Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) toxicjew


toxicjew
addikt

Érdekes a kódolás és a megnevezés, meg hogy ma már kint van. Lehet jön ma ez, holnap meg az ultimate sbc?

(#20002) Woodslave válasza toxicjew (#20001) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ebből egyértelműen kiderül hogy csak az ultimate lesz benne? Mondjuk biztos. :U

ha nem 99-es totssf jön a packból akkor ennyi, abbahagyom ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20003) toxicjew válasza Woodslave (#20002) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem. Azt írja, hogy az 5 fő ligából kaphatsz. De az Ultimateben csak a válogatott legjobb játékosok vannak benne. Ebből még mindig kaphatsz francia ligás balhátvédet.

(#20004) Töff_PLS válasza Woodslave (#20002) üzenetére


Töff_PLS
tag

Ahogy látom az összes PL, Bundesliga, Liga1, Serie A és La Liga TOTS játékos közül adhat.

XBOX: LángosMaci

(#20005) Woodslave válasza toxicjew (#20003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne erre gondoltam (mármint ettől féltem) szóval akkor lesz ez, aztán meg az ultimate? Azért ez kicsit túlzás

vagy nem lesz ultimate, nehogy már. Abban mégis csak két kapus van a többi annyira nem nagy bukta. mekkora görénység lenne :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20006) Kristof_94 válasza Woodslave (#19996) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azért durva, hogy ha összehasonlítod egy TOTS Yedderrel, a francia jobb... :F
Mondjuk a gyerek rendesen spórolhatott rá, mert a csapat elég szegényes. :D

[ Szerkesztve ]

(#20007) Woodslave válasza Kristof_94 (#20006) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a csapata meg a csatorna alapján azt csinálja, hogy megvesz egy játékost teszteli aztán eladja. Minden videója vége az hogy megy vissza a piacra, R9-t kivéve, szóval felért a csúcsra :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20008) Digestive válasza Kristof_94 (#20006) üzenetére


Digestive
addikt

Ez a horvát kissrác az összes létező legjobb lapot leteszteli 10 meccsen. Nem a csapat a lényeg, hanem végig ment az összes prémium lapon. Nem mellesleg olyan gólokat ver mindegyikkel, amilyeneket mi sohasem fogunk! :DDD

(#20009) Sickboy25 válasza Woodslave (#19996) üzenetére


Sickboy25
addikt

Azért az elején szögletből nem kis gólt varrt talán mid Ronaldoval :-) :Y

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#20010) Kristof_94 válasza Woodslave (#20007) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na ezt nem figyeltem! :R

(#20011) Kristof_94 válasza Digestive (#20008) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy ő miért tudja olyan könnyedén tartani a célkört, nekem mindig beremeg. :U

(#20012) Nandinagy válasza Kristof_94 (#20011) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mert neked még a kontrollert is egyben kell tartanod közben :D :D

Kiváncsi leszek a packokra. Felőlem adhatnak ki több garantáltat is mert annyi játékosom van, hogy így sem tudom már hova rakni őket.

(#20013) gabigyerek válasza Woodslave (#20005) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Lehet beigazolódik a gyanum és az utlimate garantált tots helyett lesz egy repeatable TOTS SBC a nagy ligákból...

Ami azt jelenti majd, hogy az összes TOTS lap ára 85-től felfele elkezd emelkedni.

PS4

(#20014) Kristof_94 válasza Nandinagy (#20012) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na igen! :D
Kirakok pár 82-88-t, hátha segít valamit és könnyebb lesz az sbc-ket kirakni...

(#20015) Nandinagy válasza gabigyerek (#20013) üzenetére


Nandinagy
addikt

Biztos, hogy lesz garantált ultimate tots pack. Ez inkább olyasmi lesz mint a Birthday alatt jövő birthday bagek. Az 5 nagy ligából kaphatsz 1 totsot. Nyilván ha 1 ligából is szarokat nyitunk akkor 5 liga TOTS-aiból nehéz lesz jót :D

Tegnap kiraktam 5 82-88-t és jött belőle egy Kroos meg egy Fernandinho szóval én is meglepődtem milyen jókat kaptam.

(#20016) #16514048 válasza Kristof_94 (#20011) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kontrolleren tartani kell?
Billentyűzet OP még mindig. ;]

(#20017) sz_abika válasza Kristof_94 (#20011) üzenetére


sz_abika
addikt

Engem is ez bosszant, de a nagyokosok azt mondják, hogy a kopott PS4 gomba rugója miatt van ez a legtöbbeknél. Egy új kontroller, meg a drága 50ezres ""pro"" kontrollerekkel ez nem probléma.

PSN: xszabikax

(#20018) gabigyerek válasza sz_abika (#20017) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Remeg a kezetek csak ! ;]

PS4

(#20019) Woodslave válasza sz_abika (#20017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem meggyőződésem volt hogy ez direkt ilyen hogy ne lehessen ott tartani :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20020) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Jár a keksz az enek..
[link]

(#20021) dkaro


dkaro
őstag

Sziasztok!
Még egy pár láma kérdés.
- Div10-ben bénázok a rivalsban. tnap végre nyertem volna egyet de kb 10perccel a meccs vége előtt kaptam egy errort, hogy megszakadt a kapcsolat az ulitmate szerverrel. Ilyen gyakran van? Tuti nem az én netem hibája volt és utána simán tudtam újra játsztani csak a meccset buktam meg azt a bizonyos szorzót.
- Számít bármit is, hogy ki a manager?
- Mi a fontosabb a chemistry vagy az átlag? Tehát ha mondjuk van pár 80-82-es játokosom akivel csak mondjuk 70 a chemistry de őket lecserélve néhány 75-77-es játékosra megvan a 100-as chemistry melyikkel járok jobban?

(#20022) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Van egy mozdulat ami olyan, mint a heel to heel flick, de ilyen trükkösebb. Azt hogy kell? :DDD

(#20023) akooos válasza dkaro (#20021) üzenetére


akooos
veterán

Gyakran megszakad a kapcsolat az EA serverrel, igen.

A manager ligája és nemzetisége ha összhangban van a játékosokkal, akkor a chemistryhez ad plusz pontot. Ligát tudsz beállítani, bármelyik managerre.

Mindkettő fontos, de amíg alacsony a csapatod ratingje, addig kb mindegy a chemistry is. Legendák szerint akkor tudja egy lap a ráírt értékeket hozni, ha megfelelő a chemistryje.

Próbálj SBC-ket csinálni, ha nemrég kezdted azzal tudsz új, jobb játékosokhoz jutni.

(#20024) Nandinagy válasza akooos (#20023) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért ez így nem teljesen igaz :D Nekem konkrétan tavaly december óta nem volt dnf-em. Fura de csak a net kábelem cseréltem ki egy ugyanolyanra :D
Extrém esetben előfordul olyan, hogy mindenkit kidob de az utoljára a hacker támadáskor volt nálam.

Kristóf:
L2+R2+lövőcsel./ LT+RT+lövőcsel+nyilván előrefelé a bal analóg :D
vagy l2+lövőcsel+előre nyíl.
Gondolom valamelyikre gondolsz

[ Szerkesztve ]

(#20025) dkaro válasza akooos (#20023) üzenetére


dkaro
őstag

SBC-t nyomom meg, próbálom elérni a különböző achivementeket. Már nyitottam jópár gold packot de 82-es volt a legjobb játékos eddig. A legtöbb 75-80 közötti.

(#20026) akooos válasza Nandinagy (#20024) üzenetére


akooos
veterán

Nekem naponta csinálja sajnos, akár kábelen van, akár wifin. Sajnos költözés miatt digire álltam át telekomról, azon kívül más nem változott.

(#20027) gabigyerek válasza akooos (#20026) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nekem telekom vezetékessel előfordul a szakadás, de ritkábban mint előtt wifin.

Kb 2 hete WL meccsen 0:0 állásnál a 75ik percben asszony kitalálta, hogy ő most akar portalanítani. Mondom jóva' töröld le azt a tetves TV-t, igaz ezt hétköznap is meg lehetne csinálni. Aztán megsimogatta a PS elejét, ami ettől stand by-ba kapcsolt. Akkor rájöttem, hogy a stabil net kapcsolat már jónak mondható, de a magán kapcsolatom 10 ratinget zuhant 1 pillanat alatt. Agression 99-re boostolódott és mondtam hogy nem akarom látni. Visszakísértem a pincébe. Rátettem a láncot és adtam neki a fémtálkájába friss vizet.

PS4

(#20028) akooos válasza gabigyerek (#20027) üzenetére


akooos
veterán

Annyira át bírom érezni ezeket a rageket. Ezt azzal lehet még tetézni, hogy "ez csak egy játék".

Akkor kell minden erővel azon ügyködnöm, hogy próbáljak legalább látszólag nyugodt maradni :)

(#20029) gabigyerek válasza akooos (#20028) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Olyankor szépen meg kell fogni a kedvenc felsőjét, kettérúgni a levegőben és csak annyit mondani, hogy ez meg csak egy póló.

PS4

(#20030) thebigK válasza gabigyerek (#20027) üzenetére


thebigK
addikt

Sirok :DD :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20031) Kristof_94 válasza Nandinagy (#20024) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! :R :D

(#20032) Madn!ght


Madn!ght
addikt

82-88 upgrade stories... csak próbaként. Ötből négy 82 rating. :D (egy 84-es).

Nyilván kis pénz (kevés pack), kis foci... na de azért a játék legvégén már önthetnék a bronz packból is az értelmes játékost... Becs szó ez már nem is kérdéses, hogy szándékos szopatás. :D Tegnap nézem, 50k-s pack, 10%-os esély 87+ játékosra. Jujj szuper, mondom a maradék zsetont elpukkantom. Aha, egy Rakitic, a többi kuka. :D :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20033) Woodslave válasza Madn!ght (#20032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az egyébként. Az ea-nak alapvetően nem célja az úgymond nem fizetős tartalmakat fogyasztó játékosok kiszolgálása, a fizetőket se nagyon :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20034) kapeti07 válasza gabigyerek (#20027) üzenetére


kapeti07
senior tag

Én már csak éjszaka merek online játszani amikor alszik a család.

akoos:
:C "ez csak egy játék" úristen mennyiszer halottam már.

Xbox: kapeti

(#20035) kapeti07 válasza Madn!ght (#20032) üzenetére


kapeti07
senior tag

Nekem akkor nem is adott rosszakat. Gold Dembele, Lucas Moura, Javi Martinez (na mondjuk ő kuka). Mind SBC töltelékek. Arra jó, hogy a sok 75-78 ratinges lapból lehet csinálni kicsit jobbakat, nekem ezekből elég sok volt.

Amiket kaptam abból lassan ki tudnám rakni Modric-ot.

Xbox: kapeti

(#20036) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem is dobott pár jó lapot, pl. Vertonghen, Lukaku, a többire nem emlékszem...
Mondjuk van kb. 2 tucat non-rare gold lapom, szóval okosan kell. :DDD
A Ligue 1 upgrade mindent elvitt, de azt hiszem megérte.

(#20037) Sinya_24


Sinya_24
kezdő

Megcsináltam 20 upgradet, 83-nál nem kaptam nagyobbat egyszer se. Szerintem ez nevetséges azért. Tudnék még bőven csinálni,de el is ment a kedvem. Hamarabb nyitok icont mint ebből egy 86+-t.

(#20038) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

PC-n 5 giga update... :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#20039) eM'82 válasza gabigyerek (#20027) üzenetére


eM'82
addikt

:DDD :C Szigma 2.0

(#20040) Edgar2621 válasza Hazli17 (#20020) üzenetére


Edgar2621
őstag

Most mi a hóbelebancot várnak a profik ettől? Konkrétan le fogja sz-rni az EA hogy ki mit makog. Ne vegyék meg a következőt, de az a minimum hogy ne vegyenek pontot, akkor talán változna valami. De addig...

XO: Gollami26

(#20041) Edgar2621 válasza gabigyerek (#20027) üzenetére


Edgar2621
őstag

Meg ezek a véletlen elmegyek a tv előtt... aztán be sem kapcsoltam még a konzolt de már jön a kérdés, hogy meddig tervezek játszani. Persze ilyenkor én is előveszem a szíjat, aztán tolok egy 30-0-t cheattel a WL-ben és büszkén kiállok a teraszra egy tarzanüvöltéssel, mert f.sza gyerek vagyok, nő verve, win számolva a jóóóó :DDD

XO: Gollami26

(#20042) Edgar2621 válasza gabigyerek (#20029) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ez nálunk is működik, mondja hogy mindjárt k.basz.m az Xboxot, na akkor tényleg hirtelen teljes nyugalom tör rám, szinte Gollam fejjel mondom hogy dobd csak drágaszágom, semmi gond, de a gonosz seregek akkor elviszik a fél ruhatárat és a hajvasalót is

XO: Gollami26

(#20043) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Eladtam gold Neymart a hétvége után, hogy legyen pénzem ha kell valamire. Addig Nani jön első perces cserébe.
ST-be ez a lap mindig ennyire jó volt? :D 3 rivals meccs 6 gól 1 gólpassz.(3-1,2-1,2-1). Szóval minden gólt ő lőtt meg 1 gólpasszt is adott. Erősen gondolkodom, hogy valahogy beépítem 7 chemen az öreget

(#20044) akooos válasza Edgar2621 (#20042) üzenetére


akooos
veterán

Klasszikus :) Kibaszom az xboxot ha mindig ilyen mérges vagy!

ÉN MEG TÉGED

Nyilván utána megnyugszunk és sem az xbox, sem ő nem repül :DDD

(#20045) Zimmi91 válasza LendvaiFeri1 (#20038) üzenetére


Zimmi91
addikt

Mond, hogy csak nálam lett olyan a játék mint a lassított felvétel, a 98 paces James konkrétan hátrafele megy úgy fut előre :D Imádom ezt a játékot, és mindig van lejjebb :DDD :DDD

(#20046) dvtkfan

inkább kihagyom, vagy egy kapus jönne, vagy amekkora szerencsém van Son duplicatbe ;] ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#20046) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na valaki bepróbálkozik beáldozni egy 86-os csapatot az újabb kapusáért? :C

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#20047) b.daniel válasza dvtkfan (#20046) üzenetére


b.daniel
senior tag

Én bátor voltam ,jött egy Hernández LB ,egész jó :)

(#20048) Nandinagy válasza dvtkfan (#20046) üzenetére


Nandinagy
addikt

Savanier :D Nyilván már megvolt untrade szóval kénytelen voltam Mertens-ből kirakni a 88as csapatot.Igazából engem már nem izgatnak ilyenkor az SBC lapok. Holnap kirakom a garantáltat aztán ha nem jön értelmes belőle akkor kirakom Mertenst,Modricot mert miért ne :D Így is van 25 db 90+-os lapom akiket sosem fogok használni

(#20049) Digestive


Digestive
addikt

Szinte az összes garantáltból kapust nyitottam. :C

(#20050) evibly válasza Nandinagy (#20048) üzenetére


evibly
senior tag

Múltkor Sommert direkt beraktam valami SBC-be, nehogy duplikáltba kiszedjem. Rajta kívül Oblak, Henderson, meg TAA vannak még a nagy ligákból, őket az ultimate-re tartogattam. Lehet tippelni, hogy duplikált jött vagy nem :D (Nyilván, Henderson)

Ekkora turha céget, hihetetlen :C
(de egyébként meg nem ugatok, mert nekem is jöhetett volna egy Rajkovic... :(( )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.