Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) vegitossj7 válasza MdewC (#1647) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akkor 300k. :U Chiellini nem fog 150k alatt menni, ez tuti.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1652) MdewC válasza kicsako (#1650) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó van na Urak! :)

Ezt benéztem, elnézést. :R

VJ7: Hát azt a hibát elkövettem, hogy PS4 árakban gondolkodtam, de a 150K az maximum a felső határa. Igazából 2 hét alatt lefeleződhet a keret ára, szóval 500K csak nem lesz. :) 300K sokkal reálisabb, de rohamosan csökkenni fog. Már az első hétvége után. Mind1, ki lehet bekkelni.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1653) Rypejakten válasza F1rstK1nq (#1649) üzenetére


Rypejakten
addikt

jaja, az első 45 percre, utána meg megfullad. :D

(#1654) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Bundás kezdő

Gyors összeraktam egy Beast Bundás csapatot, Igaz, Rare illetve Non Rare kártyák, de egy ilyennel elkezdeni nem lenne szar :))

(#1655) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Kicsit fura lett ez a chemistry style revamp nekem és még nem vagyok benne biztos, hogy tetszik, hogy ekkora boostot kapott. Mondok egy példát miért:

Suarez (gondolom csillagászati árat kap az elején)
82 PACE | 90 SHOOTING
Teszünk rá egy Hunter chem style-t, kapunk egy:
90~ PACE | 99 SHOOTING Suarezt

Töredékéből ennek az árnak tudunk venni egy Vardy-t vagy Sturridge-t, majd rájuk is teszünk egy Hunter chem style-t, kapunk:
99 PACE | 90~ SHOOTING Vardy-t
99 PACE | 90~ SHOOTING Sturridge-t

Nyilván sok más stat is van a játékban, sok embernek mások is a fontosabbak, de azért ez elgondolkodtató.
Lényegében az IF kártyáknak nem lesz sok hasznunk ha ki tudunk bizonyos értékeket maxolni chem style kártyával.

Ezzel nem azt mondom h a Hunter Vardy = Hunter Suarez, (positioning, balance, strength, stb baromi fontosak), de közel hasonlót kapunk, "aprópénzért".

Vélemények?

(#1653) Rypejakten: Stamina 63 :D full igaz, ezt látod nem néztem. Na akkor 1 félidőre tökéletes. ;]

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1656) Kristof_94 válasza F1rstK1nq (#1649) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Cheap Neymar!? :D

TRAITS: Dribbler - Speed Dribbler, Playmaker, Technical Dribbler
SPECIALITIES: Acrobat

(#1657) F1rstK1nq válasza Kristof_94 (#1656) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Amúgy igazad van.
Szemüveg nélkül, homályosan mondjuk rá, ő az. :D

Most így jobban megnézve Neymar staminaja is tavaly óta 16-ot esett (86-ról 70-re). WTF? Tavaly nagyon szerettem azt a lapot LF-ként. Így lehet kevés lesz. :U

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1658) Meghivott


Meghivott
addikt

Telefonról be lehet valahogy lépni az app-ba?

(#1659) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Elindult a Web App

De nálam maradt a probléma: "Sorry you were not invited to participate in early web start in FUT 17. "
....

Végül is tök igazságos, hogy van aki előnyt élvez és hamarabb tudja a csapatát építeni, és a companionból a rewardokat begyűjteni.

Míg én vagy aki kimaradt ezektől mind elesik :DDD

BRAFOOO

(#1660) F1rstK1nq válasza Meghivott (#1658) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

A Companion app még nem jött ki a 17-hez ha erre gondolsz, de telefonos böngészőből simán. (ha nem lenne a bug) Szokásos oldalon. Csak böngésző settings-ben: Request Desktop Site.

(#1659) getdizzy: Annyi csak, ha 12-ig nem jutunk be, akkor az első napos rewardoktól elesünk. Annyi belefér, nemde? :)

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1661) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Azt ugye tudjátok, hogy EA Access-el PC-n is kapsz előnyt. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1662) getdizzy válasza F1rstK1nq (#1660) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Mivel én PS4-es vagyok, ezért még pár napnyitól elesek :D

Már ha jól értelmezem, és a megjelenésnél a PS4-re gondol

De amúgy igen, simán belefér

(#1663) MdewC


MdewC
nagyúr

Nekem is ugyan az a probléma maradt a web app-on, egyre jobban hajlok arra, hogy ez nem bug, hanem "kicseszés"... Úgy értem, hogy tudatosan nincs mindenki beengedve.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1664) F1rstK1nq válasza getdizzy (#1662) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Én is PS4-es vagyok, úgy értem, hogy ha minden nap belépünk délután 12-ig a web app-ba akkor kapunk naponta reward-ot. :)

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1665) dtrms válasza vegitossj7 (#1661) üzenetére


dtrms
aktív tag

Milyen előnyt kaphatunk PC-n EA Accessel ??

(#1666) F1rstK1nq válasza dtrms (#1665) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Mint Boxon, 10 óra előnyt, Access nélküliek (és PS4-esekkel szemben, de PS4-nél lényegtelen, mert alapból nincs Access).

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1667) dtrms válasza F1rstK1nq (#1666) üzenetére


dtrms
aktív tag

....és ha most előfizetnék rá akkor én is játszhatok 10 órát? Vagy már lecsúsztam?

Ha nem csúsztam le és még előfizethetek, akkor segítenétek, hogy hol kell és mennyibe kerül? :)

(#1668) Citroware


Citroware
addikt

Csináltam még pár csapatot: Kolumbia
Gyerekek... a cserepad is megér egy pillantást. ;]

Tuti hogy az egyik csapatom erre fog épülni. Többi csapatom is megtalálható ott.

(#1669) Meghivott válasza F1rstK1nq (#1660) üzenetére


Meghivott
addikt

Melyik böngésző hozza? Flash kell hozzá.

(#1670) Citroware


Citroware
addikt

Engem sem engedett be eddig a Web Appba, de most már igen, nézzétek meg.

(#1671) F1rstK1nq válasza Citroware (#1670) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Szerencsés! :D Nekem még mindig semmi...
Na miket dobott a gép első körön?

(#1669) Meghivott: Chrome, Firefox nekem behozta mindkettő az oldalt.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1672) Citroware válasza F1rstK1nq (#1671) üzenetére


Citroware
addikt

Nem nyitom ki a csomagokat, csak délután, ha megjön az első TOTW.

A probléma, hogy viszont nem enged be a Transfer Marketba. Akik be tudtak lépni, azokat beengedi?

Nekem azt írja ki, hogy játsszak a 17-tel hogy megnyíljon. Mintha nem játszottam volna eleget a 16-tal...

(#1673) sagem válasza Citroware (#1672) üzenetére


sagem
addikt

Engem beengedett, tudtam rajta nézelődni illetve játékost is ki tudtam tenni (pedig meg sincs a Fifa 17 :) )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1674) american man válasza Citroware (#1672) üzenetére


american man
csendes tag

Nálam is ez a probléma... :F

(#1675) F1rstK1nq válasza Citroware (#1672) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Értelek, jó ötlet én is hasonlóan fogok tenni, kaptam is 5 packot. Mivel beengedett engem is végre. :K

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1676) Citroware válasza F1rstK1nq (#1675) üzenetére


Citroware
addikt

És a Transfer Marketba is, vagy oda még nem?

(#1677) Meghivott válasza F1rstK1nq (#1671) üzenetére


Meghivott
addikt

hát nekem egyiken sem megy, chrome, firefox flasht kér, dolphint meg nem tudom asztaliba rakni

(#1678) F1rstK1nq válasza Citroware (#1676) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nem nem, elvileg oda még senkit sem, csak tegnap pár ember benézhetett. (redditről az info)

(#1677) Meghivott: Milyen androidod van fent?

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1679) Meghivott válasza F1rstK1nq (#1678) üzenetére


Meghivott
addikt

6.0

(#1680) evibly


evibly
senior tag

Na, helló mindenkinek!

Aktivizálom magam most már én is, főleg, hogy végre engem is beengedett a mocsok :)

Ugyanúgy kezdtem, ahogy ti: nem kaptam maghívót, aztán jött a szerverek nem elérhetők szöveg és most egy 20 perce beengedett.

Market nekem sincs, azt írja, hogy játsszak a játékkal, összesen nálam is hét pakk van, az alap keretből pedig ő a legjobb - egy kolumbiai hentes-mészáros csapat nekem is kinéz :D

Sztem aprénként ma mindenki bejut!

(#1681) F1rstK1nq válasza Meghivott (#1679) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Most, hogy én is be tudtam lépni asztali böngészőből, checkoltam mobilos böngészőn és amint loginolok, ugye indulna a flash alkalmazás és írja, azt amit neked, hogy nincs flash player telepítve. Szóval ne haragudj a félreinformálásért, nálam is ugyanez az eset áll fent, mint nálad, csak eddig azért nem jött elő a hiba, mikor próbáltam, mert nem engedett be a bug miatt és nem indult el a flash alkalmazás. :D

Tedd fel a Photon Flash Player & Browser. Azon azt olvasom van Flash player és desktop mód is.

Amúgy ez számodra úgy látszik jó hír, mert akkor a te accountodat beengedi a rendszer. Vagy ezt már tudtad eddig is? :)

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#1682) Meghivott válasza F1rstK1nq (#1681) üzenetére


Meghivott
addikt

Köszi!
Tegnap már kereskedtem is :B

(#1683) Citroware


Citroware
addikt

Egy 7500-as csomag hány valós forintba kerül átlagosan? (igazából nem tudom, hogy hány pont hány forintba kerül, a többit már én is ki tudnám számolni)
Sosem vettem még valós pénzért ilyet, de mindig húzza előttem a mézesmadzagot az EA...

(#1684) getdizzy válasza Citroware (#1683) üzenetére


getdizzy
aktív tag

500 FIFA Points (Game Pack) 1.529 Ft

(#1685) #16514048 válasza Citroware (#1683) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nehogy már pénzt adj 7500-as pakkért. :DDD De szerintem drágábbért se, csak felhúzod magad rajta, hogy a nagy semmiért fizettél.

Más: 1,5-2 hónapja nem fifáztam, nem terveztem megvenni a 17-et, de csak nem bírom ki. Hiányzott már a focis játék, alig vártam, hogy kipróbálhassam a demót, ami egyelőre meggyőzött.

Viszont már most az agyamra mennek azzal, hogy nem engednek be engem sem a web app-ba, jól kezdődik ez a rész is. :C

(#1686) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Bejutottam. :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1687) zsolti72837


zsolti72837
őstag

1. Pack: Pato a legjobb.

2. Pack: Badelj a legjobb.

3. Pack: Pavoletti a legjobb.

4. Loan Legend Pack: Effenberg 3 meccs.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1688) vegitossj7 válasza Citroware (#1683) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ja, nekem is ott a csapatom, 0 forintot költöttem rá és átmegyek mindenkin, ezt garantálom... Div 2-ig szerintem kihúzom velük. Legutóbb is a web appos csapattal eljutottam div 1-ig.

Nem is kell jobb, max. egy cserecsapat. Fölösleges 1 forintot is a játékra költeni, főleg hogy nem leszel jobb tőle.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1689) Kristof_94 válasza vegitossj7 (#1688) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem mindegy ki mennyit költ rá, ha jól esik neki tegye. Nem mindenki olyan profi mint te, hogy egy non rare bronz csapattal is megnyerné a DIV1-t! :D Félre ne értsd, nem sértésnek vagy piszkálódásnak szántam!
Ha egy 100k-s csapattal a DIV5-ig jut az sem gond, a lényeg az, hogy élvezze a játékot. Reméljük ez idén megvalósul... :DD

Amúgy az EA nagyon fején találta a szöget, ezzel a csomagnyitós animációval... Elég csábító...

(#1690) vegitossj7 válasza Kristof_94 (#1689) üzenetére


vegitossj7
addikt

Szerintem nem mindegy, de hagyjuk is...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1691) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Nekem ezt írja a web app :(

"EARLY WEB START

Sorry you were not invited to participate in early web start in FUT 17. You will be able to use the Web App once FIFA 17 is released. You will need to have first logged in to FIFA 17 on your preferred platform, and created you FUT 17 Club."

PS4

(#1692) szpal17


szpal17
őstag

Beléptem a web appba és kaptam 4 ajándék csomagot, mert régóta nyomom a FUT-on belül. A legjobb egy 88-as Godin volt a csomagokban. A többi említésre sem méltó. Legalább kezdésnek van pár játékosom.

(#1693) vegitossj7 válasza szpal17 (#1692) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ja, csak 100k...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1694) Kristof_94 válasza szpal17 (#1692) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha eladható az a Godin, akkor én a helyedben nem tartanám meg.
Annyi zsetonnal pár hét múlva már egy komoly csapatot összedobhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#1695) szpal17 válasza Kristof_94 (#1694) üzenetére


szpal17
őstag

Nem tudom,hogy eladható-e mivel a transferbe nem enged. Viszont ha tényleg ennyit ér, akkor öröm és boldogság. :D

Quick sell-be eladható, tehát akkor később el tudom adni. Azt írja, hogy a PC-n a FUT részen kell aktiválnom majd a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#1696) Meghivott válasza szpal17 (#1692) üzenetére


Meghivott
addikt

Az nem olyan rossz, nekem a 4 csomagból talán egy Honda volt a legjobb.

(#1697) Kristof_94 válasza Meghivott (#1696) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azért egy Hondának örülnék, már a legegyszerűbb típusok is 4 millióba kerülnek!

(#1698) MdewC


MdewC
nagyúr

Engem még mindig nem enged be, 3 böngészőből se. :(

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1699) Citroware válasza #16514048 (#1685) üzenetére


Citroware
addikt

Őszintén szólva kb az elmúlt 5 évben nem éreztem úgy, hogy ennyire erős leszek FUT-ban, mint most, ugyanis nagyon az én játékstílusomnak fekszik minden, ami változott a 16 óta, és ezt szívesen megfejelném egy kis plusz tőkével, hogy most az egyszer sokra vigyem, mert eddig mindig 200k-s-300k-s keret volt a max, de oda is csak tavasszal jutottam el. Két dolog tántorít el: hogy soha az életben nem jött semmi igazán jó a csomagokból, illetve hogy lehet, hogy megint lesz hendi, azaz minél jobb csapata van az embernek, annál jobban szopatva lesz, így teljesen felesleges fejleszteni. De majd meglátjuk ezt a hendi dolgot.

(#1700) F1rstK1nq válasza MdewC (#1698) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy mi alapján kezdi el beengedni az embereket. Első tippem, hogy abc sorrendben, email alapján megyünk és skálázva engednek be, hogy ne omoljon össze a szerver.
Nekem k-val kezdődik beengedett, haveromnak h-val kezdődik, beengedte, másik haveromnak s-sel kezdődik, nem engedte be még.

De lehet, hogy full sz@r tipp ;]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.