Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az első 5 meccset behúztam, volt 2 ahol fordítani kellett, volt ahol tizikkel kellett nyerni, de sikerült. Hugo Sanchez eddig pozitív csalódás! Bal CAM-ként 5 meccsen 8 gól, viszont gólpassza nincs, de annyira nem meglepő, mert inkább középre összpontosul a játék. A gólokat nem erőltettem, mindig az adott helyzet hozta.

(#17002) eM'82


eM'82
addikt

Este jöhetne valami használható SBC. Van egy fölösleges SBC Shaqiri + Verdi kettős (2×87). Amíg fel nem használom őket (duplikátum miatt), addig nem tudok pakkokat nyitni :)

Tudom Quick sell, majd recovery, de már csak 4 lehetőségem maradt.

[ Szerkesztve ]

(#17003) eM'82


eM'82
addikt

Egy vacak electrum pakkból esett, ahol 1 rare van!
Még a kólát is kiöntöttem. Liga SBC grind rulez!!!
Mindjárt megnézem mennyit is ér
(Shaqiri quick sell volt előtte)

[ Szerkesztve ]

(#17004) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Ez a 92 es De Gea annyira jó hogy előbb 7 kapura tartó lövésből 6 gólt kaptam. Meg ne csinálja senki!

PS4

(#17005) Nandinagy válasza eM'82 (#17003) üzenetére


Nandinagy
addikt

Gratulálok ! :D Végre valaki akinek megérte.
Én kiraktam a bundes,spanyol,angol,olasz,liberes sbc-t ma meg tegnap és a legdrágább játékos egy 40k-s aguero volt. :D Laza 190k-s bukó lett az 5 liga úgy, hogy még a szerződéseket is eladtam amik jöttek

Más:
Eddig 5-1 a wl de abból 3 meccsem tizivel végződött ugye a vereség is abból jött :D De a pozitívum, hogy elvertem valami e-sportoló gyereket kínkeservesen 3-2-re ;] .

(#17006) MdewC


MdewC
nagyúr

Miért ér Bappe 5 milliót?

Amikor egy kib@szott macska ellen játszom full delayben és ellenszélben és a pali bever egy 5-öst...

Akkor minden gólja kib@szott milliót ér. [link]

Vigyázzatok, ez egy macska:

Vigyázzatok az állatokkal!

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17007) gabigyerek válasza gabigyerek (#17004) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Kövi meccsen csak 6 ból 3 ment be. Fejlődik. Asszem megy majd valami sbcbe. :W

PS4

(#17008) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Miért ezt a fa**om 4231et játszik mindenki? Szánalmas.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17009) Edgar2621 válasza MdewC (#17006) üzenetére


Edgar2621
őstag

A kocka el van vetve, a mester meg felpörgetve.
A macska sem akadály, fennakadt lazán Kylian kárján.

XO: Gollami26

(#17010) Edgar2621 válasza LendvaiFeri1 (#17008) üzenetére


Edgar2621
őstag

Látom megy a WL :DDD

XO: Gollami26

(#17011) MdewC válasza Edgar2621 (#17009) üzenetére


MdewC
nagyúr

13/12

aztán jön egy ilyen, egy hiba és annyi a szoros meccsnek...


Elég volt egy hiba 1-1-nél és el is ment a meccs.

Aztán a kövin egy full delay megint ami menthetetlen és máris annyi a nagyobb álmoknak. ;) Lemákolt.

Nem kell itt befeszülni... 15/12 (15 meccsből 12 win mielőtt vki félre érti mert 1-2 stat kommentet a mai napig nem értek.) :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17012) Kristof_94 válasza eM'82 (#17003) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is gondolkodtam rajta, de várom a PL upot, így nem akarok lapokat elhasználni.

(#17013) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17012) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hatalmas lehúzás az a liga upgrade :D 11 rare playerért kapsz 3 darabot....
TOTY-kor 2000 játékost meg 600k-t vertem bele a premier ligásba és jött belőle egy nyüves Aubameyang. TOTY lap meg 0 db. :D Annyi előnye volt, hogy ingyen kiraktam a PL ligát belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#17014) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Aguero is azt mondja, hogy pay to win..
[link]

Gondoltam panaszkodok egy sort, mert a pltots miatt rászántam magam a wlre. De mindent leírtok amit tapasztalok, szóval felesleges szaporítani a panaszkodást. Így igazából csak Aguero kijelentését hoztam.
Hánynék, meg sírnék felváltva vagy egyszerre, ahogy jólesik.
Egy elcsalt szar.

Viszont ez a bruno fernandes stabilan qrva jó! Nem tudom ki csinálta meg a potm lapját, de az egyik legjobb cam véleményem szerint. Jól passzol, érkezik, lő, brutál a pali.

Kíváncsi leszek majd ndidi után kit raknak még be sbc-lapnak. Illetve a fórum pickjeire és garantált totsre is.. :D

(#17015) Nandinagy válasza Hazli17 (#17014) üzenetére


Nandinagy
addikt

Végülis igaza van ha 2 hét alatt azonnal kell a jó csapat.
Számomra meg megvan a varázsa annak, hogy megdolgozok a csapatért meg a jobb lapokért. Az elején tök élvezetes egy gold Joao Felixel játszani meg 1 hónap múlva egy Neymarral vagy egy Sonnal. Pedig ha valaki én aztán nem vagyok egy trade guru és ezen az egy (április) Van Dijk nyitáson kívül aki 1.2 milla volt 2 évig a szerencse is vastagon elkerült :D Mégis összejött áprilisra egy 7-8 milliós keret úgy,hogy rengeteg felesleges dologra elköltöttem a pénzt mellette. Tavaly jóval nehezebb volt nekem pénzt szerezni vagy lehet csak azóta 1 évvel okosabb lettem és jobban fektettem be.

(#17016) Dicker


Dicker
őstag

Szerintetek érdemes 100k-s pack-ot nyitni, vagy lesz még olyan sbc, amire költhetem a felesleges pénzt?

(#17017) eM'82 válasza Nandinagy (#17005) üzenetére


eM'82
addikt

Én csak az angol, olasz, spanyolt rakom ki. 4x-5x biztosan kipörgettem ezeket.
Múltkor semmi se jött, szimpla bukó volt. 100k mínusz. Most legalább jött valami. Úgyhogy tolom tovább majd WL után.
PLt utolsó csapatig csinálom most hogy ha jön a TOTS pick akkor ki lehessen választani.

Én a középszerű csapatommal eddig hasonlóan tolom mint a pedigreevel, de pár ziccert már kihagytak elől, ami után kaptam pár kontra gólt.

(#17018) Nandinagy válasza eM'82 (#17017) üzenetére


Nandinagy
addikt

A spanyol éri meg a legjobban ami azért fura mert packok alapján szerintem az a leggyengébb az olasz után. Most az az egyetlen probléma,hogy a barcelona 20-25k-val drágább mint szokott és így nem tudom kipörgetni még egyszer a spanyolt.
A bundás packok szempontjából messze a legjobb csak ott kikell fogni mikor olcsó a paderborn.

(#17019) Digestive válasza Nandinagy (#17018) üzenetére


Digestive
addikt

PSen most több, mint 70k a Paderborn. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17020) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sevilla SBC beadta, végre valami! Amikor láttam, hogy angol fel sem emeltem a szemöldököm, de aztán látom LM és United, akkor már mosolyogtam, de azért nem őrjöngtem. :D
Érdemes most eladni?

(#17021) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#17020) üzenetére


Zimmi91
addikt

Kolléga 250be átveszem ;] ;] :DDD
Grat!

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17022) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#17020) üzenetére


Zimmi91
addikt

Haha mondom megcsinálom én is, erre TOTS , angol és az a 84es CB....ha van troll ;] ;] ;] :C

" Just remember Manchester is RED! "

(#17023) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#17021) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! :R

Közben megvan az első vereség, bundesligás csicska, Sancho megállíthatatlan, átmegy TOTY Trenten meg De Ligten is, a végén hátul labda fedezés. Hányinger.

(#17024) Nandinagy válasza Digestive (#17019) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jaja tudom. Azért mondom, hogy kikell fogni :D Mikor raktam utoljára 52k-t írt futbin de 45-ből kihoztam.

(#17025) Hazli17 válasza Nandinagy (#17015) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Persze, ezt én is szeretem és nagyon is jó lenne, de amit idén ezzel a játékkal műveltek, az valami undorító.
Főleg így a full pressinges frissítés óta.
De igen, magát a csapatépítést azt szeretem/szetetném, ha lenne értelme. Nincs phyzik, nincs pace, botrány..

(#17026) v-man


v-man
őstag

Jött egy moments Ballack a 100ezres packbol, coinbol :C :R

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#17027) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

Nem igazan jatszottam még a FUT hétvégeken, de 5 mecs után ezt dobta ki nekem. Nem tudom hogy mit is kéne csinálnom. Tipp?
Előre is kösz ,ha van valakinek.

(#17028) eM'82 válasza Nagymartin-1 (#17027) üzenetére


eM'82
addikt

Kép lemaradt

(#17029) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

9

(#17030) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Majdnem beleállítottam a kontrollert a tv-be mikor kirakom a spanyol ligát kinyitom egybe a 20 packot azt 19-ben boardos lap sem volt :D Az utolsó meg dobott egy prime Litmanent aki ér 130k-t jelenleg. Legalább kevesebb lesz a veszteség az elmúlt napokból

(#17031) csuhi89


csuhi89
friss újonc

Sziasztok!
Mi lehetne csinálni a csapatommal? Hiába rakok chemistry kártyát meg training kártyát berakni, de ugyan olyan szarok. Nem tudnak lőni, passzolni, esnek-kelnek. Valaki küldjön már leírást a csuhi89@gmail.com-ra. Képpel illusztrálva! Kéne egy fasza taktika, mert a támadásom szar. Kérlek benneteket normális választ adjatok!!!!!

(#17032) Woodslave válasza Nagymartin-1 (#17029) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Wlben nem használható training a jatekoson

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17033) csuhi89


csuhi89
friss újonc

Nem szoktam játszani wl-ben

(#17034) Woodslave válasza csuhi89 (#17031) üzenetére


Woodslave
nagyúr

1000 taktika videó van de sztem túl nagyot egyik se változat a dolgokon. Attól is függ milyen csapatod van.. Korábban jók voltak csak most xarok?

A wl válasz nem neked ment :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17035) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

Tehát, ha jól értem. Erre a Fut hétvégére kell eggy külön kezdő 11 amit nem használok máshol csak ott? Köszönöm a válaszod Woodslave

(#17036) csuhi89


csuhi89
friss újonc

87-ES CSAPATOM van

(#17037) Woodslave válasza Nagymartin-1 (#17035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem csak játssz egyet hogy ne legyen senkin training. Én nem használok de úgy rémlik csak egy meccsre van. Utána ok. Squad battles kilépsz eltunik és már wlezhetsz is :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17038) MdewC válasza csuhi89 (#17031) üzenetére


MdewC
nagyúr

Csuhikám [link] itt van! :D

Állítsd be amelyik szimpi, vagy mind és mehet.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17039) freddyadu válasza MdewC (#17038) üzenetére


freddyadu
senior tag

:D :D :D

(#17040) csuhi89 válasza MdewC (#17038) üzenetére


csuhi89
friss újonc

kösz

(#17041) v-man


v-man
őstag

Már megint 100 fölötti latency wlben, percekig próbáltam egy normálisat kifogni hiába. Elinditom a napi küldetésbe kellő online friendlyt, erre ott 32... Mi ez az új fícsör?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#17042) Nandinagy válasza v-man (#17041) üzenetére


Nandinagy
addikt

A 2 nem egy szerveren működik gondolom :D

8-2. Holnap rámegyek a 17-re de nekem többre se kedvem se türelmem. Az összes vakhangya hátrányba maxra tolt pressureral rám jön aztán a szerencsétlen játékosaim meg direkt rövideket passzolnak ami neki jó de az én játékosomnak pont rövid :D Megint kikaptam 5-6-ra 1 meccsen ahol a gyerek 7-szer lőtt kapura én meg 21-szer. A hosszabitásban csak 4 totál ziccerem ment mellé meg fogta meg alissont :D Na mindegy megint megtanultam, hogy nekem 82-es areola marad a kapusom felesleges a 60k-s lapja :C :C

Mai napi új bug vagy nem tudom mi:Meccsenként 4-5 alkalommal egy biciklicsel után elhagyta a labdát a játékosom. Maxi ezt ziccerbe is megcsinálta. A védőm meg utolsó emberként :D Jól van az

[ Szerkesztve ]

(#17043) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

Köszönöm! Bejött a dolog.

(#17044) MdewC válasza Nandinagy (#17042) üzenetére


MdewC
nagyúr

Amikor bicikli cselben toty Bappe elhagyja a lasztit, akkor tudom, hogy nagy a baj.

Ez a 2 méteres rövid passz az ellenfélnek a legnagyobb kammer. 90+ passzos emberek is elcseszik, ez is annyira átlátszó. Hagyjuk. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17045) QV222 válasza eM'82 (#17003) üzenetére


QV222
tag

Na nekem meg egy ugyan ilyen Pack tegnap este egy nyomorult 65-os lapot dobott.
Azután meg egy Jumbo Prémium Goldbol 84 es 5000 erot ,. be is fejeztem a pack nyitást már nyomtam is a fokapcsolot ez a véleményem az EA-rol.

(#17046) eM'82 válasza v-man (#17041) üzenetére


eM'82
addikt

Nekem ez új dolog. Eddig sose volt ilyen szar. Most meg csak ilyeneket dob. Küzdeni még ez ellen is kicsit sok. Zsinórban 3 vereség. Az ellenfelek nem jobbak, sőt... csak éppen egy qva cselt nem lehet időben kivitelezni.

(#17047) QV222 válasza Kristof_94 (#17020) üzenetére


QV222
tag

Szia

hol van ez az SBC? Vagy ez valami régi?

(#17048) Kristof_94 válasza QV222 (#17047) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A La Liga ligás sbc-n belül!

(#17049) toxicjew


toxicjew
addikt

Tots Aubat próbálta már valaki?

(#17050) Nandinagy válasza QV222 (#17045) üzenetére


Nandinagy
addikt

2 db pack után eleged lett a pack nyitásból? :F :F
Az utóbbi 4 napban 190 packot nyitottam ki értelmes tots nélkül :DD :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.