Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Mrdevil válasza Sickboy25 (#2997) üzenetére


Mrdevil
addikt

A max igen, plusz még a dr, meg az apróságok. Sok......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3002) blasi0


blasi0
csendes tag

tegnap összedobott egy magyar sráccal WL-ben, olyan fluid volt a gameplay, hogy meglepettségemben kettőt alig bírtam passzolni, lassan zavaró, ha már nincs delay :DDD :))

(#3003) mandleee válasza Mrdevil (#2995) üzenetére


mandleee
tag

A szenvedés része az, hogy nincsen elég lapom hozzá. (plusz nem tudok annyi időt a fifával tölteni). Egyedül az MLS lapok vannak meg. Fifa pontot nem fogok venni és annyira SBC-ket sem akarok most csinálni, ki tudja mire kell még a first owned lap..

(#3004) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Nah elkezdtem Abu sbc-t :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3005) Zimmi91 válasza Sickboy25 (#3004) üzenetére


Zimmi91
addikt

szerintem full lehúzás az a lap, alig jobb mint a sima gold lapja, de te tudod :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#3006) LedyGyuszi válasza Hazli17 (#2979) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

a kereskedést lehet nyomni bárhol (munkahelyen, iskolában, buszon, vonaton, stb...), de a boxot nem vihetem magammal a melóhelyre...ugyanúgy beleteszel időt, energiát, mintha nyomkodnád játék közben a kontrollert.
mivel a "foci szimulátorod"-ban van piac, így igenis kicsit tőzsde szimulátor is (tudod kereslet-kínálat). oké, játékkal keress coint, de akkor legyen egységes pack luck, vagy fixen kiváltható itemek, esetleg minden játékosnak legyen fix ára és akkor tényleg kijön, hogy minél többet nyomkodod azt a szart, annál előrébb tudsz jutni elv.
Addig meg vmilyen szinten marad a vak szerencse csapatépítéshez, mert a jelenlegi rendszer alkalmatlan arra, hogy sima játékkal világverő csapatot tudj építeni! :R

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#3007) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#3005) üzenetére


Sickboy25
addikt

Most 300-310K Auba ez nekem 400K-ban simán megáll és lehet pottyan valami jó lap, eddig nem történt meg :-)

Annyira nem érdekel a coin, bár az igaz most nehezebb szerezni, mint tavaly, de már 2 hete ülök 400K-n úgy, hogy előtte a túlárazott Walcottot is megcsináltam és van még 670 játékosom a klubba, amit valszeg idén sehova nem kell gyűjteni.

Magyarul unalmas a játék és ezzel ütöm el időt, de igazából Walcottnál már ezt leírtam...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3008) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Lángész. :))

(#3009) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Én most egy Aguero urat vettem, ügyes a pali. Hunterrel igazi vadász. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3010) arpo04 válasza LedyGyuszi (#2996) üzenetére


arpo04
őstag

Vollandot használom ;] Egyszerűen muszáj hibrid csapatot csináljak mert előre nincs ötletem kit raknék. Keves a variációs lehetőség mert csak a pace... Lenyomnak mindent a torkukon és mi hülyék engedjük.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#3011) LedyGyuszi válasza arpo04 (#3010) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én egyelőre tartom magam... ;] Volland, Draxler támadó duóm lassúságán el is ment pár meccs a hétvégi Wl-ben...

XONE: LedyGyusziHU

(#3012) K.J válasza ForRedGlory (#3008) üzenetére


K.J
senior tag

Valaki nagyon nyerni akkar, mehet a press :D , de Kokéval halálra van ítélve.
Rendben van, hogy fun team, de ennyire :)

(#3013) Digestive válasza LedyGyuszi (#3006) üzenetére


Digestive
addikt

+1

Megnézném h csak játékkal és átlagos, vagy az alatti pack luckal hogyan rakna össze bárki is egy igazán b@$zó csapatot.

(#3014) LedyGyuszi válasza Digestive (#3013) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én megmondom! töménytelen mennyiségű fifa pont vétellel! :K
kérdés: ér e ennyit a játék? persze mindnekinek szíve joga arra a hobbijára költeni, amire ő szeretne. de pl. az EA zsebének tömése biztosan nem javítja meg az ő problémáikat se...

XONE: LedyGyusziHU

(#3015) blasi0


blasi0
csendes tag

Ez a Guardiola 8 tokenért mennyire érheti meg? 4-2-3-1 / 4-1-2-1-2(2) -ben lenne cdm, előbbiben Goretzka párja.

A fél életemet nem akarom ezekre az objectivekre ellőni, meg annyira egyik kártya sem fogott meg, de így lényegében ingyen megoldanám a középpályát, meg a chemistryt. Plusz még maradna lehetőség egy Ferdinandra mondjuk (ha mégis kifarmolnám)

[kép]

Fernandinho+Gündogan helyett meg tudnék hozni egy erősebb CAM-ot (így is inkább chem miatt voltak)

(#3016) arpo04 válasza LedyGyuszi (#3014) üzenetére


arpo04
őstag

Én is azok köze tartozom akik nem költenek ilyenre. Minden játékba meg van ez a Micro lehúzás... csak itt pofátlanul tolják az arcunkba. Senki se örül annak ha Rocco egyszal semmibe az arca előtt lóbálja (kivétel a ha nő vagy más) az EA ezt műveli és minden évben centikkel közelít a szánk felé...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#3017) eM'82 válasza blasi0 (#3015) üzenetére


eM'82
addikt

Én is rajta gondolkoztam, de szerintem IF Delaney veri statokban (kb 70k).
A chem szól mellette + hogy ingyen lap.
Drogba kellene, de 23 tokenem sose lesz :D

(#3018) PEZZY93 válasza arpo04 (#3016) üzenetére


PEZZY93
tag

Mondjuk más esport játékoknál azért nincs ekkora szarakodás.. ott is költhetsz rá csomó pénzt, de skineket és egyéb nem játékot befolyásoló tényezőt vásárolhatsz...

Azért az nagyon meredek, hogy esport játék, de ha nem költesz a játékra az elején, akkor próbálj 27 győzelmet csinálni egy 50K-s csapattal :D

És a legnagyobb baj, hogy még csak az sem garancia, ha pontot vásárolsz, mert simán lehet, hogy semmi nem fog jönni..

PL ilyen, hogy Gullit-Viera cdm párosról meg nagyon kevés réteg álmodhat, mert gondoljunk bele, ehhez még csak nem is elég 1-2 NAGYON szerencsés nyitás sem (pl Ronaldo)..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3019) LedyGyuszi válasza PEZZY93 (#3018) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

tegyen bele az ember napi 36 órát és elérhető! :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#3020) arpo04 válasza PEZZY93 (#3018) üzenetére


arpo04
őstag

Ebben egyet is értek veled! Még ez a “nem szerencsejáték” se zavarna, ha költenének a serverekre és a kapcsolat jó lenne. Bugokat is inkább elviseli az ember... így ez payluckwin játék.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#3021) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Score 20 goals with First Owned players in Rivals.

Ez úgy is érvényes, ha csereként jön be az illető? :U

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3022) blasi0 válasza eM'82 (#3017) üzenetére


blasi0
csendes tag

Néztem őt is, még megálmodom.

Egyelőre egy Guardiola-Firmino kettősnél tartok, aztán majd kiderül :D

OFF:
Én úgy fogom fel ezt a pontos témát, mintha tombolát vennél. Többet veszel, több esély, de akkor sem biztos, hogy nem nálam lesz az a két pack, amiben megbújik a 2millió. Ez még mindig kevésbé zavar, mint pl az NBA széria, ahol a játék megjelenésének napján a 85-90-es játékosok jönnek veled szembe, mert ott tényleg játékbeli statokat veszel a coinnal, nem vagy szerencsére bízva. Fizetsz, és tolod fel a játékosod értékeit. Nah, az paytowin

(#3023) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem is Guardiola lapja tetszik, de Ferdinand sem rossz, akár együtt is jöhetnek.

(#3024) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Mindenkinek további jó fifázást. Ezt még búcsúzóul itt hagyom:
https://www.facebook.com/251570525003144/posts/1318058051687714/

;]

We are only Stardust...

(#3025) v-man


v-man
őstag

A standard verzióval is járna 5 héten keresztül ajándék csomag, nem? Nekem ma nem adott semmit.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#3026) LedyGyuszi válasza v-man (#3025) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem csak 3

XONE: LedyGyusziHU

(#3027) Hazli17 válasza LedyGyuszi (#3006) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Részben mindannyiunknak igaza van!

Én már tavaly is azt mondtam, hogy a fix rewardos rendszer lenne a jó. Teszem azt 100 riwals winért ne szaros 500-900 xpt adjon, hanem fixen coint, vagy egy játékost.
Igazságosabb pakkrendszer is kéne, a csalókat, coin vásárlókat pedig kiszűrni és bannolni. az alapokat kellene helyre rakni!

És egybilyen igazságosabb világban értelmet nyerne teljesen a játékból szerzett coin és az abból csapatépítés.
Mondjuk én most is így építem!

Azért az, hogy valaki munkaidejében munka helyett és suli időben az órára figyelés helyett transferel, az sem az igazi jó irány azért valljuk be! Ha már a belefektetett időről van szó.
De ezt nem vita indítóként írom, csak halkan megjegyeztem. :R mert igenis a játék után járó rewardoknak kellene a legjobban számítani! Nem annak, hogy ki mennyi fifapontot vett és milyen a packluckja.

Ja és én benne lennék, hogy ezeket egy pár sör mellett is megvitassuk valamikor :DD

[ Szerkesztve ]

(#3028) Meghivott válasza Hazli17 (#3027) üzenetére


Meghivott
addikt

Ha a jobb játékos fixen jobb lapokat és jóval több pénzt kap, akkor mégnagyobb lesz a különbség.
Nincs teljesen frankó megoldás.
Vagy lehetne a WL-ben is több liga, így elvileg hasonló tudású ellen kellene lenyomni a meccseket és nem kéne a handi sem. Persze a jobb ligák nagyobb jutalmat is kapnának.

(#3029) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Kinyitottam a heti 2 Rare Gold pakkot az előbb, meg volt a hétvégi SBC-ből is még 4.
Az egyik Rare gold:
Egy másik pakkban de Jong bújt meg.

Lassan már nem merem barakni a nagy nyitásokat. :DDD

Amúgy érdekes mert telefonról még lópikula sem jött, minden csak boxon.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#3030) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Nah elkeszult potm Auba! Egy allat, gyors jol fut uresbe, nincs elveszett labda... igazi op! Ket rivalst jatszottam vele 3 gol egy 2 golpassz. Mogotte camban potm Pukki egyelore csak cserekent de ket gol es egy golpassz utan lehet fix lesz es lecsereltem if Auriert Joao Cancelora, azt hiszem a vedelem is jo lesz van dijkig😊

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3031) dtrms


dtrms
aktív tag

Jól számolom, hogy jelenleg csak 12 swap player szerezhető meg?
Tehát teljesen mindegy mennyit szenvedek a mostani WL-re nem jöhet össze 16 Riora !? :W

(#3032) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3033) forras2


forras2
őstag

Srácok! Most már nem jár hétfőn gold pack? :U
Eddig hétfőnként kaptam mindig, most viszont nem :U

(#3034) dvtkfan válasza dtrms (#3031) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Igen jelenleg csak 12 szerezhető meg...majd a következő hónapban a másik 12.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3035) clizer válasza dtrms (#3031) üzenetére


clizer
tag

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#3036) clizer válasza dvtkfan (#3032) üzenetére


clizer
tag

Nem néz ki rosszul.
Gondolkodom rajta, még holnapig elérhető Martínez potm lapja is.. :F

(#3037) dtrms válasza dvtkfan (#3034) üzenetére


dtrms
aktív tag

El is ment a kedvem a szenvedéstől....Azt hittem hogy most hétvégén jön a másik fele és akkor legalább lesz esélyem Rio-val WL-ezni.

(#3038) Mrdevil válasza dtrms (#3037) üzenetére


Mrdevil
addikt

Lesz még pár WL a szezonban. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3039) dejvid8 válasza dtrms (#3037) üzenetére


dejvid8
őstag

Inkább örülni kellene , hogy van idő a szenvedésre, elég baj lenne ha 1 hét lenne rá csak :)
Igy van, lesz még WL, nem értem a kiakadást.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#3040) dtrms válasza dejvid8 (#3039) üzenetére


dtrms
aktív tag

Nem akadtam ki csak csalódtam, mert belelkesedtem, hogy hétvégére jön Rio :)

Amúgy nem vészes a követelmény. Hétvégén 15/15-ből meglett az SB.
Ma meg játszottam kb 10-12 meccset és abból meglett az angol és a spanyol liga full meg a franciából 1 win. Én azt tapasztaltam egy két kivétellel, hogy mindenkinek ilyen elcseszett csapata van :D
Van aki kombinálja még a silver lapokkal is hátha (nekem is van a padon).

Eddig kifejezetten tetszik, hogy nem milliós csapatok ellen játszom csak...

Mondjuk hozzá tartozik, hogy nekem elég hibrid a keretem, ezért a német liga kivételével mindegyik ligához van 1-2 jó lapom.

(#3041) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Hu gyerekek ezek nagyon adjak:-) mostmar egyszerre is jatszanak es nagyon mennek! Most jatszottam hat meccset szuper volt a jatek! 6- bol 5 win egy dontetlen es ket meccs ment vegig a tobbinel kileptek...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3042) forras2


forras2
őstag

Véleményetek szerint Aubameyangot mennyiből lehetne kihozni SBCben, ha 1etlen lapom sincs hozzá :))

(#3043) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Kb 500k

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3044) MdewC


MdewC
nagyúr

Hogy lehet az, hogy ez a tolvaj de full pancser cég mint az ea 4 éve nem bírja megoldani a delayt, ami évről évre rosszabb?

Nyitok egy ilyen topikot a hivatalos fórumon.

ide lehet is írni

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3045) drachoHUN válasza dvtkfan (#3034) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Óóó a francba. Akkor az csak 24 összesen...
Akkor nehéz döntés előtt állok, mert azt terveztem, hogy Nesta és Zanetti is jöhetne. De az 26 token... :/
Szívem szerint Nestát hoznám, de jobb hátvéd jobban kell...

Forza JUVE!!!

(#3046) Szigma70


Szigma70
addikt

Háát bakker

Mondom van 11 MLS szedett vedett playerem, lenyomom azt a küldit. 4-0 ide, 80. perc, kidob az EA szerver még a FUT-ból is.
Komolyan basszák meg. Sose szakad a kapcsolatom. Erre SB-ben. Vicc.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#3047) s0p0q0r válasza forras2 (#3042) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Egyáltalán nem éri meg.

Az a lap 99%ban ugyanaz, mint a gold. Cserébe nem eladható. Próbálj ki egy ikont abból a pénzből. :)

[ Szerkesztve ]

(#3048) Sickboy25 válasza s0p0q0r (#3047) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szerintem meg siman megeri... es en ugy mondom, hogy hasznalom es nem statokat hasonlitok ossze. Az mar tobbszor bizonyitotta, hogy ebben a jatekban semmit nem jelent. Nekem vele a jatek vegeig megvan a csatarom, nemhiszem, hogy ebben a kategoriaban lesz jobb. Bar a 19-ben gold Aubam volt az is jo volt, de ez a potm sokkal jobb. Neha mar csalasnak erzem :D
A jatek sbc reszet mar parszor leirtam, igy azt nem ismetelgetem, igazabol a kinek mi eri meg-et siman el tudja donteni barki. Draga az biztos, de nincs mas epitos sbc. En tobbet tudom hasznalni a Companiont, mint a boxot... Ennyi!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3049) s0p0q0r válasza Sickboy25 (#3048) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Akkor te erosited a kivételeket. :)

(#3050) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

PAY TO WIN, VAGY SKILL? - CASTRO ÖSSZEHOZTA A TÖKÉLETES HÉTVÉGÉT

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.