor tekkz meg kurt nem tudta megkülönböztetni a boardos lapokat a walkout-tól :D :D :D

(#17842) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17837) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én egy carvajalnak is örülnék és akkor kiraknám az rb ramost :D

(#17843) akooos válasza F_Hunor_ (#17832) üzenetére


akooos
veterán

Biztos nem ezt írja, mert ez a mondat hiányos. Fényképezd le és töltsd fel ide a pontos hibaüzenetet.

(#17844) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Azt láttátok hogy CR gold lapja 360 körül van? Megérné megvenni?

PS4

(#17845) eM'82 válasza eM'82 (#17831) üzenetére


eM'82
addikt

Ui.: Kb 1 M coinom úszott el 3 nap alatt az új játékosok tesztje, illetve az SBC-k rewardmentes kirakása miatt. :DDD

(#17846) F_Hunor_


F_Hunor_
újonc

(#17847) Nandinagy válasza eM'82 (#17845) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egyébként nekem ez a hétfő-kedd nappal nagyon úgy tűnik ,hogy lehetetlen jó lapot nyitni :D Múlt héten vagy 60-80 packot nyitottam el ilyenkor kb. 2 walkouttal. Mintha ilyenkor a kis ligás totsok se esnének. Aztán meg ahogy jön az új tots egyből több esik belőlük.
Ma is kiraktam 15 packot olaszból azt egy 83-as boardos jött :C :C

(#17848) dracox válasza gabigyerek (#17844) üzenetére


dracox
addikt

Annyiért bőven. Én pc-n vettem 1-2 hete 535-ért legolcsóbban. most 390k pc-n...
Nekem CAM-ban szépen szerepel. :K

Durva a 15 éves srác.
Az elmúlt hét hétvégén a 210 meccséből mindegyiket megnyerte és úgy, hogy mindössze 1 gólt kapott az utolsó hétvégén. [link]

[ Szerkesztve ]

(#17849) toxicjew válasza eM'82 (#17831) üzenetére


toxicjew
addikt

Ismerős. De akkor én még ne is panaszkodjak, hogy 4 hete 85ös Lucas Mouraval játszom elől :DD Szerdán én is bevásárolok mostmár, ezen a hétvégén már vállalhatatlan volt a Prime Nedved - Lucas Moura páros. Toty Mané és Tots Richarlison a kiszemeltek de változhat a dolog. Még próbálnék besuvasztani egy Tots Robertsont.

(#17850) Zimmi91 válasza dracox (#17848) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is gondolkozom CR-en, 4-2-2-2be Son mellé szerintem bomba lenne, 2 elég komoly ST :DDD
Csak beépíteni nem nagyon tudom, hogy ne vesszem el sok chem, Son így is LF és 7es chemen ST ;]

" Just remember Manchester is RED! "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.