Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) vegitossj7 válasza Sati1984 (#549) üzenetére


vegitossj7
addikt

42k-ért már láttam 960 gtx 4gb-t Hardveraprón :U

De ha azt sem tudod, hogy megy-e, minek rendeled elő?

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#552) kicsako válasza Sati1984 (#549) üzenetére


kicsako
őstag

35ert kis szerencsevel mar kapsz r9 280ast

(#553) Sati1984 válasza vegitossj7 (#551) üzenetére


Sati1984
tag

Ja, abban biztos vagyok, hogy GTX750Ti-n menni fog (max nem 1080p-ben), ezért az előrendelés.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#554) Sati1984 válasza kicsako (#552) üzenetére


Sati1984
tag

Akkor egyelőre nincs szerencsém, se iponon, se pcx-en nem látszik ennyiért, az árukeresőben nézve sem találom.

Esetleg van tipp, hogy hol máshol nézzem még?

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#555) sagem válasza Sati1984 (#554) üzenetére


sagem
addikt

Ott nem is fogsz, újonnan ezt már nem forgalmazzák, gondolom használtra gondolt az apróról.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#556) kicsako válasza Sati1984 (#554) üzenetére


kicsako
őstag

Hasznaltra gondoltam ha-rol csak lemaradt :)

(#557) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Azt lehet már tudni, hogy mikor kezdik el bejelenteni az új ratingeket?

(#558) BMS válasza szupersanyi (#557) üzenetére


BMS
őstag

nekem van egy fifa 16os rating hírem(hivatalos) az szeptember 4-én jött ki ..sztem kb akkor fog most is

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#559) _adaml21_ válasza BMS (#558) üzenetére


_adaml21_
őstag

Tavaly szeptember elején kezdték azt, hogy az 50 legnagyobb ratingű játékos lapját 10-esével mutatták meg naponta.
Az 1-10 után nem sokkal pedig a teljes adatbázis fennvolt Futheaden.

[ Szerkesztve ]

(#560) szucsinka válasza _adaml21_ (#559) üzenetére


szucsinka
őstag

van a konzolokszervize.hu -nál olcsóbban valahol Pc verzió?
aki tudja ne tartsa magában pls :)

(#561) eM'82 válasza szucsinka (#560) üzenetére


eM'82
addikt

Hardverapro-n talaltam eddig a legolcsóbbat. 13k-ért, origin cd-key verzió.
Kövi fizuval meg is rendelem.

(#563) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Slimani, így nem tudsz odacsapni a Realnak. :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#564) eM'82 válasza vegitossj7 (#562) üzenetére


eM'82
addikt

Csak nem számít illegálisnak origin cd-key vásárlás ha a hardverapró megengedi a hirdetését... Vagy mégis?

Vagy nem erre értetted a "Törlést"?

(#565) szucsinka válasza eM'82 (#564) üzenetére


szucsinka
őstag

12.5-ért is van már :)
am kőszi :R

[ Szerkesztve ]

(#566) BMS válasza _adaml21_ (#559) üzenetére


BMS
őstag

ja igen tényleg,volt top 50 is....

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#567) _adaml21_ válasza BMS (#566) üzenetére


_adaml21_
őstag

És most, hogy beszéltünk róla, pont elérhető is lett a 31-50:
FIFA 17 - PLAYER RATINGS TOP 50

[ Szerkesztve ]

(#568) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#567) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Marcelo 86? Woah, az kemééény. :DDD

Robben 87, helyes.

Buszkecc 42 PAC, ez elég gyér.

Oblak 87, végre lesz értelmes BBVA kapus.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#569) szupersanyi válasza LendvaiFeri1 (#568) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Marcelo nagyon vicces :DD A 83 vagy 84 még talán érthető volt, de szerintem az is túl sok volt neki. A kapusokat idén nagyon felhúzzák, De Gea tényleg simán 90 felett lesz, Courtois is 89-90, Neuer pedig lehet, hogy Messi-Ronaldo féle ratinget kap

(#570) Sirandrish válasza LendvaiFeri1 (#568) üzenetére


Sirandrish
legenda

Robben nagy király, szóval kapják be 87szer :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#571) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 17 Player Ratings Revealed - James, Reus, Neuer, Kane, Martia

Neuer 92, Boateng 90, Buffon 88. :Y

(#569) szupersanyi

Simán vállalható.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#572) szupersanyi válasza LendvaiFeri1 (#571) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Én nagyon Marcelo ellenes vagyok, szóval nyilván túlzok, de szerintem az egyik legtúlértékeltebb védő, támadásban nagyon jó, de védőmunkája nem nagyon létezik.

Martial 82, LM, 91 Pace, 87 Dribbling :DD , 76 Physical, 79 Shooting, 70 Passing
Rashford 76, ST, 90 Pace 79 Dri, 65 Phy, 73 Sho, 66 Pas

Ezaz EA, mindketten megkapták a megérdemelt sebességet és Marcus is arany lett. Martial nagyon OP lett. :C :Y

(#573) szupersanyi válasza szupersanyi (#572) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

87 Bonucci, 88 Chiellini, 88 Buffon, 85 Dybala, 82 Evra

Uncle Pat szerintem már nem ennyire jó és ahogy hallottam Juve szurkolóktól Bonucci is sokkal jobb Chiellininél, de mindegy. Buffon lehetett volna egy kicsit még jobb, Dybala pedig nagyon durva :D

(#574) BMS


BMS
őstag

sztem marcelo nagyon is jó hátvéd :) CFC fanként mondom

Rashford 90-es pace azért oda.. :D

[ Szerkesztve ]

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#575) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Azért az kemény lesz, ha mondjuk Neuer megint benne lesz a TOTY csapatban. 98-as lap! :C

(#576) Takika14


Takika14
aktív tag

[link]

Lesznek jó kis játékosok.

Bonucci-t jól fel húzták. :D

[ Szerkesztve ]

(#577) Citroware


Citroware
addikt

Én úgy látom, hogy szinte minden játékos upgrade-et kapott, átlagosan kettőt, olyan is, aki nem érdemelte meg. Szerintem globálisan mindenki értékén növeltek, biztos valami új rendszerhez kellett igazítani, a lényeg, hogy igazából nyugodtan ki lehet vonni mindenkiéből 2-t és akkor lesz reális értéke a játékosnak az előző rész viszonylataiban.
Pl aki most csak egy pluszt kapott vagy egyet sem, az felér egy csökkenéssel.

[ Szerkesztve ]

(#578) BMS válasza Citroware (#577) üzenetére


BMS
őstag

hát most tény,hogy repkedtek a nagy ratingek..és hol van még suarez,messi,ronaldo neymar stb.. :D a régi fifákban volt ilyen(07 stb.. :D)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#579) _adaml21_ válasza Takika14 (#576) üzenetére


_adaml21_
őstag

Mondjuk ezt a Buszkecc Pace értékelést tényleg nem tudom honnan vették... Az tény, hogy intelligens játékos lévén nem futkorászik fel-alá, mint egy idióta, de én konkrétan egyetlen alkalomra sem emlékszem, amikor látványosan kijött volna az, hogy ilyen lassú lenne. Pedig, ha tippelnem kéne, legalább 150 meccsen láttam játszani, feltűnt volna....
Na szóval, az eddigi 53-as Pace-re azt mondtam, hogy oké, érthető, nem egy sprinter, de hogy ez a 42 mi alapján jött ki, ez egy óriási talány számomra...

Ja, és akkor mindez még mindig megbocsátható lenne, ha megkapta volna azt a nyomorult 4* skillt....
Na mindegy :)

[ Szerkesztve ]

(#580) Kristof_94 válasza _adaml21_ (#579) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sajnos megint nevetségesen alacsony képességeket kapott, a pace meg botrányos...

(#581) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#579) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Marcelo végre megkapta. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#582) Stylerr válasza _adaml21_ (#579) üzenetére


Stylerr
addikt

Nem tudom eldönteni én sem, hogy mi a nagyobb fájdalom számomra, a 42 pace, vagy hogy ismét csak 3* skill moves... Marcelo pedig nyilván kapott 4* skill movest. :D Idióta EA.

[ Szerkesztve ]

(#583) LendvaiFeri1 válasza Stylerr (#582) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Tényleg idióta, ja nem.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#584) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#583) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát aki erre nem ad 4*-ot, az szerintem is idióta. Olyan alapon, hogy szerintem Marci és Busi is megérdemelte *volna*, de ha Busi nem kapott, akkor Marcinak se kellett volna...

[ Szerkesztve ]

(#585) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#584) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Elmegy1nek.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#586) Citroware


Citroware
addikt

Miért a skilleket nézitek? Szinte soha nincs semmilyen előny vele, az ember csak max színezi a játékot vele, látványosabbá teszi, de hasznosabbá nem. :DD Nagyon ritkán van kivételes eset.

(#587) myckey


myckey
veterán

Marcelot ezekkel az emberkékkel emlegetni, skill szó kíséretében, aztamindenit :)) :DD

Bocs, de nem bírtam magammal. :C

Marcinak simán 85+ az értékelése, ha már így fifázgatunk, nem igen akad tőle hasznosabb bal bekk a jelen labdarúgásában.

Mondjuk elnézve az EA stat scoreokat , elég érdekesek, de végtére is csak játék.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#588) LendvaiFeri1 válasza Citroware (#586) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Háááát, azért CR - Neymar esetében nem elhanyagolható a dolog. :D

(#587) myckey

Alaba lassan hasonló szinten lesz.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#589) _adaml21_ válasza Citroware (#586) üzenetére


_adaml21_
őstag

Igazat is adok, meg nem is.
Én most azért emeltem ezt ki, mert bosszantó, hogy parasztvakításként Busquets értékelését növelik, közben a sebességét drasztikusan csökkentik (mire fel?), illetve a skill-t sem változtatják meg, pedig a vak is látja, hogy az egyik legtechnikásabb középpályásról van szó, ha pedig csak CDM posztra szorítkozunk, akkor az "egyiket" nyugodtan kicserlhetjük "a"-ra.
Másrészről pedig pont a 3* és 4* között van egy olyan váltás, ami (nekem legalábbis) számít, mivel a 4*-os skillek között van pár nagyon egyszerűen, különösebb kombinációk nélkül, ugyanakkor hatékonyan használható mozdulat.

Abban igazad van, hogy gyakorlati haszna kb. az esetek 1-2 %-a. :)

(#590) szupersanyi válasza myckey (#587) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Nem akad hasonló bal bekk?? :DD Ennyire ne legyetek már elfogultak :D Marcelo egy nagyon ügyes, technikás "védő", aki támadásban a legjobb a posztján, de védekezésben szinte 0. Minden normális csapat az ő oldalán támad, mert tudják, hogy Marcelo nem szeret visszaérni védekezni és egyértelműen ő a Real gyengepontja védekezésben. A La Ligában Marcelo tudása elég, mert nagyon kevés olyan csapat van, akik támadnak is a Real ellen. Nagyobb csapatok ellen egyértelműen kimutatható az, hogy mekkora hátrány Marcelo a védekezésben. Én Marcelonak 82 vagy 83-as ratinget adtam volna, ez a 86 egy vicc

(#591) LendvaiFeri1 válasza szupersanyi (#590) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ekkora hülyeséget rég olvastam. Mi az, hogy nem szeret visszaérni védekezni? Úristen, ennek fuss neki még1x.

(#592) myckey

Lehet, hogy a Sociedad-al keveri. ;]

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#592) myckey válasza szupersanyi (#590) üzenetére


myckey
veterán

Ennye, te se sok Real meccset nézel ;]

De én itt ki is szálltam, erről annyi oldalon keresztül lehetne vitázni, hogy inkább megkímélem magam.

Lényeg, hogy a FIFA egy jó játék, szeretem, remélem ez a rész is jó lesz. :DDD :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#593) LedyGyuszi válasza LendvaiFeri1 (#588) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

"Alaba lassan hasonló szinten lesz."

sztem ideje levenni a reál szemüveget... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#594) LendvaiFeri1 válasza LedyGyuszi (#593) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A bájerneset sem ártana.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#595) szupersanyi válasza LendvaiFeri1 (#591) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Nagyon durván elfogultak vagytok. Nézzetek már statisztikákat, olvassatok elemzéseket, cikkeket és próbáljatok elvonatkoztatni attól, hogy a kedvenc csapatotok védője már nagyon régóta. Én elismerem, hogy rohadt jó támadásban, de védekezésben a közelében sincs a legjobbaknak

[ Szerkesztve ]

(#596) LedyGyuszi válasza LendvaiFeri1 (#594) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nálam csak egy lencsés van... ;)

XONE: LedyGyusziHU

(#597) dtrms válasza _adaml21_ (#584) üzenetére


dtrms
aktív tag

Szerintem Marcelo és Busquets nem említhető egy lapon skill tekintetében. (a két linkelt videóban abszolút ki is jön a különbség)
És teljesen reális a csillag különbség.
Busquets full csak labdavezetésben jó és labdatartásban, tehát dribblingben (ami a videóban is látszik szerintem, és itt tényleg a 74 azért kevés neki).
Marcelo viszont sokszor lenyom olyan cseleket, hogy azzal a legtöbb szélsőt megszégyeníti....

Ezeket én úgy mondom hogy egyik spanyol óriást se szeretem. Szóval teljesen objektív vagyok a témában.

(+ szerintem Busquetsnél a pass is le van húzva egyébként eléggé)

(#598) szupersanyi válasza dtrms (#597) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Busquets a Barca 2. legfontosabb játékosa szerintem, minden FIFA-ban underrated volt eddig és most is az. Simán megérdemelne egy 90-es lapot, főleg a játékbeli statjai vannak nagyon lehúzva. Ezt úgy írom, hogy kevés játékost utálok nála jobban, de attól még el kell ismerni, hogy egy zseni és a posztján a világ legjobbja.
Amúgy a 3* skill szerintem reális nála, neki nem nagy cselei vannak (nem nézek nagyon sok Barca meccset, szóval lehet, hogy tévedek), hanem jól vezeti a labdát, erős és magas, ezért távol tudja tartani a védőket a labdától és a testcselei zseniálisak. De a testcsel szerintem nem a skillek közé tartozik, hanem inkább ez is azt bizonyítja, hogy az egyik legintelligensebb aktív játékos.

(#599) dtrms válasza szupersanyi (#598) üzenetére


dtrms
aktív tag

Teljesen egyet értek!
Én is így gondolom.
(Bár szerintem a full ratingje reális...a statjai viszont tényleg kicsit le vannak húzva bizonyos pontokon)

(#600) _adaml21_ válasza szupersanyi (#598) üzenetére


_adaml21_
őstag

Nagyon sokszor veti be a "Zidane-cselt", ami 4*-os. De ezt a játékban a 4* hiánya miatt nem tudom vele reprodukálni. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.