Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Stylerr válasza _adaml21_ (#600) üzenetére


Stylerr
addikt

Ennyi, ezzel nem lehet vitatkozni.

(#602) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#571) üzenetére


MdewC
nagyúr

Elég vállalhatónak tűnnek a JUVE ratingek. :DDD

:R

OFF de hasznos olvasmány focis dolgokról.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#603) kicsako válasza _adaml21_ (#600) üzenetére


kicsako
őstag

A zizou csel 3*os :U

(#604) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#600) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Az 3*. :DDD

(#602) MdewC

Bitang lesz a 17-ben. :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#605) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#604) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát ezt elég erősen benéztem, tényleg. És én eddig csak 4*-os embereknél mertem használni :DDD

MDewC: Az a Higu-Dybala hyperlink sok OP csapat gerince lesz, már előre látom :)

(#606) BMS válasza _adaml21_ (#584) üzenetére


BMS
őstag

már nem azért de erre hova adja a 4 csillagot? :) ez csak labdafedezés és néhány testcsel kombója meg szerelések semmi egyéb trükk

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#607) Citroware válasza BMS (#606) üzenetére


Citroware
addikt

Én is erre gondoltam. :)

Egyébként is az két különböző stat, hogy ki mennyire jól tud cselezni, illetve hogy milyen szintű trükköket vet be...

(#608) MdewC válasza _adaml21_ (#605) üzenetére


MdewC
nagyúr

Valóban.

Annyi a bajom, hogy melyik legyen ST és melyik CAM, a fejesek miatt. :DDD Remélem a 17-ben újra érdemes lesz játszani rá.

Más nem cserélgetem őket. :)

Nagyon bízom benne, hogy idén nyitok végre valami nagy halat és kevesebbet kell kereskednem...

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#609) Citroware válasza MdewC (#608) üzenetére


Citroware
addikt

Én ezzel nem értek egyet. :))

A Higany-Dybala csatárpáros nem lesz OP, mert Higany egyáltalán nem OP, sőt, éppen ellenkezőleg, az egyik legszarabb játékos a játékban a magas összértékéhez képest, legalábbis az én játékstílusomhoz biztosan. Dybala viszont zseniális, epic, a legfőbb csatárom lesz, az biztos. :)

[ Szerkesztve ]

(#610) Citroware


Citroware
addikt

Na megvizsgáltam a már kint lévő játékosok statjait, és arra a következtetésre jutottam, hogy azoknak, akiknek az összértékük növekedett, nem feltétlenül növekedtek a statok. Ha megnézitek egyesével, pl Reus, Di María és Alexis Sánchez is inkább csökkent, mint növekedett, és mégis nagyobb összértéke lett, úgyhogy szerintem annyit változott a rendszer a játékban, hogy most ugyanazokért a statokért valamiért eggyel vagy kettővel nagyobb összérték jár.

(#611) dtrms válasza Citroware (#610) üzenetére


dtrms
aktív tag

Én attól tartok, hogy ez azért van, mert jóval több zsetont lehet majd szerezni az új rendszer miatt....VISZONT emiatt a jobb kártyák magasabb ratinget kaptak és sokkal drágábbak lesznek !!!
Viszont, ahogy értelmeztem a videók alapján, csak azok fognak nagy pénzeket kapni a győzelmekért, akik nagyon jók. Ergo a nagyon jó játékosoknak lesznek nagyon jó lapjaik....vagy a pénzeseknek.

És igazából csak az áruk lesz sokkal magasabb, de nem lesznek sokkal jobbak.
Pl Chiellini +1-et kapott fullba, de pace -3, shot -1, pass -3, dri, def 0-0, és phy +1.....

(#612) Citroware válasza dtrms (#611) üzenetére


Citroware
addikt

Nem lesz a játékosok ára magasabb, mert ha mindenki globálisan kapott plusz egy összértéket, akkor ez mindenkire egyformán igaz, egymáshoz viszonyítva nem változtak, csak akinek kellett, és a piac árak pedig egymáshoz viszonyítva alakulnak ki. ;)

(#613) MdewC válasza Citroware (#609) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem is baromira adja Dybalabinnyó ST-ben, hiszen tudod, hogy ott használom. :D

Ezért vagyok meglőve, mert Higu nekem se adja annyira, egyedül a fejesek azok, amikbe biztosan jobb. Viszont mivel Juves lett, ki kell próbálni, vágod? :))

Lehet a 2 csatáros rendszert is tesztelni kell? Annyi baj legyen. :DDD (4-3-1-2)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#614) _adaml21_ válasza Citroware (#609) üzenetére


_adaml21_
őstag

Na jó, már én is átgondoltam ezt a Buszkecc dolgot, kicsit csak a hirtelen felindulásból való rinya szólt belőlem. Bosszant, hogy napjaink egyik legkiemelkedőbb középpályását ennyire használhatatlanra csinálják a FIFA-ban :DDD

Amúgy meg, idén nekem se adja Higu, de 14-15-ben elég jó volt, simán lehet, hogy most is fasza lesz.

(#615) BMS válasza _adaml21_ (#614) üzenetére


BMS
őstag

fifa 15től már nem nagyon számít a sebesség én úgy vettem észre...15be még csak-csak egy minimálisat de 16nál már semmi szóval nem olyan használhatatlan az :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#616) _adaml21_ válasza BMS (#615) üzenetére


_adaml21_
őstag

Én se vagyok egy Pace-huszár, és alapvetően a CDM posztra elég is lenne 45-50 pace, de olyan felállásban játszom, ahol nincs CDM, csak CM, oda meg azért nem ártana legalább egy 65-70-es, így számomra használhatatlan.

(#617) LedyGyuszi válasza BMS (#615) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

15-ben nagyon is számított sztem... :R
16-ban meg azért nem, mert különböző trükkökkel egy Kroos is Bolt szinten tud futni... :U

XONE: LedyGyusziHU

(#618) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 17 10 THINGS YOU MUST KNOW!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#619) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#618) üzenetére


_adaml21_
őstag

1. Na, akkor Pogba lapja is kiderült :) Brutál....
2. Pace is back. Mikor ez elhangzott, borsózott a hátam. Megjelentek lelki szemeim előtt a Doumbia-Ibarbo csatársorok FIFA 15-ből...

(#620) BMS válasza _adaml21_ (#619) üzenetére


BMS
őstag

én mindig sebességre mentem :D szóval ez nekem külön öröm :D azt hiszem meg is rendelem xD

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#621) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Újabb adag player rating

Na, Kroos is 45-ös Pace-t kapott... De ő is miért?

Lahm visszakerült RB-be, 68-as Pace-el, gondolom, sokan fogják ott játszatni :D

[ Szerkesztve ]

(#622) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#621) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Valamivel nerfelni kell őket.

Godín 88? Szánalom.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#623) szupersanyi válasza LendvaiFeri1 (#622) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Mi bajod van Godínnal? Az a szánalom inkább, hogy Ramos jobb lesz nála...

(#624) LedyGyuszi válasza MdewC (#613) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

idei legjobb csatárom TOTS Icardi volt... :R

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#625) LendvaiFeri1 válasza LedyGyuszi (#624) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Sürgősen. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#626) LedyGyuszi válasza LendvaiFeri1 (#625) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

lassú nekem... de azért lehet teszek egy próbát... :R

XONE: LedyGyusziHU

(#627) HdRew válasza LendvaiFeri1 (#625) üzenetére


HdRew
őstag

2*-os skill moves eléggé elszomorító, amúgy jó lap lenne.

(#628) LedyGyuszi válasza HdRew (#627) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

passz játékhoz nem feltétlenül kell skill... ;)

XONE: LedyGyusziHU

(#629) Takika14


Takika14
aktív tag

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem külön öröm, hogy több nagyobb összértékű kapus is lesz most már, nem csak Neuer meg De Gea.

Végre La Liga kapus is lesz erős, kíváncsi leszek Navas papa milyen értéket kap.

(Tudom/olvastam, hogy nem sokat ér az összérték növelés de akkor is.. :)) )

(#630) BMS válasza Takika14 (#629) üzenetére


BMS
őstag

hát navas a 16ba 82es volt szóval sztem ilyen 83-84 maximum

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#631) Takika14 válasza BMS (#630) üzenetére


Takika14
aktív tag

Viszont Oblak 81/82-es volt most viszont 87. Ezért tenném 85-86-ra Navast. Hasonlóan Oblak-hoz, neki is jó szezonja volt.

(#632) levike555


levike555
csendes tag

Sziasztok.
Szerintetek a Ps3-as verzió miben lesz másabb, mint a 4-es,értem ezalatt,hogy játékmód marad ki belőle?

(#633) sagem válasza levike555 (#632) üzenetére


sagem
addikt

Igen, az új sztori mód kimarad belőle.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#634) levike555 válasza sagem (#633) üzenetére


levike555
csendes tag

Köszönöm,nem tudom meg e rendeljem,mert tervbe van a váltás karácsonyra :)

(#635) sagem válasza levike555 (#634) üzenetére


sagem
addikt

Hát ezt te tudod, de sajnos az új grafikai enginet sem kapja meg az x360/Ps3 (ha jól tudom), szóval szinte ugyanazt kapod, mint a 16-nál, csak frissített adatokkal. Ha lesz új géped, lehet, hogy érdemes megvárnod:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#636) eM'82


eM'82
addikt

Srácok, rákerestem a neten, de biztosra szeretnék menni.
A Fifa 17 Fut Web app-ot az tudja majd szept 20 körül (passz, hogy mikor élesítik) használni akinek már van meglévő Fifa 16 FUT "hozzáférése"?
Tehát nem kell feltétlenül előrendelnem a játékot hetekkel előtte, hiszen a kódot úgyis csak a megjelenés napján aktiválhatom?
Köszi

(#637) BMS válasza Takika14 (#631) üzenetére


BMS
őstag

igaz :D de akkor már láttad volna mert ezek a ratingek már kint vannak :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#638) Takika14 válasza BMS (#637) üzenetére


Takika14
aktív tag

Valóban de azért én még reménykedem benne. :D

(#639) BMS


BMS
őstag

közben cuadrado 1évre a juve-é :D itt valaki reménykedett benne csak azért írom :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#640) Meghivott


Meghivott
addikt

Pc és Ps4 verzióban nem lesz semmi különbség?

(#641) zsolti72837 válasza Meghivott (#640) üzenetére


zsolti72837
őstag

PC-n több csaló van/lesz.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#642) Meghivott válasza zsolti72837 (#641) üzenetére


Meghivott
addikt

Csak ezért nem veszek Ps4-et... :)

(#643) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

20-11

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#644) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Reus lesz a borítón?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#645) MdewC válasza BMS (#639) üzenetére


MdewC
nagyúr

Majdnem, de mégsem.

Jó teljesítmény esetén Cuadrado gyakorlatilag JUVE játékosnak tekinthető. :)

Hivatalos közlemény: "A Juventus Football Club ma bejelentheti, hogy megállapodásra jutott a Chelsea-vel Juan Guillermo Cuadrado Bello 2019 június 30-ig érvényes kölcsönszerződése ügyében, évi 5 millió euróért.

A Juventusnak joga van véglegesen is megszerezni a játékost, illetve erre kötelezik a kölcsönidőszak alatt elért, előzetesen rögzített eredmények. A 25 millió eurós vételár három pénzügyi év alatt kerül kifizetésre, s abból lejönnek a kölcsönért fizetett díjak.

Amennyiben a Juventus a játékos szerződése alatt elér bizonyos eredményeket, a klub további 4 millió eurót köteles fizetni a Chelsea-nek részletekben."

:R

(#636) eM'82: Ha PC-n toltad és PC-n folytatod, akkor be tudsz lépni előbb, ugyan úgy, mint PS4-PS4 és XB1-XB1 esetében. Akkor nem tud valaki belépni, ha platformot vált, vagy például PS3-ról megy PS4-re, mert akkor 10-15 órát kell játszani a játékkal, hogy beléphess a web app-ba.

:R

(#643) LendvaiFeri1: Végre megvan Higu lapja is... :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#646) BMS válasza zsolti72837 (#644) üzenetére


BMS
őstag

igen

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#647) BMS válasza MdewC (#645) üzenetére


BMS
őstag

a CFC vezetőségénél nincsen balf****** a világon az biztos :D ha valaki nem kell akkor adjuk el végleg ne 60év kölcsön meg minden... ezért nem követem már a focit

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#648) BMS válasza LendvaiFeri1 (#643) üzenetére


BMS
őstag

pepe 88...what ????:D nem is emlékszem mikor dobott ennyit ilyen idős játékoson a fifa :D na de jogos az a 88? :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#649) dtrms


dtrms
aktív tag

Pogba egy szörnyeteg lett :D meg 5* skill

Plusz De Gea és Ibra is 90+ os értéket kap ezek szerint.

Azt hiszem idén egy szimpla United kerettel fogok nyomulni végre :D
(pár játékossal kiegészítve persze).
De Rashford és Martial is nagyon durva lett, valamint azt hallottam/láttam, hogy Memphis is 82-es lesz, Miki meg 85-86 körül, Smalling 85, Bailly 82 (ő a személyes kedvencem lett a való életben), és Shaw is 80körül lesz, de már a tavalyi 77-es lapja is nagyon jó volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#650) MdewC válasza BMS (#647) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azért a JUVE-t se kell félteni, ha kacifántos transzfereket szeretnél látni... :N

(#649) dtrms: Azért megszokásból én is csinálok egy hibrid keretet, Pogbat minél hamarabb megpróbálom beszerezni. :D A legjobb, ha egyből nyitnék egyet. :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.