Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) Sickboy25 válasza gabigyerek (#17349) üzenetére


Sickboy25
addikt

az lehet :DDD . De mindekit fésültek már meg... ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17352) Zimmi91 válasza Nagymartin-1 (#17350) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szia Martin, elég komoly csapatom van a játékba és leírom neked a nagy valóságot, hogy nulla azaz 0 Forintot költöttem a játékba.

Ölellek, Ádám

(#17354) Woodslave

Az a fedőnevem :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17353) Woodslave válasza Nagymartin-1 (#17350) üzenetére


Woodslave
nagyúr

El tudom képzelni hogy van aki 5 óra helyett mondjuk csak 1-et játszik és 4-et dolgozik és vesz fifa pontot :U. Én nem mert egy forintot nem költök rá de elvi lehetőség fennáll. Az meg hogy kinek miből milyen csapata van felesleges firtatni :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17354) Woodslave válasza Zimmi91 (#17352) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De ki az az Ádám? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17355) eM'82 válasza Nagymartin-1 (#17350) üzenetére


eM'82
addikt

Szerintem itt senki se vett coint, és abból csapatot. Fifa pontra sokan költenek (anno 2 éve én is vettem, de mivel szart se ért, így soha többet).
Ezt csak azért írom, mert olyan mintha nekünk címezted volna, bucka-és fórumlakóknak :)
Heti 100-150k-t össze lehet talicskázni. Kb 30 hete megy ez a fos. Az 3 milla coin.
2100+ meccs, le se merem írni mennyi óra van benne. Nem flexelek a csapatommal, mert twitteren vannak traderek akik pontok nélkül 50+ millánál tartanak.
Csak sajnos ugye semmit se ér az egész szeptembertől. Restart.

Későn kezdeni biztosan szar lehet az adott UT-t, de szép lassan fel lehet építeni egy ütőképes csapatot. Most már ráadásul az OP lapokat jóval olcsóbban adják.
Van egy csomó küldetésért kiváltható játékos, SBC-k. Szóval a lehetőség adott, de tény hogy aki régóta tolja előnyben van. Coin szinten, csapat szinten. Ennyi.

(#17356) Nandinagy válasza Nagymartin-1 (#17350) üzenetére


Nandinagy
addikt

Te nem olvasod ezt a fórumot? Itt sírunk éjjel nappal hogy hiába van jó csapatunk ha leszopat egy szaros arany csapat. Hol számít kid van?
El kell szomorítsalak ha te napi 4-5 órát fifázol és nincs értelmes csapatod az nem azoknak a hibája akik költenek rá.

Én nem költöttem erre a játékra a megvételén kívül de mi köze ahhoz másokhoz ha valaki költ? Ez 1 hobbi. Valaki bélyeget gyűjt azt képes százezreket fizetni érte. Valaki meg maketteket. Valakinek ez a hobbija azt kész. Miért nem pesezel? Ott lesz csilli-villi csapatod 2 nap után :D

Nem állt szándékomban megbántani. Sajnálom ha megtettem. De néha lehetne gondolkodni mielőtt írunk valamit.

[ Szerkesztve ]

(#17357) Nagymartin-1 válasza Zimmi91 (#17352) üzenetére


Nagymartin-1
újonc

Tisztelet neked! Ahogy azt irtam is.Ez azoknak szól akik most éppen számolnak. 😁

(#17358) gabigyerek válasza Nagymartin-1 (#17350) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Ez nem az a hely ahol Castrok vannak :) Mindenki vett már fifa pontot biztos. Főleg indulásnál lehet hasznos, de kb ennyi.

(Mondjuk tavaly volt valami srác aki ide írogatott és azzal villogott hogy bárkit megvesz kilóra és ölte a pontot a játékba, de azok nem mi vagyunk :) )

PS4

(#17359) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

Itt még én új vagyok. 10 napja követem az oldalt. Akiket itt a napokban láttam hogy ide írnak nem róluk/ rólatok szólt mert egyikőtök sem vilogott ilyennel. Nem akartam egyikőtöket sem sértegetni. Mert már segitettetek is itt.Ez túgy általánosságban irtam.
Helyesírás? Most ez komoly...
😂🤣

(#17360) Digestive válasza Nagymartin-1 (#17350) üzenetére


Digestive
addikt

Semmivel sem gusztustalanabb az amit leírtál, mint más zsebében turkálni, vagy a valódi pénzen "megvásárolt" csapatért kérdőre vonni! ;) Mindenkinek szívejoga. De gondolom te az utcán járva is szidkozódsz, h a parasztnak miből van 20+ millás autója, a másik idióta meg miért költ 300 millát egy házra, amikor egy 15 millás lakásban is meg lehet élni... Biztos azért csinálják, h engem bosszantsanak! Grrrrrr! Szégyenfalra velük! :DDD

Mielőtt félre értenél, én sem költöttem az idén pontra. Tradeből járok jelenleg 10m transzferprofitnál. Ami ha nem lenne kiherélve a piac, vagy több energiát fektettem volna bele, akkor 2x 3x ennyi is lehetne simán. De van is itt olyan fórumtárs, aki jelenleg 35millás csapatot birtokol kereskedésből! ;)

[ Szerkesztve ]

(#17361) Sickboy25 válasza Nagymartin-1 (#17357) üzenetére


Sickboy25
addikt

Édes Istenem... Mi ez a hiszti? És ha valaki belerakott egy millát, mert van 500 millája. Akkor mi van?
Milyen csapatod van? Vagy mire ez a nagy kirohanás? Pont ellenünk, ahol egy-két kivétellel senkinek nincs a mostani szinthez képest kiugró csapata... Bannolt a Mester a régmúltban?

Fura stílusod van főleg, hogy 10 napja vagy itt... Kinek a másodregje vagy? ;]

Digestive: én fele annyit sem játszok a játékkal mint itt sokan, de 5,5 M transferprofitom van... Ha a companion és kereskedés működne idén brutál csapatot raktunk volna össze...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17362) Zimmi91 válasza Sickboy25 (#17361) üzenetére


Zimmi91
addikt

Geradosz te vagy az?! :DDD :DDD :C :C

(#17363) Sickboy25

Jaja, de már annyira én se emlékszem mi volt, de sok összetűzés volt vele arra emlékszem :D

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17363) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#17362) üzenetére


Sickboy25
addikt

Az ki is volt? Egy kis troll? :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17364) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

Ez egy magánvélemény volt. Mondenki eldöntheti hogy hogy reagál rá. Csupa olyan ír aki nem vette a dolgokat. Sztem ezt világossá tettem hogy nem nekik van címezve. De mégegyszer akkor BOCS.
Mindenfélét írogattok ide, gondoltam miért ne írhatnék én is.

Irigykedek az utcán sétálva...? Teszek érte hogy elérjek barmit is 😀 ( de ez a való élet)
Azokra igen akinek fasza kis csapata van es igén néha elgondolkozok hogy kinek hogy is sikerült elérni. De bocsánat.

(#17365) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#17362) üzenetére


Sickboy25
addikt

Visszatért :D ez már biztos... Popcornokat elé jelszó: Don't feed the troll! :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17366) Nandinagy válasza Nagymartin-1 (#17364) üzenetére


Nandinagy
addikt

Elég nehéz nem magunkra venni mikor így fogalmazol:

"Hatalmasat kaszálnak rajtatok. Némelyikőtök belegondolhatna hogy mennyi pénzt is dobott már ebbe és mondjuk az a pénz a való életben mire is lehetett volna elég. Ahelyett hogy ide oda felpakolják hogy ilyen meg olyan csapatom van (amit pénzért vettem).TISZTELET A KIVÉTELNEK"
"Ezt azért irtam meg mert elég dühítőnek találom amikor különböző közösségei oldalakon villogtok a full ICON meg a csak 99- es csapatotokkal de amúgy meg kb játszottatok max 60 meccset ami a ball felső sarokban ott gubbaszt"

Nem tudom te hogy vagy ezzel de ez mind nekünk lett címezve :D :D
Ha meg nem nekünk címzed akkor minek így fogalmazol?

[ Szerkesztve ]

(#17367) #16514048 válasza Nagymartin-1 (#17350) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Némelyikőtök belegondolhatna hogy mennyi pénzt is dobott már ebbe és mondjuk az a pénz a való életben mire is lehetett volna elég..."
"...de azért számold össze hogy mennyi valódi pénzed van a játékban."

És te belegondoltál, hogy hosszú távon azzal a napi 4-5 óra játékkal mennyi hónapot (ha nem évet) cseszel el az életedből, amit értelmesebb dologra is fordíthatnál?

Úgy beszélsz, mintha annak a rengeteg időnek nem lenne semmi értéke, amit elmondásod szerint beleölsz. :C

[ Szerkesztve ]

(#17368) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

Úgy látom mindenki talált fogást rajta.
Főleg olyanok akikre nem volt igaz amit irtam.

De jól van ez igy.

Persze belegondoltam, de mivel most kényszerpihenő vagyok másfél hónapja meg még leszek is kitudja meddig igy belefér a 4-5 óra játék.

(#17369) Digestive válasza Nagymartin-1 (#17368) üzenetére


Digestive
addikt

"igy belefér a 4-5 óra játék"

Hogy mi? :D Tehát te csak most teszel bele 4-5 órát... és bántja a szemed, hogy annak aki szeptember óta tolja, vagy valódi pénzt áldoz a hobbijára annak fullosabb csapata van...

Értem én, h gőzgép, de mi hajtja? :DDD

Nem elég a bajunk, a delay, handi, script, swap, stb miatt... még te is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17370) s0p0q0r válasza Nagymartin-1 (#17350) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Szia Martin!

Igenis lehet nagyon jó csapatod, valós pénz nélkül is!
Én 4eve UT-zek, kifigyeltem jó pár okossagot a markettel kapcsolatban, amit lehet kamatoztatni a későbbi fifakban is.

Ez a csapatom és day1 vettem 12k fifa pontot, hogy indulásnál legyen miből elkezdenem. Annyit itt hozzatennek, hogy ez a mennyiség, kb arra volt jó, hogy egy hónappal előrébb jártam coin ugyileg, mint nélküle. Ezt a csapatot egy hónapja tettem össze kb, szóval ha nem veszek pointot az elején, akkor kb most tudnám megvenni... Most már nem ér annyit, mint egy hónapja, szóval most már sokkal jobb is kijönnek belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#17371) Raunchy válasza Nagymartin-1 (#17368) üzenetére


Raunchy
tag

Valóban szórom a pénzt, én hülye a legendary editiont vettem meg tavaly szeptemberben. 😁
2017 óta UT zek, és eddig háromszor vettem pontot: hogy tudjak draftolni!
Valóban aránytalanul sokat költenek pontra és coinra az emberek, de itt azért a legtöbben már bőven 30 felett vagyunk és pont nem költünk 100ezreket a játékra az árán kívül. Sajnáljuk rá a pénzt és értelme sincs. Szépen hónapok alatt építjük a keretet, és sokan remek érzékkel kereskednek. Ennyi
Sajnos a helyzetet el kell fogadni.
Ha nem tetszik a rendszer, van egy karrier mód is a játékban az kevésbé stresszes.

(#17372) dracox válasza s0p0q0r (#17370) üzenetére


dracox
addikt

Ezért a brigádért le a kalappal. :K

(#17373) Zimmi91 válasza s0p0q0r (#17370) üzenetére


Zimmi91
addikt

De 12k pontból könnyű, cööhhh ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17374) Hazli17 válasza Nagymartin-1 (#17350) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Most aztán jól megmondtad mindenkinek! Ettől az ea is azonnal megjelöli mindenkinek a "saját pénzért vett játékosát" és igazság lesz a földön.
Lehet, hogy több értelme lett volna, ha kirántod, megnyugszol és nem írsz ide ekkora marhaságot..!

Kicsit olvass vissza, nézd meg az összefoglalót és rájössz, hogy ez nem az a hely, nem azok az emberek vannak itt, amiről/akikről írtál..

[ Szerkesztve ]

(#17375) LendvaiFeri1 válasza s0p0q0r (#17370) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ezt mégis hogy? :DDD :Y

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17376) s0p0q0r válasza LendvaiFeri1 (#17375) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Most épp csak untrade lapjaim vannak. Sajnos késve adtam el a csapatot, de most kapus és de ligt kivételével mindenki eladva és kimmichekben, marquinhosokban, hummelsekben áll a coin. Ha bejön a szamitasom, legalább 5, szerencsésebb esetben 10+M haszon is jöhet.
Ha meg nem, akkor se érdekel már túlzottan a játék ebben a szakaszban. :D

[ Szerkesztve ]

(#17377) Sickboy25 válasza s0p0q0r (#17370) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nah jo en tenyleg befejeztem... :Y

amugy ehhez gratula...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17378) Hazli17 válasza s0p0q0r (#17376) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Ha nem indiszkrét a kérdés, azokat mennyiért vetted? Mert ahogy nézem (boxon) 19-20-22-23 ért vannak.
És mire számítasz az eladásnál?

Grat a csapathoz és a türelmes kereskedéshez!

[ Szerkesztve ]

(#17379) Nandinagy válasza s0p0q0r (#17376) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azt mondod, hogy elmerted adni a valaha élt legnagyobb focistát Puskás mellett? :Y :Y
Igen Henryról beszélek :D Oda adnám érte az összes játékosom a csapatból. Aztán 10 bronzal+vele wlznék :D :D

(#17380) s0p0q0r válasza Hazli17 (#17378) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Kimmich 22, Hummels 24.5, Marquinhos 19. PS.
Amikor volt a shapeshifteres+winter refreshes sbc ezek 40+ban is voltak a marketen.
Ha most 30 fole felmennenek én már jó vagyok.
Pl guaranteed sbchnel 87es ratingre es min. 70 chemistry kovetelmenyre számítok.

[ Szerkesztve ]

(#17381) Hazli17 válasza s0p0q0r (#17380) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Értem, köszi!
Egy kalappal hozzá!

(#17382) alakesh válasza Raunchy (#17371) üzenetére


alakesh
tag

nem az az általános mondás, hogy coin vásárlásért keményen odatapos az EA?

(#17383) Raunchy


Raunchy
tag

Nem próbáltam még coint venni, de látom mi megy nap mint nap a marketen. Szívesen látnék adatot arról hogy ezért hány embert bannoltak idén, mert sztem nem sokat 😁

(#17384) Woodslave válasza Nandinagy (#17379) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A 90-es röpül sbcbe mint atom ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17385) #16514048 válasza s0p0q0r (#17376) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az igen, akkor vehettél belőlük pár darabot, ha ennyi profitra számítasz. :D
Nekem 3 millió van most 86-89-es játékosokban, pénteki és szombati lightning round-ok alatt vadásztam őket, már most eladva lenne belőlük 5-600k haszon. Örülnék neki én is, ha legalább másfélszeres áron mennének majd.

(#17386) eM'82 válasza alakesh (#17382) üzenetére


eM'82
addikt

Amíg youtuberek promotálják minden videójuk előtt, addig azt hiszem ezzel nincs akkora gondja az EAnek. Dől a lé, az a pénz meg nem fáj nekik.

(#17387) Aguinaga


Aguinaga
őstag

88-as team egy GK Hendersonért? :F :D

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#17388) eM'82 válasza Aguinaga (#17387) üzenetére


eM'82
addikt

+1 TOTS játékos :)

Azért ez durva. Nem pörgetem meg a "szar"encsekereket, az tuti.

(#17389) Woodslave válasza Aguinaga (#17387) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egy qrva Trent :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17390) #16514048 válasza Aguinaga (#17387) üzenetére


#16514048
törölt tag

Henderson jött, 94 CM. :))

Untrade lapokat érdemes volt beletenni és illik is a csapatba, jobban örülök neki, mintha valamelyik 3*wf támadó lenne.

(#17391) Nandinagy válasza Woodslave (#17389) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azt sem bántam volna ha Alisson jön. Helyette jött wan-bissaka.... :D
Untrade fb Cancelo meg Lainer mellé jött egy 3. rb. Valami hasonlót vártam 30 jó lapból. A pickek is hasonlóak lesznek :D
Tavaly az összes ilyenből kapus jött kivéve az ultimate totsból Sancho. Idén a szélsők a menők :D

[ Szerkesztve ]

(#17392) alakesh válasza #16514048 (#17390) üzenetére


alakesh
tag

Ehhez melyik SBC-t kell pörgetni? Nézegettem őket, de összezavarodtam a sok különböző packban... :)

(#17393) Woodslave válasza Nandinagy (#17391) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mindegy Zambrotta megy bal oldalra 7-esen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17394) toxicjew


toxicjew
addikt

Henderson jött, hát lehetett volna sokkal rosszabb, így eladom a mostanit.

(#17395) evibly válasza Woodslave (#17389) üzenetére


evibly
senior tag

Nekem is, dupllicate-be, hogy a rohadás jöjjön erre a csicskagyász cégre, komolyan :W :D :DD :O (most mi a toszt csináljak vele? még SBC sincs, amibe el tudnék égetni jó szívvel egy 95-ös lapot...)

(#17396) Digestive


Digestive
addikt

Ma akartam megvenni TOTY Manet, de luxus volna padoztatni ezt a lapot asszem...

De könnyen lehet h 2. félidős lap lesz. 😀

[ Szerkesztve ]

(#17397) Tibcsó


Tibcsó
aktív tag

Nekem Rashford, ilyen nagy értékű játékost még nem kaptam.... :K

(#17398) Woodslave válasza evibly (#17395) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na az az igazi szívás. Én ezért raktam bele Allisont :D

Poénból megcsináltuk a szaudi legalább kapus jött Alison helyett ;] :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17399) #08094976


#08094976
törölt tag

Mi a különbség a CF és az ST között?
Van 2 olyan 433-as alakzat amelyekben csak ez tér el. Az egyikben cf a másikban meg st van. Van ennek jelentősége ha a cf helyére st-t rakok vagy fordítva hogy az st helyére cf-et rakok?

(#17400) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Zimmi! Kinyitottam a garantáltból Rashit. Fu de gecire örülök neki! :C

PS4

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.