Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Genji válasza kicsako (#2998) üzenetére


Genji
őstag

Kb 30 forefeitem volt SBC miatt es nem ment el egy boost sem. Xbox one.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3002) Meghivott


Meghivott
addikt

Az arany all4 sebtapasz miben jobb mint a konkrét sérülésre való?

(#3003) kicsako válasza Meghivott (#3002) üzenetére


kicsako
őstag

Szebben csillog

(#3007) Citroware


Citroware
addikt

Most, hogy elég magasan vannak még a csicska nonrare Gold játékos árak is, arra gondoltam, hogy lehet, hogy megérné arany csomagokat nyitogatni, mert még ha nem is nyitnék olyan jót, talán nagyjából visszajönne eladogatásból az értéke és ezért megint és megint nyitnék, eladnék így ciklikusan úgy, hogy közben mindig visszajönne a zseton nagy része, vagy akár több is, egészen addig, amikor sikerül egy óriásit nyitni.

Szerintetek ez mennyire kivitelezhető?

Tegyük fel, hogy 7500-as csomagot veszek, az előző években minimum 2-3 ezer visszajött rosszabb nyitások esetén, nyilván óriási bukta volt, de most minden sokkal drágább, szerintem garantáltan rendszeresen visszajönne 4-5-6ezer is.
Szóval tegyük fel, hogy minden nyitásomnál bukok 1-2 ezret, de addig nyitogatok, míg be nem esik egy hatalmas. Szerintem soha nem érte meg annyira csomagot nyitni, mint most, mert amiket dob, azoknak soha nem látott mértékben magas az áruk, hála az SBC-nek, meg mindennek.

Vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#3008) Gejike


Gejike
csendes tag

Sziasztok!

Játék közben megjelenik egy kör a játékos körül, plusz még az is, hogy melyik gombbal mit csinálhatok... El lehet ezt távolítani valahogy? Baromira zavar! (Xbox360)

Gejike

(#3009) Meghivott válasza Citroware (#3007) üzenetére


Meghivott
addikt

A tuning SBC csomagokon kívül még egyszer sem nyitottam olyat hogy akárcsak a fele is visszajött volna.
Az SBC-nél viszont voltak durva nyitások.

(#3010) kicsako válasza Citroware (#3007) üzenetére


kicsako
őstag

Ugyan ezen filoztam en is. Szerintem iden megeri ezzel szenvedni.

Gejike
Asszem bal analogot benyomod eltunik. De menuben a kontroller beallitasoknal is ki lehet kapcsolni

(#3011) Keller16


Keller16
aktív tag

Én a tegnapi nappal kezdve megint elkezdtem grindolni az offline draftot, csakúgy mint tavaly. Tavaly így nyitottam több IF játékost és a lila Lewa-t is. Tegnapi győzelemért kapott packokban a legjobb játékos 80-as volt, de így is visszajött a 15k, pedig csomó fogyóeszközt el sem adtam. Körülbelül 1 órát vesz igénybe egy kör.

[ Szerkesztve ]

(#3012) LedyGyuszi válasza Citroware (#3007) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én draftozok + sbc-t nyomom...Ritkán kereskedek is, de ahhoz már egyáltalán nincs energiám, beleuntam...
Eredmény: kb: 250 játékos a squadban (egy kezdésnek jó bundes és olasz csapat) + 160k zseton (legjobb nyitás: Fernandinho, Hernández, Ramsey)
Sztem idén főleg lehet érvényesülni egy sima gold kerettel...

Pakkoknál meg kifogsz 1 aranyjátékost + 2 arany mezt és máris nem -1 a veszteség...Lutri
De ha gondolod, akkor lehetnél a teszt egér a "közjó" érdekében! :DDD

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#3013) Citroware


Citroware
addikt

Na, nyitottam egy 7500-as csomagot, elég szar volt de 5000-ért el tudok adni belőle, plusz félretettem pár Club Itemet amiket eladhatnék 200-ért, szerintem kb 6000 értékben kaptam. Ha mindig visszajön a nagyja, azért megéri nyitni, mert így ciklikusan mindig visszajön és egyszer bedobhat egy Ronaldót véletlenül. :DDD
Nyitok ezért még egyet, aztán meglátom.

(#3014) Meghivott válasza Citroware (#3013) üzenetére


Meghivott
addikt

:N

(#3015) Citroware


Citroware
addikt

Na a második csomag bukóbb volt, most a 3 rare nem játékosból lett, hanem Club Itemekből, ez így már szopóbb, de még így is 4500 visszajön. Régen ennek a fele volt az ilyen csomag.
Egy utolsót megpróbálok, ha az is ilyen szar lesz, akkor hagyom a picsába. :DDD Kíváncsi vagyok, hogy ez a jellemzőbb-e, vagy amit elsőre nyitottam, mert az jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#3016) szcsaba95


szcsaba95
tag

Én kereskedek ezerrel. Folyamatosan 100 contractom van a piacom, 400-ért, mindig 300-ért veszem. Reménykedtem, hogy majd óránként folyamatosan viszik el őket és jön a profit, de eddig egyetlen alkalommal vittek el 10-nél többet. Általában 2-3 megy el. Szóval ezt a módszert annyira nem ajánlom senkinek, hacsak nem én csinálok rosszul valamit.

PSN ID: szcsabi95

(#3017) Meghivott


Meghivott
addikt

Inkább eltettem 2db "feket Borsócskát" rosszabb időkre.

(#3018) F1rstK1nq válasza Citroware (#3015) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Egyébként az Online Draft-nak te esetedben több értelme lenne. Kipróbálnád új játékosokat, izgalmas is összetenni full chemes teamet és azzal tényleg lehet idén kaszálni. :K

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3019) kicsako válasza szcsaba95 (#3016) üzenetére


kicsako
őstag

Squad fitness 5-600ert es elmegy 900-1000ert :K

(#3020) Citroware válasza F1rstK1nq (#3018) üzenetére


Citroware
addikt

Jó ötlet. :K

És mi van azzal a bajnoksággal? FUT Champions? Annak még nem értem a lényegét.

(#3021) kicsako válasza Citroware (#3020) üzenetére


kicsako
őstag

Hetkoznap vannak kupak. Ha megnyered kvalifikaltad magad a hetvegi bajnoksagba. Ha elso osztalyban vagy az is kvalifikaciot jelent. Ha sikerult akkor gepen 25/konzolon 40 meccsed van es az alapjan kapsz jutalmat mennyit nyertel. De itt egy szep kis leiras:
Fut Samponship weekend sh*t

Ebbol nyert pakkok miatt par het utan befog esni a jatekosok ara

[ Szerkesztve ]

(#3022) lanikai válasza Citroware (#3015) üzenetére


lanikai
aktív tag

ugyan csomagok terén én és a szerencse igen távol állunk egymástól, de szerintem inkább a 2. nyitott csomagod tartalma a jellemzőbb. én 80+nál járok eddig, siralmas...

@2987
köszi, valóban működik!

[ Szerkesztve ]

(#3023) szcsaba95 válasza kicsako (#3019) üzenetére


szcsaba95
tag

Köszi! Megpróbáltam, de PS4-en nem tudtam volna 800 alatt venni, szóval megint nem lett volna nagy haszon.

PSN ID: szcsabi95

(#3024) Dreamie


Dreamie
őstag

Hali!

Valaki jatszik a The journey-val? Egy szezon es vege? Ez most komoly?😊

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#3025) rvn_10


rvn_10
senior tag

Hello, Nektem volt már olyan hogy meccs előtt mikor az ellenfél felállástá lárod akkor megáll a játék és semmi nem történik?

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#3026) drachoHUN válasza Keller16 (#3011) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Milyen nehézségen nyitottál olyan játékosokat offline draft után? Párat is bepróbáltam tavaly különböző nehézségeken, de kiábrándítóbbnál kiábrándítóbb nyitásaim voltak.

Forza JUVE!!!

(#3027) Tomenko


Tomenko
tag

Nem tudom kinek hogyan működik a játék de nekem hatalmas "input lag" van. Kb. 1,5 s alatt reagál a
játékosom ( xbox 1 ). Tegnap a FUT-ban folyamatosan késett illetve az összes mérkőzés belassult :F
Ez nem történik meg egyelőre a sima online season-ban. Valaki küzd még ilyen problémával?

(#3028) F1rstK1nq válasza Tomenko (#3027) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Mindenki. Vicc nélkül és szerintem is kevésbé észrevehető sima online season-ban. Dunno why... Reméljük patchel orvosolják.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3029) Citroware


Citroware
addikt

Na, tanácsot megfogadva toltam egy Draftot, volt is egy ingyenes belépőm, amit megjelenéskor kaptam.
Megőszült a hajam, de 4/4 győzelemmel végigmentem... :)) Szóval kihoztam a maximumot. Kaptam 3 csomagot, kinyitottam mindet, és... nevetséges... Garay volt a legjobb, ő is 3k alatt megy.

Mennyi egy fizetős Draft belépő? 15k? Na a 3 nyitott csomagom összesen bír kb annyi értékkel, és ehhez 4-ből mind a 4 meccset meg kellett nyernem. Ez nevetséges.

(#3030) F1rstK1nq válasza Citroware (#3029) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Haha. Ez így tényleg fail. :B
Offline vagy online draftot toltál? Ha offline, akkor milyen nehézségűt?

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3031) kicsako válasza Citroware (#3029) üzenetére


kicsako
őstag

Fut champions weekend a megoldas. Ingyenes es ad zsetont meg pakkot is. Csak nyerni kell

(#3032) Citroware válasza F1rstK1nq (#3030) üzenetére


Citroware
addikt

Van Offline Draft is? Online toltam. :DD

(#3033) bajzal válasza Citroware (#3029) üzenetére


bajzal
őstag

Nekem is van 5 FUT Draft token-em. Hol aktiváltad be? :D

(#3034) F1rstK1nq válasza Citroware (#3032) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Van, de elméletileg az lényegesen kevesebbet adna, azért gondoltam. :D

Na akkor grat, az szép így elsőre behúzva.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3035) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv.
Továbbra sem indul a fifa17 demo :(
Tettem fel win10-t is, íme egy video, bármilyen ötletnek örülnék. A gép a leírásomban lévő első gép.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#3036) Citroware válasza F1rstK1nq (#3034) üzenetére


Citroware
addikt

Nagyon brutál meccsek voltak, szoros, mindegyiket csak egy góllal tudtam nyerni, a 4-ből 2-t döntetlen után hosszabbításban, egyet meg a rendes játékidő hosszabbításában... :))
Ráadásul az egyik úgy kezdődött, hogy azt hittem, esélyem sincs, úgy passzolgatott. De beparkoltam a buszt és kifárasztottam, nem tudta áttörni a védelmem aztán a 60. percben beállítottam két kengyelfutó gyalogkakukkot és lekontráztam a fáradt hátvédeit... :C

[ Szerkesztve ]

(#3037) kicsako


kicsako
őstag

San Siro stadiont elpasszoltam 2500ba amikor 1000-1500ert lattam fent rohadt sokat :))

Squad fitnesst meg napok ota 900-1000ert arulta mindenki most meg mar 800-900ert van fent a fele :(
Egyre jobban szukul mivel lehet kereskedni

Fut Draft
16ban igy alakult az online/offline jutalom
kecske

[ Szerkesztve ]

(#3038) Wizard! válasza varmi2 (#3035) üzenetére


Wizard!
csendes tag

Szia!

Ugyan ezzel a problémával küzdöm! A különbség az, hogy én megvettem a teljes játékot, és egy Xbox Kontrollert is hozzá a megfelelő élményért, és utána kiderült, hogy nem indul a játék.. Szenzációs!

A hiba oka:

A Radeon HD 5000 és HD 6000 szériához már nem gyárt újabb illesztőprogramot az AMD! A játék pedig egy olyan illesztőprogramot kér, ami erre a videókártya szériára nem jelent meg. Ennek hiányában a játékot nem képes futtatni.

Reménykedésen kívül más lehetőség nincs sajnos! Hátha az AMD kiad egy javítást, vagy esetleg a FIFA..

Egy kényszermegoldás viszont van! Le kell törölni teljesen a jelenlegi videókártya illesztőprogramot, és a 14.9-es verziót kell feltelepíteni! Így el fog indulni a játék, viszont tele lesz textúra hibákkal, és a Journey mód sem fog működni.. Én kipróbáltam, de inkább vissza tettem a legújabb drivert mert játszhatatlan volt a játék!

Én ennyit tudok ez ügyben! Ha valaki okosabb nálam, az kérem írjon egy privát üzenetet, mert jó lenne valami működőképes megoldást találni a problémára!

"A megbízható embert még ellensége is tiszteli, mondta volt nagyapám -, mert a megbízható ember a társadalom sziklaköve, amire országot lehet építeni. A többi szemét, amit elfú a szél..."

(#3039) rvn_10 válasza rvn_10 (#3025) üzenetére


rvn_10
senior tag

Ez elég idegesítő, játszanám a FUT champonshipet egy győzelmem már volt is erre megint megáll a töltő képernyőnél az ellenfél csapatánál, várok egy fél órát de semmi, kilépek és elmnet a második lehetőségem is...Ez mi??????

És persze a játékosaim szerződése is fogy...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#3040) castiels


castiels
addikt

Mekkora a változas a 16 hoz képest?

(#3041) MdewC válasza Citroware (#3020) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az az igazi aranybánya, aki játszani akar / tud. Temetés miatt most nincs időm, de bele fogok szagolni, amint tudok.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3042) LendvaiFeri1 válasza castiels (#3040) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nagy.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3043) Meghivott


Meghivott
addikt

Aki próbálta a 17-ben a 4-4-1-1 és 4-3-3(3) formációkat, az mondana 1-2 dolgot pro/kontra?
Mondjuk BPL-ben jelenleg aranyárban mérik az igazán jó LW RWket...
Köszi

(#3044) elod22


elod22
senior tag

Azoktól kérdezem, akik online rendelték elő a játékot ilyen g2a, instant-gaming, cdkeys és társaiktól, megkapták a beígért draft tokeneket vagy ezek lenyúlják a kódokat és eladják külön? Mert olvastam itt olyant is, hogy külön kódot kellett volna kapnunk a tokenekre.

(#3045) kicsako válasza elod22 (#3044) üzenetére


kicsako
őstag

G2a, ket kodot kaptam. Egy a jatek egy a tokenek.

(#3046) trapedli válasza kicsako (#3045) üzenetére


trapedli
csendes tag

Én előrendeltem, majd 3-4 nappal előtte visszamondtam, megvettem inkább Origin, viszont ahonnan visszamondtam pár nap múlva jött a levél, hogy küldték a "DLC" kódot .
Ez volna a Token? Így be tudok tolni plusz 5 Tokent vajon? :Y :)

(#3047) kicsako válasza trapedli (#3046) üzenetére


kicsako
őstag

Kuldd el a kodot kiprobalom neked ;]

(#3048) trapedli válasza kicsako (#3047) üzenetére


trapedli
csendes tag

:B

Holnap ha hazaértem kipróbálom :)

Akkor origin és termékkód hozzáadás?

(#3049) kicsako válasza trapedli (#3048) üzenetére


kicsako
őstag

Raneztem emailemre en is kaptam ma :Y 576 elorendelest nem vettem at mert g2a-nel nem kellett varnom amig kinyit a bolt :D

Igen igen ott.

[ Szerkesztve ]

(#3050) trapedli válasza kicsako (#3049) üzenetére


trapedli
csendes tag

Ha kipróbáltad várom a visszajelzésed!! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.