Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) MdewC válasza 77Guba (#13000) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kivéve ha félpályától építkezik vagy nincs rajta get in.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13002) 77Guba válasza MdewC (#13001) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én azt látom a legtöbb ellenfélnél,hogy a védelmük hátul dekkol,persze akik feltolt védelemmel játszanak ellenük hasznos lehet a magas sprint speed...

(#13003) Tomenko válasza 77Guba (#12960) üzenetére


Tomenko
tag

Nem tudom mennyire jó ez a high pressing...A videóból számomra az derült ki,hogy az ellenfél pld.nem fedezi a labdát pedig ebben a fifában ezzel lehet eredményt elérni. Útálom is nagyon, ha nem ilyen pressinges mukikkal játszok akkor hanyagolom.A másik, valami mezei csapattal kellene ezt bemutatni...kíváncsi lennék.

(#13004) Tomenko


Tomenko
tag

Mostanában egy kicsit draftozok, hát még normális packot nem kaptam pedig azt hiszem az 5 indulásból 3x megnyertem.Teljesen random pack jár a győzelemért és én azt hittem,hogy mindig egy szuper-giga-mega pack jár :DDD A jó, hogy játszhatok legendás játékosokkal pld.Pelé. Hihetetlen jó lap ( ő is az volt ) simán végigvertem mindenkit. Igaz, LW-CR7. RW-Messi, ST-Pelé :P elég csukott szemekkel nyomkodni a gombokat :DDD

(#13005) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Ez valami bug, hogy online seasonban végigjátszom a meccset, nyertem ma is 2-0ra, még a lefújást is hallani majd EA servers not available?
Kiléptet megkapom a DNF-et és vesztes meccsként számolja el. Ilyenkor az ellenfelem mit kap?

Valami védőplexit kell tennem a tv elé, mert a kontrollert előbb-utóbb beépítem a képernyőbe az ilyenek miatt...

(#13006) underdark válasza #46372352 (#12898) üzenetére


underdark
aktív tag

én feltennék egy msi afterburnert és figyelném a cpu hőfokot, lehet hogy túlmelegszik és a gép megóvás érdekében a rendszer lecsökkenti a cpu teljesítményét
de ez csak egy kósza ötlet

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#13007) laja80 válasza Monkey87 (#2353) üzenetére


laja80
tag

Szia,nálam is ugyan az a probléma van,sikerült megoldást találnod?
Köszönöm :R

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#13008) laja80


laja80
tag

Sziasztok,fifa17 indítás után bejön a logo,utánna fekete képernyő majd kidob,minden féle hibaüzenet nélkül.
Mi lehet a baj?
VGA driver a legfrisebb van fent...
:O

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#13009) Rypejakten válasza laja80 (#13008) üzenetére


Rypejakten
addikt

monitorod natív felbontása be van állítva a fifaconfig fájlban?

(#13010) laja80 válasza Rypejakten (#13009) üzenetére


laja80
tag

passz,nemtudom azt hol kell...segítenél?

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#13011) Rypejakten válasza laja80 (#13010) üzenetére


Rypejakten
addikt

amikor rákattintasz az indítóikonra, felugrik egy 3 opciós ablak, amiből az egyikkel indítani tudsz, a másikkal beállítani, a harmadikkal kilépni.
a középső, a beállítás kell neked. ott lődd be a natív felbontást (nekem ez 1080p, szal 1920*1080), majd indítsd el a játékot.

naprakész driverek és NET-keretrendszer nem árt, ha fentvan a gépen emellett.

(#13012) laja80 válasza Rypejakten (#13011) üzenetére


laja80
tag

oké próbálom majd holnap,köszönöm! :R

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#13013) RetroFighter


RetroFighter
tag

Sziasztok!

Akinek Bundesligás csapata van tudna nekem segíteni?

CAM pozícióra szeretnék egy ütőképes játékost. Legutóbb Müller le lett szavazva, kipróbálás után inkább én is mást választanék, erre a két játékosra szűkült a kör:

-IF Thiago (86)
-IF Forsberg (84)

(#13014) LedyGyuszi válasza RetroFighter (#13013) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

SIF Forsbergről (HUNTER lappal) én személy szerint csak jókat tudok mondani, Müller idén sajnos nem az igazi...
Draxlert és Raffaelt (Catalyst vagy Hunter lappal) is érdemes kipróbálnod

XONE: LedyGyusziHU

(#13015) csepy1984 válasza RetroFighter (#13013) üzenetére


csepy1984
csendes tag

Én IF Kalou-t is ajánlom, nekem bevált. Eszméletlen jól érzi a kaput.

(#13016) Stylerr válasza MdewC (#12986) üzenetére


Stylerr
addikt

Ha onnan is így termeli a gólokat, akkor elnézem neki! :D

(#13017) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Podolski brutál lap

azt hittem ezek a kártyák az afrika kupára vonatkoznak csak
mondjuk 5 gólt lőtt egy meccsen tegnap :DD

[ Szerkesztve ]

(#13018) #TOTTI válasza laja80 (#13008) üzenetére


#TOTTI
őstag

TeamViewer nekem ezt csinálja, nem fut esetleg? Vagy hasonló alkalmazás?

(#13019) LendvaiFeri1 válasza vatafakk (#13017) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Elég bitang. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13020) laja80 válasza Rypejakten (#13011) üzenetére


laja80
tag

hiába állítottam be így se indul :O
lehet hogy kevés lenne a 4gb ram?

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#13021) Darabokra


Darabokra
senior tag

Üdv!
Őket ismeri valaki? draftban csalnak. 0-0nál kilépett az egyik kétszer is ellenem 2.percben, de eddig magyar volt a legtöbb csaló ellenem.

[ Szerkesztve ]

(#13022) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Múlt hét szombattól elég erősen rámentem, hogy hátha kinyitom IF Nainigolan-t pakkból.

Tudtam hogy erre kb 0,01% esély van, de mondom hátha :)

Kb 60db premium gold pakkot nyitottam. 3x elődöntőig jutottam draftban, abból estek nagyobb értékűek még, plusz tegnap megnyertem. Adott egy premium gold (7500) és kettő rare gold pakkot (ebben 12 ritka lap van, vegyesen játékosok és egyéb). Mondom mi? Győzelemért olyan pakk jár amiben van kb 3 játékos és a többi szerződés meg ilyesmi??? Első időkben nyertem már draftot és akkor 45K és egy nagyon jó pakkot adott, most meg ez???

Na mindegy. Az eredmény, hogy a 70+ mindenféle pakkból a legnagyobb ratinges egy 81-es Moya volt.

A legtöbbet érő egy rare silver 5 ezerért ment el. A draft győzelemért járó pakkokból 7ezer jött vissza.

Ezt nem hiszem el. MÉg annak függvényében sem, hogy tudom nem direkt velem baszik ki az EA mert párhuzamosan velem spanom legalább nyitott egy Iniestát és Kantét. (Illetve idén már nyitottam egy IBrát én is)

De komolyan. Mennyi pakkot kell nyitni egy 84+ ratinges játékosért? :) youtube-on meg csorgathatjuk a nyálunkat amikor a csávó 300 000+ fifapontból kinyitja TOTY Messit :)

Azt hiszem egy életre elment a kedvem a drafttól és a pakkozástól is.

PS4

(#13023) Darabokra


Darabokra
senior tag

nekem draftból és a 60+ coinert vett packokbol a legnagyobb nyitás Manolas volt xd. 3300ert ment el. De tegnap a jumbo-ban volt 2 chemistry lap
:D így azért nem volt mínuszos.

(#13024) dracox válasza gabigyerek (#13022) üzenetére


dracox
addikt

Annyit pakkoztál el, hogy lassan megvehetted volna belőle azt az IF lapot :DDD :DDD

(#13025) gabigyerek válasza dracox (#13024) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Áh annyim nem volt :D kb 330at pakkoztam el, az azokból kapottak mentek sbc be és az abból kapottak market re és az abból jött coin újra pakkba vagy draftba ment, szal közelében sem voltam :D

PS4

(#13026) Garsza


Garsza
veterán

Olyat tud csinálni az ellenfél hogy kilép és én kapok DNF et? Az előb WL selejtezőn félidő végefele miután belőttem a vezető gólom kiírta a játék hogy megszakadta kapcsolat a szerverekkel és UT ból is kidobott. Addig egy lag sem. A netem stabil azóta is pingelem a google.com ot egy eldobott kérés sincs.

[ Szerkesztve ]

(#13027) MdewC válasza Garsza (#13026) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez a brand new fícsőr, ps-en is ez van... várjuk a javítást.

A meseszép az lesz, hogy a mostani (nekem) tetszetős javítást, 1 hét után megint elbarmolják, vmi új peccsel... csak mert megint le kell tölteni vmit. Nem bánnám, ha úgy javítanák, ha nem kéne letölteni.

Bár nekem az is gyanús, hogy előjött ez a hiba, lehet, hogy nem véletlen és így dugnak le a torkunkon 2 javítást is, 1 hét alatt. (várjuk ki, lehet, hogy csak rémeket látok)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13028) Sz7Cs válasza Garsza (#13026) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

tegnap ugyan ez volt velem 2x is, úgyhogy abba is hagytam.
érdekes, mindig a gólom után volt. az első alkalommal 75. percben a másodig gólom után közvetlenül. a második alkalommal 10. percben lőttem gól és utána.
(xbox one)

(#13029) Sz7Cs válasza MdewC (#13027) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

múlthéten elmaradt a WL, most meg még mindig nem jött javítás, és meg lesz rendezve :F

(#13030) MdewC válasza Sz7Cs (#13029) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ki tudja? :F

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13031) Edgar2621 válasza Sz7Cs (#13029) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szerintem ebben ne legyünk biztosak. Ha minden így marad az lenne a normális, ha megint elmaradna, így nem sok értelme lenne.

MdewC: szerintem rémeket látsz inkább😀

XO: Gollami26

(#13032) tibi206


tibi206
tag

PC-n 1-1,2 millió coinból 4312 felállásban ki milyen csapatot csinálna,úgy hogy az egyik csatár Dybala lenne? Előre is kösz a választ!

(#13033) 77Guba válasza Sz7Cs (#13028) üzenetére


77Guba
aktív tag

De téged dobott ki,vagy az ellenfél lépett ki?Ha az ellenfél,akkor neked vereséget írt?

(#13034) SzakalyAti


SzakalyAti
tag

Xboxon én nem találkoztam ezzel szerencsére, viszont ps-en nagyon sokan csinálják. Vezetsz, megcsinálja az ellenfél a csalást, és neked szakad meg a kapcsolat.. Hogy ennyi idő alatt nem csinálják meg,az már vicc kategória, ne máár Eaaaa!! 😡 Remélem a Wl már jó lesz, bár így semmi értelme

(#13035) Darabokra válasza tibi206 (#13032) üzenetére


Darabokra
senior tag

Buffon-Alex Sandro, Bonucci, Chiellini, Daniel Alves- Marchiso,Nainggolan, IF Bonaventura - IF Brozovic- IF Icardi, Dybala

(#13036) Sz7Cs válasza 77Guba (#13033) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

kilépett és nekem DNF, a net kapcsolat stabil volt mindvégig, semmi lag vagy egyéb ...

(#13037) SzakalyAti válasza Sz7Cs (#13036) üzenetére


SzakalyAti
tag

A nettel semmi gond. Ezzel nem tudsz mit csinálni, már ilyen csalás van, hogy ledob téged..

[ Szerkesztve ]

(#13038) vatafakk válasza Sz7Cs (#13036) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Tegnap ugyanez volt nekem is, írtam is ide miatta. (PS4)

[ Szerkesztve ]

(#13039) Darabokra válasza tibi206 (#13032) üzenetére


Darabokra
senior tag

vagyis az osszegbe meg belefer akar IF Handanovic Buffon helyett. Meg ott van meg Perisic, nem tudom, nem volt még olasz csapatom, de tervezek egyet.

[ Szerkesztve ]

(#13040) 77Guba válasza Sz7Cs (#13036) üzenetére


77Guba
aktív tag

Még nem futottam ilyenbe One-on,de ha divatba jön,tuti nem fogok játszani még meg nem oldják...

(#13041) ali75


ali75
aktív tag

Szerintetek Sif Nainggolan ára sokat fog emelkedni?

(#13042) Stylerr


Stylerr
addikt

PC-ra jött egy 500 megás update. Valaki tud róla valamit?

(#13043) rvn_10 válasza Stylerr (#13042) üzenetére


rvn_10
senior tag

Nálam is most tölti, passz

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#13044) sz_abika


sz_abika
addikt

Jut eszembe a patchről...minap próbálgattam a PS4es hazaadást seasonben.
Actually működik, ilyen 10ből 4szer sikerül, de a lényege az, hogy a L2+R2 letartás miatt egyhelyben áll a kapus és csak akkor szedi fel, ha a labda a LÁBÁnak ütközik és innen kvázi programozás oldalról "szabadlabda". Kíváncsi vagyok hogy a patchben ez ellen tettek valamit.
De egyébként nem éri meg vele annyira próbálkozni, én összeszedtem 3 öngólt is mellé, bár ez a Totw meccseken azért belefért :D

PSN: xszabikax

(#13045) getdizzy


getdizzy
aktív tag

A twitteren nagyon rápörögtek most erre a glitch-re, és hogy több lett a csaló mint volt.
Pedzegetik nagyon a WL törlést ismét a hétvégére :DD
Kíváncsi leszek

(#13046) MdewC válasza Stylerr (#13042) üzenetére


MdewC
nagyúr

(#13031) Edgar2621: Ja, vagy az ea szopórém megint támad...

Ja, hogy erről beszéltem!!! :C :D

Megint egy titkos, note nélküli patch, mint az 1.04, KI TUDJA, HOGY MEGINT MIHEZ NYÚLNAK HOZZÁ??? :DD

Nice job ea!

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13047) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

vki elárulná már végre, hogy mi ez a glitch? (akár privátban)

XONE: LedyGyusziHU

(#13048) bdave16 válasza MdewC (#13046) üzenetére


bdave16
senior tag

A 2 glitch javítása? Ha nem adták volna még ma vagy holnap ki megint oda lett volna a wl .

(#13049) MdewC válasza bdave16 (#13048) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azzal semmi gond nincs, sőt!!!

De ha gameplay-hez is nyúlnak, arról nem ártana tájékoztatást adni. Decemberben az elmaradt, most meg majd kiderül.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13050) bdave16 válasza MdewC (#13049) üzenetére


bdave16
senior tag

Nem hiszem,hogy ahhoz nyúltak volna. Ez a glitch elég nagy gond volt önmagában.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.