Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) blasi0 válasza Toxy (#983) üzenetére


blasi0
csendes tag

Ha még mindig kifagy a játék, és még nem állítottad át, én megpróbálnám DX11-ben futtatni, lehet az a kínja.

(#1002) Z'Z" válasza forras2 (#1000) üzenetére


Z'Z"
őstag

Bocsi, de kénytelen vagyok válaszolni neked, mert zavar pár dolog.
Hozzáteszem nem vagyok magyartanár, még én is szoktam hibázni. :) :R
Szóval, amikre figyelni kellene:
1.Többszöri szóismétlés van, ebben a hozzászólásban, de ez még nem olyan vészes.
2.Mi az, hogy "elpattanik"?

[ Szerkesztve ]

(#1003) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Van arról infó, hogy a teljes játékban lesz-e fullos offline FUT vagy valami hasonló játékmód FUTon belül?

(#1004) pepe0807


pepe0807
csendes újonc

szép estét :) ha most letöltjük a játékot ugye az ea accesből jövő héten nem kellesz feltelepíteni ujra ugye? elnézés ha már volt a kérdés csak idő híján nem tudok visszalapozni :)

(#1005) forras2 válasza Z'Z" (#1002) üzenetére


forras2
őstag

Bocsánat, azt hittem, a fifa20 csoportba írok, de látom a nyelvtan csoportba sikerült, mindjárt javítom a hibámat :))

szóismétlés... Hála az égnek nem vagyunk egyformák, nem úgy írok mint más :))

Elpattanik az elpattan falusi változata, szerintem 1 millióból 1 ember van, aki nem érti :))
De hogy minden igényt kielégítsek:
(el-pattan) ösz. önh. 1) Pattanva elszakad, eltörik, elreped. Elpattan a túlfeszített húr; elpattan a lőporral fölvetett szikla; elpattan a hordó abrincsa. 2) Ágyu, tarack, puska stb. elsülve patt hangot ad. V. ö. PATTAN. 3) Átv. ért. elpukkad. Mérgében majd elpattant.

Morzé jelekkel leírva (csak ékezet nélküli betűkkel): . .-.. .--. .- - - .- -.

A szó 8 betűs karakterrel van leírva, ebből 3 magánhangzó (37.5%). Ez 0.75 százalékkal kevesebb mint az átlagos magyar szó esetében. Vizsgált szövegnek összesen 0 karaktere van ami nem írható le angol ábécével (átlagnál 1.1 karakterrel kevesebb). Hátrafelé leírva: NATTAPLE.

(#1006) lovi0930 válasza Stylerr (#996) üzenetére


lovi0930
csendes tag

Milyen pakkot nyitottál?

(#1007) Z'Z" válasza forras2 (#1005) üzenetére


Z'Z"
őstag

Gratulálok! :R

(#1008) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Szenzációsan jó ez az access-es trial, nagyon örülök, hogy befizettem rá.
Harmadsorban annak, hogy van egy hónapom arra, hogy játszogassak néhány eddig nem próbált címmel.
Második legjobb dolog az, hogy véletlenül odakavarodtam a menüben az automatikus havi megújítás tiltásra, így legalább ezen nem fogok már bosszankodni.
De a legjobb benne messze az, hogy megmutatta, hogy mekkora pénzkidobás lett volna huszonezer forintot adnom a FIFA 20-ért.
Pont olyan mint ha 19-cel játsszanék csillivilli fiszfszságokkal kiegészítve, az ottani qjó csapatomat szrra cserélve.
Azért szerintem meglesz ez majd, de ha addig meg nem bolondulok, ötezerért karácsonykor.
Félre ne értsétek nem vagyok sóher, a sok bosszúsággal együtt amit okozott, a '19 előrendelésemet egy percre sem bántam meg, de ahogy évről évre örömet okozott a grafika fejlődése ps-en, most annyira bosszant, hogy pl. ebben semmi előrelépés sincs.

[ Szerkesztve ]

(#1009) Zimmi91 válasza Sanyyka (#1008) üzenetére


Zimmi91
addikt

+1, én se veszem meg, meg ez, hogy már a trialba is neymar meg mbappe jön ellenem úgy, hogy van 8 bronzom a csapatba, hát nem köszi ebből nem kérek :)
Majd talán ha olcsóbb lesz megveszem addig meg nézem twitchen :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#1010) Stylerr válasza lovi0930 (#1006) üzenetére


Stylerr
addikt

7.5k :)

(#1011) Mrdevil válasza sz_abika (#992) üzenetére


Mrdevil
addikt

Profin agyonvert az előbb. Full új játék nekem ez megint. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1012) Gatho87 válasza Sanyyka (#1008) üzenetére


Gatho87
tag

+1.. 5 online meccset játszottam 1 x 4 lose xd és vezettem 2-0 ra..az a lag ami van nagyon durva..ugyanaz mint a 19 csak szarabb csapattal, mint ah írtad

(#1013) sz_abika


sz_abika
addikt

3 óra alatt letoltam a főbb Squad Battleseket, nem nyitottam semmit, egy Rivals meccset játszottam 59-41%os labdabirtoklás 9vs2 kaput talált lövés mellé 2-2 lett a vége. Nahát :)

+
Nagyon gyorsak lettek a menük, szerintem a betöltése a meccseknek is érezhető (SSDn vagyok).
Összességében az új design bejön, kicsit szokatlan elsőre, de amikor egy Apply recommended chemistry jót dob be, akkor érezhető hogy gondolkodtak rajta. Bár a player chemistry lapoknál fura a régi design, kicsit nem illik össze.
Van tempó különbség, Brumaval lehet cikázni a védelmek mögé.
Kevesen vannak még a szerveren, ha jönnek a kazuárok kíváncsi leszek, de nálam az input lag nem érződik (még)
Eltűnt végre a home vs away baszakodás!
Változó kommentár és a tavaly beköszönt páros szövegezésén finomítottak (már nem mondja egymás után három mondat végén a HERE!-t rohadt irriáló karrier módban 19ben)

-
Játék nem változott, nagyon sok blokkolás továbbra is ragad az AI lábához aki egyből megindul vele, tőled meg elpattan.
Az SB nem tudom mennyire relevánsnak tartott (szerintem amit a gép csinál ellened az mindig nyerő a motormegírásánál), így az elején a szélen elfut, beadás a magas csatárnak , gól a recept ismét érzésem szerint.
Ezeket a sok objective unlocktól már most megcsömörlöttem, erre igazán lehetne egy claim all gomb.

A legendary 4-5 gólos vereségeimet egyelőre a csapatnak tudom be, nem a gameplaynek. Baby Hernandez egymaga rugott 4et pl a WestHames kapusomnak. Összességében élvezem az új game hypeot, megvenni majd dec9én féláron a karácsony alatt max. Addig viszont lehet EA access marad még egy hónapot extrában. NFL és NHLből is jól fog csúszni 10-10óra :)

'nyád

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#1014) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Van olyan weboldal, ami segít megcsinálni az SBC-ket? Köszi!

(#1015) toxicjew


toxicjew
addikt

Nos letoltam 2 SB 1 house rules és 1 dr meccset. Meglepő de semmilyen laggot vagy delayt nem tapasztaltam :Y tudom sajnos ez még nagyon korai, de pozitív tapasztalat. A játék ugyanolyan lassú mint a demo.

(#1016) K.J válasza TrueGooner (#1014) üzenetére


K.J
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1017) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hát, 8800 pontból IF Mignolet és IF Aurier, meg pár 83-as, de inkább csak töltelékek. Legalább van valami kiinduló alapanyag. Aurier szerintem kezdő lesz, most már csak egy csapatot kellene összerakni. :D
Amúgy szerintetek 1 nap mennyi a reális XP amit szerezhetünk úgy, hogy nem egész nap a játékot veretjük? 1000?

(#1018) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Már több, mint egy órát elvesztegetett a telepítés közben és 36%nal jár... Most komolyan fele ezzel fog elmenni?

(#1019) szabyka95 válasza s0p0q0r (#1018) üzenetére


szabyka95
őstag

Nem kell a jatekban legyel h telepitse

(#1020) sz_abika válasza Kristof_94 (#1017) üzenetére


sz_abika
addikt

En azt hittem te F2P hívő vagy.

Itt egy untradeable IF Moreno jött, jo lesz egy darabig

PSN: xszabikax

(#1021) Szigma70


Szigma70
addikt

Így nehéz lesz kihasználni a 10 óra előnyt, ha 3 SB meccsből egyet se tudtam befejezni, mert kibaszott a szerver, és még az alkalmazást is újra kell ilyenkor indítani, mert egyszerüen kihal.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1022) Barell


Barell
senior tag

Xboxon játszok. Hogyan Loginoljak a mobil appba amikor ott csak ES Accot kér? ❔

(#1023) Szigma70 válasza Barell (#1022) üzenetére


Szigma70
addikt

EA accal?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1024) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Telón megy a companion. :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1025) Readonly2 válasza Szigma70 (#1021) üzenetére


Readonly2
tag

Én lekopogom eddig nem dobott ki és lag sem volt. Szokni kell meg viszont..

(#1026) toxicjew válasza Szigma70 (#1021) üzenetére


toxicjew
addikt

Legelső meccsen engem is kidobott, utána már nem volt gond.

(#1027) Barell válasza Szigma70 (#1023) üzenetére


Barell
senior tag

És az hogy van osszefuggesben a boxal?

(#1028) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#1017) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az elején tavaly is megtoltam, onnantól kezdve az volt. :D

(#1029) toxicjew


toxicjew
addikt

Na, nyitottam egy Mahrezt, szuper :K

[ Szerkesztve ]

(#1030) Toguro San


Toguro San
tag

Sziasztok!

Látom vannak itt már szép számmal akik már játsszák a játékot. Érdeklődnék, hogy mekkora a különbség a Demo-hoz képest ?
Gondolok itt arra, hogy pl.: a nehézségi szintek nehezebbek lettek? Demo-ban a legendás szint is gyerekjáték volt, remélem a teljes verzióba azért nehezítenek rajta, vagy az ultimate fokozat lesz a durva :D :D

(#1031) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hiába van viszonylag sok játékosom nem jön össze egy nyomorult csapat... :D

(#1032) Zimmi91 válasza Geradossz (#869) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én 800ert vettem 5dbot tegnap, most elmentek 1800-1900ert :D

Tadicba jobban bíztam de az még mindig 1500 körül van

" Just remember Manchester is RED! "

(#1033) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Nem elég, hogy benyelte az EA 4400 FIFA pontom, még 12 meccs coin boostot is benyelt az 1000-ből, mert én hülye elfogadtam a küldetésért járó 500 at, azt írta am h untradable, gondoltam kapok valami kártyát és ha akarom majd beaktiválom. nem ő beaktiválta... Ezen kívül a fifa pontokból se jött kb semmi, szó szerint semmi nagyobb lapokból olyan 40 ezer zseton érték, pedig 11700 at elnyitottam. A maradék 4400 meg majd a 19 ben nyitódik el úgysem tudok vele mit kezdeni. Az SBC menü játékosok cseréje szerintem marha bonyolult, tök fölösleges volt így átvariálni szerintem. nagyon meg kell szokni.

A játékmenet jó, ha szerelsz tényleg nálad marad a labda. aki kölcsön lapokkal játszik a kezét még mindig eltörném. nem lett meg az 5/5 a rivalsba csak az 4/5 egy full fogalmatlan megvert a teli loan playereivel, amikor soha nem lesz meg neki egyik játékos sem, mert nem tud játszani. Amúgy se értem mi értelme ennek, megszoksz 5 meccsre egy pogbát pl, aztán magaddal cseszel ki, mert utána teheted a szarabb játékost be és tanulhatsz meg vele játszani. Mindegy így sem volt rossz kör, a coin boost meg a fifa pont bosszant igazán.

(#1034) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Én is kipróbáltam srácok, nyomtam 2 SB meccset és tetszik hogy lassabb lett a játék(a demo kimaradt, nem is baj).
World classon toltam hogy legyen sikerélmény, mert a csapatom nulla még(nem veszek pontot), az első meccsen simán nyertem, sok helyzetet alakítottam ki, de keveset tudtam berúgni, a másodikon viszont nagyon szenvedtem. Tetszik hogy van súlya a lövéseknek és az is hogy a sebesség reálisabbnak tűnik, tehát ha van különbség az kijön, olyat eddig nem tapasztaltam hogy a lassabb játékos simán lefutja a gyorsabbat(maradjon is így). A kapusok egyértelműen jobbnak tűnnek, élethűbb a mozgásuk és úgy tűnik a szögleteket sem lehet minden alkalommal a rövidről el/befejelni. Kick off glitch nálam nem volt(2 meccs persze nem releváns), maradjon ez is így.
Próbálgattam a cseleket, nem éreztem semmit eddig op-nak, de a croci mintha működne most is és a többi is használható ha jókor és jól csinálja az egyszeri gamer. Az objectiveseket nem látom még át, de majd idővel az is jön ahogy a többi is.
Nálam eddig pozitív, a standard verzió lesz ebből, mert nincs idő annyit játszani ezért nem érné meg a másik kettő, de úgy látom hogy jobban sikerült rész az előzőnél.

XO: Gollami26

(#1035) Edgar2621 válasza Geradossz (#1033) üzenetére


Edgar2621
őstag

Még jó hogy kipróbálja mindenki a loan playereket, az elején nem is lehet az egyszerű halandóknak másképp kipróbálni hogy milyenek ezek a lapok és mire érdemes spórolni.
Nem mindenkinek telik 11700 Fifa pontra, vagy nem is akar ilyenre költeni. De azért másokat ekézni mert kihasználja a játék adta lehetőséget... hát lelked rajta.
Ja és üdv újra a topikban, legyen hosszú az itteni karriered.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#1036) #Wiall#


#Wiall#
tag

Sziasztok mibe érdemes fektetni pénzt itt a játék elején ?

(#1037) Edgar2621 válasza #Wiall# (#1036) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nagy nemzetek gold lapjai, op lapok amiknél jelenleg még alacsony a price rating. Nekem most ezek jutnak eszembe, de szerintem most nagyjából bármivel lehet keresni, csak időt kell rá szánni és nézegetni a piacot.

XO: Gollami26

(#1038) Geradossz válasza Edgar2621 (#1035) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Én hülyeségnek tartom. Egyrészt 4-5 meccs alatt semmit nem tudsz leszűrni egy playerről meg próbálgassák az emberek, de ne olyan módban aminek tétje van. Másrészt saját maga dolgát nehezíti meg az ember vele, de ez csak az én véleményem.

Egyébként újfent nagyon jó. Jordi Albát eladtam 41 ért nem rég, 45-47 körül voltak a piacon most van kint 100, akkor alig volt, de most 90 a minimum ár. Szuper. 40k-coin bukó. jól kezdődik :D

(#1039) Mrguba válasza Geradossz (#1038) üzenetére


Mrguba
őstag

Csoro...en meg nem tudom mire koltsem a 4000 et :D

(#1040) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az egyik objective csomag beadta Sanét, már az egekben jártam gondolván kapok érte 200k-t, erre kiderül, hogy untrade. :C

(#1041) toxicjew válasza Kristof_94 (#1040) üzenetére


toxicjew
addikt

Na azért moderáld magad így a játék elején ;]

(#1042) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#1040) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem CR, mi van Veled Kristóf?
Szerencsétlen módon játszanod kell vele, a fene egye meg :)

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#1043) Edgar2621 válasza Geradossz (#1038) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nekem most például 12 meccsre van VVD-m és 8 meccsre Felipe Andersonom, nem beszélve a 2 loan iconról, ezek nagyon jól jönnek majd az első WL alkalmával.

XO: Gollami26

(#1044) PEZZY93


PEZZY93
tag

24 K fifa pontból Verthongen volt a legjobb nyitás... A többi mind 83 alatti volt.

Amúgy a lottó ötösre lassan nagyobb az esély, mint itt valami használhatót nyitni.
80 csomag volt, amit kinyitottam, + az sbc-ből az összes.

Azért az komoly, hogy ebből egy használható, vagy drága játékos nem jött..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#1045) Edgar2621 válasza PEZZY93 (#1044) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ezért (is) lenne az a legjobb módja a pontok elleni háborúnak, ha nem venne senki. I have a dream

XO: Gollami26

(#1046) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#1042) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csereként 2 gólt lőtt, így megfordítottam a meccset és az első találkozón győzelemmel kezdtem. :R
Egyelőre még nem állt össze a csapat, de próbálkozom. Pukki sbc vajon mennyi lehet? 20-30k?
Az a baj, hogy a PL-ben nincs egy normális jobbszélső, akit be lehetne vinni CAM-be vagy csatárba és nem 8-10k. Mondjuk van egy IF Mignolet, őt vajon megéri quick sellezni? :DDD

Közben lesz egy ilyen lap is, csak azért, hogy ez az év se induljon könnyedén. :D

[ Szerkesztve ]

(#1047) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ezen nyitásomat most finoman itt hagyom ;]

Csak két problémám van:
1) Untradeable
2) Nem igazán akartam premier ligát belekeverni a csapatomba, de most lehet elgondolkozom rajta.

We are only Stardust...

(#1048) MdewC


MdewC
nagyúr

Mikortól rakjuk fel a csapatot Fransescooval?

:DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1049) Digestive válasza MdewC (#1048) üzenetére


Digestive
addikt

Amikor már pislognak a haterek! :DDD

(#1050) Hazli17 válasza MdewC (#1048) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Szerintem már rakhatod is fel, és az elején a nagyobb változásoknál mindig. Had lássuk mivel kezditek! :D

Kristóf, neked egyenlőre melyik csapat nem állt össze? A 18as,19es,vagy ez már a 20as??? :R

Ma amint hazaérek, én is nekikezdek! Kíváncsian, reményekkel telve, aztán majd meglátjuk mit ad ez a kedves kis játék :)) még nem döntöttem, de idén valami újat húznék. spanyol, vagy olasz ligával kezdenék, de a francia nemzetiségű csapaton is gondolkozom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.