Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) toxicjew válasza freddyadu (#16396) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen, az Elite 3 és annál jobb eredményt elérők csomagjai lesznek. Ugyanazok, mint a Totw packok csak Tots lapokkal. Tavaly is így volt.

(#16402) Zimmi91 válasza Nandinagy (#16386) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én tavaly használtam a TOTS lapját (a PL upgrade adta) és igen jó kis lap volt, remélem idén is jó lap lesz, persze inkább nem használnék Citys lapot csak ha ugyan így untrade bedobja ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#16403) Nandinagy válasza Zimmi91 (#16402) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tavaly én őt kaptam a garantált pl totsból. Nekem annyi bajom volt vele, hogy 99-es short passza volt ennek ellenére borzalmasan pontatlan volt :D Már nem emlékszem kire de 2 hét után lecseréltem a francba.

(#16404) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na akkor holnap este mi jön? Community meg vmi még?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16405) Nandinagy válasza Woodslave (#16404) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egy gyengébb liga. Angol 2,Portugál,Szaudi vagy hasonló. :D
Volt 180k-m és nem tudtam hova tenni szóval kiraktam megint a bundás 3 drága sbcjét hogy újra kitudjam rakni a 14 jobb sbc-t :D Van 30 packom szóval remélem legalább a pénz visszajön belőle vagy kipottyan ismét egy birthday van dijk ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#16406) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szaudi liga tots lesz? Mert akkor egy jó kis Musa sbc lap jöhetne! :DDD

(#16407) Digestive válasza Kristof_94 (#16406) üzenetére


Digestive
addikt

Tehát ha nem Felipe Andersonnak hívják, akkor Te sem veted meg a "futóbolnd" lapokat... Most már minden világos! :DDD

(#16408) dracox


dracox
addikt

Ezt csak úgy itt hagyom a jövőre való tekintettel, hogy kik lesznek OP-k a későbbi fifákban illetve a való életben is :DDD

(#16409) Kristof_94 válasza Digestive (#16407) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nosztalgia miatt! :DDD

(#16410) Nandinagy válasza dracox (#16408) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nagyon csípem az Omlett du Fromaget főleg mert sok Arsenalos cikkük van :D Nem bánnám ha Disasi jönne jövőre Saliba mellé az Arsenalba. A jövő évi future stars cb sor megis lenne :C :C

(#16411) Woodslave


Woodslave
nagyúr

srácok mivel annyira az egekben vannak a squad fitness árak (gondolom mert senki nem nyit pakkot) más módszeren agyalok. ha csinálok egy alternatív csapatot, ahol padoztatom a fő embereket, akkor hány meccs kell hogy kipihenjék magukat? Barátságosban működik, vagy ott nem nő a fitness se (ahogy nem is csökken) Squad battlest kellene játszani?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16412) v-man


v-man
őstag

2 meccs fullra tölt, bari nem számít. Sb, rivals v el.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#16413) dracox válasza Nandinagy (#16410) üzenetére


dracox
addikt

Én is nagyon szeretem.
Színvonalasan nyújtja az infókat a kevésbé ismert Ligue1-ről.

(#16414) MdewC


MdewC
nagyúr

Silver 1 és Perisic 86.

Ez fullos. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16415) eM'82 válasza v-man (#16412) üzenetére


eM'82
addikt

2 meccsre? Nem 1re?.
1 meccs után nálam 94/95-ös is szokott lenni, én azt már töltöm.

(#16416) Ballack96 válasza MdewC (#16414) üzenetére


Ballack96
kezdő

Szintén :) gold1ből soha semmi.. most meg 12ből hoztam 11et és 2 86ost meg egy 87est dobott be...
megéri? :W

(#16417) Nandinagy válasza Ballack96 (#16416) üzenetére


Nandinagy
addikt

Felesleges belelátni a silver1-be bármit is. A totw fele 86 vagy afeletti játékosból áll most szóval nem nagy kaland csak azt pickelni :D
Ez szerintem továbbra is felesleges firtatni hogy a silver1 jobban adja mert kizárt dolognak tartom. Nyilván van kiugró eset de ne azt vegyük már átlagosnak.

(#16418) Raunchy válasza Nandinagy (#16417) üzenetére


Raunchy
tag

Mostanság kevesebbet wl eztem, mert a türelmem véges már. De a 20 ban az előző héten fordult elő először hogy jobb pickem volt gold 2 rewardbol mint egy silver 1bol. Silver 1bol esett már Dybala, Benzema, Griezmann pl.
Gold 2 nél most volt egy Ter Stegen múlt héten, de a többi pickem mind szar volt.
Engem is elvitt ez a teória, de igazából csak annyira hogy ne érezzek indíttatást feljebb menni, mert ha adni akar úgyis ad.

(#16419) Nandinagy válasza Raunchy (#16418) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tavaly egész évben silver1-gold3-gold2 közt ingáztam. Idén pedig silver1-gold1 között. 2 év alatt a tots-on kivül a legjobb pickem idén volt 85 Martial :D
Szerintem ez ugyanúgy szerencse kérdése mint minden más mint ebben a játékban. Annyi a különbség, hogy packokat tudod grindolni a liga sbc-vel meg a sok napi sbc-vel ami jön és nagyobb az esély, hogy essen valami. :D

Viszont az feltűnt, hogy ha bead 1 nagyot akkor érdemes erőltetni és tovább próbálkozni.
Pl.: Haver kapott wl rewardból ősszel egy prime figot majd 1 hétre rá 1 gold mbappet.
Én kaptam német ligából egy FB Van dijkot majd 1 napra rá 1 másik sbc-ből meg jött a 94-es if lewa.
De ha jól rémlik Woodslave-nek is 1 héten belül jött moments Ballack meg Neymar.

(#16420) Ballack96 válasza Nandinagy (#16419) üzenetére


Ballack96
kezdő

Az hagyja ám :D nekem a 2. Héten egymás után jött baby gullit és neymar.... 1,7 milla 3 perc alatt!

(#16421) Nandinagy válasza Ballack96 (#16420) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk az szép :D a legelején jó ilyeneket nyitni mert könnyebb a fejlődés. De az 1.7 milla nem kevés a 2. héten? Neymart novemberben 1.1 millába vettem meg. Gullit meg simán volt 2 millió akkor.

[ Szerkesztve ]

(#16423) Raunchy válasza Nandinagy (#16421) üzenetére


Raunchy
tag

Én is nyitottam nagyokat és ez a szinkron is megvan amit mondtál. De én csak untrade nyitottam fél millió feletti játékost. Pl TOTS alatt farmoltam a PL liga csomagot, rengeteget csináltam, kb 80-90 darabot tuti. Abból esett egyik este TOTS Kante, másnap reggel meg a 91es IF Dijk, ami akkor milla volt. De Untrade! Persze örültem nekik meg beépítettem őket. Rá pár napra meg gold Sont nyitottam, de azt is Untrade csomagból. A legnagyobb eladható nyitásom gold De Bruyne volt, meg IF Havertz a wl csomagokbol, akit akkor pickeltem is.

(#16424) csaszika87


csaszika87
csendes tag

Sziasztok. Holnap kezdtem a FIFA20-at, karantén alatti szórakozásnak. Szerintetek hogyan tudnék a leghamarabb használható csapatot összedobni, ti hogy csinálnátok? Korábban összegyüjtött XP-ből feltudtam oldani 19ben a coinboostokat, ez 20ban is így van?

(#16425) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Az a legjobb ebben a szar játékban , hogy patch nélkül is minden nap új dolgokat tapasztal az ember :D
2 meccset toltam ma a best of:
-Cancelo+a csatára fut a labdáért erre a játék nem cancelora vált rá hanem sarra aki 15 méterre áll az egésztől. Nyilván nem enged váltani rögtön másra tehát elvitte a labdát. :W
-Mind2 meccsen pressingel ellenem a gyerek és a szélsőim nem a helyükön indulnak be hanem keresztbefutnak, hogy pont belefussanak a maradék 2 hátul lévő védőjébe. :R :R
-Beindítom Balet és 1v1-be a kapussal mielőtt átvenném az irányítást felette 1 laza 15 méterre elpattan tőle a labda :D :D
-Az egyik gyereknél moments rivaldo szűrt szegény azt sem tudta, hogy merre kell állnia de az összes passzom odament a lábára mint valami mágnes.

(#16426) Edgar2621 válasza MdewC (#16414) üzenetére


Edgar2621
őstag

Itt gold2: Perisic és Belotti, ez is fullos :DDD

Azt hallottam, hogy a DR-ben egyre jobb a kapcsolat, néha már harmadjára beveszi a ball rollt :C

XO: Gollami26

(#16427) Edgar2621 válasza csaszika87 (#16424) üzenetére


Edgar2621
őstag

A FIFA 20-ban ki kell farmolni a coin boostot is, de nem olyan bonyolult.

Csak egy jó tanács: tényleg maradjon meg szórakozásnak a játék, kizárólag funolj, mert ha kicsit is komolyan szeretnéd venni, akkor garantált a csalódás. Hacsak nem Németországban élsz, mert akkor hajrá, irány a top 100 minden héten a WL-ben :D

XO: Gollami26

(#16428) Digestive


Digestive
addikt

Várom, mint a messiást! :DDD

(#16429) Woodslave válasza Digestive (#16428) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nemár :( :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16430) Nandinagy válasza Digestive (#16428) üzenetére


Nandinagy
addikt

Remélem tényleg jön :D Utálom ezt a gyereket pedig sosem láttam játszani. Tuti,hogy kezdő lesz nálam az sem érdekel ha TOTS Mane-t kell a padra ültetnem miatta :D

(#16431) #Wiall#


#Wiall#
tag

Azért bízom benne hogy valahol ott a tots árnyékában megbújik majd egy special David Silva sbc mondjuk egy eoae kártya tűrhető sebességgel :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#16432) Edgar2621 válasza Nandinagy (#16425) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ezek már alapok, minden meccsen megtörténik szinte, hogy máshova vált, elpattan, rossz helyre indulnak (nem is az instrukció szerint) és az is, hogy alacsony értékekkel rendelkező játékos (lap) brillírozik.
Nekem az nagy kedvencem még, amikor a delay már abban megmutatkozik hogy pattog a labda, mintha göröngyös lenne a pálya. Aki játszik tudja mire gondolok, vicces egy mutatvány az is. Ja meg az hogy az egyik meccsen nyomsz bizonyos erővel és irányba egy lövést és a kapuig alig vánszorog el, a következő meccsen meg ugyanúgy lövöd el és felvarrja a játékos a pipába, úgy hogy a kapus mozdulni sem tud.

A FIFA 21-et azoknak fogom ajánlani akiknek túl nyugodt az életük, kell nekik a folyamatos változás, vagy túl alacsony a pulzus számuk/vérnyomásuk, kiváló gyógyszer lehetne.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#16433) MdewC válasza Edgar2621 (#16427) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem is toltam azóta mióta feljutottam, nincs kedvem elbukni a pontokat. ;)

Majd jön úgy is a swap...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16434) Mrguba válasza Digestive (#16428) üzenetére


Mrguba
őstag

Ez mar most van?
VAgy valahonnan van ez a kep csak? :D

(#16435) Nandinagy válasza Edgar2621 (#16432) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nekem ez a keresztbefutás új :D Eddig ha pressingelt az ellenfelem akkor csak álltak a szélsőim nem indultak meg. Most megindulnak csak úgy, hogy azt a játékost zavarják akivel vagyok :DDD :(
Edersonnál meg csak Keylor Navas rosszabb kapus :D Nem akartam kapust venni szóval sima Lecomte állt benn csak aztán jött egy untrade Keylor. Gondoltam csak jobb lehet mint egy 82-es lap de nagyobbat tévedni se tudtam volna :DDD Ederson meg pont az ellenfélnél volt és védte ki a szememet is egyem meg

(#16436) Stylerr


Stylerr
addikt

Nálatok PS-en van server? Nekem nem kapcsolódik.

(#16437) Raunchy válasza Digestive (#16428) üzenetére


Raunchy
tag

Az egész játék során a legjobb befektetésem volt az a kb 5ezer coin arra az sbc re amiből őt szedtem ki.
Imádom az embert 😁😁
De nagyon remélem ilyen nem lesz, főleg nem ingyen.

Future Stars és Shapeshifter event nél is volt róla ilyen kép twitteren, de abból se lett semmi, sztem ez is kamu. Talán ugyanez a kép volt kint róla, FS nél rémlik.

Ő amúgy Pool játékos, csak most Gerrard eddzői kezei alatt pallérozodik a Rangers nél.
Én sem láttam még játszani egész meccsen, csak EL összefoglalóban. Tényleg nagyon gyors és technikás kis emberke, nagy jövő előtt áll sztem

(#16438) Raunchy válasza Edgar2621 (#16432) üzenetére


Raunchy
tag

Azt olvastam hogy 4-2-3-1 és 4-3-2-1 nél van most ez a keresztbe futkosás. A 4-3-2-1 tavaly is szar volt, amikor vmelyik játékos a kapudban állt középkezdés után.
Biztos belenyúltak vmibe, de azért ez így elég gáz

(#16439) Edgar2621 válasza Raunchy (#16438) üzenetére


Edgar2621
őstag

Dehogy gáz, nyomkodni kell és jó lesz :DDD

XO: Gollami26

(#16440) Nandinagy válasza Raunchy (#16438) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk ez hasznos infó köszi :D Akkor 4-2-2-2-t vagy az MdewC által küldött 4-4-2-t kipróbálom a hétvégén az úgy is régóta érdekelt már milyen lehet :D

(#16441) Raunchy válasza Edgar2621 (#16439) üzenetére


Raunchy
tag

Mire lesz jó? 😁😁😁
Ma játszottam pár meccset egy kollégámmal, hát szegény (vagy inkább szerencsés) nem egy penge a játékban, de szereti.
Elvertem mint a répát, de ha egy olyan gólt lőttem neki, ami tényleg tervezett akció volt és oda ment a labda ahova szántam, akkor sokat mondtam.
A többi tényleg mind az a szar gane bugos visszapattano szutyok volt, ami után ha én kapom ki is kapcsolom a gépet.
Én szégyelltem magam 😁

(#16442) Raunchy válasza Nandinagy (#16440) üzenetére


Raunchy
tag

Azt a 4-4-2 őt használtam két hete wl Ben amit a mester linkelt, nagyon jól működött.
Viszont korábban írtam is hogy sajnos utána már az is kuka volt nekem 😥
Most ami egész jól működik, legalábbis úgy érzem, az a 4-5-1! 2cam!
ST - stay forward, drift wide!
A két cam - free roam
A két szélső - cut inside
Az ST folyamatosan szélre fut, és ritkán tapasztalom hogy nem lehet futtatni. Szélső védővel szoktam indítani.
Utána vissza a két cam közül vkinek. Ott fontos a jó drib és a sebesség, velük futok tovább. A csatár labda nélkül a 16os felé mozog és a két szélső is! Ha csak egyszer rosszul vált embert, azt indítom a cam al akiről váltott.
Amikor nyomatja a pressinget ez egész jól működik.
Elég geci, és sok hibát kihasznál, de már ez se érdekel.
A bunker foci ellen ami most megy, egész hatékony, de a get in behind instrukciot ne használjátok, mert annál csak lesre tudsz passzolni.
Hátha vkinek tudtam segíteni

[ Szerkesztve ]

(#16443) Nandinagy válasza Raunchy (#16442) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nekem 1 cm-es felállás nem működne sajnos. A védekezésem sokkal jobbnak érzem mint a támadásomat. Elől általában csak húzogatom a jobb analógot mint h*lyegyerek a vele egykorút aztán legtöbbször nem lesz belőle gól néha meg egy egész szép is összejön.

Szerintetek mondjuk 4-2-2-2-ben ki legyen a 2 csatár:
POTM Ben Yoda+FB Bale vagy Yoda+Hazard. Értelemszerűen a Hazard,Baleből valaki az cam-ot játszana :D

[ Szerkesztve ]

(#16444) Raunchy válasza Nandinagy (#16443) üzenetére


Raunchy
tag

Nekem a támadás építés jobban megy mint a védekezés és ott nagyobb türelmem is van. Ha nincs kit megjátszani, szépen elölről kezdem, és nem kapkodok. Ugyanez a védekezésem esetén nem mondható el, ott sokszor hozok rossz döntést sajnos. Így azt az egy Cdm játékost én beáldozom a támadás oltárán és az a plusz egy ember nekem sokat számít elől.
Kante meg sokszor egyedül is megoldja, beteg az a lap.
Eszembe jutott Atal akit javasoltal még korábban, el is felejtettem hogy megvan.
Hát geci, bődületes az az ember, az Algériai Kent 😁😁
Nála tapasztalom végre azt a komoly versenyelőnyt hogy ő nem tolja meg pluszban még egyszer a labdát lövés előtt, ami nagyon sokat jelent.
Nem voltak milliós csatáraim, draftolni is ritkán szoktam, de valahogy így tudok elképzelni egy drágább játékost

[ Szerkesztve ]

(#16445) Raunchy válasza Nandinagy (#16443) üzenetére


Raunchy
tag

Sztem Hazard :K

Más : Miért van amúgy az hogy pl Potm Vardy fejlődött egyet 86-87 re korábban, de most potm Aubameyang hogy kapott IF et, pedig nem?

[ Szerkesztve ]

(#16446) Nandinagy válasza Raunchy (#16445) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez nem attól függ. Vardy azért fejlődött mert a winter refresh-nél 85-ös lett a gold lapja 82-es helyett . Auba meg hamarabb kapott POTM lapot mint IF-t így azok azonos ratinget kaptak.
Örülök hogy atal bejött. Brutális kis lap lett.

Bár nem vagyok jós de van egy olyan érzésem, hogy holnap este 7 és 9 között nem sok szerver lesz szóval remélem keddig kilesz tolva a wl :D

[ Szerkesztve ]

(#16447) Raunchy válasza Nandinagy (#16446) üzenetére


Raunchy
tag

Á értem, köszi. Mindig tanul vmit az ember.
Hát én a nevezéssel meg is várom a holnapot, de sztem is bukó lesz, pedig ez csak community tots 😁😁

(#16448) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Amúgy aki a swap lapokra hajt, annak nem is érdemes elkezdeni az új szezon előtt a WL-t, mert mindig szokott lenni olyan icon swap lap, amit 12 vagy már nem tudom mennyi wl győzelemmel lehet feloldani. Bár az tény, hogy a szerverek a padlón lesznek.
Nekem holnap meglesz az utolsó SB is, így 3 darabbal kezdek, szóval már "csak" 6 kell az ikon csomaghoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16449) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#16448) üzenetére


Edgar2621
őstag

Erről nézd meg Nepenthez videóját, elmondja benne hogy hány ember nyitását látta a prime icon pakkból és milyen eredményre jutottak ;)
De azért mi is megpróbáltuk, hátha brazilt dob be vagy portugált, de nem jött be :))

XO: Gollami26

(#16450) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#16449) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Laudrupot már kiszedtem, jobb ötletem meg nincs! Itt a tots, bőven lesz jobb pl. egy mid Maldininál is. Persze a pack nagy lutri, de egy próbát megér!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.