Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Meghivott válasza Zimmi91 (#4000) üzenetére


Meghivott
addikt

Szinte mindent megcsináltam, amit lehetett. Csomó pack jött. 300-ért veszem a nonrare lapokat (hétfő/csütörtök). Innen.

(#4002) Edgar2621 válasza Zimmi91 (#4000) üzenetére


Edgar2621
őstag

Bakker már nekünk is van 800, pedig nem vettünk pontot és az összes SBC-t sem csináltuk meg (de nagyjából 90%-át igen). Szóval össze tud az jönni és ami jön és használhatatlan az mehet is a következőbe.

XO: Gollami26

(#4003) Woodslave válasza Meghivott (#3999) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem csak az volt a bajom hogy 11 lapot elbax az ember 2 szintén xarra. Amikor ezek jók más sbc-kbe is igaz ami komolyabb és rating kell oda nem nagyon

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4004) blasi0


blasi0
csendes tag

Bronze pack methoddal is fel lehet ezt építeni, ami jó áron megy és nem kell liga sbc-be az mehet piacra, liga sbc-s kártyákat gyűjtöd, a haszontalanokat meg félre kell tenni, és mehet upgradebe, az onnan jövő ezüstök gold upgrade és így tovább.

Mondjuk nem volt türelmem még ezt tesztelni, meg az életben nem nyitottam még ebből értelmeset, de jó pár külföldi videóban látni, hogy így mennek el a gold upgradeig

szerk: ha meg épp van egy 5-10 perces üres járat, el lehet szórakozni csak a bronze packokkal is

[ Szerkesztve ]

(#4005) Meghivott válasza Woodslave (#4003) üzenetére


Meghivott
addikt

Ha 300-ért veszed a nonraret, akkor 3300, 350 esetén 3850 egy upgrade, amiből legrosszabb esetben, 1200-1300 visszajön. (igaz, a legrosszabb eset nem ez, hanem ha ha már mindkettő rare megvan eladhatatlanban...) Az nyilván lutri, hogy hány százalékban jön használható lap, adott esetben valami kiemelkedő.
És akkor az IF Marcos Alonso és hasonló lapokat nyilván be sem linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#4006) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok.

Baby Okochat tesztelte már vki? :DDD

Lehet teszünk vele egy próbát deadeye LAM-be.

Hierro nagyon adja, Feri meg mid Rault teszteli. :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4007) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#4000) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nekem most 900 játékosom van...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4008) Edgar2621 válasza MdewC (#4006) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én csak mid Ronaldinhot próbáltam (loan) és állat. Megvenni nem tudom és a delay miatt lehet, hogy értelme sem lenne, de ha tehetném ott lenne a csapatban.

XO: Gollami26

(#4009) MdewC válasza Edgar2621 (#4008) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azt gondolom, hogy Dinho állat. Az ára is.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4010) QV222


QV222
tag

Milyen Csapatot érdemes építeni, amit olcsóbban lehet fejleszteni a későbbiekben , de azért ütőképes lehet?
Premier League kívül?

(#4011) Edgar2621 válasza MdewC (#4009) üzenetére


Edgar2621
őstag

Most kinek drága, nektek vagy nekünk? Nektek semmi sem drága, nekünk meg minden amíg ki nem húzzuk Fenomenot. :DDD

XO: Gollami26

(#4012) QV222 válasza drachoHUN (#3952) üzenetére


QV222
tag

Annyira azért nem lehetsz rossz, ha össze szedtél annyi pontot, hogy bejutottál a WL-be.
Hány meccset kellet hozzá kb. lejátszanod, hogy meg legyen a WL belépés?

(#4013) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Ferland Mendy 45K? :Y :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4014) drachoHUN válasza QV222 (#4012) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Azt nem tudom, de az e heti WL-re is regisztráltam már, hisz a Silver 1 adott hozzá pontot.
Div5-ben tespedek, az azért mindent elmond...

Forza JUVE!!!

(#4015) forras2


forras2
őstag

Srácok, PL csapatomba 1 fasza ST kéne.
Harry Kane van, de túl lassúnak érzem, meg Rashford van még, de Ő vagy a kapust veri telibe, vagy kapufa, vagy ha kicsit oldalról lövök vele, akkor 110% hogy mellé megy, csere érettek lettek.
Kit érdemes behúzni? Nagyjából 150k coinom lenne rá...
Lacazette-n agyaltam még...

Pukki viszont brutál CAMba, 16-oson kívülről akkora gólokat vág kapás lövésből, hogy egyszerűen álom ez a lap...

[ Szerkesztve ]

(#4016) Z'Z" válasza forras2 (#4015) üzenetére


Z'Z"
őstag

Lacazette-t próbáltad már?
Ha nem, akkor őt javaslom.
Agüero lenne a másik, de ő drágább.

(#4017) MdewC válasza Edgar2621 (#4011) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekünk is. :)

De ezt nem panaszból mondtam. :DDD ☺️

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4018) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Mai pack luckra azt hiszem én sem panaszkodom. Heti két pack egyikéből Eden Hazard. Squad battle rewardból Moura, 100. Rivals győzelem Milestone packból pedig Manolas. Utóbbi untradeable, de mivel megvolt így ebből is jött 50k+. Így a mai nyitásokból meg is érkezett J. Zanetti mid icon.

Forza JUVE!!!

(#4019) LedyGyuszi válasza forras2 (#4015) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

engem a hétvégén pont ez a 2 ember szívatott Wl-ben...
az egyiken Kane vágott 3at, motorral nem értem utol és úgy forgolódott vele a csávó, mint egy Insigne-vel...a másikon meg Rashord duplázott 2szer 20-25-ről...
Mondjuk egyik sem tudta überelni Walker (63as shooting, 69 long shot) 25-ről megeresztett bombáját vagy IF Doucouré 20 méteres Coutinhos tekerését (42-es curve)... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#4020) Sickboy25 válasza drachoHUN (#4018) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én a heti két pakkból még semmit nem nyitottam...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4021) Sasa22


Sasa22
tag

Engem depay szìvatott a hètvègèn :))
Ha làttam màr az ellenfèlnèl a hideg futkosott a hàtamon :D

(#4022) Edgar2621 válasza LedyGyuszi (#4019) üzenetére


Edgar2621
őstag

Azért ez simán függhet attól, hogy éppen ki ellen játszol, vagyis attól hogy Jürgen-e a neve vagy Hans :D Ellenem volt olyan német srác aki tudott is játszani, de amíg nála minden mozdulat a helyén volt és az utolsó pillanatban is tudott változtatni a játékos mozgásának az irányán, addig nálam rozmár válogatott volt, mindenki tehén módjára közlekedett a pályán. Nem léptem ki és nem is idegeskedtem, ez van, jó látni, ha ilyen fluid valakinél a játékmenet, néha napján nekünk is adhatná, vagy lennének fordított napok amikor a kelet-európaiak kapják az álom kapcsolatot és a németek stb a rosszat. Kíváncsi lennék milyen felháborodás övezné a játékot. Na ez álom marad, mi majd játszunk éjszaka, vagy hozzáidomulunk a késéshez. Mindkettő teljesen normális, vállalható lehetőség ;]
Na szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy Kane valószínűleg nem magától lett olyan szipiszupi hanem a kapcsolat miatt.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#4023) LedyGyuszi válasza Edgar2621 (#4022) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

világos, ilyenen már nem idegelem ki magam, csak a kapusról/védőről a 60as reaction idős játékos elé pattanó labdák, a védőimnél jobban szerelő csatárok és a szerelés után 72szer visszapattanó labdák miatt! ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#4024) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Azt már többször akartam kérdezni, hogy ezt a kapuson átemelős gólt, hogy kell kivitelezni?

megvan köszi chip shot a neve...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4025) Woodslave


Woodslave
nagyúr

van valami hiteles info a weekly objectívek mikor jönnek? Egyik szerint a 6. csak pénteken, de ez elég furi. Elég sok mindent megcsináltam de asszem ez a Zaha nem lesz meg ha már csak egy heti xp jön...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4026) bbsofficial


bbsofficial
tag

Hello!

Érdemes BPL csomagot nyitni a season rewardból La Liga- Serie A hybriddel? Mertens untrade miatt vagyok jelen a Serie A-ban, La Liga pedig költséghatékonyság szempontból van vásárolva, végcél a PL lenne. Úgy tünik viszont Zaha nem lesz meg a végén nekem sem.

(#4027) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Hétvégén egy meccs híján kimaxoltam az offline swap playereket. Viszont az utolsó 4 meccsnél nulla pontot kaptam, viszont tuti, hogy nem játszottam le mind a 40 meccset, akkor azokat is beleszámolta, amiket nem játszottam le, de kértem 4 új csapatot? Mert szombat este egyszerűen nem ment (berágtam és frissítettem párszor), még a bronzok ellen se a 77-es holland csapattal, vasárnap reggel meg 4-0 és 5-0 a négyes legerősebb csapatai ellen... Nem is gondoltam volna, hogy az SB is lehet szar... :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4028) eM'82 válasza bbsofficial (#4026) üzenetére


eM'82
addikt

Hali. Nekem abból Arthur esett.... Hát hogy is mondjam. SBCbe lesz csak jó. Azt válaszd, amelyikre nagyobb az esély hogy beépíted. PLben sok jó játékos van.

Zaha-hoz tuti lesz még weekly objective. Sueva lenne ha 1-2e XP miatt nem lenne meg. Én most a friendlykkel szórakozok. Hátha azokból szép lassan össze fogom tudni szedni.
11 nap van még vissza. Szerintem ilyen ajándék 1000eseket fognak osztogatni hogy minél több embernek meglehessen. Remélem :).

(#4029) forras2 válasza LedyGyuszi (#4019) üzenetére


forras2
őstag

Kb 2,5 hete használom ezt az ST párost. Első félidőben Rashford, másikban Kane volt a pályán, vagy épp egyik meccsen ez, másikon az, és a legjobbnak tartottam őket.
Most konkrétan 4 napja viszont 0 mind a 2 ember. De annyira, hogy most jutottam el oda, hogy menniük kell. :K

(#4030) Woodslave válasza Sickboy25 (#4027) üzenetére


Woodslave
nagyúr

annak sajnos én sok esélyét nem látom. A főcsapatommal a legrosszabbakat meg tudom verni jó eséllyel (ahol bronz kínai cb áll a kapuban ;] :C ) de hogy ezt egy kínai ligás csapattal hogy fogom abszolválni :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4031) arpo04 válasza forras2 (#4029) üzenetére


arpo04
őstag

Lehet a kapcsolattal is baj van, Suarez és De Jong volt akit én is el akartam passzolni. Most meg rugózás a gólt és assistokat osztogat. Bár vakon játszom mivel nem mutatja merre passzol a játékosom. Másik account-nál meg ugyan azok a beállítások és működik. Valakinek ötlet mi lehet a gond?

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4032) eM'82 válasza Woodslave (#4030) üzenetére


eM'82
addikt

Azért a chinese super league-ben vannak jó játékosok. Mascherano, Teixera, Arnautovic, Eder,. Zahavi, stb.
A lényeg hogy a támadó 4-5ös legyen gyors, jó játékos.
Meg mintha itt is lehetett volna cserélni kezdés után.

(#4033) Sickboy25 válasza Woodslave (#4030) üzenetére


Sickboy25
addikt

azzal a kínaival szívtam én is elég sokat... Nem vettem játékost ami a klubból kijött, így volt 70-es rating... Hááát vért izzadtam, pedig csak world classba nyomom az SB-t a főcsapatommal...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4034) Yodamest


Yodamest
addikt

Hát srácok, nemigen írtam még idén, tolom a fifát, de már chillesre vettem a figurát, nem töröm nagam. Egy dolgot viszont meg kell osztanom veletek: idén már a játék megvétele előtt eldöntöttem, hogy nem veszek fifa pontot meg úgy semmit, a gémből is a standard verziót vettem csak meg. Elfogadtam, hogy lesz majd egy erős rare-gold csapatom, talán néhány IF játékossal azt cső, nem hajkurászom a pénzt meg az ikonokat....

Pár hete gondoltam csinálok már egy SBC-t. Legelső amit kiraktam az a volta futballos alap SBC, könnyű volt kirakni, mondom ennyit megér.
Nyitom....
alagút....
ikon....
brazil....
st....
és kirottyant egy kibaxott Fenomeno 90-es Roncsi!!! Nagy élmény volt kinyitni!

El is ment 2300K-ba, szóval idénre nekem meg van alapozva a klubbom. :DDD Az a durva, hogy tavaly ugyanígy álltam, viszont akkor 150K froint elköltése után jött a megváltás.

(#4035) bbsofficial válasza Yodamest (#4034) üzenetére


bbsofficial
tag

Az szép. Meg a 150k huf fifa pontra is.

(#4036) arpo04


arpo04
őstag

Swap Carlost használja valaki? Alba van most de ha ugyan olyan jó akkor eladom és meg pár játékost lesz 300-350k fejleszteni, bár nem tudom minek...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4037) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Kipróbáltam a drop backet, 1-es depth, viszont nem éreztem, hogy annyira hátul lennének a védők. Milyen felállással érdemes alkalmazni? A 4231 vajon jó rá? Illetve ti mit tapasztaltatok, a támadó taktikánál mi válik be ha a védelmem drop back? Long balls? :R

(#4038) Mrdevil válasza Yodamest (#4034) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azért ez se életszerű sűrű dolog. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4039) Aguinaga válasza Kristof_94 (#4037) üzenetére


Aguinaga
őstag

Guru 4-2-3-1 ben használta/használja a drop backet, ha eredményt akar tartanj, de a mélységet nem tudom

PSN: OldSlowhand74

(#4040) ShiberMonkey válasza Kristof_94 (#4037) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Idén PC-n tolom mivel sok időm nincs így PS-t eladtam. A legjobb a drop back 1-1 Attack balance 5:5
St Get in behind
LAM-RAM come back Get into the box
CAM semmi
CDM drop between cover center
RB/LB stay back
Idei meta szerintem aki feltolja picit is a védelmét azt lekontrázod aki meg ugyan ezt alkalmazza áttekered 16-ról.
Néha váltok contant pressure 1-1re CDMre rányomok agressivet CB-re meg Conservativeot.

(#4041) arpo04 válasza ShiberMonkey (#4040) üzenetére


arpo04
őstag

Ezzel ki is merül a taktika. Egyébként én is használom, sajnos muszáj. Bemozgasokat jó lenne tudnám variálni mert az AI vak és világtalan. Sok Jurgen és Hans fakadnak sírva tőle, nő meg persze Ödönke.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4042) Meghivott


Meghivott
addikt

Idén a gold upgrade a META

(#4043) Kristof_94 válasza ShiberMonkey (#4040) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A szélesség nem rossz, ha 1-re van húzva? Mert akkor a szélén simán beférhet. Én amúgy mindenkit come back to def-re raktam.

(#4044) Z'Z" válasza Meghivott (#4042) üzenetére


Z'Z"
őstag

Na jóvanmá!
Szigmának is hagyjál valamit. :D
Egyébként gratulálok az eddigi nyitásokhoz.

(#4045) ShiberMonkey válasza Kristof_94 (#4043) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Igazából mivel ping-pong van így legtöbbször középen próbálnak kiugratni az emberek, vagy szélen futva berba spin/body feint. Onnan meg megint csak a középre passz.
Gyors belsőkkel nem probléma szerintem meg ugye a 2 CDM is besegít.
De én pl akkor sem esek pánikba ha elszalad a szélen az ellen hanem beváltok a CB/CDM re és elkezdem vagy a vissza passz sávot zárni jockeyval vagy körkörösen mozgok a szélső felé.
Néha beleszaladok egy adok kapok meccsbe (4:3 stb.) De legtöbbször sikerül 1/2 gólon tartani az ellent. 80K csapattal vagyok úgy hogy ez is közrejátszhat.

(#4046) ShiberMonkey válasza arpo04 (#4041) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Sajnos idén a taktikai beállítások sokat nem érnek ha nem drop back-et használsz. Egy Taisonnal/Comannal úgy lelehet rázni Manolas/Koulibaly párost hogy csak moziznak. Kicsit fifa 15 feelingem van (habár akkor még mások voltak a beállítások)
Amúgy tudom gusztustalan ez a taktika és nem mentség az sem hogy ezt tolja mindenki meg az sem hogy egy cheap 0 fifa pointos csapatom van, de ez van.
Próbáltam balanceot 5-5 ön és egy non rare csapat rommávert (megérdemelten). Ha lesz majd coin jó playerekre akkor váltok és nem fogom ezt tolni.

(#4047) Meghivott válasza Z'Z" (#4044) üzenetére


Meghivott
addikt

Köszi, de csak azért tettem fel, hogy tényleg érdemes nyomni az upgradet.

(#4048) Z'Z" válasza Meghivott (#4047) üzenetére


Z'Z"
őstag

Engem nem zavar. :)
Remélem a kolléga se sértődik meg, hogy megemlítettem a nevét. 😁
Én is csináltam már párat, de nekem Casemiro volt a legjobb, szóval ez is teljesen random, hogy kinek dobálja az értékes lapokat. Szerintem.

(#4049) Szigma70 válasza Z'Z" (#4048) üzenetére


Szigma70
addikt

Nekem egy garantált ikon sbc ből is kijōnne egy non rare gold simán.
Akinek adta tavaly előtt, annak tavaly és idén is, és fordítva

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4050) K.J válasza Szigma70 (#4049) üzenetére


K.J
senior tag

Ez de világi! :DD
Nagyon értékelem a humorodat! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.