Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) balisz válasza Attis1117 (#6999) üzenetére


balisz
senior tag

Hawk-ot én személy szerint, pár kivételen kívül, hanyagolnám. főleg a kicsi gyenge játékosokon. Shooting stat-oknál inkább a távoli lövéseken segít, nem pedig a tényleges befejezésen, sok támadó játékoson meg elég felesleges a +physical (5 strenght....), attól nem lesznek igazán erősebbek. Akkor már inkább Hunter, az a jó shooting stat-okat erősíti. Persze az meg egyenként 5k, nem biztos, hogy mindenki meg szeretné venni. Egyébként a szélsőknél a 93 pace környéke már szerintem önmagában is elég, úgy sem tudod teljesen kihasználni a pace boost-ot, előbb érik el a 99-et. Persze ez csak egyéni vélemény, ahány játékos, annyi tapasztalat.

CB-eknél nem zavar, hogy nincs plusz sebesség? Ott szerintem elég fontos, még Anchor-al is lassúnak érzem őket néha sprint párbajban.

[ Szerkesztve ]

(#7002) Lori82 válasza balisz (#7001) üzenetére


Lori82
senior tag

Én minden csatáromra HAWK-ot teszek,de akkor ezek szerint rosszul?A Huntert nem lehet überelni,de a HAWK kártyával gyorsabb lesz,jobb lesz a befejezése és nehezebben nyomják el a PHY miatt.Egy gyors csatárra inkább Finishert tegyek?

(#7003) Rypejakten


Rypejakten
addikt

srácok, kövi SBC mikor jön kb.?

(#7004) Meghivott válasza balisz (#6997) üzenetére


Meghivott
addikt

Az a gond, hogy nekem 5 csapatom van (SerieA, BPL, brazil, Bundes, BBVA), mind ebben a formációban és így elég agyalós :-)
Pl a BPL: mondjuk Coutinho bal CM, Matic közepén és ki legyen szélen.. Can, Firmino, Fernandinho,esetleg más.

(#7005) balisz válasza Lori82 (#7002) üzenetére


balisz
senior tag

Persze, ha kell a sebesség akkor a Hunter-t leszámítva nincs jobb. Én is azzal kezdtem, de aztán váltottam amikor volt elég pénzem (sokakat már így is vettem), és szerintem sokkal jobb, persze drágább is. Talán magas játékosokon jó a Hawk, mintha jobban fejelnének tőle. Bár a fejelés nem igazán jó idén, szóval én úgysem nagyon erőltetem.
Én Sniper-t használok a nagyon gyors csatárokon, szeretem ha minél ügyesebbek a labdával, különben a védők levadásszák őket forgolódás közben. A Finisher viszont jó lehet a nagydarab csatárokra, de akkor valószínűleg már inkább Hawk.

[ Szerkesztve ]

(#7006) balisz válasza Meghivott (#7004) üzenetére


balisz
senior tag

Teljesen jó az ahogy gondolod, jó ha a nagydarab CDM középen van, odamegy a legtöbb kirúgás, jó ha el tudja fejelni, meg a passzokat is úgy tudja a legjobban szűrni. A többieket meg úgy érdemes elhelyezni ahogy kényelmes, nincs sok jelentősége, hogy ki van jobb vagy bal oldalon. Én szeretek a jobb lábassal jobb oldalról a hosszúba lőni, a kapusok azt mintha nehezebben védenék, de lehet, hogy ez csak abszolút egyéni hülyeség. :P

(#7008) Meghivott válasza balisz (#7006) üzenetére


Meghivott
addikt

Dobsz majd egy custom tacticot és egyéni utasítást? Kíváncsi vagyok rá. Az enyémmel kb elégedett vagyok, csak a védekezésem sajnos rapszódikus, sokszor rossz időben lépek ki a CB-kel, a csatár pedig üresen marad középen.
Illeve a SerieA csapatban nem tudom ki legyen a magas középső CM... Allan és Asamoah alacsony, Khedira nem a szívem csücske. És valami olyan CM kellene, aki védekezőbb és nem megy fel, tehát nem H/H.

[ Szerkesztve ]

(#7009) LedyGyuszi válasza etaclan1984 (#7007) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Racing Club- Indepentiente

esetleg:
HSV-Werder
Monaco-Marseille

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#7010) 77Guba válasza Lori82 (#7002) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én 88 feletti pace-s csatárra Hawkot, az alattira Huntert teszek. Erős szélsőre, mint Perisic Hawk, sokszor így elnyomja a gyors de gyengébb szélsővédőt, Cuadrado meg catalyst, így max. a sebesség,
és lendületből skillekkel nagyon kiszámíthatatlan...

(#7011) 77Guba válasza LedyGyuszi (#7009) üzenetére


77Guba
aktív tag

PSG-Lyon, Tottenham-Arsenal?

(#7012) etaclan1984 válasza 77Guba (#7011) üzenetére


etaclan1984
őstag

Rossz dátumot nézel, Arsenal-csirke már volt :) Lyon-psg lesz

[ Szerkesztve ]

(#7013) Lmh


Lmh
őstag

E között a három között valaki el tudja magyarázni a különbséget illetve felhasználási módjait:
- Through Ball Y (igazából ez világos, csak gólpassznak satnya nekem valahogy)
- Threaded Through Pass RB + Y
- Driven Ground Pass RB + X

Én Y-nal inditgatok szinte mindig, vagy LB+Y-nal elé ívelem.

Azt vettem észre, hogy mezőnyben az Y-nal 98%-ban oda sikerül passzolnom, ahova szánom.
De kapu közelében, amikor már csak 1 passz kéne a kiszemelt emberkéhez, hogy tiszta gólhelyzet legyen, akkor Y-nal valami totál logikátlan helyre passzolja vagy rosszul és lőttek a helyzetnek.
Ötlet?
Köszi! :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7014) 77Guba válasza etaclan1984 (#7012) üzenetére


77Guba
aktív tag

Bocs, Chelsea-Tottenhamre gondoltam... :-)

[ Szerkesztve ]

(#7015) LedyGyuszi válasza 77Guba (#7014) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem számít nagy, ősi, rivális rangadónak sem a Chelsea-Tottenham, sem a Lyon-PSG...elméletileg

XONE: LedyGyusziHU

(#7016) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Meddig csokkennek meg az arak PC-n? Hetvegen elutaztam, ezert csak most latom, hogy azert estek rendesen. Most penteken lesz black friday?

(#7017) balisz válasza Meghivott (#7008) üzenetére


balisz
senior tag

Custom tactic-ban a lényeg: 90 speed, hogy gyorsan fussanak fel a játékosok támadásnál és 35 pressure, hogy a védők ne támadjanak le maguktól. De a pressure érték nagyon egyén függő, van aki magas értéken szereti. Instuction meg szélső védőknél és CDM-nél stay back, csatároknál get behind, a többieknél meg nagyjából alap értéken van.
CDM-ként ahogy látom a legtöbben De Rossi-t használják, de nekem nincs tapasztalatom vele, nem nagyon használok Serie A játékosokat.

(#7013) Lmh:

Kapu előtt ne erőltesd az Y-t, azzal a játékos elé passzolod a labdát, ami már nem jó ha statikusan helyezkednek a kapu előtt. Ott főleg sima lapos passzokat kell alkalmazni. Persze lehet, hogy az adott szituációban éppen máshogy kell passzolni, de ez teljesen a helyzettől függ. Próbálj tutorial videókat nézni, leírni elég bonyolult, és még valószínűleg érthető se lenne, videóból a legkönnyebb tanulni.

(#7018) 77Guba válasza LedyGyuszi (#7015) üzenetére


77Guba
aktív tag

Akkor szerintem a Monaco-Marseille sem...Viszont az argentin az 2 ősi Buenos Aires-i csapat...

[ Szerkesztve ]

(#7019) Assimilator


Assimilator
őstag

Azt tudja valaki, hogy merre/hogyan lehet bugot vagy fejlesztest bekuldeni a fejlesztoknek?

(#7020) Rypejakten válasza LedyGyuszi (#7009) üzenetére


Rypejakten
addikt

A Monaconak és a Marseillenek semmi köze egymáshoz, akkor már inkább PSG-Lyon vagy Nice-Bastia. Racing tuti jó, Hamburg kell, hogy jöjjön, rég volt Bundesliga challenge. Mondjuk én biztosra mentem, vettem 150 játékost és csináltam 9 csapatot. :D

(#7021) gabigyerek válasza etaclan1984 (#7007) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Kiszámíthatatlan a piac. Most megfigyelhető egységesen egy ár süllyedés, de hogy mikor áll meg az jó kérdés. Az biztos, hogy a héten senki ne akarjon venni 50k feletti játékost mert 10 ezreket lehet rajtuk bukni.

PS4

(#7022) F1rstK1nq válasza gabigyerek (#7021) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Gondolod? Én a héten veszek drága játékost szerintem. Mivel BF után visszaugrik megint, ha a tavalyi market crash-t nézzük. Csütörtököt tippelem, hogy akkor lesznek legolcsóbban a játékosok. Péntek, szombat, vasárnap meg fogyóeszközök fillérekért, mivel minden gyökér packokat nyit.
Saját tipp, meglátjuk. :B

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#7023) wjoc10


wjoc10
újonc

Srácok mondjatok nekem valami jó kontrollert, mert már a 3. ebay-es megy tönkre 1 hónapon belül.

(#7024) LedyGyuszi válasza Rypejakten (#7020) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

távolság miatt gondoltam csupán, mert nincsenek messze egymástól... :K

Nice- Bastia jó lehet...itt is a rangadó neve: Derby de la Mediterranée

XONE: LedyGyusziHU

(#7025) Lori82


Lori82
senior tag

Bőven elég a 25 meccs,de érdekes,hogy PC-re "csak" ennyi a Weekend league,míg ha jól tudom XBox-on 40 meccses.PS4-en nem tudom

(#7026) 77Guba válasza LedyGyuszi (#7024) üzenetére


77Guba
aktív tag

Vettem már PSG-Lyon, Hamburg-Brema, Tottenham-Chelsea játékosokat, akkor éjszaka veszek Nice-Bastia, Racing-Indepedientet... De egyre több játékos marad rajtam, a hétvégi Inter-Milanbol is a fele rajtam maradt...

(#7027) gabigyerek válasza F1rstK1nq (#7022) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Hát nem tudom. Tavaly még nem volt weekend league, ahova igencsak kellenek a fogyó eszközök, így azt nem venném készpénznek. A játékosok áraiban sztem emelkedés nem lesz, legalábbis csodálkoznék rajta, mivel ezután jön majd a christmass cucc majd a winter upgrade.

PS4

(#7028) F1rstK1nq válasza gabigyerek (#7027) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Na igen a weekend league bekavarhat. Meglátjuk, simán lehet, hogy neked lesz igazad. Mindenesetre nem lenne rossz, ha squad fitness-t utánamdobnák fillérekért a hétvégén, mert tavaly óta ebből tartom fent magam főként. :D (Azért hagytam ki ezt a hétvégét, mert féltem, már most elkezdődik az a crash. ;] De látom neked jó hozott a hétvége. :B )

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#7029) dracox válasza wjoc10 (#7023) üzenetére


dracox
addikt

Xbox 360 vagy xbox one. Ha ilyenre beruházol egy jó darabig nem lesz kontroller problémád.

(#7030) Meghivott


Meghivott
addikt

Vagy PS4 controller. 10Kért szokott lenni itt is.
Japán vagy skót SBC várható még, vagy mehetnek a kukába? :)

[ Szerkesztve ]

(#7031) Kristof_94 válasza 77Guba (#7026) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ésszel kell vásárolni! :D Vegyél max 2-3 játékost, nem kell több.

(#7032) gabigyerek válasza F1rstK1nq (#7028) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Jaja szépen hozott. Erre a hétvégére már kb 250K ból veszek fogyóeszközt. Elvileg most is jól fog fogyni, mivel nehéz összerakni a kívánt kritérium szerint csapatot, így mindenki egy gárdával lesz kénytelen megint végigtolni a hétvégét. Ez pedig nálam azt jelenti, hogy 1500-ba fognak menni megint minimum. Egyelőre 1000 alatt nem kapni. Kell pár nap míg visszamegy a Squad training.

(Ha sikerül megint kb 700 nettó profitot összeszedni akkor az kb 250 lapnál...huhú :) )

[ Szerkesztve ]

PS4

(#7033) Lori82 válasza gabigyerek (#7032) üzenetére


Lori82
senior tag

Érdekes az árak alakulása.PC-n baromi sok kártya volt.1000-1100 el lehetett őket vinni.

(#7034) Citroware válasza gabigyerek (#7032) üzenetére


Citroware
addikt

Viszont a Black Friday miatt lesz bőven csomagnyitás is, ezért lesz bőven kínálat is... ez viszont olyan tényező, ami lefele viszi az árakat.

(#7035) MdewC válasza Citroware (#6998) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem akkor is fura, de mindenkinek más jön be.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#7036) Marchocius


Marchocius
tag

Erdemes most draftolni?

(#7037) Attis1117 válasza balisz (#7001) üzenetére


Attis1117
tag

köszi.

meglátom majd mi lesz a vége. cb-knél nem hinném h a sebességén húzna rajta annyit h egy "sprinter" csatárral felvehesse a versenyt futásban. azt le kell rúgni a ge...-be :P
ettől függetlenül lehet kipróbálom mert barzán csak backbone van :P

(#7038) 77Guba válasza Attis1117 (#7037) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ha feltolva játszol high pressure-rel, akkor jól jöhet a sebesség, de én a két belső védőm inkább shadow-val használom, mert 30-ra vissza van véve a pressure, és hátul bekkelnek...

(#7039) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#6993) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Kontrával nem volt gond, a 3 CB simán fogja a szélsőket is. Szélsők szerintem feleslegesek. Ha van Messi, meg CR úgy nem rossz, de az ilyen 80as játékosoknak nem látom értelmét. Sokkal többre megyek +1 csatárral, mint szélsőkkel.

4312-ben toltam eddig, de kevésnek éreztem a 4 védőt, így jött ez a felállás. 1 CM kiesik, viszont a 2 ST, illetve a CAM megmarad.

50-60 meccs van a dologban, eddig bejön. Támadásnál nem nagyon van gond, inkább a h/h zavar be.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#7040) chop


chop
őstag

Istenem, barcsak rajonnek, hogy mitol fugg a vedekezes hatekonysaga ebben a jatekban...barcsak...

(#7041) gabigyerek válasza chop (#7040) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Mi a baj? :)

PS4

(#7042) HdRew


HdRew
őstag

Srácok, mit mondtok, érdemes most eladni a játékosokat, és majd csütörtökön megvenni a következő weekend league-re a csapatom?

(#7043) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Argentin rangadóra már most horror árak vannak.😅😅

(#7044) F1rstK1nq válasza HdRew (#7042) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Szerintem már késő.
(Én sem adtam el, hogy tudjak játszani.) Mennyi coinod van? Lehet most már csak venned kéne játékost és BF után eladni, aki nem kell, mert még mindig azt tippelem, hogy bf és karácsony között visszamennek az árak, ha nem is csúcsra, de kellőképp.
(Redditen is találkoztam pár hasonló véleménnyel, mondjuk kicsit veszélyes, ha sokan tippelik, mert akkor mindenki erre fog számítani és nem lesz semmilyen market crash. ;] )

Kiv vagyok más mit mond.

*Itt válts, PS4 és Daily Graph-ra, nagyon durva mi történik múlt hét csütörtök óta a piacon, Xbox One és PS4 platformokon. :U

(#7045) dvtkfan: Nem hát, mivel a market crash már történik, checkold a grafikont. BF-kor pont nem lesz az is biztos, csak előtte.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#7045) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Emlékezzetek vissza, hogy már tavaly sem volt igazi nagy market crash, mert mindenki tudta előre, hogy mikor mit kell eladni...szóval idén se nagyon lesz...max a nagyon drágább játékosok árai fognak egy kicsit lejjebb menni...szerintem max ennyi lesz...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#7046) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#7039) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát én kipróbálnám a stay back-et a két szélsővédőn, ha a védekezést kéne tuningolni. Tavaly 5 védőst 1-2 meccsen kipróbáltam, én rátettem, de nekem eleve bukó volt az alakzat. Akkor full Juve kerettel próbáltam.

Söt, a 2 CM is kapja meg a stay back-et.
CAM free roam, 2 ST get in b.

Custom:

70
45
Szervezett
65
40
35
Free
30 (nem tudom, hogy hol szeretsz elkezdeni védekezni)
50
50
Cover

Ez egy elég védekezős custom, ehhez jöjjenek a kombinatív passzok, L1 játékos megindítások és L1 + Pass kényszerítős passzok. Első körben. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#7047) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#7046) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Köszi, pénteken meglesem!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#7048) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Most van valami jó SBC?
Ami nem kerül sokba?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#7049) Rypejakten válasza zsolti72837 (#7048) üzenetére


Rypejakten
addikt

Hazard SBC egész olcsó, de akár a Lacazette-esbe is belekezdhetsz!

(#7050) zsolti72837 válasza Rypejakten (#7049) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hazard-ost mennyiért lehetne kihozni?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.