Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) eM'82 válasza Nandinagy (#16050) üzenetére


eM'82
addikt

Nálam a fitness teambe lett meg a helye. Hajnalban unlockoltam, még nem játszottam vele.
Kb ebben a környezetben indul (ingame más, chemeket majd javítom)

[ Szerkesztve ]

(#16052) marcess


marcess
senior tag

Segítsetek már picit. Adott ez a birthday Lacazette, 5 csillag wf hozza a számokat, (91 meccs 86 gól 55 ass) de valahogy úgy érzem, hogy nem ő az emberem, annyi egyszerű helyzetet hagy ki, hogy az valami förtelmes. Másnál is van, hogy egy csatár hozza a számokat, de valahogy nem az igazi? Tovább erőltessem? Cseréljem?

[ Szerkesztve ]

(#16053) Edgar2621 válasza toxicjew (#16043) üzenetére


Edgar2621
őstag

Lehet hogy félreérthető voltam, nem arra gondoltam hogy ma jön a TOTS, hanem arra hogy ma jön valami, aztán pár héten belül a TOTS. Mert most nem nyitnánk ki a pakkokat feleslegesen, 1-2 hetet (vagy akár 3-at) simán tudnak még várni.

XO: Gollami26

(#16054) evibly válasza Nandinagy (#16050) üzenetére


evibly
senior tag

Fred témához: én miatta adtam el RTTF Goretzkát fájó szívvel, mert egyrészt már nem fog fejlődni, állt benne a pénz és arra számítottam, hogy Fred "ingyen" fogja hozni ugyanezt.

És nálam bevált. A cserével elveszítettem ugyan a német magasságát, helyette kaptam egy fürge, fáradhatatlan, 4*4*-al bíró bulldogot. Kantével kezd 4231-ben CDM pozícióban, aztán rendszerint váltok 4121(2)-be és ott CM-ben van Özillel. Ez utóbbiban él igazán, rendre odaér lövésre, egész jól fejez be, mesteri passzokat ad, mindenhol ott van. Nálam Hawk van rajta, nekem semmi bajom nincs vele.

(#16055) sz_abika


sz_abika
addikt

Szerintem en itt engedem el az okoskodast. Nincs ertelme a maestro, deadeye es tarsainak. 99es pace mellett a passzok is jobbak, telekurok ezennel mindenkit hunter, catalyst es shadow modokkal.

PSN: xszabikax

(#16056) arpo04 válasza marcess (#16052) üzenetére


arpo04
őstag

Hazard, Rodrigo, de meg iconok ki fogjak hagyni... itt nem te irányítasz sokszor. Eleve ha megnézed a bemozgasokat az AI olyan fogalmatlan és egyszerű, mint egy faék.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16057) Z'Z"


Z'Z"
őstag

[Snoop Dogg] :DD 😂🙏

(#16058) Nandinagy válasza marcess (#16052) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha így érzed akkor add el. Lehet, hogy az elmúlt féléves Arsenalos formájában focizik :D
Egyébként szerintem jobb váltani ilyenkor. Én Ben Yeddert érzem ugyanígy csak nálam az összjátéka 0. Próbáltam múlt hétvégén 4-2-3-1ben középső CAM-ban FB Rashford mögött és hiába volt 8 gól 13 gólpassza 20 meccsen ami statok alapján nagyon jól néz ki, egyáltalán nem éreztem jónak ott sem.
Eleve 1 csatárnak nem nehéz jó statokat összehozni mert a saját szinteden simán összehozol 4-5 vagy több ziccert 1 meccsen amiből ha csak 1-t rúg be már 1-es gólátlaga van. :D

(#16059) marcess válasza Nandinagy (#16058) üzenetére


marcess
senior tag

és (#16056) arpo04 ezzel a csapattal játszok amúgy.

Előtte mid Dalglish volt, akkor gyűjtök még egy kicsit és visszaveszem őt.

[ Szerkesztve ]

(#16060) eM'82 válasza marcess (#16059) üzenetére


eM'82
addikt

Xboxon vagy? A csapatneved rémlik :)

(#16061) marcess válasza eM'82 (#16060) üzenetére


marcess
senior tag

Igen boxon játszok, mondjuk már ide is írtam többször, úgyanígy képernyőképpel.

[ Szerkesztve ]

(#16062) mikkristof


mikkristof
csendes tag

Belefutottam par erdekessegbe, megosztom veletek :) have fun:

(#16063) eM'82 válasza marcess (#16061) üzenetére


eM'82
addikt

Értem. Sorry ha újra rácsodálkoztam volna.

(#16064) arpo04 válasza marcess (#16059) üzenetére


arpo04
őstag

Mivel Yoda meg van én öt használnám st-be... nálam meg most is jól működik.. jobb helyzet kihasználása van mint Fb Hazardnak vagy Rodrigonak. Ezt a szintet meg DP se hozta...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16065) kapeti07


kapeti07
senior tag

Sziasztok!

Trezeguet 91-es lapját használta már valaki? Van most rá ketetem. Vagy griezman 90es lapját ajánlanátok inkább? IF Suarez 90 -t váltaná nálam.

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#16066) Nandinagy válasza marcess (#16059) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem tudom milyen formációban játszol de Lacazette meg Ben Yedder statokra,mozgásra meg kb. mindenben nagyon hasonló lapok. Ugyanilyen támadósort akartam összerakni egyébként (Neymar,Maxi,Yedder,Lacazette) de így guccin kivül nincs szélsőd mert a másik 3 lassú oda.
Neymar leginkább ST vagy középső CAM.Laca meg Yedder meg csak csatár szóval én tuti eladnám lacazettet és hoznék egy olyan játékost aki szélre megy ki.
Szerintem ha már játékosra gyűjtesz akkor próbáld beépíteni Birthday Rashfordot mert dalglish ugyanaz megint mint yedder meg lacazette.

(#16067) eM'82 válasza kapeti07 (#16065) üzenetére


eM'82
addikt

Inkább Mbappé (stamina is jó), de még 87-es Yedder is ok-s.
Az a Trezeguet statok alapján többször rúgja mellé, mint be.
Mondjuk ők drágábbak mint a francia ikon.

Tegyél vele egy próbát ha nagy kedvenc volt, de csodát ne várj tőle.

(#16068) Woodslave


Woodslave
nagyúr

van értelme ennek az új Ter Stegennek vagy csak parasztvakítás. Kezd elegem lenni Van Der Sarból (is) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16069) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

PC-n most játszhatatlan a WL. A többi platformon is ilyen? :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16070) MdewC válasza Z'Z" (#16057) üzenetére


MdewC
nagyúr

Imádom a palit. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16071) toxicjew válasza LendvaiFeri1 (#16069) üzenetére


toxicjew
addikt

Még nem kezdtem el, de ez alapján már alig várom :N

(#16072) Edgar2621 válasza mikkristof (#16062) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ez jóóóóó :DDD

XO: Gollami26

(#16073) Edgar2621 válasza Z'Z" (#16057) üzenetére


Edgar2621
őstag

:DDD :DDD :DDD Snoooooooop Dogggggyyyyy Dooooooog. Milyen figura már, és még mindig van agya. Nem tudom mikor jön új filmje, abban is tehetséges volt ;)

XO: Gollami26

(#16074) arpo04 válasza Edgar2621 (#16073) üzenetére


arpo04
őstag

Már elszívta... :DD és már nem azon a néven fut. Sajnos elkurvult nem olyan mint deathrow records alatt. Viszont a dumája hatalmas és igaz :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16075) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Játszottam egy rivalst a másik gyakorlatilag a 20. Perctől 0 staminával nyomta de ez semmiben nem befolyásolta a játékát legalábbis rendesen kellett küzdenem vagy akkor bele se gondolok mit csinált volna a max 80-as gold csatárokkal. Érdekes módon a team press se adta most annyira amit a második félidőben azért benyomtam a biztonság kedvéért.

Ter stegent megvettem meglatjuk követ-e el idegesítő hibákat

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16076) Edgar2621 válasza Woodslave (#16075) üzenetére


Edgar2621
őstag

Most olyan kérdéseket teszek fel amire nem kell válaszolnod és semmi közöm hozzá:
Mennyi időt játszol egy nap a Fifa 20-al és miért? Nem lenne jobb valami mással játszani vagy más elfoglaltságot is találni? Hogy van Neked ennyi időd (munka, család, barátok stb.) és hogy van kedved a Fifa-val tölteni? Miért teszed fel nap mint nap ugyanazokat a kérdéseket, amikre senki nem tudja a választ (miért ilyen a játék, miért jó a team press, miért véd úgy a kapusom, miért nem lehet szerelni, ezek csak légből kapott kérdések, nem ugyanezeket teszed fel pontosan)? És legfőképpen: jó ez Neked és a környezetednek?
Én úgy vagyok vele hogy idegeskedjen ezen a franc, persze átmenetileg átfuthat az emberen egy k. anyád egy kapott gól után, vagy amikor tényleg olyan delay van ami játszhatatlanná teszi, de ez pár másodperc, többet nem érdemel az egész. Na szóval csak azt akarom mondani hogy ezen a szaron ne idegeskedj már, annyi minden jót lehet csinálni ehelyett/mellett. Csak jót akarok Neked és hosszú életet, a Fifa-t meg vigye el a hóhér ;)

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#16077) arpo04 válasza Edgar2621 (#16076) üzenetére


arpo04
őstag

Vérmérséklet függő ez, az alap dolgokban viszont igazad van. Mostanában nem is játszottam dr-t max 2-3 ez bőven elég. Ha felhúzni előveszek egy könyvet és olvasok. Miértekre meg kar keresni választ... így is veszik a zöldet, minek akkor bármit is csinálni.
Ma 2 sb-t játszottam és röhögtem végig ami ment a pályán.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16078) Woodslave válasza Edgar2621 (#16076) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt csak leírtam nem idegesített fel ráadásul nyertem. Ebben igazából még kérdés se volt nem vettem észre hogy minden nap légből kapott kérdéseket tennék fel de lehet már nem veszem észre.. :Y

az tény hogy qrvara felbaxom magam sokszor és nem jól kezelem ezen próbálok változtatni

Amúgy meg túl sokat és nem tudom miért :D de valami oknál fogva más nem köt le ennyire. De most se játszok ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16079) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na, sikerült eladni moments RC-t 1,6 millióért, ami 120 ezres profit. Többet őt nem nagyon szeretném, mert nem annyira kelendő.

(#16080) arpo04 válasza Woodslave (#16078) üzenetére


arpo04
őstag

Higgadtság van... vegyél rolam példát :DD ;]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16081) Edgar2621 válasza Woodslave (#16078) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem azt írtam hogy Te írsz légből kapott kérdéseket, hanem én, mert idézni nem tudtalak. Hidd el nem vagyok az a kötekedős fajta, tényleg csak segíteni akarok, mert nekem nagyon úgy tűnik hogy Tőled többet vesz el ez a játék mint amennyit ad. Csak ennyi, nem szeretnék semmiféle vitát erről, főleg Veled mert egy tök normális embernek tűnsz, éppen ezért írtam.

Ja hogy most éppen nem játszol :DDD

XO: Gollami26

(#16082) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#16079) üzenetére


Edgar2621
őstag

Kristóf bakker nem tudlak megszokni az új pofiddal, nem tudom Neked tulajdonítani a hsz-eket :) Jól nézel ki meg minden, de nekem jobban tetszettél régen :B

XO: Gollami26

(#16083) Nandinagy válasza Edgar2621 (#16081) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha jól rémlik Woodslave a nioh-t is tolta. Tapasztalatból mondom, hogy az is hasonló mint a fifa idegeskedésben :D Ahhoz néha még több türelem is kell. De ha nyersz annál nem sok jobb érzés van :DDD

(#16084) Woodslave válasza arpo04 (#16080) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C tudnék mesélni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16085) Woodslave válasza Nandinagy (#16083) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Végigtoltam az összes souls és jellegű játékot többször is. Hát azok a fifahoz képest szanatórium... :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16086) Edgar2621 válasza Woodslave (#16085) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én meg bele sem mertem még kezdeni egyikbe sem, de ha már a Fifa sem tud úgy igazán felidegesíteni, akkor lehet hogy azok Disneyland érzetet adnának :DDD

Nagy király vagy hogy végigtoltad őket, le a kalappal.

Most akkor jön ma a Tots, elkezdődik? Most már több helyen is ezt hallottam, olvastam.

XO: Gollami26

(#16087) Nandinagy válasza Woodslave (#16085) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én csak nioh 1-2-t mert stílusra az jön be. De az ilyen jellegű játék azért idegesitőbb mert a fifában sok esetben tudok azzal takarózni, hogy igen szar a játék nem is az én hibám :D Na ezekben ilyet nem tudtam mert mindig tudtam, hogy én rontottam el.

(#16086) Edgar2621

Nagyon meglepne ha promo kép nélkül jönne. Én április 24-ről tudok. Lehet hagynak 1 hét szünetet most. Ugye valamikor most kellett volna jönnie a team of the knockout stagenek ami gondolom elmarad.. :D Remélem amugy nem kezdődik. Ha már ennyi pénzt kidobáltam a birthday lapokra, akkor legalább 2 hétig legyen már értékük :D

(#16088) Edgar2621 válasza Nandinagy (#16087) üzenetére


Edgar2621
őstag

Most állítólag csak a szavazás kezdődik és esetleg Tots nominee lapok jönnek (mint volt a Toty-nál is). Jövő héten kezdődik majd, először jön a Tots-MC és EFL (esetleg ROTW), és utána már a PL. 18-ban a VB miatt is ugyanígy jött, most EB lett volna (+Copa), tehát így készült az EA, ráadásul nem valószínű hogy várnak még, mert nekik nem érné meg július-augusztusig várni (az érdektelenség és a Fifa 21 miatt sem). Szóval szerintem is jön, logikus lenne, még akkor is, ha sajnos ez nem az idény legjobb csapatait foglalja majd magába, de jöjjön a Tots, a fociidény meg fejeződjön be később, ezt kívánom, mert akkor az azt jelentené, hogy javult a helyzet, vagy akár el is múlt a közvetlen veszély.

XO: Gollami26

(#16089) Nandinagy válasza Edgar2621 (#16088) üzenetére


Nandinagy
addikt

Na látod a szavazásra nem is gondoltam. :D
Egyébként nem bánnám ha végre olyan tots lenne ahova mondjuk azok kerülnek akik meg is érdemlik. Tavaly pl-be a whoscored alapján a legjobb kapus talán Fabianski volt. Ehhez képest Alisson meg Ederson került be. Legalább színesebb lenne a játék ha több féle játékos kapna jó lapot.

(#16090) arpo04 válasza Nandinagy (#16087) üzenetére


arpo04
őstag

BO4 második platformon lesz meg a prestige master. Sajnos ott is sok múlik a csapattársaidon, ha nem teljesen vakok akkor azért egyedül is lehozom a köröket. Ott legalább a serverek stabilak.
Fifa minden évben csalódást okoz, idén az eleje jó volt. Nem tudtál védekezni kapod a gólt. Aztán ahogy várható volt jöttek a könnyítések, aki láma az is tudjon érvényesülni.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16091) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Azt hogy kell csinálni, hogy az ellen támadói ne tudjanak labdát átvenni a másik térfélen? CR konkrétan nem tud megmozdulni, mert instant szerelik.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16092) Nandinagy válasza LendvaiFeri1 (#16091) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az alacsony balance miatt veszik át rosszul a játékosok szerintem. Rashfordnál is feltűnt már ez. Amúgy nem tudom mennyire konteó ez ,de szerintem a fifa megjelenése előtti cr botrány miatt lett így alakítva a játékmenet(fejelés kuka,alacsony magas agility+balanceos játékosok a legjobbak). De amugy próbáld az L2/LT-t nyomni labdátvételkor akkor finomabban veszi át.

(#16090) arpo04
Sose voltam ez a coop játékos. Életembe 2 játékkal játszottam ami multiplayer. a fifa meg a battlefront 2. :D MMO-t próbáltam régen de én mindig inkább a single játékokért voltam oda.
Belenéztem a warzoneba is de sajnos hiába néz ki jól engem teljesen hidegen hagy pedig alapvetően szeretem az fps-t(DOOM,Wolfenstein).

(#16093) LendvaiFeri1 válasza Nandinagy (#16092) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nem az átvétellel van a baj. Nem is tudja átvenni, mert szereli a védő.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16094) eM'82 válasza LendvaiFeri1 (#16093) üzenetére


eM'82
addikt

Team Pressure-t bekapcsoltad? Mert az ellen tuti. Én ugyanígy jártam, aztán első félidőre benyomtam, egyből kiegyenlítődtek az erőviszonyok :). Olyan mintha kioltotta volna egymást a két team pressure.

(#16095) arpo04 válasza LendvaiFeri1 (#16093) üzenetére


arpo04
őstag

Nálam akkor volt ilyen mikor full pressingen volt és a latency is láthatóan magas volt. Akkor CR eltűnt a pályán, nincs mit tenni le kell nyelni sajnos. Ha minden működik nagyon jó kis lap. Ajánlom figyelmedbe arcmásodat cb poszton. Nálam top védő: gyors, tökéletesen szerel és szegleteknél csak vele tudtam gólt fejelni. Van felesleges coinod (játékos) érdemes megcsinalni az sbc-t

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16096) LendvaiFeri1 válasza eM'82 (#16094) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ha gyorsan kell gól, akkor szoktam használni, de nagyon gyorsan megeszi a játékosok állóképességét. Az előbb is ez volt, kontrából 2x kaptam gólt. :DDD

(#16095) arpo04

A 89-es lapja megvan, alapember. :K

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16097) arpo04 válasza LendvaiFeri1 (#16096) üzenetére


arpo04
őstag

A flashback lapja meg jobb, ugyan én nem szeretem Ramost, de ugye itt nem klub szimpátia alapján döntünk.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16098) Nandinagy válasza arpo04 (#16097) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk én de :D Tottenhamest nem tennék a csapatomba. Idén elkövettem ezt a hibát llorissal és pórul is jártam vele :D Tony Adams egyből küldött egy képzeletbeli tarkóst a 0-6-os wl kezdés után.

[ Szerkesztve ]

(#16099) Raunchy válasza Woodslave (#16085) üzenetére


Raunchy
tag

Nálunk családi hagyomány a nehéz játékokban való helytállás. A húgom videójáték fejlesztőnek tanul, dolgozgat is már a témában, és együtt szenvedünk végig komoly kihívást jelentő játékokat.
Dark Souls II-III, Bloodborne (nagy kedvencem), Sekiro, Nioh mind3 DLC - vel, de még a fifa sem hozott ki annyira a sodromból mint a Dead Cells nevű ps4 csoda. Na az kemény 😁
Ha szereted szopatni magad, hát próbáld ki. 😁😁

(#16100) Hazli17 válasza Raunchy (#16099) üzenetére


Hazli17
aktív tag

A dead cells az qrva jó játék :DD cuphead is :DD imádom őket

A fifa meg.. Na hagyjuk.. Az csak kell a függőséghez

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.