Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Kristof_94 válasza Tomi0703 (#18000) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet inkább egy adott bajnokság köré kellene építeni! De attól is függ pl. hogy a kezdő csomagok mit adnak majd! A spanyol liga most drága, de szerintem a PL jó kezdésnek!

(#18002) MdewC válasza Tomi0703 (#18000) üzenetére


MdewC
nagyúr

Teljesen és totálisan mindegy. ;)

Keress rá, az olcsó és OP (over powered) csapatokra akár google / youtube és olcsón össze tudsz rakni maximum chemes csapatot fillérekből, akik felveszik a versenyt. Ezzel jobban jársz mintha elkezdenél te magad kísérletezni. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18003) LendvaiFeri1 válasza Tomi0703 (#18000) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ha nyugalmat szeretnél, akkor semelyikkel... :DDD ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18004) eM'82


eM'82
addikt

Árak még nem zuhantak úgy be, mint múltkor... Hátha este 9kor a garantált SBCnél, meg holnap a pick-ek után.
De Jong, Varane, Carlos, Ramos, Ter Stegen 5ösből remélem esik valaki.

Ez a küldetés Regullion milyen ingame?

(#18005) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Holnap streameljem az elite 3 jutalmakat? Nem lenne sok csomag, mert az elite csak 1db 100k-t ad meg a garantált csomagot, a rivals meg elvileg 4 csomag mert az untradet szoktam.

(#18006) Aguinaga válasza Kristof_94 (#18005) üzenetére


Aguinaga
őstag

A 100k-s az az ultimate, ugye?

PSN: OldSlowhand74

(#18007) Kristof_94 válasza Aguinaga (#18006) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem, ez a jumbo rare players, amiben 24 db van. Az ultimate ha jól emlékszem 30 db lapot tartalmaz.

(#18008) Aguinaga válasza Kristof_94 (#18007) üzenetére


Aguinaga
őstag

Igen, 30-at, akkor az a 125-ös... még jobb, hogy ilyenben egy 84-es Lucas Leiva volt a csúcs..

PSN: OldSlowhand74

(#18009) Kristof_94 válasza Aguinaga (#18008) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem is eddig a kisebb csomagkból estek a jó lapok. Neymar az ősszel egy gold upgradeből, nemrég Mahrez szintén abból. Richarlison azt hiszem egy premium gold players csomagból... 100k meg hasonlók pedig alig adtak valamit.

(#18010) Nandinagy válasza Aguinaga (#18008) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azok a milestones packok katasztrófák :D Nekem már megvan az sb,rivals,wl maxosan és egyik packja sem adott walkoutot :D
Illetve de bocsánat talán a wl 100. winért kapott rare playersbe volt totgs stegen :D

(#18011) Aguinaga válasza Nandinagy (#18010) üzenetére


Aguinaga
őstag

Katasztrófa az egész. De legalább upgrade-be jók lesznek.

PSN: OldSlowhand74

(#18012) dollarZ18


dollarZ18
tag

Tudnátok ajánlani valamilyen OP csapatot? A mostani csapatomat meguntam és eladtam mindenkit :D Van 1 millió coinom. Bármilyen ligára vevő vagyok, köszi előre is :R

(#18013) Nandinagy válasza dollarZ18 (#18012) üzenetére


Nandinagy
addikt

Valami hasonló jó lehet. Esegleg yedder helyett ikoné vagy valami hasonló. PS-en 1.2 körül van ez a csapat de én cyprient nem számolom annyinak mert ha kirakod a francia ligát és eladod ami a packokból jön akkor szerintem simán kijössz 0-ra főleg ha nyitsz valamit.
https://www.futbin.com/20/squad/15927015

(#18014) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Na 87 + Tots kell a Laliga garantált Tots laphoz, ez még szódával elmegy, de a SüperLig 84-es :Y Onnan nem kellene senki, de persze jó lesz másik SBC-be :)

XO: Gollami26

(#18015) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na dögöljenek meg komolyan. Lucas Perez

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18016) Nandinagy válasza Edgar2621 (#18014) üzenetére


Nandinagy
addikt

Erősen gondolkodom, hogy kirakjam-e a la ligát mikor van vagy 3 értelmes komolyan vehető lap az egészben :D A süper ligben legalább 90+-os lapot kapok ami jó lesz militaoba majd holnap :D

A süperligből megis kaptam Kruset :D Jó kis 92-es lap :D

[ Szerkesztve ]

(#18017) Stylerr


Stylerr
addikt

Fekir! Szerintem ez W. :)

(#18018) Woodslave válasza Nandinagy (#18016) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Super lig 88-as Kilincs

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18019) Edgar2621 válasza Nandinagy (#18016) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nálunk majd attól függ mit adnak holnap a pakkok és mi jön pickből. Ez egyértelmű hogy ki kell rakni a SüperLig sbc-t, csak simán lehetett volna 83-as csapat is, mert nem ér többet annál.

XO: Gollami26

(#18020) Zimmi91 válasza Edgar2621 (#18019) üzenetére


Zimmi91
addikt

Laliga nekem offos, kirakom a törököt a nagy rating miatt :D Annyit megér :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#18021) evibly válasza Woodslave (#18018) üzenetére


evibly
senior tag

Perezért részvétem :(

A törökből nálam is Kilincs, bele is dobtam, gyorsan a La Ligába (bár eredetileg nem akartam kirakni), és Santi Cazorla. okk...

Egyébként Santi Futmas lapját mindig is nagyon szerettem, ez sem tűnik rossznak, kipróbálom azért...

[ Szerkesztve ]

(#18022) v-man válasza evibly (#18021) üzenetére


v-man
őstag

Ide Odegaard jött.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#18023) Sinya_24


Sinya_24
kezdő

A törökből Cisse jött,a spanyolból meg Oblak,megint :D

Ezek után inkább kiveszem Gattusót a swapból,nem kockáztatok hogy nyissak valami használhatatlant,úgy sincs kedvem sb-ben szenvedni :D

[ Szerkesztve ]

(#18024) Nandinagy válasza evibly (#18021) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha betudod építeni cm posztra akkor mindenképp megér egy próbát :D Egy erősen védekező játékos mellé tökéletes lehet mélységi írányítónak. Távolról jól lő +5* weak is mellé .

Egyébként nekem is ő jött :D Ha valahogy betudom kütyüzni akkor befogom rakni mert a 2010-es években ő volt a kedvencem az Arsenalban és nagyon tisztelem amilyen sérülésből visszajött:D

(#18025) Sickboy25


Sickboy25
addikt

89 Lb soha nem is hallottam rola... :O

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#18026) eM'82


eM'82
addikt

In:

Out: (hát, lehetett volna rosszabb is)

(#18027) Zimmi91 válasza Woodslave (#18018) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ide is a Kilincs :D Meg se lepődtem, saudi tots is a leggyengébb meg most török is, jó PL meg egyik legjobbat adta, de a laligából annyira nem kell senki se, szal azt hagyom :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#18028) sz_abika


sz_abika
addikt

Ki ne rakjátok ma az SBCket, mert holnap biztos ezt a lapot fogjátok pirosban is nyitni :D

PSN: xszabikax

(#18029) zzolli11


zzolli11
csendes tag

Kroos jött.

Mikor megláttam a német zászlót azt hittem Ter Stegen jön, őt használtam volna. Mikor láttam hogy cm feltört belőlem bazzzz Krooos.....

Mind1, végülis következő garantalt nagy ligás TOTSSF csomagba jó lesz :) :) :D :D

(#18030) v-man


v-man
őstag

Törökből Muslera. Ha még használnám a Polenta Koeman kettőst, akkor ki is próbálhatnám, de így jó lesz jövő hétre a tots kirakósba.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#18031) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

2:1 re nyerek rivben. Erre elkezd írni a csavó ilyen anyagyilkos szöveget :DD komolyan mondom ezzel a communityvel is vannak gondok a fejben...

PS4

(#18032) toxicjew


toxicjew
addikt

Én skippelem ezt a kört, esetleg ha holnap jön vmi duplicate magas ratingű lap, talán megcsinálom a spanyolt.

(#18033) LendvaiFeri1 válasza toxicjew (#18032) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ugyanez. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18034) Nandinagy válasza sz_abika (#18028) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk pont ezért tanácsos előbb ezt kinyitni :D Úgy tudsz korrigálni fordítva meg már nehezen :D

(#18031) gabigyerek
reportold azt kap egy bannt. Rám is írt már valami francia gyerek franciául, hogy a kurva anyámat :D 20 perc múlva meg jött az e-mail, hogy kapott valamennyi büntit. Megérdemlik az ilyen kis hülyegyerekek.

(#18035) gabigyerek válasza Nandinagy (#18034) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Azt azzal vagánykodik 20 percel a meccs után is hogy ő elite 3 player :D boldogok a lelki szegények istenem

PS4

(#18036) Madn!ght válasza gabigyerek (#18031) üzenetére


Madn!ght
addikt

Atom frusztrált már mindenki az igazságtalan játékmenettől, a "szuper" nyitásoktól, az egy helyben toporgástól, a fejlődés lehetőségének irányított visszafogásától...
Ezek miatt sajnos a már a reális győzelmeknél is előjön a devlá' még a normális emberekből is, hát még a primitívekből.

Ne érts félre, természetesen nincs mentség arra, ha valaki gusztustalan megjegyzéseket tesz.
A legjobb amit tehetsz, hogy ignorálod ;) :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#18037) Woodslave válasza Madn!ght (#18036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szívemre teszem a kezem és azt mondom néha nagyon nehezen állom meg ne irjak a másikra... Persze kulturember vagyok és urinő ezért nem teszek ilyet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18038) freddyadu


freddyadu
senior tag

Ide Carvajal esett. Militao mellé pont jó lesz...

(#18039) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Perpill ez a csapat:
https://www.futbin.com/20/squad/15930684
Imádom maximint de nekem nem elég 1 db 5* skilles játékos a kezdőbe pénzem meg nincs jotát lecserélni szóval gondolkodom, hogy kicsit átalakul a csapat ilyesmire:
https://www.futbin.com/20/squad/15931137

Szerintetek?
Ha nem adom el maxit akkor a védelem is marad mert valószínűleg nem lesz pénzem kirakni militaot:D

[ Szerkesztve ]

(#18040) Madn!ght válasza Woodslave (#18037) üzenetére


Madn!ght
addikt

Áhh, hála istennek nem annyira egyszerű PS-en ráírni a játszótársamra, ezért max. "felszisszenek" (=aprószentek mind a szobában vannak :DDD ).

A múltkor a zsinórban vesztéssel úgy felqrtak, hogy kénytelen voltam meginni egy deci felest. Ohh micsoda higgadtsággal tudtam utána játszani. :K Mondjuk nem jó rendszert csinálni belőle, mert pikkpakk a játékfüggőségből alkoholfüggőség (is) tud lenni. :DDD :DDD :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#18041) Woodslave válasza Madn!ght (#18040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja az biztos. Ha minden vereség szeriánál bevernék egy felest már letartóztattak volna

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18042) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18043) Woodslave válasza LendvaiFeri1 (#18042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jackson Umtiti :Cna jo Michael ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18044) akooos válasza LendvaiFeri1 (#18042) üzenetére


akooos
veterán

De szép legény lett belőle :DDD

(#18045) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Krumplifejű Batesonnak persze jött egy Messi :C mögötte egy Oblak mert az milyen xar hogy csak egy tots van a two player packban :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18046) Woodslave válasza Madn!ght (#18040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ma friendliest jatszok. Látom gyknel Ronaldo. Gólt rúg loan moments. Rúg még egyet shusholva rohan na ha ezzel igazi coach playt játszottam volna úgy megtakarom hogy a tv adja neki a másikat az biztos... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18047) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Már izgulok a holnapi reward miatt! Kíváncsi vagyok...

(#18048) MdewC válasza Kristof_94 (#18047) üzenetére


MdewC
nagyúr

🤣🤣🤣

Na nem röhögök mert jó lesz, egy hete én is izgultam. Aztán tudjuk mi lett.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#18049) Edgar2621 válasza MdewC (#18048) üzenetére


Edgar2621
őstag

Kristófnak 3 Messi lesz benne és két Varane egy Ter Stegen között, efelől kétségem sincs ;)

XO: Gollami26

(#18050) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#18049) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy eddig rosszak voltak a pickek 1-2 kivétellel. Messi helyett egy Varane, Diego Carlos nem lenne rossz. Ha meg csak töltelék jön akkor kirakom Militaot. A packból ha nem a 3 legrosszabb vagy gagyi spanyol jön, akkor szép összeget kaphatok érte. Valamikor délután fogom nyitni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.