Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Castro bátyátok eldurrantott 55 ezer pontot, a legjobb egy Buszkecc volt, meg 2 noname tocc. :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17102) K.J


K.J
senior tag

Megcsináltam ezt a mid ikon sbc-t, 100k-m bánta, de szerintem megérte, jött belőle egy Butrageno.
Használható ez a verzió is, akárcsak a prime?
Egy meccset nyomtam vele, egész fürge, az 5wf nagyon jó, csak azt nem tudom milyen chem lapot tegyek rá.
De így akkor Hugo Sanchez megy a padra, pedig vele sem volt sok baj. Nincs szükségem ennyi csatárra.
CR mellé elég lesz Butra szerintem.

Vaaaaagy...mehetne Butrageno középső camba is?

[ Szerkesztve ]

(#17103) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#17101) üzenetére


MdewC
nagyúr

😂😂😂 :DDD

Az enyém biztos nem.

De attól még jót nevettem! :D

Meghivott: egyet értek. Én se állok le, sőt még 3-0-nál se hiszem el néha, hogy megvan. Ennek az is lehet az előnye, hogy kilépnek. Néha előfordul.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17104) eM'82


eM'82
addikt

Szaudi liga hétfőn:

(#17105) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Srácok, valaki próbáltam már TOTS Grimaldot?! Ahhoz képest milyen statjai vannak elég olcsó, van ennek vmi oka?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#17106) toxicjew válasza Edgar2621 (#17100) üzenetére


toxicjew
addikt

Irigyellek titeket :D

Zimmi: gondolom közrejátszhat, hogy portugál ligás :) Meg spanyol. M/H se a legjobb sztem, de amúgy tényleg jó statjai vannak.

[ Szerkesztve ]

(#17107) Zimmi91 válasza toxicjew (#17106) üzenetére


Zimmi91
addikt

Hierroval fasza kis zöld link, szerintem megveszem kipróbálom :) Mikor érdemes megvenni?! Hétközepe?

Más : Gold Mbappe vagy OTW Yedder? ST poszton egyszerűen nem találok senkit aki jó lenne, CR volt eddig a legjobb, de még időbe eladtam míg be nem esett az ára, szerintem Ő lesz majd a legvégén megint ha lemegy teljesen az ára :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#17108) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Mindjárt hagyom a faszba 11 winen. Nevetséges, hogy 5 óta 130-as latency van.
2 meccset indítottam azóta. Az egyik kidobott a másikba meg egy sima gold pl csapat a kapumig tolt pressureal hülyére vert mert 4 üres emberem helyett mindent neki passzoltak :D Ha eljutok lövésig azt meg védi a kapus. De gold Son 23 méterről 3 gólt lő Yashinnak :C :C

(#17109) Ballack96 válasza Zimmi91 (#17107) üzenetére


Ballack96
kezdő

Nekem is hierroval van beépítve! Pickből jött és egész jól muzsikált a wl alatt! Mindenkit utolért és szerelt is hibátlan volt biztos nem kaptam róla gólt! Simon inkább hagyott kívánnivalót maga után...
Gold 1 lett simán bent maradt 1 meccsem is, 2dnf mellett!

(#17110) toxicjew válasza Zimmi91 (#17107) üzenetére


toxicjew
addikt

Ja gondolom, bár olyan olcsó, hogy annyira nagy ingadozásra nem számítanék.

(#17111) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Ma 100 csomagot nyitottunk ki, természetesen PL Tots reményében. A 100 csomagban 1 sima gold pack volt és 3 jumbo premium gold pack, a többi sokkal értékesebb, köztük 4 jumbo rare players pack és egy ultimate pack. Tudjátok mi volt a legnagyobb értékű nyitás? Egy NIF Hazard, ami most éppen ér 50K-t (na jó lehet hogy 60-at). Persze jöttek még 83-84-85-ös lapok és pár magasabb ratinges is, de ez tényleg a hányinger kategória, legalább 3 millió coint értek a pakkok (sok premium gold players stb). Rengeteg idő és energia van ezekben a pakkokban és szembeköp az EA. Igenis tisztelje a cég ha valaki időt és energiát tesz ebbe a játékba. Ha pedig nem teszi akkor pápá :(

XO: Gollami26

(#17112) Mrguba


Mrguba
őstag

Na mivel a hetvegen nem volt WL....
Igy csinalgattam a swapokat a gyerekkel.
10 nel megalltunk mert csak 13 lehetett volna max.
Kivettuk LAMPARDOT es nagyon jo CAMBAN.
MEgcsinaltuk a JIMENEZT meg a PEREZT is...
Es mar most megvan a 2000 pont jovohetre regeltunk is :D
Annyit jatszottunk h 1500 pont jott ossze 3.v 4 nap alatt..
KI hasznalja ezt a R.Jimenezt???

(#17113) Nandinagy válasza Edgar2621 (#17111) üzenetére


Nandinagy
addikt

Sajnálom :( Pedig mikor pénteken írtad , hogy van Agüerónk azt hittem nyitottatok nem a fórumtárs aguját érezted mindenkijének :D Egyébként tényleg szánalmas a pack weight most. Kb 100-120 csomagból nekem boardos alig jött:D Tegnap kiraktam a spanyol ligát és 20 packból 19ben boardos lap sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#17114) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Kicsit fejleszteném kéne egyelőre szerény csapatomon.
Jelenleg így állok cserékkel együtt:

Csatár sorban vagyok meglőve. Hazard-tól tartok, BD Lemar-t néztem még, de nem találkoztam vele eddig. Jobbra alig van valaki a kínálatban. Középre meg Inaki-t nézegettem eddig, bár csak a magassága miatt hozna változást a játékba. (Machis jó, de könnyen elnyomható)
Balbekk-et érdemes fejleszteni? Jordi Alba-ra, vagy másra? Még Patrick van Aanholt is jó oda, ha nagyon erőltetem.
Valami ötletet? 200k körül menne fejlesztésre most maximum, úgyhogy icon felé nem is néztem még.

(#17115) MdewC válasza Edgar2621 (#17111) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sajnálom mester! Tudom milyen ez, átéltük, legközelebb beadja. :R

Most ne nézzetek ide. :)

Ma 8 pack, 4 WA. Előtte a 2 napban is volt 2-3 WA, kb 25 packból jött majdnem 10 db.

:R :R :R :R :R :R :R

[link]

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17116) Zimmi91 válasza MdewC (#17115) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem meg jön egy untrade Moments Scholes, na mindi majd Főnök kinyitja ami ér is valamit és nem csak SBC töltelék ;] ;] :C

Gratu rád fért már egy kis Ikon, idén kettőnél járok, de sajna egyik se ér többet 300k-nál :DDD

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17117) Toninho13


Toninho13
aktív tag

4-0-ás kezdés után életem leggyengébb Fifa 20-as WL-je lett. Silver1 11 győzelem, 17 vereség.Tegnap Faternál szarakodott a net, hatalmas delay, DNF-es meccsek, amit nem is értek, hogy hogyan, ha nem én szakítom meg... Mára maradt 9 meccs, 5öt kellett volna hozni a Gold3-hoz. A gameplay jó volt, arra nem panaszkodhatok. Passzolni, támadni tudtam, kaput találni csak ritkán. Watkins az új Kent, ezt megtanultam. Vergődtem a Laporte-os objective-ért, azt hulladék a lapja, cserébe a Watkins-szal úgy szivatnak, mint eddig kevés játékossal... Megcsináltam az MLS liga SBC-t 0-ról, a kapott Packokból nem jött boardos játékos se, nemhogy walkout. Icon swap-et nincs is így időm csinálni, de lehet derankolok a div 10-be, azt megcsinálom az összeset WL helyett. Hétfő ótaúgyis 1250-ről 750 pontra estem vissza. Sokszor felidegesített már ez a szutyok, de ilyen csalódottan már régen feküdtem le.

(#17118) MdewC válasza Zimmi91 (#17116) üzenetére


MdewC
nagyúr

Gratu és köszi. :)

Nagyon örülök, de tényleg. Ez egy jó lap. 675K le is csaptak rá. :)

Kitartást mindenkinek, egyik legkeményebb hétvége és még jön egy pár. ;)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17119) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha nem lesznek már nyithatóak a PL tots lapok, akkor vajon megy feljebb az áruk? A vásárolt lapjaim kicsit lejjebb mentek, de igazából bukó így sem lenne, mert Rashford nyitás miatt alapból 800k pluszban vagyok.

(#17120) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Legközelebb szombat éjszaka fogom letolni a 30 meccset esküszöm nektek :D
17-7. Adtam 2 ajándék meccset a végén mert katasztrófa a gameplay legalább valakinek megkönnyítem :D
Én elhiszem mindenkinek, hogy Yashin nagyon fasza kapus meg jól véd. De nálam olyan szinten hulladék volt, hogy az utolsó 2 meccsre 82-es Areolát raktam vissza és vele lett meg a gold2. Yashinnak ami kapura ment az gól. 22 meccset adtam neki de inkább elengedem.

Hihetetlen unalmas a játék. Ha egy sima gold csapat vagy toty de bruyne meg mane jön velem szembe senki semmi mást nem csinál csak padlóig tolja a pressuret a játékosaim meg olyan szinten lesznek balherék miatta, hogy nem tudom elmondani. Minden meccsen 4 ziccerem volt azzal, hogy becseleztem magam szélről és tök üresen volt középen egy játékosom. Ebből 5-ből 3-szor jött az, hogy teljesen máshova ment a passz, 1-szer vagy fölérúgták vagy a blokkba 1-szer meg el sem találta a labdát :C
Egész nap háromszögeléssel szopatták halálra mert hiába álltam be a passz útjába a védőm bepózolt a labda meg elgurult a lába alatt,között vagy csak átment a lábán :D (volt ilyen is).

Őszintén remélem ezt a pressuret nagyon hamar elfelejtik mert az overloados ökörség helyett találtak egy sokkal rosszabb alternatívát szerintem :R

(#17121) MdewC válasza Nandinagy (#17120) üzenetére


MdewC
nagyúr

Aki vissza rakatta az overload után ezt a pressuret, az a világ legnagyobb vadmarhája és utál minket. ;)

Dobtak egy csontot az ea-sek, mert nem maradt semmi amivel megmenthetik a gyengébbeket, de ezzel megint mindenkivel kiszúrtak.

Nem lehet elmondani mennyire nem hagynak rendesen játszani minket, de tényleg. ;)

Mondom ezt úgy, hogy még a kedvem is jó most. :B :DDD Mondjuk nem a game playtől. 22/17 win, meglátjuk mi lesz még ebből. Te jó ég mennyivel könnyebb volt játszani 1 patchel ezelőtt... Sokkal sokkal több lenne ebben jobb körülményekkel, mindannyiunknak. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17122) MdewC


MdewC
nagyúr

JordaBeast (Beni) 29-0 van, most jön az utolsó meccs, twitch, gyertek szurkolni!!!

Az igen!

Hajrá!

Szerk.: na meg is lett. :) Utolsó 1-0 kilépett. Szépet ugrott az elite-ről, grat neki.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17123) Edgar2621 válasza MdewC (#17115) üzenetére


Edgar2621
őstag

Tudom hogy tudjátok, csak nem véletlenül mondom hogy nem szeretem a szerencsejátékot, akkor inkább jövőre gurítok mással, de én még egyszer ezeknek pénzt nem adok.

XO: Gollami26

(#17124) Aguinaga válasza Edgar2621 (#17123) üzenetére


Aguinaga
őstag

Szerintem csatlakozom hozzád, és más szórakozás után nézek.
Idén is, ha nyitok is valamit, az tuti untradeadble (SS Mertens, FB Van Dijk), nehogy tudjak csapatot építeni.
De jövőre más lesz, elején tuti nem veszem meg a fifát, majd márciusban elkezdem, szétszopatok mindenkit egy sima gold BPL csapattal. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#17125) Raunchy válasza Edgar2621 (#17098) üzenetére


Raunchy
tag

Gondolkodtam ezen, de végre van helye Rooneynak, sniperrel 95os ST, és van egy SS Atalom, és egy POTM Aubam (bár őt nem szeretem)
Igaz Rooney csak 4* wf, de mondjuk egy TOTS Vardy előrelépés lenne hozzá képest szerinted?

(#17126) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok! :)

Végre megtört a jég és csoda történt, meglett az elite 3. :DDD

Ugye 22/17 hagytam ott este, ultra késős meccseken, teljesen esélytelen lettem volna, mondom megnézem reggel, még úgy se csináltam ilyet.

Az első meccsen ki is kaptam (10x lövésem volt, srácnak 2, azzal le is mákolt) olyan gyors volt a game, mintha 15 szerveren lettem volna. Elképesztő mennyire ultra gyors volt a game. Fényévekkel. Komolyan még zavart is, nem vagyok hozzászokva.

Aztán nyertem zsinórban 5 meccset, ebből 3 nagyon kemény volt, mindegyik drop back, 3-4x több lövés és minden gólért kaparás, statok megvannak ha vkit érdekel. Meg volt 2 rage, ahol 2 gólnál kiléptek ellenem.

Megvolt a 22 win, 2 meccs maradt, hajrá. Utolsó meccsen kifogtam a szokásos ultra késős, ultra szenvedőset, alig bírtam gólt lőni. Vezettem végig, 2-1-re. Srác a semmiből lőtt 2 gólt, mind a 2x elnézést kért, hiába voltam jobb, teljesen esélytelen voltam a game play miatt. Erre csoda történt. Elképesztő. Német barátunk a 89. és 90. percben lőtt magának két öngólt. Hát én ilyet életemben nem láttam. Megköszöntem, bejelöltem, vissza írt, hogy megérdemeltem a meccset, de bárkinek megadta volna és gratulált az elite-hez. :DDD Ez sztem egy csoda. Utolsó meccset én is leadtam egy rtg arany csapatnak, elég jót dobott be utolsóra, de annyira tuti nem örült a kapott meccsnek mint én. :)

Nincs mese, le kell adni ha már nem számít. ;)

Szuper, hogy sikerült végre elérni az elitet, utoljára tavaly küzdöttünk ekkorát Fransescooval.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17127) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Reggel még gyors behúztam a gold 1-t, éppen meglett!
Viszont a vásárolt játékosaim elég nagyot csökkentek:
TOTY De Ligt: 930k -> 850k
TOTS Henderson: 740k -> 630k
VVD: 297k -> 275k
TOTS Robertson: 393k -> 340k

Szerintetek érdemes így még túladni rajtuk vagy inkább várjam meg míg nem lesznek nyithatóak illetve jön a következő WL? Szerettem volna kipróbálni ás lapokat is, de így nehéz lesz.

(#17126) MdewC: Gratulálok! :R
A TOTS csomag jó lesz majd, mert még a legrosszabb esetben is 350-400k zsetont fog érni! De legyen a legjobb!

[ Szerkesztve ]

(#17128) Raunchy válasza Kristof_94 (#17127) üzenetére


Raunchy
tag

Nyitottam a topicnak egy TOTS Aguero t még pénteken. 2,7 millióért elment.
Ültem a pénzen két napig. Mondom vasárnapra kb realizálódnak az árak 😁
Henderson, Trent, Robertson és Adama érkezett a TOTS kínálatból és jelenleg mindegyiken minimum 100 k bukó van, de inkább 150.
Nem is értem 😁
Én már el nem adom őket, realizálom a veszteséget, aztán bízom benne hogy a tots sbc ből is nyitok valami elfogadható lapot.
Az a garantált tots Sbc mikor lesz kb?

(#17129) Woodslave válasza Raunchy (#17128) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha már a topicnak nyitottad jobban tetted volna elosztod itt a coint ;] :D

Most szerencsére nem volt pénzem ezeken bukni de azért megtettem amit lehetett. Jobban jártam volna ha egymillió coint inkább draftozok akkor több játékost ki tudtam volna próbálni :R :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17130) Raunchy válasza MdewC (#17126) üzenetére


Raunchy
tag

Gratulálok mester, az igen :C

(#17131) Nandinagy válasza Raunchy (#17128) üzenetére


Nandinagy
addikt

Csütörtökön :D Bár ha rám hallgatsz akkor előbb a garantált sbc-t nyitod ki és utána majd a pickeket, hogy ne legyen duplicate.
Az várható volt, hogy lejjebb mennek a TOTS árak de az viszont meglep, hogy a régebbi promo kártyák nem igazán. Azt hittem az SS Richarlison majd szépen beesik 900k körülre erre ugyanannyiba megy mint eddig :D :D Wl környékén talán drágábbak lesznek egy kicsit a TOTSok de nem valószínű

(#17132) Raunchy válasza Woodslave (#17129) üzenetére


Raunchy
tag

Elnézve hogy a fele már el is ment az árak folyamatos csökkenése miatt, lehet 😁😁😁
De legalább végre van 4-5 endgame játékosom ☺️

(#17133) Raunchy válasza Nandinagy (#17131) üzenetére


Raunchy
tag

Igen, jól rábasztam ezzel a vasárnap reggeli vásárlással de már nem bírtam magammal.
Most számoltam, 700 ezer bukó eddig, és ha eladok még ugye adózni kell 😁
Erre tényleg nem gondoltam hogy ennyivel olcsóbbak lesznek.
Henderson milyen lap már, és óránként olcsóbb.
Szerinted is pattintsak Rooney helyett más befejező embert?

(#17134) Woodslave válasza Raunchy (#17132) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kizartnak tartom hogy tradeable játékos endgame legyen :D vagy ha meg tudod állni le a kalappal.

Mondjuk mi (gyk is) extrém idiotak vagyunk nálunk toty Mane is egy napot bírt :D Mondtam is havernak nálunk az öltöző szekrényekre nincs rágravírozva a jatekosok neve :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17135) MdewC válasza Kristof_94 (#17127) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát talán wl idején drágulnak picit, de ugye ma meg csütörtök sokat nyitnak, nehéz jósolni. Picit korán vettetek lehet pl tots-okat, de lehet jöv 7-re meg feldrágulnak, ha nem nyithatók, plusz a wl. Tippelni már rég nem merek! ;) Kb alig jött be amit idén próbáltunk jósolgatni. :DDD Annyi a jó hír, hogy amit ki akarsz próbálni, az is olcsóbb.

Neked is grat a gold 1-hez! Már annak is örültem amikor meglett.

Köszi Srácok! :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17136) Raunchy válasza Woodslave (#17134) üzenetére


Raunchy
tag

Alapvetően én is nagyon szeretek kísérletezni, és új játékosokat kipróbálni. Sztem nincs ezzel baj, csak néha okosan kell, Hogy pénzed is legyen. Hát idén tök mindegy mit okoskodtam, folyik ki a coin a kezemből 😁
Nem számítottam arra hogy ennyire csökkennek a tots árak

[ Szerkesztve ]

(#17137) sz_abika válasza Nandinagy (#17108) üzenetére


sz_abika
addikt

9-2 voltam, majd leültem 8tól...nem volt nekem sem 100 alatti pingem, 10-12nél álomba sírtam magam.

Majd most 8:45kor vertem 3 gólt 20. percig, ki is lépett a srác, lesz silver 1es Henderson!

PSN: xszabikax

(#17138) eM'82


eM'82
addikt

Diogo Jota - eddig csak 1 meccs, de cam-ként nem is rossz.

Ez a jelenlegi csapat :DDD

Ez az elsődleges terv (de igazából kb mindegy, totsok után kiderül)

Legnagyobb profit: időben eladtam HL Neymart, amúgy mindenkin buktam akit múlt héten vettem.

(#17139) Hazli17 válasza MdewC (#17126) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Nagy nagy Gratula főnök!! :C

Raunchy, ha megvan ss Atal, akkor rakd be őt! Brutális amit művel! 7-8 chemen is nagyon jó!

(#17140) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

Mikor lesznek elérhetőek a FUT - ban elért packok?

(#17141) eM'82 válasza Nagymartin-1 (#17140) üzenetére


eM'82
addikt

Rivals+WL - csüt reggel (9-10)

(#17142) #16514048 válasza Nandinagy (#17131) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én azon se lepődnék meg, ha nem csütörtökön jönne, hanem holnap. Ma lesz a szaúdi TOTS, lehet változtatnak az SBC menetrenden is, hogy ne egyből másnap kelljen kiadniuk ahhoz a garantált SBC-t.
Befektetésekkel is lehet úgy készültek sokan, hogy majd az elkövetkező napokban, vagy csütörtökön reward osztáskor vásárolnak be, nekik is keresztbe tennének ezzel, ami az EA nézőpontjából jó lenne.

Persze ez csak teória.

(#17143) Nagymartin-1


Nagymartin-1
újonc

Kösz kösz.

(#17144) Nandinagy válasza sz_abika (#17137) üzenetére


Nandinagy
addikt

11-2-nél kivágott egy meccsből. 9-ig nézegettem de folyamat szar volt. Nyomtam egy konzol restartot majd egy routert és onnantól 30-50 között mozgott amíg játszottam. Fura is mert nyomtam egy tesztet a ps-en és a 270 mega körüli letöltés megvolt előtte is meg utána is. Csak a latency változott :D

Amúgy én értem, hogy az angol 2-es tots-ok még benn vannak de nyithatóak is? :DDD
Múlt héten kb 7-8-t kinyitottam. Mióta pl tots van meg egyetlen egy darabot pedig szerintem 3-szor több packot nyitottam mint múlthéten

(#17142) kdavid94

Én nem bánnám ha hamarabb lenne a garantált nagy liga sőt sokkal jobban örülnék neki. Tavaly nem vasárnap volt a kis liga és kedden a nagy liga garantált tots? Nekem ilyesmi rémlik.
Az a szomorú mikor valami jól működik azt is képesek elbaszni ilyen hülyeségekkel.

(#17145) sz_abika


sz_abika
addikt

Véletlen a fut champs upgradem kinyitottam, pedig a PL TOTS alatt akartam. Fááááák.

Bruno Fernandes 88 jött amúgy, jó lesz Figo storyhoz.

PSN: xszabikax

(#17146) MdewC válasza Hazli17 (#17139) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönöm! :R

:)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17147) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én a liga upot várom, csütörtököt mondanak a legtöbb helyen, bár a Futwatch twitter oldal már 5 órája kirakta, hogy benne van a rendszerben a kód.

(#17148) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17147) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jó hogy szóltál akkor gyorsan kirakom utoljára a spanyol,olasz ligát mielőtt irreálisan drága lesz mindkettő :D

(#17146) MdewC

Gratulálok az elite-hez!!! :D Remélem mindent is kinyitsz majd a tots packból :C

(#17149) MdewC válasza Nandinagy (#17148) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi! :)

Remélem nem nagy kérés, de egy piros tots Mane nagyon jó lenne, neki nagyon örülnék. :) Aztán majd kiderül, szerencsén múlik az egész.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17150) eM'82 válasza Nandinagy (#17148) üzenetére


eM'82
addikt

A PL az szépen megdrágult. Még töltelék embert sem találok 4-5k alatt :) a Sheffieldhez.
Sztem a bónusz csóka ma, vagy holnap érkezik SBCbe (Championshipbe is hét elején érkezett).

La Ligát megpróbálom én is kipörgetni (Barcas árak kezdenek realizálódni).
Bundesliga 70k helyett már 100k fölött a Paderborn + Union berlin kettős.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.