Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#17950) üzenetére


Edgar2621
őstag

Hogy lehetne jól linkelni? Mondjuk úgy hogy Stegen és Ramos/Varane/D. Carlos vannak mellette vannak mellette, ennél jobb nem kell. A többi posztra meg úgy kell pakolgatni, hogy legyenek zöld linkek mondjuk a szélső védőknek és már kész is a chocapic :D

XO: Gollami26

(#17952) freddyadu


freddyadu
senior tag

Plusz jött egy combos Luiz Gustavo is...

(#17953) drachoHUN válasza LendvaiFeri1 (#17941) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A játékot már letettem, de mikor megláttam ezt a kártyát twitteren, először nem hittem el, hogy igazi. Aztán hányingerem lett. Majd örömmel konstatáltam, hogy egy újabb megerősítést kaptam azt illetően, hogy mennyire helyes döntés volt abbahagyni a fifat 2-3 hónapja.
Ez a kártya szimplán undorító. Flashback? Mikorra? :W

Forza JUVE!!!

(#17954) poolzee


poolzee
tag

A luiz Gustavo sbct látja valaki?

poolzee

(#17955) QV222 válasza QV222 (#17936) üzenetére


QV222
tag

Manapság melyik packokat érdemes kinyitni?

(#17956) eM'82 válasza poolzee (#17954) üzenetére


eM'82
addikt

A török ligát kell hozzá kirakni. Annak az egyik pickje.

(#17957) Dicker


Dicker
őstag

Untrade Van Dijk-em beáldoznám erre a Militao-ra (Később Umtiti-vel jó duó lenne), de nem tudom, hogy jönne ki mind a három pakk nagyobb veszteség nélkül. Ha valakinek van ötlete, meghívom egy italra egyszer :D

Ter Stegen (90), Van Dijk (90), Mukiele (89), Ayoze (89), Romarinho (89), Toney (88), Petros (88), Partey (87), De Jong (87), Daramy (87), Swift (87), Hagi (87),Williams(86), Lenglet (85), Henry (84)
Ezekből nagy csapatot nem lehet összekovácsolni szerintem, olyan 150-et még rááldozva se lehetne elosztani, vagy igen?
Én nézegettem a lehetőségeket futbinen, de hasonlót se láttam. Bár már a kezdeti 520 helyett 460-ból is kijön :D

A brazil csapat a legkevesebb. A 88-as, és a real-os kellene kijöjjön ebből legalább.

[ Szerkesztve ]

(#17958) grimmjow67


grimmjow67
tag

a Toty nominee kante miért olcsóbb 100 k val mint az if?

(#17959) MdewC válasza grimmjow67 (#17958) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mert az IF jobb.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17960) Kristof_94 válasza grimmjow67 (#17958) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Vedd meg nyugodtan az olcsóbbat, mert csak a passzolásban van egy kis különbség.

(#17961) freddyadu válasza Kristof_94 (#17960) üzenetére


freddyadu
senior tag

Nem csak abban... 😀

(#17962) s0p0q0r válasza Nandinagy (#17944) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Szerintem így sem eri meg. Diego Carlos ugyanez a Szint+4wf és eladható. 150kval több. Szó se róla jó lap, de ha szinte ugyanemnyiert eladhatot is választhatsz...

(#17963) Nandinagy válasza s0p0q0r (#17962) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez a gond, hogy nem választhatok :D Nincs pénzem Carlosra.
Minden héten kapok 90+-os játékost pickből,packból,küldikből és pont erre jók. Egy endgame cb-ért simán feladom mindet. Sőt már egy fb theo hernándezt meg fb cancelot is nyugodt szívvel beleteszek mert nem érdekelnek. :D
Gyűjtögetni meg nem kezdek el mert már halál felesleges szerintem. 1 hónap múlva mire meglenne a pénz vége a tots-nak aztán egy mega packból 4 tots-ot meg 3 birthday lapot fogok nyitni.

(#17964) Kristof_94 válasza Nandinagy (#17963) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is kirakom, de remélem a pick beadja Varanet! Ketten együtt jók lennének.

(#17965) QV222 válasza Kristof_94 (#17964) üzenetére


QV222
tag

Melyik Pick? Nekem is jól jönne.

(#17966) marcess


marcess
senior tag

Srácok! Csatárnak MID Eusébio vagy mid Cruyff?

(#17967) eM'82 válasza QV222 (#17965) üzenetére


eM'82
addikt

Wl Reward pickjei

marcess: Cruyff. De Eusébio se rossz.

(#17968) MdewC válasza marcess (#17966) üzenetére


MdewC
nagyúr

Eusebio. De inkább vmi OP tots.

Amúgy az 5 napos hányásomat előbb megenném mint dicsérjem a játékot. Pofám leszakad...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17969) s0p0q0r válasza Sickboy25 (#17938) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

James b...d ki a pi...ba es szelsok nélküli felallasba rakj valaki mást a helyére. Valami OP totsot, az ikonjaid miatt bárkit választhatsz. Mondjuk egy Giovincoval fejlodnel mindenképpen. 260k.

(#17970) Zimmi91 válasza MdewC (#17968) üzenetére


Zimmi91
addikt

Tegnap nagyjából jó volt a menet abba az 5-6 meccsbe amit toltam, de azt még mindig nem tudom hova tenni, hogy 28as ms és 5 zöld csík de olyan delay meg laggom van, hogy okádni tudnék, aztán jön egy 50 ms és 4 zöld csík és vaj sima a játék... Meg a patch óta, Son csak kapufát tud lőni, eddig meg 50 meccsen 70 gól, hagyjuk már ezt...

" Just remember Manchester is RED! "

(#17971) Woodslave válasza Zimmi91 (#17970) üzenetére


Woodslave
nagyúr

semmit nem jelent az a szám.Én inkább a másiknak a latencyjére lennék kíváncsi. :D ...

Tegnap én is játszottam, (nyilván nincs olyan nap amikor nem) kifarmoltam a két jómadarat sbc-be jó lesz szeretnék látni egy argentin rw-t :O :C :D (az EA olyan mint amikor a viccben a cápa helyettesíti a kívánságot teljesítő aranyhalat)

Végig azon agyaltam írok ide és megkérdezem hogyan kell játszani mert most már kizárt hogy nem velem van a gond és nem jó gombokat nyomkodok, mert ennyi passzt már a gép se tud elbaxni. És amikor a 2-0-ról a 2mp delayben a másik visszahozza és berohan a kamerába akkor elég nehéz mondani magamnak hogy ez csak játék és milyen jól szórakoztam amúgy.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17972) eM'82


eM'82
addikt

Futwatch Twitter:

(#17973) Woodslave válasza eM'82 (#17972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

remélem azért ez ne nem 88-as squad lesz mint a pl. Itt több az L azért...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17974) Kristof_94 válasza eM'82 (#17972) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na, már vártam! Remélem 86 lesz a követelmény...

(#17975) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Elméletileg lesz a végén szerintetek egy Ultimate TOTS?

Illetve van már pletyka mi lesz a következő liga? Kb 200db rare gold Ligue 1 es lapnál tartok, de ha bundes jön, akkor elkezdeném azokat is venni mert csak 50 db körül van :/

PS4

(#17976) eM'82 válasza Woodslave (#17973) üzenetére


eM'82
addikt

87est tippelek. Meglátjuk. Először ezt rakom ki, aztán a Player Pick a WL rewardból, utána Prem Militao :).

(#17977) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17974) üzenetére


Nandinagy
addikt

A community mennyi volt? 86? Remélem akkor ez is az lesz bár kétlem de igazából Messin kívül csak a védők az extrák azokból meg max varane van 1 milla felett. :D Bizakodjunk. Ha 86 lenne talán még énis kiraknám.

(#17978) akooos


akooos
veterán

Srácok, vétkeztem :DDD bekerült EA accessbe a Fifa 20, úgyhogy éppen töltöm le... még jó, hogy lassan vége a szezonnak :DD

(#17979) toxicjew válasza akooos (#17978) üzenetére


toxicjew
addikt

Rip :))

(#17980) Aguinaga válasza akooos (#17978) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ja, akkor értem, hogy a tegnap esti 5-6 meccsből miért volt a fele full alap gold csapat. Persze volt, aki ellen így is hiába, mert a delay miatt nem tudtam játszani... De persze volt a másik oldal is, utolsó meccsem 10:1-re nyertem, a gyerek nem lépett ki.

LaLiga garantált TOTSot nem hiszem, hogy kirakom, abból a 3-4 emberből, aki érdekelne, nem kapnék semmit. Éjjel lett meg a 300. sb győzelemért az ultimate pack, a legjobb benne egy 84-es Lucas Leiva volt, kb. ilyen a pacluckom...

PSN: OldSlowhand74

(#17981) Woodslave válasza akooos (#17978) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát... Komolyan el se tudom képzelni, hogy a játék ezen szakaszában élvezni tudod majd a FUT-ot. Lehet nagyon jó játékos vagy aki simán tud nyerni gold-ezüst kezdő kerettel, de már div 9-10 ben tots és ikon csapata van mindenkinek. :U De azért hajrá :R

Aguinaga: ja mondjuk így lehet. Na akkor legalább nyerek párat div 9-ben :C ;]

Tegnap két friendlest játszottam, az egyiken fullra leszopattak, a másik meg én a srácot, pedig normálisan játszok, semmi alázás meg faxkodás (nem is tudok) de 6-0-nál 60-ik percben elkezdett a kapusával dekázgatni hátul stb. Ezt annyira utálom ne húzzuk egymás idejét, ha nem megy kilépek én is lexarom. Na team press elvettem, gól, gólöröm a gyepre lefekvős mindent végignézős. Aztán tovább folytatja, elvettem, hátul vezetgettem én is, meg drag back és visszapassz pedig nem szoktam ilyet de ha vki köcsög....

Én még ezt a laliga meg törököt kirakom, de már lélekben elengedtem a játékot :K Innen a játék ezen szakaszában nem tudunk felállni és pont az a része veszett el, hogy fejlesztgetem a csapatot. Feljebb jutni semmi esély már div 8-ból is simán zúgok ki div 9-e aztán vissza stb. De a 6 is már elérhetetlennek tűnik nem sikerült annyira megtanulni játszani. Első wl reward ahol még pick se lesz, szóval a csütörtököt se tudom még egy kis izgalommal se várni, sb-zni nem nagyon van kedvem már.

Mondjuk az 1500 kvalifikációs pontot azért összeszedem még div 9-ből is ammi kell...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17982) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Srácok!

Megnéznétek, hogy nálatok látszik-e a Pro Liga SBC-je(belga bajnokság)?
Nálam eltűnt a Companionból, pedig vagy 3-at még tegnap kiraktam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#17983) Gaborz1 válasza Gaborz1 (#17982) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Közben megvan az oka.
Az egyiknel túl magas ratinget állítottak be és a mostani pakkokbol nyitható játékosokból kirakhatatlan lett. :C

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#17984) akooos válasza Woodslave (#17981) üzenetére


akooos
veterán

A játék megjelenésekor webappban sbc-ztem, kereskedtem, ha jól emlékszem van gold De Bruyne meg társai a csapatomban, plusz biztos van csomó loan lap ami használható, nem beszélve a hendiről a gyenge csapat miatt :)) 20 perc múlva lent van és kiderül. Szerintem a mai napot rászánom kereskedésre, SBC-re, aztán nekiállok SB-t nyomni :) Kb pont 1 éve nem játszottam fifával, amikor eladtam az xboxot, pont a 19 miatt :D Most már azért végigjátszottam pár single játékot, mióta újra van xbox, meg így tots idején nem fogok ráfüggni annyira :D

(#17985) Nandinagy válasza Woodslave (#17981) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kb. 2 nap alatt összetud rakni egy értelmes csapatot ha megcsinálja az advanced sbc-ket :D
Meg a márki és társait +pár liga sbc-t. :D Friss accon mindig jobban adják a packok az elején

(#17986) akooos válasza Nandinagy (#17985) üzenetére


akooos
veterán

Mondjuk az acc pont nem friss, több, mint 4 éves, de értem mit mondasz ;]

(#17987) Woodslave válasza akooos (#17984) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az rémlett hogy írtál ide sokat még rá is kerestem jól emlékszem-e furcsa is volt :D Akkor csak azt mondom hajrá :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17988) Digestive


Digestive
addikt

Srácok ez a TOTS Henderson az idén a legjobb CM lapom. Pedig volt nálam pár jóféle lap (mid Vieira, prime Lothar, toty De Jong, stb) de ez mindet veri magasan! Védekezésben nagyon fullos és ami nekem elengedhetetlen, h a második hullámban érkezve tudjanak lőni a CM/CDM-ek is. Hát ő tud! :R Ma egymás után volt 2db 2:0 win. Mind a 4 gólt ő verte. :DDD

Itt az egyik meccs. A masodiknál felpattantam a székből. :D Állat ez a lap.

[ Szerkesztve ]

(#17989) Nandinagy válasza akooos (#17986) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jaja tudom :D Az aktuális részre értem. Nekem is simán jött 400k csak az advancedből az elején most meg tots-okat is lehet nyitni szóval reméljük kinyitsz 1-2 Varanet :D :D :D

(#17988) Digestive

Nálam is magasan ő a legjobb eddig :D Nagyon örültem mikor kinyitottam

[ Szerkesztve ]

(#17990) Fifaisshit válasza akooos (#17984) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ne tedd :D

(#17991) SeatLeon08


SeatLeon08
tag

Sziasztok! PL csapatba keresek hálóőrt, aki tényleg jó!
Van egy 89-es Alisson a csapatban.
Lepkézik...
Kire cseréljem?
Toty és TOTS Alissont néztem, de megrémít, hogy így bezuhant az áruk. Ennyire bénák?

Ki az, aki jó lehet PL csapatba?

(#17992) Nandinagy válasza SeatLeon08 (#17991) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az összes többi lap is lepkézik :D
Ederson meg Lloris-on kívűl bárki jó lehet. Toty Alisson ára a tots miatt zuhant be mivel aki silver1-t elért az mind kipickelte :D
Próbálj rá TOTS Lenora

[ Szerkesztve ]

(#17993) eM'82 válasza SeatLeon08 (#17991) üzenetére


eM'82
addikt

Yashin Baby, Van Der S. Mid.
Ikonok, így bárhol megállják a helyüket.
De Gea, ha mindenképpen PLből akarod.
Hendersont is dicsérik, nálam fosch volt.

(#17994) csaszika87


csaszika87
csendes tag

Van aki találkozott PC-n olyan problémával hogy játék közben kilép teljes képernyőről, és így kidob az UT-ből is, és vereség? Újra telepítettem az Origint és a FIFA20-at, 1 hétig jó volt, most újra csinája. Tudtok végleges megoldást?

(#17995) eM'82 válasza csaszika87 (#17994) üzenetére


eM'82
addikt

Végleges megoldás? Van. Konzol. Nálam ez is +1 érv volt a csalók mellett, meg a videokártyás szarakodás mellett. :R

Le kell tiltani mindenféle vírusirtó pop-up-ot, meg Origin notificationt is. De anno nekem ezek után is csinált érdekes dolgot (pontban éjfélkor kirakta window módba a fifát... Hogy örültem neki)

[ Szerkesztve ]

(#17996) SeatLeon08 válasza eM'82 (#17993) üzenetére


SeatLeon08
tag

Köszi! Körbe kell járnom ezt a dolgot.

Utálom, hogy az ellenfél 20-25ről meglövi félmagasan aztán gól. Én meg vért izzadok a túloldalon, mert Stegen mindent fog, még ajtó ablak helyzetben is a kislábujja körmével szögletre ment.

(#17997) Sickboy25 válasza s0p0q0r (#17969) üzenetére


Sickboy25
addikt

Koszi a tippet megnezem Azt a Giovincot...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17998) csaszika87 válasza eM'82 (#17995) üzenetére


csaszika87
csendes tag

Köszönöm a választ.

(#17999) Kristof_94 válasza csaszika87 (#17994) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ideiglenes van csak, ha egyre gondolunk.
Két mappát kell törölnöd:
1. C meghajtó, felhasználók, saját felhasználónév, AppData, Local, Electronic Arts, EA Services és azon belül töröld a License mappát, asszem ez a neve.
2. C meghajtó, ProgramData, EA mappa, Ea Services és szintén töröld az azon belüli mappát.

Fontos, hogy ilyenkor legyen zárva az origin, lehetőleg a feladatkezelővel minden origines dolgot zárj be.
Ha ilyet tapasztalsz mindig meg kell ismételni, ezért érdemes 5-10 percet várni mielőtt elindítod az első meccset, addig bóklászol a menüben.

(#18000) Tomi0703 válasza Kristof_94 (#17999) üzenetére


Tomi0703
őstag

Üdv

UT-et milyen nációval érdemes elkezdeni? 2 hónapja van konzolom, azóta játszogatok, de még 19-cel toltam (kb 20-30 meccset játszottam UT-ben). Most, hogy bekerült EA Access-be inkább ezzel tolnám. Úgy magáról az UT-ről is csak most kezdtem olvasgatni (itteni topik összefoglalók).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.