Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) sz_abika


sz_abika
addikt

Héjja remélem örül takacslorant228 hogy elütött a div1tol. Utolsó meccs dontetlen kellett volna csak, de Laca tarthatatlan...

PSN: xszabikax

(#20002) Garsza


Garsza
veterán

Kb. 7-10k ból megcsináltam ma két SBC -t amikhez Al Ittihad Arab játékos kellett és ezt a két lapot dobták. Nem nagy valami de legaláb pluszba jöttem ki.

(#20003) Szigma70 válasza sz_abika (#20001) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem tudhatta, és lehet neki is legalább annyira kellett a pont, mint neked.
Ha jó meccs volt, jól játszott, vagy szerencsésebb volt de tiszteségesen nyert, akkor nem érdemes pellengérre állítani sztem :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20004) sz_abika válasza Szigma70 (#20003) üzenetére


sz_abika
addikt

Jatekan inkabb az látszott h div1 szökevény, hiaba jottem vissza 2-0rol. :/

Ha lett volna időm eloasni a headsetet biztos szolol neki h stop pls. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#20005) #34576640


#34576640
törölt tag

Szerintetek létezhet olyan, hogy az xbox one controllert szarabbnak érzem mint a x360-at? Egyszerűen nem jönnek a cselek... Formáztam a gépet, win8.1-ről win10-re váltottam. Mi lehet a baj? Ki milyen beállítások mellett játszik? (controller settings)

(#20006) Szigma70


Szigma70
addikt

Hát kollégák...m
A tegnap esti jó gameplay után bizakodva ültem le az elöbb egy meccsre.

Röviden
Ennyire telixxxxxszott, fasxxxxxxó, kibxxxxtt xar még sose volt.

Már az ellenfél nevével kezdődött. Balfaszok.
Úgy is játszottak, de az enyémek méginkább. Pjanic fejére esett a labda, szó szerint. Mikor leesett szerintetek érte ment? Faxt, nézte, ahogy az ellen értemegy. Védekezésnél emberváltás ? Minimum kettővel váltott arrébb rendszeresen. Cseleket nem veszi be, és lassított felvétel a meccs.

Nem értem mi alapján változik meg néha a játék. Van, mint tegnap este, hogy élvezetes, van, hogy sok a hihetetlen dolog, meg van némi besegítés valamelyik oldalon, de még azért élvezhető, és van mikor olyan mint most volt, hogy inkább meg se lenne a játék, nem idegeskednék. Mi a faxomtól függ?
Ilyenkor még ha nyerek is, szétbasz az ideg, mert nem élvezem. Nekem ez játék lenne, de így nem az.
Sajnálom

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20007) MdewC


MdewC
nagyúr

PATCH TESZT ON.

Friendly-ben nem volt rossz, legalább ennyi. Többit majd eldönti a játék.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20008) toome1985


toome1985
tag

Oneon is kijött a patch?

(#20009) Szigma70


Szigma70
addikt

Az elöbbi poszt után nyomtam még egy meccset nyugtatólag :)
Most meg játszhatóbb volt, nem olyan, mint tegnap, de elment. A 2 meccs között a cigi, meg a poszt írásának ideje volt. Ki érti ezt? :Y

Nem lehet logikát találni benne. Valószinüleg attól függ, melyik szerverre kerülsz, és milyen átjárókon keresztül megy a meccs. Biztosan a pingel van kapcsolatban. Az érdekes az, hogy az előbbi botrány, egy magyar ellen volt, de ez is bizonyítja a ping elméletet, hísz ha EA szerveren keresztül játszunk, akkor egy magyar lehet akár a leg messzebb is.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20010) szupersanyi válasza Garsza (#19993) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Reading 3. a bajnokságban, bejutnak a play-off döntőbe -> egy játékosuk sincs a TOTS-ben. EA logic

(#20011) MdewC válasza MdewC (#20007) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem tudom, hogy mi történt az ea-nél. Végre van játék, úgy érzem. Aki hanyagolta mostanában, nézzen rá.

Az új 1.09 PATCH kicsit megkavarta a lapokat, újra csiszolni kell a custom taktikát, lehet, hogy a szűk alakzat is veszít az erejéből (a game play miatt), de végre nem a rage-ről írok, amit mostanában az új patch-ek jelentettek...

Szokni kell, kicsit újra kell tanulni, megszenvedtem egy TOTY CR, Suarez és Messi 3-as ellen, plusz beadta egy lila Kane-es csapatnak is, de egész vállalható a game play.

Kevesebb az auto tackle, gyorsabb, jobban tudom kontrollálni a játékosokat elől és hátul is, nem érzem ezt az "irányítottságot".

Vállalható div 1 win.

Kell megint 2-3 hét, mire belerakhatom a kellő meccs számot, de élvezhető lett. Ennél rosszabb ne legyen.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20012) Garsza válasza MdewC (#20011) üzenetére


Garsza
veterán

Én meg a nemrég nyitott 89 Lukakut beépítettem a szerie csapatomba 88 Benteke segítségével és azt kell mondjam gyilkos mind a két csávó. Erősek, olyan lövése van mindkettőnek mint egy ágyugolyó, labdát is tudnak veztetni ha rányomok a fedezésre lehetetlen tőlük elvenni a lasztit, fejjel is veszélyesek. Lukaku első meccsén Mesterhármas 10 értékelés, Beteke gól gólpassz, de volt már neki is mesterhármasa és 10 értékelése. Nagyon nehéz döntés elé állítottak hogy őket használjam vagy Higu Dybala párost.

(#20013) scholl válasza MdewC (#20011) üzenetére


scholl
tag

belinkeled a csapatod, ha lesz időd?
hátha tudok ihletet meríteni belőle ;)

(#20014) Garsza válasza scholl (#20013) üzenetére


Garsza
veterán

Tessék
A 4312 használom.

(#20015) scholl válasza Garsza (#20014) üzenetére


scholl
tag

köszi, de MdewC -csapatára lennék kiváncsi inkább

(#20016) Meghivott


Meghivott
addikt

433(2) formációt használ valaki, életképes?

(#20017) Szigma70 válasza MdewC (#20011) üzenetére


Szigma70
addikt

Én ebből nem éreztem semmit sajna
Tegnapelött estéhez képest visszalépés
Nem mondom, hogy játszhatatlan, de pld a gyorsaságot nem vettem észre.
Az autotackle valóban eltűnt, de a cseleket pld nem adja be, a lövéseket is mintha nerfelték volna, és az emberváltás is akadozik.
Ellenben mintha jobban fáradnának a játékosok, meccs után volt aki 88as staminával jött le, eddig 92 alatt szinte sose volt senki.
Ha este is így marad, akkor azért vállalható

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20018) Attila432 válasza Meghivott (#20016) üzenetére


Attila432
tag

Prinsipe azzal a formációval nyerte a két héttel ezelőtti Regional-t, szóval talán használható. :) Tavaly azzal játszottam, viszont idén a fordított lábas szélsők egyáltalán nem jók, így Salah is kiesik nekem, emiatt hagytam. Masszív védelmet ad, de kicsit lassabb a csapat mozgása, mint mondjuk a 4-3-1-2-ban.

(#20019) Garsza válasza scholl (#20013) üzenetére


Garsza
veterán

Bocs. Reggel álmosan benéztem. :))

(#20020) getdizzy válasza Szigma70 (#20017) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Én sem érzek semmit sajnos :/

sőt az eddigi elenyésző delay sokkal nagyobb lett :( (csak a WL-ben teszteltem)

Talán ennek tudnám be a cselek és az emberváltási problémákat

(#20021) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Érdeklődnék aki már megcsinálta az Mbappé és Cavani új Son sbc-t, milyen tapasztalatai vannak?
A régebbi SBC Cavani és Son megvan és szeretem is őket, de mennyire éri meg a váltás? Továbbá eléggé ráálltam erre a francia felállásra is, és ezt az Mbappét is kipróbálnám :D

(#20022) sz_abika


sz_abika
addikt

Én csak annyit vettem észre az új patchből, hogy a játékosok elkezdtek hibázni, nem egy elpattanó labda jött össze.

Viszont amitől még mindig herótom van az az, hogy a lőtt passzokat az ellenfél gond nélkül elveszi, mindenféle elpattanás nélkül, vagy hogy a blokkolt lövések nem elpattannak, hanem kb az ellen lábánál maradnak, mintha 200as labdakezelésük lenne.

PSN: xszabikax

(#20023) Tippmiksz


Tippmiksz
csendes tag

Sziasztok.
Csatárt keresek a seria A csapatomba max. 45k-ig boxon. Nekem fontos a gyorsaság, így kettő játékossal szemezek. 85 Dybala és 86 inform Gómez. Szerintetek melyik lenne jobb?

(#20024) Szigma70 válasza Tippmiksz (#20023) üzenetére


Szigma70
addikt

Sokat kipróbáltam, bármilyen hihetetlen, sorban így jöttek be nekem
Eder, Niang, Bacca,Dzeko , Icardi.
Dybalam még nem volt, de ellenem mindíg jó volt. Vele nem lősz mellé

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20025) Tippmiksz válasza Szigma70 (#20024) üzenetére


Tippmiksz
csendes tag

Kipróbáltam Dybalát. Első meccs 3 gól 1 gólpassz 10-es értékelés

(#20026) Szigma70 válasza Tippmiksz (#20025) üzenetére


Szigma70
addikt

Akkor szó szerint vette a " vele nem lősz mellé'-t :C

Bár én úgy tapasztaltam, bármilyen új játékos kerül a csapatba, az nagy valószinüséggel gólt lő az első meccsén, meccsein. Aztán valaki beleszürkül a mezőnybe

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20027) #16514048 válasza Szigma70 (#20026) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, nekem is ez a tapasztalatom. FUT szülinapos Doumbia-David Villa páros nálam eleinte 5-6 gólt lőtt meccsenként, hihetetlenül sokszor kerültem velük gólhelyzetbe. Azóta viszont közel sem hozzák azt a szintet, pedig ugyanabban a DIV-ben vagyok, mint akkor.

[ Szerkesztve ]

(#20028) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok, vajon egy Ps4-es Pogba ára megy még sokkal lejjebb, lesz itt még sok pakk nyitogatás az embereknek? Vennék egyet, csak nem tudom mikor tegyem meg.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20029) dejvid8


dejvid8
őstag

Rengeteg szép gólt, sok bombagólt rúgtam már ebben a FIFA-ban.
De az imént megrúgtam a (számomra) legszebb gólt. Egyszerűen tökéletes. Az a passz...
(IF Payet - Kék Griezmann). - VIDEÓ

:C

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#20030) evibly válasza Tippmiksz (#20025) üzenetére


evibly
senior tag

Nálam sokáig tartotta magát az Eder-Icardi (88-cas) páros, de amikor átálltam 4321-re, akkor megvettem Dybalát. Többször agyaltam rajta, hogy csak úgy próbából mást veszek helyette, de annyira atom a srác, hogy nem vitt még rá a lélek. Nem kell taglalni nagyon sztem: gyors, agilis, és még week foottal is gyilkos a befejezése.

Nem tudom, kinek kéne egy pakkból kiforognia, hogy lecseréljem :N

(#20031) peetie1 válasza Mrdevil (#20028) üzenetére


peetie1
aktív tag

Én nagyon remelem, hogy a bpl tots alatt még lentebb megy, mert én is pályázok rá 😀 Igaz én PC-n. 1millarol indult, tegnap már 370ért is láttam. 180ra lemehetne😀

(#20032) sz_abika válasza evibly (#20030) üzenetére


sz_abika
addikt

Pacsi, nekem már kispadra került ugyanez a pár, IF Immo és SBC Higany azért jobb, de sokáig szolgáltak ők élesben!

PSN: xszabikax

(#20033) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Én éppen most szabadulok meg az összes játékosomtól. Számomra a Fifa 17 a rendes szezonnal együtt véget ér. Ezt a TOTS ötletet/őrületet abszolút nem tudom megérteni. Az IF kártyák bevezetés zseniális volt, mert tényleg jobban szerepelnek bizonyos időszakokban a játékosok. Viszont azt hogy szezon végén még rádobunk +5 statot mindenre....WTF?
Ennél pofátlanabb módszert nem lehet kitalálni arra, hogy vegyél fifa pontokat csomagért :D :D

Így minden értékesebb játékosomat eladom és eldraftozom úgy ahogy van. A nyereményekből meg lottózok (csomag nyitogatás). Még Kb 1,5 hét és kifulladt a játék.

[ Szerkesztve ]

(#20034) Attila432 válasza Datsyuk (#20033) üzenetére


Attila432
tag

1.5 hét?! Augusztus elejéig simán kihúzza szerintem, akkor kezdődik nagyjából a következő rész promója.

(#20035) Meghivott válasza Meghivott (#20016) üzenetére


Meghivott
addikt

Végül ezzel a csapattal próbálom majd ki a formációt. Ingame mindenki 10 chem. Remélem élvezetes csapat és felállás...

(#20036) LedyGyuszi válasza Attila432 (#20034) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nekem kihúzza tovább is, biztosan nem veszem meg az újat megjelenéskor... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#20037) dejvid8 válasza Meghivott (#20035) üzenetére


dejvid8
őstag

Nem lesz kevés ez támadásilag?
Én akárhányszor próbáltam bármelyik 4-3-3-at ,mindig az volt a gondom hogy kevesen segítik a támadást.
Szerintem a 2 ST , és mögöttük 1 CAM a perfekt.
Bár kinek hogy, lehet hogy neked beválik majd.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#20038) Datsyuk válasza Attila432 (#20034) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A 1,5 hetet csak saját magamra értettem :) Én már belefáradtam. Mindig ugyan az történik. Nagyon scriptelt az egész. Kész szerencséje az EA-nak, hogy a PES nem képes egy értelmes online játék kifejlesztésére.

Mi értelme van gyűjteni színes lapokra, ha sima gold játékosokkal és egy rossz netkapcsolattal olyan hendit kapsz amivel bárkit képes vagy megverni? Igazából a saját teljesítményemet se tudom értékelni így ami frusztrál. Már egyszer leírtam, nem szeretem ha belenyúlnak a meccseimbe, legyen az pro vagy kontra. Sőt kifejezetten gyűlölöm.

(#20039) MdewC válasza scholl (#20013) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönöm az érdeklődést, de a kolléga csapata nagyon komoly, sztem abból is érdemes meríteni. :R

4-2-3-1-ről alakítom át 4-3-1-2-re a meccs elején. Minden játékos 10 chem-es.

Egyéni taktikát alakítgatom újra a patch miatt.

Dybala pedig hawk lapot kapott.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20040) Meghivott válasza dejvid8 (#20037) üzenetére


Meghivott
addikt

Úgyis a gép dönti el.
Még nem néztem a lehetőségeket, de ha a két szélsőn lehet állítani hogy befelé húzzanak és a boxon belül legyenek, akkor lehet elég lesz. Vagy ingame váltok 4312/4321-re, max. Muszáj variálni, a 4312-be kicsit belefáradtam, bár a hétvégi gold-silver WL-t még abban tolom majd. Már ha tolom... A legutóbbit 9 győzelemnél félbehagytam annyira szar volt a játék.

[ Szerkesztve ]

(#20041) Attila432 válasza Datsyuk (#20038) üzenetére


Attila432
tag

Jaaa, ezt adom, sajnos. :)
Én megvettem a PES-t is, hátha, de nem jött be, mert az online része még a Fifa-nál is rosszabb... ami azért elég nagy teljesítmény.

Július végéig én kihúzom, után Witcher 3 van tervben, meg a feltöltődés a következő idegbajra szeptembertől.

(#20042) Szigma70 válasza sz_abika (#20032) üzenetére


Szigma70
addikt

Immobile nálad jobb mint Icardi?
Most tettem fel Immobilét, mert nálam semmi, no meg a bal lába......

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20043) sz_abika válasza Szigma70 (#20042) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem jobb, illetve hát nem összehasonlítható...Míg Immoval megéri get behindot játszani, mert befutja a labdákat és a védőkkel is tud versenytfutni, addig Icardival bele se megyek egy futóversenybe, hanem rávágom 20-25ről.
De ketten együtt jó páros!

PSN: xszabikax

(#20044) scholl válasza MdewC (#20039) üzenetére


scholl
tag

kösz a linket, a te csapatodhoz jobban hasonlít ez én csapatom, nézem mit lehetne variálni még.

(#20045) Datsyuk válasza Attila432 (#20041) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

:DD Witcher 3-ra hagyjál elég időt! Azt nagyon tudom ajánlani! Hatalmas világa van és a kiegészítőket is érdemes végigjátszani vele. Nem hiába lett az év játéka mindenhol :R

(#20046) Z'Z"


Z'Z"
őstag

(#20047) sz_abika válasza Z'Z" (#20046) üzenetére


sz_abika
addikt

Wagner Lovenak ez a gyerekmolesztálós arcképe még mindig ijesztő :DDD

PSN: xszabikax

(#20048) LedyGyuszi válasza Z'Z" (#20046) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

van még 4 TOTW pakkom, asszem várok jövő hétig... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#20049) SzakalyAti válasza Z'Z" (#20046) üzenetére


SzakalyAti
tag

Megint mit buktam otw Gabriel Jesussal... vettem párat tegnap meccs alatt. Visszatér hosszú idő elteltével, Leicester ellen győztes gól,tegnap gól golpassz. Értem én ne lehessen kereskednünk nem kap If lapot, de mire fog ha erre nem???? 😡😡😡

(#20050) Z'Z" válasza sz_abika (#20047) üzenetére


Z'Z"
őstag

Megvan a Fifa 18 új arca. :Y :N

(#20049) SzakalyAti:
Mondanám, hogy ezeket nem lehet kiismerni, de nem így van. Ezeknek egy a fontos, hogy dőljön a $&€.

(#20048) LedyGyuszi:
Am. mennyi packot gyűjtöttél össze, vagy már csak az a 4 van?
Bocsi a kíváncsiságomért. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.