Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) MdewC válasza sagem (#9999) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na az az, amit most tökéletesen leszedáltak a patchel, ne most akarjatok profik lenni. :N

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10002) dracox válasza LendvaiFeri1 (#10000) üzenetére


dracox
addikt

Nálam free roam-ban 4-3-3(4) CAM poszton van. rugdossa szépen a gólokat és sokszor tudom helyzetbe is hozni. Messziről való lövéseket sem kell sajnálni tőle. Egy próbát megér sztem mindenképpen.
UI: tied a 10.000 hozzászólás :C

[ Szerkesztve ]

(#10003) BigDeal


BigDeal
tag

Lendvai Feri1: nàlam James OK volt, lövései halálos, passza jó, helyezkedése jó, egyedül csak a pace karcsú néha amikor rá jön ki a lépés kiugratásnál.

""""

Visszatérve az eredményesség témára. Most játszottam div1 ben egy sráccal 2-2 lett agresszívan védekezett jól nyomta hátul, de előre csak annyi volt a középpálya átjátszása hogy a védőkkel driven pass, erős passz, trought ball előre függetlenűl attól hogy milyen helyzetben van, háttal, fekve, oldalt állva és mindig pöccre pontosan emberhez ment! Eléggé bosszantó volt hogy egyszer sem tudott az a labda elakadni az egyik emberemben sem.

Ha ez kell ahhoz hogy eredményes legyek akkor inkabb köszi szögre akasztom a cipőt és megyek hullahopp karikázni.

Észrevettem hogy a fifában nincs olyan hogy üres területre pattan a labda vagy üres t.re vágja ki valaki, 99%ban emberhez esik pattan.

De ez a háttal indítok nagyon amatőr hiba a játékban!

[ Szerkesztve ]

(#10004) _adaml21_ válasza dracox (#10002) üzenetére


_adaml21_
őstag

A jubileumi hozzászólás nyereménydíja egy 1 hónapos bérlet a szopórollerre :)

(#10005) dracox válasza _adaml21_ (#10004) üzenetére


dracox
addikt

Nekem az is elég ha csak a FUT vagyonát osztja szét a fórumozók között.. :R

(#10006) zsolti72837 válasza LendvaiFeri1 (#9998) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszi. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#10007) vegitossj7 válasza dracox (#10005) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én adtam kölcsön neki. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10008) prochris


prochris
csendes tag

Üdv! Segítséget szeretnék kérni. Néhány napja játszom a FIFA 17-tel, PC-n. Online szezon meccseket szeretek játszani, de nem teljesen értem, hogy az hogyan működik, hogy ha kilép az ellenfél úgy, hogy 3-0ra én állok nyerésre, akkor Lose-t kapok? Többször is előfordult és sosem én léptem ki, vagy szakadt le netem. Valakinek van ötlete?

(#10009) Meghivott válasza prochris (#10008) üzenetére


Meghivott
addikt

ALT+ENTER volt nyomva játék közben?
Vagy bármilyen értesítés jött közben, ami ablak módba dobta...

[ Szerkesztve ]

(#10010) BigDeal válasza prochris (#10008) üzenetére


BigDeal
tag

Ezzel nem tudsz mit csibálni, ilyen szar a játék és a szerverek!

""""

Mar megint ez a Mistery SBC szanalom...... :(

Meg van a storeban új pakk 30 rare gold játékossal 2500 point vagy 125k ért :DDD

Dübörög az aranybánya :)

[ Szerkesztve ]

(#10011) BMS


BMS
őstag

karrier módozik itt valaki(nem játékos)? :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#10012) dracox


dracox
addikt

Valakinek van valami sejtése, hogy a kék Aduriz ára miért szökhetett fel? Hétköznap 70k-ért vettem, de nem jött be egyáltalán igy 120k-ért 3. Legolcsóbban ma a piacra kiraktam el is vitték gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#10013) sz_abika válasza dracox (#10012) üzenetére


sz_abika
addikt

Sima Aduriz is kikopott a piacról, lehet köze van hozzá.

PSN: xszabikax

(#10014) bdave16 válasza dracox (#10012) üzenetére


bdave16
senior tag

Nincs már a packokban és aki okos volt olcsón elkezdte venni őket,így felment az ára.

(#10015) dracox


dracox
addikt

Kösz a választ srácok. Próbajátékra kiváltottam Aubameyangot a BBVA-ba, de két meccs alatt többet csinált, mint kék Aduriz 11 mérkőzés alatt. Drága mulatság, de lehet megérné megvenni a Dortmundi csatárt igaz, hogy a chemje lent lenne a béka s*gge alatt.

(#10016) LendvaiFeri1 válasza dracox (#10015) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nálam a sima lapja elég jól muzsikál. 139 meccsen 62 gól.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10017) dracox válasza LendvaiFeri1 (#10016) üzenetére


dracox
addikt

Milyen csapat van korulotte? Szerk: új futmas sbc-t megcsinaltam. De most se kaptam meg a 4000 coint a jumbo pakk mellé. Legutobbinál azt a 3000-et sem...Vmi bug van a gépezetben.

[ Szerkesztve ]

(#10018) zarakisan08 válasza BMS (#10011) üzenetére


zarakisan08
tag

Én nyomom... :)

(#10019) MdewC válasza vegitossj7 (#10007) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez mán csak így van, vmi nem változik. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10020) LendvaiFeri1 válasza dracox (#10017) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10021) dracox válasza LendvaiFeri1 (#10020) üzenetére


dracox
addikt

Akkor én nem tudtam használni a spanyolt... sebességével voltak gondjaim. Ereje meg a lövésereje rendben volt, de mindig utolérte az összes védő

(#10022) BMS válasza zarakisan08 (#10018) üzenetére


BMS
őstag

gondolom te több szezont játszottál le mint én(első felénél járok).
Volt már olyan kifagyás a játékban ami a többi fifánál? Hogy hiába indítottad újra a mentésből annál a pontnál mindig befagyott?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#10023) tibi206 válasza dracox (#10017) üzenetére


tibi206
tag

Nem coint és packot kapsz, hanem vagy coint kapsz vagy pakkot, tegnap 1 rare player packot kaptam ma 5000 coint.

(#10024) Marchocius válasza dracox (#10017) üzenetére


Marchocius
tag

Nem is fogod megkapni, ugy irja,hogy most pl 4000 coin tol egeszen a fejbol nem tudom milyen packig lehet a csomagban. Nekem sima 4000 coin volt :(

(#10025) zarakisan08 válasza BMS (#10022) üzenetére


zarakisan08
tag

Ps4-en játszok, eddig nem találkoztam ilyennel...

(#10026) dracox válasza Marchocius (#10024) üzenetére


dracox
addikt

Jah akkor érthető a dolog. Jumbo pakkal jobban jártam, mint 4k-val, de semmi érdemleges nem esett belőle

(#10027) BMS válasza zarakisan08 (#10025) üzenetére


BMS
őstag

én is :D de lehet az első szezont sem viszem végig :D alig változott....a meccseket nagyon nem tudják modellezni

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#10028) zarakisan08 válasza BMS (#10027) üzenetére


zarakisan08
tag

Azt nem is lehet szerintem. :) Én el vagyok vele, szeretem fejlesztgetni a csapataim. UT mellett jó kikapcsolódás. :)

(#10029) szatir1899 válasza vatafakk (#9976) üzenetére


szatir1899
csendes újonc

már kezd!
xavi alonsot már tudtam ma venni 2600ért is!
Pár nap még helyre állnak teljesen a dolgok!

(#10030) LendvaiFeri1 válasza szatir1899 (#10029) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Xabi.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10031) BMS válasza zarakisan08 (#10028) üzenetére


BMS
őstag

Szerintem simán le lehet valahogy modellezni csak mivel ebből nem jön pénz nem úgy mint ugye a FUT-ból ezért nem szánnak rá sok időt.
Minden évben beleraknak valami újat azt annyi volt. Én igazából azóta nem vagyok kibékülve a móddal,hogy belerakták ezt az átigazolási rendszert,hogy nem látod az értéket csak tulajdonságok alapján keresel és csak aztán jönnek a statok(jó nyilván a való életben nincsenek számok de akkor is :D ).

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#10032) sz_abika válasza szatir1899 (#10029) üzenetére


sz_abika
addikt

Ajanlom is. Eladtam minden high ratjngest kb, 81es kispad meg Higany es SBC Insigne elte túl a nagy ünnepeket

PSN: xszabikax

(#10033) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Benzemát használja valaki?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10034) zarakisan08 válasza BMS (#10031) üzenetére


zarakisan08
tag

Hát ha csak ez nem tetszik, akkor ott a sofifa. :) Mondjuk én csak nagyon ritkán nézem, mert nincs bajom a felderítő rendszerrel, többet kell vele szarozni, de ha tudod milyen posztra kell ember, akkor vagy 20-30 playert beállítasz megfigyelni aztán mire jön az átigazolás már bőven meglesz ki kell neked... Nekem tetszik, hogy átalakították a finanszírozást (vannak fizetések melletti kiadások is, de mezbevételt is mutatja, meg jegy eladásokat is), meg az is, hogy vannak rövidtávú és hosszútávú elvárások is. Ja és végre bekerült, hogy vissza lehet nézni minden igazolást, nem csak a három legnagyobbat meg legújabbat.

(#10035) bdave16 válasza szatir1899 (#10029) üzenetére


bdave16
senior tag

Nem fog. Jönni fog a black fridayos totw pack elvileg a TOTW 15-el :DDD Elég sok helyen írták,lehet kamu,de én vettem pár if-et 11k-ért hátha tudok egy kis pénzt csinálni,ha meg nem akkor nem bukok rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#10036) BMS válasza zarakisan08 (#10034) üzenetére


BMS
őstag

használom a sofifát :D a legelső idény előtt kinézem ki kell nekem utána meg jönnek a scoutok...

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#10037) chop válasza dracox (#10026) üzenetére


chop
őstag

Jah, irja, hogy mettol meddig kaphatsz ajandekot, nekem is dobott egy Jumbot, de, bmeg, egy rohadt rare jatekos sem volt benne!!!! :D :D :D

Hihetetlen, bmeg, hihetetlen.

Amugy mar lassan ott tartok, hogy amennyiben nyerek, akkor sem felhotlen az oromom, mert tokeletesen latszik, hogy mikor tol a gep es mikor nem. Rohadtul nem figyelek annyira a vedekezesre, megis minden vedom jo helyen legel, maskor meg fullra koncentralok es ugy rohangalnak, mint a mergezett egerek. Egyszeruen nem ertem, hogy ez miert jo ennek a cegnek. Csak lejaratjak magukat ezzel.

(#10038) HdRew válasza chop (#10037) üzenetére


HdRew
őstag

Én elég erősen elgondolkodtam rajta, hogy max. csak 83-as ratinggel rendelkező játékost teszek be a csapatba.

De Gea volt a kapusom, párszor csak nézte, hogy mi van, majd betettem Butlandet, és akkor én néztem, hogy ő meg miket véd. Mondom szép..

Gusztustalan az egész játék. A legtöbb meccsemen én irányítottam, mégsem értem el olyan eredményt, amilyet szerettem volna.

IF Aubameyangot pedig szerintem visszavonultatom, mert nincs skillje, túlságosan kiszámítható. 172 meccsen 125 gól és 50 assziszt. Azért ingyen nem volt rossz.

(#10039) Attis1117 válasza dracox (#10017) üzenetére


Attis1117
tag

Sry vissza olvastam es nincs több kérdésem :)

[ Szerkesztve ]

(#10040) bdave16 válasza Attis1117 (#10039) üzenetére


bdave16
senior tag

Csak az egyik 4k cointól kaphatsz rare gold packig 1 dolgot

(#10041) 77Guba válasza HdRew (#10038) üzenetére


77Guba
aktív tag

Lecseréltem a top Serie A-s csapatom 73-as ratingű Ekstraklassésra,mondván nem hajszolom az eredményeket,csak szórakozom...A meccsek nagy részében hozzám gyengíti az ellenfelet...Nem futják le többször Kádárt,mint előtte Florenzit...Lassabban játszom,de az ellenfél sem tűnik gyorsabbnak,pedig dobálja a topligák csapatait ellenem,igaz csak 3.divízió...

(#10042) MdewC válasza HdRew (#10038) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pedig te aztán tolod neki, ami a csövön kifér.

Szvsz nem a rating teszi be a kaput (mondjuk lökhet rajta), hanem az uccsó patch. Ott van a kutya elásva.

Vmiért megéri a kiadónak, ha ünnepek alatt nem kerek a game.

Szigorúan szubjektív vélemény. (De nem véletlen, hogy incXX is üti az asztalt). Hülye hasonlat, de nála is ott van, amiről beszélünk. Sztem a játékosok többsége most szenved. Aki nem az pro és megszokta (kb ebből él) és aki most kezdte. (Ezt hozta a Mikulás.)

Más: Játék mentes napok alatt megcsináltam pár SBC-t, 40K, most ott vár 10 pakk, de minek.

No comment.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10043) bdave16 válasza MdewC (#10042) üzenetére


bdave16
senior tag

Vártam,hogy valaki felvesse a dolgot,de redditen találtak egy fifás filet amiben ilyen hidden cuccok voltak és elég érdekes kis dolog volt. Az EA le is töröltette a posztot . Az volt benne a lényeg,hogy különböző rejtett traitjei vannak a játékosoknak és ezért vannak kis rétinggel rendelkező OP játékosok . A másik része az volt,hogy van egy momentum is a dologban ami azt jelenti kb.,hogyha 2-0ás vezetésnél kapsz egy gólt akkor a játék onnantól az ellenfelet segíti,de keressetek rá,lehet én vagyok a hülye,hogy elhiszem,de szerintem ez így megvan a játékban és a fájl ténylegesen létezik.

(#10044) MdewC


MdewC
nagyúr

Nagy a csend a zsütübén is (youtube), persze ünnepek van / volt, de kíváncsi vagyok, hogy lesz-e vmi kifakadás, vagy lapít mindenki (ovvy, krasi), mint xar a fűben... Akarom mondani, hol vannak a patch után mi változott videók? Sehol...

Ovvy is feltolt egy "hogy kontrolláljuk a gamet bullsht taktika videót", akkora like vadász komma, mint ide Lacháza, adok a véleményükre sokszor, de ez nonszensz... Szvsz most nincs jó taktika, elég a High Pressure. (Pénteken toltam vele párat, ott volt a legkisebb a szopiroller, de kérdezzétek Blashet is...)

A héten próbálok letolni pár meccset, hogy szondázzam mi van, de lehet nem bírom. Amúgy pénteken 1 este alatt estem div 1-ből div 3-ba, úgy, hogy előtte nonstop toltam 2 hétig. Formában voltam. Nem előre fejlődök, mint előtte 10 éven keresztül minden egyes résznél, hanem vissza. Ez normális? ;)

Nem sírok, csak beszélgetünk, még mielőtt vki megjegyzi. Úgy érzem mostanában nem voltak kifakadások, hogy "rohadt játék / handi" (ezt köszönöm) de sokan csak szép csendben szenvednek és tűrnek. Én így látom.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10045) MdewC válasza bdave16 (#10043) üzenetére


MdewC
nagyúr

Vmit láttam Castro közvetítésében, de nem fogtam rendesen. Egyelőre ne találgassunk, de ha vki tud konkrétumot, azt linkelje be.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10046) bdave16 válasza MdewC (#10045) üzenetére


bdave16
senior tag

Megvan még a poszt,csak nem dobja fel külön a link kell . ITT található. A folytatás is ott lesz majd. Ezek nem csak találgatások ezek tények .

[ Szerkesztve ]

(#10047) MdewC válasza bdave16 (#10046) üzenetére


MdewC
nagyúr

Itt a folytatás?

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5kag3l/i_found_mention_of_momentum_in_fifa_17_game_code/?ref=search_posts

Vagy ugyan azt linkeltem? :)

Akkor elnézést. Keresgéljetek!

Part 2:

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5kgnfi/i_found_mention_of_momentum_in_fifa_17_game_code/

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10048) bdave16 válasza MdewC (#10047) üzenetére


bdave16
senior tag

Igen utóbbi a folytatás,bocs,hogy nem linkeltem csak siettem :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#10049) Takika14


Takika14
aktív tag

Hihetetlen manipulált ez a WL. Geci idegesítő..

(#10050) MdewC válasza MdewC (#10047) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát ha ez csak fake, akkor gyönyörű! :D

Ha nem, akkor csak dőljünk hátra és kukoricákat a mikróba!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.