Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Aguinaga válasza Aguinaga (#8000) üzenetére


Aguinaga
őstag

Tök jó, most beengedett UT-ba, csak meccset nem tudok indítani ;], mert most temporarily azt nem lehet :)

Tudom, tudom, de sok bajom van...

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#8002) Garsza válasza Aguinaga (#8001) üzenetére


Garsza
veterán

Nekem sem megy az UT

(#8003) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Valami olcsóbb Magyar Bundes csapatot összeállít valaki?:)
Lehet benne nem magyar bundeszes, de amennyi lehet magyar legyen. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#8004) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#7988) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Valaki? :D Vagy ennyire nem nézte meg senki? :(

[ Szerkesztve ]

(#8005) #16514048 válasza zsolti72837 (#8003) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Lehet benne nem magyar bundeszes, de amennyi lehet magyar legyen"

Az max 4 lesz, és ebből hárman ugyanazon a poszton játszanak.

(#8006) zsolti72837 válasza #16514048 (#8005) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jaa. :B

Köszönöm ezt a linket. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#8007) 77Guba válasza Kristof_94 (#8004) üzenetére


77Guba
aktív tag

Sima tizi, de nem lep meg, láttunk már ilyet... :)

(#8008) MdewC


MdewC
nagyúr

Úgy látom, bárkit fel lehet húzni ezzel a játékkal... :DD

Persze nem adta fel, de a késés őt is kikészíti.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8009) Meghivott válasza szupersanyi (#7917) üzenetére


Meghivott
addikt

Melyik 1 vagy 2 csapatot tartanád meg, illetve azokat kikkel javitanád fel?
Köszi

(#8010) MdewC válasza szupersanyi (#7991) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mert ott tényleg van olyan, aki a passzok mellett futni is tud és fizikailag rendben? :DD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8011) szupersanyi válasza Meghivott (#8009) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Mivel van egy hónap játékosa Sterlinged, ezért mindenképp a BPL-t tartsd meg szerintem. Coutinho nem jó CM-ben, szerintem vedd meg a helyére Dembelét, Yayat vagy Gündogant. Én Vardyt is lecserélném valakire, de ha neked jól működik, akkor maradjon.

(#8012) Aguinaga válasza Kristof_94 (#7988) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ugyan ilyen történt ellenem, az imént.. no call..
De bezzeg én 16-osom belül előtte nem sokkal elesett valamelyik gyíkember, rögön tizi...

Előbb akkora gólt lőttem Juanfrannal, hogy én szégyelltem magam... mind az 58 shootingját latba kellett vetni. :) :DDD

Mindjárt feltöltöm, nagyon lol

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#8013) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Lassan el kellene engednem ezt az Elite 3-ért való küzdést, mert vagy nem vagyok elég jó vagy ha jól megy egész hétvégén, akkor a szerverek megsz*patnak. Minden hétvégén, amikor bejutok, akkor emiatt idegeskedek egy csomó meccsen, ahelyett, hogy élvezném. Eddig azt hittem, hogy csak a csapatomat kell tökéletesíteni, de mostmár kipróbáltam szinte az összes jó összeállítást 700k-ból és egyikkel sem sikerült. Az én szintem a Gold 1-2, talán egyszer szerencsém lesz és meglesz az Elite 3 (hogy aztán kapjak 3 értéktelen IF-ot :D).

(#8014) Meghivott válasza szupersanyi (#8011) üzenetére


Meghivott
addikt

Akkor te az egy csapatot preferálod és squad fitnesst pakolgatnál rájuk két meccs között?

(#8015) Aguinaga válasza szupersanyi (#8013) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem a Bronze 1 :)
Mondjuk csak 7 vagy 8 meccset játszottam le asszem...

Itt van Juanfran gólja

PSN: OldSlowhand74

(#8016) Meghivott


Meghivott
addikt

LF-ben kicsit hiányérzetem van Martial kapcsán. Szívesen kipróbálnám Alexist, csakhát van köztük 100K. Indokolt a különbség?

(#8017) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Vardy mellé Costa, vagy Sturridge?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#8018) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#8017) üzenetére


_adaml21_
őstag

Én Costát raknám, Vardy mellé nem kell még egy futóbolond.

(#8019) Attis1117 válasza HdRew (#7984) üzenetére


Attis1117
tag

Leírnád h a seria a játékosokra milyen Chem lapokat használsz 4-3-2-1-ben? Es kinek mi az egyéni instrukcioja?
Koszi

(#8020) MdewC válasza _adaml21_ (#8018) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pedig 1 futónál csak egy jobb dolog van, 2. :DDD

Ha eredmény kell, akkor Sturridge.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8021) Attis1117


Attis1117
tag

Nagy a csend. Mindenki tolja a wl-t. :) Hajra srácok! En most nem jutottam ki sajnos... Kipróbáltam egy félidő erejéig a 4-3-2-1-es felállást. Éder mesterhármast vert + az ellenfél azt sem tudta merre van arccal. Pedig nem nagy a változás csak kicsit jobban tömörült a kp, de eddig csak ajanlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#8022) dracox


dracox
addikt

Srácok szerintetek várható valamikor lengyel bajnoksági SBC?

(#8023) vegitossj7


vegitossj7
addikt

90. perc.

Szélen elindulok N'doye-val. Átverem Kántét. Ballal beadom. Briand levál az emberéről, ugrik, belefejel a röviden. Elkezd tölteni a játék.

Pörög a töltőfos, pörög. Befejeli Briand, 3-2 nekem, megszakadt a szerverrel a kapcsolatod, ellenőrízd az ethernet kábeled.

Még van pofája engem hibáztatni, hogy fos a netem. Hogy mellé zenét hallgattam jutbobról...

Azóta nem enged vissza.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8024) zarakisan08 válasza MdewC (#7998) üzenetére


zarakisan08
tag

Én sem láttam elsőre, de visszanéztem meccs után, mert nagyon furcsa gól volt, jót röhögtem mikor megláttam, hogy konkrétan beütötte Bolasie. :)

Azért pár dolgot megkérdeznék, majd talán egyszer játszunk partyban, akkor rákérdezek egy két dologra. Mindig van hova fejlődni.

Köszi, igyekszem a csatornával. :)

(#8025) toome1985


toome1985
tag

Hello! Érdeklodnék MdewC kollegatol hogy meg mindig a 433-4es felallassal jatszik-e. Ha igen akkor meg azzal a taktikaval nyomja-e amit meg egyszer regen linkelt vagy valtoztatott-e valamit rajta. A kozeppalyan erzem kicsit hogy nem mukodik ugy ahogy en elkepzeltem a vedekezeskor es az erdekel hogy ez miattam van, a jatekosok kivalasztasa vagy valami taktikai finomhangolas kellene-e. Szerintem neked nagyobb a tapasztalatod serie a terén.
Csapatom:ez itt

[ Szerkesztve ]

(#8026) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Válaszút előtt állok.
El kell döntenem, hogy mire váltsam le a jelenlegi francia csapatomat. Egy csapatos rendszert használok, több játékossal az adott posztokra.

Elindultam egy angol irányba, mert ez amúgy adott a néhány angliában játszó meglevő játékos miatt.

Viszont a védelmem olasz betonból van, amivel nagyjából elégedett vagyok.

Ti melyik irányba mennétek tovább? Angol? Olasz? Van olyan jó Premier liges védelem, mint az olasz? Középpálya? Coinnal szarul állok most, így néhány játékost muszáj vagyok beáldozni, de ez nem gond.

Ki mit gondol?

Jelenlegi csapat, kicsit már angolosan:

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#8027) bdave16 válasza szupersanyi (#8013) üzenetére


bdave16
senior tag

Ugyanez van nállam is! Csak én emiatt az elején vagyok nagyon rossz és amikor elengedem akkor a végén meg nyerek 10ből 7-8at...

(#8028) Tomenko


Tomenko
tag

Ezen a héten nem játszom a Wl-t. A múlt héten gold 3-ba végeztem és volt még 12 mérkőzésem de nem volt rá időm.Így nem erőltettem, ezen a hétvégén meg jó mérkőzések lesznek a tv-n.A múlt heti reward-ból semmi különöset nem kaptam.

(#8029) Lori82


Lori82
senior tag

Előző héten 16 Wint hoztam össze.Ma reggel elkezdtem a "maraton" de inkább abbahagyom,mert nem megy.5 meccsből 2 win,kétszer a 89. percben rúgták a győztes gólt :W

(#8030) szupersanyi válasza Mr.Rain (#8026) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

A Smalling-Koscielny vagy a Smalling-Bailly páros szerintem jobb, mint ez a két olasz.

(#8031) Lori82 válasza vegitossj7 (#8023) üzenetére


Lori82
senior tag

Engem tegnap a Draftról dobott ki az elődöntőben, 2-0-ra mentem...Imádtam,persze,hogy nekem könyvelte el a DNF-et.

(#8032) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#8033) ferni válasza Mr.Rain (#8026) üzenetére


ferni
őstag

Hybrid

Olasz védelem nálam a legstabilabb eddig, mondjuk nekem Miranda van Barzagli helyett, a két Low-High az sok már nekem, túl hátul vannak sokszor.
Én Alex Sandrot is belecsempészném a csapatba a játék legjobb balhátvédje, max Alaba versenyzik vele, míg az angoloknál az egy gyenge pont sztem.

Jobbszélső kínálat meg az angoloknál katasztrófa, oda jobb Cuadrado vagy Salah is, ki kell próbálni kinek melyik jön be jobban.

[link]

Vmi ilyesmit tennék össze.
Ha Salah kell, akkor Peres mehet jobbhátvédbe, mert ő is jó, de én Abate és Lichtsteiner között vacilálok most, Lichtsteiner stabilabb, olyan mint egy 3. KH.

Lényeg a lényeg, én megcsinálnám ezt, eladnám Kantét és spórolnék pl Coutinhora :D

(#8034) Mr.Rain válasza szupersanyi (#8030) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Lehet, hogy ki is próbálom őket.

ferni

Egész jól néz ki. Köszi!

Bár a hybrid csapatnál 1 csapatos rendszerben nehezebb embereket cserélgetni, ha a chemre is figyelne az ember.

Fernandinhot amúgy is akartam már. Lukaku megéri az árát? Kit érdemes Remy cseréjenek/ helyett berakni?

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#8035) _Hodor_


_Hodor_
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem:
Ma délelött online seasonsbe (FUT) lejátszottam pár meccsett, és többszőr kiléptek ellenem (ma valahogy jól megy a játék :D de menni kell edzeni is csak most van idő) viszont volt aki úgy lépett ki, vagyis "elveszett a kapcsolat" hogy nem adta meg a győzelmet, hanem mintha le se játszottuk volna, volt viszont mikor rendesen "büntette" a r.q.-et.
Hogy lehet kilépni úgy, hogy ne büntesse a játék, néha velem is előfordul, ha mondjuk tovább nyomnám a számot youtubon és későn kapcsolok h nem karrier módba vagyok :D

btw, elkezdtem felvenni pár gólomat, ha összevágtam és nem csak spamnak tartanátok megosztom itt, talán annyiban lehet érdekes h én nem a sprintereket nyomatom, hanem kijátszom az ellenfeleket, ezért van egy két végletekig szétpasszolt támadás, de nekem ez a játék :D
(Külön öröm a 72es pace-el rendelkező Jonassal gólokat lőni mikor az elenfel részélől Neymar-(feketelapos) Cavani-Bale támad :B

Azt hozzá teszem hogy alsó ligában játszom (div 7) így tisztában vagyok vele hogy az itt jelenlévők szintje picit odébb van nekem, de majd egyszer hátha összeakadunk egy ligába-versenyen ;)

(#8036) Citroware


Citroware
addikt

Mi a legegyszerűbb módja, hogy 500ezer zsetont átruházzak valaki másra?

(#8037) MdewC válasza Citroware (#8036) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ha nem akarad adni, akkor baromi egyszerű. :DDD

Ha nem, akkor is.

Játékosokat kell venni (bronz, vagy vmi értéktelen, discard IF, attól függően, hogy mennyire hamar akarod átadni), akinek adod, minimum áron megveszi ezeket, pontosan megírja amikor egyesével kiteszi, hogy mi a neve, csapata, mennyit játszott, mennyi gólt lőtt és te egyesével megveszed, legjobb, ha közben beszéltek is, hogy tuti legyen. ;)

Toome: attól függ, melyikről van szó. :) Ha a védekezőbb, akkor igen, még azt használom.

Csapat ok, ha Marcira, Pjanicra, Florenzire +3 phy def lapot tettél.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8038) Meghivott válasza Citroware (#8036) üzenetére


Meghivott
addikt

Konkrét személynek, vagy ez tekinthető ajánlatnak? :)
Pont annyira lenne szükségem... :DD

(#8039) Citroware válasza Meghivott (#8038) üzenetére


Citroware
addikt

Konkrét személynek és csak kölcsönbe megy. :DDD

(#8040) MdewC válasza Citroware (#8039) üzenetére


MdewC
nagyúr

Úgy értettem, hogy ha nekem akarod adni... :DDD Csak elírtam. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8041) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

steamen miért nem lehet megvenni a fifát?

(#8042) Citroware válasza MdewC (#8040) üzenetére


Citroware
addikt

Gondoltam. :DDD De ezt unokatesómnak ígértem el, neki ez az első éve FUTban, besegítettem neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8043) _adaml21_ válasza BUZZLGHTYR (#8041) üzenetére


_adaml21_
őstag

Épp azért, amiért az Originen se lehet megvenni pl. a CS:GO-t. Vagy, hogy köznapibb példát hozzak, amiért az Intersparban sem lehet megvenni a Tescogazdaságostejet :)

(#8044) Marchocius


Marchocius
tag

Lehet hulye a kerdes, de ha nekem megvan a Fifa15 viszont nem jatszottam a Fut tal soha es most kezdtem el miutan a Fifa 17 et megvettem. Ha a Fifa15 el belepnek a Fut ba jelentene barmi valtozast vagy pluszt?

(#8045) Marchocius válasza Marchocius (#8044) üzenetére


Marchocius
tag

Merthogy megtalaltam emailben a dlc kodjaimat :/

(#8046) toome1985 válasza MdewC (#6203) üzenetére


toome1985
tag

Ez van belove meg. Igazabol nem is neztem ami van rajtuk. Meglesem. Amugy akenyszeritozest nagyon adja ez a taktik. Grat erte.

[ Szerkesztve ]

(#8047) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Egy kis pozitív élmény az EA supporttal kapcsolatban. Csütörtökön már vagy 3. alkalommal futottam neki a kvalifikációnak sima 2 győzelem, vezetek a 3. meccsen is, erre kapok egy DNF-et, persze kezdhettem volna előröl. Felkerestem az EA live chatet, leírtam mi a probléma, persze ott mondták, hogy biztos valami gond volt a netemmel. Mondtam a supportnak, hogy egy rakás pénzt költöttem a játékra, a jobb csapat érdekében, erre DNF a kvalifikáción, előtte 1-2 héttel a draftban, stb. Mondtam, hogy esetleg adhatnának egy WL kvalifikációt. Megkérdezte a felettesét és végül is megkaptam a lehetőséget. Megköszöntem a segítségét, már léptem volna ki, amikor azt írtja várjak. Valami olyasmit mondott, hogy látja jó játékos vagyok ( :DD ), ezért megajándékoz egy 15%-os origin kuponnal! Szóval nagyon kedves és segítőkész volt! :R

(#8032) LendvaiFeri1: Tudod, hogy hendi nem létezik! :U

(#8048) BUZZLGHTYR válasza _adaml21_ (#8043) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

értem..

gondolkozom a megvásárláson.. de nem tudom, hogy lenne-e értelme ezzel a nem túl acélos géppel bepróbálkozni.. esetleg van valakinek hasonló kaliberű gépe? (E5450 3.4GHz, 8GB, GTX460 775/1550MHz)
egyébként 1280x720 vagy 1280x1024-ben játszanék

(#8049) Keller16 válasza BUZZLGHTYR (#8048) üzenetére


Keller16
aktív tag

Szerintem el sem indulna azzal a videókártyával. De szedd le a demót és kiderül.

(#8050) LendvaiFeri1 válasza BUZZLGHTYR (#8048) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

560-on is rotyog.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.