Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Engem megvett a Demo. Kissé PES-re hajaz a játékmenet, de az nem baj, mert a PES-nek mindig is a játékmenet volt az erőssége.

(#1202) hajbel válasza bajzal (#1200) üzenetére


hajbel
addikt

De a menü+az animàciòk 15 fps, ami nagyon zavarò. Az, hogy 30 fps-re lockol, nem zavar. Nekem 960m-em van, ès furcsa, hogy 4k-ban highon elfut, tehàt elvileg a gèpigèny nem nőtt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1203) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Yep, nekem is a régi PESék ugrottak be, animációk, mozgás ( az az ember fut be, akire/ahova nézel), lövés kicsit OP, de ezzel engem megvettek... Elő is rendeltem.

Pace annyira nem számít, viszont a mentális statok és a WR tényleg sokat számít. A szerelés könnyebb, de a támadás is. (Csak legendáson tolom.) Ha kicsibe akarja tolni az ember, akkor végre megteheti, a labdafedezés is jobb.
Lövéseknek van erejük, a kapusok végre emberek, a pontrúgások pedig rohadt jók szerintem. A fejelést is eltalálták, beadások nem op-k, de hasznosak...

Az animációk, optimalizáció jóféle, és különbözik a 16 a 17-től, nagyon is. ;) Ez a legPESesebb Fifa, amivel eddig toltam. Pes 2010 jött le belőle nagyon. A grafika meg rohadt jó.

hajbel: Lődd ki a lockot, majd tegyél rá 60-as limitet control panelbe. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1204) Citroware


Citroware
addikt

Láttátok már EZT a FUT játékost? :C

Igazából hiába nézem, de én sem nagyon látom. :DDD

Még negyed óra, aztán én is tudom kezdeni a demót. Lassú a netem. :(

[ Szerkesztve ]

(#1205) MdewC válasza vegitossj7 (#1203) üzenetére


MdewC
nagyúr

Üdv Kolléga! :)

Ha megengeded, akkor kiegészítem, csak azért mert ez az első részletesebb vélemény. :)

- Grafika: nekem is tetszik, az első 5 mp-ben nem esett le az állam PS4-en, de játék közben a játék menetnek, a fizikának, az átvezetéseknek és a sebességnek is nagyon jót tett az új engine. (Teszem hozzá, minden amit írok, csak első ránézésre értendő.) :)

2 meccset toltam, első nekifutásra WC-n :DDD , kellett a siker élmény, majd felkapcsolom én is, hogy kiderüljenek dolgok. Viszont vannak dolgok, amik sajna nem maradhatnak így, vagy legalább is meglepődnék. :)

Nekem a FIFA 13 ugrott be, de jó értelemben.

- Nagyon OP-k a hosszúra lőtt lasztik, túlságosan is, sztem ezt nem fogják így hagyni, nagyon meglepődnék, persze tetszetős.

- 4 gólt lőttem a 2 meccsen, ebből 2 db beadásból jött (csukafejes és olló), ennek viszont örülnék, ha valamelyest megmaradna, végre megint lehetne operálni a fejesekkel, nekem már nagyon hiányzott ez a játékelem, nagyon bízom benne. Az ellenfél kapusai sztem le vannak húzva a demóban.

- Sebesség szvsz is kevesebbet számít, Higuval is meg lehetett futni, de Dybala kevesebb PHY értéke sokszor meg akadályozta az át törést. (Ez teljesen reálisnak tűnt.)

- Passzok: túl könnyen értek célba a passzok, ezt meg kell néznem nehezebb szinten is, de a driven passz baromi OP, az átvételkor nem pattantak el a lasztik (L2), erre megint csak azt mondom, hogy bárcsak így maradnia. :)) Viszont tényleg lehet kicsiben tolni és sztem is jobban kezelik le, a védők se annyira suták, nekem ez az egyik legfontosabb, ennek így kell maradnia!

- Védelmemet nem tesztelte a gép, ember váltás tetszett, ha nem váltott elsőre arra az emberre a gomb, akire akartam, akkor a kar egyből jó helyre váltott. Minden esetre jobbnak tűnt.

- Mozgások tetszenek, van 1-2 új szerelés / ütközés mozdulat, amit a kp-n előhúznak a játékosok, nem volt ping-pong effektus és túlzott vissza pattanás sem... Már - már meseszerű... :U ;]

Nagyon könnyű lett a demó WC-n, holnap kipróbálom feljebb is, kicsit "büdös", hogy elsőre azok a dolgok működtek, amiket én is hiányoltam, természetesen előrendelve és reménykedve várom, hogy a java megmaradjon a leírtaknak. Holnap, vagy ha lesz időm, akkor nyüstölöm még magasabb szinten és javítom, ha valamit másképp érzékelnék.

(Egyébként cseleknél sokkal jobban számít a kilépő irány, például egy labda megállításnál és egy 4*-os lövőcselnél, amikor elhúzza a labdát, nem mind1, hogy előre indulok meg, vagy oldal irányba, mert a gép nem mozdul el előre a cselre, hanem megvárja az irányt és azután próbál szerelni, ez is tetszik. Na mind1, ez igazából majd online dől el úgy is, hogy milyen a leányzó fekvése.) ;)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1206) ronaldu98


ronaldu98
tag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni. Letöltöttem a játékot de ha az originben rámegyek a playre akkor csak tölt egy kicsit aztán semmi sem történik. Valaki találkozott ilyennel? :F Nagyon szeretnék már játszani szóval minden javaslatot szívesen fogadok.

[ Szerkesztve ]

(#1207) Citroware


Citroware
addikt

Na, most már én is tudok véleményt mondani. Elég felemásak az érzéseim.

Egyrészt, a szűk értelemben vett játékmenet tekintetében óriási előrelépés van, sokkal élvezetesebb, folyékonyabb, dinamikusabb, jobb. Ez az újfajta játékmenet nekem nagyon-nagyon fekszik. Már érzem, hogy ez az én játékstílusomnak van kitalálva. World Class nehézségen gyakorlatilag akkor lőttem gólt, amikor akartam, Juvéval lealáztam a Chelsea-t, ilyenre sosem volt még példa,hogy demóban ennyire jól menjen.
Talán valamicskét könnyült a játék, és ez viszont negatívum. De a legnagyobb negatívum az, hogy annak ellenére, hogy rövid a meccs, rengeteg helyzetet sikerült kialakítani, ez így elképesztően irreális. Karrier mód így borzasztó lesz, hogy mennyire irreálisan sokgólos eredmények lesznek. És ez elég sajnálatos, én most úgy látom, hogy ezzel a játékkal nem lesz jó a karrier mód.
Viszont az Ultimate Team annál inkább. Mivel a játékmenet pörgősebb, sokkal élvezetesebb lesz UT-zni, ráadásul mint említettem, ez nagyon az én ízlésemre van most. Eddig a gép mindig jobban le tudott védekezni engem, mintsem más játékosok Online, de ha még a gép World Class nehézségen sem tud lekövetni és úgy játszottam ki, ahogy csak akartam szinte, akkor itt Online mások ellen az én pressinges letámadós játékommal senki ánusza nem marad szüzen, és még enyhén fogalmaztam. :DDD Ez az én támadós technikáimnak arany. :R

(#1208) Citroware


Citroware
addikt

Negyedik meccsemen megkaptam az első gólom, de csak egy mákos fejesgól volt. MU - Real 5:1
A legnagyobb probléma (bár nekem csak jó) ebben a játékban az, hogy a 90-es Ibra helyett a 82-es Martiallal középcsatárként jobban megy a játék, mert ezek hogy Depay és Martial mozgékonyabbak és jobban tudnak passzolni-cselezni. Ibrát padoztattam.

Túl sok a góól. :( És ezek csak 4 perces meccsek. FUT 6 perces, én Karrier módban 10 percest szoktam... :(((

[ Szerkesztve ]

(#1209) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Hahó Urak!

Csak én vagyok nagyon bamba, vagy tényleg csak kick off és a journey van a demóban?

Origin: BlessedElroy

(#1210) hajbel válasza vegitossj7 (#1203) üzenetére


hajbel
addikt

Hogy rakjak rá 60-as limitet control panelben? Sehol sem találok ilyen opciót. Triple bufferinget és Vsyncet tudok rárakni maximum, de azokkal csak brutális tearinget értem el.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1211) thebigK


thebigK
addikt

Elindítom, töltőképernyő bejön, majd hibaüzenet nélkül kidob. Ötlet? Friss win10 van fenn, mi hiányozhat, ha a rendszer az oka?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#1212) toome1985


toome1985
tag

Este toltam par meccset, háát... Azt hiszem bátran kijelenthetem hogy az EA a konkurenciától lopja azt hogy hogyan csináljon jó focis játékot. Valahol a 2-3 évvel ezelőtti pes jutott eszembe. A támadások tényleg túl lettek tolva kicsit. Ha ez igy marad akkor csak azt kellene javitani hogy a szerelések konnyeden menjenek. Gondolok arra hogy ha ott a vedo az ember mellett akkor első gombnyomásra elvegye a labdát. Kicsit vissza kell huzni a tank effektust mert az uj jatékmenettel együtt túl op a támadás. Később meg ne a manipulált pontatlansággal legyen ellensúlyozva. Alapvetően a demo egy kifejezetten jo játék lett. Grafika szépséges. Bár kellett hozzá állitgatni a Tv-t met tul vilagos volt elsőre. Ajánlom a játékon belüli kalibrálási segitséget. Összeségében nagyon bejön. Imádom a kispasszos játékot és most kiélhetem magam.
Plusz egy csunya gol.

[ Szerkesztve ]

(#1213) kicsako


kicsako
őstag

Na akkor keresem a páromat fifa17-hez! Kozosen egyutt a vilag ellen coop seasonban. Aki szeretne majd coopozni gepen vegyen fel. Eddigi beszamolok alapjan ez az en jatekstilusomnak fog kedvezni, de delutan vegre en is kiprobalhatom a demot.

Origin: Kicsapro

(#1214) marcess


marcess
senior tag

Letöltötte a demot telepíti, elindítom, nyelvet választok, megnyomom a kontrolleren a gombot majd töltésnél kidob. Akinél jelentkezik ez a hiba és radeon 5xxx 6xxx-es kártyája van 99%, hogy a kártya miatt van. Itt megy a fórum a fifa honlapján.

(#1215) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Sikerült nekem is 3 meccset lejátszanom.

És itt előre bemondanám, hogy a 16-is hasonló jóérzést keltett bennem anno a demoval.

Nem szabad elfelejteni, hogy az offline módok mindig döccenő mentesebben zajlottak mint az online. Ezért nem tudom mit fog hozni a 17 Online része.

Lényeg a lényeg. Tényleg szebb, tényleg kiforrottabb a mozgás és a passzrendszer is fejlődött. A lövések így ebben a formában nem lesznek túl jók sztem. Nagyon OP, hogy helyezett és driven shoottal 10/8 beakad.

A védekezésben a védők mozgása elég jó és a taktikai védekezés végre elért oda ahova kellett neki. (nincsenek nagy luftba mozgások szerelésnél)

Kipróbáltam a journey módot is, és amennyire nem érdekelt, most meghozta a kedvem kicsit. tetszetős, egyszer mindenképpen végig lesz játszva.

Összességében tetszik, viszont ha azt nézem, hogy az előző évben is le lett rontva a játékmenet a megjelenés után, úgy már kezdek kicsit félni tőle.

Sajnos a szabadrúgás és tizenegyesek elvégzését nem tudtam kipróbálni, viszont a szöglet és bedobás megoldások nagyon tetszettek.

és mégegy...
Csak én vettem észre, hogy még mindig az van, hogy a kapusok kézből és földről épphogy csak átrúgják a félpályát? Élőben van amelyik kapus a másik térfél közepéig képes átrúgni a lasztit... illetve a közönség megformálásán és stadion atmoszférán sem vettem észre különösebb javulást.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#1216) Boci23 válasza chop (#1188) üzenetére


Boci23
csendes tag

Helló!

Nálam ugyan ez van. Te jutottál már valamire? Előre is köszi

(#1217) vegitossj7 válasza chop (#1188) üzenetére


vegitossj7
addikt

Azzal a laptoppal, jó hogy odáig eljutott. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1218) szupersanyi válasza gabigyerek (#1215) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Nekem De Gea végre képes volt atdobni a felpalyat, szerintem a kirúgások is fejlődtek.

(#1219) chop válasza Boci23 (#1216) üzenetére


chop
őstag

Nem, de mar nem kinlodom vele, ma jon a boxom, szoval iden (es valoszinuleg egy jo idore) jegelem a PC-s Fifat.

En arra gondolok, hogy a procim nem eleg neki, mivel csak egy G3420-asom van (a VGA GTX 750, szoval ennek elegnek kell lennie), bar ez nem magyarazza azt, hogy miert nem indul el legalabb.

vegitossj7: :D :D :D :D :D az mar nem aktualis :)

[ Szerkesztve ]

(#1220) Boci23 válasza chop (#1219) üzenetére


Boci23
csendes tag

Nekem is ez a konfigom, de nem akarom elhinni, hogy meg se röccen. Azért köszi!
Valaki,akinek esetleg van ötlete,szívesen meghallgatom.

(#1221) MdewC válasza Citroware (#1207) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nos, adom amit mondasz, pontosan ezért óva intenék mindenkit.

Az eddigi tapasztalatok szerint nem lesz ugyan az a teljes verzió, mint a demó, valóban most OP-nak tűnnek dolgok a támadásaban (ami nekem is tetszik). Bizony. Így egész egyszerűen nem maradhat, szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy faragni fognak rajta, nem hiszem, hogy ilyen "könnyű" marad.

Én a "legrosszabra" készülök, olyan értelemben, hogy megpróbálok kevésbé meglepődni, ha kiderül, hogy a teljes nehezebb lesz, talán a patch-októl félek picit.

Ne felejtsük el, hogy mi az ea célja a demóval. Persze már várom, hogy legnehezebb szinten is teszteljem. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1222) Citroware


Citroware
addikt

Kipróbáltam most két meccsen a Legendary-t, az is könnyű. És még csak hozzá sem szoktam a pontrúgásokhoz, stb.
Eddig tán 6 meccset játszottam, 4-et WC-n, és 2-t Legendary-n, és összesen két gólt kaptam. És rúgtam egy csomót.

Ez így gyakorlatilag játszhatatlan játék.

[ Szerkesztve ]

(#1223) Sati1984 válasza marcess (#1214) üzenetére


Sati1984
tag

HD 6770-em van, ahogy lent is látható, én tegnap hajnali 4:53-kor indítottam el a demo letöltését, úgyhogy mikor ma hazamegyek, ki tudom majd próbálni, de nem sok jót sejtek.

Még jó, hogy ott van az asztalon az új GTX 750Ti-m, csak nincs még beszerelve... Azzal tuti menni fog, csak most akkor ez most pár napig nem lesz kipróbálható részemről.

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#1224) F1rstK1nq válasza Citroware (#1222) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nagy király vagy.

Más: A játék szerintem is jól sikerült. Gördülékenyebb, mint a 16, nyilván szebb is. Látom én is a PES beütést, ami előnyére válik.

szvsz:
- A shielding durván OP
- Van a low shot, amit már bétakor írták redditen, hogy hihetetlen durva, na most direkt tesztelgettem, itt is minden lövés beakad ezzel a technikával: Majdnem double tap, de az első nyomásba vigyél kellő erőt, mintha simán lőnél, majd rögtön utána nyomd meg megint a lövés röviden.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1225) kicsako


kicsako
őstag

Nagyszerure sikeredett a demo. Tamadas azert tunhet op-nak mert gep ellen jatszotok es az nem.eleg jo, varjuk ki online mennyire lehet levedekezni ezeket. (Ertem en hogy menedzser/journey mod is letrzik, de lehet meg demoban sem a vegleges ai van)

Pozitivum:
-lassabb jatekmenet
-realisabb utkozesek labdaszerzes stb
-bemozgo tamadok
-kapusok sokkal jobbak
-gyonyoru grafika
-jol optimalizalt (200fps maxon. 16ba is ennyi volt de ez ezerszer jobban nez ki)

Negativum:
-elso patchel tonkre fogjak tenni a jatekot mint tavaly

[ Szerkesztve ]

(#1226) szpal17 válasza Citroware (#1222) üzenetére


szpal17
őstag

Igen én is ezt tapasztaltam. Korábban Legendáson megizzadtam a mindent tudó gép ellen, most megnéztem elsőnek WC-n de sima győzelem, mondom megnézem Legendáson és ott is győzelmek.
A játék maga tetszik. Nagyon szép a grafika, a játékélmény tényleg bejön. A játékosok fizikumát most úgy néz ki sikerült eltalálni.(gondolom csak a nagyobb csapatoknál). De végre látok különbséget egy Ibra és egy kis ember között. A kapus kicsit bosszantott (10 lövésemből az elején 10 védés, de előfordulhat ilyen...Neuer)

A hibák online fognak kijönni és a FUT valószínűleg tök más lesz...

(#1227) mettek


mettek
addikt

sziasztok. Tippeket kérhetek, hogy a legolcsóbban hol lehet biztonságosan beszerezni az alap verziót? :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1228) LedyGyuszi válasza mettek (#1227) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

usa store: gift card 60dodó - 10% ea access kedvezmény
amazon.com: 60 dollár (digi)

XONE: LedyGyusziHU

(#1229) mettek válasza LedyGyuszi (#1228) üzenetére


mettek
addikt

pc-re gondoltam....ezek még mindig magas árak. G2A-n 14 ezer ft. HA ennél tud valaki olcsóbbat, szóljon.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1230) F1rstK1nq válasza F1rstK1nq (#1224) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Itt van amiről beszéltem, aki esetleg vizuálisabb. Nemrég tette ki a videót Krasi, driven finishnek hívja.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1231) LedyGyuszi válasza mettek (#1229) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sorry, csak a gamertaged láttam... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#1232) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A szögletet nem lehet a "régi" módon elvégezni?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1233) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#1232) üzenetére


MdewC
nagyúr

A 15-ös, vagy a 16-os hiányzik jobban? :DDD

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1234) balazs025


balazs025
senior tag

Bár jelentéktelen, de csak nekem furcsa, hogy például nem frissítették Khedira arcát pedig benne volt a Juventusos FIFA videoban?

(#1235) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ilyen a 11-es rúgás? [link]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1236) Rypejakten válasza balazs025 (#1234) üzenetére


Rypejakten
addikt

a demo sosem a végleges állapotot tükrözi, a ratingek sem véglegesek.

edit:

amúgy én is kipróbáltam, szerintem tök ugyanolyan, mint a 16. még a grafikáról se mondom emg, hogy más a motor. lehet végre laposan lőni, ennyi az össz újítás. juhú.

[ Szerkesztve ]

(#1237) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#1233) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ugyan az volt mind a kettő, nem? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1238) toome1985


toome1985
tag

Monduk itt is focizni kell. :)
Viccet felre teve. Nyomj le ket meccset 16-ban aztan utanna a demoban. Szerintem azert nem ugyanaz

(#1239) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#1237) üzenetére


MdewC
nagyúr

Persze. :D De a 15-ben legalább beakadt pár fejes gól. :) Btw szvsz nem lehet át állítani.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1240) Meghivott


Meghivott
addikt

Nekem volt 1-2 döccenés Pc-n a játék során, pedig a vas bőven jó. Max beállítások mellett fps lock 60-on van. Valaki írta, hogy ezt fel kell oldani és controll panelben kell beállítani, de pontosan hol is?
Köszi

(#1241) Citroware


Citroware
addikt

Nekem a demópárbajt most első alkalommal a PES nyerte, de ennek ellenére egyelőre csak a FIFA-t veszem meg, mégiscsak mindig is fifás voltam. :))

(#1242) hajbel válasza Citroware (#1241) üzenetére


hajbel
addikt

Ennyire jó a PES? Kár, hogy PC-n nem lesz az...

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1243) bab1987 válasza hajbel (#1242) üzenetére


bab1987
tag

Csak grafikusan tud többet a konzolos verzió.

psn:balazsb1987

(#1244) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#1239) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ezt remélem orvosolják. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1245) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Nekem az új tizi meg a szabadrúgás nem tetszik....

XBOX LIVE: rolandinho007

(#1246) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

https://www.easports.com/fifa/news/2016/fifa-17-player-ratings-manchester-united

Fosu-Mensah kb. a legjobb silver kp lesz a játékban, karrierben 86-os potenciállal pedig nagyon durva. :DD
Shaw, Valencia és Mkhitaryan sokkal gyorsabbak, mint amilyen pace-t kaptak végül. Én Shawnak 90-et (a United leggyorsabb játékosa szerintem, a sérülése ellenére is), Valencianak és Mkhytaryannak pedig 86-ot adnék.
A Smalling-Bailly védelemnél szerintem egyik csapatban sincs gyorsabb és OP-bb páros. :DD Baillynek szerencsére a workrate-jén is javítottak egy kicsit, mondjuk még így sem a legjobb.
Downgrade-eket megkapták, akik meg is érdemelték (a Chelsea-vel ellentétben), de szerintem karrierben így is a MU lesz az egyik, ha nem a legjobb választás fiatalok szempontjából. Ebben a listában még nincsen benne Januzaj, Pereira és Borthwick-Jackson, pedig nekik is simán 80 feletti lesz a potenciáljuk.

(#1247) dtrms válasza szupersanyi (#1246) üzenetére


dtrms
aktív tag

Azért nincsenek a listában mert nem a Unitedban játszanak idén :D Januzaj Sunderlandben van, Borthwick a wolverhamptonban, Pereira pediglen a Granadában.

A sebességekkel meg egyet értek !!! Az hogy Shaw és Valencia nincsenek a 90 környékén az vicc! Valencia pár éve a liga leggyorsabbja volt (végsebessége). És idén is elképesztőek. A city elleni meccsen megfutották Sterlinget, aki 93 -at kapott azt hiszem....
Egyébként hivatalosan a csapat leggyorsabb játékosa tavaly Martial volt. De Smallingról nyilatkozzák folyton hogy ő az egyik leggyorsabb (ez csapaton belül).
Mkhitaryan viszont reális szerintem. Ő annyira nem gyors, legalábbis nem erőlteti a dolgot :D

És a védő páros szerintem nagyon jó lesz, Smalling M/H (végre nem M/M) és Bailly meg H/M, szóval kiegészítik majd egymást.

[ Szerkesztve ]

(#1248) LendvaiFeri1 válasza dtrms (#1247) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1249) MdewC válasza szupersanyi (#1246) üzenetére


MdewC
nagyúr

OP-bb CB páros van a játékban. :)

Ibrat teszteltétek? Ő milyen?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1250) dtrms válasza LendvaiFeri1 (#1248) üzenetére


dtrms
aktív tag

Ez ennyi! Ehhez nem is fűznék semmit :D
Én már a top 100 pace listánál is kiborultam egyszer.....

Vardy? Majdnem 36km/h a sebessége (tavaly ezt több meccsen is hozta !!!). Bale meg Auba ugyan olyan gyorsak (37km/h).
Walcott? stbstb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.