Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Kristof_94 válasza Woodslave (#25000) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet nekem is így kellene a TOTS csomagot, elég lenne megkeresni Svájc, Kanada vagy esetleg Horvátország zászlaját. :DDD
Vagy egyből rákereshetnék, hogy GK.

(#25002) Madn!ght válasza bodnar123 (#24973) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jómagam végigtoltam a teljes szezont a megjelenés napjától. A néhány jobb nyitásnak hála szerintem viszonylag átlag feletti csapattal toltam 2000 körüli meccset.

Div 6 volt a plafon, függetlenül a TOTS, icon swap és mindenféle promóidőszaktól, nameg az aktuális csapatratingemtől.

2-3 alkalommal becsekkoltam az 5. osztályba, majd onnan törvényszerű 6-8 vereség. Sajnos tapasztalatom szerint nem azért, mert az ellenfél jobban játszott, hanem mert érezhetően lebutította a saját csapatomat. /Szétugró védelem, botladozó hátvédek, öngólok, tizik és piroslap lavina MINDEN meccsen, stb./ Egy helyben tartott a játék, W-L különbség konstans 140-150 körüli volt.

Én elhittem, hogy div 6 kategóriájú játékos vagyok, se több se kevesebb. Úgy a legjobb mindenkinek hidd el, ha ezen játék esetében nem firtatjuk a miérteket. Nem véletlenül nem publikusak az átalad megkérdőjelezett körülmények. A jobb játékosoknak meg - kis túlzással - teljesen mindegy, hogy milyen csapattal tolják, ők azzal is (sokkal) jobbak lesznek, mint a magunkfélék.

A topikból korábban divatos kifejezéssel élve, "más kávéház" tipikus esete. A prók úgysem fogják soha azt nehezményezni, ami nekünk okádék, mi pedig nem fogjuk olyan lazán, mint ők. ;) :))

Számos egyéb körülmény mellett ezért is akit csak tehetek lebeszélek a következő epizód megvásárlásáról. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#25003) Woodslave válasza Madn!ght (#25002) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én elhiszem neked amit írsz, mert ahogy korábban kifejtettem nem létezik hogy minden egyes feljutós meccsen kikapok, mert a játékosaim egyszerűen xarok lesznek. Nem akarom erre fogni de hagyjuk már hogy még véletlenül se tudok olyan szintű, tudású ellenfelet kapni mint egyel előtte lévő meccsen :U Ott mindenki baxó már, előtte meg nem.

Szinte röhej, mert még én nézek hogy mi a faxt csinálnak néha, érdekes módon befut ahova kell, kapja a passzt kapus alatt gurít a hálóba, mindenki megy mint az atom. A következő feljutós meccsen, a csatárom és a cam a saját térfelem közepén baxakodik, olyan mélyen van mindenki hogy alig látom, nyilván ugyanazon a taktikán. Passzok nullák, vagy akárhova irányítom nem oda megy hanem kifacsart helyzetből előre próbálja, vagy két lehetséges játékos közül tuti hogy a lesen lévőnek megy és tudnánk sorolni.

De mindegy ezen most tökre jól átléptem nem is érdekel, de azért megkérdezném ha ez így van akkor szerinted miért? :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25004) Aguinaga válasza Woodslave (#24998) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én csináltam kettőt a monents ikon upgradeből, belementek ilyenek: UCL Showdown Fati, Alaba és Joao Felix, TOTSSF Alisson, Müller, Kroos, Ter Stegen, prime ikon Campbell, meg a töltelék, hát, jött egy PIM Zambrotta, meg egy Kaká. Ez utóbbinak örültem talán egy kicsit.. utána Tots Smalling beáldozásával csináltam egy 94+ TOTS sbc-t, abból egy Luis Alberto esett... 97-es, jó lesz foddernek még egy 94+-hoz. Csak Bappé vagy Yedder essen, akkor bekapcsolom a fifát esküszöm

PSN: OldSlowhand74

(#25005) dkaro


dkaro
őstag

Utolsó wl jön psen

(#25006) Tomi0703 válasza dkaro (#25005) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem boxon azt irta, hogy a jovo heti lesz az uccso.

(#25007) dkaro válasza Tomi0703 (#25006) üzenetére


dkaro
őstag

Jah tényleg, gondban vagyok a naptarral :DDD

(#25008) Woodslave válasza Aguinaga (#25004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pick De Virj és Stegen. Csináltam moments sbct Seedorf... Hát :D hagyjuk az a baj Modric még mindig jobb. Ballack árából megvettem anno majd 2m coin volt. Ráadásul csak 6-os chemen tudnám játszatni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25009) eM'82 válasza Woodslave (#25003) üzenetére


eM'82
addikt

Rivalsban egy Loan Drogba+Gold team ellen rengeteg helyzet (2xer annyi mint neki), 5-5re végeztem. Minden helyzete gól volt az első félidőben. Nem azt mondom hogy nagyon rosszul játszott, de érezhetően neki lejtett a pálya.
nemtudtam elvenni a gold csatáraitól a labdát, és a védő is (Laportával az élen) mindenkit beértek. Vezettem végül 5-3ra, mondom nehogy már kikapjak. 5-4re feljött.
Jött a 90+. perc: szöglet; beíveli, egyik védőm a hosszúra csúsztatta, ahol az ott álldogálló TOTS Cuadrado elemi erővel bebaszta a ficakba a labdát. Csak ugyebár az volt a baj, hogy ő az én játékosom. Nem hittem el. Ekkora csaló öngólt rég láttam. Aznap nem is próbálkoztam többször Fifa-val :)

(#25010) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ide mondjuk kicsit off de ha érdekel valakit kijöttek a 21-re az ikon ratingek. :D

(#25011) taylorp


taylorp
senior tag

Még van hátra egy nap a Buffon sbc-ből. Gondoltam előtte csinálok egy 94+-t, mert vagy kapust ad (Szczesny, Alisson, Ter Segen), vagy olyat ami dupla.
Most kivételesen adott egy Suarezt, de természetesen ő is használhatatlan számomra. :(

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#25012) Mrguba válasza eM'82 (#25009) üzenetére


Mrguba
őstag

tegnap 4 meccs ma 3 meccs rivalsban....
Mindd a 7 majdnem full gold csapatok ellen...
mindenki leszopatott.
Ezert kuzdjek egesz evben?
hogy ne tudjam elvenni gold kocsogtol a labdat senkivel?
Kuka az egesz mocsarfoci

(#25013) Zimmi91 válasza Nandinagy (#25010) üzenetére


Zimmi91
addikt

Vidic és Cantona is elég jól néz ki :B :B

" Just remember Manchester is RED! "

(#25014) Nandinagy válasza Zimmi91 (#25013) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nekem Schweini meg Etoo is tetszik egyébként Cantona mellett :D Suker meg az idei Ian Wright lesz ahogy nézem.

(#25015) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kiderult nincs totsom. Nyitottam viszont season packbol egy totw-t. Mondtam ez jel. 84-es hiányzott persze egyből jött 82-88 uppbol. Annyira volt jel hogy Ilisic :C :D

Basszameg :W :C :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25016) Kristof_94 válasza Woodslave (#25015) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Miközben én a 4. De Vrijt nyitom VVD helyett és hasonlók. :D

(#25017) K.J válasza Woodslave (#25015) üzenetére


K.J
senior tag

Hogy is van az a mondás?
Jah.. "A kutya is a dombra sz.rik." :D :R

Mehet sbc-be :)

(#25018) Woodslave válasza K.J (#25017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D ja durva

Kristóf kb annyira megyek vele mint te

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25019) dkaro


dkaro
őstag

3at tudtam csinálni ma. Alisson, Ilicic, Cazorla

(#25020) Woodslave válasza Woodslave (#25018) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kicsit sajnálom berakni a 94+-ba hogy aztán nyitok egy Sommert :C de miafaxnak tároljam. :U

Renato Sanchez. Pont akartam. A portugál zászlónal azt hittem visszakapom :Y :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25021) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Div 5 első csapat majdnem full gold. Szerintem ezek tényleg a 21-re gyakorolnak :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25022) dkaro válasza Woodslave (#25021) üzenetére


dkaro
őstag

Én is játszottam ma párat tele goldokkal és brutál hátszéllel

(#25023) Tomi0703 válasza dkaro (#25019) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én is hármat: T. Silva, KDB, Robertson.
KDB-nek örültem. Őt berakva mindenki 10-es chemen van a csapatba.

Még vagy 10-et tuti tudok csinálni, csak lusta vagyok hozzá. Majd holnap talán. Még egy Neymar jöhetne. Meg egy Yedder. :DDD

(#25024) Woodslave válasza dkaro (#25022) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem volt ügyetlen meg a padon Van dijk meg Kane volt ebből gondoltam. Mondjuk tényleg utóbbi időben nincs esélyük a gold csapatoknak. Elején igen aztán kijon a jatekosok közti különbség

Tomi az szép grat. Neki örültem volna én is :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25025) Mrguba


Mrguba
őstag

Na ismet jol.eldumalgattok egymassal.
Jok.legyetek.
Woody for president

(#25026) Tomi0703 válasza Woodslave (#25024) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mondjuk aki Toty Ronaldonak nem örül és egyből berakja sbc-be... :DDD Bár ha van helyette az igazi Ronaldo. :))

Köszi, mondjuk nem értem mit örömködök itt, vége a játéknak kb. Mondjuk amíg EA Accessbe nem kerül a 21, addig valószínűleg ezzel játszom majd hébe-hóba.
Amúgy minden tiszteletem azoké akik itt évek óta tolják. :R Én csak május óta, de ha évekkel korábban kezdem volna, szerintem egy idegroncs lennék.

(#25027) Kristof_94 válasza Mrguba (#25025) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most mi a gond?

(#25028) dkaro válasza Tomi0703 (#25023) üzenetére


dkaro
őstag

Én csak ennyit tudtam, majd jovoheten az újabb div rewardsokbol megint lesz 2-3.
És valszeg azon a héten amikor jön a 21 kinyitom vvdt és kantet :DDD

(#25029) Woodslave válasza Tomi0703 (#25026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Toty megvan :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25030) akooos válasza Mrguba (#25025) üzenetére


akooos
veterán

Bocs, de te hány éves vagy? Ennyit hisztizni azon, hogy neked nem reagál senki :DDD :DDD :DDD

Próbáld meg azt, hogy megfelelően írsz, rendes írásjeleket használva és ékezeteket is, valamint pont helyett szóközt teszel :) Elég gyakran olvashatatlan amit írsz. :U

(#25031) eM'82


eM'82
addikt

Újabb pár 94+-ból: Ter Stegen (dupla), majd Trent Alex. Arnold, utána Smalling.

(#25032) Tomi0703 válasza Woodslave (#25029) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja tenyleg, ez tots. :B Mondjuk ua kb mint a toty.

(#25033) Woodslave


Woodslave
nagyúr

A totyt már bejárattam ráadásul azzal nem lehet tots sbct csinálni. Megint az jutott eszembe jöhetett volna inkább a garantált serie a tots pakkból :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25034) Mrguba válasza akooos (#25030) üzenetére


Mrguba
őstag

6..bocs a bacsiktol a hibakert

(#25035) eM'82 válasza Mrguba (#25012) üzenetére


eM'82
addikt

Hát kb mintha semmi értelme nem lenne sokszor a szép színes boostolt lapoknak, mert EA kiegyenlíti az értékeket ingame.
Remélem finomhangolnak ezen a 21esben.

És igen, el tud verni egy gold csapat, ha mögötte olyan tudás van, és olyankor egy szót sem szólok, de azt lehet látni mikor van ott 12. embernek EA pajtás.

Bár nekem ott a cél: egy rare gold csapat + Puskás :)

(#25036) Zimmi91 válasza eM'82 (#25035) üzenetére


Zimmi91
addikt

Puskás szerintem nagyon drága lesz, én beérem egy Vidic-Ferdinand duóval hátul és egy Cantonával elöl, többiek lehetnek bronzok is az nem érdekel ;] :C

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#25037) Tomi0703 válasza Zimmi91 (#25036) üzenetére


Tomi0703
őstag

Csak en vagyok balf@sz vagy a sm/wf meg nem lathato?

(#25038) Zimmi91 válasza Tomi0703 (#25037) üzenetére


Zimmi91
addikt

Azt nem látod még, szerintem ha kijött a trial utána lesz látható.

" Just remember Manchester is RED! "

(#25039) Woodslave válasza eM'82 (#25035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet el tud verni de tuti nem az aki veled egy divízióban van azonos vagy hasonló skill ratingen. Ott ez kizart kellene legyen. Bár lehet div 1-es aki emiatt esett le :D Mondjuk amúgy is mert akkora különbség van a kártyak között.

Amikor Tekkz meg Hashtag Harry bronz ezüst csapattal top 100 ott az elején még el tudnám képzelni hogy a hozzám hasonló embereket wlben elveri de elite szinten már azt se nagyon értem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#25040) Nandinagy válasza eM'82 (#25035) üzenetére


Nandinagy
addikt

Elég egy Neymar-Mbappe-Puskás támadósor és jöhetnek az elitek :D :D :D

(#25039) Woodslave
Harry pl. a bronz wl-ben r9+vds-t is használt. De ők már annyira a világelit fifában, hogy köztük meg egy elite3-as játékos között is hatalmas különbség van. Tehát mikor Tekkz azzal szórakozott, hogy adott egy 3-0-s előnyt az ellenfélnek aztán 1 félidő alatt kellett fordítania aztán mindig megcsinálta arra mit lehet mondani? :D :D

[ Szerkesztve ]

(#25041) Aguinaga válasza Nandinagy (#25040) üzenetére


Aguinaga
őstag

Azt, hogy egy köcsög? ;]

PSN: OldSlowhand74

(#25042) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Idrissi, Aouar, Thiago Silva, folytatódik a jó sorozat... :C
40k zseton maradt, szóval ebből már nem sok sbc lesz.

(#25043) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#25042) üzenetére


Zimmi91
addikt

Tegnap nekem is Rashford, Idrissi és Aouar :D szal lehet visszavettek PC-n mindent is :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#25044) Nandinagy válasza Zimmi91 (#25043) üzenetére


Nandinagy
addikt

Remélem Aouar a 21ben már Észak-London sikeres felén lesz TOTS lap ;] ;]

(#25045) Kristof_94 válasza Nandinagy (#25044) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem a legjobb lépés, de ő tudja... :D

(#25046) Nandinagy válasza Kristof_94 (#25045) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kösz Kristóf.. :D Pedig Newcastle szurkolóként némi együttérzést vártam tőled. :D Na mindegy :(

Olvastam olyat, hogy vagy ma de legkésőbb jövőhéten megtudjuk a friss ikonok skill meg weakjét :C

[ Szerkesztve ]

(#25047) akooos válasza Nandinagy (#25044) üzenetére


akooos
veterán

Van olyan fele Észak Londonnak? ;] ;] ;]

(#25048) Nandinagy válasza akooos (#25047) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jogos. Azt kellett volna írjam, hogy London legsikeresebb csapata :D Így a pontos. ;] ;]

Kiváncsi leszek egyébként, hogy mit kaptok majd a sok 80+-os placer pickből amit kiszenvedtek sokan. :D Remélem volt értelme, bár én szerintem egyet sem csináltam meg.

(#25049) nyozo


nyozo
aktív tag

Sziasztok!

1.5 hete megvettem a fifa 20-at és néha tök random hiba üzenet nélkül ki lép a játékból, online meccsnél ez nagyon dühítő... másnál is előfordul ilyen?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#25050) Aguinaga válasza nyozo (#25049) üzenetére


Aguinaga
őstag

Pc-n vagy?

PSN: OldSlowhand74

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.