Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) LendvaiFeri1 válasza Nandinagy (#17588) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Fasza, akkor hétvégén megint játszani kell... :O :W :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17602) Aguinaga válasza Woodslave (#17598) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én is ezt gondoltam, hogy derankolóakkal van dolgom, mert régi klubok voltak, és egy ligás csapatok, de abból is a sima gold lapok általában, de Div9-ben?
Nincs is ezzel baj, ha látom, hogy simán jobb, de akkor nekem ne az legyen, hogy ilyen csapattal 2-t nem tudok passzolni, TOTS Robertson nem ér utol egy sima Tellot, aki ráadásul még labdát vezet, és úgy gyorsabb nála, meg leszerelem a csatárát FB Van Dijkkel, de még kétszer kerül hozzá vissza... Arról nem is beszélve, hogy próbálok passzolni, esetleg lőni, de mindenhonnan is odaérnek, sima Aké 5 méterről beteszi a lábát Stoichkov lövésébe, folyamatosan a legszarabb védőik teszik arrébb/lökik fel Adamát, fordított helyzetben meg minimum szabad, de sokszor sárga, néha piros nekem....
Mindegy, nem vagyok egy nagy spíler, és akkor még ezzel is küzdjek

PSN: OldSlowhand74

(#17603) Nandinagy válasza LendvaiFeri1 (#17601) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ugyanez a bajom... :W :W

Úgy voltam vele a bundás teljesen hidegen hagy. Letolom 11 vagy nagyon max 14-ig a wl-t aztán inkább pihentetem a játékot de akkor mindegy... :D

Wood: hát én kiraktam a POTM Aubát mert pont akkor volt valami Arsenal meccs aztán az ő góljaival nyertük meg. Én meg felspanoltam magam, hogy na akkor nekem Auba most azonnal kell :D Hiába 95+ a pace de semmi nem érződött rajta+mellé a labda is sírt nála. Azt meg kell hagyni tényleg berúg mindent ami elé kerül de tavaly sokkal brutálisabb volt a lapja.
a tavalyi TOTS lapja 3 millióba ment ez meg 2-be sem

(#17602) Aguinaga
Az a vicces, hogy sokszor az ellenfél de mostanában már én sem a kapust húzom lövéskor a labda elé hanem a védőt. 5-ből 3-4 alkalommal simán elakad benne a labda.
Ez a dives téma meg olyan, hogy haverom ment már gold1 meg gold2-t is idén de igazából a rivals totálisan hidegen hagyja és néha leül 1-2 meccset játszogatni vele(a wl-t tolja folyamat) feljebb nem jut vele. Néha lead 1-2 meccset is szóval olyan div7-8 környékén mozog pedig simán div4-es lenne :D
Meg egyébként vicc a rivals reward rendszer is ha azt nézzük, hogy div4 rank1 meg div6 rank1 között ha jól tudom 10k különbség van. Divizónként 5k a különbség a rank1-ek között.

[ Szerkesztve ]

(#17604) Sinya_24


Sinya_24
kezdő

Sziasztok :)

Van egy csapatom,semmi extra szerintem,sőt talán átlagosnak se mondható:

https://www.futbin.com/20/squad/15673007

Még december körül abbahagytam a játékot,nem volt rá se időm se energiám,most viszont szeretnék kicsit játszani, fejlődni őszig. Nincsenek nagy céljaim,mert wl-t is életemben 3-4 alkalommal játszottam,nem sok sikerrel. Most sb-t tolok hogy kicsit visszajöjjek a játékba, jövőhétre meg megpróbálom összeszedni a pontot a wl-re.

A fenti csapattal ig 4-2-3-1-et játszok. Az lenne a kérdésem, kit kire lenne érdemes cserélnem?Jelenleg van 180k-m, illetve tegnap sikerült nyitnom egy Adama-t,most olyan 260k körül megy(pc-n),és mivel a jelenlegi csapatba nem nagyon tudom beépíteni(max ha átalakítom) inkább eladnám,szóval lenne kb 450k-m fejleszteni. Nem ragaszkodom ehhez a csapathoz, ha van jobb,hatékonyabb megoldás :)
Megj:Griezmann és TS sajnos untrade.

Előre is köszönöm a tanácsokat/segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#17605) Woodslave válasza Nandinagy (#17603) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor ez is olyan hogy csak akkor jó ha ellened jön :D (mármint nem jó hanem jó na érted ;] )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17606) Zimmi91 válasza Sinya_24 (#17604) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nálam rossz a link, első körben ezt orvosold ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17607) Nandinagy válasza Woodslave (#17605) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tegnap 82-es morales lőtt nekem 2 gólt de attól nem veszek egyet :D
Milyen chemet használsz aubán?engine lenne a legjobb rá szerintem ha még nem adtad el. Ha meg eladtad akkor inkább dobd be a csapatot meg a rendelkezésre álló pénzt és összedobunk egyet :D Úgyis annyi untrade játékosom lett hirtelen, hogy a héten nem kellett csapatot építenem pedig az a kedvenc részem :O :O

(#17608) Edgar2621 válasza MdewC (#17592) üzenetére


Edgar2621
őstag

A delay-t én már nem említem, az van volt és lesz, nem is érdemes róla beszélni.

Erről csak annyit, hogy múltkor egy magyar sráccal játszottam egy nagyon furcsa meccset, eléggé érdekesen mozgott mindenki a pályán, kilépett 2-0-nál a 30. percben. Utána írtam neki, hogy ,,ez milyen meccs volt, nálad is furcsa volt és Te is úgy érezted hogy a delay miatt"? Erre írta hogy persze, ,,delay az alap, mindig van" :DDD .

XO: Gollami26

(#17609) Sinya_24 válasza Sinya_24 (#17604) üzenetére


Sinya_24
kezdő

Igen,bocsánat,rossz lett a link :D

[link]

(#17610) Nandinagy válasza Sinya_24 (#17609) üzenetére


Nandinagy
addikt

[link] Talán ez ha mindenképp spanyol csapatot szeretnél. De ennyiből lazán összerakhatsz egy brutál kis angol2-es vagy szaudi tots ligás csapatot is ha szeretnél :D

(#17611) Zimmi91 válasza Nandinagy (#17610) üzenetére


Zimmi91
addikt

+1, igaz én Griezmant offolnám, szerintem nem a legjobb se előre se camba :D De a többi az okés, hátvédsor fullos, kapus jó, támadni is lehet, védekezni is :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#17612) mikkristof válasza Woodslave (#17582) üzenetére


mikkristof
csendes tag

Akkor most hogy is van a sorrend? Hogyan kell egymás után csinálni az SBC-ket ? :)

(#17613) Nandinagy válasza Zimmi91 (#17611) üzenetére


Nandinagy
addikt

Na igen griezmann a kakukktojás :D Ha marad pénze akkor lehet cserélni. Ha sok untrade magas ratinges lapja van akkor meg várnék és tutira érkezni fog valami olcsó brutál jó sbc tots a héten spanyolba vagy ott van Rodrigo

[ Szerkesztve ]

(#17614) eM'82 válasza Woodslave (#17600) üzenetére


eM'82
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy ha ma bejelentik Dembelé TOTS lapját (bal oldali lehet a splash screenen) akkor Maximin ára kicsit beeshet 7 előtt. Ebben (is) bízom, mert kell egy ütős csapat a hétvégére.
La Liga SBC pont tegnap pörgettem ki... Most már drágul az is, de muszáj kipickelni onnan kedden a bónusz lapot.

(#17615) Nandinagy válasza eM'82 (#17614) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kizárt dolog,hogy az Dembelé legyen :D 96 lövés az majdnem +20 boost a sima lapjához képest. Az Griezmann vagy Benzin lesz. Dembeléből max egy sbc lap jöhetne mondjuk Momentsként aminek amúgy tudnék örülni mert akkor a Gucci-Dembelé duó megoldana mindent elől :D

[ Szerkesztve ]

(#17616) eM'82 válasza Nandinagy (#17615) üzenetére


eM'82
addikt

Simán benne van a pakliban. Griezmann BDay lapot kapott, Benzema meg már volt POTM vagy moments? Passz.
Drukkolok Dembelé miatt azért :)
Vagy legyen SBC pick :D

(#17617) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

90 Luis Hernandez milyen lehet? PC-n 280k, kéne valaki CR mellé. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17618) Woodslave válasza Nandinagy (#17607) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Megvettem Richarlisont. Amikor nem vettem meg akkor 1. 4 most majd 1.8-ert + auba adó :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17619) v-man


v-man
őstag

Nem hagyott nyugodni ez az upgrade dolog, folyamatosan nyomtam, felhasználtam az ezüst lapokat is, majd sima gold upgrade, illetve az új premier upgrade sorban váltogatva, (este meg a régi pl upgrade is volt) nem tudom pontosan mennyi, durván 60-70 lehetett az arany és a pl nyitas mire beadott egy TOTS lapot, a sima gold upgrade, duplicate, és természetesen duplán eladhatatlan Trent Arnold :W :C :DDD

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#17620) Gaborz1 válasza eM'82 (#17616) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Dembele hurka volt ebben a szezonban, meccset is alig játszott, így nehezen tudom elképzelni, hogy kapjon.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#17621) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Komolyan mondom ez mi a rákos takony?

:D 5 perce szenvedek ezzel a verificationnel :D :D :D MÁÁR 6! KÉPET KELL ELTALÁLNOM EZEKBŐL :D

PS4

(#17622) Woodslave válasza mikkristof (#17612) üzenetére


Woodslave
nagyúr

attól függ. Azt az sbc-t már nem látom ami 3 rare és 8 sima pl lapot ad, sztem az lejárt, szóval marad a PL premium upgrade ezzel meg sokat már nem tudsz variálni. Max csinálsz gold uprgade-t és várod a csodát hogy lealább pl játékos lesz benne

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17623) csaszika87


csaszika87
csendes tag

Sziasztok.
Tanácsot szeretnék kérni csapat átalakításban:
[link]
(Bruyne és Fernandinho természetesen fordítva van csak elszúrtam :)))
A 3db TOTSSF-PL untrade, tehát a maradék keret kb 480ezre van+150ezer ps4.
Alapvetően a védelem lenne szerintem cserélésre érett, a 3 untrade lapon kívül senkihez se ragaszkodom.

[ Szerkesztve ]

(#17624) Woodslave válasza Sinya_24 (#17609) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha 2020 márcusi az accod ezzel bárkit megversz ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17625) evibly válasza Nandinagy (#17596) üzenetére


evibly
senior tag

+1

Olyan sweaty fesztivál megy DIV5-ben (meg 6-ban is, ahova visszaestem), hogy parádés. Amikor meglátok egy szedett-vedett PL csapatot egy-két ikonnal kiegészülve, már ki is ver a víz :O :D

Igen, minden 4. - 5. meccsnél érzem, hogy nagyjából velem egy szinten játszó ellenféllel küzdök, az összes többi ilyen esélytelen kategória. És ha még valamennyire is egál lenne, jön a pressing, és valahogy előbb-utóbb lenyom. Az EA-nek ezt feltétlenül változtatnia kell(ene), de nincsenek vérmes reményeim.

Kiszenvedtem ezt a Jimenez lapot - próbálta valaki, érdemes vele próbálkozni, vagy #gotosbc? :)

(#17619) v-man
Welcome to the club :C :O

[ Szerkesztve ]

(#17626) Woodslave válasza evibly (#17625) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nálam sbc lett bár lassan mindenki akiért csak verejtékkel fizettem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17627) Aguinaga válasza v-man (#17619) üzenetére


Aguinaga
őstag

Csináltam egy utolsó upgrade-et... a tegnapi DR reward megapackból megvolt Henderson, az esti PL TOTSSF Challenge sbc-ből meg Allison...
Hát, szerintem a kurva anyját az EAnek

PSN: OldSlowhand74

(#17628) Woodslave válasza Woodslave (#17618) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja valamiért ennél a Richarlisonnál se érzem amit mondjuk anno a ss változatnál. Vagy tényleg megint velem van a baj és nem tudok alkalmazkodni ehhez a játékstílushoz. Na mindegy mondjuk az eheti wl is faxa lesz, kb minden csapatnak a fele pl tots ...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17629) sz_abika


sz_abika
addikt

Pár meccs az új csapattal:

4-2-2-2 szűken tartva, a szélső CAMok befelé futkosnak, így inkább 4-4-2re hajaz a felállás, de nem egy sorban vannak, lehet előre is építkezni mint a 41212-el.
TOTS Salah: még sose volt hasonló lapom. A lövés és passz nem kiemelkedő a 3*WF miatt, de a saját játékosmodell 99es pace mellett valami egészen más. Aki tudja ezt a finom mozgásos dribblet, annak a kezei között halálos, de ha a sprint gombot elengedem, sima gombával is lehet lavírozni vele.
TOTS Robertson: szerintem megy kispadra, no nem azért mert olyan fos, hanem mert vétek jobbbeknek 6 chemen, akkor inkább csere középpályás 5 chemen.
TOTS Allison: 2 meccset hozott ahol underdog voltam, kifogta Lewandowski szemét egyik meccsen. Amennyire divat fikázni a kapusokat, részemről egy ajánlott plecsni így VDS, 91 MATS után.
Prime Kaká: egyelőre semmit nem mutatott, ez nem az ő felállása, inkább a jövőbeni tervek miatt került a csapatba, ha ma jön Bundás esetleg és megszalad BD Havertz ára, akkor eladom és nézek valami csatár 1milláért. Hulkot nem tudom használni úgy ahogy őt kelllene, így meg gyenge.
Vasárnapra visszakerülök a nagyvárosba, kíváncsi leszek hogy a 30 alatti pingekkel mit is tud a csapat.

PSN: xszabikax

(#17630) Mrguba válasza Woodslave (#17618) üzenetére


Mrguba
őstag

Kivancsi vagyok hany meccset bir nalad eladasig :D :C :C :C :C

(#17631) Zimmi91 válasza Mrguba (#17630) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szerintem már eladta :D Hogy lehet 1-2 meccs után véleményt alkotni egy játékosról azt nem tudom, de Wood erre is képes :DDD Tartom azt, hogy 10 meccs kell bele, ugye akkor lesz meg a max chem is, szerintem ez se véletlen..

" Just remember Manchester is RED! "

(#17632) Woodslave válasza Mrguba (#17630) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most a rekorder prime Butra. Egy meccsel tegnap ;] :D :C (tudom ne mondjatok semmit)

Zimmi: nem még ha eladom akkor már tényleg nem marad coin max Vardyra :D De az biztos hogy csak az van biztonságban aki untrade bár az meg megy sbc-be.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17633) Nandinagy válasza Aguinaga (#17627) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tedd bele Diego Jotába :D Én azt csináltam a nagyobb untrade lapokkal a végére kijött ingyen :D Vagy nézz ki egy szimpatikus player momentset és a legalacsonyabb sbc-be mehet

(#17634) Nandinagy válasza Zimmi91 (#17631) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nekem sokszor 10 meccs sem elég. Erre jó példa Malang Sarr. Kb. az első 25 meccsén trágya volt de aztán valahogy elkezdett működni vele a védősor :D

Mondjuk Yashin meg pont fordítva volt mert az első 5-7 meccsén faszán védett a következő 20-on meg 2 lövés 2 gólos átlagokat hozott :D

(#17635) Mrguba válasza Zimmi91 (#17631) üzenetére


Mrguba
őstag

Azert a RICSI lapert olnek :D
Vyg az SS lapjaert...
Soha nem adnam vagy raknam ki.
19 ben brutal volt az uccso lila lapja..
De most ROONEY van..epp tegnap lett meg az 500.golja.. :D

(#17636) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Számtalan PL upgrade után végre adott egy TOTS-t Kovacic személyében, akit természetesen már megszereztem a botrányos player pickben. Csak nem akarja beadni Hendersont (Liverpool) vagy Robertsont. :DDD
Rare lap meg már alig van a piacon, az is 1300 körül.

(#17637) v-man válasza Aguinaga (#17627) üzenetére


v-man
őstag

Ilyenkor igazán lehetne egy lehetőség elcserelni, pár percig hasonló értékű szintén duplicate nyitású lapra, esetleg befuthatna pár csere ajánlat, amit aztán elfogadsz v nem. Mindenki boldog lenne, mert most mondjuk egy Robertsonra Arnoldot simán cserélném én is, meg a másik is. Percenként rengeteg duplicate nyílhat, aligha lehet nehéz ennyi újítást beletenniük, csak sajnos eanek nem érdeke, hogy mi boldogak legyünk...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#17638) Madn!ght válasza Mrguba (#17635) üzenetére


Madn!ght
addikt

Rooneyhoz tudnál néhány tanácsot adni? Milyen chemstyle, milyen pozi, milyen instrukciókkal használod?

Nálam volt engine, CAM, de eltűnt a pályán, rohadt sok ziccert is kihagyott. A napokban variáltam kicsit, catalyst és CF, kezd már néhány jobb villanása lenni.

(mikor ingame megcseréltem az ST poziban lévővel, egész szépen forgolódott le)

Hiába jobbak a szabadrúgás statjai is Moments Sanénál, Sané mégis sokkal eredményesebb nálam.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17639) Mrguba válasza Madn!ght (#17638) üzenetére


Mrguba
őstag

Nalam ST Hunter..stay forward......get in behind...semmi mas...10es chemen...eddig 8 volt ugy is faxa volt .

[ Szerkesztve ]

(#17640) Gatho87 válasza v-man (#17637) üzenetére


Gatho87
tag

En is azert hagytam abba,mert mar nagy az esely a duplicatera. Es persze gold lapom sincs mar sok, meg mar sajnalom beletenni xd minden sbc t kiraktam mar ami eselyes lehet a csapatba. Mar csak.mahrez,son, henderson,ami hianyozna pl totsbol. De mar ugy sem adna be.

(#17641) LendvaiFeri1 válasza LendvaiFeri1 (#17617) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Erre valaki? :DDD

Vagy valami hasonló ikon?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17642) Sinya_24 válasza Nandinagy (#17610) üzenetére


Sinya_24
kezdő

Köszi szépen,össze is raktam. Sajnos zseton nem maradt,úgy hogy egyelőre Griezmann lesz elől. Hátha sikerül nyitnom valami jót és majd lecserélem. :D

(#17643) Nandinagy válasza LendvaiFeri1 (#17617) üzenetére


Nandinagy
addikt

87 Zola,89 Hugo Sanchez,87 Stoichkov, mind jobb lehet nála :D Főleg Stoichkov szerintem.

(#17644) gabigyerek válasza Kristof_94 (#17636) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Azért lehet. Csak sokat kell piszmogni.

Én a tegnapi nagybevásárlás után folyamatosan töltöm vissza a transfer listemet 700-850 közötti rare gold lapokkal és 1500 gyorsba első vagy második listázásra el is viszik.

PS4

(#17645) LendvaiFeri1 válasza Nandinagy (#17643) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Stoichkov, kizárt, 91 Rusht megnézem. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17646) Mrguba válasza LendvaiFeri1 (#17645) üzenetére


Mrguba
őstag

En LINEKERT ajanlom...
baemelyik jo HUNTERRAL.
Probaltam oket

(#17647) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Azt hiszem megérkeztünk ;] ;] ;]

(#17648) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Az utolsó 11 db none rare lapból sima GOLD Upgrade SBC :D Milyen a csávó? Sosem használtam és őszintén szólva nem is szimpi...de még változtathat rajta.

PS4

(#17649) Kristof_94 válasza gabigyerek (#17644) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Elcsesztem, mert tegnap vettem pár tucatot 650-700-ért mivel egyértelmű volt, hogy jönni fog, de vehettem volna többet is. Most csinálhatnám azt, hogy eladom valamelyik TOTS lapot és abból is nyomom az upgradet, de nagyon sokban semmi nem volt.
Közben talán az utolsó PL upban ő volt. Az angol zászlónál nagyon vártam a CM pozíciót, de nem jött Henderson. Így van egy szuper cserém! :R

(#17650) Sickboy25 válasza gabigyerek (#17648) üzenetére


Sickboy25
addikt

Tavaly állat volt, idén nem használtam, mert Robi Carlos bebetonozta magát...

Kristófot bannoljátok már, kinyitotta az össze pl tots játékost... :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.