Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Blashe válasza Z'Z" (#22998) üzenetére


Blashe
aktív tag

Már telefonáltam, írtam. Várom a választ. :)

(#23002) HdRew válasza Blashe (#23001) üzenetére


HdRew
őstag

Mi történt?

(#23003) pckownz


pckownz
senior tag

Valami tipp, hogy meddig tart meg a "kapuson atguritott labda" 100% -os sikere? Eleg idegesito, hogy barmelyik jatekos aki egyszer bejut 16on belulre, tuti hogy ellovi degea nadragszarat surolva es gol. Legszivesebben atnyulnek a teven ilyenkor.

(#23004) LedyGyuszi válasza pckownz (#23003) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

van tevéd? :D

XONE: LedyGyusziHU

(#23005) MdewC válasza HdRew (#23002) üzenetére


MdewC
nagyúr

Megnyerte 9x a DIV 1-et. Ezért jár az autómatikus bann.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23006) bdave16 válasza LedyGyuszi (#23004) üzenetére


bdave16
senior tag

És még fifázni is lehet rajta. :DDD

Tudjátok mi a vicc? Hogy a jelenlegi árak miatt drágábbak lesznek a visszatérő sbc-k mint voltak

[ Szerkesztve ]

(#23007) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#22993) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nem, pedig még a legelső Assassins Creedhez vettem ami 2007-es játék :D
Minden gombja működik, csak én balga azt hittem ha lecserélem egy Razer Sabertooth-ra akkor jobban fog menni a fifa. Tévedtem :C

(#23008) Blashe válasza HdRew (#23002) üzenetére


Blashe
aktív tag

50k zsetont küldtem át a másik ps fiókomra. :D

(#23009) Citroware válasza Blashe (#23008) üzenetére


Citroware
addikt

Azóta átgondoltam, és két lehetséges oka lehet a kitiltásnak:

1. A másik egy újdonsült fiók, és az új accountoknál jobban figyelve van, vagy legalábbis jobban kitűnik, ha ilyen dolog történik vele, mert nem sok más bejegyzés történhetett még vele, és így kiugró a dolog, hogy semmi nem történt a fiókkal, és hirtelen lett 50k-ja.

2. Már máskor is utalgattál másoknak is, így betettek a gyanús listába, és mivel most egy újabb "személynek" is küldtél, újabb bizonyítékot adtál, azt gondolták, hogy árulod a coinokat.

Tanulság: ezekre vigyázni kell.

[ Szerkesztve ]

(#23010) Blashe válasza Citroware (#23009) üzenetére


Blashe
aktív tag

Az első pontod lehet az igazsághoz a legközelebb. Mivel reseteltem a klubot ahova küldtem az 50k-t, azt hihették, hogy vásároltam a coint, ami jelen esetben a fő accom volt. Most kivárom, h mit válaszolnak. Ezeket leírtam nekik szóról szóra és kértem, hogy oldják fel a bann-t. Viszont nincs semmiféle hátrányom ebből, hiszen játszani ugyanúgy tudok. Akármennyi accountot lehet regisztrálni konzolon, csak a fél millás team ami egy kicsit bosszantó. :D Annak tudatában, hogy amu is vége van lassan a 17-nek, nem zavar annyira. Amit szerettem volna, azt elértem idén. Már csak FUNolást jelent számomra, már ha lehet ezt élvezni egyáltalán.... :D

(#23011) pckownz válasza Citroware (#23009) üzenetére


pckownz
senior tag

Akkor hogy van, hogy a cointrader streamerek fossak az anyagot? Ott gondolom nem 50k-rol beszelunk.

(#23012) Z'Z" válasza Citroware (#23009) üzenetére


Z'Z"
őstag

3. Valaki felnyomta, mivel élő adásban zajlott az egész.
Némelyik lény fúrcsa dolgokat tud produkálni. Pl. valaki csak azért iratkozik fel egy csatornára, hogy "modi" lehessen. Persze ha nem lehet, akkor rögtön megy mamihoz.

(#23013) Citroware válasza Z'Z" (#23012) üzenetére


Citroware
addikt

Amúgy lehet hogy felnyomták, különösen úgy, hogy volt is ott egy-egy troll. :DDD

Nem hiszem el, hogy ilyen nyomorék emberek vannak, de vannak. :U

[ Szerkesztve ]

(#23014) Blashe válasza Z'Z" (#23012) üzenetére


Blashe
aktív tag

Ez is a lehetséges opciók között lehet. Most viszont egy csont száraz accountal leszek kénytelen rajtolni DIV10-ben . Ha minden igaz, akkor követhető is lesz a YT-on live stream keretein belül. :R

(#23015) Citroware válasza Blashe (#23014) üzenetére


Citroware
addikt

Na, akkor jó. Reméltem, hogy folytatod azért még. :R

(#23016) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az lehetséges, hogy felkeresem az EA-t és visszadobnak DIV10-be úgy, hogy a jelenlegi csapatom megmarad? :DDD

(#23017) Z'Z" válasza Citroware (#23013) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én kifejezetten egy trollra gondolok, aki csinált vagy 10 reget az YT-on, hogy visszatérhessen.
Azért írtam, hogy ez egy lény és eléggé elmutálódott.
(#23014) Blashe:

Ma este?

[ Szerkesztve ]

(#23018) MdewC válasza Z'Z" (#23012) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem is volt egy ilyen gondolatom, undorító!

Vagy az 1. verzió.

Mindenképp nevetséges és ezzel anyagi kárt is okoz az ea. Mint, ahogy a lottó pakkokkal okoz is, a meccseket meg manipulálja. De az ok nélküli bann az megy!

Régen ezért akasztottak!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23019) Blashe válasza Z'Z" (#23017) üzenetére


Blashe
aktív tag

Lehetséges hogy már ma este elkezdem. :)

(#23020) Blashe válasza MdewC (#23018) üzenetére


Blashe
aktív tag

Azért még ne temessük a dolgokat. :) A levelem után ill. a telefonos ügyfélszolgálat után, az a minimum, hogy oldják a bann-t. Nem okoztam senkinek és semminek sem anyagi kárt, sem semmiféle hátrányt azzal, hogy saját felhasználásra küldtem 50ezer zsetont. Még az összes is nevetséges. Vettem belőle egy 84-es Nikolic-ot, meg egy 74-es Gyurcsó-t. :D
Órási bűn. Remélem nem kerül bele az erkölcsi bizonyítványomba amit holnap hoz a postás. :D

[ Szerkesztve ]

(#23021) Kristof_94 válasza Blashe (#23020) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Konkrétan azt mondták a telefonban, hogy tuti fel lesz oldva a ban?

(#23022) bdave16


bdave16
senior tag

LOAN SBC-K :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#23023) Kristof_94 válasza bdave16 (#23022) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tényleg nem lehetett volna a FIFA 17 utolsó kb. 2 hónapjára kiadni őket újra, normális verzióban... :W
Ja és kaptam egy OTW Ntepet vagy kit... :C

[ Szerkesztve ]

(#23024) bdave16 válasza Kristof_94 (#23023) üzenetére


bdave16
senior tag

Sírva röhögök még mindig . Komolyan annyi jó kommentet olvastam mindenki kivan akadva nem meglepő módon .

(#23025) Kristof_94 válasza bdave16 (#23024) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Közben meg "lefagyott" az ellenfél csapatánál a FIFA, szokás szerint ki kellett lépnem, így DNF! :)
Van ami nem változik...

(#23026) Citroware


Citroware
addikt

Egyébként hogy csináljátok a coin átadást? Én egyfajta bronz játékosból vettem sokat, és azt adtam el majdnem max áron majdnem 10k-ért, olyan kezdőértékkel, amennyiért nem volt rajta kívül más a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#23027) dejvid8


dejvid8
őstag

Megörültem, hogy újra elérhető az a Fernandinho kártya, erre fel csak loan.. Hogy lehet ennyire idióta az EA? :(

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#23028) HdRew


HdRew
őstag

Hihetetlen, hogy a kis "szaros" játékosok 2-3K-ba kerülnek.

Az El Rondón nevezetű SBC-t így azt hiszem kénytelen leszek az untradeable IF Aubameyangommal megcsinálni. Vagy nem tudom. Valami olcsó verziót nem tudtok? Van pár játékos, akiket nem használok, de összekötni linkkel úgy nem tudom, hogy kijöjjön a chem. :(

(#23029) Kristof_94 válasza HdRew (#23028) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Minek csinálod meg? :D
Teljesen felesleges!

(#23030) dejvid8 válasza HdRew (#23028) üzenetére


dejvid8
őstag

Ne viccelj már, if Aubát érte? Ugyan. Amúgy is untradeable otw jön, nekem Saponara vagy ki, semmit nem ér így.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#23031) HdRew válasza dejvid8 (#23030) üzenetére


HdRew
őstag

Nem használom, valami haszna csak legyen. :D Hátha bead cserébe egy OTW Pogbát... :D

Ahogy olvasgattam, volt, aki Kantét nyitott. Azért az nem rossz. Csak hát a pack luckomat ismerve....

(#23029) Kristof_94

Van benne valami, most azért erősen káromkodok, hogy a legutóbbi 3 draftot megnyertem és minden létező dolgot eladtam.. Jesszus, most mennyit kaszálnék vagy meg tudnám csinálni az SBC-t.

[ Szerkesztve ]

(#23032) Kristof_94 válasza HdRew (#23031) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem hagyd ki, lehet kell még az a lap valahova. Pl. Xabi Alonso vagy Lahm SBC!

(#23033) HdRew válasza Kristof_94 (#23032) üzenetére


HdRew
őstag

Igazad van.

Most hirtelen összedobtam egy squadot, 2 ember megvan belőle, szerintetek megérné? (untradeable Cahill és Gardner)

Íme.

(#23034) Citroware


Citroware
addikt

Ma este legyőznék valakit FUTban PS4-en. Jelentkezők? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23035) Kristof_94 válasza HdRew (#23033) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Így már igen! De nézd át jól a klubbot, hogy minimalizáld a költségeket vagy akár csinálj néhány silver -> gold upgradet!

(#23036) MdewC válasza Citroware (#23034) üzenetére


MdewC
nagyúr

Leszek! :)

Hamarosan. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23037) MdewC válasza Blashe (#23020) üzenetére


MdewC
nagyúr

Attól még a csalásokért amiket letol IG meg a pakkokért felhúzhatnának pár embert. :K

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23038) Citroware válasza MdewC (#23036) üzenetére


Citroware
addikt

Közben nekem már elvette a kedvem az online szezon. :))

(#23039) MdewC válasza Citroware (#23038) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem csodálom. Jobban csal, mint a WL. Nem gondoltam, hogy lesz ennél lejjebb a game idén. Lett.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23040) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Srácok! Tudnátok nekem ajánlani valami brutális keretet/kereteket? Mindegy, hogy hibrid vagy egy ligás, az is mindegy mi a kezdő felállás az ingame az 41212(2) vagy 4312 lesz, de az 5212-t sem vetem meg!
Linkelek egy keretet azokról, akik megvannak és értékesebbek, de nem muszáj őket figyelembe venni: [link]
A pénzügyi keret maximum 800k zseton, a platform PC. Bármilyen lehet, felőlem akár full Liga Nos TOTS is lehet, csak példaként!
Előre is köszönöm, aki segít! :R

(#23041) nastygeek válasza Kristof_94 (#23040) üzenetére


nastygeek
csendes tag

Talán így lenne a legésszerűbb kiegészíteni a csapatod ennyiből.

http://www.futhead.com/17/squads/7298180/

(#23042) HdRew válasza Citroware (#23034) üzenetére


HdRew
őstag

Írhatsz nekem bármikor, én is szívesen játszok! :)

(#23035) Kristof_94

Végül úgy döntöttem, hogy megvárom a WL rewardokat, és abból remélhetőleg olyanok esnek, akiket fel is tudok használni. Ha mégsem, akkor sem bukok legalább szerintem, mert az egekben vannak az árak..

[ Szerkesztve ]

(#23043) Mrdevil


Mrdevil
addikt

EL Rondobol jött egy 93-as Higu, kár hogy eladhatatlan. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23044) dracox válasza Mrdevil (#23043) üzenetére


dracox
addikt

Ennek az SBC-nek több értelme lett volna karácsonykor kijönnie, mint így az uborkaszezon és játék vége felé. Abszolút nem értem az EA gondolat menetét ezt mi a francnak hozták már ki...

(#23045) Mrdevil válasza dracox (#23044) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, talán pont azért mert a vége felé vagyunk, gondolják hátha így még visszajönnek páran ránézni ezekre.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23046) HdRew válasza dracox (#23044) üzenetére


HdRew
őstag

Mindenképpen így akarják maradásra bírni az embereket.

Mint ahogy a havi elite1 szint is rettentő alacsonyan van.

(#23047) Francesco003 válasza Blashe (#23020) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Hali.Nekem tavaly a supportos mondta amíg price range keretein belül küldesz magadnak zsèt az szabályos.Persze idèn sajnos sok szar újítást hoztak.Engem múltkor fèl napra azèrt tiltotak a utból mert elődöntőben 11 es párbajnál kilèptem😂😂persze idegesített a gyerek ès tök döntetlennèl tettem....

(#23048) Edgar2621 válasza Francesco003 (#23047) üzenetére


Edgar2621
őstag

A price range keretein kívül hogy lehet magadnak coint küldeni? :D

XO: Gollami26

(#23049) Edgar2621 válasza dracox (#23044) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nekem például megérte, 5000 coin ment el rá és jött Gabbiadini :D De nem volt ezzel semmi gond, mert igazából csak Pogba lett volna számomra erősítés, a többiek sbc gyanúsak mind, ha lesz olyan amibe be tudom tenni. Szóval azért az izgalmas pár másodpercért megérte.

XO: Gollami26

(#23050) Francesco003 válasza Edgar2621 (#23048) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Gondolom csaló programokkal....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.