Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) Edgar2621 válasza MdewC (#16196) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szomorú ezt Tőled látni aki ennyire szereti a játékot és tudja is játszani. Tudom hogy sokszor leírtam már ezt vagy hasonlót, de rossz ezzel szembesülni. Ha jó lenne a kapcsolat és közepes minőségű a játék akkor meg mindenki tolná hétvégente a 30 meccseket és lenne miről dumálni :(

XO: Gollami26

(#16202) Nandinagy válasza Edgar2621 (#16201) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha ez megnyugtat én akkor sem tolnám le a 30 meccset csak mondjuk ha esély van valami kiugró eredményre.
az első 4 meccses 1-3 óta 9-3-ra állok. Kaptam eddig a 12 meccsen 5 gólt ennek ellenére szép az a 3 1-0-ás vereség. :W 82-es Areola a kapusom de mivel a hétvégén kiemelkedően jól megy a védekezés és hamar kilépkedtek az ellenfelek ezért lényegtelen ki a kapus de védett már ziccert :D Sose gondoltam volna, hogy Arsenal szimpatizánsként ezt mondom de Fred a kedvenc játékosom a csapatban :DDD :DDD

(#16203) dvtkfan válasza Edgar2621 (#16200) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
Aguero az egyik legjobb csatárom...mindent is bever...mindenhonnan, illetve iszonyat jól helyezkedik, meg elnyomni se nagyon szokták...egyedül a sebessége picit kevés néha, de ha elindul nem állitják meg és belövi a helyzeteit!
Mendy már 991 meccs óta megvan, nem tervezem lecserélni, nekem teljesen megfelelő...esetleg majd valami Tots-ra!
Walker most csak James miatt lesz ideiglenesen...ott eddig Semedo hl lapját használtam Messi sima lapjával, csak ahhoz hogy meg tudjam venni a 97es Messi-t, ahhoz el kell sajna adnom őket...addig meg nem lesz coin, megteszi Walker is!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16204) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Csak lekellett írnom, hogy alig kaptam gólt ki is kaptam 5-2-re egy vakhangyától. Csak tudnám ha 35 ms a ping és otthon vagyok akkor miért szaggat annyira a játék . :W :DDD
Szegény gyerek el is hiszi, hogy ő milyen faszagyerek mert nyomja a semmitmondó cseleket meg kussoltat. De ilyenkor nyugtat a tudat, hogy a kövi meccsen úgyis hülyére veri valaki.

(#16205) MdewC válasza Edgar2621 (#16201) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pont(y)osan. :)

Mennyivel szívesebben horgásznék. :)

Még szerencse, hogy a family itt van és lehet sokat örömködni. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16206) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na a kis törpe megérkezett a napi legalacsonyabb áron :R

Egyenlőre James csak 7es chemivel tud beépülni, mert baloldalra nincs megfelelő szélsőm jelenleg, illetve coin se...😆
Van a klubban kb. 1000~1200 eladható játékos az 1900ból, csak nincs kedvem sose belekezdeni kiszórni őket, mert túl nagy meló és pepecselős mindenkire egyesével rákeresni és kidobni jó áron a piacra, pedig onnan bejönne 4-500k kb...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16207) ProgenXL válasza dvtkfan (#16206) üzenetére


ProgenXL
őstag

jó a középpályás védelem :B

Gunner for life

(#16208) eM'82 válasza dvtkfan (#16206) üzenetére


eM'82
addikt

Majd kíváncsi lennék hogy megy vele a szekér :).

(#16209) dvtkfan válasza ProgenXL (#16207) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Azért remélem tudod, hogy ez csak a kezdő felállás, ingame nem így játszok...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16210) arpo04 válasza dvtkfan (#16209) üzenetére


arpo04
őstag

Játék minősége miatt meg az a két játékos is megoldaná :DD Nekem februárban Ikoné fs lapja volt az egyik cdm és megoldotta. Atal ss lapját is használták ellenem rb poszton... mindent is szerelt. Szép team grat

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16211) Nandinagy válasza arpo04 (#16210) üzenetére


Nandinagy
addikt

Atal eredetileg rb lap szóval.. :D Ahhoz a laphoz foghatót én még nem láttam egyébként. Akárhova rakod be a statjai alapján jó lesz oda.
Ha valaki nevetni akar: Nézzetek rá Jhonathan Ramis (69,ST) traitjeire :D 31 db van neki. Még kapus traitjei is vannak. Lehet adok neki egy esélyt a jövőheti wlben kapus poszton :D

(#16212) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Meglett a 14 win, maradt még 9 meccs, de nem érzek semmiféle motivációt, hogy befejezzem. 2 sec deal az utóbbi meccseken, fertő az egész.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16213) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Akik fórumtárssal csinálták meg a 100k csomagos küldetést: hány meccs után nem számolja már a kilépéseket? Elvileg van egy ilyen korlát! Hogy oldottátok meg?

(#16214) Nandinagy válasza Kristof_94 (#16213) üzenetére


Nandinagy
addikt

17 meccs után minket nem dobott ki. De ha kidobál egyébként akkor várni kell pár órát és jó lesz megint.

Mikor kell amúgy ezzel a játékkal játszani, hogy ne 150-es ms legyen? :D 13-5-ben vagyok és nem bánnám ha mihamarabb meglenne a gold3. Várjak hajnal 3-ig vagy, hogy kellene? :W

(#16215) Woodslave válasza Kristof_94 (#16213) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azt vettük észre ha jatszottunk egy sbt amiutan kidobott lehetett nyomni tovább

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16216) Kristof_94 válasza Nandinagy (#16214) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Csak azért kérdeztem, mert valahol láttam, hogy egy idő után hiába lépsz ki nem számítja. Megpróbálom majd behúzni, meg jó lenne a ligás csomagokat is, de ott is 8-8 meccs kell, bár az megy kilépéssel is. Meg jó lenne a maradék 3 swap token is...
Amúgy ezek a liga pakkos sbc-k elég drágák, 10-11 ezer zseton mindegyik és ez kicsit aggaszt. Simán meghúzhatja az EA, hogy a pl. a PL TOTS alatt (de ez bármelyikre igaz) berak egy PL pakkos sbc-t hasonló követelményekkel. A 11 ritka lap az nyilván alap, de ha ilyen lesz, hogy 2 angol játékos vagy 3 PL és hasonlók, akkor az nagy szívás lesz. És már most kezdik megölni ezeknek a piacát ezzel a 3 sbc-vel, amit eddig kiadtak.
Valamiért az a gyanúm, hogy az EA nagyon nem akarja, hogy mi majd "grindelni" tudjunk a csomagokért. A TOTY alatt ez viszonylag könnyű volt, ha türelmes voltál és sokan nyitottak TOTY-t. Lehet túl sokan...
Vagy csak én látom ennyire borúsan?

WL: 14 győzelem, 9 maradt, elég is volt...

(#16217) Nandinagy válasza Kristof_94 (#16216) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kellett valami sbc a tots előtti hétre, hogy fenntartsa a hypeot meg, hogy az emberek ne vergődjenek, hogy nincs kontent. Ha lesz liga specifikus sbc oda kellesz 11 rare mint totykor aztán ennyi. Mondjuk engem már teljesen hidegen hagy a tots.
A birthday lapok túl jók, hogy dupla árat adjak ki majd egy hasonló lapért. Főleg az eredeti skill moves+weak footal amivel majd jönnek. Egy Aubára azért majd benevezek ha nem megint 3 millió lesz :D

14-5 a wl. Játszanék még mert kedvem lenne csak folyamat 120 ms a kapcsolat amivel nem idegesítem magam.
FB Bale: RCAM/ST volt de ő di mariával ellentétben mindenhol gól erős volt. 19 meccs 17 gól 7 gólpassz. Kicsit zavaró a balance nekem a sok csel miatt de a távoli lövései halálosak és elképesztően gyors mellé.
FB Hazard: CAM. Még mindig ő a kedvenc lapom a játékban :D 19 meccs 15 gól 10 gólpassz. Nagy kár, hogy a linket nem tudom megoldani guccival mert akkor meglenne a támadó négyesem 2 tagja a játék végéig.

[ Szerkesztve ]

(#16218) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok mennyi idő megcsinálni a friendly-s küldetést a pakkért?
Van olyan aki kedden vagy szerdán délután/este megcsinálná velem Xboxon? Nagyon hálás lennék érte, hátha ez adja majd be Tots Mane-t :D

XO: Gollami26

(#16219) Woodslave válasza Nandinagy (#16217) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Attól függ kiket akarsz még. 4-3-3- ban két hely is van ahol semmi közük egymáshoz egy francia lamigas vagy belga premier ligas dem olyan ritkasag

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16220) Nandinagy válasza Woodslave (#16219) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igen van pár :D Csak mondjuk toty de bruyne meg birthday grizi az a 2 akiről tudok és még használható is.

Az elmúlt 2 hétből a következtetést levonva a védőknél már semmit nem számít a sebesség. Akárki felé viszem a labdát, és nyomkodom, hogy induljon azért se mozdul meg :D A hétvégén az 5 vereségből 4 embernél volt egy 75 pace alatti védő és nem érte hátrány mert nem tudtam befutkosni mögé így, hogy senki nem hajlandó indulni.

[ Szerkesztve ]

(#16221) dvtkfan válasza eM'82 (#16208) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Nos kipróbáltam!

Csatárként használom...iszonyat jól mozog üresbe, a labda tapad hozzá és ami a sima lapjához képest a legfontosabb, hogy iszonyat gyors...illetve a 16oson belül minden lövése gól...sokkal jobb, mint a sima lapja...el se tudom képzelni milyen lehet a toty lapja :Y

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16222) toxicjew


toxicjew
addikt

[link] Hihető :))

(#16223) Digestive


Digestive
addikt

Az olasz játékosok sem csípik a német ellenfeleket! :DDD

(#16224) eM'82 válasza dvtkfan (#16221) üzenetére


eM'82
addikt

;)👍
Köszi, akkor sztem Moments Nedved el lesz adva, és jön Messi 97-ese. A játék innentől lejtmenet, megpróbálom funként felfogni, így minél több Barca játékost beépítek majd a keretbe.

Ja, Bday Hazard ST poszton tényleg hasít. 9 meccs: 8 gól, 7 gólpassz. Marad :) (vagy Grizi lesz)

(#16225) Woodslave válasza toxicjew (#16222) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért az hihetőbb hogy az EA kirak egy toty Mbappet 10m coinért amikor max 5 millió? :F

de komolyan vagy ennek mi értelme lenne?

Mondjuk azt se tudom elképzelni, hogy vki 4 hónapja árulja :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16226) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na DHTekks is megcsinálta a top100-at silver csapat + baby VDS (azt nem tudom benn maradt-e de 68-ik volt 29-1-el)

A videójából nyilvánvaló, hogy a matchmaking a wl-ben nem a "form" alapján megy, kizárt dolog, hogy az utolsó meccsén egy olyan sráccal játszott volna akinek a mérlege legalább megközelítené az övét, 60-ik percben vezet 4-0-ra silverekkel, a másik csapata se olyan nagy szám szóval ez az "elmélet" tuti megdőlt. Krasinál is azt látom, hogy elitben nem olyanokkal játszik akikről el tudná az ember képzelni hogy ugyanaz a mérlegük..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16227) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

A hétvégi WL felemás lett, de azért elszórakoztam... :)

[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#16228) eM'82 válasza Woodslave (#16226) üzenetére


eM'82
addikt

Bronzbenching?... Erre a hétre kipróbálom.

(#16229) arpo04 válasza eM'82 (#16224) üzenetére


arpo04
őstag

Akkor elég sok ikont be tudsz építeni :DD Maradona, Petit, Overmars és sorolhatnám...

a bronz glitch se magyarázat arra, hogy képes lehozni 29-30 győzelmet. Még ha kimagasló játékos akkor se lenne képes egy normális rank rendszer mellett.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16230) Nandinagy válasza Woodslave (#16226) üzenetére


Nandinagy
addikt

Gondolom nem ezen a héten csinálta mert másképp visszalehet nézni a champions channelen az ellenfelei hogy álltak.
Én épp a mostani top1-t nézem ps-en. Ez az AndersVejrgang aki amúgy 13 éves tán. 28-0-ban egy 18-5-öst 29-0-ba meg egy 14-4-es ellenfelet kapott :D Szerintem a briteknek mint tekkz,tom,harry meg ezek tuti, hogy van valami csoportjuk ahol megvan beszélve ki mikor hol tolja, hogy elkerüljék egymást. Tekkz sem véletlen nem streamelte a silveres challenget mert gondolom éjszaka tolta mikor ember nem játszik meg így kikerülte azt ,hogy vadásszanak rá a top játékosok akik nem bírják.

[ Szerkesztve ]

(#16231) Madn!ght


Madn!ght
addikt

A hét végén ismét WL-re adtam a fejem. Megjegyezném elég ritkán fogok bele, mert általában elég hét közben élvezni a játék nyújtotta "örömöket". :D

Egy dologra voltam kíváncsi - amit még eddig nem sikerült higgadtan soha kivitelezni -, hogy ne rage quiteljek 1-1 tróger meccsen. Anno azt figyeltem meg, hogy ha egy meccsen kilépek, utána meccseken keresztül kapom az ívet.

Most minden higgadtságom összeszedve végigtoltam minden meccset, olyat is, mikor full szopóroller mocsár foci (irányíthatatlan játékosok, max 2 passz pontos, kick off glitch, stb.) volt.

Meglepően egyre balanszosabb mérkőzéseket játszottam, egészen 17 winig jutottam. Még maradt bent pár meccs, de azt már nem erőltettem, késő is volt.

Nem tudom, hogy csak placebo, koncentráltabb voltam, vagy vacakabb ellenfeleket kaptam, vagy tényleg az elméletem igazolódik, de nem éreztem azt a szintű féket a csapatomon, amit korábban. (ismételve magamat, nem azzal van bajom, ha jobb az ellenfelem, hanem ha a csapatom vakon sétál a pályán)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16232) Woodslave válasza Nandinagy (#16230) üzenetére


Woodslave
nagyúr

xboxon csinálta azt nem tudom mikor

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16233) Nandinagy válasza Madn!ght (#16231) üzenetére


Nandinagy
addikt

Engem nem is a játék húz fel sokszor hanem a tróger ellenfelek.
Ez is hétvégén történt: Van 10 helyzetem minden kapufa ami meg nem azt védi a kapus. Gyerek talál 1 gólt valahonnan erre rögtön elkezd csitítani meg nyugtatni. Mivel 0 köze volt a meccshez egyenlítettem nemsokára.Kapott egy pirosat erre egyből kilépett 1-1-nél.. Ráírok, hogy gratuláljak neki amiért ilyen jó fej. Erre azt mondja nekem, hogy nem érdemlem meg a wint mert ha végigmegy a meccs tudja, hogy megvertem volna de ő nem fogja ideadni mert pay to win a csapatom. :Y :W
Abban a pillanatban a kezdőben 3 db trade lapom volt+4 db olyan lap amit ingyen meglehetett szerezni. :))

(#16234) Woodslave válasza Madn!ght (#16231) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a "form" elmélet szerint (ami amúgy megdőlni látszik, vagy legalábbis ki lehet játszani valahogy, esetleg itt sem tartom kizártnak redlistes accocat - mert kellenek "sztárok") a rq nem számít bele vereségként, tehát ugyanolyan formos játékosokkal találkozol, mintha nem is kaptál volna ki.

Most ezen elagyaltam kicsit, lehet faxszág:

Lehet ez inkább úgy működne hogy mennyi vereséged van az határozza meg. Ha mondjuk az rq nem számít, akkor ha az első 5 meccseden rq-elsz akkor olyanokkal is találkozhatsz akiknek mondjuk 5 meccsből 5 győzelmük, azaz 0 vereségük van, mert neked se számolja vereségnek.

Ha a form a győzelem- vereség különbözete, akkor ha mondjuk az első 10 meccsen 5-5 az arányod akkor 0-ban vagy és szintén ilyenekkel kellene összekerülnöd. Ha 5 rq- akkor meg 5-ben maradsz, és olyanokkal találkozol akiknek ennyivel jobb az arányuk és elméletileg jobb játékosok.

De mint látszik sem a cham replay sem amúgy a elite 1-es videók nem támasztják ezt alá szóval valszeg vagy a szórás nagyobb eredetileg is, vagy csak az éppen játszó emberek miatt (nem lehet ugyanolyan formosat találni)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16235) Madn!ght válasza Woodslave (#16234) üzenetére


Madn!ght
addikt

Értem amit mondasz, van is benne logika.
Mondjuk nem is erre irányult volna a "tesztem", hanem inkább a "büntetés" létezésére, miszerint ha kilépek, akkor megtorlásként jön a teljesítményromlás a következő pár meccsen keresztül. Jó elég elborult elmélet, de sima DR-ben is ha kilépek, utána jó ideig képtelen vagyok győzni.

Más: ez a drag back is fullra kiakaszt. Tudom mikor fogja csinálni, de képtelenség kibillenteni sokszor az ellenfelet. És két jó cselt megcsinál és akkor is elkezdi tolni a gép. Az eszem megáll...

A morál jópár éve simán része volt a játéknak, akkor ki is jelezte egy indikátor. Most ezzel kapcsolatban is egy sejtés, hogy beépítve még jelen van. Sokszor tapasztalom azt, hogy a régi morál-rendszerhez hasonlóan, ha csinál két látványos passzt, cselt, szerelést, ujjong az ellenfél közönsége, akkor hozzá kerül a segítség is. Annyi a különbség, hogy nem jelzi ki sehol. :F :U

aaah, pedig megfogadtam, hogy nem gyártok konteókat és nem is próbálom megfejteni a játék lelkületét... erre tessék. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16236) Woodslave válasza Madn!ght (#16235) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ebben is van ráció :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16237) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na most a hétvégi pánik után kezd kicsit visszább menni az ár, arra gondoltam, hogy kiárulom a csapatot. Igazából 5 játékosom van, max 2.3 milla lenne, dr szempontjából tök mindegy úgyis a seria 1-es ikon swapot kellene csinálni, ahhoz meg tuti 8-ba fogok leesni annyira sbc töltelék csapatom van. Kérdés hogy van-e értelme, nem fog-e feljebb menni (aki ér is vmit Atal meg Richarlison ss) vagy kiderül hogy qrva xar tots jön és senkit nem fog érdekelni a régi jobb lapok ára meg visszamegy. Nem nagyon tudom kitalálni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16238) evibly válasza Edgar2621 (#16218) üzenetére


evibly
senior tag

Én szívesen: evibly néven tudsz felvenni és inkább az este működik... (én már lepörgettem, de akkor ezzel megcsinálom a Bundes 5 rare lapos objective-t is)

Más: szombaton nagyon mélyre került nálam a game. Amikor azt hittem, hogy ennél gázabb dolgok nem jöhetnek, akkor jött az albán ellenfél, akinél VDS 18 védéssel, felbillenő pálya mellett elvert 3:1-re :W

Na, mindegy - elkezdtem ráírogatni az emberkékre, hogy honnan vannak, milyen divben játszanak, mert brutál volt, hogy mindenki atom játékkal, tökéletes passzokkal, hibátlan támadásépítéssel, az összes meta dolgot kívülről fújva alázgatott. (Én div 5-ben botorkálok).

És igazolást nyert: minden egyes megkérdezett játékos Div 1-2-3 környékén mozog, de derankolt és most megy vissza. Szóval üzenem az EA összes felelős munkatársának, hogy fosson minden éjjel és soha többet ne álljon fel neki, de tőlem lehet a kettő együtt is innentől kezdve :R :C

(#16239) Nandinagy válasza Woodslave (#16237) üzenetére


Nandinagy
addikt

Olyan csapatot rakj össze akikkel játszani szeretnél. Halál felesleges ilyenkor ezen rugózni milyen tots jön. Tavaly minden tots garantált packot kiraktam. Az összesből kapus jött kivétel bundesliga ahonnan meg Sancho(Fifás pályafutásom kedvenc lapja). Egyből átkellett alakítanom a csapatot miatta. A community tots után szerintem nőni fognak a jobb lapok árai de a pl-nél meg csökkenni valószínűleg

(#16240) Woodslave válasza Nandinagy (#16239) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Olyan csapatot rakj össze akikkel játszani szeretnél. arra nincs pénzem ;]

Nem is feltétlenül a tots miatt de ha megint jön egy ilyen crash mint most szombaton, akkor némi coin előnnyel tudnék venni esetleg. na mindegy nem tudom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16241) eM'82 válasza arpo04 (#16229) üzenetére


eM'82
addikt

Maradona? No thanks. Nem bírom a palit (mármint nem a játékban, hanem amit utána csinált).
A többi labdakergető majd akkor jön ha ingyen adják. :)

Nedved 300k-t bukva eltávozott. Jött Messi :). Boldog a csapat!
Lehet látni Vidalon is :DD

Neymar meg alig várta. :DDD

(#16242) Nandinagy válasza eM'82 (#16241) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én is így vagyok Maradonával. Akartam is a csapatba csak a 3* weak foot elrémisztett pedig a mid lapja is belefért volna.
Mondjuk a sorozat ezen segített valamelyest :D Ott egész szerethető.
Aki unatkozik annak ajánlom:
-Maradona mexikóban
-Last Dance(chicago bulls utolsó bajnoki címe)
-Sunderland,amíg csak élek

Nagyon igényes és érdekes mindhárom.

[ Szerkesztve ]

(#16243) arpo04 válasza eM'82 (#16241) üzenetére


arpo04
őstag

Maradona csak azért nem ami miatt elzavartak Barcelonától. Egyébként egy zseni volt... bár csak a mi arany lábú fiaink tudnának negyed annyit mint ő. :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#16244) Edgar2621 válasza evibly (#16238) üzenetére


Edgar2621
őstag

De király, akkor felveszlek és valamelyik este letoljuk a héten :R

A többi amiről írsz simán csak a minőség hiánya a játékból, ezeket simán meg tudnák oldani de valamiért nem akarják. Viszont az egyszerű játékosnak ezek mind eléggé frusztráló dolgok.

XO: Gollami26

(#16245) eM'82 válasza arpo04 (#16243) üzenetére


eM'82
addikt

Amúgy szeretnék látni egy olyan mozit/sorozatot ahol látom hogy jobb volt Messinél. Top 10 gól Napoliban videójánál elfogott az unalom.
Tuti voltak neki is szar meccsei, periódusa, csak ma már nagyítóval néznek minden teljesítményt. Messinek nem sikerült a VBcím, egy hulladék csapattal, Maradonánál bejatszott a "hand-ycap".
Emberileg nem tartom nagyra Maradonát, sőt. Focistának jó volt.
Senkit nem akarok ezzel verbal fightra biztatni, szimplán szeretnék meggyőződni róla :).

Ha sok kis magyar Maradonánk lenne akkor jó erős válogatott lenne. Bárcsak.

Fifában meg a WF miatt, ahogy te is írtad nem lehet idén kezdő.

[ Szerkesztve ]

(#16246) evibly válasza Nandinagy (#16242) üzenetére


evibly
senior tag

A Last Dance-t alig várom, h kezdhessem, ma gyorsabban véget ér a home office, mint általában! :C

Igen, a Sunderland is baromi jó, a Forma-1-es (Drive to survive) sorozattal nézem felváltva, hibátlan mind! :R

(#16247) Edgar2621 válasza evibly (#16246) üzenetére


Edgar2621
őstag

A Last Dance biztos hogy beszabehu jó lesz.

Bazska rakott fel videót, amit előtte ajánl megnézni. Nem tudom hogy Te követed-e Bazskát, én kedvelem, de nincs mindenki így ezzel. A Sunderland-be is belenézek, a Drive to survive első évadának feléig jutottam, minőségi munka.

XO: Gollami26

(#16248) Aguinaga válasza eM'82 (#16245) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekünk Bácsi Sanyi volt a Maradonánk:P

PSN: OldSlowhand74

(#16249) evibly válasza Edgar2621 (#16247) üzenetére


evibly
senior tag

Az egész MJ - Bulls érát tesómmal vállvetve, gimisként, tátott szájjal, éjjeli meccsnézésekkel követtük végig, nekem a kosárlabda AZ elsődleges sport, ami egészen a térdszalagom elpattanásáig aktív kosarazással is telt.

Persze, követem Bazskát, csekkolom a videót, köszi! (mielőtt bant kapunk az offoffért) :D

(#16250) Mrguba


Mrguba
őstag

Gyerekek penteken mar a tots jon?
Vagy mifene?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.