Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) toome1985 válasza QV222 (#5996) üzenetére


toome1985
tag

Inkább játszasd Bezemát, nálam sem Vardy sem Ekambi sem Aguero nem vált be. Még keresem a jobb alternativát de mindig visszatérek Benzemához. Nem is értem.

(#6002) #16514048 válasza Szigma70 (#5998) üzenetére


#16514048
törölt tag

Azt mondod, hogy félre vagyok programozva, utána meg leírod hogy azzal van bajod, amiről én is beszéltem. :C

"köze nincs a befektetett időhöz, tudáshoz, akarathoz, csak és kizárólag az EA jóindulatához, és a befektetett pénzhez"

Ezt mondom, hogy ebből a "jóindulatból" jó ha 1000-ből 1 ember profitál olyan mértékben, hogy az komoly előnyt jelentsen a többséghez képest.

Értelmetlen emiatt hisztizni állandóan, pláne ha közben az ilyen és hasonló hozzászólásaidat is komolyan gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#6003) toome1985


toome1985
tag

Ugy felidegesitettem magam ezen a három fogalmatlanon(Aguero De Bruyne Mahrez) hogy eladtam őket gyorsan és vettem egy 88as Raul Gonzalezt inkább. Na jó biztos jók ezek a bpl játékosok de nálam megállt a tudomány bármelyiknél is volt a labda. Egyszerüen nem ültek a passzok, labdakezedés egyes. Bemozgások szarok. Komolyan nem hittem el hogy 700k volt a 3 játekos és kb semmivel nem jobbak mint akiket lecseréltem. 😁 Buktam is vagy 100 ezret ezen a csodateszten. Fuu de felidegesitett. Tegnap kellett volna inkább egyből ezt a Raul gyereket megvennem. Akkor még olcsobb is volt. :W

(#6004) eM'82


eM'82
addikt

Érdekes ez a Rivals. Tegnap szinte semmi nem akart bemenni, vagy kapufa, vagy blokk.
Most 2 meccset próbáltam gyorsan tolni (tesztelve Matthaus-t (engine lappal nem rossz, de lehetne még fürgébb)).
Mindkét meccsen 4x lőttem kapura, azokból 3-3 gól. Ellenfelek rage quit.

Szerencsére már van annyi rutinom, hogy tudom: nem lettem Kurt egy nap alatt, de ezen a balanszírozáson lenne mit dolgoznia az EA-nek.

(#6005) Szigma70 válasza Szigma70 (#5998) üzenetére


Szigma70
addikt

@Dávid

Bocs, ezt nem kellett volna leírnom :R

Igen, de az 1000 ből 1-ek ismétlődnek.

Amit linkeltél azt komolyan kérded?

Azért írtam az ez elöttit, mert...... levezetem:

Engem élő ember nem tud felidegesíteni, csak anyukám és a feleségem. No már most, ezek szerint Te csak android lehetsz, ha csak nem anyukám irogat ide álnéven

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6006) szabyka95 válasza Szigma70 (#6005) üzenetére


szabyka95
őstag

willian se cdm ben ?

(#6007) Szigma70 válasza szabyka95 (#6006) üzenetére


Szigma70
addikt

Mi vagy Te? Kibic, vagy keselyű?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6008) #16514048 válasza Szigma70 (#6005) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Amit linkeltél azt komolyan kérded?"

Nem kérdem, mondom, hogy szerintem ellentmond egymásnak a kettő.
Ha "lehet itt akármilyen csapatod", mert Willian a legjobb CDM és hasonlók, akkor engem nem nagyon izgatna, hogy milyen ikonokat tudnak padoztatni mások.

(#6009) Kristof_94 válasza arpo04 (#5988) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Próbáld ki, szerintem nagyon jó, nekem eddig a kedvenc idén! :R

(#6010) Szigma70 válasza #16514048 (#6008) üzenetére


Szigma70
addikt

Most komolyan, honnan jött ide Willian? Én Dele Aliról tettem fel egy költői kérdést valamelyik este, aminek a szarkasztikusságát mindenki levette, csak Te veszed dogmatikusan.

Anyu te vagy az?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6011) arpo04 válasza Szigma70 (#6010) üzenetére


arpo04
őstag

Ide kell a popcorn! :R

Koszi Kristof, ranezek. ;)

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#6012) szabyka95 válasza Szigma70 (#6010) üzenetére


szabyka95
őstag

call him daddy

(#6013) #16514048 válasza Szigma70 (#6010) üzenetére


#16514048
törölt tag

Willian egy példa volt, hogy ilyeneket szoktam állandóan olvasni, nem csak tőled.

De gondolom akkor a másik link, illetve ez meg ez is csak vicc volt.

(#6011) arpo04:

Nagyon már ne készülj rá, nekem elég volt ebből ennyi.
A véleményemet már elmondtam, az ilyen "android vagy, vagy anyu" érvekkel már nem tudok mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#6014) Szigma70 válasza #16514048 (#6013) üzenetére


Szigma70
addikt

És? Ilyet 1000-et olvashatsz itt emberektől. Tudod, akiknek vannak dolgokra reakcióik, érzelmek, amiket kimutatnak, legyenek azok jók, vagy rosszak. Neked vannak ilyenek? Nálad még sose pattant el? Neked még sose kellett kiírnod magadból?
Játszol te egyáltalán ezzel a játékkal? Vagy csak az itteni statisztikát, elemzéseket vezeted a hozzászólásokról?
Tudod, míg Te visszakerestél a posztjaim közt egy idézni valót, addig én vagy 3 meccset letoltam. Persze kikaptam, de nem, nem Willian volt a CDM, mielött keresnél egy idézetet

Már lassan úgy érzem, az aktuális Fifa rész árában benne van, hogy itt pszichológiailag rendben tarts minket, és rávezess a helyes útra. Ne játszunk, csak basztassuk azokat, akik játszanak

Ma ilyenem van, ennyi :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6015) Hazli17 válasza Fifaisshit (#6000) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Szia!
Késő délután, este játszhatunk! Elvileg barik vagyunk boxon, Icomingyoursool gamertaggel.
Írj majd.

(#6016) Z'Z" válasza Szigma70 (#6014) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nem az asszony írogat ide álnéven? :D
Viccet félretéve, komoly gondok vannak az idei résszel és ezt nem csak ebben a fórumban és különböző platformokon teszik szóvá.
Amit korábban felhoztál és most is szóba került, hogy pl. Ali bevethető kb. minden posztra az megint az EA-t dicséri.
Igaz, minden résznél vannak ilyen OP játékosok és engem személy szerint nem izgat, főleg ha egy-két statisztikája a játékosnak ennek eleget tesz, mint pl. De Bruyne, aki használható támadáshoz és védekezéshez egyaránt, de sajnos én is tapasztalom, hogy néha lehetetlen átmenni az ilyen, kimondottan támadó jellegű pláyerekből összetákolt középpályán.
A nyitásokhoz meg csak annyit, hogy nagyon nincs rendben ez a rendszer, mert úgy nyitogatják a "csapot", ahogy kedvük tartja, főleg a játék végén van jobban megnyitva, amikor már nincs értéke egy jobb nyitásnak.
És igen, sajnos a legtöbb esetben hátrányban van az, akinek egész évben alig jut valami.
Eddig jó volt, mert a kereskedéssel kompenzálni lehetett ezt, de mára már teljesen kiszámíthatatlan a piac.
Én eddig nem panaszkodhatok , mert egy (untradeable) Kantét nyitottam, de néha olyan érzésem van, hogy nem lettem vele előrébb, mert ilyen Vardyk úgy fellökik, hogy csak pislogok. (egyébként jó lap, csak ajánlani tudom, de maga ez a szituáció eléggé nevetséges.)

Nekem az az érzésem, hogy ez az e sportnak nevezett valami, évről évre egyre csak rosszabb lesz. :R

[ Szerkesztve ]

(#6017) Szigma70 válasza Z'Z" (#6016) üzenetére


Szigma70
addikt

Sztem jól látod, levetted a lényeget.

Az előző szezonokban sem nyitott mindenki nagy lapokat, de adott volt, hogy kikereskedd a őket
Idén mindent megöltek, visszaszoritottak, és a semmiből nehéz valamit összerakni. Így is megoldható, csak jóval lassabb. Ehhez hozzá jön a jól sikerült gameplay, ezért pattan el néha a húr. Sztem aki ezt csak úgy, nyugodtan konstatálja, az valamit nem lát jól

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#6018) thebigK válasza Szigma70 (#6017) üzenetére


thebigK
addikt

Pedig maga a jatek sztem.jobb is mint a tavalyi, vagy a 18, a legnagyobb baj a random.faktor, hogy nincs ket egyforma meccs egyforma jatekmenettel, es rohadtul nem tudhatod, hogy a jatekos akkor es azt csinalja-e, mikor megnyomtad a gombot. Wtf jelenetek hegyen hatan, kibaszott nagy delay, pedig ha nem.a szerencsen, a te es az ellenfeled netkapcsolatan mulna minden, akkor egy jo jatek lenne, tele tartalommal.

Rinya off: baby Guardiola melle Kante vagy Pogba? Ramos, vagy a szamomra kicsit draga Varane? Ramos sem tunik rossznak shadow-val.

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#6019) Töff_PLS válasza Szigma70 (#6017) üzenetére


Töff_PLS
tag

Szerintem meg idén sokkal jobb, hogy sima grindeléssel tudjon az ember ikont szerezni.
Nem mindenki akar kereskedni és több 100K-t ikon SBC-be belerakni...

A gameplay részben viszont igazad van szerintem. Az egy fos. Bár amikor nálatok fos a gameplay (Magyarországon), nálunk jó (Németország) és forditva...

XBOX: LángosMaci

(#6020) Sickboy25 válasza Töff_PLS (#6019) üzenetére


Sickboy25
addikt

"Szerintem meg idén sokkal jobb, hogy sima grindeléssel tudjon az ember ikont szerezni.
Nem mindenki akar kereskedni és több 100K-t ikon SBC-be belerakni..."

Miért nem fér el egymás mellett a kettő? Nekem nagyon hiányzik, hogy teljesen halott a transferpiac...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6021) Z'Z" válasza Töff_PLS (#6019) üzenetére


Z'Z"
őstag

Szerintem mind a két verzió maradhatott volna, így akinek kevés ideje van a játékra, az SBC-vel is meg tudta volna szerezni azt az Icont, amit kinézett magának, plusz a magas ratingű, ráadásul a legtöbb esetben untradeable lapoknak is lenne haszna.

@Sickboy25:+1

[ Szerkesztve ]

(#6022) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ezekről a Hero kártyákról van vmi info? Egy Pukkit találtunk egyik packban, meg se néztem hogy alap Pukki vagy a nagyobbat szóló ;]

ja de az alap csak hero változatban :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6023) getdizzy válasza Z'Z" (#6021) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Szerintem is, ezzel csak az a baj, hogy rengeteget, de tényleg rengeteget kell játszani, hogy kifarmold, és mellette, meg esel a DIV-ben folyamat lefele.
Ezzel csak azt érik el, hogy az ember hamarabb fog kiégni.
Én szartam bele, és elengedtem az icon swapot.

(#6024) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Elkészült a hétvégi WL team... :))

XONE: LedyGyusziHU

(#6025) Sickboy25 válasza getdizzy (#6023) üzenetére


Sickboy25
addikt

Pontosan... Viszont egyenes arányban, ha nem játékkal szeded ki az icont, akkor a coint rá jó nyitás nélkül rengeteg időbe telik "összekereskedni". Tegnap nyitottam kb. 10 pakkot (MM és liga SBC 25K és 30K pakkok) és semmi nem jön. A játék elején jött egy - két nagyobb nyitás, de azóta semmi, stagnál is a csapat rendesen! FB Matat szerettem volna, de két nap alatt csak 60K jött össze, úgy hogy a DR reward 30K volt... MM alatt sok játékosom elvitték, de amúgy óránként 1 talán. Ez így bullshit.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6026) getdizzy válasza Sickboy25 (#6025) üzenetére


getdizzy
aktív tag

szintúgy, oké aláírom volt egy Mbappé és Hhazard nyitásom de azóta hatalmas stagnálás itt is, tradelni nem lehet, befektetni amibe fektettem mind bukó vagy 0 lett, szóval pangás
a tegnapi WL,DR rewardok pedig: (#5941)
VICC

[ Szerkesztve ]

(#6027) K.J válasza LedyGyuszi (#6024) üzenetére


K.J
senior tag

Csinos csapat!
Most fogod tesztelni Gnabry-t? Kérek szépen róla véleményt majd :)
Elkezdtem kirakni, tuti be fejezem, de ha nagyon OP, be is építem.

Egyik előző kommentemre nem érkezett válasz.
Tehát hogyan vélekedtek arról, hogy a draftban ha valaki ponttal kezd, akkor jobb esélyekkel indul, mint aki coinnal indít?

[ Szerkesztve ]

(#6028) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mindenkinek eltűnt a trainer a WL-ben? Eddig be volt kapcsolva a játékos körül a nyíl, most már nincs ott! :F

(#6029) werminator válasza Sickboy25 (#6020) üzenetére


werminator
csendes tag

Elég halott... Játék elején volt egy wl hétvége akkor kerestem durván 300k környékén meg azon a héten még egy 150k t aztán abba is hagytam, teljesen megölték. Pedig tavaly én is abból csináltam a coint + befektetésekből. Idén a befektetések még működnének is de nagyon sok tőke kellene meg bátorság. 😏

(#6030) Sickboy25 válasza getdizzy (#6026) üzenetére


Sickboy25
addikt

nekem azért ilyen szintű nyitásaim nem voltak... Az legalább 1M haszon... Annyi nincs még a csapatom sem :DDD

werminator: befektetni nem szoktam én a silver játékosokkal kerestem nagyon sokat... CSak tavaly januárban kezdtem a fifát és még nem ismertem egyáltalán. Csak március végétől tradeltem :-)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6031) getdizzy válasza Sickboy25 (#6030) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Ebből csak a Bappé volt tradable...
Ez a csapat most.
Messi zseni
Lewa szintén (1,55/meccs/gól&assist mutatóval rendelkezik) csak már kezd lassú lenni a játékhoz, szóval egy icon fogja tudni csak helyettesíteni nálam :DD
Griezmann és Ramos/Varane kikerült.
Griezman nekem egy picit lassú volt, Hátul meg nevetséges hogy egy Militao hozza nálam azt a pluszt mint az említett kettő nem...
Szóval most Comanra próbálok rá, eddig adja, a sima lapját is nagyon szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#6032) LedyGyuszi válasza getdizzy (#6031) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

majd Comaról írj véleményt please, mert az esetleges jövő heti market crashban tervezem a beszerzését... :R
Mondjuk én Tolisso helyett kipróbálnám Screamer Müllert! ;)

(#6027) K.J:
Most debütálnak majd az új szerzemények (Gnabry, Gerrard, Konaté)

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#6033) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Egy-két kérdés...
Van a klubbomba 850 játékos. Van egy-két nagyobb ratingű is. Ezekhez az icon swapokhoz jók voltak. Eladjam -e az egész klubomat (természetesen a kezdő és cseresor marad) és fejlesszek vagy tartogassam hátha...? Lesz még icon swap küldetés? (jah valszeg lesz, ha számozva van)

getdizzy: nem olyan rossz ez... sőőőt! :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6034) ferni válasza RyanGiggs (#5997) üzenetére


ferni
őstag

Mikor kijött az Icon Swap, hogy kik vannak benne már akkor eldöntöttem, hogy Hagit veszem ki, nézz rá a statjaira Hunter chemmel és tényleg tudja őket.
Megcsináltam a 12t első körben, most meg a 8at. Direkt őt vettem ki, mert szerintem ő a legjobb támadó a kínálatból.
Elképesztő amit tud.
Butragueno, aki talán a közelében van, de ő sincs olyan jó, mint Hagi sztem. Drogba meg lassúkás, lomha, bár ha helyzetbe kerül berúgja, de nekem az olyan típusú csatárok/támadók nem fekszenek.

Nem volt kérdés, hogy kit veszek ki, nem is bántam meg.

(#6035) Woodslave válasza getdizzy (#6031) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor ne gyűjtsek Varanera? A védősorom így néz ki sajnos a támadó nem :D Mendyvel mit csinálsz hogy ne akarjon mindig a másik 16-osnál lenni? (nyilván stay backen van, de valahogy mindig eltűnik)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6036) Kristof_94 válasza Woodslave (#6035) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lenglet is teljesen jó!

Nagyon zavaró, hogy nincs nyíl... :W

[ Szerkesztve ]

(#6037) getdizzy válasza Woodslave (#6035) üzenetére


getdizzy
aktív tag

De gyűjts mindenféleképpen, lehet neked ő fog beválni :)
Nálam Ramossal és Varan-nal az volt a bajom, hogy a stílusomból adódóan kicsit agresszívan védekezek, és elég sokszor szereltek szabálytalanul, Militao meg mindig úgy tud belebökni a labdába, hogy az épp nem szabálytalan...
Kicsit vicces, de ez van, a Másik ilyen a D. Sanchez.. de őt nem tudom beépíteni.
Próbaáltam már mindenhogy, overlap, interrupted meg minden de semmi sem volt jó, ezért arra álltam át, hogy a szélsőt visszarendelem védekezni és talán ez segít egy picit (készülj fel, hogy a 60 percben már a szélsők a seggükön veszik a levegőt, szóval nálam azok mindig cserék...), igaz így a kontrajáték kb halott, és a sok passzos kivárásra játzani :)
Remélem valamti segítettem :P

(#6032) LedyGyuszi a WL-ben tesztelem, írok mindenféleképpen
(#6033) Sickboy25 Köszönöm :P

(#6038) eM'82 válasza Woodslave (#6035) üzenetére


eM'82
addikt

Militao+Lenglet. Többit költsd másra.
De tényleg. Vagy Lenglet helyett Gomez egy hibrid csapatba.

(#6039) Woodslave válasza Kristof_94 (#6036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja benéztem, nem Pique van hanem Lenglet. :K

getdizzy: na megnézem milyen beállítással lehetne. Semedon ezt nem annyira veszem észre, de Mendy nagyon szeret előre rohangálni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6040) ferni


ferni
őstag

Halihó, segítségetekre lenne szükségem.
Nagyon-nagyon agyalok, hogy megcsinálom a FlashBack Paulinhot...

Van Alex Sandrom balra, cserélni nem tervezem, balszélre meg spórolnék Neymarra, ha eladom SIF Nainggolant meg Hazardot az 700k, onnan már nincs olyan messze Neymar.
[link]
Ő van most, Radja Modric szűr, elől meg a maradék 4 elfocizgat :D

És valami ilyesmi lenne első körben
[link]

Persze Neymar+Bappé a cél, de az még messze van és akkor vennék egy RM Makelelét, aki elszűrögetne CDMbe Paulinhoval, de ez még távoli jövő :O

Ja, szóval Paulinhot kell eldönteni, hogy érdemes-e befektetni rá majd Neymarhoz, mert nagyon beteg lapnak tűnik.

(#6041) werminator válasza ferni (#6040) üzenetére


werminator
csendes tag

Mennyiből jön most ki az sbcje? Nekünk 100k volt annyit biztosan megér, szerintem jó lap. Neymart meg soha nem adnám el... Nem vagyok Neymar fan de jelenleg szerintem nincs hasonló áron ilyen jó lap ezen a poszton. Ui. Nálunk is Allan a párja, ő meg a cheap Kanté.

[ Szerkesztve ]

(#6042) #16514048 válasza Szigma70 (#6014) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Már lassan úgy érzem, az aktuális Fifa rész árában benne van, hogy itt pszichológiailag rendben tarts minket, és rávezess a helyes útra."

Ezt jól látod, pontosan így van. Én már kigyógyultam a játékból, kötelességemnek érzem másokon is segíteni. ;]

(#6043) MdewC válasza LedyGyuszi (#6024) üzenetére


MdewC
nagyúr

Grat. :)

Itt is elkészült. :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6044) MdewC válasza getdizzy (#6026) üzenetére


MdewC
nagyúr

Megjegyzem kolléga az a Bappe és Hazard nyitás az extra.

ui: grat a teamhez! ;)

Nálunk a legnagyobb nyitás egy 180K Bale volt és egy piros walker. :)

Az idei rész a legrosszabb abból a szempontból, hogy nincsenek ikon sbc-k. Az ea tudatosan kinyírta a piacot, tolvaj bandának tartom őket, mert a pointra mennek és semmi másra. No content.

Aki nem tud kereskedni, annak persze, hogy nem hiányzik a piac.

Nekem a game play tetszik, de csak ha nincs delay és tiszta a játékmenet. Ami leginkább este 23:00 után élvezhető igazán. Ez sem ok.

Csak leírtam röviden a többiekhez csatlakozva. :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6045) MdewC válasza ferni (#6040) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mindenképp lépd meg, nekem pl adta Baby Okocha. (deadeye) Neymar meg extra.

Nem próbáltam, de papíron jól néz ki Paulinho is.

Viszont az RM Makalele visszalépés a linkelt csapathoz képest. :)

(Neked még egy Messi kell RM és kész vagy pár hónapra.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6046) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Amúgy sok különbség nincs játékos és játékos között szerintem 84-85 felett.
Ha a chem kártyák működnek simán jatszik egy Radja vagy egy Gini 90-es szinten, de amit már évek óta mondok a legnagyobb baj azzal van hogy minden rohadtul rásegített MANUAL/SEMI-ASSISTED lenne a megoldás.
Ezért mosódik el mind a kártyák mind a playerek közt a különbség. Csak ugye 21.szazadban ki akar megtanulni is valamit, időt kéne beleölni hogy megtanulj passzolni, lőni, védekezni és akkor nem lenne akkora célközönsége a FIFAnak. És mivel az EA egy profitorientált cég versenytárs nélkül (Konami mindig elszúrja az esélyt) így ez van.
Ne várjon senki többet ettől a játéktól, NEM LESZ JÓIDEIG foci szimulátor a FIFA amint arra lesz igény az EA azt fogja kiadni, Ők sem hülyék.
Rakjátok ki a META csapatokat (cointól függően) használjátok ki a fostechnológiát (bugokat) aztán hajrá :) Nem éri meg ezt komolyabban venni én megtettem és hülyeség volt, de a legnagyobb hülyeség labdarúgásnak haluzni ezt a játékot. Ez csak egy átdolgozása annak.

(#6047) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

7 meccs 4 győzelem eddig, rég volt ilyen rossz a kezdés, ebből örülök ha gold 3 lesz... :W
Mondjuk nem tudok mit tenni, amikor az arabot tolja az EA...

Legalább lenne valami érdekes a játékban, pl. minden héten vagy második héten valami tartalom, egyedi lapok, ikon sbc. De nem, nagy lótúró...

(#6048) LedyGyuszi válasza MdewC (#6043) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

thx :R a tiétek is elmegy... ;] :C

XONE: LedyGyusziHU

(#6049) eM'82 válasza MdewC (#6043) üzenetére


eM'82
addikt

84es rating? Bronzbenching?.... ;] :DDD

Elég durva egy csapat, jövő augusztusra nekem is összejön! :)

(#6050) Sickboy25 válasza MdewC (#6043) üzenetére


Sickboy25
addikt

ÁÁÁ nálatok lett kiakasztva a gém... grat!! :R

Hogy a tökömbe csináljátok, ha nem is nyitottatok semmi :Y

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.