Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) chungee


chungee
addikt

Estét!

Bocsi az off-ért. Fifa 12 visszajátszást hogyan tudom teljesértékűen visszanézni:F Eredeti a játékom Origines.

(#24752) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#24739) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Még mindig aktuális! :)

(#24754) ThomBoy101 válasza #TOTTI (#24748) üzenetére


ThomBoy101
csendes tag

És tényleg, működik! Kár, hogy a gyerek le van tiltva az xboxról, így ellene is bevethetném Lacazette-et. 😂

Köszönöm!

(#24755) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#24752) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Valaki?

(#24756) sz_abika válasza Kristof_94 (#24755) üzenetére


sz_abika
addikt

Engedd el már :DDD

PSN: xszabikax

(#24757) Kristof_94 válasza sz_abika (#24756) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

NEM!!! :DDD

(#24758) Tonchi26


Tonchi26
csendes tag

Sziasztok! Valaki esetleg tud abban segíteni hogy miért nem indul a pc-s FIFA 17 nálam? A játékom eredeti, a számítógépem elég erős a videokártya driver a legfrissebb. Mikor rányomok a az indító képernyőn a PLAY gombra nem történik semmi, a feladatkezelőben is látom elindulni de aztán eltűnik magától. Mi lehet a baj? Segítségeket előre is köszönöm.

(#24759) #TOTTI válasza Tonchi26 (#24758) üzenetére


#TOTTI
őstag

2 magos a processzorod 2 szálon? Mert azon nem indul el, csak egy kis hackel, minimum 4 száll kell neki, pl. i3.

Ha igen ez megoldás lehet.

(#24760) Tonchi26 válasza #TOTTI (#24759) üzenetére


Tonchi26
csendes tag

Köszönöm válaszod, a procim FX-6300as azzal lehet ilyen probléma?

(#24761) #TOTTI válasza Tonchi26 (#24760) üzenetére


#TOTTI
őstag

Akkor nem ez a gond. :)

(#24762) majnkopf


majnkopf
tag

Bár már itt a 18 és úgy néz ki ennyi volt a 17, legalábbis a nagy többségnek, de nekem nem. Én idén kihagyom, januárig nem lesz rá keret, megvenni pedig csak az elején van értelme, mert mire kibontakozol benne már vége is az évnek :DDD Így egy hónapja újra nekilendültem multiban tolni és végre sikerült megnyernem az 1. osztályt. "Ezzel" a csapattal: [link] [link] Akkori csapatom:
Sterling->Son
Vardy->Gabbiadini
Jesus->Shaqiri
Holebas->Baines
Mendy->Rooney
Kouyaté->Touré
Johnson Jsz

Érdekes azért ez a játék.. elég régóta fifazom mind online mind offline, de 16 után végig azt éreztem ebben a játékban, hogy nem tudom felvenni bárkivel a harcot. Mintha a játék nem igazán lenne partner hozzám. Nem úgy mentek a passzok ahogy korábban bármelyik fifaban és egy jobban tömörülő ellenfél hát.. nehéz dió szó-mi-szó. Voltam korábban 1. osztály közelében, de a nagy részében 14-16 pont, bent maradás és ennyi. Utána visszazuhantam az 5.!! osztályba (ebben nagyon nagy rész volt a játszhatatlan laggos meccs és a töltőképernyő beragadása /tehát várhattam volna az idő végezetéig, de nem töltött be csak alt+f4/ persze az én gyenge teljesítményem is közrejátszott ebben a zuhanásban hiszen az igazsághoz hozzá tartozik ez is). Utána kis szünet majd újra nekikezdtem. Sorra jöttek a győzelmek többször cím közelébe kerültem, de valahogy mindig elmaradt.. 94 perces gólok, kifagyások. para a siker kapujában.. aztán az ahogyan a fenti képen is látszik egy menetelés után csak összejött és még azt sem mondhatnám, hogy nehéz volt.. 2-3 gólkülönbséges győzelmek. Akinek van kedve írjon és tolhatunk meccseket. Nem vagyok egy nagy játékos ha valaki vérre menő profi annak nem leszek szerintem méltó ellenfél :D :R

(#24763) kluivert0712 válasza dejvid8 (#12184) üzenetére


kluivert0712
újonc

Szia nekem is ez a problémám esetleg lett valami megoldás? Előre is köszi a választ.

(#24764) majnkopf


majnkopf
tag

[link] Gépednek megfelelőt leszeded, feltelepíted. Elvileg megoldja a problémát.

(#24765) czarp


czarp
csendes tag

Sziasztok. Egy ismerősömnek az Ultimate Team account lockolva.
Minden lehetséges jelszót már megváltoztattam, biztonsági kérdés változtatva, sms-re kapok kódot.
Online tudok játszani, de az ultimate teambe nem akar belépni. Mi lehet a hiba, mit ronthatok el?
Köszi.

(#24766) LedyGyuszi válasza czarp (#24765) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem vegye fel a kapcsolatot a support-tal! :K

XONE: LedyGyusziHU

(#24767) czarp válasza LedyGyuszi (#24766) üzenetére


czarp
csendes tag

Köszi, a következő lépés az lesz. :((

(#24768) kisengi1


kisengi1
tag

Összegyűjtöttem megint vagy 20 pakkot, szarabb volt mint múltkor egy darab 83-as inter cam esett aztán ennyi. Kár gyűjtögetni... Mérgemben vettem egy TOTGS Yeddert berakom cam-ba és szét pusztítok mindenkit jövőre,(ha meg lesz még a kezem az éjszaka után).

Somos Reyes de Europa

(#24769) nzsolt77


nzsolt77
tag

. Valaki tudna segiteni mièrt dobja be ezt a hibát ha friss drivert teszek fel?a gyári driverrel meg megy a fifa17sajnos a legujabb cod meg csak friss driverrel megy.ugyhogy nem tudom miért van ez.win 10 az op rendszer

[ Szerkesztve ]

(#24770) Helmoras


Helmoras
őstag

Sziasztok!

Régebben 15-16-ban relative sokat játszottam online 5-600 meccs, a 10 ből a harmadik ligában voltam, hogy ez most jó vagy sem mindegy... a kérdésem az lenne most vettem PS4-et és szeretnék rajta fifázni, van még játékos a 17-ben lehet multizni? ( használt játéknak van valami hátránya? ) vagy mindenképp a 18-at kellene megvennem?

Köszi a választ előre is !

Zsolt

(#24771) MdewC válasza Helmoras (#24770) üzenetére


MdewC
nagyúr

Van még 17 online, de jobban járnál a 18-al, mert jobb a game. Vigyázz a használt dolgokkal, mert láttunk már ebből problémát!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24772) Helmoras válasza MdewC (#24771) üzenetére


Helmoras
őstag

Koszi :))

(#24773) Darabokra válasza MdewC (#24771) üzenetére


Darabokra
senior tag

ez szerintem nem igaz, 2 hete nagyon kiégetett weekend alatt és el is adtam az xboxot a játékkal együtt. Azóta sem hiányzik a fifa 18, vettem egy ps4-et viszont. A 17-el imádtam játszani, a 18-al csak coin és rewardok miatt játszottam, nem szerettem a gameplayt. Szerintem nagyon arcade lett és még durvább a hendi benne online.

(#24774) Darabokra


Darabokra
senior tag

mennyi live transfer van kb ps4 en fifa 17-ben?

(#24775) MdewC válasza Darabokra (#24773) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem pont az ellenkezője. Sokkal jobban bejön a 18.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24776) Darabokra válasza MdewC (#24775) üzenetére


Darabokra
senior tag

azt észrevettem :D

(#24777) MdewC válasza Darabokra (#24776) üzenetére


MdewC
nagyúr

:)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24778) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

XBox One-on a FUT 17ben indítanám az online meccset, de azt írja, hogy "Your profile does not have the correct permissions to acces this feature".

Tegnap este még ment, azt tudni kell, hogy nem volt rajta live előfizetés, igazából azt se tudom, hogy csak azzal megy-e, mert eddig sem volt és eddig is ment.

Szóval lehet hogy valami beállítás probléma vagy valóban kellene hozzá az előfizetés?

Köszi: RR

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#24779) LedyGyuszi válasza RootRulez (#24778) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

online kell hozzá gold, FUT-hoz biztosan! és lehet a trial sem jó...

XONE: LedyGyusziHU

(#24780) RootRulez válasza LedyGyuszi (#24779) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor vajon eddig miért engedte?

═════════════════════════════════════════

(#24781) LedyGyuszi válasza RootRulez (#24780) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Home partner esetleg?

XONE: LedyGyusziHU

(#24782) DopeBob


DopeBob
addikt

Sziasztok,

nemrég kaptam egy Fifa 17-et és elkezdtem játszani karrier módban. ESL2-ben. Most kezdem majd a 3. szezon, Championshipben.

Van egy "Brand exposure" tételem, amit teljesíteni kéne, ez most a legfontosabb prioritás, de nem tudom, hogy kéne. Neten azt írják, vegyek vmi jobb játékost, de erre nem nagyon van keret, főleg a fizetésére. Meg játszak mindíg a legerősebb felállásban, de ezt meg szoktam tenni egyébként is. Mit lehet ezzel kezdeni? Már több saját nevelés játszik a kezdőben, elég jók, és nevetégesen alacsony a fizujuk.

MZ/X

(#24783) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Fél év után újra elkezdtünk fifa 17-ezni haverral.
A problémánk, hogy akár offline akár online toljuk, a meccsek közben iszonyatosan lelassul a játék.
Van amikor már az elejétől, de legkésöbb a második félidő közepétől mintha lassított felvétel lenne. A ruhák az átvezető videokban remegnek mintha orkán erejű szél lenne.
Jött valami windows frissítés amíg nem toltuk vagy fifa vagy nvidia frissítés?
Neten nem nagyon találtam semmi választ.
Kicsit monitoroztam a játékot és nem hajtja szét magát a gép jobban mint korábban, teljesen normálisak az értékek. Próbáltam többféle videóbeállítást, ablakban, full screenben...semmi változás.

Előre is köszi a tippeket! :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#24784) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
66-os szinten vagyok, van egy csomó pontom (196k most éppen), nézegettem a FUT listát, és egy csomo mindennél zöld pipa van, illetve kiírja hogy már felhasználtam elvileg. De az a gond hogy FIFA 17-ben meg konkrétan be se léptem ebbe a menübe, egyet se aktivaltam be, mégis ezt írja. Az lehet hogy előző fifa részben aktivaltam volna, vagy ez hülyeség?

[ Szerkesztve ]

(#24785) MdewC válasza pulyka jocó (#24784) üzenetére


MdewC
nagyúr

A két rész között nincs átfedés.

Esetleg ha már megkaptad ajándékba valakitől, akkor többet nem tudod aktiválni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24786) pulyka jocó válasza MdewC (#24785) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Soha nem játszottam még a FIFA 17-el, ajándékba se kaptam semmit senkitől :(
Ezért nem is értem miért van ez. Haverom nagy fifa-s, ő se tudott mondani erre semmit...

[ Szerkesztve ]

(#24787) MdewC válasza pulyka jocó (#24786) üzenetére


MdewC
nagyúr

Itt tudsz support ticketet felvenni az ea-nél, hátha megoldják.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24788) pulyka jocó válasza MdewC (#24787) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszi! :R
Beszéltem velük, küldtek egy nagy listát hogy mit kell törölni stb, de nem oldotta meg :(
Na mind1, túlélem, bár a coin boost jol jött volna :D
PS4-en játszom, még lenne egy account törlés lehetőség, de azt nem próbálom ki, mert töröl minden mentést stb... :Y

[ Szerkesztve ]

(#24790) majnkopf válasza #46372352 (#24789) üzenetére


majnkopf
tag

töröld le és rakd újra kezdésnek

(#24792) majnkopf válasza #46372352 (#24791) üzenetére


majnkopf
tag

működik igen, de egyébként bárhonnan leszedheted. a kliens ugyanaz. max frissíti magát.

(#24794) majnkopf válasza #46372352 (#24793) üzenetére


majnkopf
tag

passz. szerintem valami vírust sikerült benyelnie a gépnek. de nem biztos, mindenesetre fura. nekem korábban akkor produkált ilyet a gép, hogy x oldal bejön y már nem.

(#24796) chungee


chungee
addikt

Estét!

A 8 éves unokaöcsém kérdezi hogyan lehet eltüntetni a fejen lévő szöveget és csak a nyílat megtartani:F

[link]

(#24797) LendvaiFeri1 válasza chungee (#24796) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Le kell nyomni a jobb oldali analógot.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24798) chungee válasza LendvaiFeri1 (#24797) üzenetére


chungee
addikt

De akkor a nyíl is eltűnik, neki a nyíl segít. A szöveg csak bezavar. Csak a nyíl maradjon meg :R

(#24799) MdewC válasza chungee (#24798) üzenetére


MdewC
nagyúr

Beállítások menüpont, controller settings és kikapcsoljátok az irányítás trainert.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24803) homerhamm


homerhamm
addikt

Azért ennek a játéknak is megvan a nosztalgikus hangulata. Mondjuk azokból az időkből, mikor még nem volt sárga lap. :D Mondjuk azért indokolatlanul kaptam egyet. Az 500 forintos ár amiért ezt a játékot vettem, mlna az is nosztalgikus volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.