Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Citroware válasza MdewC (#950) üzenetére


Citroware
addikt

És szeptemberre készült el, 3 héttel a játék megjelenése előtt? :DDD

(#952) kicsako


kicsako
őstag

Romagnoli? :) fiatalabb es jobb is. Nem veletlen akarta Conte leigazolni 45millaert.

(#953) marcess válasza kicsako (#952) üzenetére


marcess
senior tag

Furcsállottam is, hogy ilyen fiatal védőt akar igazolni. Ha tényleg annyira égető szükség van kh-ra aki rögtön bevethető, akkor inkább 27-29 éves kor körül nézelődök. Ahogy az előbb felvetettük, ilyen fiatalon bennük van a hiba, igaz ebben az évben a Chelsea-nek csak 1-4 hely a szükséges, nemzetközi kupa nincs sajnos.

(#954) szupersanyi válasza kicsako (#952) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Romagnolira nem mondanám, hogy jobb. Persze tehetséges, de abban a katasztrófa Milanban egy közepes játékos már jónak tűnik

(#955) kicsako válasza szupersanyi (#954) üzenetére


kicsako
őstag

Elozo szezonban azert voltak jobb statisztikai mint barmelyik juve vedonek mert kozepszer? Persze tudom hogy a kozeppalyas vedelmunk szarabb volt, de ez is csak arrol tanuskodik, hogy ennek ellenere is szepen helyt allt.

(#956) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

TOP 10 SHOOTING & SHOT POWER - FIFA 17 PLAYER RATINGS

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#957) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Van valami hír a FIFA 17-ről, amit Afrikából lehetne beszerezni? :D

(#958) MdewC válasza kicsako (#955) üzenetére


MdewC
nagyúr

Te milyen statisztikákat nézel? :D Hagyjuk már ezeket a nevetséges túlzásokat. (Bár Bacca után már mindent értek.) Ettől függetlenül persze jó játékos, az nem kérdés.

:R

(#951) Citroghost: nem tudom, akkor kimarad...

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#959) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#957) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ennyire számít az a pár ezer HUF?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#960) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#959) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én se értem ezeket a dolgokat... Biztos fontos 1-2 ezer forint, az is pénz, de akkor is.

Ha csak a poén kedvéért jött fel, akkor sry. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#961) MdewC


MdewC
nagyúr

Fifa 17 PS3 és XB360 információk.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#962) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#959) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Miért, mennyi a különbség? Anno vagy 5000 Ft-ot spóroltam a FIFA16 megvételekor.

(#963) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#962) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ja igen, abból tudsz venni pointot, bocsi.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#964) vegitossj7 válasza Kristof_94 (#962) üzenetére


vegitossj7
addikt

A deluxe edition pont 5 ezer forinttal drágább. Mégis az van meg. Ennek semmi értelme. Azzal épp hogy többet fizettél, mint bárki más.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#965) kicsako válasza MdewC (#958) üzenetére


kicsako
őstag


Vs

Igazam van vagy igazam van? A 15/16os szezont nezd (bar az idei statisztikai is jobbak :U )

[ Szerkesztve ]

(#966) drachoHUN válasza kicsako (#965) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Kedves uram. Ezek jobb statok az előző idényben? Oké kicsit több interception. Szerelésben Giorgio a jobb.
Tisztázásban viszont jó nagy különbség Romagnoli javára. Egy Milan védőnek persze, hogy több volt a dolga, ebből kifolyólag illene nagyobb számokat produkálni, ha jobb...
Azért ha az átlagosztályzatot nézzük, ott is van egy leheletnyi különbség. Ezt el kell ismerni. Ugye?

Ezek a statok a hibákra nem térnek ki. Mondjuk abból Giorgio is összehozott párat. :D

Bacca is jobb, mint Dybala, és Romagnoli is jobb a teljes Juve védelemnél. Már csak a középpályára kéne valaki, és bajnok a Milan, mert Donnarumma is kenterbe veri Buffont.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#967) szupersanyi válasza kicsako (#965) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Szinte ugyanolyan az összes stat, szóval nincs igazad. :D Amúgyis a whoscored elég szar statisztikákkal foglalkozó oldal, az osztályzatai nagyon sokszor érthetetlenek. Inkább squawka, opta, vagy fourfourtwo statokat linkelj.

(#968) MdewC válasza kicsako (#965) üzenetére


MdewC
nagyúr

"Elozo szezonban azert voltak jobb statisztikai mint barmelyik juve vedonek."

Igazad van... :U ;)

Egyébként én kérek elnézést, mert félre olvastam elsőre. Azt olvastam, hogy előző szezonban jobb statisztikái voltak, mint ... Ezért írtam a korábbit, így azért mást jelent amit akartál írni, sry.

Viszont attól még nincs olyan jó játékos, de az irány az rendben. A Juve védelme pedig nem csak Giorgio-ból áll, szerencsére. :))

(Ettől függetlenül remek játékos, egyáltalán nem középszer. Sőt. De van még hova fejlődnie, ha ...)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#969) kicsako


kicsako
őstag

Nem azt irtam, hogy jobb jatekos (remelhetoleg majd jobb lesz), hanem hogy voltak jobb statisztikai. Ki is emeltem a kp-s vedelmet hogy termeszetesen tobb dolga volt, de egy kozepszeru jatekostol azert tavol all.

[ Szerkesztve ]

(#970) drachoHUN válasza kicsako (#969) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A statjai sem jobbak igazán, de mindegy is. Mindazonáltal 21 éves, szóval előtte a jövő. Reméljük jó kis talján bekk lesz belőle. Méghozzá a Milanban, vagy valamely más olasz csapatban, nem külföldön.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#971) MdewC válasza kicsako (#969) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, ezt erősítettem meg. Remélem én is, hogy fejlődik, a válogatottnak is kellenek a jó játékosok, mint a falat kenyér.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#972) Citroware


Citroware
addikt

Egy biztos: Pogbinho kevés volt ma, meg úgy többnyire az eddigiek során a PL-ben. :DDD

(#973) marcess


marcess
senior tag

Addig-addig adogatják ki ezeket a top ebben, top abban játékosokat, lassan már jön "aki az egyik topba sem került bele top 10" :D

(#974) dtrms válasza marcess (#973) üzenetére


dtrms
aktív tag

Meg szerintem rendkívül idegesítő is. Így mikor kijön a teljes adatbázis nem lesz mit "felfedezni"....legalábbis én ezt érzem.
A top 50, meg a top 20 ligás játékosok még oké. De a többi engem zavar. Plusz a gyorsaságoknál csalódtam kicsit, hiányolok pár játékost, akik bőven 95 körül lehetnének...

(#975) marcess válasza dtrms (#974) üzenetére


marcess
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy ma vagy holnap jönnek ki az értékelések. A demoban benne van vagy 10 csapat, igaz ezek egy részét már bemutatták valamelyik topban de akkor is, lesz benne egy csomó kisebb értékelésű játékos + elvileg akik benne vannak, azoknak a teljes értékelését meg tudod majd nézni.

(#976) dtrms válasza marcess (#975) üzenetére


dtrms
aktív tag

Szerintem meg majd csak a demóval egyszerre :/
De bárcsak ma jönne :D

De egyébként az EA hivatalos honlapján nincsenek ott a leggyorsabb játékosok, valamint még ilyen top 10-20-hoz van írva coming soon....

[ Szerkesztve ]

(#977) marcess válasza dtrms (#976) üzenetére


marcess
senior tag

De ott (pace) vannak.

(#978) dtrms válasza marcess (#977) üzenetére


dtrms
aktív tag

Ezt láttam már én is de nekem nem jeleníti meg, ha magamtól lépek fel az oldalra. Így látom, viszont ha felmegyek, akkor 2 dribbler van és ez nincs

(#979) szupersanyi válasza marcess (#975) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Még a defending és a passing top 10 vagy top 20 nem jött ki, szóval szerintem kedden jön ki az összes rating, mert ma pl. DEF és hétfőn PAS ratingek.

(#980) MdewC


MdewC
nagyúr

Már nagyon várom a 17-et, állítólag újra használhatóak a fejesek, kíváncsi vagyok. :)

Mondjuk most jutottam vissza div 1-be, Dybala tolt pár fejest, besegített a gép... ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#981) Citroware válasza MdewC (#980) üzenetére


Citroware
addikt

Régebben a BL döntőben Messi is gólt fejelt, szóval a valóság sem annyira realisztikus. :DDD

(#982) MdewC válasza Citroware (#981) üzenetére


MdewC
nagyúr

Neked külön a Viperával készülök. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#983) zsolti72837


zsolti72837
őstag

FIFA 17 - Amit a demóról tudni kell

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#984) clizer


clizer
tag

Sziasztok!
PS4-en az ID-m: gebo94
Aki szeretne majd a 17-ben néha játszani, vegyen fel nyugodtan. Többnyire UT-zem, de ha lenne 2-3 partner, szívesen indítanék majd egy profi klubot is. Az illető ha lehet minimum div 4-es legyen.:)

[ Szerkesztve ]

(#985) szpal17


szpal17
őstag

Sziasztok!

Ismét itt és ismét Fifa :DDD
A 16-al már nagyon régóta nem játszom, de a 17-el megint visszatérek. Megnézem a demot...bár abból nem fogjuk az igazi játékot megismerni hosszabb távra...aztán valószínűleg vétel lesz belőle.

Egyelőre PC-n aztán később PS4 is lehet még. szpal17 néven keressetek.

(#986) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

A One controller mennyivel jobb és tud többet, mint a 360? 6000 Ft különbség van a két vezetékes változat között és nem tudom, hogy megéri-e a drágább.

(#987) marcess


marcess
senior tag

Top 10 DEF

(#988) MdewC válasza marcess (#987) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mertesacker... :C :C :C ... :DD :DDD

Barom ea... :C Ramos, Bonucci előtt és még sorolhatnám! :)) Hol van a többi angol védő, vagy a Bundes ligából az emberek? Ekkora szánalmat.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#989) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#988) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ezt ugye te sem gondolod komolyan, ugye?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#990) marcess válasza MdewC (#988) üzenetére


marcess
senior tag

Senki nem törődik vele, akármennyire is nem pace függő valaki biztosan talál magának jobb védőt, akármelyik ligából, lehet 1-2 meccsre jó, de előbb utóbb úgyis belehibázik és megunja bárki is használja.

(#991) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#989) üzenetére


MdewC
nagyúr

MIT? Leírhatnád, hogy ilyenkor mire érted, mert nem vagyok gondolat olvasó...

Merte egy rakás sz@r sztem, mit keres ezen a listán egyáltalán? Vagy nem érted amit írni akartam? :F
Az, hogy Ramost, vagy Bonut és még sorolhatnám kiket, megelőz, az az évezred vicce.

(#990) marcess: Nem a játékról beszélek, hanem arról, hogy az életben is egy szerencsétlen... MIRE kapott ennyi értéket? :DDD A top 50-be se tettem volna.

Na most nézem, 27 PACE :D :D :D :DD na az egyetlen reális értéke.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#992) marcess válasza MdewC (#991) üzenetére


marcess
senior tag

Bocsi már nem engedte szerkeszteni az előzőt. Mondjuk világbajnok ezenkívül van még vagy 5 érme világversenyről, Arsenalban nyomja, 31 éves (védőként a legjobb kor körül) tisztelet, én erre tudok gondolni, bár a védekezésen kívül elég szar a lapja.

[ Szerkesztve ]

(#993) zsolti72837 válasza MdewC (#988) üzenetére


zsolti72837
őstag

27 pac :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#994) MdewC válasza marcess (#992) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ennél túlértékeltebb lapot és játékost nem tudok mondani.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#995) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#991) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Láttad már játszani Mertesackert? Szerintem nem.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#996) dtrms válasza MdewC (#988) üzenetére


dtrms
aktív tag

Szerintem kapásból 10 jobb védőt feltudok sorolni a PL-ből.
Én nem hogy a világ top 10-be de a PL top10 DEF-be se tettem volna be... na jó oda max, de max 85-ös def

Plusz Pace 27 !? :D zseniális....nem is tudom hogy lesz e nála lassabb a fifában, én még 40 alatt se nagyon láttam, nem hogy 30 alatt :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#997) szupersanyi válasza LendvaiFeri1 (#995) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Ramos defendingje is túl van értékelve rohadtul, 84-5 lett volna reális, de a shootingja lehetett volna 70, passingja is picit jobb.
Merte pedig nem védekezik rosszul, a sebessége miatt tűnik nagyon szar védőnek, de ez a 88 tényleg túlzás, neki is 84-5 lenne a reális.

(#998) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#995) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem, még soha... ;]

(#996) dtrms: +1

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#999) Rypejakten válasza LendvaiFeri1 (#995) üzenetére


Rypejakten
addikt

igen, egy nagy fos minden olyan csapat ellen, amelynek taktikája kicsit túlnyúlik a 90/2000-es évek angol fociján, miszerint ívelgessük előre/be a labdákat, csak megtalál valami fejet - ilyenkor nem hátrány, hogy egy entet a gyűrűk urából kereszteztek egy szőke germánnal, és megszületett ez a srác.

mondjuk Ramos is olyan 85 körüli def-et érdemelne, mert nem ez a terület, ahol jeleskedik.

(#1000) Citroware


Citroware
addikt

1000

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.