Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Rypejakten válasza CoRt3z (#2000) üzenetére


Rypejakten
addikt

vegyél egy Ligue1 edzőt.

(#2002) Meghivott válasza Rypejakten (#2001) üzenetére


Meghivott
addikt

ez itt szerintem nem működik... :)
Lehet annyi kéne, hogy két egymás mellett lévőnél még a nemzetiség is azonos legyen, a már meglévő paraméterek mellett. Konkrét ötletem nincs, mára leszívott a builder :U

[ Szerkesztve ]

(#2003) _adaml21_ válasza CoRt3z (#2000) üzenetére


_adaml21_
őstag

Kéne legalább egy erős link, tehát azon kívül, hogy francia ligás, a mellette levővel legyen azonos nemzetiségű.
SBC-ben nincs edző.

(#2004) Rypejakten válasza _adaml21_ (#2003) üzenetére


Rypejakten
addikt

áh, sorry, este van. :D

akkor Serit cserélje le Ferrire és megvan.

(#2005) Citroware


Citroware
addikt

Az egyik SBC csomagból most nyitottam egy Godínt! :C :DD Életem legmagasabb ratingű nyitása.

Nézem... és csak 37k-ért megy. :W 88-as. Hogyhogy ilyen kevés az ára?

Lehet azért, mert még meg sem jelent a játék. Akkor talán jobb, ha el sem adom, hanem megtartom... aztán majd október-novemberre, ha felmennek az árak, eladom.

Vagy eladom most, és jól forgatom a belőle bejött pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#2006) clizer válasza CoRt3z (#2000) üzenetére


clizer
tag

A középső CM-et, rakd ki jobboldalra, Rafael miatt sztem felmegy 100-ra.

(#2007) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#1997) üzenetére


vegitossj7
addikt

Mivel már kész van a program és early accessben van még a játék, simán beletehetik. Ha nem teszik bele akkor, akkor egész évben nem fogják.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2008) #16514048 válasza Citroware (#1992) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem sok együttérzés szorult beléd. :DDD

(#2009) #TOTTI válasza Citroware (#1987) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én összeszedtem két kedvencekből álló Serie A csapatot (Nainggolan, Marchisio, Handa nélkül), meg egy rakat contact kártyát. Logót és mezeket mert az fontos :) és kidobtam minden bronz játékost...

(#2010) rvn_10


rvn_10
senior tag

Hello!
Ha még nem rendeltem eelő, akkor tudom használni a wen appot illetve a telefonos appot?

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#2011) _adaml21_ válasza rvn_10 (#2010) üzenetére


_adaml21_
őstag

Igen.

(#2012) rvn_10 válasza _adaml21_ (#2011) üzenetére


rvn_10
senior tag

És hogyan, mert mind2 helyen azt írja, hogy először a játékba kell belépnem.

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#2013) _adaml21_ válasza rvn_10 (#2012) üzenetére


_adaml21_
őstag

Játszottál már azzal az accounttal korábbi években FIFA-t?

(#2014) rvn_10 válasza _adaml21_ (#2013) üzenetére


rvn_10
senior tag

Persze, 15-16 al is.

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#2015) _adaml21_ válasza rvn_10 (#2014) üzenetére


_adaml21_
őstag

EA ügyfélszolgálatot érdemes lenne felhívnod, bár valszeg azt fogják mondani, hogy te idén kimaradtál a random buliból.

(#2016) MdewC válasza Citroware (#1987) üzenetére


MdewC
nagyúr

0 jelenleg.

De pár nap alatt pótolom a lemaradást és nekiesek a csapatodnak. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2017) Citroware válasza MdewC (#2016) üzenetére


Citroware
addikt

Oké... :))

(#2018) sagem válasza vegitossj7 (#2007) üzenetére


sagem
addikt

Nagyon meglepődnék ha az EA beletenné..de még azon is, ha egyáltalán reagálnának rá a szokásos "mindent megteszünk a csalások ellen" szövegen túl..azt meg minden évben elmondják, de semmi látszatja nincs :(

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2019) kicsako


kicsako
őstag

1250 zsetonnal kezdem meg par nonrare gold jatekossal. Es itt be is fejeztem az ut-t :))
14-15be mar elegszer elbaszta a kedvem a sok cheater, marad a season/coop season meg a pro club.

(#2020) dracox


dracox
addikt

Ezaz SBC a telefonos alkalmazásban hatalmas húzás volt az EA részéről, hogy a felesleges lapokat kidobáljuk pár pakk reményében amiből talán esik vmi értékes lap.

(#2021) MdewC válasza Citroware (#2017) üzenetére


MdewC
nagyúr

Már kész is van? :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2022) Rypejakten válasza kicsako (#2019) üzenetére


Rypejakten
addikt

3 szezont játszottam le eddig, tizenvalahány ellenfél, nulla coincsaló, just sayin'.

(#2023) _adaml21_ válasza Rypejakten (#2022) üzenetére


_adaml21_
őstag

2 kérdés,
- csapatokat nem linkelnél? :) Kíváncsi lennék, mikkel nyomod.
- összefoglaló listába nem szeretnél bekerülni? :)

(#2024) MdewC válasza Rypejakten (#2022) üzenetére


MdewC
nagyúr

Bizony. ;)
Szedd már össze magad. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2025) gabigyerek válasza MdewC (#2016) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nyugi, már több spanomnak kész csapata van meg kb 30 ezer coinja és aktívan kereskednek

Nekem meg semmi :)

Szal van lemaradás, de majd behozzuk kolléga :)

PS4

(#2026) kicsako válasza Rypejakten (#2022) üzenetére


kicsako
őstag

Coin csalok nem az also osztalyokban vannak :N
Elso osztaly megint jatszhatatlan lesz, es engem az erdekel.

A ket tulertekelt(Dybala - Pogba) jatekos kozul eddig nem tudom ki szerepel rosszabbul :))
Megerte 85+os ratinget kapniuk :)

[ Szerkesztve ]

(#2027) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Ezt az Origin Access nevezetű kihívást megcsinálta már valaki? Ha igen, milyen csapattal?

(#2028) Citroware válasza MdewC (#2021) üzenetére


Citroware
addikt

Nem, de ha megcsinálom az SBC-ket (amiben ingyen jön az az untradeable Giovinco), illetve kioldom a szokásos meccsenkénti zsetonbónuszokat akkor gyakorlatilag 1 héten belül szerintem telni fog egy ehhez hasonlóra, még ha 1-2 poszton lehet hogy olcsóbb megoldás lesz.

(#2029) _adaml21_ válasza Kristof_94 (#2027) üzenetére


_adaml21_
őstag

Én megcsináltam, a csapatra már nem emlékszem, de beleraktam az összes, általam feleslegesnek titulált untradeable gold játékost, valamint kiegészítettem a megépített keretemből 4 játékossal össz. 2000 értékben.
Megérte, mert a kapott pakkból 9000-ért tudtam eladni a játékosokat.

(#2030) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Redditen találtam néhány bejegyzést, amikben olyan játékosokat ajánlanak akik olcsón megvehetők, viszont jók is, egy megfelelő chemistry lappal pedig a top játékosokkal veszik fel a versenyt. Szerintem az eddigi legjobb ötlet a redditen, főleg a kevés zsetonnal rendelkezőknek. Érdemes megnéznetek! :)

BPL
Bundesliga
La Liga
Serie A

(#2031) F1rstK1nq válasza Kristof_94 (#2030) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Ha ez tűnik a legjobb ötletnek neked a redditen, akkor nem sokat olvashatod. ;]

Amúgy tényleg jó játékosok így. :K (Ezek a chem style-ok... még mindig reménykedek vmi day one fixben.)

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#2032) Kristof_94 válasza _adaml21_ (#2029) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sikerült! A legjobb lap Juanfran volt, de elraktároztam mindet, később jó lesz valamilyen SBC-re. Egyelőre még hanyagolom, az applikációval nekem kicsit macerás.

Más: Hazai üzletekben történő előrendelésnél lehetséges, hogy 29-e előtt megérkezzen a játék?

(#2033) MdewC válasza Citroware (#2028) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hasonlóban gondolkodom. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2034) Citroware válasza Kristof_94 (#2030) üzenetére


Citroware
addikt

Az ilyen gyűjteményeket, leírásokat le kéne menteni valahova, hogy ne vesszenek el idővel a komment-tengerben. :))

(#2035) _adaml21_ válasza Citroware (#2034) üzenetére


_adaml21_
őstag

Elkezdtem berakni ezeket a dolgokat az összefoglalóba, de a ph szörnyen instabilan működik az utóbbi napokban, és az egyik kifagyás alkalmával eléggé szétdöntötte az egész összefoglalót, de remélhetőleg hamar gatyába tudom rázni :)

(#2036) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Azoktól kérdezem akik Early Access-vel játszottak már és esetleg addig eljutottak, hogy tettek chem style-t valamilyen játékosukra. Tényleg akkora boost-ot ad a basic-hez képest vagy azért nem kell megijedni?

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#2037) MdewC válasza _adaml21_ (#2035) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tényleg elég csúnyán fest, ami most eléggé idegesít, mert tökre rendben volt... :(
Rá tudsz akkor nézni vmikor?

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2038) kicsako válasza F1rstK1nq (#2036) üzenetére


kicsako
őstag

Redditen azt irtak nem lehet eszrevenni a kulonbseget.

(#2039) _adaml21_ válasza MdewC (#2037) üzenetére


_adaml21_
őstag

Persze, rendbe teszem, bosszantó, hogy most már másodszor járok így. Nagyon instabil a ph azóta, mióta az a teljes hétvégés leállás volt :(

(#2040) Rypejakten


Rypejakten
addikt

na, szóval early access, 10 óra, Ultimate Team..

csak így fel-fel dobok témákat, de úgyis kifelejtek valamit majd.

maga a játék:

grafikailag tetszik, még mediumon is jól néz ki, a textúrák passzolnak, végre a játékos arcok árnyékolására is figyeltek, még a nem szkennelt arcok is élethűnek tűnnek - túl sok időt nem töltöttem a tanulmányozásukkal, de ez például nálam sarkalatos pont volt tavaly, hogy karrier módban egy idő után már herótom volt a sok, ugyanúgy kinéző játékostól. nincs erős gépem, viszont szerintem minden konfigon, első belépésnél a menü az első 1-2 másodpercben laggol, utána rendbe van. a színséma a sok vörössel és bordóval teljesen befogadható, aki sokat kereskedik játékon belül, annak az előnyös lehet, mármint hogy félúton nem folyik ki a szeme a borzasztó színkombinációktól.

gameplay:

a) passing:

a gameplay olyan, mint a demóban, némi módosításokkal. ami ugyanolyan, és örülök, hogy ilyen, az a passzolás, nagyon egyszerű, ha odafigyel az ember, de igényli a kreativitást.
én imádok röviden, short pass-szal operálni, vagy kényszerítőkkel, ezek már-már valósághűek, ami visszaköszön, a szokásos fifa jelenség, hogy az érkező labda felé nem mozognak a játékosok, de szerintem ennek implementálását sosem fogjuk megérni.

a driven pass működik, sajnos megint képtelenül pontos, és egy 70-75 fölötti ball control-lal rendelkező játékos zavartalanul lekezeli az ágyúgolyóként érkező lasztát is, ergo aki a 16-ban ráizgult ezekre, most is kiélheti a perverz vágyait. :D

amit a játék elején beharangoztak, hogy a player movement végre tényleg azt jelenti, hogy nem lesznek többé ácsorgó játékosok és tátongó rések, úgy néz ki, hogy bekerült. állandó a mozgás a pályán, a csatárok többfajta instrukcióval is területbe mozognak, kb. 'kérik' a labdát.

VISZONT!!

b) pace:

aki eddig a magas védelmi vonalakat preferálta, mondjon le róla, mert végre a sebességet is többnyire sikeresen reprodukálták a játékban, a való élethez képest - nem, nem fifa 15-ről van szó, hogy bárkit le lehet futni, nem, ebben a 16-ra hajaz a játék: 1v1-ben Terry is képes lesz versenyre kelni bárkivel, mert amint megtolod a labdát, a védő beáll testtel fedezni, téged lelassítva. persze, szerencsés esetben egy közepesnél erősebb szélső megkerüli, és be tudja tolni területbe, de aki arról álmodik, hogy majd Vardyval meg Musával mindenkit lefut, annak van egy rossz hírem, remélem ők meg sem veszik a játékot.

ami viszont fontos: ha viszont szabadon kapja a játékos a labdát, és durván maga mögött hagyta a védőket, ergo leshatárról kilépett, senki sem éri utól, vagy ha mégis, testtel olyan mocskos mód OP-n be lehet fedezni BÁRKIVEL a labdát, hogy az életben el nem veszi szabályosan a védő.

ami számomra kicsit sajnálatos, hogy a nulláról való gyorsulás, fitt játékosok ellen nem igazán lehetséges. mármint az, hogy megkapod, csinálsz egy lefordulást, és szimplán iramból betolod 2 védő közé, majd ellövöd, ritkábban megvalósítható, mint tavaly. tudom, mert ebből is éltem, most kevesebb ilyen gólt lőttem.

c) dribbling:

kulcsfontosságú!! a demoban is aki világklasszison vagy fölötte tolta, tanúja lehetett annak, hogy a gép nagyon kihasználja az RT-LT-vel való forgolódást és fedezést. ha valaki ezt tökélyre fejleszti, és nem őt használja középcsatárnak, nagy császár lehet.
a cseleket szélesebben veszi be a gép, sokkal nagyobb a 'kiterjedése' pl. egy testcselnek (balra-jobbra), ezáltal nagyobb az esély is, hogy belepiszkálnak.
az elengedős csel (RB) visszakapta a fifa 15-ös végrehajtását: ugye a 16-ban kb. beállt a játékos, és ha jött a laszta, akkor kb. átgurult a lába között, majd leforudlt, és futott utána.
itt, szó szerint, ugyanúgy mint a 15-ben, elugranak a labda elől a játékosok, ha erősen és hosszan lent tartom a gombot, stóval azzal óvatosan, nem egy labdát adtam el emiatt középpályán.
a cikázós történet most is működik, de ugyanolyan, mint a 16-ban, le lehet védekezni, csak gyakorolni kell. nem nehéz.

d) defending:

sarkalatos pont ismét. én jónak tartottam magam a 16-ban védekezésből, mert jól olvastam a játékot, és jókor nyomtam meg a szerelés gombot, viszont itt ez abszolút nem kamatoztatható.
ha csak nem vezeti beléd az ellenfél a labdát, nincs direkt kontakt, sokkal kevesebb a szerelési lehetőség, azzal, hogy kirontasz a védelemből, csak létszámhátrányba kerülsz, mert egyszerűena scripting miatt ha nem erősen látáskárosult / szellemi fogyatékos az ellenfél, ezer meg egy lehetősége marad továbtenni a lasztit / beállni fedezni, hogy sansztalan, hogy kontrázni lehessen egy labdaszerzésből.

az interceptions / játékolvasás sztori számomra eddig elég ködös: azt sikerült leszűrnöm, hogy jó ha van CDM, aki ha hátra van rendelve, akkor csomó kontrát meg tud szűrni / random labdavesztést le tud reagálni, viszont mivel nagyon aktív a területbe mozgás a gép által vezérelt játékosok részéről, akik mind potenciális passz opciók, így kicsit össze-vissza van a CDM is, hol jobbra, hol balra keveredik, ritka, hogy középen maradna, bármilyen instrukciót is tegyek rá, ezáltal ritkább a labdaszerzés ilyen módon. de annyira nem eltérő ez sem a 16-tól.

d) / 2 fejelés:

védekező fejesek működnek, a szokásos wingereknek szánt hosszú labdákat visszafejelgetik a fullback-ek, a középhátvédek is, nyilván ha nem 185 centi alatt vannak, szintén takarítanak, illetve végre a szögleteknek is van értelmük (majd később ezekre is kitérek), mivel lehet onnan is gólt fejelni (mondjuk, tök fura, eddig 5/4 szögletgólom csatárral volt, pedig 173 ill. 180 centi magas csatárrokkal játszom, egyet sikerült CDM-mel is bebólintani).
támadásnál a beadásoknál ne tessék csak úgy tessék lássék módra benyomni a lasztikat, mert kifejelik a védők. sem az early cross, sem a leviszem vonalig, lövőcsel, majd ellentétes lábbal beadom nem működik akkor, ha nincs nagyjából üresen a csatár. viszont! a hosszú oldalt nagyon jól meg lehet találni, ha ráérez az ember a beadásokra, és onnan vagy kapásból kilövi a stadionból az ember (nagyon jó érzés, próbáljátok majd ki :D) vagy ésszerűen visszagurítja a szélsőkkel, és onnan be lehet fejezni.

e) shooting:

huhúú.. :DDD végre van kraft a lövésekben. az a baj, hogy csomószor márcsak azért elvállaltam távolról, hogy kiélvezzem a fifa13 után visszatérő LAPOS, vagy épp ERŐS lövéseket. :))
szóval ja, bődületes gólokat lehet középtávolról akasztani, viszont a 16-oson belüli befejezést, 1v1-eket érdemes gyakorolni, mert ugye a több fajta lövésfajta maga után vonja, hogy néha akarva akaratlanul is máshogy lövöd el, mint ahogy szeretnéd, és nem megy be / kapus belekap.
finessz még mindig műküdik, nírpósztóópííí finiss (a'la Ovvy) is él, annyi, hogy mintha a demoban a védelem által kifejelt / lecsorgó lövéseket mintha jobban le lehetett volna szorítani, a teljes játékban csomó fölészáll, talán ezen tweakeltek kicsit, hogy ne legyen minden meccsen 20 gól / szöglet.
shot power nagyon lényeges a csatároknál, 80 fölött már néha erőből át lehet lőni a védelmeket, nem is kell helyezni.

e) / 2 rögzített szituációk:

hááát. bevallom hősiesen, napokat fogok eltölteni a gyakorló arénában, annyira nem tudok se szabit, se tizit lőni. szöglet még oké, de az előbbi kettő valami katasztrófa, igazán tehetségtelennek érzem magam bennük. ez olyan szempontból jó hír, hogy valszeg a többség lusta lesz gyakorolni, így kevésbé lesznek veszélyesek ezek a lehetőségek, szal érdemes ráfeküdni a kimunkálásukra.
a szögletek klasszak, végre van értelme beívelni is, főleg a hosszú oldalra, csomószor van érkező. magas embert kell keresni a nyíllal, még ha nem is ér el hozzájuk, valami csoda folytán ha rájuk ívelem, valamely csapattárs el tudja fejelni. :)

f) physical:

amint részleteztem is, az erő fontos a fedezéshez, és talán egy részben sem volt még ilyen fontos a stamina, hullanak a 70 alatti srácok egy 90 perces meccs végére, mint a legyek. szerintem ezen javítani fognak, amit sajnálok, mert szerintem tök logikus, hogy aki 60 staminát kapott fifában, annak azért van annyi, mert a való életben is max 70 percet bír, utána le kell cserélni.

a sérülések zavaróak, már várom a sok autistát, aki össze-vissza fog csúszkálni, 3-4 játékost lesérítve meccsenként, hogy aztán a drága healing lapokra lehessen költeni.. egy élmény lesz.
az aggression stat a 16-ban is fontos volt, szélsőhátvédeken, CDM-e(ke)n és csatárokon jól jön, mert különben nem ugranak fel fejelni, vagy szerelni.

jumpingra szintén érdemes figyelni, tökre jól lehet kompenzálni vele az alacsony szélsőhátvédeken a magasságból adódó hátrányokat - 171 centis balhátvéd, 84-es jumpinggal sokkal életképesebb ingame, mint a 180 centis, 70 jumpinggal.

g) egyéb dolgok:

- workrate: ugyanaz, mint a 16-nál, linkelt hozzászólásban részleteztem már.
- traitek, speciality-k: injury prone-nal rendelkező játékossal nem érdemes foglalkozni, csak a nyűg van velük, illetve idén sajna a technical dribbler trait-et se tudtam annyira kiélvezni, mint a 16-ban, de lehet, hogy csak rossz játékosokkal próbáltam.
- chem lapok: az égvilágon semmi különbséget nem tudtam felfedezni, pedig pakoltam mindenkire mindent.
nem én vagyok aki ezt a legendát alátámasztja, sorry srácok.
- weak foot: inverted wingerek a szélen, máskülönben a széljátéknak lőttek. egyszerűen bal lábas játékossal balról / jobbossal jobbról lehetetlen befele cselezni, annyira nincs kezdősebességük.
csatároknál számít a gyengébbik láb, viszont a lapos befejezéssel (lövés hosszan, majd gyorsan röviden, asszem driven shotnak ekresztelték el) ezt lehet kompenzálni, hogy ellövöd ellentétes hosszúba, 80+ finishinggel minden bemegy kb.
- magasság: számít ismét, nem is kicsit, 185 centinél alacsonyabb középhátvéddel senki se kezdjen el vitézkedni ilyen Aubameyangok és Lukakuk ellen, illetve az sem hátrány, ha a kettőből egy szélsőhátvéd, illetve egy CDM/CM is tud fejelni, szögleteknél tisztázáshoz nélkülözhetetlen.

- kapusok: szögletnél kb. kivétel nélkül boxolják a labdát, amit én borzasztóan rühellek, dehát nincs mit tenni. 1v1-eknél ugyanolyan üresen hagyják a hosszút, és a labdával is ugyanolyan töketlenek, szóval nem ajánlatos driven pass-szal hazaadni, mert óriási öngólok születhetnek így - been there, done that. ;]

- formációk: ezt a témát még nem votl elég időm körbejárni sajna. azt sikerült leszűrnöm, hogy mindenképpen előnyös minimum egy CDM-et tartani, és a H/H workrate-ek nagyon hasznosak a középpályán, valamint a M/L megint nem ér semmit, csak CF-en, hamis kilencesnél. ott viszont ha hajlandó az ember ráfeküdni a szélsőjáték kimaxolására, akkor elég veszedelmes tud lenni.

3 védős felállást egyszer próbáltam, hálistennek fogalmatlan ellenfél jött szembe, így nyerni tudtam, de egyszerűen akkora lyukak maradnak a védelemben a kontráknál, hogy kb. ultradef-be kell visszahúznom őket, mély védelmi vonal mellett, hogy a széleken meg tudjam fogni a kontrákat.

sima 4-4-2 félig jó, félig nem.. a 4 középpályás tök jól harmonizál, de a 2 csatár nem tud annyit hozzátenni a játékhoz, mint ahogy én azt szerettem volna.. illetve, picit jobban területet védekező (ez a kulcs az idei játékban!!) ellenfél ellen, ha a középső 2 CM-ből egyet aktívan kivesznek a játékból, meghalt kb.a támadászervezés, mert csak szélről lehet betörni / ívelgetni, az meg lutri.

szal szerintem a 3 középpályás kell középre, azt nem találtam még ki, hogy hogy hatásosabb, 1 CDM és 2 CM, vagy 2 CDM 1 CAM (ahol az egyik CDM H/H, tud védekezni, és támadni is, mint pl. Fred, Rafinha, Junuzovic vagy Kampl), vagy 3 CM, egyvonalban.

- custom tactic: ezt jól ki is emeltem, mert végre lehet állítani PC-n is úgy, hogy megjegyzi a gép.

nekem így néz ki:

speed: 60
passing: 50
organised

passing: 50
crossing: 35 (máskülönben túl szélre helyezkedik a szélső/fullback)
shooting: 55
organised

pressure: 30 (deep!!!)
aggression: 55 (nagyon nem érdemes lentebb menni, mertkülönben magadra húzod az ellenfelet, túl sok helye marad lőni)
width: 55 (ezzel ízlés szerint érdemes játszani, én szeretem, ha jobbról balra át tudom játszani a labdát 3 passzal, mert széthúzom az ellenfelet ha kitámad, ehhez kell a kicsit szélesebb csapat, de aki belül, kis passzokkal operál, vagy abszolút nem használ wingereket (4-3-1-2 pl. ) az húzza nyugodtan 45 környékére, vagy lentebb.

asszem egyelőre ennyi, játékosokkal és csapatokkal a kövi hsz-ben jövök. :D

[ Szerkesztve ]

(#2041) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az összefoglaló kicsit szét van esve :K
Illetve PS4 alá engem is beírhattok :))

Bár én leginkább csak az asszonypajtással játszom, azért jelen vagyok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2042) gabigyerek válasza Rypejakten (#2040) üzenetére


gabigyerek
senior tag

:R

Köszönjük

PS4

(#2043) Citroware válasza _adaml21_ (#2035) üzenetére


Citroware
addikt

Köszi. :K

(#2044) _adaml21_ válasza Sirandrish (#2041) üzenetére


_adaml21_
őstag

Nagyon éles a szemetek, pedig csak 1 óráig nézett ki ocsmányul, megpróbáltam gyorsan rendberakni :D
Ha adsz egy accountot, szívesen beraklak téged is.

(#2045) Sirandrish válasza _adaml21_ (#2044) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C
Bocsika :B

Sirandrish az accom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2046) F1rstK1nq válasza Rypejakten (#2040) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Köszi király lett. :R

Hu, örültem a chem lap véleményednek.

Akkor a near post finish még mindig OP, mint a 16-ban vagy azért már finomítottak ahhoz képest? :Y

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#2047) Meghivott


Meghivott
addikt

Ez a crazy eight elég nehéz. :(((
Gondolom szűk még a piac, az érintett játékosok elfogytak vagy drágák.

(#2048) Citroware


Citroware
addikt

Baszki, a másik kedvenc jobbhátvédem, Aurier lekönyökölt egy rendőrt, ezért átigazolt 2 hónapra a Börtön FC-be. :W
Hát így nem nagyon lesz neki IF. :(

(#2049) Sati1984


Sati1984
tag

Most, hogy a HD6770-emet leváltottam GTX 750Ti-vel, végre én is kipróbáltam a demót. Csak címszavakban, mert részletesebbe elemzés már volt itt fentebb:

1. A játékmenet jóval "pesesebb", kicsit szabadabbnak tűnik a labda megint. Ez jó, ez tetszett.

2. Sokkal "értelmesebben" mozognak a játékosaim, nem probléma rendesen bemozgó csapattársat találni. Ez szintén jó.

3. A Frostbite engine grafikailag szebben kidolgozott arcokat jelent, viszont még napsütésben is mintha sötétebb lenne a játék, mint az előző engine-nél, ott valahogy "ragyogóbb" volt a nap. Ez kicsit zavart az első pár meccsen, de persze meg lehet szokni.

4. Az összhatás nekem jobban tetszik, mint a 15 (én onnan váltottam/váltok majd), egy fenntartással: ha sikerül kitalálnom, hogy kell távolról lőni, de nyilván ezt is szokni kell :)

Na, technikai problémáim a PC-s demóval: ezekkel találkozott már valaki?

A) A menüben való lépkedésben van némi lag. Mivel játék közben nincs, ezért gondolom, nem az én gépem a ludas... elég érdekes, hogy az egyik menüpontról a másikra átállásnál közel fél másodperc is eltelik. Remélem, a teljesben javítják.

B) Valahogy nem érzékeli a Windows, hogy itt valami alkalmazás fut, mert bár teljes képernyőn futtatom a demót, a monitor 10 percenként kikapcsol :( :O Max kikapcsolom az energiatakarékossági beállításoknál, de erre van valami egyéb fix? Ez azért elég otromba, hogy böködnöm kell az egeret, nehogy elvegye a képet a mocsok :D

PC-sek, valaki tud megoldást a B) problémára?

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#2050) Sati1984


Sati1984
tag

Squad Builderek, feladnék egy Squad Building Challenge-et :)

Minden évben azzal a megkötéssel indulok neki a FUT-nak, hogy csak német és holland játékosokat vagyok hajlandó használni (az én veszteségem, tudom).

Ezen kívül:

- 2 csatár legyen elöl, az egycsatáros formációk nekem nem elég hatékonyak

- 4 védős legyen a formáció

Idén eléggé gyenge a holland felhozatal, úgyhogy megizzadtam, de azért csak összeraktam a főcsapatot meg a Fitnesst:

Főcsapat:

http://www.futhead.com/17/squads/60153/

Fitness:

http://www.futhead.com/17/squads/60660/

Kérdésem, hogy ezen megkötések mellett tényleg ezek-e a legjobbak, vagy cseréljek valakit valakire?

[ Szerkesztve ]

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.