Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) s0p0q0r válasza MdewC (#17249) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

CR goljaiban mi volt magic? :D :D első egy tök átlagos gólnak tűnik, a második pedig egy undorító visszapattanos gólnak :D :C

(#17252) Zimmi91 válasza Zimmi91 (#17225) üzenetére


Zimmi91
addikt

45be tudtam eladni, hát elég mínuszos lett ez a nagy ötletem :D Nem érzem idén mivel és hogyan kéne kereskedni, de tök mind1 így is 1,5 hónapja ülök 1 millió coinon, hogy majd a nagy TOTSból veszek valakit és most is Gold Mbappet vettem meg :DDD :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#17253) gabigyerek válasza Zimmi91 (#17252) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Valamennyire most lehet számitani sbckre. Sztem minden nagy ligából lesz ilyen mint a PLből. Szóval minimál áron rare gold lapokat már most lehet venni. Illetve PL garantált TOTS-hoz kellhet TOTS lap. Én vettem is 84 felettiből párat amikor a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#17254) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na nyerő szeriaban vagyok erre patch :Y :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17255) toxicjew válasza Woodslave (#17254) üzenetére


toxicjew
addikt

Ez az a patch ami múltkor PCre jött, nincs benne semmi. Persze a játékmenet olyan szinten inkonzisztens, hogy tökmind1 van-e vagy nincs :D

(#17256) Digestive


Digestive
addikt

PS-en 2500 a legolcsóbb PL RARE lap. Jól kitalálták ezt is a kis gecik! Tényleg sikerült nekik az idén találni egy olyan embert aki érti a piac működését és mindent meg is tesz érte, h alrakjon a játekosoknak. :DDD

(#17257) Nandinagy válasza Digestive (#17256) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk én rakosgatom a spanyolt apránként ami semmivel se lett drágább aztán a 20 packban mindig van 10-12 pl játékos :D kis +profit szóval nem bánom

(#17258) Kristof_94 válasza Digestive (#17256) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nevezzük nevén a barmot, FutEconomist. :W

(#17259) Zimmi91 válasza Digestive (#17256) üzenetére


Zimmi91
addikt

Abba meg biztos vagyok, hogy 2 PL csapat is lesz a csütörtöki MM-be, hogy még jobban beszopasson minket :DDD :DDD Volt 6db rare lapom inkább eladtam őket, nem mindenki olyan szerencsés, hogy Aguerot nyisson :P

" Just remember Manchester is RED! "

(#17260) Meghivott


Meghivott
addikt

A "csak oda kell figyelni, nem csal a gép" felhasználóktól kérdezem:

- olyankor hogyan kell odafigyelni, amikor alap, baby Hierro 10-ből 9x lefutja a 99/99 sebességű és gyorsulású icon támadót? Hátrányból... ( példa )
- amikor Eusebio 1-1-ben vezeti az egyszem védőre a labdát, megcsinálod az esernyő cselt, de az iconod nem reagál, csak belevezeti a labdát a védőbe, majd te a kontrából azonnal gólt kapsz...
- amikor Ben Yedder úgy borítja fel a hátsó tankokat, mintha papírból lennének?

Ezek azok a dolgok, amiknek működnie kellene, mert ez evidencia, erre épít az ember, mint a lövöldözős játékban az, hogy ha nyomod a gombot, akkor lő a karakter.

Ennyi erővel random dobálhatná a gép a kapu pozícióját az alapvonalon.

Nem rátok haragszom, de ez bazdmeg tényleg nevetséges. :N

És nekem is van baby Hierrom, használom is, szóval ezt így írom. :K

[ Szerkesztve ]

(#17261) MdewC válasza s0p0q0r (#17251) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az a magic, hogy nem lehet megfogni a palit. :D

A cím választás az lehet fos, de az a lap tarthatatlan. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17262) Töff_PLS válasza Meghivott (#17260) üzenetére


Töff_PLS
tag

+1

Ben Yedder vs TOTY Van Dijk

Mindenki tudja ki nyeri a csatát. :D

XBOX: LángosMaci

(#17263) Woodslave válasza Meghivott (#17260) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Biztos van rá logikus magyarázat ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17264) Madn!ght válasza Meghivott (#17260) üzenetére


Madn!ght
addikt

Minden szavaddal egyetértek, aki mást állít, az vagy nagyon elfogult, vagy nem ezzel a játékkal játszik.

Lépten-nyomon a fórumokon (Fb oldalak, twitter, yt, itt, stb.) ugyanarról számolnak be a játékosok. Sokan ezt sírásnak ítélik, de ennyi egybehangzó vélemény, illetve véletlen nem reális. Jómagam már a delayt sem okolom, számomra - kis túlzással - nyilvánvaló a szkript. (tudom, ezért kapni fogok, de nem lehet az ellenkezőjéről meggyőzni, 1500 meccsből szerintem már lehet valamelyest véleményt formálni)

Értelmezésem szerint a játékosonak azért van értékük (rating, statok), "karakterisztikájuk", mert az értékek alapján történne normál esetben a "szimuláció". Ha egyik több, mint a másik, akkor az - fáradtságot, sérülést most nem számolva - legyen gyorsabb, erősebb, stb.

Ezzel szemben tegnap, non rare gold (80 chem) csapat játékosa, 66 shottal 18 méterről 3 bombagólt ver. 0 chemstyle 80 pace játékos lefutja a 99-es Sanet. Nem, bárki mondhat bármit, ez nem szimuláció, hanem unfair balance...

Azért gürizik az ember, hogy jobb lapokat szerezzen, ergo gyorsabb, erősebb csapata legyen. De nem, a gép dönt ehelyett.... :C Persze tudással lehetne kompenzálni valamelyest, de könyörgöm, azért valahol papírformának is lennie kellene.

Napi gumiszoba letudva. :DD

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17265) boat76


boat76
csendes tag

Sziasztok! A pörgetett passzt melyik kombinációval lehet kivitelezni?

(#17266) sz_abika válasza Meghivott (#17260) üzenetére


sz_abika
addikt

Ebben a 4 évben rejlik a sebesség titka; 56évesen a 99es pace már nem ugyanolyan!

PSN: xszabikax

(#17267) Meghivott válasza sz_abika (#17266) üzenetére


Meghivott
addikt

:D
Igazad lehet. Ezzel nem számoltam.

(#17268) Woodslave válasza Madn!ght (#17264) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem feltétlenül értem ebben a logikát az ea részéről. Neki az az érdeke hogy minél jobb csapatot akarj mert azt legkönnyebben fifa pontból tudod megoldani. Az ok hogy nem kell elrettenteni a kezdőket de ki a faxom érdekét kellene nézni májusban? A lofax gold csapatos játékosét vagy aki szétszopta magát hogy legyen egy jó csapata.. :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17269) eM'82 válasza eM'82 (#17138) üzenetére


eM'82
addikt

Már 600k-val kevesebb a kinézett csapat. Egyedül Gucci tartja magát :).

Amúgy lehet egy OP olcsó TOTS csapatot fogok inkább összerakni. Várom a Liga NOSt is :)

+Ma érkezhetne a PL SBC update. Megvan a Norwich is.

(#17270) MdewC válasza Meghivott (#17260) üzenetére


MdewC
nagyúr

@Madnight
@Wood

+1

Pont mikor tegnap telón gratuláltam Digestivenek mondtam, hogy azért nagy szemét az ea... A game play full inkonzisztens / késik / csal / tökmindegy, nyitni szökő évente lehet vmi nagyot, mikor akar örömet szerezni a nagy közönségnek?

Mondom ezt úgy, hogy most egy szavam se lehet az ikon nyitás meg wl után, de a game play az nagyon szenvedős. Plusz még ez a patch is... ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17271) Madn!ght válasza Woodslave (#17268) üzenetére


Madn!ght
addikt

Hát pont ez az! Aki végigszopta az évet se érezze már jól magát! Az utolsó pillanatig is azt érezd, hogy hulladék a csapatod, még mindig fejleszteni kell. Csinálni a feladatokat, pakkot nyitni, FUT pontot venni...

A minap valamelyikőtök írta, hogy kellene egy figyelmeztetés ehhez a játékhoz, hogy "Csak erős idegzetűeknek!". És tényleg! A pszichikai manipuláció az valami félelmetes ebben a játékban (mert nagy részben az ember igazságérzetére gyakorol hatást). Nem véletlen, amit sokszor itt a nagy többség leír, hogy kihozza azt az agressziót is az emberből, amiről nem is tud. Őszintén irigylem azokat, akik legyintve konstatálják, hogy ez csak egy játék. :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17272) Digestive válasza MdewC (#17270) üzenetére


Digestive
addikt

Azt kifelejtetted, h egy "dögkút" az egész! :DDD

(#17273) Hazli17 válasza Madn!ght (#17271) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Ezt az asszony tudja leginkább konstatálni, hogy "ez csak egy játék, most mit vagy ideges?"

Ilyenkor még egy huszassal feljebb megy a vérnyomásom.. :))

(#17274) sz_abika válasza sz_abika (#17181) üzenetére


sz_abika
addikt

Havertz és Fred helyére érkezne Kaka swapból és Auba 1.7 misiért, vagy legyen fun és menjen ez a csapat Auba árából? Nem tudok pénzen ülni sokáig, égeti a tenyerem.

Holnap estig el kéne dönteni.

PSN: xszabikax

(#17275) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez a Henderson cm camkent mennyire működhetne 4-2-3-1-ben :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17276) Madn!ght válasza Woodslave (#17275) üzenetére


Madn!ght
addikt

Basic chemen 90+ kapustól csatárig bárhova. :D

Viccet félretéve, egy hunterrel kipróbálnám ;)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17277) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Season nem tudom melyik szintért járó premium gold players packból... Amikor láttam, hogy brazil zászló mondom tuti valami gagyi szaúdi ligás... Lehet megjött Atal utódja!?

[ Szerkesztve ]

(#17278) MdewC válasza Digestive (#17272) üzenetére


MdewC
nagyúr

A cifrábbakat nem merem leírni tezsvérem. :DDD

Hazli: a fix hallod. :D

Kristóf: grat, idén több panaszt nem szeretnék olvasni a nyitásokról! :DDD

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17279) Zimmi91 válasza MdewC (#17278) üzenetére


Zimmi91
addikt

3nap múlva jön a bundás TOTS és jön Kristóf, hogy nem nyitott semmit, egy szar az egész :DDD :DDD ;]

(#17277) Kristof_94

Grat! Elfogadnám én is, pont kéne egy baszó csatár, remélem a garantált TOTS vagy őt vagy Aguerót dobja :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#17280) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#17279) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi srácok! Még egy játékos aki miatt aggódni fogok, hogy ne őt nyissam a garantált csomagból. :D
A Bundesligaval kapcsolatban még inkább nem fejtem ki az érzéseimet... Hányinger. :DDD :W

(#17281) sz_abika válasza Kristof_94 (#17277) üzenetére


sz_abika
addikt

Na csinálhatsz is új avatart, Richarlisonnal.

PSN: xszabikax

(#17282) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

üdv
RM vagy CAM cserén gondolkozom
abban kéne egy kis segítség
rm sterling vagy cam firmini 88 as lapja az ami szamitasba jöhet ugy vélem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#17283) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17277) üzenetére


Nandinagy
addikt

Gratulálok :D
Igen a brazil szaudis tots-ot szeretem. Ma is megcsináltuk reggel 3-szor a spanyol ligát a haverommal akivel játszunk.
-2 tots maicon
-1 db 83-as tots
-Cavani
-Alderweireld
-Thiago
-Boateng,Stones,Gundogan,
-Hunter chemy,1 sheffield,2 dusseldorf,1 union berlin

Így, hogy jöttek a szaudi totsok kicsit nagyobb lett a luck kár, hogy egy értelmes tots lapot nem hajlandó dobni :D Szerintem el is felejtem ezt a ligásdit mert 3 nap alatt 8-9szer pörgettük ki a spanyol ligát de pl Tots kanyarban sem volt. De legalább nagyjából pénzünknél maradtunk. Jöhet a gold2-ből Söyüncü meg Kovacic ;]

[ Szerkesztve ]

(#17284) eM'82 válasza Woodslave (#17275) üzenetére


eM'82
addikt

Bki, hogy mennyire lettem Fifa és fórumfüggő: feleségemnek mondtam hogy este nezhetnénk végre Westwoodot. Mit???? Ja, mondom Westworld-öt :DDD

(#17285) Woodslave válasza eM'82 (#17284) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17286) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Ma jön a garantált PL TOTS sbc? Elméletileg ma van a napja, csütörtökön meg a szaudinak.

PS4

(#17287) sz_abika válasza Nandinagy (#17283) üzenetére


sz_abika
addikt

Fura hogy a spanyol ligát farmoljátok...kb 6-7 értelmes csomag van benne, a Bundesligából meg a 4 bukón túl minden más profittal farmolható még a mostani árakon is.

PSN: xszabikax

(#17288) Nandinagy válasza sz_abika (#17287) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát a bundást szoktam. De mindig kapok bundás játékost és olyan szinten drága mind most , hogy nem érné meg semennyire :D ez legalább olcsó mellé.
300k körülre írja a bundest. A spanyol meg 210 talán. Annyival nem szoktam jobbat kapni belőle. De lehet nekiugrok ma annak is mert az a 600k amim van jelenleg semmire nem jó.
Fejleszteni max 1.2 millából tudnék a csapaton.
Májusba meg már nem kezdek el gyűjtögetni mert lesz július mire kijön valaki. :D

(#17289) toxicjew válasza gabigyerek (#17286) üzenetére


toxicjew
addikt

Fordítva, előbb a ratyi ligás jön és aztán a fő. Bár bekavarhat, hogy most késve érkezett a szaúdi, de meglepődnék, ha nem húznák el csütörtökig a PLt :U

Kristóf majd egy reviewt nyomassál már róla, kíváncsi vagyok milyen :)

[ Szerkesztve ]

(#17290) evibly válasza Hazli17 (#17273) üzenetére


evibly
senior tag

(#17291) Kristof_94 válasza sz_abika (#17281) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Felipe Andersonra gondoltam!

Amúgy most van kb. 5000 zsetonom, de mivel egy támadó sem eladható, így nem tudok pénzt csinálni, se liga sbc-t. :DDD

(#17292) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17291) üzenetére


Nandinagy
addikt

Van 600k-m odaadom Richarlisonért ha gondolod :D :D :D

(#17293) eM'82


eM'82
addikt

Új premier liga sbc reward:

Szaúdi liga: Al Soma.

[ Szerkesztve ]

(#17294) Zimmi91 válasza eM'82 (#17293) üzenetére


Zimmi91
addikt

Jól néz ki, de még így is kuka :( :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#17295) Mrguba válasza Zimmi91 (#17294) üzenetére


Mrguba
őstag

Ja tokom rakja ki ezert az egesz ligat :D

(#17296) Sickboy25 válasza eM'82 (#17293) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem eroltettek meg magukat...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17297) Aguinaga válasza Sickboy25 (#17296) üzenetére


Aguinaga
őstag

Dől a kontent:)

PSN: OldSlowhand74

(#17298) v-man


v-man
őstag

Na végre nekem is jött egy TOTS, 500ezer coin elégetése után van Dijk :C

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#17299) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Adta az új sbc

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17300) Mrguba válasza Woodslave (#17299) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem is....80 as Mascherano...telibeszar ez a kecifos jatek engem masnak meg adja a jokat :W :W :W :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.