Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Edgar2621 válasza Bohus84 (#13000) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az a durva hogy nem tudnak kilépni a mátrixból, hiába magyaráznak, mert részben vagy egészben ebből élnek. Krasi folyamatosan sír vagy ideges, Ovvy ugyanez és közben a coint áruló oldalakat hirdetik. Nick is szapulja az EA-t és a játékot, ahogy Inception is, de mégis minden nap töltenek fel valami tartalmat. Az EA-nek az fájna ha mindenki abbahagyná és senki nem venne pontot, amíg ez nem valósul meg, addig minek változtassanak bármin is. Nem csökkennek a bevételek, nem játszanak kevesebben, nem tiltották be szinte sehol a pontokat, nekik minden úgy jó ahogy most van. Egy biztos, én már csak elvből sem veszem meg a Fifa21-et, jöhetnek itt bármivel majd augusztusban/szeptemberben, másképp nem lehet elérni változást.

XO: Gollami26

(#13002) Woodslave válasza Edgar2621 (#13001) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én bírom Kurtot és sajnálom a bant nem is értek vele egyet, de azért megint elmondom vicces volt hogy egyből 2200 fifa pont vásárlásával kezdett... :U

Persze addig nem lesz változás amíg fogy a pont mint állat.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13003) MdewC


MdewC
nagyúr

Patch note szerint nem volt változás a game playben.

De hát erre ezt nem lehet mondani, annyira nyílvánvaló.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13004) Zimmi91 válasza MdewC (#13003) üzenetére


Zimmi91
addikt

Patch előtt csináltam 500 pontot rivalsba kb 13 meccsből 10et megnyertem, tegnap nyomtam 3 meccset és csak a kamu ment megint, de minek kell belenyúlni mindig mindenbe?! Egyik meccsen konkrétan rúgtam 7 kapufát az első félidőbe, az ellenfél is kb 5-öt, aztán második félidő nekem szintén semmi nem ment be a srácnak meg minden, úgy nyert 5-0ra, hogy 10 kapura lövése volt nekem meg 17 és 80%-al találtam el a kaput, de 0 gól :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#13005) K.J válasza Edgar2621 (#13001) üzenetére


K.J
senior tag

Szép gondolatok/tervek a jövőre nézve, de én ismerem magam annyira, hogy akkora focibuzi vagyok, hogy nem hagyom ki :)
Kíváncsi vagyok mennyire tudod majd tartani magad ehhez, mert elveim nekem is vannak :D :) :R

(#13006) Readonly2 válasza Woodslave (#13002) üzenetére


Readonly2
tag

2200pont az semmi, és ha nem nulla chemes bronzokkal akar rtg-t kezdeni kb nincs is más opciója , ráadásul március van már

(#13007) Woodslave válasza Readonly2 (#13006) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja elvek meg ilyenek, hogy nem adok pénzt aki ki akar csinálni. Meg így nem rtg szóval ennyi erővel 1 millió coint is vehetett volna. Meg pont arról volt szó hogy neki sikerülne non rare gold lapokkal is. De ezt már nem tudjuk meg

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13008) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na sikerült If Semedot megvenni, remélem van olyan mint a sima gold :D Arra gondoltam (mármint olvastam vhol) hogy ingame megcserélem Zambrottával.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13009) MdewC válasza Zimmi91 (#13004) üzenetére


MdewC
nagyúr

nincs tudás különbség

mindenki = mindenkivel

nálam semmi nem működik

over

elég sanszos, hogy hétvégén kiárulom a csapatot

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13010) sz_abika válasza MdewC (#13009) üzenetére


sz_abika
addikt

Én 3 hete tettem ezt meg a kis poronty erkezesere várva, de nem bánom hogy ül a coin... ToTS bohockodasra elfer az addig meg underdog vagyok :)

PSN: xszabikax

(#13011) ferni válasza sz_abika (#12976) üzenetére


ferni
őstag

Elérem, meglepően jó kis választékod van :D
Valami hasonló kerettel játszol te is, ha jól értem, szóval ezzel a kezdővel kezdj a chem miatt.
[link]
Ramos meg Paulinho nem maxos, de velük nehéz mit kezdeni.
Annyi, hogy én azt a Sanchot nem erőltetném, nekem is meg van red pickben Sancho meg ugyanúgy Haaland is, de sokra nem megyek velük, inkább vegyél egy Hunter chemes Reust.

Politanot még betenné szívesen a csapatba, de sehogy se fér be, de legalább meg van a 3 fix cseréd előre, Ziyech, Orsic meg Politano, ez is fontos dolog.

Ez a kezdő meg egy 41212 (2) / 4312 felállásért kiált, de még egy 4321 is reális lehet vele egy LF Reus, ST Yedder, RF Butra trióval.

[link]
Ezzel tolnám így sztem.
Taktikák meg van egy csomó youtubeon.
Nealguides, RG11, ő náluk fix jókat találsz.

(#13012) Edgar2621 válasza K.J (#13005) üzenetére


Edgar2621
őstag

Imádom én is a focit, biztos hogy hiányozni is fog néha, de annyi minden mást lehet csinálni az életben (olyat is ami hasznosabb). Például óriási backlogom van játékok tekintetében, könyvekről nem is beszélve, és akkor még sorozatok vagy filmek szóba sem jöttek.

XO: Gollami26

(#13013) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Azt árulja már el nekem valaki, hogy mégis hogyan képzelik azt, vagy milyen programozási háttér van a mögött, hogy az ellen hazaadja Oblaknak a labdát, majd kb a félpályáig úgy vezeti fel a labdát vele, hogy Daniel James 98-as pace el nem éri utol :D

Annyira nem is érdekel, de mi a francra gondolt a költő és mi folyhat a háttérben?

Az hogy van, hogy a tavalyi fifa óta egy hosszabb indítást mindig épphogy felszed előtted a kapus? Pont sosem éred el.
Az hogy van, hogy néha a játékosok sebessége redukálódik kb 20-as pace-re?
Az hogy van, hogy idén állítólag a tiszta szerelés után a védőnél marad a labda, ehhez képest alig lehet úgy szerelni, hogy ne pattanjon vissza a támadóhoz?
Az hogy van, hogy a kapus 10/7 szer olyan helyre üti a labdát, hogy az ellenfélhez pattan?
Az hogy van, hogy...

Nem az a lényeg, hogy jó vagy nem jó a játék, hanem hogy ezt programozásban hogyan állhat össze, mert sokszor teljesen out of control a meccs és igazából csak nézem hogy mi történik, meg nyomkodom a gombokat.

Nem idegeskedek már ezen, de jó lenne néha kapni ilyen infót is a nagyérdeműtől...

PS4

(#13014) Woodslave


Woodslave
nagyúr

miért mondja Krasi mindig, hogy a friendlies nem szerveren keresztül megy hanem peer-to-peer? Tényleg így van?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13015) ferni


ferni
őstag

Nekem most az a kedvencem, hogy sima 3-1, majd az ellen a semmiből 53. Perctől a 63. Percig rúg 3at és bármit csinál gól :DDD
Majd egyenlítek, de kezdődik előlről :DD
Pöppet vicces

(#13016) Sickboy25 válasza ferni (#13015) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nekem az örök kedvenc amikor 2-0-ra vezetek és csinálhatok bármit simán jön a 2-2 és onnan vagy vereség vagy kínkeserves win.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13017) freddyadu válasza Sickboy25 (#12999) üzenetére


freddyadu
senior tag

4231 inkább CAMok
4312 pedig CAM és ST
Teljesen jók.

(#13018) evibly válasza Sickboy25 (#13016) üzenetére


evibly
senior tag

Ha már így belemelegedtünk, akkor nekem két nagy fájdalmam van a játékkal kapcsolatban, amit soha nem fogok érteni.

- A fejes gólok totál kinyírása.
- A távoli lövések hatékonyságának kiherélése.

Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy két olyan forgatókönyvet vettek ki egyetlen mozdulattal a kódokból, ami a foci szerves része, mindig is az volt és nehezen tudom elképzelni, hogy ezt ne lehetne beleprogramozni. Emiatt a variációs lehetőségek is a töredékére estek vissza, és olyan játékstílusokra kényszerülünk, amitől már mindenki hány :O

(#13019) Bohus84 válasza evibly (#13018) üzenetére


Bohus84
tag

Miért mi ezzel a gond? :DD
Tök izgalmas és maximális skillt igényel :D

(#13020) Nandinagy válasza evibly (#13018) üzenetére


Nandinagy
addikt

A fejes gólokkal egyetértek de távolról azért lehet gólt lőni sőt 16-25 méter környékén pár játékosnak onnan olyan a lövés mint ha ziccer lenne. Az se lenne megoldás ha 5-ből 3 lövés bemenne a világ végéről mert ahhoz aztán tényleg nem sok skill kell.

(#13021) K.J válasza Edgar2621 (#13012) üzenetére


K.J
senior tag

Teljesen igazad van, át sem gondoltam, csak leírtam a baromságomat! :) :R

(#13022) getdizzy


getdizzy
aktív tag

anyám borogass

(#13023) Sickboy25 válasza getdizzy (#13022) üzenetére


Sickboy25
addikt

Az EA-nél is elengedték ezt a részt úgy érzem...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13024) Bohus84 válasza getdizzy (#13022) üzenetére


Bohus84
tag

Legalább a mostani picknél még csak izgulni sem kell, hogy hátha beadja :W Amúgy az a manolas nem néz ki rosszul ha valakinek seria a csapata van.

(#13025) Woodslave válasza getdizzy (#13022) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na ezért érdemes agyfaxt kapni hétvégén :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13026) Raunchy


Raunchy
tag

Sok oktató videóban láttam hogy a practice Arena oldalnezetes mint a mérkőzés, de én bárhol nézem, nem tudom atallitani. Vágja vki mit kell beállítani?

(#13027) MdewC válasza evibly (#13018) üzenetére


MdewC
nagyúr

+1 (fejesek, nagy tudatos lövések? Ilyen nincs is a fociban... a 19-ben kiélhettük magunkat a zöld tengerben, nem volt elég? Most elégedj meg a mákkal és a fent linkelt taktikával!) :D

Dizzy: nem akarom elhinni, hogy az ea csak Kurtre van berágva.

Úgy érzem az ea ezzel a sok patchel és nincstelen csaló plusz delayes játékmenettel bizonyítja, hogy az összes felhasználót utálja. Ehhez még sorolhatnám az sbc-ket, rewardokat, de nem teszem. Olyan mintha mindenkit utálnának.

Kifogytam a lehetőségekből, pedig olyan team van, hogy magam alá kéne fosni a gyönyőrtől játék közben, nem pedig hányni az undortól. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13028) evibly válasza Bohus84 (#13019) üzenetére


evibly
senior tag

Ez hibátlan, pont így :D :W

(#13020) Nandinagy

Én csak azt szeretném, hogy közel mindenhonnan és helyzetből hasonló (az adott szitunak megfelelő) esélyek mellett lehessen gólt szerezni. Vagy mondhatjuk úgy, hogy hibátlan shot power és long shots statok mellett ez az esély rendkívül magas legyen, ami nincs így természetesen.
Lehet, hogy én rossz playerekkel próbálok (vagyis egy ideje már nem próbálok) távolról gólt szerezni, ki ez a pár játékos, akikre utalsz?

[ Szerkesztve ]

(#13029) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mi a sz*r ez a TOTW? Ezt kapjuk az egész hétvégés szerver kimaradásért? :DDD

(#13030) Nandinagy válasza evibly (#13028) üzenetére


Nandinagy
addikt

Messi,SS Atal mostanában rengeteg gólt lő ellenem távolról atallal ráadásul énis. De ugyanúgy szoktam gólt kapni messziről CR-től nyilván Vardytól meg Ben Yodától is. Az a vicc egyébként, hogy ha jól emlékszem pl Atalnak kifejezetten gyenge a távoli lövése mégis azt érzem, hogy nagyon nagy erő van a lövéseiben. A prémium ikonokat nem sorolom mint Cruyff,R9,Eusebio mert az nyivánvaló, hogy ők mindenhonnan jók.

(#13031) eM'82 válasza getdizzy (#13022) üzenetére


eM'82
addikt

Én ezek után alaposan átgondolom a további tevékenységemet a Fifát illetően. Tök fölösleges gürcölni ekkora rakat fos IF-ek miatt.

A gameplay valóban furcsább Rivalsban a patch után.

A csapatom számomra fullos.
Azon gondolkodom hogy kiárulok mindenkit és elpakkozom, így legalább ez a qrva függés is megszűnne...
Közel 1500 mecccset toltam az idei részbe (oké nem egy Woodslave szint, de akkor is ) :DDD , de annyi minden mást, hasznosabbat lehetne tenni az életben.

Squad Battles nem érdekel, Rivalsban meg ha valaki mázlival megver, akkor nem hogy kussolna, még rám ír, meg izmozik. Szánalmas a community, meg az EA Support is.
Más hobbit kell találni, vagy nagyon elvinni casual szintre.

(#13032) getdizzy válasza MdewC (#13027) üzenetére


getdizzy
aktív tag

áhhh, lassan már azt érzem, hogy maga az ea a fifát is el fogja engedni..
pedig csak egy jó kommunikációs vezető kéne, meg a mostani enginet lecsereélni, a frostbite alkalmatlan sport játékot csinálni...

(#13033) toxicjew válasza getdizzy (#13022) üzenetére


toxicjew
addikt

Hogy van pofájuk ilyen szart kiadni? :N

(#13034) Edgar2621 válasza K.J (#13021) üzenetére


Edgar2621
őstag

Dehogyis, nagyon is igazad volt abban amit írtál, hidd el lesz olyan amikor elgondolkodok majd rajta hogy megvegyem, de az nem lenne jó döntés. Lehet hogy én már ne játszok majd jó Fifaval, de remélem azzal hogy nem veszem meg jövőre hozzájárulok ahhoz, hogy egyszer tényleg jó legyen.

XO: Gollami26

(#13035) Edgar2621 válasza getdizzy (#13022) üzenetére


Edgar2621
őstag

Na itt aztán tényleg mindegy hogy valaki top 100 vagy silver 1 :D
Eddig működött az, hogy a pakknyitás miatt raktak be jó lapokat, de most már ezt is herélték. A legnagyobb igazolásuk idén az a marketzseni ember volt, azóta semmi nem lehet csinálni a piacon, szó szerint semmot. Vegyél pontot oszt jónapot. Nick videóját is érdemes megnézni, legalábbis az elmúlt egy-kettőt. Amellett hogy persze ő is tolja tovább jól látja a folyamatot.

XO: Gollami26

(#13036) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Hát, egy dolgot sajnálok csak, lejárt Prime Moments Butragueno kölcsönzési ideje, valami brutális a kis szőke herceg, csak DR meccseken használtam, 7 meccs, 15 gól, 5 gólpassz a mérlege, sajnos az utolsó meccsén pont olyan emberrel hozott össze a sors, aki a 9. percben, az 1:0-át jelentő gólomnál (persze pont Butra lőtte), kilépett. Vele a csapatban, egyetlen meccset vesztettem, de persze az is a szokásos volt: 4:0-ra ment már az ellenfél az első félidő végén, mert nekem kb. 4-5 helyzetemnél mentett a kapufa, mellette olyan homályokat lőttek a játékosaim 100% ziccerekben (köztük Butragueno is), ami alapján úgy döntöttem, hogy ezt kár erőltetni... tehát a kis spanyol a fenti statot kb. 5 meccsen hozta össze (mínusz egy gól).. Imádtam, kár, hogy képtelen vagyok nyitni ikont, vagy nagy értékű játékost, aminek az árából megvehetném őt...

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#13037) Mrguba válasza Aguinaga (#13036) üzenetére


Mrguba
őstag

En Dalglishal avgyok igy...3 meccs van meg a kolcsonbol de qrva jo jatekos...
Nekem nagyon bejott,,....de sosem esz meg :D asszem 3 milla az ara nekem van 500 ezrem :D

(#13038) Digestive válasza getdizzy (#13022) üzenetére


Digestive
addikt

Szinte biztos, h azért ilyen ultra ganyé fos a TOTW, mert erre a 7re is kapunk valami buzi promót szivárvány lapokkal. Aztán ilyenkor lehúzzák a TOTWet, h a pontból nyitásoknál legalább innen ne lehessen jót nyitni. ;)

Pedig jó lenne 1-2 hét promo nélkül, mert 1000+ db 83-84 lapot tankoltam és igazán felkúszhatna az áruk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13039) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Lehet a szerverek azért álltak , ne szenvedjük a weekend league-el :DD Ilyen TOTW-t elnézve jobb is volt így...

Írtam egy szösszenetet, hogy szoktam tradelni, ha valakit esetleg érdekel, bár itt mindenki képben van, úgy érzem...

[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#13040) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Biztos megint velem van a baj de olyan nehézkes az egész pedig csak sb meg classic meccs megy.

Az if Semedo is furcsa komolyan mondom a sima gold sokkal jobbnak érződik :U vagy érződött amikor megvolt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#13041) Kristof_94 válasza Digestive (#13038) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tegnap redditen láttam valami töltő képernyőt a játékból, de azóta nem találom. Meg ennél a Libertadores dlc-nél is jön valami a FUT-ba pénteken.

(#13042) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Miert van ekkora külömbség az Squad Battles ponthatárokban?
Ugy értem a platformoK között, PC-n madnem annyi kell a elit 1 hez mint XB-on TOP 10 HEZ...?

(#13043) dracox válasza Forestgreen (#13039) üzenetére


dracox
addikt

Köszi a tippet. :K
Bármilyen piaci bevétel érdekel itt sztem mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#13044) Nandinagy válasza Tigibeeb (#13042) üzenetére


Nandinagy
addikt

Vagy mindenki ennyire komolyan veszi az sb-t PC-n vagy van rá valami csalás gondolom :D :D

(#13045) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Huhh, ez a Trezegé, rare gold Son mehet is a piacra

PSN: OldSlowhand74

(#13046) Mrguba válasza Aguinaga (#13045) üzenetére


Mrguba
őstag

HAt nekem Bacsuháj es Rooney van :D
Rooneyt nem cserelem mar le pedig nem nez ki rosszul ez a Trezegé :D

(#13047) Aguinaga válasza Mrguba (#13046) üzenetére


Aguinaga
őstag

Rooney nekem is tervben van, de lehet, hogy linkelhetőség miatt jobb lenne ez a Muhamad

PSN: OldSlowhand74

(#13048) Mrguba válasza Aguinaga (#13047) üzenetére


Mrguba
őstag

Jo de nekem mar keso :D
Kiraktam Rooneyt...

(#13049) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Garantalt shapeshifter player sbc
87es squad kell hozza 2if-el

(#13050) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Srácok Yashin baby vagy mid lapja a jobb? Melyiket érdemes?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.