Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) eM'82 válasza Mrguba (#16250) üzenetére


eM'82
addikt

Csak a community tots.

(#16252) Edgar2621 válasza evibly (#16249) üzenetére


Edgar2621
őstag

A Főnök engedékeny, meg kell kínálni valamivel aztán már mehet is a kvaterkázás :D

Más: Szigma végül úgy döntött mégsem tér vissza? Megkérdezte mi a helyzet aztán eltűnt :D

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#16253) Edgar2621 válasza Mrguba (#16250) üzenetére


Edgar2621
őstag

Igen, kezdődik a TOTS event. Először a community lapok jönnek ahogy eM'82 is írta, után apedig szépen sorban a ligák. De ez nem is TOTS hanem TOTSSF, szóval ha le tudják játszani az idényt lesz majd július-augusztusban TOTS is? :DDD

XO: Gollami26

(#16254) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#16253) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem lesz utána új tots!

(#16255) Digestive válasza Kristof_94 (#16254) üzenetére


Digestive
addikt

Miva'? :D

(#16256) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#16254) üzenetére


Edgar2621
őstag

Mé nem? ;]

XO: Gollami26

(#16257) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Az a meleg mikor már 1 ilyen csapat is csak pressuret játszik.. :D Az a prime r9 fel sem tűnt elsőre. 1-1 lett a vége. 2 kapufát lőttem egyet szabadrúgásból, de nem volt rossz meccs :D

(#16258) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Annyit írtak, hogy a TOTS So Far után nem lesz másik TOTS, akkor sem, ha a bajnokságokat végigjátsszák.

(#16259) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-n valaki szeretné most a feladatokat megcsinálni?

(#16260) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#16259) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Próbáltam egy itteni kollégával, de nem tudunk valamiért, nagyon kevés emberrel tudok barátságosat játszani...
Esetleg valakinek lenne kedve megpróbálni? :F

(#16261) #Wiall#


#Wiall#
tag

Sziasztok szép estét volt már veletek olyan hogy egyszerűen nem számolta a low drivent a gép nekem 18 óta nem megy a low driven probalok mindent megvannak a kritériumok minden de nem számolja aehogyse

(#16262) Raunchy válasza Kristof_94 (#16260) üzenetére


Raunchy
tag

Digis netetek van?

(#16263) Kristof_94 válasza Raunchy (#16262) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Telekom.

(#16264) LendvaiFeri1 válasza #Wiall# (#16261) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Akkor valamit rosszul csinálsz.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16265) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha valaki ráér mondjuk holnap, kérlek írjon egy privátot! Hálás lennék! :R

[ Szerkesztve ]

(#16266) Dicker


Dicker
őstag

Azt hiszem tönkrement a fifám. Elkezdtek úgy mozogni az emberek, mint a volta-ban (kb). Lassúak, néha rájuk jön egy speed boost, és repülnek. A legutolsó gyenge szemetet se tudtam megverni rivals-ban (azt a szintet, amikor előre látod, hogy mekkora szerencsétlenség az ellenfél), egyszerűen 30 kapura lövésből egy se ment be, mintha nem is én lőttem volna. Eddig teljesen más volt a fizika (délelőttig jól ment). Mi történt?
Amúgy az ujjait kellett volna törni annak, aki ezt így lefejlesztette, hogy nincsenek normálisan befújva a szabálytalanságok. Vagy ennyire nem ért hozzá, vagy életében nem látott focit. Ha hátulról felrúgnak, és az én játékosom lába éri csak a labdát, ahogy neki rúgja a védő, akkor az hogy a villámba lehet szabályos, vagy ha leütköznek labda nélkül? :D Esküszöm visszafejlődött a játék. Pár hét alatt kezdi elásni magát újra évekre. Régi hibáit ismertem neki, de reménykedtem, hogy jobb lett, hát nem. :))
Ez a csapatom most kb., nem tudom mit lehetne rajt javítani így az elején. De öreganyám jobban lőtte volna a labdát ma. Ennyi luftot, meg eltört labdát egy év alatt nem látni.

Sz.:

#Wiall# nyugi nekem ma 3 plusz meccsbe került a crossing-os rész. Egyszerűen nem adott hozzá, és mindig 8/10 állt. Nem voltam ideges, közben lőttem vagy 30 gólt direkt így... :D

[ Szerkesztve ]

(#16267) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

Végre sikerült feljutni div 1-be. :) Ilyen lassan még egyszer se történt, de az igazat magvallva idén nem is számítottan rá. :)

Azért örülök neki.

Carrasco is bemutatkozott: [link]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16268) eM'82 válasza Nandinagy (#16257) üzenetére


eM'82
addikt

Ma 4 rivals (div4) meccsből 4 vereség. Pihi után 1 win, 1 döntetlen.
Kabaré. Mindenki full pressing, Messi, Neymar is vak (ok, velem együtt), de azért ez kicsit szokatlan. WL is hasonlóan fosul ment.
Messi ment transferre, ide nem való most (az én képességeimmel), 6 meccs 2 gól 4 gólpassz. Jön Mbappé, vagy Baby Pelé szélre.

(#16269) Gatho87 válasza MdewC (#16267) üzenetére


Gatho87
tag

Grat! Ezt milyen felallasban,tactikaban es instrukciokkal jatszottad? Mert nekem soha nem helyezkedtek igy miutan kijott a patch, sot meg sem tudtam mozdulni a palyan.

(#16270) Woodslave válasza eM'82 (#16268) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tegnap cseréltük a támadósort, nem tudtam már kimaradni a Gucci hypeból. Jött még Douglas Costa, vissza Vinicius és chem meg anyagi okokból if Moura (st). Hát én nem vagyok egy nagy dribblinges sajnos, de amit ez a Gucci művel az észbontó. Komolyan ha egy kicsit is jó a játékmenet eddig a legélvezetesebben használható kártya. Douglas szintén. Gondolom majd elbaxódik mind a kettő de most nagyon élveztem. Igaz rivalst csak a gyerek játszott, én a feladatokat csináltam a pakkokért (esetleg ha vki nem gondolt rá és nem akarja a másik idejét húzni, akkor két meccsen a gól és asszisztokat be lehet húzni, aztán már csak kilépkedni kell - Arpp jelentkezz ;] :D ) meg friendlist, de az nagyon ment tegnap. Bárcsak rivalsban igy menne.

Az már biztos, hogy a meccs elején kiírt érték és a meccs érzet között semmi összefüggés nincs, ugyanaz a 50-60 ms delay mellett egyik tökéletes a másik meg döcögős. tegnap azért nem volt annyira leterhelt a rendszer azt vettem észre.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16271) Nandinagy válasza eM'82 (#16268) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igazából nekem csak 2 bajom van ezzel a pressingel.
Az egyik, hogy balancedon gyorsabban fáradnak a játékosaim mint az övék.
A másik meg, hogy hiába hozom ki mindig tükörsimán a labdát a 2 szélsőm nem hajlandó beindulni az üres területre, hogy ziccerbe vihessem rá a labdát.
Az előző ellenfelemnél sem zavart mert kb. végig kontrolláltam a meccset csak olyan fura mikor csak a támadósora ér 23 milliót aztán ilyeneket alkalmaz :D

Végre elkezdtek nőni a játékosaim árai :D már csak 500k körüli bukó lenne ha eladnám őket :DDD

(#16272) v-man válasza Woodslave (#16270) üzenetére


v-man
őstag

Ki az a Gucci?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#16273) Woodslave válasza v-man (#16272) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Saint Maximin

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16274) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Ezt a 16 méterről rövidbe kapott gólos dolgot nem akarják megoldani? Egyszerűen vicc, hogy De Gea folyamatosan akár 0 szögből is képes gólt kapni. Az ilyen Ter Stegen meg Oblakok meg kifogják az ember szemét.
Ma olyan hitvány meccseim voltak reggel, hogy sírni tudtam volna. Védekezés kuka volt. Volt akit 3x sem tudtam szerelni, mert visszapattogott a labda. A passzjátékot el kellett felejtenem, mert mind célt tévesztett. Volt olyan meccs, ahol 18 kapuralövésből 13 kapura ment, de Ter Stegennek nem lehet gólt rúgni.
A szélre lefutós és bepasszolós játékosoktól is kihullik a hajam, mint ahogy a 11-es pontnál 5x drag backelő Ben Yodától is.

Kombinatív játékot akar az ember játszani, és azzal szembesül, hogy nem kell semmi mást csinálni, csak a 16-oson belül lövés gombot nyomogatni azt lesz majd valami.

Div6-ban sima gold spanyol csapattal nem bírtam. Ráírtam a srácra, div 2-ből jött. Normális volt, mert írta, hogy sajnálja a szar gólokat, de beadta.

Az is évek óta jelen van a játékban, hogy vannak szituk amikor a játékos lelassul, hiába a sprint gomb.
Véletlen lenne, hogy hosszú indításokat mindig épphogy a lábad előtt szedi fel a kapus? De mindig? Nem hiszem.

Hiába volt úgymond 32ms körül kapcsolat, nagyon komoly gondok vannak ebben a játékban, néha tol a DDA, néha elvesz. Ennek értelme nincs.

Napi panasz lezárva :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#16275) kapeti07


kapeti07
senior tag

Akinek La Liga csapata van és csatárt keres annak ajánlom Machís TOTW Moments lapját. Statjai: PAC: 95, Agility99, Balance: 99 !! Super sub.nak vettem, hogy lendületet adjon ha kifárad a csatársorom. De lassan ott járok, hogy kiszorítja Griezmannt és Trezeguet. Igazi Speedy Gonzales :)

A legjobban elköltött 20 ezer Coinom volt még idén a játékban. :))

Xbox: kapeti

(#16276) sz_abika válasza kapeti07 (#16275) üzenetére


sz_abika
addikt

Nekem pirosban jött anno, örültem neki, de semmit nem mutatott pár meccs alatt, úgyhogy majd a swapokhoz jó lesz

PSN: xszabikax

(#16277) MdewC válasza Gatho87 (#16269) üzenetére


MdewC
nagyúr

Keresőbe keress rá, írtam egy hosszú kommentet a 4 taktikámról. Próbáld ki. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16278) dracox válasza MdewC (#16267) üzenetére


dracox
addikt

Az a Traoré ilyen jó nálad?
Annyira bánom a ráköltött 200k coint amiért kiraktam anno az sbc-jét.
Nagyon nem tudok vele mit kezdeni. Rengeteg ziccert elb*szott már így nincs is kedvem a csapatba rakni. (Csakis Swap küldetés miatt szerepeltetem, de akkor is középszerűen teljesít)

(#16279) eM'82 válasza Gatho87 (#16269) üzenetére


eM'82
addikt

(#16280) MdewC válasza dracox (#16278) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igazából csak csere, de a max pace, meg pyh miatt hozza amit kell.

Szinte csak 4321 hozom be RCM
vagy
4231 LCAM

De CM-ben semmi dolga nincs, csak futni, borogatni, forgolódni, néha passzolni vagy lőni. Ezeket 20-30 percre tökéletesen lehozza a fáradó védelmek ellen. Ritkán lő gólt, de az nem is elvárás, a lényeg, hogy 40-50 méterre az elkenfél kapujától ne tudják szerelni, hanem feltudjam hozni vele. Ebben meg jó.

Ha pedig védekeznie kell, akkor mindenkit utolér és felborít. :D Abban nagyon jó. Tekkz pár wl-el ezelőtt berakta pár meccsre CB-be és mindenkit leszerelt vele. :D Univerzális egy kretén lap az biztos, örülök, hogy itt van. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16281) Madn!ght válasza gabigyerek (#16274) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szívemből szóltál, minden szavaddal egyetértek.

Vicc az egész, de legalább volt némi öniróniája ennek a tróger bandának, hogy Mystery ballként kiadták azt, ami egyébként a hagyományos online módokban is történik.

Tegnap este Rivalsban pl. olyan gyorsra váltott a játékmenet, hogy alig lehetett szemmel követni.

Előtte pár friendliest nyomtunk a cimbivel a pakk miatt, köztük a mystery ballt. Néhány meccsel később online Rivalsban hajszálra ugyanazt tapasztaltam, mint mikor speed boost van. Brutál tekert az összes védője, de valami elképesztő rádiuszban szinte körbeúszta a játékosomat iszonyat gyors tempóban, úgy szerelt. :DDD :DDD :DDD Lövés dettó, shot boost.
Már csak annyi kellene, hogy végképp komolytalan legyen a játék, hogy DR-ben is "véletlenül" duplaként/triplaként számoljon 1-1 gólt. :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16282) eM'82 válasza Madn!ght (#16281) üzenetére


eM'82
addikt

WLben + Rivalsban is voltak akik kezdő 11 látványa után kiléptek. És semmi hátrány nem érte őket. Ezt hogy kell? Elkezdenék én is csalni. Csak vicceltem, de elég bosszantó ez is.
Illetve még egy. Múlt heti WL. Körbelövöldöztem a kaput, de így is ő vezetett 2-1re (hagyjuk hogyan). Felhozom 2-2re 70. perc körül) majd kilép. No loss glitch. Ez suttyóbb mint aki eleve megfutamodik.

(#16283) Woodslave válasza eM'82 (#16282) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt már én is kérdeztem párszor :D Nálam az se "működött" (mert nem direktbe próbáltam azért idézőjeles) hogy a netkapcsolat szakadt meg (sztem amikor átállították a sávszélességet mintha számítana) döntetlennél és vereségnek számított. Ja ez a döntetlennél kilépés görény dolog.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16284) Woodslave


Woodslave
nagyúr

honnan jöttek ezek a community tots-ok? Akik tuti nem lesznek ligában? Rakosgatom a pakkokat nem nagyon van mondjuk de erre a csapatra érdemes egyáltalán? :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16285) Edgar2621 válasza MdewC (#16267) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az igen Mester, gratuláció, jár a kalapemelés :R

XO: Gollami26

(#16286) Nandinagy válasza Woodslave (#16284) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kire gondolsz? Joe Gomez,Felipe Anderson,Gula,Zaha,Simon mind jók lehetnek. Amúgy akik top ligások és community totsok lesznek azok majd a ligájuknál is nyithatóak lesznek.
Tavaly talán ibra volt a legjobb lap a community totsban. Szerintem felesleges elnyitni a packokat ennél. Inkább vársz 1 hetet és a pl-nél.

[ Szerkesztve ]

(#16287) Woodslave válasza Nandinagy (#16286) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja van pár, de azárt nagyrészt egyik miatt se szakad meg a szívem hogy nem lesz benne a csapatban

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16288) Sickboy25 válasza Woodslave (#16284) üzenetére


Sickboy25
addikt

tavaly 120 pakkot nyitotottam el a pl totsra, de két szaudi esett és ennyi...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16289) Woodslave válasza Sickboy25 (#16288) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem elég ha esik egy Son mint tavaly ;] Sajnos most már képben vagyok szóval max egy Gomis lesz (nem Gomes) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16290) Nandinagy válasza Woodslave (#16287) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én packot sem rakok félre max majd a rewardost. Tavaly 0 db tots-ot nyitottam amíg volt értékük. Nyilván mikor egy tots son 400k-ba ment akkor nyitottam augusztusban de azelőtt senki. Majd a garantált tots packokkal elleszek :D
Amúgy sem tudom hova tudnék 1 tots-al fejleszteni a csapaton. Inkább beszerzek 1 guccit balszélre 7 chemen és akkor max a védelmen fejlesztem velük. Csak hát ahhoz is még hiányzik 1 milla

(#16291) Woodslave válasza Nandinagy (#16290) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem is a védelmen kellene. Néztem pár videót de ez a Maldini gyerek nem tűnt annyira acélosnak ráadásul annyira kivérzett a klubbom hogy egy normális liga csapatot nem tudok összerakni (first owned pláne) szóval a következő swap kör tuti div 10 :C :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16292) Nandinagy válasza Woodslave (#16291) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szerintem semmi értelme már szenvedni érte. Majd jönnek a tots pickek aztán ott úgyis védőket szeret dobálni. Tavaly az első ilyenből kihúztam tots Laporteot aztán a játék végéig ő volt a védőm :D Ha meg nem lesz rá pénzem vagy nem kapok se hiszem, hogy FB Hernández-Desailly-FB Sarr-FB Cancelo ne lenne elég a játék végéig.

[ Szerkesztve ]

(#16293) Woodslave válasza Nandinagy (#16292) üzenetére


Woodslave
nagyúr

meglátjuk. Gyerekek miatt kizárt hogy pénteken ne legyen pakk nyitás, már nem fogják tovább bírni, max a ligásokat megpróbálom elrakni az aktuálisra :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16294) Nandinagy válasza Woodslave (#16293) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jól teszed. Én véletlenül kinyitottam a pl-est. Hát nyilván mane volt benne. Mondjuk kiváncsi lennék ebben akkor tots mane lapult volna vagy akkor meg kaptam volna egy torreirat :D De mivel cserém perpill nincs, hogy james kezdő ezért padra pont jó Mane

(#16295) Digestive


Digestive
addikt

Itt a nagy TOTS témába jelezném, hogy nem lesznek liga TOTSok! A héten lesz a TOTSSF és kampec! ;)

[ Szerkesztve ]

(#16296) MdewC válasza Edgar2621 (#16285) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyon köszi Mester!

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16297) Woodslave válasza Nandinagy (#16294) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én a laligásat mert akkor még hátha Messi, de sztem a pl-t is elnyitottam mert nem jutott ez eszembe akkor.. :W :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16298) Woodslave válasza Digestive (#16295) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem ez nem azt jelenti, hanem ha majd (ha egyáltalán) elindulnak a bajnokságok, akkor nem lesz pót tots. Ettől még totssf simán lehet minden liga. Ha ez a vicc banda az egyetlen tots akkor game over. Kizárt dolog... :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16299) Digestive válasza Woodslave (#16298) üzenetére


Digestive
addikt

Hát pedig nem véletlenül mentek vissza az árak sztem... Gyorsan vissza is vette mindenki a csapatot miután ezt közölték.

(#16300) toxicjew válasza Digestive (#16299) üzenetére


toxicjew
addikt

Ez már a bejelentés napján ott ficegett a honlapon. És nem azt jelenti amire te gondolsz :N Mit gondolsz mire fel vannak az objective league rewardok és sbck? Egyébként pedig az általad kijelölt rész feletti bekezdésben írja, hogy "each league" :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.