Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Citroware


Citroware
addikt

Csinálnék PES topikot, csak nem tudom, hogy a PC vagy a konzol szekció alá csináljam, mert végülis itt is a PC szekció alatt vagyunk közösen, viszont a PES esetében a két verzió nagyon különböző, a konzolos sokkal jobb, PC-sre viszont sok mod van, az meg azért lehetne érdekes. (nem is értem, hogy miért nem nagyon él itt PES topik az elmúlt években)
Van itt olyan, aki vevő lenne rá?

(#502) Rdinhoo


Rdinhoo
csendes tag

En pl vevo lennek ra,mivel a pes 17 demo boven meggyozott,sokkal taktikusabb,okosabb,lassabb,jobb mint a konkurens futkoraszos hulyesege.Fifaba uj motor ide vagy oda sok minden nem valtozott a jatekmenetben a videok lattan...mez,korites ok,de pl az jatekos animacio borzalmas.Egyszeru hazibuliba hasznalhato,arcade jatek a fifa.Probaljatok ki a pes demot,most tenyleg odatettek.
Sztem mehet a konzol reszhez,ps4re jonnek majd az option fileok ezerrel,plussz a magyar bajnoksag is szinte biztos,h meglesz csinalva.

[ Szerkesztve ]

(#503) Citroware válasza Rdinhoo (#502) üzenetére


Citroware
addikt

(#504) zsolti72837 válasza Citroware (#499) üzenetére


zsolti72837
őstag

Pénteken Én is kipróbálom.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#505) MdewC válasza Citroware (#503) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem csináld meg, biztosan van rá kereslet. :)

Csak annyit kérek, hogy ebben a topikban ne nyilatkozzunk róla, összehasonlítást se. (Aki akarja, kipróbálja.)

Ha mégis, azokat a kommenteket törölni fogom, vagy a kollégát kérem meg, ameddig szabin vagyok.

Köszönöm mindenkinek. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#506) Dorcika50


Dorcika50
tag

Van valami hír a cross-platform-ról? Lehet-e majd pc xbox ellen?

(#507) sagem válasza Dorcika50 (#506) üzenetére


sagem
addikt

Tutira nem.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#508) IntelKiller7 válasza LendvaiFeri1 (#480) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Zedd kitje nagyon jó :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#509) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Kik azok a magyar játékosok, akik biztosan benne lesznek a FIFA 17 Ultimate Team részében?
Inkább az újakra gondolok: Sallai, Balogh, Koman, Nagy, Bese?

(#510) marcess válasza Kristof_94 (#509) üzenetére


marcess
senior tag

Kleinheisler sztem tuti. Német 1. oszt.tippre 69-es ezüst lap. 77 futás 72 cselezés, 65 lövés, 35 véd, 67 passz, 66 fiz.

[ Szerkesztve ]

(#511) Sati1984


Sati1984
tag

Nem szoktam a demókat kipróbálni, de most muszáj lesz, mert az öregecske HD6770-emet cserélném le majd egy 2GB-s GTX750Ti-re, ha nem megy rendesen a Frostbite már rajta...

Valakinek van tippje esetleg így előre, hogy szerintetek menni fog-e HD6770-en? A minimum config alapján ugye igen, de 1920*1080-ban akarnám ugye, szóval ki kell majd próbálnom.

Amúgy core i5 2300 és 8 GB RAM megy alatta, úgyhogy csak az lehet a szűk keresztmetszet.

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#512) vegitossj7 válasza Sati1984 (#511) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát, a BF full HD ultrába 45-50 fps [link].

Ez akkor 4k-ba is 30 fps. De szerintem nevetve elviszi 60 fps-el FHD-ba.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#513) Sati1984 válasza vegitossj7 (#512) üzenetére


Sati1984
tag

Nem erre gondoltam :DD

Hanem arra, hogy érdemes-e még a HD6770-nel próbálkozni, de ezt majd a demo dönti el ugye...

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#514) vegitossj7 válasza Sati1984 (#513) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ohh, bocsi, félreolvastam. :Y

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#515) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nyah...mikor is jelenik meg? Megvan :)
Szerintem idén is "erősítem" majd a PS4-es csapatot :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#516) _adaml21_ válasza Sati1984 (#511) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát nemtom, én meg épp azon aggódom, hogy a Gtx750Ti nem lesz-e kevés neki...

(#517) _adaml21_ válasza _adaml21_ (#516) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ú basszus, na én is előbb írtam, mint hogy figyelmesen elolvastam volna... Talán viszi rendesen a GTX750Ti :D

(#518) Kristof_94 válasza _adaml21_ (#516) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem ez van elvileg: SAPPHIRE Radeon HD7850 OC 2GB 256bit DDR5
Szerintem ez sem lesz túl jó hozzá, de most nagyon nem terveztem erre beruházni, most vettem egy sportkamerát...

(#519) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sokan nem fogjuk nézni az angol bajnokságot idén.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#520) LendvaiFeri1 válasza zsolti72837 (#519) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Eddig sem néztem. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#521) _adaml21_ válasza zsolti72837 (#519) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ne aggódj, lépni fognak a lrgnagyobb szolgáltatók hamarosan, ha nem akarnak előfizetőket veszíteni.

(#522) MdewC válasza _adaml21_ (#521) üzenetére


MdewC
nagyúr

Aha, majd attól függ, hogyan tudnak megegyezni... Semmire sincs garancia. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#523) _adaml21_ válasza MdewC (#522) üzenetére


_adaml21_
őstag

Mondjuk abban is biztos vagyok, hogy a megállapodás sokkal könnyebben fog menni, mint a Digi esetében, akik irreálisan magas árat kértek, ehhez rendkívül unszimpatikus módon, mereven ragaszkodva tárgyaltak, és ezzel kisajátították maguknak az angol bajnokságot. Hosszú évek teltek el, mire a Digin kívül más szolgáltatók is felvehették a kínálatukba a csatornájukat.
Én emiatt anno sokkal jobban haragudtam a Digire, mint most a Spílerre, ők legalább már 3 szolgáltatónál elindították 2 héttel a csatorna indulása után, és biztos vagyok benne, hogy a többinél is meg fog jelenni.

(#524) zsolti72837 válasza _adaml21_ (#521) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát nem hinném, hogy a DIGI megegyezne. :( :N

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#525) dtrms


dtrms
aktív tag

Azon a spíler tv-n ne is akarjátok látni......egyszer ránéztem és konkrétan azzal se voltak képben, hogy melyik két csapat játszik, se az edzőkkel, se a játékosokkal. Egyszóval szánalmas a színvonala és nagyjából 1-2 szolgáltató adja.

Itt lehet nézni HD-ban. Angol kommentár, fullos minőség, és soha nem akadt meg még nekem a stream.

(#526) dtrms válasza Kristof_94 (#518) üzenetére


dtrms
aktív tag

Ezzel nem lesz probléma! Nekem is ilyen kártyám van és a witcher 3 ment maxon, valamint néztem ilyen Can i run cuccot és az alapján Full HD-n ismán viszi a fifa 17-et (10-ből 8-as értékelést kapott).

Nekem ez van mellette: i5-3570K és 12 giga ram

Adamlukacs: megnzétem a 750Ti-vel is, arra azt írja, hogy még éppen jó lehet, de csak 6-os értékelést kapott. (Ezek az oldalak mondjuk annyira nem mérvadóak szerintem, bár nem vagyok túlságosan hozzá értő :D )

[ Szerkesztve ]

(#527) BMS


BMS
őstag

meddig lehet előrendelni a játékot??

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#528) LendvaiFeri1 válasza BMS (#527) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A megjelenésig?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#529) BMS válasza LendvaiFeri1 (#528) üzenetére


BMS
őstag

hát nem hiszem hogy pl a konzolvilágon addig kint lesz ez az opció :D de most nézem hogy levitték a árakat a játéknak

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#530) _adaml21_ válasza zsolti72837 (#524) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát legalább megsz*pja a f*sz rosszabbik végét is a román banda :)

(#531) zsolti72837 válasza _adaml21_ (#530) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az a baj, hogy sok szolgáltatónál nincs. :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#532) LendvaiFeri1 válasza zsolti72837 (#531) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Stream. Nem kell aggódni a kommentátor miatt.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#533) zsolti72837 válasza LendvaiFeri1 (#532) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát Tv-re kirakva elég gyenge.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#534) MdewC válasza _adaml21_ (#530) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én elégedett voltam a Digi minőségi közvetítésével, most vagyok bajban, hogy nem tudom nézni. :) :(

Más: 2 napja mindem ok volt, de mára teljesen buktuk Matuidit. :(
PSG beintett. Ez van sajna. Cuad is egyre bizonytalanabb. :( (nem panaszkodom így se, minden nem sikerülhet)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#535) _adaml21_ válasza MdewC (#534) üzenetére


_adaml21_
őstag

A Digi közvetítésének a minősége szerintem a legjobb itthon, nekem az anyacsatornával van a bajom, ahogy monopol helyzetet alakított ki, és sok évre lehetetlenné tette az emberek többségének a PL meccsek követését, épp, mint most a Vajna. Na mindegy, a BBVA legalább a Sporton van, még ha a kommentárok eléggé el is maradnak a várt színvonaltól...

(#536) HdRew


HdRew
őstag

Mindig kell románozni..

Én sem szeretem őket, de nem román, mert erdélyi magyar ember tulajdona a digi.

(Ja, ha anyu Gheorgheniben (Gyergyószentmiklós) született anno, én meg Vácon, akkor én most magyar vagyok, vagy román?)

(#537) vegitossj7 válasza HdRew (#536) üzenetére


vegitossj7
addikt

Sehol nem hallottam, hogy magyar lenne a Digi, de még csak azt sem, hogy erdélyi... A Csíki sör az erdélyi, és sehol nem hallottam hogy román...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#538) _adaml21_ válasza HdRew (#536) üzenetére


_adaml21_
őstag

Calm down, nem kell belegondolni ebbe semmit, ha ismernél, tudnád, hogy tőlem messze áll az ilyen rasszista-jellegű megnyilvánulás. A Digi pedig egy Romániában bejegyzett cég, ez pedig egy puszta tény. Ahogy az is, hogy az irreálisan magas áraival, a helyzetét kihasználva rákényszerítette az embereket, hogy szolgáltatót váltsanak, vagy pedig arra, hogy 240p-s streameken kövesse a PL-t; évek teltek el, mire más nagyobb szolgáltatók is felvehették a kínálatukba a csatornát.

Ez nagyon nagyon off topic, kérlek, hogy hanyagoljuk a témát, én is csak a félreértések és esetleges sértődések tisztázása végett válaszoltam. Köszi.

(#539) underdark


underdark
aktív tag

Journey

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#540) LendvaiFeri1 válasza underdark (#539) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Még 15 percig.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#541) BMS válasza underdark (#539) üzenetére


BMS
őstag

ezek még ilyen "kamu" overallok a játékosoknak? :D:D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#542) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#540) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A végén az a szinkron csak szerintem hasonlít a Ramsay-t játszó színészére a GOT-ból? :D

(#543) underdark válasza BMS (#541) üzenetére


underdark
aktív tag

nem tudom, de remélem gyerek amatőr szinten nyomta...+ kár, hogy egész csapatot irányította😆
ha lesz benne legalább 5 szezon akkor jo lesz ez..eddig várós

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#544) BMS válasza underdark (#543) üzenetére


BMS
őstag

kb profi vagy félprofi szint lehetett :D remélem én is...

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#545) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#542) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Melyikre gondolsz?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#546) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#545) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A videó legvégén kb. 10-15 mp-ig

(#547) dtrms


dtrms
aktív tag

A PL elég durván meg fog erősödni fifa-ban.
Brutális játékosok érkeztek és kb alig mentek el.

plusz sokan jó nagy up-okat kapnak majd.....

[ Szerkesztve ]

(#549) Sati1984 válasza dtrms (#526) üzenetére


Sati1984
tag

Mivel még nincs kinn a játék, meg még a demo sem, ezért nem tudhatjuk biztosra, viszont nekem csak a GTX 750Ti-re van pénzem (illetve max 35k-ért ez tűnik a legjobb ár-érték arányúnak sok-sok óra kutatás után - de most javítsatok ki, ha tévedek, könyörögve kérem :DD ), úgyhogy ez lesz.

De majd csak a demo után, majd beszámolok arról, hogy mennyire izzadt le a kis HD6770 :))

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#550) Sati1984


Sati1984
tag

PC-n az 576-ról előrendelve úgy nézem, 17k helyett 15k-ért lehet megkapni - tudtok ennél esetleg jobb ajánlatról az országban?

(G2A-t meg egyéb külföldi forrásokat hanyagolnám most).

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.