Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) Stylerr


Stylerr
addikt

Ide Vardy jött. Angol zászlónál majdnem összeestem, hogy csak ne a GK legyen. :)

(#17402) MdewC


MdewC
nagyúr

Örülök, hogy ilyen erős a közösség, ezért is szeretek ide írni, vagy olvasni a kommenteket. :R

Nem sok kérése van az embernek, sztem elég jól hozzuk:

- nincs warez
- nincs coin vásárlás
- nincs förtelmes anyázás (kivétel mindig akad)
- nem szólunk bele, hogy ki mire költ. (a magánéletben sem szabja meg senki az embernek, kivéve ha még a szülőktől függ, nem is értem miért kell értelmes embereknek ezt ecsetelni... ez nem a dedó 1)

Minden ez alatt megjelenő, ezzel ellentétes kommentet törlünk. :R

Hajrá Srácok, mindenkinek tots KDB/Aguero/Mane/Dikk vagy 2m pluszos jöjjön a garantáltból.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17403) Sickboy25 válasza Stylerr (#17401) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szinten zenesz... Tudom telhetetlen vagyok, de csatarbol vel vagyok latva... van egy Butra es egy baby Pele... oket biztos nem cserelem le...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17404) alakesh válasza MdewC (#17402) üzenetére


alakesh
tag

bocs :)

(#17405) freddyadu válasza MdewC (#17402) üzenetére


freddyadu
senior tag

Köszönjük a jókívánságokat!

Jött is egy Henderson! Mondjuk nem 2 milla,csak 37k, cserébe viszont legalább untreadable!
Kár, hogy már van kapusom... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#17406) Mrguba válasza Digestive (#17396) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem is RASHFORD jott..
Eszre se vettem h 3as wf je van..
Miert vettek.vussza neki????
Szegeny kifarmolt TROSSARDOT nyugdijba kuldte rasi... :DD :DD :DD
Eddigi legnagyobb nyitasom es 15 ert kellett vennem.bele jatekost..

(#17407) Aguinaga válasza #16514048 (#17390) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem is Henderson (mármint a CM) jött, csak egy Llorist kellett vennem, a többi kijött klubból, meg a szaudi grantált Tottsf- tettem bele:)
Örülök, mert őt meg akartam venni

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#17408) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

1 perc néma csendel adózzunk az újdonsült TOTSF Henderson (GK) tulajoknak. :R

PS4

(#17409) Woodslave válasza gabigyerek (#17408) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17410) Sickboy25 válasza gabigyerek (#17408) üzenetére


Sickboy25
addikt

:D Ez azert gonosz 😂😂

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#17411) Gatho87


Gatho87
tag

Nekem mocskos traore😥

(#17412) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Török CB, természetesen duplicate és untrade... :W
Egyedül az vigasztal, hogy tegnap jött az a Richarlison. Legalább adta volna mondjuk Traorét, de nem a 2. legrosszabbat, aki már megvan. :DDD

(#17413) kisengi1 válasza Gatho87 (#17411) üzenetére


kisengi1
tag

Nekem is. A 82+upgrade-ből meg valami 90es brazil cdm a szaúdi ligából.

Somos Reyes de Europa

(#17414) evibly


evibly
senior tag

Ezt csak érdekesség képen hagyom itt:

(#17415) Nandinagy válasza evibly (#17414) üzenetére


Nandinagy
addikt

Sokkal erősebb ez a tots. Meg az árak is máshogy voltak akkor. Most eleve 90-es lapokat dobálnak utánad heti 2-szer ha van kedved kifarmolgatni őket küldikből. A community totsba 10-ből 9 ember 93-as lapokat pickelgetett ,nem hiába adnak ekkora ratinget neki.

Ha a 2 garantált pickem hulladék lesz én a hétvégi wl-t szerintem offolom majd. Nincs kedvem megint a sok pressure/labdatartós öcskös ellen szenvedni 0 pickért :D
Bundesliga tots-ba kit várunk rb/lb posztra? Az idei garantált packjaim 100%-a védő azon belül meg rb :D SS : Kondogbia || WF: Florenzi ||Birthday: Cancelo || Birthday 2: Da costa ||

[ Szerkesztve ]

(#17416) Digestive


Digestive
addikt

Átalakult a team. Meglátjuk mennyire haverkodunk össze Rashfordal. Paulinhoból pedig várom még a TOTSot. :B

(#17417) MdewC válasza evibly (#17414) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mondom, hogy az ea túlárazta idén a teljes gamet / playereket... Nem érnek ennyit mint amennyit kérnek érte. ;)

Gatho: bakker neki én örültem volna. :D

Digestive: grat a teamhez itt is. ;)

Ide egy jó öreg Alisson jött, remekül fogja felhúzni a kövi sbc ratinget. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17418) Zimmi91 válasza gabigyerek (#17400) üzenetére


Zimmi91
addikt

Utállak, ja mi... :D Grat! :R

" Just remember Manchester is RED! "

(#17419) v-man válasza Digestive (#17416) üzenetére


v-man
őstag

Miranda bevált neked?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#17420) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Hát srácok, valamit mokoltak a piaccal... Szerintem emeltek a drop raten, ami magas lapokat illeti vagy töménytelen promó pakkot nyit mindenki a világon, de nekem nagyon N lem áll össze, hogy egy guaranteed pl tots sbc nem nyomta a magas lapok árait...

[ Szerkesztve ]

(#17421) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Megint egy 2020 áprilisi acc szopat le div 9-ben gokd Martal Ndombele meg Rashford... Annyira imádom :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17422) sz_abika


sz_abika
addikt

Hany pont a rank 1 határa? Valaki megnezne pls? Illetve reggel még itt os lehet egy meccset bele tenni vagy ejfelkor zár? 25párszáznál hagytam...

PSN: xszabikax

(#17423) Woodslave válasza Woodslave (#17421) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És megint. Alap gold német csapattal :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17424) Hazli17 válasza sz_abika (#17422) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Tudsz nyomni még reggel is. A másikra nem tudok válaszolni.

(#17425) Kristof_94 válasza Woodslave (#17423) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sancho, Werner és persze Gnabry, már rosszul vagyok mikor ők jönnek szembe. Szánalmasan túlhúzott lapok.

(#17426) Woodslave válasza Woodslave (#17423) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van olyam 2020 áprilisi illetve a legutóbbi az májusi acc sima gold csapat aki vajon nem szopat le? Ok most nem túl acélos a csapat de akkor is... :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17427) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na 5. Perc 11-est kapok piros lap neki. Pause connection lost draw :C komolyan ma csak röhögni fogok.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17428) Zimmi91 válasza gabigyerek (#17400) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem egy Rashi, de azért elfogadom :P :P :C

" Just remember Manchester is RED! "

(#17429) Mrguba válasza Zimmi91 (#17428) üzenetére


Mrguba
őstag

BAcki RASI 3as wf...sajna erezni is nala...tobb meccs utan irom...

(#17430) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Zsinórban az ötödik 2020 áprilisi - májusi ver bucira :C értem én hogy masodreg meg mittomén de akkor is.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17431) Edgar2621 válasza Gatho87 (#17411) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nálunk is Traore érkezett, szomorúak nem vagyunk, használjuk majd a kezdőben amíg nem jön Messi 2 héten belül pickből :D

XO: Gollami26

(#17432) MdewC válasza Zimmi91 (#17428) üzenetére


MdewC
nagyúr

Grat ide is. ;)

Többieknek is.

Mi kivettük a mester urat. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17433) Zimmi91 válasza MdewC (#17432) üzenetére


Zimmi91
addikt

Grat, használd egészséggel ;]

Igazából ST-t akartam volna PL TOTSból, de ezzel jártam a legjobban, mivel 5WF és talán egyik legjobb ST lesz :DDD :DDD :B

" Just remember Manchester is RED! "

(#17434) MdewC válasza Zimmi91 (#17433) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az fix. Jó nyitás. ;)

Srácok. Nálatok is full arcade a game? Fut / megelőz / szerel / fut / magától megelőz / lerángat / fut / szerel / vissza szerel / fut / gép megelőz / fut / esetleg egy céltalan passz / magától szerel / lepattan a gépről / fut / mellé passzol

Mi ez a patch megint?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17435) Madn!ght válasza MdewC (#17434) üzenetére


Madn!ght
addikt

Igen, atom hulladék. Kínomban nyomtam egy squad battlest. Az is ugyanezt csinálja. Bevált a prognózisom, mai este termése -200 skill. :D Lehetetlen nyerni, 3-0ról is satuféket nyom a csapatom és kapok 5-t. :W

De nem dühöngök, kiraktam a garantált sbct. Egy kisebb összeget dobtam volna, hogy Söyüncü esik. Mikor látom a zászlót, nem sikerült feldolgozni az információt, mondom, ok, valami másik gyökér... :DDD A csapatlogó után, döbbenet. Örül. :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17436) gabigyerek válasza Zimmi91 (#17428) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Grat! Brutál lap. ST be kell tenni mindenképpen :) :C

PS4

(#17437) Zimmi91 válasza gabigyerek (#17436) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ott lesz, pénteken veszek egy IF Manet ST-be és ő lesz a szélen SONaldo pedig ST.
17-23ig nyomtam a DR-t, hogy meglegyen a rank2 és már majdnem kifolyt a szemem, de mondom ezt az SBC kiteszem és lesz ami lesz :D Hát amikor megláttam a zászlót felugrottam és üvöltöttem, szerintem a szomszédok is felkeltek ;] ;]

(#17434) MdewC

Fú ne is mond, szerintem lenyomtam kb 20 meccset tegnap 17-23ig, de botrány volt a játék...Amit mond Wood nálam is volt, csak alap gold csapatok vertek meg és mindenki 2020.márciusi meg áprilisi volt, vertem meg 3-0ra olyan kb 40 milliós csapatot, hogy prime Ronaldo, Ronaldinho, Gullit volt benne...Fixen van ez a kompenzálás ha szar vagy jó a csapatod, de ebbe a patchbe valahogy még jobban éreztem :(((

Viszont a szögletet beadom az ötösre és onnan olló én nem tudom, de szerintem ezen húztak, kb 5-6 gólt rúgtam így :D Eddig az összes ilyen lövésem elakadt a védőkbe, most ami kapura ment az gól ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17438) Digestive válasza v-man (#17419) üzenetére


Digestive
addikt

Ő itt Miranda:

:DDD

Az egész csapatból ki merem jelenteni, h a legstabilabb lapom. Nincs ingadozás, mindig állandó a teljeseítménye. Kimondottan gyors és mozgékony, csalás kategória ahogy szerel a hosszú lábaival! Egy dologra kell odafigyelni. A 16oson belül óvatosan szabad szerelni, mert a 99 erő és 99 agresszió nem viccel! :DDD Azon kívül imádok lendületből ütközni vele. Hallom ahogy törnek a csontok és szakadnak az inak az ellenfélnél! :DD ;]

(#17439) Mrguba válasza Zimmi91 (#17437) üzenetére


Mrguba
őstag

Igen szar a fos...
En mar szombaton elertem 20 ezret rivalsban...
De ramentem este a fixre...
HAt...full ikon caspat...koze nincs a jatekhoz es egyszer csak varazsutes es 3-0 rol 5-3 neki h kozom nem volt a jatekhoz.
Full gold es tarsai stb...de meglett a rank 1 de div 9 ben

(#17440) Madn!ght válasza Mrguba (#17439) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nálam, aki full béna volt a gép segítsége ellenére, annak meg adta a kamu tizit. A játék már rég nem ott folyik, a kamera is a pálya másik szegletét mutatja, erre szalad a bíró. Mondom ez mi. Az ismétlésből látszott, hogy a játékosa még szaladt tovább, aztán egyszer csak talált egy védőt akin átbuckázott. :F :W

A legszebb, hogy kifogtam, erre két perc, és megint adott neki egyet.

Az én játékosaim meg egyszerűen nem hajlandóak elesni... Esküszöm, már mikor elborulna is, a levegőben megint kiegyenesedik. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#17441) Zimmi91 válasza Madn!ght (#17440) üzenetére


Zimmi91
addikt

Jajj tegnap nálam is ez volt, szerintem 5-6 tizenegyest fújtak ellenem :D Meg ez az elesés kajak engem is idegesít, tegnap amennyit anyáztam miatta, hogy a 30 kilós James nem tud elesni, ha belefut a 120 kilós Campbellbe az vicc, de neki a CR7 belefut az én Okochamba elesik és tizi :DDD :DDD :DDD

(#17442) Edgar2621

Amúgy azért csináltam én is meg, mert láttam, hogy mindenki jókat nyitott, hát bejött ;]
Viszont a Saudi TOTTSból egy Giovincot eltudtam vna viselni, de csak a legrosszabb 84es GK jött :)) De SON után egy darabig nem sírok a garantált dolgok miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17442) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok [ezt a csapatot] hogy hoznátok ki a legmagasabb összhangra? Milyen edző és milyen felállás kellene nekik?

Mindenkinek gratu a nyitáshoz, főleg azoknak akiknek Henderson jött, egy first owned kapus nagy kincs ;] Azért a topikot látva nem is jöttek annyira rossz lapok, sőt egész korrekt lapok jöttek a garantáltból.
Szóval GG EA :DDD

XO: Gollami26

(#17443) MdewC válasza Madn!ght (#17435) üzenetére


MdewC
nagyúr

Grat. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17444) Woodslave


Woodslave
nagyúr

gyereket két napja hűtöm, ne vegyünk senkit (pl tots) mert majd úgyis mennek le az árak, várjuk meg mondom a csütörtököt, nyitások, pickek stb jönnek a piacra tömegével.. Na tudom még nincs reward, de amit akartunk már min. 100k-val olcsóbb. Gyorsba adtuk el Vardyt, már 30k-val több egyelőre futbin szerint...

Komolyan az ok hogy lesz*patnak div 9-ben gold csapatok xarul játsztom és elméletem szerint ők meg régi motoros új accos játékosok a tots miatt még div 9-ben is jó ha azzal a pár pakkal többet nyitnak aztán majd a coint átmozgatják, nyelek egyet. De hogy egyetlen piaci mozgást nem tudtam még csak véletlenül sem eltalálni az már röhej... Amit veszek annak lemegy az ára a következő napon, amit eladok, annak felmegy, amit nem veszek meg mert majd lemegy annak is felmegy... :C Most volt az első alkalom, hogy megfontoltan akartam dönteni kivárva, hát ezt is elcsesztem... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17445) gabigyerek válasza Woodslave (#17444) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nyugi. Én is vettem 10 db 85ös angol TOTS védőt. Mondom kelleni fog úgyis garantált sbc-be.
14.5K ért vettem őket, 12K ra esett az áruk :D

PS4

(#17446) Hazli17 válasza Edgar2621 (#17442) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Ennél többet nem lehet szerintem.

[kép]

(#17447) Digestive válasza Woodslave (#17444) üzenetére


Digestive
addikt

Elmondom mi lesz a következő 2 órában. Robbanás szerűen megindulnak az árak felfelé. Sokan tévhitben vannak és arra játszanak, h majd a rewardkor vásárolnak. Túl sokan... Így aztán nem h olcsóbbak lesznek ilyenkor a jó lapok, hanem pillanatok alatt drágulnak. Szerda a mélypont! Nézd csak meg a PL TOTS lapok tegnapi grafikonját. Este pillanatok alatt drágult minden 100-300k-t.

[ Szerkesztve ]

(#17448) Woodslave válasza Digestive (#17447) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ezt most qrvára benéztem. A gyerek már küldte a rosszalló üzenetet.. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17449) Zimmi91 válasza Woodslave (#17448) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem tök mind1, hogy mit csesztek el a piacon amikor minden héten milliós playereket nyittok?! :DDD :P

" Just remember Manchester is RED! "

(#17450) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Én egyik DR csomagból megkaptam GK Hendersont is.. nemhogy valami csatárt kaptam volna...

PSN: OldSlowhand74

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.