Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) toxicjew


toxicjew
addikt

[link] Itt van szépen összeszedve, hogy mik voltak tavaly, sbck, objectivek stb.

Zimmi: ők válaszathatják ki a 3 icont :K

[ Szerkesztve ]

(#16352) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!

Nálam az Orgin úgy van beállítva, hogy minden PC indulás után magától induljon el, és legyen ott a tálcán.
Viszont most már kb. 1 hónapja nem indul el magától és ilyen hibaüzenetet ír ki:

Ha itt rámegyek a Restart Origin gombra, akkor meg már mindig elindul.
Tudja valaki, hogy mi lehet a gond?
Köszi!

(#16353) eM'82


eM'82
addikt

Szar, szemét alak lettem én is. Úntam a Div4 közepén a folyamatos pofozógép szerepét, nyomtam egy laza deranket, div 6ig. Kell a Rank 1. Könnyebb így pontokat szerezni. Div4ben se csak div4esek vannak. Szar az egész ranking System, és ezt a folyamatos pressing is fokozza.

(#16354) Nandinagy válasza eM'82 (#16353) üzenetére


Nandinagy
addikt

Div4 a legjobb packok szempontjából szerintem :D
A rank1-ért jár 2 rare players +2 mega mega +2 prime gold players
Rank2 talán ugyanez csak prime gold helyett jumbo premium gold pack.
Meg amúgy hátrébb mindig több pont kell a rank1-hez mert többen vannak ott és többet játszanak.

(#16355) Woodslave válasza Nandinagy (#16354) üzenetére


Woodslave
nagyúr

soha egyetlen divisioban nem voltunk rank 1 alatt. Jó nem is voltunk 6-nál feljebb csak most az egyszer.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16356) Zimmi91 válasza Woodslave (#16355) üzenetére


Zimmi91
addikt

12000 meccsel fura is lenne, ha rank 2 lennétek ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#16357) Woodslave válasza Zimmi91 (#16356) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

á, alig van 3000+ :P

meg vagy 250 friendly

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16358) Zimmi91 válasza Woodslave (#16357) üzenetére


Zimmi91
addikt

Atyaég ez már full beteges :D Szerintem Tekkz nem játszott annyi meccset aki ezzel keresi a kenyerét mint ti :D Igaz nem tudom, lehet ti is kaptok vmi súlyos summát az EAtől ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#16359) Nandinagy válasza Woodslave (#16355) üzenetére


Nandinagy
addikt

A játék elején stabil rank1 voltam úgy kb a 3. hétig :D De már div3-4-ben a 20-25 wl meccsel+napi 1-2 rivals simán rank2 szoktam lenni. Ez is úgy szar ahogy van.
div3 rank1: 2xrare mega+1x rare electrum players
div4 rank1: 1xrare players+1x mega+1x prime gold players.

Nyilván ha értékben nézzük többet ér a div3 (140.000 vs 130.000) de én a rare megát,megát nem tartom semmibe. A megában a rare lapok 80%-t a mezek viszik el általában belőle :D A rare mega szerintem nem kéne többet érjen egy rare playersnél mikor az is tele van mezekkel meg szerződéssel.

(#16358) Zimmi91
A profik nem szoktak sokat játszani. Eleve ők nem sb-znek mert pontból építenek csapatot úgy meg kiesik neki heti mondjuk 10-40 meccs amit mondjuk nekem le kell tolni a játék elején ha akarok majd egy jobb csapatot később.
Nem hiszem, hogy tekkz mindennap leül a játék elé azt 5-6 órákat gyakorol. Olyan gyorsan azért nem változik a játékmenet. :D De ott van példának Gabó is. Heti 3-4-szer ha leül játszani lehet sokat mondok.

[ Szerkesztve ]

(#16360) Woodslave válasza Zimmi91 (#16358) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha a munkám lenne tuti nem játszanék ;] :C :D
szoktam mondani otthon szerinted a sb-t lenyomni szórakozás? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16361) eM'82 válasza Nandinagy (#16354) üzenetére


eM'82
addikt

Azt értem, csak konkrétan nem tudtam ott annyi pontot összevadaszni egy ideje, hogy Rank 1 legyen. Kevesebb az időm + türelmem is. Div5-6ban kevesebb meccsel több win.
Majd meglátom megéri-e. + Jon6 az ikon swap is hamarosan, szóval jobb is itt. Vsz a többiek (div4) is itt vannak :DDD

(#16362) Nandinagy válasza eM'82 (#16361) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én sem. :D Ha végigjátszol 20-25 wl meccset meg mondjuk 1 héten 4-5 rivals akkor bőven rank2 leszel. Az meg már elég jót ad.

(#16363) eM'82 válasza Nandinagy (#16362) üzenetére


eM'82
addikt

Hát ha azt nézzük valóban nem sok különbség van közte ( Div4 Rank2, vs Div5 Rank1). Most már mindegy majd belehúzok :).

Div4 Rank2

Div5 Rank1

[ Szerkesztve ]

(#16364) v-man


v-man
őstag

[link] esti totw moments

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#16365) Madn!ght válasza v-man (#16364) üzenetére


Madn!ght
addikt

Már látom előre a holnapi pickjeimet... :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16366) Nandinagy válasza v-man (#16364) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez az új firmino shadowwal elég jó cm lehetne egy nagyon védekező stílusú játékos mellett

(#16367) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16368) MdewC válasza Madn!ght (#16365) üzenetére


MdewC
nagyúr

sbc lapok itt is 🙂

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16369) Edgar2621 válasza Nandinagy (#16359) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én azt olvastam, hogy a profik heti 30-40 órát játszanak, de erről Guru biztos többet tud, vagy Gabó válaszol ilyen kérdésre esetleg.

XO: Gollami26

(#16370) eM'82


eM'82
addikt

A mai kontentet ellopta a Grincs? :W
EA vazze....

(#16371) Edgar2621 válasza v-man (#16364) üzenetére


Edgar2621
őstag

Bobby, Auba, Grizi vagy Benzema jöhetne a swap feladatok miatt, a többiek meg azok akik jönnek is majd holnap :D

XO: Gollami26

(#16372) Edgar2621 válasza eM'82 (#16370) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ne bántsd őket, készülnek a Tots-ra, miattunk :K

XO: Gollami26

(#16373) Nandinagy válasza Edgar2621 (#16369) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tekkz-t abból gondoltam, hogy ha megnézed a meccs számát akkor Ps-en 650 win 50 vereség Boxon meg 1000 win 100 vereség körül van. Ez még 2000 meccs sincs. És gondolom ő nem sok meccset játszik végig :D Az azért szeptember óta nem 1 húzós meccs szám 1 profitól.
Gabo egy streamben mondta ,hogy streamen kivűl nem nagyon szokott fifázni.
Streambe letolja a wl-t meg a rewardot kinyitja aztán kb. ennyi. Gondolom ők is érzik ,hogy sok minden nincs rendben ezzel a játékkal :DDD :DDD

(#16374) K.J válasza Nandinagy (#16373) üzenetére


K.J
senior tag

Én biztos agyvérzést kapnék, ha streamen kívül is játszanom kellene!
Kell az élet másfelé is :D :)

Kristófnak: Nálam rendre túlszalad a számláló a season végén, mégsem kezdem plusszal a következőt, ezt biztos tapasztaltad te is :) :R

(#16375) Kristof_94 válasza K.J (#16374) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Eddig még nem értem végig csak 1x, de akkor csak pont meglett, most meg 25 ezerrel vagyok felette!

(#16376) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Nagyon ritkán szoktam posztolni de most muszáj! Most lett elegem ebből a trágya játèkból vègleg! Ekkora kamu, manipulált f@ssal èletemben nem találkoztam! Mondom van kis idől kikapcsolódok kicsit. Lenyomtam 4 meccset ebből 3 döntetlen ami már alapból èrdekes a visszapatanós kamu gólókkal, de a 4. Tette be a kaput. 1-0 az állás nekem a fèlidőben, az ember sehol nincs. Labdabirtoklás 65-35 ide. 2. Fèlidő 10. Percèben becsúszik piros lap, tizi. 2-0 ide. Ès innentől rèmálom. Ahogy 10 emberrel lett, olyan lett a meccs mintha tőlem állitottak volna ki valakit. Minden lapbda az övè, cèer7 elől vágott 4-et kb 10 perc leforgása alatt, miközben a vèdőim az esti mesèt nèztèk. Megmagyarázhatatlan okból, minden labda hozzá ment, akár hogy passzolt minden cèlba èrt, mèg felrugni sem tudtam. Mikor èn kerültem ziccerbe, kb 5x a 2. Fèlidőben ebből 2 kapufa, a többit olyan szinten fogta ki a kapus, hogy csak lestem. Szerintem ezzel a meccsel tette be az ea a kaput nálam, erősen gondolkodom, hogy itt èrt vèget a fifás korszakom. :((

(#16377) Mrguba válasza Kristof_94 (#16375) üzenetére


Mrguba
őstag

Mindnel tulmentem :D
De nyugi nem viszed tovabb

(#16378) Mrguba válasza amdboy (#16376) üzenetére


Mrguba
őstag

En is jatszottam ma kb 20 meccset :D
Legjobb meccs..
91 es csapat ellen csak ikonokkal :D
6-1 re mentem...
6 azaz 6 golt rugott a semmibol es ugy megvaltozott a jatek mintha ma kezdtem volna jatszani :D
Mindd a 6 golja visszapattant hozza gol..vedom odarugja neki gol :D
Utana meg ramir hogy noob meg luzer vagyok :D

:C

(#16379) Sickboy25 válasza Mrguba (#16378) üzenetére


Sickboy25
addikt

:Y :Y :Y Ez azert komoly...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16380) Mrguba válasza Sickboy25 (#16379) üzenetére


Mrguba
őstag

En csak rohogtem :D
Ilyen amikor a gep nyomja az ellent.

(#16381) K.J válasza Kristof_94 (#16375) üzenetére


K.J
senior tag

Én tök azt hittem, te annyira nyomod, hogy sikerült eddig mindet összeszedni.
Nekem is kb 3 van meg ha jól emlékszem, Zaháról tuti lemaradtam még az elején, pedig ő jó lett volna. Na mindegy, hajrá tovább! :)

(#16382) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na egy brazil CDM már lesz. Casemiro ugrik csak be a communityból

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16383) LendvaiFeri1 válasza Woodslave (#16382) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jöhet az öcskös! :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16384) Mrguba válasza Woodslave (#16382) üzenetére


Mrguba
őstag

Fernandinho?

(#16385) Woodslave válasza Mrguba (#16384) üzenetére


Woodslave
nagyúr

meg Lucas Leiva. Inkább meg kellett volna néznem :W :C :D

Feri: egy legalább 85-ös pace-el adná :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16386) Nandinagy válasza Woodslave (#16385) üzenetére


Nandinagy
addikt


Akkor lehet, hogy még is ez a lap fog jönni. Tegnap küldte haverom de nem hittem neki... :D :C

(#16387) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Ezt a Fredet szerettem volna, de meg 35k pont hianyzik hozza... sajnos ennyire futotta, most az idombol, de legalabb a friendlyket sikerult abszolvalnom tegnap... Gaborz adta meg a kezdolokest ugy egy hete koszi neki megegyszer!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16388) Kristof_94 válasza Woodslave (#16385) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez a community TOTS, itt nem arra kell gondolni ki volt a legjobb, hanem a játékosok 90%-nak fejével kell gondolkodni! :)
Zaha, Joe Gomez, Felipe Anderson és társaik. Utóbbinak csak előre kell majd adni a lasztit, végigsprintelni, közben fellökni minden 2x akkora védőt, levinni a szélre, majd be a 16-oson belülre és fél órás drag back parti után beadni a középen várakozó szintén indokolatlanul OP csatárnak, aki a súlyos mozgáskoordinációs problémákkal küszködő kapus és 2-3 bamba játékos mellett begurítja. Ezután természetesen mehet a csitítgatás, esetleg valamelyik új keletű táncos gólöröm vagy hasonlók. :R

(#16389) toxicjew válasza Woodslave (#16382) üzenetére


toxicjew
addikt

Vszinűbb, hogy inkább Fernandinho lesz, a morze kód a képen egy olyan dátumot mutat amikor gólt lőtt.

(#16390) Woodslave válasza Kristof_94 (#16388) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szóval akkor a tots időszak nem a játékmenet javulásáról fog szólni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16391) gabigyerek válasza Kristof_94 (#16388) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Istenem. Leírtad ebben a posztban a FIFA20 Ultimate Team egészét :D Összefoglalóban a helye!!! :D

PS4

(#16392) v-man


v-man
őstag

Belotti és Tadic...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#16393) toxicjew


toxicjew
addikt

Perisic és Johnson, nem voltak elvárásaim.

(#16394) Mrguba válasza Kristof_94 (#16388) üzenetére


Mrguba
őstag

A macskasat kihagytad :D

(#16395) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Javi Martinez. 50-es pace. Nem gyenge pick :C

btw. Van ez a Calm kampány. Szóval azért lehetne tenni csak annyit, hogy a gólörömök 90%-át kivenni a picsába. Persze el lehet ezt engedni, de egyszerűen a kamerában rohanósat nem bírom elviselni. Akármit is csinál ott.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16396) freddyadu


freddyadu
senior tag

Láttátok a TOTSSF csomagokat?
Garantált 3 vagy 11 lapos csomagokról beszélnek...
Community, PL, Serie A, Ligue 1, BL, La Liga.

(#16397) Nandinagy válasza Woodslave (#16395) üzenetére


Nandinagy
addikt

Belotti+Perisic :D

Szerintem jó ez így ahogy most van. Engem nagyon nagyon ritkán idegesít fel egy gólöröm. max abban az esteben ha 90 percen keresztül 1 kapuzok és kikapok egy lemákolt góllal és utána lecsitít.
A legtöbb esetben meg ha az elejétől ezt csinálja csak ad egy plusz motivációt és jobban odafigyelek. :D A másik meg mikor játszok egy 80%-os labdabirtoklásos ellenfél ellen aki támadni se akar. Annyira jó érzés végig csitítani a pályán, hogy ne div3-ben készüljön a vb-re ezzel a taktikával :DD :DD

(#16396) freddyadu
gondolom az elite meg a top100-as reward packjait nézték be :D

[ Szerkesztve ]

(#16398) gabigyerek válasza freddyadu (#16396) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Hol láttad?

PS4

(#16399) freddyadu válasza gabigyerek (#16398) üzenetére


freddyadu
senior tag

[link] itt

(#16400) dracox


dracox
addikt

Egy jo Casemiro kellene majd

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.