Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Komolyan elképesztő, hogy Lainer mennyire jó hátvéd.
próbáltam PM Lala,FB Cancelo,FB Da Costa,az összes walker,semedo,capa lapot de valahogy az ő szintjét közel sem hozza egyik sem. Lala meg Da costa hiába voltak nagyon magasak az összes fejesük az ellenfél játékosának ment. Ezzel szemben Lainer mindig a jó helyre passzol.

Valaki próbálta az új Felipe Anderson lapot? gondolkodom rajta, hogy FB Di maria helyett berakom balszélre :D Mégis csak 10 chemen lenne

(#16702) Gatho87 válasza Nandinagy (#16701) üzenetére


Gatho87
tag

Lala jobb mint lainer nekem. Lehet lainer jobban fejel,bar en azt sem tapasztaltam, de lala kurva jol passzol es indit magasan..lainernek oldalvonalon megy ki 10-8x..de lainert en is szeretem attol fuggetlen kis vaddiszno.

(#16703) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na egy győzelem serie csapattal. Komolyan mondom csak 2017 vagy régebbi klubot tudtam ma megverni akik pl csapattal jöttek :D..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16704) MdewC


MdewC
nagyúr

Ahelyett, hogy fullos csapatommal aprítanék, szeptemberi teammel sz@pom fel a fullos német teameket több mp késésben. Nincs nyertes meccsem.

Swap teamet zsinórban 8 meccsen nem kaptam. Az utolsó 5-ön már a töltőképernyőn kiléptem.

Ez a jó koncepció?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16705) s0p0q0r válasza MdewC (#16704) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Iskolapelda. :K Jol kezeled.

(#16706) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mindig csodálkozom, hogy bírjátok ki PS vagy boxon azt, hogy ne írjatok rájuk és küldjétek el őket a picsába... :DDD

Nálam a mai pár órás swap/objective kergetés eredménye: 1250 skillpont -> 1050 skillpont :C

1 meccs kell még a first owner csapatos tokenhez és utána már "csak" 3 token kell a csomaghoz.

[ Szerkesztve ]

(#16707) MdewC válasza s0p0q0r (#16705) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ki is léptem. 2 nap alatt 1916 pontról div 3.

Nem tudok fordulni.
Nem tudok passzolni.
Nem tudok gólt lőni.
Semmi nem megy.
Mindenki megver.

Lehet ironizálni amiket írok... De Te tudod nagyon jól, hogy játszom ráadásul.

Ha a költői kérdésemre reagáltál, hogy “ez a jó koncepció?” Azt arra értettem, hogy jó-e ez amit az ea művel az egész fifával, legk egyértelműbb leszek.

:R

Edgar: :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16708) #16514048


#16514048
törölt tag

Online swap-ot csak div10-ben vagyok hajlandó tolni. Gyorsan megvan, idegeskedés nélkül.

Szerdán felmegyek div9-be a kicsivel jobb rewardokért: rank3 1db mega pack, feljebb 3db 15k-s. Ezekből is beeshet bármi, sőt nekem általában ilyenekből szokott, nem a nagyokból.

Ideiglenesen alacsony skill point nem izgat. Az csak egy szám, ami nem ér annyit, hogy elveszítsem miatta a józan eszem.

(#16709) MdewC válasza #16514048 (#16708) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem mindenkinek vannak igényei David. :)

Nekem vannak. :R

Mondjuk mire kizúgnék div 10-be, az tovább tartana mire megcsinálom az online swappot.

Olyan jó, hogy nem kommentelsz hetekig, majd megjelensz, hogy te is belerúgj egyet az emberbe, f@sza csávó vagy na. :D Persze én vagyok a hülye, hogy azt hittem div 1-be betudom húzni a swappokat. Az álomvilág hamar rémálom lett. :DDD

Ezeket a magasztos célokat én le se mertem volna írni, bár az idegeskedés részét megértem. Teljesen. Én hülyét kapnék div 10-ben. Akkor inkább be se kapcsolnám.

Béke.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16710) MdewC


MdewC
nagyúr

Na de befejeztem a hisztit. :)

Srácok!

PL totsot mire tippelitek? Van erről infótok?

Köszi!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16711) Edgar2621 válasza MdewC (#16709) üzenetére


Edgar2621
őstag

De ezt nem a kommentedre írta, csak úgy írta önmagának, önmagától :D

Amúgy ja, én sem lennék nyugodt Div 10-ben, vagyis az lennék, de akkor hol a kihívás és a győzelem édes íze? Én is Div 2-ben próbálom meg majd jövő héten, kiváncsi vagyok mi sül ki belőle.

Vagy elköltözök Németországba május 4-e után, vagy még előtte egy kamion rakodóterében. A Fifa-ért bármit :DDD

XO: Gollami26

(#16712) Edgar2621 válasza MdewC (#16710) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nekem egy tuti tippem van, az angol legenda: D. Lay.

Konstansan hozza a teljesítményt, persze vannak akiknek nem tetszik a produkciója, de mindenkire óriási hatással van ez tagadhatatlan. :DDD

XO: Gollami26

(#16713) Edgar2621 válasza #16514048 (#16708) üzenetére


Edgar2621
őstag

David még most állj le, mert odavág a mester és kiszabadulnak a midikloriánok, aztán hipp-hopp az ánuszrózsádban találják magukat :DDD

Mi van velem? Nem is ittam semmit :N Lehet hogy csak fáradt vagyok és elkezdett dolgozni a tudatalattim. Vicces fickónak tűnik, össze kéne vele haverkodni :Y

XO: Gollami26

(#16714) MdewC válasza Edgar2621 (#16713) üzenetére


MdewC
nagyúr

:DDD

Nem lesz itt semmi. :)

David a maga módján jót akart és én ezt értékelem. :D

Nekem kell lehiggadni és elengednem egy olyan fifát, amit nem szabad komolyan venni, mert szar.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16715) Digestive válasza Edgar2621 (#16713) üzenetére


Digestive
addikt

Kezdesz nekem gyanús lenni... Nem Szigma reinkarnációja vagy véletlenül? :DDD Ez a humor bon-bon teljesen olyan volt, mint amiket ő szokott itt elhinteni! :R

(#16716) #16514048 válasza Edgar2621 (#16711) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mondjuk én eleve div6-ból indultam. Azért mentem le egészen div10-be, mert én itt tudok gyenge csapattal is 10-ből 9 meccset megnyerni erőlködés nélkül, másoknak biztos feljebb is menne.

Kihívás nincs benne, de swapolás közben én személy szerint nem is akarom, hogy legyen.
Persze mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, de olvasva a hozzászólásokat, én nem bánom, hogy erre az 1 hétre lementem alsóbb osztályba.

[ Szerkesztve ]

(#16717) MdewC válasza #16514048 (#16716) üzenetére


MdewC
nagyúr

Teljesen jól tetted. ;)

Egy megjegyzés, hogy az előző swap körben, ugyan ezekkel a gyenge csapatokkal, amikkel most tolom, mentem fel 16xx pontról div 2 tetejére, 1800 pontig.

Nyugodtan vissza lehet keresni.

A fullos csapattal “csak” 100 pont kellett, hogy meglegyen a div 1.

Szóval a tévedés ott van, hogy nem a playerek miatt voltam ma se ideges, mert jól megy a szekér ha rendben vannak a körülmények, hanem attól van herótom, hogy késik és játszhatatlan, nem tudással vernek meg, hanem a jobb körülményekkel. A tudás / jó ellenfelek más szitu, mint a retek game play. Nem keverném a kettőt. :)

Nekem az utóbbival van bajom. Nem kicsi.

Ideális esetben persze van pár player aki bucira ver, tagadhatatlan, de amikor fingani se tudok a pályán 10+ meccsig, mert irányíthatatlan, azzal nem tudok mit kezdeni. Úgy esélytelen. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16718) Edgar2621 válasza #16514048 (#16716) üzenetére


Edgar2621
őstag

Kommentek? Hol?

It ends way too often rather awkward and ruins the good start

XO: Gollami26

(#16719) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tegnap (ma) éjszaka bekattantam megcsináltam a serie a swapot. Előtte meg a bundast. Szóval már csak a laliga meg a világverő kell ami nagyjából a fő csapatom. Marmint nem világverő csak összetételében :D

Nem sok meccs volt ahol úgy éreztem az történik ami én akarok. Próbáltam lassan türelmesen epitkezni Középpályán de egyszerűen nem tudom tartani a labdát..Ennyi kapufát nem rúgtam még. Próbáltam nem felhuzni magam de ezek a passzok annyira felqrtak. Ok nem a legjobb de prime Petit egy rövid passzot nem tud pontosan adni :W Vidal de javult. Maximivel egy cselt nem tudtam csinálni. Na mindegy a lényeg hogy megvan. Persze végig azon röhögtem minek egy Maldini miatt? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16720) Sickboy25


Sickboy25
addikt

nalam elindult valami... tegnap jatszhattam volna es nem tettem, kedvem sem volt hozza... van vagy 50 pakkom varom a pl totsot penteken, ha jon...
swapotni rohadtul nincs kedvem, mindet meg kene csinalanom Maldinihez. Lehet megprobalom, de nem erzem a csiiit egyaltalan. Lehet nekem itt ert veget a jatek!?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16721) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Erre a Laporte beadásos feladatra melyik a legjobb felállás? 442?
Leginkább lapos beadások lennének, mert a sima nem igen működik.

(#16722) dracox válasza Sickboy25 (#16720) üzenetére


dracox
addikt

Majd 1-2 hét múlva visszatérsz swapozni.
Egy ideje engem se mozgat már ez a f*s, de egyelőre az offline swapokat hébe-hóba tologatom.

(#16723) eM'82


eM'82
addikt

Tegnap vezettem 1-0ra a serie a-s swappal, majd rám ír a gyerek hogy hagy engem nyerni ha 1 crossing gólt engedek. Mondom ok. Beengedtem 1-1, majd elkezd letámadni. Üzenetre nem válaszol. Igazi pötcharc. Sajna csak 2-2 lett a vége, így a büntetés elmaradt (egy erőtlen gólt kotort be a 8x. percben), de asszem most segítettem utoljára másnak. Legközelebb csak úgy vagyok hajlandó ha azonnal lő 2 öngólt.

(#16724) Nandinagy válasza Kristof_94 (#16721) üzenetére


Nandinagy
addikt

4-2-3-1. A 2 szélső cam-ba tegyél magas embert. Betörsz az egyik szélsővel a 16oson belűlre és az alapvonalról egyszerűen átíveled a hosszúra. Nekem Bale nagyon sok gólt fejelt így.

(#16725) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Szevasztok :DD

Aldom az eget hogy leszoktam errol a szarrol :DDD

De a forumot rendszeresen olvasom meg sbczek haverom accjan ....

A totshoz annyi kerdesem lenne higy van valami hivatalos ?annyian varjatok :)

Szerintem siman nyaron adjak majd ki miutan lementek a bajnoksagok hisz addig is es nyaron is tudnak kaszalni majd igy.....
Es tivabb jatszanak majd igy az emberek ....

(#16726) Woodslave válasza eM'82 (#16723) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem jó tapasztalataim vannak ezzel, mondjuk általában én kérem hogy rúgjak egy finesst vagy valami, de én nyilván hagyom nyerni.

tegnap 1-1 90. percben swap csapatommal swap csapat ellen. Rúgok a kapussal egy öngól mert engem már nem érdekelt hogy lemegyek, a döntetlen meg egyikünknek se jó. De a vicc hogy utána még azért kicsit nézte az ünneplést meg úgy támadott a maradék 2 percben mintha nem lett volna neki egyértelmű miafax van :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16727) MdewC válasza Fifaisshit (#16725) üzenetére


MdewC
nagyúr

A tots elkezdődött, most jönnek a ligák. ;)

Csak a sorrendet nem tudjuk.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16728) mikkristof válasza Edgar2621 (#16677) üzenetére


mikkristof
csendes tag

Most div 5-6. Fifa 10 óta fifázom, Fifa 14 óta UT-zek. Régebben, főleg Fifa18-nál emlékszem rendszeres delay-re akkor még wifin volt a PS, most kábelen jobb. Viszont igazad lesz, mert nüansznyi különbség szokott lenni, de én azt még nem tartom játszhatatlannak és olyan brutál dolgok is elkerültek amiket néha itt olvasok.

Ismét felteszem a kérdést hátha.. valaki tudja mit lehet kezdeni megmaradt icon swap 1-2 kártyákkal? :D

(#16729) eM'82 válasza mikkristof (#16728) üzenetére


eM'82
addikt

Quick sell. Sajna semmire se jó

(#16730) Nandinagy válasza mikkristof (#16728) üzenetére


Nandinagy
addikt

Semmit. Aztán meg kitudja. Tavaly év végén azt hiszem 2 swap kártyát belehetett váltani egy premium electrum playersre. Idén meg senki nem tudja lesz-e ilyen meg igazából tavaly a kártya szerzés is érdektelenebb volt ezáltal a legtöbbért izzadni sem kellett.

(#16731) skroy válasza mikkristof (#16728) üzenetére


skroy
senior tag

19-ben ha jól emlékszem, a finishben volt valamilyen sbc, amibe bármilyen swap kártya jó volt.

(#16732) Fifaisshit válasza MdewC (#16727) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Jaaaah :)

Mert en siman kineztem volna ezzel a so far-os nevvel hogy kiadjak ezt most legyen megis valami, majd nyaron a tobbit .
Igy jol jon nekik a dolog es nyaron eb kontent helyett ez sot nagyobb kasza es legalabb iden eloszor meg nyaron is ugyanennyien jatszanak majd :)

De akkor ezt csak en gondoltam tul :D

(#16733) Woodslave válasza Fifaisshit (#16732) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a közlemény szerint nem lesz később se ha újra indulnak a baknokságok, csak team of the week, meg man of the match

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16734) toxicjew


toxicjew
addikt

[link] Micsoda minőségi patch megint, beraknak vmit, de azt is csak a kiválasztottaknak :D :))

(#16735) sh4d0w válasza MdewC (#16698) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Online nem játszom, asszonnyal szoktunk játszani PS4-en. A Volta csak online megy?

https://www.coreinfinity.tech

(#16736) Woodslave válasza sh4d0w (#16735) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom miért szólok bele amikor nem vagyok biztos benne. De pont online nem megy, nekem még kanapé módban se sikerült összehozni hogy a gyerekkel tudjunk játszani. Kizárólag a gép ellen tudtam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16737) Nandinagy válasza sh4d0w (#16735) üzenetére


Nandinagy
addikt

Lehet játszani offline hasonlóan a sima kick-offhoz. Mi haverokkal szoktunk játszani bajnokságot összejövetelekkor. Az a legnagyobb baj a VOLT-ával, hogy iszonyat hamar rálehet unni. Az első 1-2 hétben még buli volt de azóta rá sem néztem. De a casual játékosoknak jó lehet mert a cselekhez még annyi tudás sem kell mint a nagypályás verzióban.

(#16738) sh4d0w válasza Nandinagy (#16737) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Cselezni még a 18-ban sem tudok, több, mint 10 évnyi szünet után kezdtem újra fifázni, de csak azért, mert van PS.

https://www.coreinfinity.tech

(#16739) Nandinagy válasza sh4d0w (#16738) üzenetére


Nandinagy
addikt

VOLTában csak húzgálni kell a jobb analógot aztán a játékos mindent megcsinál magától :D Látványos egyébként. Csak nekem fura volt mert én ott is a kombinációt kezdtem el csinálni csak nem volt értelme :D A voltához is van story mód meg lehet online seasont tolni ha az a része érdekel. EA Accessbe nincs még benne amúgy a FIFA 20? Vagy a demója, hogy kipróbáld tetszene-e a játék.

(#16740) Edgar2621 válasza Digestive (#16715) üzenetére


Edgar2621
őstag

Kismiska vagyok én Szigma mesterhez képest, ő naponta több alkalommal szállította a magas szintű értekezéseket éveken keresztül, folyamatosan fenntartva a minőséget.

Hjaj azok a szép idők :DDD

XO: Gollami26

(#16741) sh4d0w válasza Nandinagy (#16739) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, van-e demo, full offline-ban játszunk - sem EA, sem PSN access nincs és nem is érezzük a hiányát.

https://www.coreinfinity.tech

(#16742) Nandinagy válasza sh4d0w (#16741) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ahogy nézem storeban van hozzá. Szerintem szedd le és próbáljátok ki a demo-t. Abban lehet kickoffot meg voltát is játszani csak limitált a csapatválasztás. Igazából az offline játékhoz lehet a demo is elég... :D

(#16743) sh4d0w válasza Nandinagy (#16742) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, lehet, hogy átgondolom.

https://www.coreinfinity.tech

(#16744) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Továbbra is szánalmas a community. Gyerek rámír rúghat-e 2 gólt előtte enged 2-t meg nyerhetek. Mondom legyen döntetlen a vége csak játszunk végig és a 80. után majd kiegyenlítjük ha valaki vezet. Erre ez a nyomorék végig pressureozik és megver 4-3-ra úgy, hogy 3-2-re vezettem és rúgtam 1 öngólt. Írom neki gratulálok faszagyerek vagy erre elkezdi ő nem tehet róla, hogy egy ilyen rossz játékos ellen játszott mint én és nyert.
Mondjuk ettől függetlenül továbbra is fogok segíteni embereknek mert semmi nem múlik rajta de elszomoritó.

(#16745) Fifaisshit válasza MdewC (#16727) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Kozben nezem, hogy jott az elso liga bocs :))

Elmaradtam mint iden a normalis fifa kiadasa :D

(#16746) Gatho87 válasza Nandinagy (#16744) üzenetére


Gatho87
tag

Nekem ma..játszottam vagy 7 et 3 vesztettem belőle. Egyiket egy magyar gyerek ellen full jo csapata volt. Figurazott ott nekem meg lott egy golt hogy 4x szereltem. Jah es ful pressinget tolt. Irtam is neki, hogy kiraly gyerek vagy..es egy masik annyira felbaszott irtam neki a kozosseg szegyene..4 toty ja volt de bruyne es hasonlok..crujff sorolhatnam...erre nagykepuskidott,hogy csak allt a labdaval varta, hogy ramenjek..aztan nyomott egy passzt vagy egy cselt..elkezdtem alarugdosni kapram is pirosat..persze a pressure itt sen maradhatott el..aztan 3 2 re nyert de a vegen elkezdte tartogatni a szelen a labdat...ekkore patkanyt.es meg irta koszi az easy wint

(#16747) Raunchy válasza Gatho87 (#16746) üzenetére


Raunchy
tag

Hihetetlen milyen féreg emberek vannak.
Én ki is kapcsoltam ezt a funkciót, csak ismerős tud rám írni, nekem ne irogassak ezek a taknyok 😁
Inkább szenvedek többet a küldetésekkel, de erre a community re végképp nincs szükségem

(#16748) evibly válasza Gatho87 (#16746) üzenetére


evibly
senior tag

Erre egyébként eszembe jut Kristóf korábbi kérdése, hogy hogy tudjuk megállni konzolon, hogy nem írunk minden ilyen kis fiszfasz hülyegyereknek. :)

És igen, nagyon nehéz megállni, de az esetek 98 százalékában veszek egy nagy levegőt és elengedem a dolgot, mert egyszerűen nem éri meg az ilyen troll figurákkal küszködni. Teljesen eltorzult a játékosok hozzáállása, sok esetben vérlázító, ami megy és sajnos azt kell mondanom, hogy ebben (is) az EA a leginkább sáros.

Azért egy olyan környezetben, ahol nem a tudást, vagy legalább a belefektetett időt honorálják, ahol nem feszítik rá az embert ilyen idióta objective-ekre, ahol nem az a cél, hogy függővé tegyék játékosok százezreit, ahol a kompetitív résznek nem biztosítják az egyenlő feltételeket, szóval, egy ilyen környezetben, játékban jóval kevesebb frusztráció és kurvaanyázás lenne.

Én emiatt vagyok a lehető legzabosabb erre az ótvar cégre és tudom elengedni, hogy ne küldjem el a búsba a dabelő, labdát tartó, kamerába mutogatós kis hülyéket.

[ Szerkesztve ]

(#16749) Nandinagy válasza Gatho87 (#16746) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk akkor rólam se lennél jó véleménnyel mert mióta megvettem FB Maximint+Di mariát csak a csel megy nálam is :D :D

Az a legnagyobb helyzet,hogy nem haragszok az olyanokra akik pressingelnek meg labdát tartanak mert ez a meta a játékban. Az ea-re haragszom, hogy ezt lehetővé teszi.
A legtöbb nagyobb játékos aki streamel ugyanúgy labdatartogatós játékot tol meg kussoltat a kamerába aztán a nézői meg azt hiszik mennyire menők lesznek ha ők is ezt csinálják.
Ez a gyerek se tudott úgy igazából felkúrni. mert ma 11 meccsből nyertem 9-t azon kikaptam meg volt egy ikszem aztán annyi.
Sok swapost vertem meg akiket sajnálok is, hogy ellenem kell szenvedjenek szar játékosokkal de muszáj vagyok rivalsozni mert már a rank3 is 16.000 pont és azért kell a jobb reward.

SBC mintára simán csinálhatnának egy swapos rivals szervert mondjuk. Meglennének a kritériumok, hogy milyen swapot csinálsz és ha összerakod a megfelelő csapatot akkor a saját diviziódban kapsz szintén swapos ellenfelet. Én meg nyugodtan bohóckodhatnék azokkal akik szintén nem swapoznak.

(#16750) #Wiall#


#Wiall#
tag

Scream aguerot használja még valaki ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.