Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Stylerr válasza bab1987 (#8998) üzenetére


Stylerr
addikt

Az de kemény. Én mióta PESezek, azóta nem éreztem ilyet. Akkor nem csak az érzés volt meg a Fifaban, tényleg van dinamic diff system, fantasztikus 🙂

(#9002) Zimmi91 válasza bab1987 (#8998) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ha ez real akkor ebből balhé lesz :DDD :DDD
Amúgy meg kaptyák be

" Just remember Manchester is RED! "

(#9003) toxicjew


toxicjew
addikt

Mintha nem lett volna eddig is világos, hogy bele van nyúlva :))

(#9004) Mrguba válasza toxicjew (#9003) üzenetére


Mrguba
őstag

Es ez mit jelent?Mert szamomra kinai az a kep :D

(#9005) MdewC


MdewC
nagyúr

Eddig is minden ember érezhette a bőrén a csalást...

És balhé ebből se lesz.

Itt mindenki mindent megtehet, pláne az ea. Semmilyen következménye nincs semminek.

Sajnos.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9006) arpo04 válasza MdewC (#9005) üzenetére


arpo04
őstag

Teljesen jol latod... sajnos a fifa kozosseg a legnagyobb hibas ebben.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9007) Gatho87


Gatho87
tag

2 ultimate packet vettem...mind a kettoben 83as a legnagyobb xd itt hagytam abba

(#9008) szabyka95 válasza Mrguba (#9004) üzenetére


szabyka95
őstag

forraskod, kommentben (// jelolve) irja h mit jelent a valtozo

(#9010) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[kép] hát azért a kék fénynél azért örültem...

De komolyan miért nem lehet egyszer... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9011) bab1987


bab1987
tag

(#9012) MdewC válasza bab1987 (#9009) üzenetére


MdewC
nagyúr

Megtennéd, hogy újra linkeled?

Jól?

:R

Köszi.

De közben néztem, ez vmi régi nincstelen cikk. Tavaly novemberi?

25x lefosta már mindenki. Semmi jelentősége, azóta 2 rom patch is jött ami 100x nagyobb para mint ez a semmi.

Bocsi. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9013) bab1987


bab1987
tag

Bocs a szerencsétlenkedésért. A 9009es hozzászolást kérem törölni.

Majd vki összegezhetné a cikket.

psn:balazsb1987

(#9014) LendvaiFeri1 válasza Woodslave (#9010) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

TOTY player, de az arca nincs megcsinálva... :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#9015) eM'82


eM'82
addikt

14pakkot elnyitottam, legjobb egy 84es játékos volt (sommer). Többi bagóért ment el. Ja nem, 2 shadow lapot is sikerült!
Játékosok árai elszálltak. Csapatépítés lefújva részemről.
Tolom untradeable játékosokkal.

(#9016) v-man válasza Woodslave (#9010) üzenetére


v-man
őstag

holnap nyitva az lett volna... :))

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#9017) bab1987 válasza MdewC (#9012) üzenetére


bab1987
tag

Én csak megosztottam. De ez a képen akkor sincs mit magyarázni. Akkor és ott mókolnak ahol nem akarnak. Ez minden csak nem fair.

psn:balazsb1987

(#9018) Raunchy


Raunchy
tag

Szerver oldali programozás, ebbe eddig is bármikor bele lehetett nyúlni patch nélkül.
De azt nem hiszem hogy ennyire plain lenne a kódja, szerintem ez csak a fejlesztői környezetből lett kilopva.
Mindenesetre ez elég elgondolkodtató.
Ugyanezt a kódot a pack luckra is szépen meg lehet írni, na fiam mennyit költöttél az elmúlt időben..... És aszerint változik a droprate 😂

(#9019) Woodslave


Woodslave
nagyúr

A spanyol armadával gyorsan meglesz a div 10 :C komolyan villa annyira xar erősen agyalok kell e iniesta

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9020) ferni


ferni
őstag

Végre kiraktam a National Pride SBCt, az 50k-s pakkból meg kisétált Hazard :D

(#9021) drachoHUN válasza Woodslave (#9019) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Szerintem nem kell. Kivéve ha kedvenc volt.

Forza JUVE!!!

(#9022) MdewC válasza bab1987 (#9017) üzenetére


MdewC
nagyúr

Persze. Ezzel nem vitatkozom. Látom és érzem is.

Minden is manipulálva van.

Csak rohadtul fosik rá mindenki. Az ea bármit megtehet és meg is tesz.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9023) Woodslave válasza drachoHUN (#9021) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szivattam magam itt 4 órát. Kemény 3 wint sikerült osszehozni. Finessel meg se probalkoztam annyira xar a játékmenet egy kínszenvedés.

Kölcsön Iniesta elég jó lenne de sztem ezen a button delay tengeren elsüllyed...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9024) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ja meg a tegnapi nyitasomrol az jutott eszembe hogy a ezek a kék ucl kártyák nem voltak jellemzőek mostanában de ezt kimondottan trollkodasnak érzem az ea részéről

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9025) Aguinaga válasza Woodslave (#9024) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én azt nem tudom, hogy ez a kék UCL kártya teljesen külön van a többi kártyától, olyan értelemben, hogy nyitható együtt a spéci kártyákkal?
Mert gondolom, ha sima gold De Jongot nyitottál volna két nap múlva, az mégse sima lett volna, hanem TOTY, de az UCL lapot se lehet nyitni olyankor belőle?

PSN: OldSlowhand74

(#9026) Edgar2621 válasza MdewC (#9022) üzenetére


Edgar2621
őstag

Még azt sem mondanám hogy amíg játszanak az emberek a játékkal, mert az miután elegen megvették nem számít. Ami itt számít az a pont vásárlás, kiváncsi vagyok ahogy meglátták az emberek a Toty lapokat mennyire őrültek meg. Akár még a topikban is (nem célzok senkire, tényleg). Ilyen bűnös kis szenvedélynek számít ez is, sokan csinálják de kevesen vallják be. Öcsém baráti körében is volt akinek az elején már egész jó csapata volt, kérdezte tőle hogy vettél pontot? Azt mondta nem, erre kérdezte hogy akkor hogy jött össze a csapat? Erre nem válaszolt. Nem tudom itt ki csap be kit, mert ezzel maximum mindenki saját magát tudja, de azt tudom hogy a létező legrosszabb irány tömni az EA zsebét, mert semmi nem fog változni (itt most megint nem irányul senki ellen, tudjátok hogy erről nekem is az a véleményem, hogy mindenki arra költ amire tud és akar, kizárólag a játék fejlődése kapcsán írom ezt). By the way láttátok hogy Ovvy eltörte a kezét? Nem új sztori, de én csak tegnap láttam (vagy ez is annyira igaz mint hogy nincs delay és script??? :F ). Ebben a kéztörős videóban mondta hogy tudja hogy az EA próbálkozik a kapcsolatot megjavítani. Na erre játszottam tegnap az Icon swap miatt pár DR meccset :DDD Jól halad az EA, annyit mondhatok :DDD

XO: Gollami26

(#9027) gabigyerek válasza MdewC (#9022) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Emlékezzetek vissza, hogy tavalyi rész kapcsán amikor betoltam ide a linkjét annak a pdf-nek amiből lett itt egy nagyobb vita. Részünkről a manipulációt láttuk benne, kdavid szerint meg nem bizonyított :) Ez kb ugyanaz lehet. Ha jól emlékszem az EA reagált és nem ismerte el hogy az UT-ben is használják.
(#9018) Raunchy:
Pack lucknál tuti nem használják, mivel én az elmúlt 4 évben 1 db top játékost nyitottam Messi személyében azt is a játék vége fele. Ez alapján kb idén minden második pakkban Prime Ronaldonak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#9028) freddyadu


freddyadu
senior tag

Na drukkoljatok mert kinyitom a csomagjaimat...
60db kb.

(#9029) gabigyerek válasza freddyadu (#9028) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Legalább egy kanadai IF lap legyen benne ;]

PS4

(#9030) Aguinaga válasza freddyadu (#9028) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem csak 22 volt, de egy lila Funes Mori volt a legjobb... még egy IF se.... rare mega pack, rare premium players pack

PSN: OldSlowhand74

(#9031) Gaborz1 válasza freddyadu (#9028) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én 100 körüli pakkal fogok támadni, ha nyitható lesz az összes TOTY.
Terv szerint stream is lesz majd.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#9032) Woodslave válasza Edgar2621 (#9026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja írtam is tegnap valami katasztrófa volt 10- hajnali 2-ig. Szenvedélybetegség már, szerencsére fifa pontot nem vettem soha :D De tényleg úgy érzem magam mint egy szerencsejátékos csak még egyet hátha ott nyerek, ha meg nyerek akkor meg azért. De maga a játék élvezhetetlen küzdelem a játékosokkal (saját) labdával meg mindennel. De legalább amikor egy xar csapattal objektivet csinálok kevésbé baxom fel magam ha kikapok :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9033) eM'82


eM'82
addikt

Nem lehet hogy Neymar azért nem lett TOTY 12ik játékos mert POTM lesz?

(#9034) Edgar2621 válasza eM'82 (#9033) üzenetére


Edgar2621
őstag

Vagy azért mert a tavalyi éve alapján nem biztos hogy megérdemli. Jó statisztikát hozott, de valahogy szerintem nem volt az igazi. Sérülés is volt benne persze több is és más is, de én sem adnék neki. Persze az EA nem így működik, szóval végülis mit sem ér amit írtam :DDD

XO: Gollami26

(#9035) LedyGyuszi válasza v-man (#8992) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én is Lewara nyomtam, de már hozzászoktam az évek alatt, hogy bundás TOTY playerrel nem kell játszanom... ;]
legalább jött egy Flashback Nójer a kapuba! :B

XONE: LedyGyusziHU

(#9036) Edgar2621 válasza Woodslave (#9032) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ezt gondold át azért, ez egy játék továbbra is, annyi mindent lehet még csinálni az életben, olyat is ami hasznosabb. Annyit játssz vele amennyit élvezel és kikapcsol, a többit hagyd a francba. Nem okoskodni akarok, nekem is volt olyan korábban hogy túltoltam valamit és jó volt amikor szólt valaki hogy hékás, ez nem jó Neked.

XO: Gollami26

(#9037) Woodslave válasza Edgar2621 (#9036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tök igazad van mint a múltkor is :K :D :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9038) Edgar2621 válasza LedyGyuszi (#9035) üzenetére


Edgar2621
őstag

Milyen lehet az FB Neuer lap, vagy úgy kérdezem milyen? Ter Stegen TOTT lapja eladható és nincs nagy különbség köztük értékekben, viszont majdnem 120K kirakni Neuert és később már nem lehet váltani ha nem jött be. Tetszik ez a Neuer lap, de beépíteni sem könnyű, plusz amiket leírtam eltántorítanak tőle.

XO: Gollami26

(#9039) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Meddig lehet nyitni a TOTY támadókat?

Tegnap 8 packot nyitottam a legjobb 87 Fernandinho volt.

Bár mindegy is, mert játszani amúgy sincs időm... Fiam rákattant a társasozásra és esténként azt toljuk, edzések után. :DDD BÁr, hétvégén úgy néz ki lesz időm játszani, de pont kifut a swap így nem lesz csak 2. Azt hiszem fel is adom ezt a részét most. WL-hez nem sok kedvem van, de lehet megpróbálok egy silver 1-et.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9040) Woodslave


Woodslave
nagyúr

kezd tényleg a piac kicsit emelkedni, most néztem Mbappe 663-ba ment el. 616-ért vettem, legalább nem buknék rajta, mondjuk nem fogom eladni, bár xar gameplayben meg se mozdul, kicsit bánom hogy nem a Messire mentem rá akkor. Most az is emelkedik szépen vissza lehet nem tudnám most megvenni :U

Szóval most kis spórolás reménykedés hogy csütörtökön lesz valami és Neymar. Csak akkor kéne egy flashback Marcelo, ami megint nem hiszem hogy 150k alatt kijön..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9041) Sickboy25


Sickboy25
addikt

End of Era de Rossi... a hivatalos:-) tavaly, ha jól emlékszem volt ilyen lapja már fiffa19-ben.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9042) Woodslave válasza Sickboy25 (#9041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

link?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9043) Sickboy25 válasza Woodslave (#9042) üzenetére


Sickboy25
addikt

Akkor inkább így írom "End of Era de Rossi". Ugyanis bejelentette hivatalosan is, hogy befejezi az aktív pályafutását... [link]

Közben biztos is vagyok benne, hogy mikor elhagyta a Rómát, akkor kapott ilyen lapot! Akkor lehet másmilyet kap, ha végleg befejezi...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#9044) Woodslave válasza Sickboy25 (#9043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D jaa

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9045) eM'82 válasza Edgar2621 (#9034) üzenetére


eM'82
addikt

Mondjuk egy Hazardnál fényévekkel jobban teljesített :). Egy Lewa inkább megérdemelné mint bárki más, de ez a Fifa, nem a valós élet, így CR lesz a 12.

Woodslave: nekem tetszik Iniesta lapja, megpróbálom kiváltani (jó lesz küldetésekhez, vagy majd egy SBChez). A spanyol csapatos 6 win kissé nehéznek tűnt elsőre, de alakul.
Amúgy is bele kell toljak pár wint a Rivalsba, így a kettő együtt nem vészes.

(#9046) dracox


dracox
addikt

POTM Suárezt érdemes kirakni vagy felejtős?

(#9047) Aguinaga válasza dracox (#9046) üzenetére


Aguinaga
őstag

Hát nem tudom, PS-en 130 körül jön ki, ennél a szerintem nem sokkal gyengébb sima lapja 100k-val olcsóbb

PSN: OldSlowhand74

(#9048) Woodslave válasza eM'82 (#9045) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem is szóval nem kérdés hogy megcsinálom. Csak találok még 3 nálam is nagyobb bénát. :D

tegnap volt egy elég fullos csapat, első helyzete 5. perc körül kimaradt, kontrából a szélen egy ballroll után véletlenül felpattanó labdát beadtam a középen érkező Villának aki volleyból bebombázta, srác egyből kilépett, csak lestem mert tuti levert volna :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9049) Fifaisshit válasza dracox (#9046) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nagyon hezitaltam ,de ingyen kijott a klubbol ......
viszont tuti jon meg valaki aki jobban kell majd.... :D
amugy MarshallHD meg is gyozott hogy jo lap :)

(#9050) Woodslave válasza Fifaisshit (#9049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

félek úgy járok vele mint futmas Cavanival :W mondjuk egyik csapatban benne volt ellenem vágott két gólt elég jónak tűnt :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.