Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) szupersanyi válasza Citroware (#1949) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Telefonos appban kell és mindenkinek ajanlom, hogy csinaljon, amennyit csak tud. En a hybrid leagues (4db challenge) félét megcsinaltam, osszesen koltottem ra kb. 10k-t es lett belole 50k-m (Bonucci, Chicharito, Schurrle)

(#1952) VaasottVili válasza tigomigocika (#1948) üzenetére


VaasottVili
csendes újonc

Nem a BPL a legdrágább?

xbox one

(#1953) Citroware válasza szupersanyi (#1951) üzenetére


Citroware
addikt

Ha a telefonos Appban lehet, a Web Appban miért nem?

(#1954) Chereiose válasza VaasottVili (#1952) üzenetére


Chereiose
addikt

Olasz A éri meg a legjobban főleg az elején, 80 felettiek vannak annyiért, amennyiért most a BPL-ben kapsz 75-ös matt lapokat.

(#1955) szupersanyi válasza Citroware (#1953) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Nem tudom, de szerintem is hülyeség.

(#1956) Meghivott válasza Citroware (#1949) üzenetére


Meghivott
addikt

A lényeg, hogy akiket felhasználsz, azokat bukod. Csak a mobil appon és játékon belül elérhető, úgy tudom. Nekem abból esett tegnap egy Eriksen, ami 11K-ért ment el végül. Az eleje könnyű, a hybrid résznél már kell agyalni és vásárolni, adott esetben.

(#1957) Meghivott válasza szupersanyi (#1951) üzenetére


Meghivott
addikt

Gondolom nem arcihváltad a megoldásokat... :N

(#1958) VaasottVili válasza Chereiose (#1954) üzenetére


VaasottVili
csendes újonc

Én is olaszra, vagy franciára gondoltam.

xbox one

(#1959) Chereiose válasza VaasottVili (#1958) üzenetére


Chereiose
addikt

Franciánál meg jobb az olasz, így szerintem nem kérdés melyiket :)

(#1960) MdewC válasza mettek (#1944) üzenetére


MdewC
nagyúr

Már elnézést, de ilyen hülyeséget, hogy lehet kérdezni?
De ha kötekedésnek szántad, akkor se jó poén. Vagy szerinted egy forma 1-es versenyző megelégszik egy kubikos talicska versennyel??? ;)
Ha csak offline tudnék játszani, nem venném meg a játékot. Nincs értelme.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1961) szupersanyi válasza Meghivott (#1957) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Futheaden sok olcsó megoldás van fent, én is ott keresgéltem

(#1963) vegitossj7 válasza mettek (#1944) üzenetére


vegitossj7
addikt

Azért nem játszom offline, mert akkor csak leszedem egy virágbolti verziót és ugyanott vagyok. Mellesleg 8 éven át offline toltam, már kinőttem belőle.

Engem nem idegesít fel 2-3 meccs alatt, mivel 16-ban is 50 szezon alatt 47 kupát szereztem... (seasons)

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1964) gyuribácsi88 válasza MdewC (#1960) üzenetére

Szerintem semmilyen játékban nincs értelme az offline résznek (kivéve nyilván a sztori alapú játékokat).

Én nyáron kezdtem el a fifa-t, eddig nem is játszottam egy focis játékkal sem, de gyakorolok és gyakorolok, természetesen csak online-t játszok, úgy van értelme és úgy lehet igazán megtanulni, nem az AI ellen, meg ha az AI ellen játszol, és nyersz egy meccset akkor mi van? Semmi! Multiba meg tudod hogy az ideg szétveri az ellent mikor lősz neki egyet a hosszabbítás utolsó másodperceiben :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1965) DallasKorben válasza chop (#1946) üzenetére


DallasKorben
csendes tag

Igen én is jártam. Én kértem hogy töröljék bizt. kérdést, csak annyit írtak viiszza hívjam supportot.

(#1966) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PC demóval játszok már napok óta.Profi nehézségen elég jól megy a játék...pontosabban ezt addig éreztem úgy, ameddig fel nem toltam eggyel a nehézséget :D World Classon (nekem) igen nehéz lett a játékmenet.Szerelni bármelyik játékost kb képtelen vagyok...össze-vissza ki passzolnak, labdabirtoklás 65_35% az ellenfél javára..stb.Van valami trükk a szerelésekre?A becsúszás ezen a szinten egyenlő a sárga lappal.Az ellenfél játékosai iszonyat jól fedezik a labdát...

(#1967) Blashe


Blashe
aktív tag

Offline módnak nincs értelme??? :Y Ezt erősen kétlem. Manager mód évek óta leköt és minden évben azzal kezdem a játékot. Talán nem félprofi/profi nehézségen kéne játszani hanem minimum world class/legend szinten és persze valami tök utolsó csapattal az angol 2. ligájából. (portsmouth, notts county)
Lesz kihívás elhiheted ;)

(#1968) csatarid


csatarid
csendes tag

Valaki megtudná mondani hogy mobilon ezeknél a challengeknél rögtön az elsőből (Lets get started) a "The Third step" hogyan kell összerakni azt a 4 középpályást?

Aranyos mert nem olvastam el véletlen rányomtam hogy start és már nem írja ki többé..

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 7600x, MSI MSI MAG B650 TOMAHAWK, SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT 16GB NITRO+, CORSAIR 2x16GB 6000 Mhz, SEASONIC FOCUS GX 750 GOLD, Cooler Master HAF XM, Kingston KC3000 2TB SSD,

(#1969) _adaml21_ válasza csatarid (#1968) üzenetére


_adaml21_
őstag

A bal felső sarokban van egy "requirements" fül, ott mindig meg tudod nézni építgetés közben az adott challange követelményeit, sőt, azt is mutatja, hogy jelen állapotban a követelményekből melyiket teljesíted már. :)

(#1970) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok!
Már nagyon régóta vártam, hogy megjelenjen a 17. :) Folyamatosan olvastam a topikot, híreket róla. :D Sokat gondolkoztam, hogy megvegyem-e végül, de ezután már muszáj... :DDD
Nekem nincs Origin Access-em, szóval még csak a demoval játszottam, meg a web app+telós app párossal. :D
Írta nemrég valaki, hogy a squad buliding challanges-ben a hybrid nations az neki megérte, szóval gondoltam kipróbálom. Az első ajándék packekből semmi érdekes nem esett, így nagyon minimális pénzem volt, viszont ma reggel kaptam 2500 coint, szóval ennyiből nagy nehezen már sikerült mostanra összehozni az első challange-re a csapatot. :C A jutalom egy premium gold players pack volt ha jól emlékszem, ki is nyitottam és hát nagyon megörültem. :D

Gondoltam gyorsan eladom, mert csak lejjebb megy majd az ára, már van is belőle 50ezrem. :P
Tehát mostmár ennyi pénzzel csak meg kell venni a teljes játékot is... :((( ;]

PC-re akkor azt mondjátok, nem nagyon érdemes azokon a helyeken kívül máshol venni, ahol 15k-ba kerül (576, konzolvilag)? Mert nem nagyon láttam máshol olcsóbban... :(

(#1971) Tomenko válasza menyhartlevi (#1970) üzenetére


Tomenko
tag

G2A-n 13000 ft a pc-s verzió

(#1972) Rypejakten válasza ProEvoFan (#1966) üzenetére


Rypejakten
addikt

trükk a szerelésre, hogy ne próbálj meg szerelni. ne próbálj labdát embertől elvenni, kitámadni, hanem csak területet védekezz, zárd le a passzútvonalakat, hagyd, hogy beadjon a gép, illetve ha fedezi a labdát, akkor arra ügyelj, hogy a labdát fedező játékos mellett senki se zárkózzon fel a második hullámban, akinek le tudja adni, mert besétál vele a kapuba / kilövi a hosszút.

a labdabirtoklási százalék meg ne zavarjon, ahogy az se, hogy kb. megalázóan passzolgat a gép. védekezni nagyon jól meg lehet tanulni ellene, ha világklasszison vagy legendáson le tudod védekeznia gépet, és nyerni is tudsz, 90%-ban online a div1-2-ig el tudsz jutni.

* * *

más: srácok, megvettem a játékot az Access keretein belül, UT-ban tesztelgetem, hamarosan írok róla egy szösszenetet.

(#1973) Meghivott


Meghivott
addikt

Ezüstből esett egy fekete lap: Kahraba... Minimál ára 5.000
Hát kíváncsi vagyok elmegy-é :F

(#1974) Rypejakten válasza Meghivott (#1973) üzenetére


Rypejakten
addikt

szar liga, szar nemzetiség, silver, max 10k-t fog érni, többet nem.

(#1975) csatarid válasza _adaml21_ (#1969) üzenetére


csatarid
csendes tag

Tényleg.. Köszi! :)

Ryzen 5 7600x, MSI MSI MAG B650 TOMAHAWK, SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT 16GB NITRO+, CORSAIR 2x16GB 6000 Mhz, SEASONIC FOCUS GX 750 GOLD, Cooler Master HAF XM, Kingston KC3000 2TB SSD,

(#1976) ProEvoFan válasza Rypejakten (#1972) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi a tanácsokat :R Totál más mint a PES, és ez jó.Én is előrendeltem már a játékot.A nick nevemből kiindulva ez kb még mindig hihetetlen...de ha egyszer most jobban tetszik a Fifa :B

(#1977) _adaml21_ válasza csatarid (#1975) üzenetére


_adaml21_
őstag

Amúgy én csinálgattam ilyen SBC challangeket, nagyon jó ötletnek találom. Igazából arra jó volt, hogy az untradeable játékosaimat, akiket amúgy sehova nem akarok/tudok felhasználni, "bedobhatom", az értük kapott pakkot értékesítve pedig coinhoz jutok.
Legutóbb az EA Access nevűt csináltam meg, kb. 5000 coint kerestem vele.

(#1978) drachoHUN válasza menyhartlevi (#1970) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Én is lenyomtam pár ilyen challenge-t. Kellett vennem is játékost hozzá, de az egyik dobott egy Smallingot, akit eladtam 18k-ért. 2000-et kb. el kellett költenem. De azért én is jól jöttem ki belőle. :)

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#1979) szupersanyi válasza drachoHUN (#1978) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Én +50k-ban vagyok SBC-ből. Megcsináltam 4-et a 12-ből, kb. 10-15k-ba kerültek összesen és nyitottam Schürrlét (10k), Chichát (8k), Bonuccit (30k) és egy csomó 1-2k-t érő játékost. Így jelenleg van 50k-m és még legalább 30k értékben játékosok és contractok, pedig a starter packekből Pantilimon volt a legjobbam. :D Egész jól állok 0 óra játékkal :DD

(#1980) clizer válasza drachoHUN (#1978) üzenetére


clizer
tag

Én meg még egy használható/jó pénzért eladható játékost sem kaptam a SBC-ekből.:( A napi giftekről, és az alap packokról nem is beszélve..
Kicsit azért unkorrektnek érzem, hogy valakinek SEMMIT nem ad.. De remélem lassan fordul a szerencsém.

Más: Kereskedni szerintetek mivel lenne érdemes?

[ Szerkesztve ]

(#1981) szupersanyi válasza clizer (#1980) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Vegyél rare gold contractokat 250-300-ért, ha kijön a játék és elkezdenek tömegesen játszani, akkor fel fog menni 500-ra szerintem.

(#1982) _adaml21_ válasza clizer (#1980) üzenetére


_adaml21_
őstag

Figyelj, nekem sem Neymarokat meg Pogbákat dobál, én is örültem egy Pereyrának, akit 6500-ért vittek el tőlem.
Fogd fel úgy, hogy pénzt kapsz azokért az untradeable itemekért, amiket amúgy nem használnál, ez is valami szerintem.

(#1983) Meghivott válasza Rypejakten (#1974) üzenetére


Meghivott
addikt

Az sem rossz :)

(#1984) marcess


marcess
senior tag

Early accessel belépek, első meccsemen vezetek 3-0ra kiragel az ellenfél, nekem ea server szakadás semmit nem kapok egyik emberem le van sérülve, egy 1000 coin boostot buktam és dnf...

Tisztességes évkezdés.

[ Szerkesztve ]

(#1985) clizer válasza _adaml21_ (#1982) üzenetére


clizer
tag

Csakhogy én még rare arany játékost sem kaptam, ez az elszomorító..

Köszi a tippet, akkor fogyóeszközökben gondolkodom majd.

(#1986) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Akinek van redditje, vagy nincs és érdeke a PC-s csalómentesség, az up-olja a "cikket".

[link]

Ennyire még nem volt "népszerű" az anti-cheat a redditen, és a megoldás is jelen van. Csak láthatóságot kell biztosítani neki. Kérlek, osszátok, upoljátok, ha van kedvetek. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1987) Citroware


Citroware
addikt

Bedobnék egy körkérdést: Ki milyen vagyonnal kezd neki a jövő héten kezdődő FUT-nak? Jó nyitással, pontvásárlással, squad building challenge-ekkel már lehetett bővülni.

Nekem most kb 35k-t ér az egész, ebből 25k zseton, de persze még növekszik. :DDD

(#1988) LendvaiFeri1 válasza Citroware (#1987) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

WA-ban van SQ challenge? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1989) szupersanyi válasza Citroware (#1987) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

80k nagyjából. De ahhoz még el kell majd adnom 50 rare gold contractot, anélkül 50-60k.

Amúgy idén szerintem nem fognak az árak óriásit esni még TOTY után sem. Pont azért, mert végre pénzjutalmakat kapunk Draftért és Div 1-ért és a SBC-el is jól lehet termelni a pénzt.

(#1990) bab1987 válasza vegitossj7 (#1986) üzenetére


bab1987
tag

Kicsit kifejtenéd a lényegét? Gyenge az angolom :W A két microsoftos link az mire jó?

psn:balazsb1987

(#1991) #16514048 válasza Citroware (#1987) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nagy 0, még mindig b.sznak beengedni a web app-ba. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1992) Citroware válasza #16514048 (#1991) üzenetére


Citroware
addikt

Helyesen járnak el a manchesteriekkel. :DDD ;]

(#1993) _adaml21_ válasza Citroware (#1987) üzenetére


_adaml21_
őstag

Egy korrekt 10k értékű non-rare gold kerettel, 15 rare gold szerződéssel, és 6k zsetonnal.
De remélhetőleg ez még bővül csütörtökig, egy hasonló értékű fitness team még mindenképp jó lenne.

(#1994) vegitossj7 válasza bab1987 (#1990) üzenetére


vegitossj7
addikt

Lényegében blokkolják azt, a forráskódba beépítve. A tag 1 nap alatt megoldaná az egészet, szerver oldali védelem lesz benne. Ha a cheater kilép, attól még nem nyer.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1995) Meghivott válasza Citroware (#1987) üzenetére


Meghivott
addikt

Van egy kezdő átlagos BPL csapat,
jópár (150 fölött) vegyes játékos a builderhez,
25.000-30.000 zseton (eladások folyamatban),
110db rare arany szerződés, 103db sima arany,
jópár positioning, healing, chemistry, training.
Kb

[ Szerkesztve ]

(#1996) bab1987 válasza vegitossj7 (#1994) üzenetére


bab1987
tag

Van rá esély h az EA belemegy? :R

psn:balazsb1987

(#1997) LendvaiFeri1 válasza bab1987 (#1996) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ha ők nem oldották meg, akkor nem valószínű.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1998) dtrms válasza Citroware (#1987) üzenetére


dtrms
aktív tag

Én nagyjából 40 ezret szedtem össze az eladott cuccokból és boosttal lejátszott meccsekből.....ezt mind befektettem szerződésekbe, szóval valószínűleg ennek a duplájával kezdek.
Bár én lemerem fogadni, hogy lesz olyan, hogy a rare gold contractok felmennek az elején kb 8-900-ra is. Akkor viszont a triplája jön kb

(#1999) Meghivott válasza dtrms (#1998) üzenetére


Meghivott
addikt

Úgy legyen :))

(#2000) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok. Én is elkezdtem a hibrid témát és a starting eleven challengenél sikerült rossz csapatot építeni, ugyanis csak 99-es a chemistry. Van valakinek tippje hogy tudnám feltúrbózni 100-ra a chemet?
Köszi előre is.
Futhead

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.