Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) Raunchy


Raunchy
tag

Prime Electrum Players

(#16952) Zimmi91 válasza Zimmi91 (#16946) üzenetére


Zimmi91
addikt

United All Star csapatba jó lesz 😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#16953) evibly válasza Gaborz1 (#16947) üzenetére


evibly
senior tag

Csak csatlakozni tudok: 30 pakk, nem szarok, rare Mega, Rare Player, stb. és az eredmény: egyetlen UNTRADE LLoris , meg egy 83-as nímand angol TOTS kapus.

(#16954) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

53 csomag, ebből 52 normál és 1 prime ikon.
3-4 db 86-87-es és 0 TOTS. Még egy kikúrt alsóbb ligás sem esett. Nehogy véletlenül fejleszteni tudjam a csapatot.
Ikon csomagból Hugo Sanchez jött, nem nagy szám, de legalább nem egy Schmeichel vagy Inzaghi.
De ami a "legjobb" az egészben. Az előző TOTS csapatból most kinyitottam Zahát, Mukielet és 3x Gomezt. Három alkalommal forgatta meg bennem a tőrt az EA... :C :W

[ Szerkesztve ]

(#16955) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Ezek szerelmesek ebbe a f*szom Allisonba?

PSN: OldSlowhand74

(#16956) sz_abika


sz_abika
addikt

2x Jumbo Rare player
3x Ultimate
5x rare gold pack
5x megapack
1x 82+ és egy 83+os

Jutalom(?) 84es ENG3 TOTS, egy untradeable Laporte 87 ezt leszámítva 85ös lap SE

Keményen behuzták a droprate fékeket az análvonaton. Na mentem vissza XCOMozni.

PSN: xszabikax

(#16957) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#16945) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem is értem hogy miért nem 4 wf, ez így gagyi :DDD

XO: Gollami26

(#16958) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok most pontosan milyen Tots lapok vannak a pakkokban? PL és melyik még? Hétfőn jön a csere legközelebb ha jól tudom, de jövő hét péntekig marad a PL és mi lesz hétfőtől mellette?

XO: Gollami26

(#16959) Edgar2621 válasza Raunchy (#16949) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az nagyon nagy gratuláció, használd a lapot, óriási király volt már nálunk az RB lapja is.
By the way: szépen beesett pár lap ára, például Toty Robertson laza 300K-t esett. Mondjuk nálunk endgame védő mert first owned, szóval nem érint minket, de azért durva. Mint ahogy a PL Tots is durva, milyen állat lapok vannak az elképesztő. VVD, Son, Mane, Auba, De Bruyne, Richarlison, Aguero, Mahrez, Rashford... Bármelyik jöhet, de ha lehet választani akkor VVD, Son, Mane, Aguero vagy De Bruyne jöjjön :D

XO: Gollami26

(#16960) dracox válasza sz_abika (#16956) üzenetére


dracox
addikt

Ezert kell varni par napot a nyitassal, mert nem veletlen hogy ennyi pakkbol ami itt a forumon volt nem esett semmi szinte. :N

(#16961) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Na megint lekéstem a szerkesztésről :)

Vardy is kapott WF emelést, így azért már nem néz ki rosszul a lapja, egy állat.

XO: Gollami26

(#16962) Edgar2621 válasza dracox (#16960) üzenetére


Edgar2621
őstag

Dehogynem, van egy Tots Aguero-nk, én a sajátomnak is érzem :DDD

XO: Gollami26

(#16963) MdewC válasza sz_abika (#16956) üzenetére


MdewC
nagyúr

Csihuhu! :DDD

Kristóf: azt az Adamat szeretném pirosban, egye fene Van Dikk is jöhetne, mint tavaly. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16964) toxicjew válasza MdewC (#16963) üzenetére


toxicjew
addikt

Kb 60 packból ő jött :) Tradelhető de sztem kipróbálom, elég komoly kis box to box játékosnak tűnik :R Ennyire még sosem örültem Liverpool játékosnak ;] Rajta kívül talán 2 walkoutom volt összesen, de ő megmentette az estét.

(#16965) Kristof_94 válasza MdewC (#16963) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csak aztán nehogy a kisebb ligából dobja be a pickeket, meg a PL-ből az angol kapust. :DDD

(#16966) akooos válasza Edgar2621 (#16958) üzenetére


akooos
veterán

Elvileg a szaúdinak kellene. Aztán, hogy mi van benne :))

(#16967) Kristof_94 válasza akooos (#16966) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

TOTS Musa objective lap! :DDD

Amúgy a garantált PL-ből a lapok többségének tudnék örülni. Akinek nem az Henderson, Soyuncu, Bissaka, Trent.
Ja közben összehasonlítottam Atalt és Hugo Sanchezt, sajnos előbbi gyakorlatilag mindenben jobb... :F

(#16968) MdewC válasza Kristof_94 (#16965) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt el se olvastam, vegyük úgy. Mindegy csak kezdő szint legyen.

CB/RB/LW/RW szuper lenne.

toxic: grat :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16969) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tuti hogy vagy vmi friss acc boost van vagy minden 2020 január utáni egy fifa zseni esetleg vmi régi játékos új accja a 2017 és régebbiekkel az öccse vagy gyereke játszik. Most is nyomorult div 9 de mint ha egy csapat fúriával játszottam volna. Gyorsabbaknak erősebbeknek tűntek..

Amit meg Henryvel művelt az ea szégyen de az ikonok nagy részével :((

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16970) Mrguba válasza Woodslave (#16969) üzenetére


Mrguba
őstag

Hogyhogy.meg nem futottunk.ossze div 9 ben soha?
Mi a csapat neved?
Meg 1 swap.kell a 10.hez es.jon Gerrard..
Jol ertem higy a world swaphoz.minden ligabol 2 jatekos.kell???

(#16971) Digestive


Digestive
addikt

Nagyot lehetett volna kaszálni a PL tots lapokon. A jobb lapok gyakorlatilag 1 óra alatt 300-500k-t emelkedtek!

(#16972) Nandinagy válasza Woodslave (#16969) üzenetére


Nandinagy
addikt

Miért mit művelt Henryval? 400 meccsen volt nálam és lőtt 412 gólt rajta :D Még 1.4 millióér vettem novemberben.
Tud passzolni, a tekerése instant gól és még a bal lába is erős :D

(#16973) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Csütörtökön PL tocc lapokból lehet majd pickelni? :F

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16974) Edgar2621 válasza toxicjew (#16964) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nagyon-nagyon jó lap, január óta toljuk vele és nem lehet átmenni rajta, plusz ügyes és elég jól is passzol. Szerintem jól jársz vele, nincs hibapontja

XO: Gollami26

(#16975) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#16973) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen!

Szerintetek megéri most TOTY Robertsont venni? Eléggé lement az ára. Vagy inkább a TOTS? Jó lenne a hétvégére, de azt sem akarom, hogy nagyot zuhanjon.

(#16976) Mrguba válasza Woodslave (#16969) üzenetére


Mrguba
őstag

Hogyhogy.meg nem futottunk.ossze div 9 ben soha?
Mi a csapat neved?
Meg 1 swap.kell a 10.hez es.jon LAMPARD .
Jol ertem higy a world swaphoz.minden ligabol 2 jatekos.kell???

(#16977) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#16975) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ennél lejjebb szerintem majd csak a Futties alatt megy, addig (2,5 hónap) simán tartja az árát, ráadásul szerintem a legjobb bal hátvéd a játékban.

XO: Gollami26

(#16978) toxicjew válasza Edgar2621 (#16974) üzenetére


toxicjew
addikt

Azta, nektek már januárban kiesett TOTS Henderson? :Y :D

Csatárt szeretnék venni, de ne mtudok dönteni. Eddig PIM Dalglish és MID Cruyff között vaciáltam, de most TOTS Auba is felkeltette az érdeklődésemet. Ti melyiket vennétek? Igazából az 5*wf nagyon kellene, de Auba nagyon jó statokkal rendelkezik + outside foot shot és finesse trait :F Nehéz.

(#16979) Woodslave válasza Mrguba (#16976) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Írtam psen vagyok

Nandi akkor csak nekem nem jön be :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16980) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#16977) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kipróbálom a TOTS verziót, most vettem meg kicsivel 400k alatt. Nyilván eshet, de hátha nem bukok rajta sokat.
SS Zakariát így viszont le kell cserélnem sima VVD-re. Vajon a holland hozza ugyan azt a szintet?

(#16981) Sickboy25


Sickboy25
addikt

35 pakk 0 tots egy 86 gold ket 85 es egy 84 ennyi nem tobb... hihetetlen kb 1 milla pakkbol meg a vegen sem ad...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16982) MdewC


MdewC
nagyúr

Mai kedvenc csalós meccs statom. :D



Végül 3-1 kilépett.

10/9 eddig, abba is hagyom, az utolsó 3 meccsem durván késett, délután jobb volt.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16983) K.J válasza Kristof_94 (#16980) üzenetére


K.J
senior tag

Zakariával nincs tapasztalatom, de sima VVD-t most próbáltam ki. Beszarok, hogy mennyire túl van húzva az a lap! Egy meccset nyomtam vele, de érzem, hogy jól működik és még csak basic.

Egyelőre pihen picit Diego Carlos és Marcelo.
Próbálgatom Robertsont és VVD-t.

(#16984) Nandinagy


Nandinagy
addikt

4-1 a mai wl :D Neymar jött vissza 7-es chemen CAM-ba és parádésak Maximinnel.
Az egy vereségem 7-7 után tizikkel volt!! :D A gyerek rámírt meccs után, hogy sajnálja, hogy ennyire tolta a gép mert lejátszottam a pályáról és neki sem élvezet ilyen kamu meccseket megnyerni.. :DDD 5-4-re vezetek a 91. percben laposan beindítja Wernert erre Cancelo 3 méter előnybe rúg 1 luftot a labdába és fejjel tovább guritja werner elé aki nyilván egyenlített :W Mondjuk nem ez volt a legkamubb gólja hanem mikor a 2 cb-m a támadása közben csak úgy kifut a félpályáig meg vissza vagy mikor Kent nyílegyenesen elindul labdával Sarr meg elbotlik a saját lábában :D
Az megint megér egy misét amikor végig pressuret tol és a játékosai 0 staminával körbefutják a 2 szélsővédőm nekem meg szegény Moses Simon mikor elindult a 105. percben egy biciklit kellett utánarugjak, hogy legalább a labdát érje utol mielőtt elveszti ;] ;]

Jó lesz ez a hétvége is srácok! Én érzem :P

(#16980) Kristof_94
Zakaria közelében sincs VVD. Az a Zakaria undorítóan túlhúzott lap a legjobb értelemben mert nekem is megvolt :D

[ Szerkesztve ]

(#16985) Edgar2621 válasza Edgar2621 (#16974) üzenetére


Edgar2621
őstag

Csak az nem hibázik aki nem dolgozik :DDD
Egyébként igen, már régóta nálunk van de eddig nem árulhattuk el, egy NIF Sissoko álruhájában tolta :DD

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#16986) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Mai nagy pull :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16987) Kristof_94 válasza Woodslave (#16986) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az igen!
Tegnap aztán én is nyitottam egy TOTS lapot, a pack opening után megcsináltam az MM-t is és jött belőle egy alsóbb ligás RWB. :C

(#16988) eM'82


eM'82
addikt

Olyan pingeket írt ki tegnap meccsekre, hogy csak pislogtam. Min 75-80 volt, és egy 150vhányast is dobott. Gigabit netem van (nem mindig volt ez így), és eddig 30-40 körüliek voltak. Szerencsére mindhármat behúztam. Alább az új csapat: várva TOTTSF Yedderre/Neymarra. :)

Ez a Frozen Cornet egész jó lap 42k körül. 5*WF
Mbappét nyitottam tegnap. végre, mert így legalább nem volt mínuszos a liga sbc grind.
Ez a Fred b@$zott jó lap CDMnek. Vidalt váltotta.

(#16989) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tényleg Aguero ára 600kt emelkedett? Egy videóban srác 2.1-ert vette most meg 2.7...komolyan a Lacazette bukó után nem mertem venni senkit de ezek szerint megint xarul döntöttem

Természetesen Gucci se esett be sőt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16990) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Éjjel kinyitottam a 34 pakkomat, TOTSsf 0 db, 2 db 85-ös, 3-4 db 84-es, pár 83-as, a többi 0.
Nem vártam többet, szerencsére nem voltak elvárásaim.

Nagyon gondolkodom, hogy berekesztem a fifás pályafutásom, valószínűleg öreg vagyok mar én ehhez, nem jók a reflexeim, a netem is szar lett (nem, nem volt váltás, csak az eddigi 30-40-es pingem olyan 150-180 lett), meg akkor nem kell megvennem ősszel a 21-es DLC-t, ami hosszú távon az egészségemre is jó hatással lehet.

PSN: OldSlowhand74

(#16991) Nandinagy válasza Woodslave (#16989) üzenetére


Nandinagy
addikt

Attól függ... :D Fog ez lentebb menni csütörtökre kb. Bár én a garantált pl tots packot tuti előbb nyitom ki mint a pickeket mert nem akarok duplicatet :D
Amúgy kb mindenki emelkedett ha megnézed. Maximint 1.390.000-be vettem most meg 1.590.000.
Akartam egy FB Griezmannt vagy Rashford-ot erre mind a kettő 150.000-el drágább lett. Éreztem,hogy a totsok nem fogják a birthday lapok árait lenyomni :O

(#16992) Woodslave válasza Nandinagy (#16991) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jövőre az lesz a taktika hogy kitalálom mi legyen és az ellenkezőjét fogom csinálni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16993) Nandinagy válasza Woodslave (#16992) üzenetére


Nandinagy
addikt

Haverom csinálta jól. Televágta magát untrade játékosokkal aztán nem kell foglalkoznia vele,hogy kin mennyit bukott :DD :DD
Mondjuk engem különösebben nem izgat a coin már. Persze most jó lenne egy griezmann de neymar 7 chemen hibátlan.Maxit meg akkor sem adnám el ha 2.5 millió-ra ment volna fel az ára :D A maradék pénzem meg úgyis sbc-re fogom ellőni hátha esik valami. A garantált tots packok meg wl pickek miatt nem igazán hajtok már jó tradeable játékosra mert úgyis a pickek döntik majd el melyik liga felé kell haladjak :D
Tegnap kiraktam a spanyol meg olasz ligát nagyjából 420k körül. 1 db walkout jött(handanovic) és ígyis csak 40k bukó lett a vége de viszont kaptam ugye 2 db 87-es játékost érte a liga rewardból.

Tavaly jött egy TOTS Salah pickből meg a bundes garantált packból Sancho szóval köréjük kellett építkeznem.

[ Szerkesztve ]

(#16994) Woodslave válasza Nandinagy (#16993) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Engem bosszant az untrade játékos mert bekorlatoz(ott) egy prime Petit meg Vidalt nem feltétlenül rakok padra bármennyire nem tetszik már. Mondjuk Henry repül sbcbe az tuti. Jó lesz egy Söyüncü vagy Gomis a szaudi ligából :C ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16995) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Csak gold 2-től lehet majd pl toccot pickelni? :U :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16996) Nandinagy válasza LendvaiFeri1 (#16995) üzenetére


Nandinagy
addikt

Neem. Az a lényeg, hogy 11 wintől te már pickelhetsz PL tots-ot csak nem biztos lesz a választható játékosok között. 17 wintől meg 1 játékos garantált nagyobb ligás azok között akik közül választhatsz. Nekem tavaly gold3-ból 2 pick 0 Bundesligás játékost dobott be.Haverom meg Kipickelt gold3-ból 2-t is :D

(#16994) Woodslave
Mondjuk én ilyen szempontból szerencsés vagyok mert szívfájdalom nélkül kiraktam 4 nap után Alex Sandrot is :D Vagy most Goretzkát míg nem tudok neki chemet adni.

(#16997) #08094976


#08094976
törölt tag

Az lenne a kérdésem, hogy a különböző taktikai beállításoknál melyik írja felül a másikat :)

Arra gondolok, hogy a taktikánál a Drop Back van beállítva, azaz az ellenfél támadásánál jöjjenek vissza a játékosaim. De ha közben meg a csatárokra Stay Forward van beállítva azaz maradjanak elöl, akkor most melyik a mérvadó? Jöjjenek hátra védekezni, de közben meg maradjanak elöl. Ez hogy van?

Vagy ha a D padon beállítom a Team Pressinget, akkor az ellenfél támadásánál úgymond letámadok, de közben meg Drop Back van beállítva. Jöjjenek vissza, de közben meg támadjak le?

Taktika, instukció, D pad melyik írja felül a másikat?

Szerintem ezek a beállítások egymásnak ellentmondanak és lehet hogy ezért vannak azok a fura dolgok, mert a gép se tudja hogy mit csináljon :)

Vagy rosszul gondolom?

(#16998) Woodslave válasza #08094976 (#16997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

D pad egyéni és taktika a sorrend. Mármint a d pad a legerősebb

Drop back nem írja felül a csatár stay forwardjat

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16999) #08094976 válasza Woodslave (#16998) üzenetére


#08094976
törölt tag

Értem. De akkor nálam miért jönnek hátra a stay forward csatárok? Ha hátul labdát szerzek nem tudok kontrázni, mert nincs senki elöl. Sok ellenfélnél azt láttam, hogy 2-3 játékos a félpályán áll és így símán tudnak kontrázni. A csatáraim workrateje h/m.

(#17000) Woodslave válasza #08094976 (#16999) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na ez jó kérdés hogy miért nem csinálja amilyen utasításon van de ez nem a taktika miatt van..

Én azt gondolom az acsorgas szeteseő védelem meg a benazo csatarok is szerver állapot kérdése vagy vmi felső hatalom :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.