Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) #TOTTI válasza HdRew (#11999) üzenetére


#TOTTI
őstag

25 győzelem, majd 9 vererség, felállást váltok, 6-1-0, majd betrszem Nainggolant és Marchisiot megint 5 vereség, biztos mentálisan dől el, de ez a hetem erről szólt. 😊

Nyitottam egy untreadable HUNTER lapot, Éder megkapta, de oda lett a mozgékonysága. El is adtam.

[ Szerkesztve ]

(#12002) LendvaiFeri1 válasza 77Guba (#12000) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nincs rajta semmi, 3 meccsre kaptam meg.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12003) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Végre sikerült az Elite 3!! 19 győzelemmel zártam, ha az elején nem szopat meg az input laggal a játék, akkor az Elite 2 is meglett volna. Az elején 14-2-vel kezdtem, aztán ma a maradék 9 meccsből sajnos csak 5-öt tudtam megnyerni. És a mait nem fogom az EA-re, egyszerűen csak szarabbul játszottam, mint tegnap.
Most még gyorsan eladom a csapatomat tűrhető veszteséggel. Szerintetek a TOTY után újra feljebb fognak menni az árak?

(#12004) Rypejakten válasza szupersanyi (#12003) üzenetére


Rypejakten
addikt

persze, mennek fentebb.

(#12005) bajzal válasza vatafakk (#11998) üzenetére


bajzal
őstag

Aha, értem köszi.

A másik, hogy összedobnék egy spanyol LaLiga csapatot. Sok zsé nincs. Ha eladok mindent akkor kb. 50 ezer.

Milyen keretet állítanátok össze ennyiből? Carrasco, Aspas, Arda Turan, Carvajal, Ter Stegen, ezeket gondoltam pl mert elég olcsók. Csak hát kéne még a csapat további része :D

(#12006) szupersanyi válasza Rypejakten (#12004) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Akkor holnap szerinted vegyem is meg az új csapatot?

(#12007) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Nyomatok egy kis tviccset, hátha van valakinek kedve esti bénázásaimat nézni, meg közben csetelni kicsit :)
[link]

(#12008) bdave16


bdave16
senior tag


Draft 50k-s beadta ! De miért nem toty ? :DDD :DDD :DDD Amúgy pont abban a pillanatban kinyitottam castro nyitott egy kroost.

(#12009) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Tegnap éjjel sikerült nyitnom egy Boateng-et, de mivel nincs Bundes csapatom, és nem is akarok, így eladtam.
Elment 320k-ért, ebből maradt kb. adó után 304k.

Ebből a pénzből akarom fejleszteni kicsit a Serie A csapatomat, ami jelenleg ez....

Szerintetek hol érdemes kb. 300k-ból megerősíteni? Tetszik IF Perisic (a sima gold lapját is nagyon szeretem), Mertens-t is bírom, de arra nincs pénz, ahogy elnézem. IF Icardin és IF Immobile-n gondolkoztam még, esetleg Brozovic vagy Bonaventura Hamsik helyett? IF Insigne esetleg a sima Mertens helyett beválhat?

PSN: OldSlowhand74

(#12010) Garsza válasza Aguinaga (#12009) üzenetére


Garsza
veterán

Én egy sima Naingolant mindenképen vennék középpályára. A legjobb kp. a Serie A ban. Insigne is nagyon jó, én használom folyamatosan.

(#12011) Aguinaga válasza Garsza (#12010) üzenetére


Aguinaga
őstag

Igazad van, nekem is most jutott eszembe.. Mondjuk Marchisio is eszembe jutott.
Ja, azt nem írtam, mindez PC-n aktuális, tehát magasabb árakkal kell kalkulálni, bár talán ez Boateng eladási árából kiderült számotokra..

Vajon csökkennek még az árak?
Jelenleg itt tartok , de ez legalább 390k

PSN: OldSlowhand74

(#12012) LendvaiFeri1 válasza Aguinaga (#12011) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Brozovic?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12013) Tomenko válasza MdewC (#11995) üzenetére


Tomenko
tag

Sokat javult a játék miután kikapcsoltam az EAtrax-et,játékon belül újra bejelentkezek a profilomban illetve mindenféle EA automatikus feltöltést letiltottam.Nem tudom,hogy valóban ez az oka a késésnek de minden bejelentkezéskor eljátszom a fentieket és műkődik,még.

(#12014) Aguinaga válasza LendvaiFeri1 (#12012) üzenetére


Aguinaga
őstag

Néztem, de most elég drága, 150 alatt nem kapni PC-n.

Uhh, valaki elbaltázta, kitette 37k buy now-ban SIF Icardit... megvettem :) Kb. 40-45k-val a következő legkisebb ár alatt.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#12015) BigDeal


BigDeal
tag

Tényleg nem játszik itt senki UPC nettel?

(#12016) Aguinaga válasza BigDeal (#12015) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem telekom.

PSN: OldSlowhand74

(#12017) LendvaiFeri1 válasza BigDeal (#12015) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

De.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12018) Rypejakten válasza Tomenko (#12013) üzenetére


Rypejakten
addikt

ezeknek mind semmi köze amúgy hozzá.

(#12019) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

IF Ben Yedderre milyen chemistry style-t javasoltok?

Ez lesz a csapatom, remélhetőleg hosszabb távra. Mostantól nem szeretném hetente cserélgetni a játékosokat.

[ Szerkesztve ]

(#12020) Meghivott


Meghivott
addikt

WL tapasztalatok eddig:
- védelem mindkét oldalon totálisan lebutítva
- átlag 4 gól meccsenként
- 6 alkalommal volt eddig, hogy első 15 percben mentem 2-0ra, úgy tűnt, hogy 7/8 körül lesz a vége, de természetesen minden, MINDEN esetben egyenlített az ellen, igaz, aztán majd mindig én nyertem.
Konklúzió: elmennek a pic@ába ezek.

(#12021) Rypejakten válasza szupersanyi (#12019) üzenetére


Rypejakten
addikt

Azpi elég rossz CB-nek, Ben Yedderre én semmit nem tennék, próbáld ki alapon, és max akkor rakj rá valamit, ha nem működik úgy.

(#12022) BigDeal válasza LendvaiFeri1 (#12017) üzenetére


BigDeal
tag

Esetleg lennél olyan kedves hogy leírnád a véleményedet róla hogy mennyire jó vagy rossz a jatékhoz?

(#12023) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Hamsik vagy Pjanic? Középső középpályás poszton, Serie A-ban.
Meg van Hamsik, csak neki 3* a skill, Pjanicnak 4, ér ez kb. +10k-t?

PSN: OldSlowhand74

(#12024) Tomenko válasza Rypejakten (#12018) üzenetére


Tomenko
tag

Lehet igazad van,újra visszatért a 2 másodperces input lag. Lehetetlen játszani. A passzok csiga lassúak,lehetetlen gólt lőni, mindegy hogy játszok úgy is az ellenfél nyer mert ezt húztam.

(#12025) Rypejakten válasza Aguinaga (#12023) üzenetére


Rypejakten
addikt

használsz 4* skilleket? van már szabadrúgáslövő a csapatodban? ha használsz, és nincs, vedd meg Pjanicot, ha nem használsz, akkor Hamsik is tökéletesen elegendő.

amúgy meg José Sosa is alternatíva.

[ Szerkesztve ]

(#12026) sz_abika válasza Rypejakten (#12025) üzenetére


sz_abika
addikt

Ki szamit szabadrugaslovonek? Fifa16ban ha nagyon jo helyről volt, akkor jott csere Pirlo, de mostmár nagyon húzzák le az öreget, kispadra se kell.

PSN: xszabikax

(#12027) szupersanyi válasza Rypejakten (#12021) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

IF Azpi a legjobb CB a PL-ben. Ben Yeddert akkor chem style nélkül megpróbálom.

(#12028) Tomenko


Tomenko
tag

Nem tudom,nálatok is ez megy Wl-ben :W


(#12029) chop válasza Aguinaga (#12023) üzenetére


chop
őstag

Nalam egyik se valt be (Allan annal inkabb), de Hamsik meg Pjanic-nal is gyengebb. Szoval inkabb Pjanic, de meginkabb Marchisio vagy Nainggolan.

(#12030) LendvaiFeri1 válasza BigDeal (#12022) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Eddig nem volt vele probléma.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12031) MdewC válasza Tomenko (#12028) üzenetére


MdewC
nagyúr

Le a kalappal ea... :C

Ezek aztán statisztikák bakker. :)

Nekem is borzalmas a gameplay, de most tetszik a csapat, erződik, hogy OP. De bármikor ki lehet kapni, hiába tolod jól és fordítva.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#12032) Aguinaga válasza Rypejakten (#12025) üzenetére


Aguinaga
őstag

Most próbálom a skilleket megtanulni, mert eléggé idén kezdtem csak a fifát (illetve, na, tavaly ősszel).
Szabadrúgónak eddig Mertens-t használtam. Most majd meglátom, ha tényleg Insigne lesz a helyén.

#12029

Nainggolan már megvan, 4-3-3(4)-ben ez a középpályám most: IF Perisic - Hamsik - [Nainggolan]

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#12033) Rypejakten válasza szupersanyi (#12027) üzenetére


Rypejakten
addikt

mármint miben a legjobb? mert mondjuk nem erős, és fejelni sem tud. gyorsnak gyors, és ennyi.
Smalling úgy hétszer jobb.

sz_abika: 85+ FK Accuracy, 80+ curve, 80+ shot power.

Aguinaga: ha csak most próbálgatod, akkor Hamsik neked bőven jó, Insigne meg nem lesz upgrade Mertensről.

[ Szerkesztve ]

(#12034) szatir1899 válasza Aguinaga (#12009) üzenetére


szatir1899
csendes újonc

inf. Icardi kötelező! Hunterrel egy az egyben Messi és nem túlzok! :)
Brozovicot is ajánlom nagyon jó!

(#12035) szupersanyi válasza Rypejakten (#12033) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Smalling szerintem nagyon túl van értékelve FIFA-ban. Játszottam vele 150-200 meccset, de 2 meccsenként kap átlagosan egy sárgát és ellene fújnak be leggyakrabban tizit. Nagyon ütemtelenül tud odalépni és emiatt nagyon sokat szabálytalankodik.
Ezzel szemben például Koscielny lehet, hogy gyengébb, de szinte minden szerelése tökéletes.
IF Azpi pedig sosem hibázik, ha nagyjából jókor nyomom meg a szerelés gombot. Sentinel lappal pedig a fejjátéka is egész jó és a támadásépítésben nagyon hasznos.

(#12036) chop


chop
őstag

Nem lennek most Guardiola...

(#12037) Meghivott


Meghivott
addikt

Előbb a WL-ben egy fullfullos csapat jött: 2 TOTY (Marcelo, Piqué), Messi, Ronaldo, Lewa, Alaba, Boataneg, Modric, James, Kroos. Mindenki ott volt a decemberben regisztrált kínai nevű csapatban. Szerencsés nyitásai lehettek... Végül 3-2 lett ide, nem volt egy nagy játékmester a srác, hálisten.

(#12038) Meghivott válasza szupersanyi (#12035) üzenetére


Meghivott
addikt

Milyen chem kártyát tettél rá (Smalling)? Nálam (is) hibátlan teszi a dolgát az esetek döntő részében.

(#12039) HdRew válasza Meghivott (#12038) üzenetére


HdRew
őstag

Smalling ár/érték arányban verhetetlen, ráadásul szerintem a második legjobb CB a játékban, Boateng után.

Anchor lappal zseniális.

(#12040) bdave16


bdave16
senior tag


Hol a Neuer?? Vicc milyen gyenge egy csapat... :DDD :DDD :DDD

(#12041) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
Magyar nyelvű leírás van valahol a neten (PS4)?
Nem vagyok nagyon focis, nem nagyon ismerem az esetleges szakszavakat (pl. Slow Dribble, Jockey, Face-Up Dribbling)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#12042) MdewC válasza bdave16 (#12040) üzenetére


MdewC
nagyúr

Megcsinálhatta volna a Juanfran SBC-t... :U

Chop: jött a gyorsvonat. :)

Szorítottam, hogy ne legyen több Lukaku gól. :D Mint tegnap, hogy Hazard se sok... :D

Nagyon gáz a játékmenet, de rég nyertem 5-1-re div 1-ben azért ez most kellett a sok negatívum mellé.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#12043) 77Guba válasza MdewC (#12042) üzenetére


77Guba
aktív tag

Konzolon hol kell végezni a WL-ben,hogy kvalifikáljam magam a következő hétre is?

(#12044) bajzal


bajzal
őstag

Szerintetek ez milyen? LaLiga

(#12045) - = Zk = - válasza _adaml21_ (#11953) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem téma.. meggondoltam magam :R
:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12046) trapedli


trapedli
csendes tag

Srácok... Ti tudtatok bármit is kezdeni a WL-es késéssel??? Borzalom még mindig, amióta megjelent a játék nem tudok vele WL-en játszani.....

(#12047) _adaml21_ válasza bajzal (#12044) üzenetére


_adaml21_
őstag

A védelem (Umtiti-t és Varanet cseréld meg), és a támadósor rendben van, de az a középpálya vékony lesz DEF és PHY értékekben.
Vagy az egyik középpályást feláldozod egy komolyabb VKP érdekében (Iborra, Nzonzi, Casemiro), vagy kettőt cserélsz le közepesebb képességűekre (mint Andre Gomes).

(#12048) Tomenko válasza MdewC (#12031) üzenetére


Tomenko
tag

Nálam szinte minden stat ilyen.Egyszerűen megveretem magam vagy az EA fene tudja. De amikor nem megy a lövés egyetlen pontból sem, míg az ellenf. tökéről is bepattan, és a kapusom szinte nem véd semmit... :O .A másik oldalon a kapusok valami erővel vannak tápolva mivel mindent megfognak.

[ Szerkesztve ]

(#12049) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

20 óra előtt pár perccel jelentkezem egy rövid TOTY pack openinges "twiccsel"! :D
Itt a twitchem!

Lehet mindjárt letesztelem működik-e!

[ Szerkesztve ]

(#12050) Garsza válasza Kristof_94 (#12049) üzenetére


Garsza
veterán

Nem veled találkoztam ma Div meccsen? Valamilyen Kristóf FC vagy ilyesmi nevű csapattal találkoztam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.