Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) freddyadu válasza Mrguba (#17300) üzenetére


freddyadu
senior tag

Nyugi, én is max 83-as lapot nyitottam vagy 100 csomagból! 🤮

(#17302) akooos válasza Mrguba (#17300) üzenetére


akooos
veterán

És hány csomagot nyitottál? A múltkor 2 után mondtad, hogy semmit nem adott. Nyiss még el 50-et, talán majd akkor.

(#17303) Nandinagy válasza sz_abika (#17287) üzenetére


Nandinagy
addikt

Sajnos pont az volt a bundással amitől féltem... :D Hiába jók a csomagok ugyanúgy jött egy darab szaudi tots meg egy csomó boardos. Csak ugye 80k különbség van a 2 liga kirakása között :D Nagyjából 40k bukóra jött ki ha még a szerződéseket is elpasszolom 400-ba akkor 20 körül.

Kirakom majd mégegyszer mert hiányzik már egy kis hazárdírozás ;] meg ennyire rosszul csak nem ad mégegyszer :D :D :D :D Csak azt nem tudom, hogy lainert milyen sbc-be tegyem bele, hogy kitudjam venni megint

Mondjuk abba durva belegondolnom, hogy kb. 15 ligát raktunk ki haverommal az elmúlt 5-6 napban (8* spanyol,2* spanyol,2* olasz,1* angol,2*német) aztán 100k feletti játékos egyetlen egy darab jött belőlük. Litmanen 130k-ba ment el. Ismerősöm meg kirak 2 db 82+-t azt kap egy tots adamat :DDD

(#17304) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ma az jutott eszembe a végén még pl szaudi kombinalt sbc lesz nehogy túlnyerje magát az ember véletlenül :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17305) Mrguba válasza akooos (#17302) üzenetére


Mrguba
őstag

En az UJ SBC-re ertettem

(#17306) Gatho87 válasza Woodslave (#17299) üzenetére


Gatho87
tag

Te mekkora makos vagy...

(#17307) dvtkfan válasza Gatho87 (#17306) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Ja...folyamatosan nyitja a jobbnál jobb lapokat...félre ne értse senki én nem sajnálom senkitől, de pl. haverom 3 éve nem nyit már semmi nagyot...max ilyen 50-80k értékű...másnak meg hetente esik valami nagyon nagy...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#17308) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem sem esik semmi, de nem adom fel!

(#17309) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17308) üzenetére


Nandinagy
addikt

:)) :)) :))
Ez jó volt Kristóf! :D
Én viszont feladom mert most sikerült a bundes liga 20 packjából 2 darab boardost nyitni :C :C lehet ha kiraknék még 40 ligát esne egy tots alisson vagy mégsem?! :N :N

[ Szerkesztve ]

(#17310) evibly válasza Nandinagy (#17309) üzenetére


evibly
senior tag

Én TOTY Kante óta egyetlen rossz szót sem mondtam a pack(un)luck kapcsán. Eddig a TOTS sorozat egy Gulácsit hozott, ami mellett a PL upgrade pakkokat kraftolgattam és ma végül megszánt az EA Trenttel. :R

Úgyhogy Wan-Bissaka nyugdíjba vonul, eleget melózott :)

(Bár így nézegetve a statokat középpályán bárhol is lehetne használni...)

[ Szerkesztve ]

(#17311) Gatho87


Gatho87
tag

Ezt muszaj leirnom..tegnap megint felbosszantottam magam,de durvan..nem is ment a jatek..jah es figyeljetek mert arra rajottem,hogy gondol a jatek es megvaltoztatja a def tactikat..igy jartam tegnap. Ramirt egy gyerek, segitsek mar neki vmelyik kuldiben gyorsan hadd lojjon 3 golt. Mondom ok. Elkezdtuk a jatekot, gondoltam, hogy engedi lojjek egyet vagy ongol de semmi..jo hat hagyom lojon egyet...(egyebkent full csapata volt). Kozepkezdes mennek loni egyet,de jon szerel tamad stb..ramir, hogy akkor segitek neki vagy mivan? Mondtam nem ertelek haver ez nem igy mukodik. Miert engednek neked 3at loni csak ugy. Csak folytatja a tamadast irok neki , de kozben lo egy masik golt. Irtam, hogy lehetsz ekkora retardalt csicska..hat hagyjam mar golt loni neki nem kell a win, aztan lohetsz te is..miert bizzak meg akarkibe is , foleg egy ekkora rohadekban,az en idomet vesztegeti az egesszel. Aztan elkezd fenyegetozni,hogy jo szorakozast a banommal,meg ezt igy kell csinalni en nyerek te vesztesz stb..kimasolom a nevet es kiteszem a szegyenfalra..hat csinaljam o is kiteszi az enyemet..szejjjjjjel rugtam volna ennek a kis tetűnek a fejet..

[ Szerkesztve ]

(#17312) Zimmi91


Zimmi91
addikt

CB-be jön majd Ferdinand meg lehet Maguire , CAMba meg Winter Bruno , nem szarozok már ilyen Mbappe meg Yedderrel... Úgyse nyomok WL-t, divre meg inkább olyan teammel megyek akiket szeretek 😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#17313) LendvaiFeri1 válasza dvtkfan (#17307) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ismerős. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17314) Sickboy25 válasza Gatho87 (#17306) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én Woodtól egyáltalán nem sajnálom a jó nyitásokat, aminnyi időt tesz a játékba és meccset, ez a minimum, hogy EA bácsi így támogatja kicsit...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17315) Nandinagy válasza evibly (#17310) üzenetére


Nandinagy
addikt

Gratulálok! :D
Igazából nem fogok emiatt a kardomba dőlni de akkor is szar belegondolni, hogy péntek óta 330 pack körül nyitogattunk és egy értelmes lap nem jött. Nem érdekel a coin tots idején mert a következő fejlesztés a csapatba az egy FB Griezmann/SS Richarlison/TOTS richarlison lett volna mbappe helyére de ők meg 1.2 milla+-ba kerülnek ilyenkor meg már nem kezdek gyűjtögetni :D 800k-m volt nagyjából most meg jobb esetben is lesz 400 talán. Hát én megpróbáltam de nem jött be az SBC :D :D

(#17316) Woodslave válasza Sickboy25 (#17314) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez egy qrvára igazságtalan játék minden elemében. Nem számít a skill minden esetben nem számít a csapat, nem számít a teljesítmény (elite 1-bő xarabbak kapsz mint silver 1-ből) ezt mindannyian tudjuk.
Tényleg ebben a tots szezonban nem panaszkodhatom, de valóban egészségtelen időt rakok bele (nem mintha ez számítana a nyitások szempontjából és egyébként azt gondolom hogy ez lenne ilyenkor már az alap hogy a season reward meg sbc pakkokból totsokat nyitsz nem az hogy 100 pakkból nyit valaki két 84-es boardot) Otthon voltam most 5 napig gyakorlatilag a csúcsot jelentő 1000 skill pontról a Trossard, ikon swap meg objektív kártyák farmolása miatt div 9-be estem le ahonnan néha feljutok div 8-ba aztán vissza, de lassan összekaparom a 2000 kvalifikációs pontot :D

Na mindegy tudom hogy nem sajnáljátok tőlem és tényleg alap kéne mindenkinek ez, kivéve aki ellen játszok (bár lehet jobban járok toty tots csapat ellen mint gold Martial és Ben Yedder ;] )

Most van 2.6 millió coin minden csapat csere kb 200k - (tudom megérdemlem) Most megálltam (pontosabban a gyereket kell meggyőzni inkább) hogy ne vegyek senkit, megvárom a holnapi reward napot, aztán valszeg egy Richi gyerek befigyel, az ss változat se volt rossz, bár nem volt olyan prémium érzésre.... Hátha olcsóbb lesz és még belefér valamelyik baxógép...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17317) Sickboy25 válasza Woodslave (#17316) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én a tavalyi PL totsszal együtt 300 pakkot nyitottam el, de egyetlen egyet sem esett... Én csak PL-lel játszok a többi nem is érdekel, de még egy gold VVD, SON vagy Mane sem esett... nemhogy tots. Nah mindegy majd jövőre ;] 2 hete már be sem kapcsoltam a boxot, de a companiont nyomnám a kereskedés miatt, de mára már használhatatlan az App is, 5 perc után kifagy... Hihetetlen, hogy tavaly óta ezt sem tudták javítani...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17318) gabigyerek válasza Zimmi91 (#17312) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nem tudom milyen az a Martial de csak beneveznék egy TOTS Rashira. :) Maguire meg sztem jó ha kifarmolod mert Shadow lappal sztem abszolút használható. A balance szar. De sztem a játék jelen készültségi állapotában nem is számít.

PS4

(#17319) akooos válasza Zimmi91 (#17312) üzenetére


akooos
veterán

Oszt nem volt jobb csapat amit szerethetsz? ;] ;]

(#17320) Zimmi91 válasza gabigyerek (#17318) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nincs annyi lóvé egyelőre, azt nem tudom, hogy IF Rashford lenne-e jobb vagy ez a Martial :D
Pogbára leszek még kiváncsi, annyira sajnálom, hogy nem tudtam végig nyomni Fredet :O

Neked, hogy áll most a csapat?! Ez a Scholes akkora pozitív csalódás, hogy nem igaz :D Akkora gólókat ver 25-30ról, hogy csak nézek, ha egy picit gyorsabb lenne patent kis CAM lenne, na meg a 3as wf se a legjobb, de azzal együtt lehet élni :D

(#17319) akooos

Erre inkább nem írok semmit, mert a Főnök kibannolna ;] ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17321) Hazli17 válasza Nandinagy (#17315) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Azt az ss richaelisontnéztem én is. Boxon nagyon beesett. 750körül van. De már a tots is 1050000nél jár.
Várom a pickeket és a garantált sbct.

Még moments nedveddel, illetve toty manéval szemezek. Egész jól beesett az ő áruk is. De majd a reward irányt mutat. Hátha valami értelmes lesz.

Woodslave, igen, ma vagy max holnap kellene jönnie.

[ Szerkesztve ]

(#17322) Woodslave válasza Hazli17 (#17321) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ma vagy holnap jön? remélem ma. Csütörtökön Marque pénteken új tots liga... Csak ma jöhet nem?

Nagyon agyalok hogy Alisson belemegy... 97 meg minden, de ha véletlenül quickselleznem kell akkor agyfaxt kapok, így legalább legyinthetek hogy megpróbáltam... Még egy Leno eshet helyette :C ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17323) evibly válasza Nandinagy (#17315) üzenetére


evibly
senior tag

Köszi! Átérzem! :(

Sztem, ha a PL TOTS lap a cél, akkor az upgrade a legjobb megoldás, ez adja a legnagyobb esélyt, még akkor is, ha az untrade. Én elhatároztam, hogy nem költök rá egyetlen coint sem, csak a beleforgatom a lapokat, meg bronzból kraftolgatok pakkokat, lapokat üres perceimben.

(#17324) gabigyerek válasza Zimmi91 (#17320) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nekem egyelőre változatlan. Megvárom hogy alakulnak a dolgok a garantált PL TOTS sbc után. De ami rövidtávú terv, az Wan Bissaka és Maguire TOTS-ra cserélése, plusz De Gea iszonyat gyengesége miatt baby VDS jön kapuba. Ezekre lesz keret így belátható időn belül.
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=hpssKU87nTv8R:FFA20PS4

Scholes jó lap, de POTM Bruno tökéletes nekem.

PS4

(#17325) Zimmi91 válasza gabigyerek (#17324) üzenetére


Zimmi91
addikt

Gold De Gea-t vettem meg, kíváncsi leszek, félek tőle mert Ter Stegenbe van 300+ meccsem és iszonyat a pali :D Garantált PL TOTS-ot én is megcsinálom, remélem Bissaka vagy Rashford jön ;] Ha lecseng a PL upgrades hülyeség lehet kiteszem én is a ligát és kiveszem Maguiert.

" Just remember Manchester is RED! "

(#17326) Nandinagy válasza evibly (#17323) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem tots lett volna a célom hanem, hogy pénzhez jussak :D van kb 3 untrade játékosom a pl sbc-be. Ami volt inkább eladom 3k-ba minthogy ezt farmolgassam a semmiért. Tisztában vagyok a pack luckommal :DDD TOTY-kor 2000 játékost meg 600k-t vágtam bele pl upgradebe. A legjobb lap egy Aubameyang volt az egészből. Pedig egy Pogbának is örültem volna, hogy legyen kp-m.

(#17327) gabigyerek válasza Zimmi91 (#17325) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Ne félj tőle. Fogadd el hogy sokkal rosszabb :D Egyedül VDS lehet a megoldás. (De amúgy még Romero is stabilabb volt kapuban mint ő :(( )

PS4

(#17328) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#17325) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én gold De Geat használok a játék eleje óta és semmi gondom nem volt vele. Voltak meccsek maiket neki köszönhetek és bakik nélkül játszik. Baby Yashint még megveszem, mert icon... ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17329) Madn!ght válasza Zimmi91 (#17325) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam a sima gold De Gea (de még a FUTMAS verzió is) sem védett jól. Folyamatosan egy kib@szott röplabda meccsen érezte magát, mert a legkisebb hulló labdát sem fogja, hanem feladja. (nem ritkán a full üresen álló ellenfél csatárának) Szvsz amilyen jó volt a 19-ben, annyira el lett rontva ebben az epizódban.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17330) Hazli17 válasza Madn!ght (#17329) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Mint minden más ami jó volt a 19ben. Pedig ott is voltak bajok és reméltük, hogy majd a fifa20..

De majd a 21.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17331) Woodslave válasza Zimmi91 (#17325) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagyon kiváncsi lennék milyen algoritmus alapján védenek a kapusok, mert pl. tots Alisonnak minden 99 basic chemen... Elméletileg nem lehetne jobb kapus :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17332) Digestive válasza Woodslave (#17331) üzenetére


Digestive
addikt

Pedig nála még Messi is jobb kapus! :DDD

(#17333) Woodslave


Woodslave
nagyúr

kellene egy jó cam és mivel KDB-t csak holnap fogom pickelni silver 2-ből ;] (vagy nyitni egy gold packból) ezért agyalok. Valaki próbálta már PIM Zolat? Valszeg Tots Richarlison lesz az stb posztra befutó már csak a 5* wf miatt is meg mert Aguero mellé már csak egy 92-es KDB fér bele

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17334) Ballack96 válasza Digestive (#17332) üzenetére


Ballack96
kezdő

Ezt cáfolom! Én is féltem a toty után de nálam hétvégén nagyot ment! Persze ez mindenkinek más! :D

(#17335) Madn!ght válasza Ballack96 (#17334) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam Gulácsi a befutó. Hihetetlen bravúrjai vannak. :K :C
FB Neuer és De Gea után végre egy kapusként viselkedő hálóőr. :DD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17336) Zimmi91 válasza Ballack96 (#17334) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ezt akartam írni én is, hogy 10 ember 10 félét mond :D Egy emberrel van mindenki megelégedve az Ter Stegen :D De Gearól is olvastam jót is meg rosszat is. Majd kiderül, ha azt akarja a játék, hogy gól legyen akkor mind a 100x kapus is állhat egyszerre a kapuba akkor is gól lesz :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#17337) alakesh


alakesh
tag

Sziasztok!

Még erősen csetlek-botlok FIFA20 témában, egyelőre PC-n tapasztalgatom ki a különböző feature-öket, de ami már most feltűnt, az az, hogy messze nincs akkora aktivitás pl. a piacon, mint konzolon.

Ez okozhat a jövőben problémát, ami miatt érdemesebb lenne konzolra váltani, vagy nem lesz akkora befolyásoló ereje?

(#17338) poolzee


poolzee
tag

sziasztok!

Valaki TOTS Giovinco-t hesználta? (nálam CAM/ST lenne)
Vélemény?
Péntekig vajon mikor és mennyiért (xbox) érdemes lecsapni rá?

poolzee

(#17339) Nandinagy válasza Zimmi91 (#17336) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jelentkezem!! :D Nálam stegen is szar volt. Kihúztam a TOTGS lapját untrade és ő védett sokáig de sehol nem hozta azt amit ellenem. :D Yashin is bűnrossz volt. WF Areola-t 2szer vettem meg eddig. Először kurva jó volt aztán másodjára meg hulladék.
Aki sokáig bevált az Bürki volt.. :D De aztán ő is elkezdett potyázni.
Valahogy az eddig próbált kapusok közül ilyesmi top listám van:
1.WF Areola,Bürki
2. Yashin,TOTGS Stegen,Handanovic
3.Alisson,Oblak
4.Szcesny,Donnarumma,K. Schmeichel
.
.
.
10.Navas,Ederson,Lloris (4-9 között nincs kapus de ez a 3 valami borzalmas szóval nem érdemelnek 5. helyet :DDD )

Valaki használ még Boatenget? Kipróbálnám Gulát meg akkor már Lainert meg Goretzkát is beépíteném de ahhoz meg kell Boateng. Csak nem tudom mennyire jó védő ő még ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#17340) Zimmi91 válasza Nandinagy (#17339) üzenetére


Zimmi91
addikt

Na pl nálam Lloris is jól véd/védett, én ezt tényleg nem értem ahogy Wood is írta, hogy mi alapján véd valakinél jól valakinél meg szarul egy kapus :D Kicsit szánalmas szerintem, hogy valakinek egy 1 milliós kapus is kuka, másnál meg a 800 coinos Romero mindent véd :DDD

Na mind1 én már rég elengedtem ezt a részt, nem mondom, hogy nem veszem meg a 21-et, mert a 20-at se akartam megvenni, így késve november körül vettem meg. Ha sikerül szereznem olcsón egy PS-t akkor arra megveszem, de PC-re fix, hogy nem.... ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17341) gabigyerek válasza Zimmi91 (#17340) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Pedig jövőre már pimpelt szerverpark lesz ami megoldja minden bajunkat :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#17342) toxicjew válasza alakesh (#17337) üzenetére


toxicjew
addikt

PCn nem nagyon lehet snipeolni emiatt ami elég nagy hátrány, a dolgok drágábbak, viszont ennél fogva drágábban is mennek el. Engem zavar, hogy ennyire kicsi a piac, vannak lapok amiket gyakorlatilag nem lehet megtalálni egész évben. Plusz draftban sok a csaló. A patcheket mi kapjuk meg először, amolyan teszalanyként, mielőtt konzolra kijönnek :D Ha teheted sztem válts, én is megtenném ha tudnék venni egy konzolt, de egyelőre felejtős.

(#17343) Nandinagy válasza Zimmi91 (#17340) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egyébként engem nem érdekel a kapus kiléte. Engem az zavar, hogy ha el találom merre kell mozgatni azt a kurva kapust akkor is visszaüti elé a labdát vagy ki sem védi. Ha az ellenfél mozgatja jó helyre neki mindig kivédi. Volt olyan meccsem ahol mindig a hosszút lőtte a gyerek, erre én odahúzgáltam a kapust az meg mindig a csatára elé öklözte a labdát. Kicsit frusztráló :D

[ Szerkesztve ]

(#17344) gabigyerek válasza Nandinagy (#17343) üzenetére


gabigyerek
senior tag

És az nem zavar amikor 16os sarkáról kilövik a rövid felsőt? Úgy hogy ott áll a kapusod? Nekem az a halálom, 13 év kapuskodást követően rendesen zavar :D Alap tétel volt mindig a rövid oldal és szög zárása. Pont ahogy Ter Stegen vagy VDS lapja teszi :) Mert azok valahogy mindent megfognak.

Lehet hogy a Rush out the goal trait miatt jobbak ezek a lapok...

PS4

(#17345) Woodslave válasza gabigyerek (#17344) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez játékmechanika miatt van. Rövidre lehetetlen szögből bekapja bármelyik kapus. Kivéve az ellenfél kapusa :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17346) Sickboy25 válasza gabigyerek (#17344) üzenetére


Sickboy25
addikt

Azért a röviden is meg tudnálak fésülni párszor ;] :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17347) Nandinagy válasza gabigyerek (#17344) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én 18 évig voltam kapus. :D Csak kézilabdában.
Engem sokkal jobban zavar a mezőnyjáték. A héten 1 értelmes rivals meccsem nem volt. A félpálya 10 méteres környékén áll minden támadóm meg minden védőm. Onnan semerre nem mozdulnak. Az előbb a frissen felhozott Mané-mat körbefutotta labdával Tomori :D Utána meg tökéletesen centerez. Nekem meg ben yedder képtelen 2 méternél messzebb látni. Ha jó felé is passzolna mindig kihagy 1 ütemet és már rossz a passz.

Kicsit olyan ez mint a mesékben mikor kurvagyorsan jár a lába csak éppen semerre nem haladnak. A szögletek 90%-a elkerülhető lenne ha az utolsó 1 méteren nem engedne ki direkt a játékosom és engedné ki a labdát. Ugyanez a bedobásoknál

[ Szerkesztve ]

(#17348) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Nem néztem a patch által elcseszett funkciókat, de tegnap érzésre mintha kicsit jobban működött volna a játékom.

Kettő dolog nagyon feltűnően változott nálam, az egyik, hogy ez az alapvonalra lefutásból középre lőtt passz mintha kevésbé működött volna ellenem. Kb. tízből egyszer, a többit végre jól szűrték a hátvédeim. A másik pedig, a cross into the box a két szélső játékos esetében brutál jól adta. Eddig ott kóvályogtak a széleken, most rengetegszer középre futottak.

Meglepő módon többnyire sok (4+) gólos győzelmeim voltak változatlan csapattal, már majdnem elértem az 1000 skillt. :DDD (földigiliszta a vasbetonban...) Aztán persze majd menetrendszerűen jönni fog a 20 loss zsinórban...

No de sebaj, a PL TOTTS kimaradt, a bundást letolom, aztán reményeim szerint számomra hivatalosan is befejezett lesz ez a produkció. :C :K

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17349) gabigyerek válasza Sickboy25 (#17346) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Engem lehet :D De azért egy profi ligában védő 190 centis kapust ne máárr :D

PS4

(#17350) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

Némelyik emberkének olyan csapata van hogy csak lesek. Jól gondolom, hogy nem csak a rengeteg lejátszott óraszám( mert biztos az is van benne) hanem a sok-sok saját pénzen vásárolt zsetonoknak köszönhetőek tartanak ott ahol?

Ha sokan igy csinálják/ csinálták meg a csapatukat az ruhatdul nem fer a többi " szerencsének " és sok lejátszott meccsnek köszönhetővel szemben.
Jojó tudom én igy éri meg az EA- nek. Hatalmasat kaszálnak rajtatok. Némelyikőtök belegondolhatna hogy mennyi pénzt is dobott már ebbe és mondjuk az a pénz a való életben mire is lehetett volna elég. Ahelyett hogy ide oda felpakolják hogy ilyen meg olyan csapatom van (amit pénzért vettem).TISZTELET A KIVÉTELNEK

Írom ezt úgy hogy hogy napi 4-5 órát játszok, imádom a fifa-t ,nem is játszottam még ki más játékot ps-en, csak a fifazok. De még azt a pénzt is majdnem sajnálom rá havonta amit levon azért hogy online játszhassak veletek. Nem hogy zsetonokat vegyek. Csakis azért játszok ott mert amúgy unalmas lenne.

Ezt azért irtam meg mert elég dühítőnek találom amikor különböző közösségei oldalakon villogtok a full ICON meg a csak 99- es csapatotokkal de amúgy meg kb játszottatok max 60 meccset ami a ball felső sarokban ott gubbaszt.

Én ezt is a szégyenfalra raknám. De ha oda nem is valahogy megjelölném azokat a játékosokat amit saját pénzedből sikerült megvenni/ kiforgatni. Aztán villogjál vele.🤣🤣

U.i: Persze az irigység beszél belőllem, de azért számold össze hogy mennyi valódi pénzed van a játékban. 😉

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.